Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Absolwent

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podwyzki i nie zabierać premi

Zle sie dzieje
@Absolwent

Dac podwyzki i postawic na POLAKOW

xxDxxDxx

Praca super. Super ludzie. Mila atmosfera. Jeżeli chcesz pracować i idziesz z nastawieniem dobrym a nie po to żeby tylko narzekać i zależy Ci na pracy to żadna zła opinia nie przeszkodzi Ci z pracą w tej firmie.. Jeżeli trafisz na D2xx P.Budniak(najlepszy przełożony).. Będziesz zadowolony. Tylko pracować! Pozdrawiam wszystkich z Gp12 i nadasanych nierobów którzy nie wiedzą jeszcze co to znaczy zla praca.

@xxDxxDxx

Mialam tą przyjemność pracować z Pawłem jak i jego żona (usunięte przez administratora), wspaniali ludzie, zawsze służyli z pomocą. Wiecej takich ludzi w Learze. POZDRAWIAM.

Była współpracownica
@xxDxxDxx

Paweł to najlepszy przełożony z jakim pracowałam. Dzięki niemu jest fajna atmosfera na dziale.

Pankracy

A co powiecie o naszej kantynie ?

Anonimek
@Pankracy

Zmienic automaty !

@Pankracy

Kantyna brak słów zero poprawy najlepszym rozwiązaniem byłoby zmiana, obiady suche, pierogi sam pieprz i ziemniaki, obsługa niemiła, kotlety suche, surówki brak słów i nic się nie zmienia, porcje powinny być jednakowe a nie według uznania. I zawsze to samo jedzenie nie zawsze świeże.

Glodny

Zmiana

BrawoWY

Świetna polityka zakładu: specjaliści uciekają, zalew pracowników z Ukrainy(roszczeniowi, w większości nie chce im się pracować aby odbębnić 3 miesiące...). Początkowo obcokrajowcy stanowili, stanowiska najniższego szczebla, obecnie jest to już Logistyka czy Utrzymanie Ruchu, więc możecie sobie wyobrazić co się tam dzieje. Stanowiska wyższego szczebla to w dużej mierze osoby awansujące wewnątrz (brak doświadczenia w branży poza Lear)... Ogólnie kolesiostwo, atmosfera słaba, zarządzanie dno. Brawa dla Pana, który w dwa lata z korporacji zrobił sobie prywatny folwark. Ogólnie pisałby i pisał.. Nie polecam. ;)

Taki
@BrawoWY

W UR nie ma Ukraińców

Espania
@BrawoWY

4 brygady?serio!!!?

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Los Angeles

Jak robota w UR?

Taki
@Los Angeles

Nie jest najgorzej Pplecam

Pan Kupka

Z ostatniej chwili byłem zrobić 2 "kupke"do toalety a te przy sztniach nieczynne wiec idę do sztni a te zamknięte.l oczywiście ide na halę a tam jedna muszla zatkana i bez zamka w drzwiach a druga bez deski . Więc wybieram się do recepcji. A RECEPCJONISTKA do mnie ze niemoze otwierać dzwi kazdemu na to ja odpowiedam że tylko chcę skorzystać z toalety bo wszędzię są albo uszkodzone albo pozamykane . Poczym nie wpuszcza do toalety na recepcji. Po wyjściu z toalety RECEPCJONISTKA mi mówi że dzwoniła do inż budynku i on nic takiego niezaobserwował oprucz tych dwóch toalet które są nieczynne. ŻENADA. OCZYWIŚCIE RECEPCJONISTKA ZBULWERSOWANA ŻE ŚMIAŁEM JĄ ODCIĄGNĄĆ OD JEJ ZAJĘĆ.

Obserwator, pracownik, szczery

Zmiany w Lear to praca u podstaw i na kazdym stolku bez wyjatku. Nie tylko w Lear Legnica. Zarządzanie wiąże się z komunikacja, działaniami opartymi na decyzjach, które dają wyniki. Tu każdy powinien zacząć od siebie i zastanowić się nad tym, co chciałby zrobić i poprawić i z Kim i dlaczego! Na produkcji, w biurach, na wjezdzie do zakladu. Prosze nie parkowac na trawniku =》 slaba widocznosc grozi wypadkiem! Razem mozna wiele, a nie przeciwko sobie. Nowy Dyrektor to wielki dar dla tego zakładu. Na zła opinię zapracowano olewatorstwem, decyzjami "bo coś robić trzeba", posiekanymi błędami, szukaniem winnych, a nie rozwiazan. Ty to zrob a reszta 16 i do domu. Wprowadzaniem projektow na szybko i na "czyms". Ktokolwiek chce coś zrobić trafia tu na beton. Lepiej szukać wymówek. Brakowało Tu Pana. Robi się czysciej, 3 miesiące i widać porządek gołym okiem. Proste 5S. A komponenty i produkty jak pięknie poukładane. Logistyka z dnia na dzień przypomina ład. Poprawa we właściwym kierunku!!! Miło się to obserwuje i jak cenna to nauka!!! Prawdziwy przywódca i jego kroki. Codziennie !! Weryfikacja tego, co ma byc zrobione. Strukturę trzeba zbudować. Trzeba aktualizowac stan obecnych. Ludzie sie szukaja i sie nie znaja. A inny jezyk w tym nie pomaga. Coz taki trend na rynku. Musi minac sporo czasu zanim sie wszystkich pozna.To wtedy BHP sie dowie Kto jest na danej zmianie w przypadku pozaru :) Ilu sie ewakuowalo, a ilu zostalo :) jakie środki ochrony i w jakich ilościach :) W punkcie zbornym liczba ewakuowanych jest najważniejsza :) Lider ma wiedziec ilu ma Ludzi na zmianie, co i jak robia, a nie czy chodza do...A jak dumnie APU z zeszytem wyglada! Inteligencja! I po co Ludziom komputery? :) Zakresy ludziom dać prosze i normalne umowy o pracę, stażysta stażystów pogania, a obowiazki inżyniera. Duzo ludzi wykonuje nie swoje albo wtraca sie w prace innych. HR powinny zająć się obsługą pracownika i kontrolować umowy, place, nadgodziny itd. Szkolenia podstawowe dla personelu. Ludzie pragna wiedzy! I nie za wszystko odpowiada HR Manager. Pani Paulina ma sporo checi i jest sumienna i nowa. Czy mloda osoba nie ma prawa awansowac jesli dobrze wykonuje swoje obowiązki? Ona wraz z Nami bedzie sie rozwijac! Bo chce! Wesprzyjmy ja! Dajmy kazdemu czlowiekowi szanse! Traktujmy tak, jak sami bysmy chcieli, by nas traktowano! To jest motoryzacja LUDZIE a nie lodziarnia na rogu. Istnieje, bo Klient kupuje. Klient kupuje, bo Lear to firma z pięknymi wartościami i narzędziami. Kiedy produkt jest ok to dobrze, ale nie można pchać czegokolwiek w rynek. Trochę wyobrazni: co się dzieje, gdy siedzenie się składa przy 120 km/h na autostradzie? Powodzenia! KTO CHCE ZA TAKIE RZECZY ODPOWIADAC? JA NIE! A jak Wam farba zacznie schodzic bedziecie zadowoleni? SAMI JESTESCIE KLIENTAMI!!! Ilosc? Tak. Jakosc ? Przede Wszystkim! Dlaczego maszyny nie sa doinwestowane? Cięcia na ciaglosci produkcji? Kto takie decyzje podejmował? Jedna osoba organizująca wysyłki, a jak będzie wypadek to Transporty co? U jasnowidza? Transporty specjalne? To jest problem też tylko 1 osoby? Naprawde? I przez kilka lat nikt nie wymyślił bezpiecznego stoku rezerw? I te informacje jak bombki na choince! Wszystko wszędzie i na każdy temat! Święty Mikołaj odwiedzi nas za miesiac! Pranie dywanów! W innych firmach sa ekskluzywne palarnie dla gosci i zdejmijcie ta propagande przed wejsciem na zaklad bo goscie zdjecia robia. Ludzie tu gonia za prostymi rzeczami. Problem z papierem do drukarki, a ogłoszenia firmy na drzwiach do kibla! Informacje o kradziezach z godzinami dostepu do pomieszczenia?? To chcemy pokazywać Klientom, którzy wchodzą na Zakład i serwisantom oraz firmom? Naszym rodzinom za tydzień? Wizerunek Kochani!! Ludzie maja wyraz twarzy jak mumie. Ludzie boja sie pytan. Pomalujmy. Wyrzucmy co nie jest właściwe z siebie i naszego otoczenia, rozmawiajmy, słuchajmy i uczmy, usmiechajmy sie, zmienmy na lepsze, odnosmy się do siebie z szacunkiem! Odlozmy cos na chwile ale zrobmy to!!!! Nie mowmy ze sie nie da, nie czekajmy na CUD!RAZEM! Nerwowka i widzi mi sie nie pomoglo do tej pory. Głupie polecenia to żadna poprawa. Wierze ze za kilka lat. Tak LAT! Bedzie tu pieknie. To się musi wkoncu udać! I beda z NAS PRZYKLAD BRAC inne Planty!! Ekipa coraz LEPSZA! NAJLEPSZA! Sporo z najlepszym doświadczeniem. Z połowy Dolnego Śląska Ludzi przyciagnelo!. PRACUJMY RAZEM i WYGRAJMY RAZEM! ONE LEAR. DUMA i ZWYCIĘSTWO. SATYFAKCJA i SUKCES. TO NASZ WSPÓLNY CEL! A Nowy Dyrektor tylko Nas w tym poprowadzi, bo dobrze wie jak! Ciąg dalszy nastąpi :)

Roberto
@Obserwator, pracownik, szczery

To w tym ciąg dalszy nastąpi po tym zrobieniu laski nowemu dyrektorowi to się rozumiem przedstawisz nam i na stanowisko Deputy Plant Manager od razu. Żenada. Syf jest,ale nie tylko przez brak 5s, Lear pozwala na kolesiostwo i się firma rodzinna zrobiła. Zatrudnianie kolegów z rodzinami na stanowiska na które się nie nadają, zobacz ile jest takich osób które w innej firmie na swoim obecnym stanowisku nie przetrwały by nawet jednego dnia, zobacz na dział D&D jak tam szambo wybiło. Lear to firma bez perspektyw dla fachowców, nie polecam pracy tutaj bo trzeba zasuwać na nierobów z koneksjami i zamiast na pracy to mieć oczy naokoło głowy bo w ramach podziękowania nieroby kręcą ciągle afery na ciebie(w końcu jak na robocie się nie znają to czymś się muszą zająć). Transfer pracowników wcale się nie zmienił, przemiał totalny, Lear legnica=Competence Center dla innych okolicznych firm. A te wszystkie hasła i tak nie zginą, bo ta szopka korporacyjna, hasła, ciągłe szkolenia z etyki żeby sobie ktoś butelki wina od dostawcy nie wziął, gdzie management bagażniki samochodów otwiera na to, i niszczy strukturę firmy poprzez zatrudnianie idiotów na kierownicze stanowiska i przez "na siłę" promowanie pewnych osób(Patrz D&D, gówno zawinięte w cukierek po michałku wcale nie będzie smakować jak michałek). Codziennie obserwuję ten dramat i się cudów nie spodziewam. Nie bądź naiwny panie kolego.

...
@Obserwator, pracownik, szczery

Przeginacie z narkotyksmi w tym zakladzie na kazym dziale dil

Dj
@...

Jaraja nawet mistrzowie odpowiedzialni za innych pracowników żenada

HR Room

R. Malesa

Pankracy

A pracownik po 2 latach 2500 chore stawki chorzy ludzie. I nikt nie ma zamiaru nic z tym zrobić . Mercedesa otworza to nikt tu nie zostanie poza ukraina ????????

pracownik xxx

Panie Paulino prosze poruszyć kwiestię dofinansowania karty multisport, myślę że to przyciagnie grono ludzi, niestety 110zł to bardzo dużo na taki zakład w niektórych firmach jest ona prawie za darmo ... Pozdrawiam.

Opiku
@pracownik xxx

Dokladnie 50 zł brutto powinni być max

Jungenflop

Spawacz na wejście ma 2800 po 3 miesiącach 2900...... Gruzin ,Ukrainiec 17 zł na łapę ..i czemu oni się dziwią że nie ma spawaczy. Wola zatrudniać co 3 miesiące nowych pseudospawaczy.. i tak w kółko

Wiola

Po pierwsze rynek w Polsce jest tak duzy ze każdy zakład teraz zatrudnia ludzi z innych krajów.Poczytajcie trochę .Po drugie Polacy tez wyjeżdżają do niemiec do pracy wiec z kąd ta nienawiść! Proszę uważać na słowa ,jeżeli się komuś nie podoba praca w lear i uważacie że gdzieś indziej będzie lepiej to proszę zmienić a nie oczerniać na forum.Dlaczego na żywo już nie jesteście tacy mądrzy.Żenada...

Absolwent

Zenaada! Co tu sie dzieje ukraina siedzi polaku zapier.. o 100 więcej od niego po 3 latach , ja nie wiem jak tak moze być ze Polaków traktuja gorzej niz ukrainca . I nikt nic z tym nie robi biuro widzi jak polak stoi zjeba zaraz , a ukraina niech stoi hajs leci. Ich praca po 12 h to stanie bo nikt ich nie chce . To zamiast tego podwyzki dajcie a nie !

Lol
@Absolwent

Ciekawe bo pracuje ładnych tam pare lat i widzę że polacy teraz też leniwi sie zrobili a zwlaszcza ci paro letni:)wiec nie gadaj glupot ze pracownicy z ukrainy to nic nie robią!Zarabiają wiecej dlatego właśnie bo pracują po 12h a my co nic od siebie 8h i do domu i jeszcze to narzekamy jak nam to źle.Zakład nie jest zły tylko ludzie- zwłaszcza ci starsi sie wycwanili.Daj najpierw coś z siebie a później mów o innych.A nikt nie wymaga wiecej niż jest norma.Norma jest wyliczona normalnie no ale jak ktoś czesto chodzi palić albo sie rusza wolniej... to jak ma ją wykonać no niestety sama sie nie zrobi.Po zatym podwyżki są ale dla osób które naprawdę sie wykazują i angażują w pracę.Rotuja na większości stanowiskach a nie na jednym i klapki na oczy ,,ja swoje zrobiłem,,.Nigdzie tak niema,nic za darmo nie przychodzi:)

@Lol

Hahaha wes wgl zastanów sie co gadasz . Ukrainiec ma w (usunięte przez administratora) reklamacje a ty masz konsekwencje bo on pojedzie do domu ! Przez 3 lata norma nawet ponad aby zrobić plan rotacja na nowy projekt. I co z tego mamy ? 100 zł więcej niz ukraina !jak często chodzi PALIĆ skoro zakład pozwala na 2 przerwy na papierosa. Na jakim świecie ty zyjesz . Nie pracuje tu rok czy dwa zeby nie wiedzieć co jest grane

@Absolwent

Też byłam na a5x i wiem jakie tam normy były:)montaż o której kończył wiec nie mów proszę jak tam ciężko było.Teraz przynajmniej macie okazje zobaczyć jak na innych projektach się robi.Jest okazja sie naprawdę wykazać:).

Ttt
@M

Ciekawe kiedy Byłaś na a5x pod koniec jak tam nic nie szło

@Ttt

A co powiesżo vs czy hab tez tam nic sie nie robi ? Tam ludzie powinni dostać ze wgl tam robia w szczególnosci kobiety

@Lol

Lol to zatrudnijcie pracowników z Ukrainy jak ci polscy pracownicy nie pasują

Co z ta Polska
@Lol

Nie leniwi, tylko nikt nie bedzie tyrac za ukraine. Polak ma sie podwojnie narobic zeby szoszol czul sie jak pan? Wstyd zeby we wlasnym kraju Polak byl poganiany a ukrainiec podpieral sciany i palarnie biorac te same pieniadze smiejac sie nam w pysk i czujac sie jak u siebie. Tu jest Polska precz z ukraina. Nie pozwalajmy zeby historia sie powtorzyła

Polska ginie

Tylko czekac az zostaniemy wygnani z wlasnego kraju przez bandere dzieki tym tolerancyjnym ktorzy na to pozwalaja. ukraina zalewa Polske az ja calkiem wchlonie

M

To się nie dziwię ze Polacy z tej firmy uciekają widać że zatrudniają pracowników z Ukrainy

Opinia

Leniwi ukraincy i tylko garstka Polaków

@Opinia

A naszej dyrekcji to pasuje.. na 12 przychodza i nic nie robią bo nikt ich nie chce. A nam Polaka podwyzki nie dadza, 100 więcej to 3 latach niz Ukrainiec co nic nie potrafi i podpiera palarnie

Praca
@Absolwent

Ale w statystykach sie zgadza, firma oszczędza i ponosi lepsze koszta

Anonimus

Szkoda gadac co sie dzieje na tym zalkadzie jedno wielkie wiecie co.Ludzie bez wstydu.Jak mozna rozbijac rodziny i zwiazki.

Xxxxx
@Anonimus

Była taka Madzia rozwaliła rodzinę bez skrupułów a teraz zawinela (usunięte przez administratora) i poszła bo jej mistrzunia zwolnili (plaża się skończyła)

Pani
@Xxxxx

Dziwnym trafem po miesiącu już przeszła na firmę ciekawe dlaczego jak inne operatorki bardziej zasłużone musiały robić dłużej by z agencji przejść na firmę!!!

XXL
@Xxxxx

A ruda to lepsza?Przes.rała swoje małżeństwo i popadła w paologię a na dodatek zaciążyła :)i to z takim burakiem :)

X-Men
@XXL

A on zostawił żonę (fajna żonę) dla takiej grubaski i dwoje małych dzieci to trzeba być dopiero burakiem!!! O niej się nie wypowiem bo sama jest matką i zrobiła coś takiego!

Xxxxx
@X-Men

Kupa długów u ludzi i jak w przedszkolu tego lubię ma luz tego nie niech zapierdziel. Towarzystwo jaraczy. Doigral się i wyleciał!!!!

XXL
@X-Men

O proszę,jakiś wszechwiedzący poparzony pokurcz wie jak było i jak jest i rozpowiada plotki.Miej jaja i zapytaj u źrudła jak jesteś ciekawy.

@Anonimus

To nie jest kącik zerwanych więzi jak nie macie co robić tę pe pi py to się swoimi rodzinami zajmijcie tak już jest w tym zakładzie połowa płci pięknej ..połowa mężczyzn to co się dziwić że zawsze coś się skreci albo w jedną stronę albo w druga..ale komuś za plecami robić to nie ładnie .. to do wszystkich l.a.c.h.o.n.o.w

WItam. Jakie są zarobki (+/-) na stanowisku konstruktora? Pozdrawiam

rashhann

Pracowałam w tej firmie jakiś czas, przez przypadek. Nie wiem czy tak jest w kazdej firmie produkcyjnej,ponieważ ta była moją pierwszą i ostatnią!. Na wstępie nie ma,ze boli,pierwszego dnia masz robic jak inni i norma ma byc i błędu brak!. Drugiego dnia swojej pracy za jakis błąd,w dodatku nie poinformowano mnei wczesniej ze i to ma byc sprawdzane.. mega opierd#l i tak wytrzymalam w gehennie jeszcze rok i w koncu uciekłam... zmiana dzialu na inny OK,ale po półrocznej bezbłędnej pracy,weszly smieszne drukarki . lider się tym zajmował doszlo co do czego, gwiazda nie dała karteczki do boxa chociaz od dwoch tygodni tylko lider dawał, winna zostałam ja! wojna się toczyła ,mial byc kierownik wezwany ja oczywiscie chetna bo znalam swoją rację. i nic wszyscy za mną staneli, nie wiem czemu nie zostalo to zgloszone. po prostu brak słow. produkcja -nie dlaludzi o zdrowym zmyśle. Wstyd,miałam juz kilka prac w swoim zyciu,ale zadnej nie załuję,za to tej okropnie!! Nie pozdrawiam.

Lol
@rashhann

Nie wiem gdzie trafiłaś i kiedy pracowala.Teraz są trenerzy ktorzy wdrażają nowych pracowników przez dłuższy czas.

@Lol

Trenerzy o czym wy mówicie . Zostawiają cie i wracają pod koniec dnia a potem i tak wychodzi że nie przekazali podstawowej wiedzy

rashann
@Lol

Trafiłam najgorszej. Akurat Ci pseudo trenerzy weszli w polowie mojej odsiadki tam. Tak się nie traktuje człowieka. Teraz mam zapierdziel w pracy,ale zlego słowa o sobie nie uslyszlam... po prostu chyba kazda produkcja ma podobny styl... Tylko szkoda tych ludzi...

Nik

Zmienił się dyrektor w firmie gratulujemy awansu.

admin
@Nik

K.U.T.A.S.P.I.E.R.D.O.L.O.N.Y.S.Z.M.A.C.I.R.Z.J.E.B.A.N.Y.M.A.R.E.C.Z.E.K.

@admin

Jaki mareczek ten nowy z hab ?

@Nik

Czego tu gratulować? Sukces to ze Solidarność jest

Absolwent

Jak nadal Polacy będa robić za takie pieniądze to sama ukraina będzie robić, i nie ma co ukrywać ze Polak ma zapier..... a ukraince stoja i ktoś im cos powie ? Myslę ze związki zawodowe wezmą się za to . Wypłacili bonus 500+ ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II