Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

operatorka

A ile teraz placa na start na produkcji? Jajbym sie dostala, to tez bede miala obcieta wyplate?

ProtoplastaLeara

Dobre pytanie. Bo kto normalny przyjdzie robic za 80%

@operatorka

Nikt normalny nie idzie do Lear, to najgorszy pracodawca w dolnośląskim w 2019 i 2020 roku. Najwcześniej zostaniesz zatrudniona po czerwcu (ale raczej to będzie wrzesień), czyli po obniżeniu pensji do 80%.

opeartorka

no ale tutaj niektorzy twierdza, ze nadal zatrudniaja ludzi, to jak to jest?

@opeartorka

Jest tak,że w piątek przyszło osiem osób.....może bardziej powróciło ,za 80%....taka sytuacja.

Robol
@operatorka

Różnie, ostatnie wypłaty dla operatorów były w przedziałach 1400-1800pln netto.

@Robol

Wypłata nie może być niższa niż minimalna krajowa. Od 1 stycznia 2020 roku płaca minimalna wynosi 2600 złotych, co na rękę daje kwotę 1920,62 złotych. Ktoś dostał mniej? To do prawnika po odszkodowanie.

@Operator

zadnego odkodowania nie bedzie, za 4/5 etatu wynagrodzenie nie wynosi tyle co napisales, tylko mniej.

Malutka

Na Learze w Mielcu wyzwalniali sporo ludzi jakieś 300w kwietniu, na maj podibno 200, czy ktoś wie czy lear zwija się z mielca?

@Malutka

Były jakieś plotki, że dyrekcja nakradła miliony i miarka się przebrała. Sprawdźcie czy Mielec brał pomoc od państwa ze specustawy, jeśli nie to jest fabryka zwijana.

Jestem z Leara w Jarosławiu ile u was płacą bo u nas to marne pięniądze ?

ProtoplastaLeara
@Adam

Tak samo marnie jak u Was...

ocochodzi

jak to jest z tą pracą teraz? Pracujemy 80% czasu za 80% wynagrodzenia, to dlaczego robimy 5 dni w tygodniu? Jaki oni myk zrobili że im to przeszło?

@ocochodzi

A siedziałes w domu i zakład Ci płacił.Nieważne ze niezarabial ale płacił.Zawsze jest wyjście możesz sie zwolnić i jechać gdzieś do pracy za 100 procent.

ocochodzi
@Gosia.

Cześć Gosiu, miło mi że odpowiedziałaś na mój post. Chciałbym zauważyć, że tak- siedziałem w domu, ale żeby prowadzić takie przedsiębiorstwo i będąc w zarządzie to trzeba wziąć pod uwagę każdą sytuację, nawet taką w której ludzie nie pracują a trzeba im zapłacić. Mnie bardziej interesuje jak oni wyliczyli te 80% czasu pracy, bo na zdrowy rozum robimy dłużej i to za (usunięte przez administratora) Co do Twojej propozycji o zmianie pracy również to rozważam i najprawdopodobniej to zrobię pod koniec tego miesiąca. Pozdrawiam i niech ktoś w końcu Ci wyczyści rowa bo widzę że jesteś tu bardzo aktywna.

Gosia.

Ludzie,jesteśmy tu bo chcemy.Nikt was nie trzyma w tym zakładzie pod karabinem.Nie chcecie nie musicie pracować a nie ciągle narzekanie jaki to zakład zły.Nie boje się wyrażać swojej opini.Bo wiem jak działa wolny rynek wy nie rozumiecie jak widać.Ja rozumiem,,drodzy operatorzy,,z takim podejściem nadal będziecie operatorami.A o waszym życiu dalej będzie decydował kto inny.I ,,nie lize rowa,,poprostu robie swoje bo chcę.Niedługo sie przekonamy kto bedzie szukał nowej pracy:).Pozdrowienia dla wszystkich zmuszanych do pracy.

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Monciwoda

Zostaje l4 poco pracować przez 5 dni za 80% jak mozna na zwolnienie iść i dostać też 80 % taka rozkminka

@Monciwoda

Postojowe to 80% podstawy bez dodatków. L4 to 80% podstawy wymiaru zasiłku za każdy dzień choroby. Wychodzą inne kwoty do wypłaty.

@LucjanPawarotti

Po 1 teraz niedostajesz dodatków 2 niewiesz jak długo potrfa taki stan rzecz y 3 siedzisz w domu a 80 % masz płacone od stawki na umowie 4 inne firmy z którymi współpracuje pracują 4 dni a nie 5 dni za 80% Dziękuje

@Monciwoda

Ty się nie znasz, prawda? 1. Będąc na L4 dostaniesz większą wypłatę. Chyba o to tobie chodzi. Tak? Zapoznaj się z podstawowymi prawami pracownika - to twój zasrany obowiązek. 2. Od lipca mamy już zwyczajną pracę. Nasi klienci już powoli się budzą z tej ściemy. Za dwa miesiące będą zamówienia. 3. Patrz pkt.1 - chyba chodzi tobie o większa wypłatę, tak? To L4 bardziej się opłaca, niż postojowe. Wiesz jak to się liczy? 4. Ty współpracujesz, będąc operatorem? Inne firmy nie bawią się w przesuwanie "wolnych dni", jakie wychodzą z okresu postojowego, aby uwalić pracownika. Lear zawsze był specyficzny i będzie. NIESTETY. To jest nieudolność menadżerów. Dlatego mamy najgorszą opinię, jako pracodawca na dolnym śląsku. Dobranoc.

@LucjanPawarotti

1 niechodzi mi o więksą stawkę na l4 choć nas system nato pozwala ale na fakt siedzenia w domu wiadomo rozruch musie być w firmie 2 do lipca mam orać za 80 % i produkować materiał który i tak zostanie sprzedany za 100 % wytułmacz dlaczego albo ruszamy albo stoimy. 3 wiem jak to się liczy 4 czyli pracuję w specyficznym zakładzie którym zarządzają specyficzni menadżerowie na kontraktach które gwarantóją im 100% do tego kadry pracują za 100 % w domu .

@Monciwoda

Nie ma to jak wymądrzać się bez rzetelnej wiedzy. Menadżerowie dla twojej informacji też mają płacone 80 %. Wiem to z 1 ręki. Czy tak trudno zrozumieć, że nie ma zamówień ? Dlatego praca na 80 %. Może należałoby się cieszyć, że jest praca, a nie wiecznie narzekać i widzieć tylko czubek własnego nosa.

@gość

A kto tu narzeka zadaje proste pytania rozpiepsza mnie zawsze informacja z 1 ręki dobrze że nie z nogi. Pozatym praca zawsze kto chce to znajdzie. Ps z pierwszej ręki a co Ci krna ma powiedzieć ty masz (usunięte przez administratora) za 80 a on z powadu braku zleceń i zamówień dostaje 100% hłe hłe hłe

Lok
@Monciwoda

Gościu widać że iloraz inteligencji masz zerowy..uuuu słabiutko z Tobą.Może lepiej czas pójść do szkoły.Naprawdę musisz być bardzo głupi.Skoro tak medytujesz i pytasz bezsensu i bez argumentów to po co w ogóle się tutaj udzielasz...

@Lok

Rozumiem ze jak skończę szkołe to będę swiadomie zgadzał się na wszystko w oparciu o wiedzę MI przekazaną z rąk 3 ecich.. Kto pyta to niebłądzi proszę podać konkretne przykłady skoro się nieznam a może wręcz orzeciwnie się znam a Ty jesteś TROLEM

Kily
@Monciwoda

L4 60% ! do 30 czerwca bo podstawa to 80% jak już...

@Kily

Jeśli ktoś zarabia najniższą krajową to niemoże dostać 60%

Pisz trollu konkrety.

Jaki

Możecie się podzielić jaka grupa ile dostała podwyżki

@Jaki

Stego co było ustalane każda grupa dostaje podwyżkę

Monciwoda

(usunięte przez administratora) Właśnie się dowiedziałem ze pracujemy od pn do pt za 80%

@Monciwoda

Jak ci trollu nie podoba to się zwolnij i poszukaj pracy za 100 %.

@Na bieżąco

Nie podoba mi się fakt wmawiania mi ze mam pracować za 80 % i niewiadomo do kiedy zwłaszcza że państwo daje dotacje za pracowników. A ta firma ma ma wzwyczaju kłamanie i oszukiwanie pracowników. Poza tym dlaczego niema oficjalnego pisma z nowym wymiarem czasu pracy .

Kamil
@Monciwoda

Hahaha a gdzie jest pismo jak masz płacone jak jesteś teraz w domu ? Nie ma nic cisza

@Monciwoda

Ta informacja była przekazana jakiś miesiąc temu - tutaj na forum gowork. Niestety nie czytacie i się nie udzielacie. Masz racje, jest to niesprawiedliwe, ale zgodne z prawem. Od kwietnia do końca czerwca powinniśmy pracować 4 dni, a 3 dni powinny być wolne.

@Operator

Gdzie ? Gdzie masz napisane ze masz płacone ? Gdzie jest napisane ze masz to odrobić ? Nie ma nic

@Senegal

Masz płacone 80% postojowego - to było przekazywane. Dostałeś taką wiadomość? Raczej tak. Niczego nie odrabiasz? Kto wam tak przekazał? ----------------- Pracownik 26.04.2020 20:39 Nazwa działu: Produkcja @Gosia. Gosiu pracujesz od poniedziałku do piątku, a płacone masz od poniedziałku do czwartku. Źle cię ktoś poinformował. ----------------- Jakie masz niejasności? Opisz wprost.

@Operator

Odpisywalam na pyt.kolegi bo pierwsze inf.takie były zresztą co chwile sie zmieniaja;)

@Gosia.

Nie słuchać waszych Liderów i SV - oni(usunięte przez administratora) wiedzą, a informacje przekazują jak w grze pomidor. Wszyscy są niekompetentni, to największy minus tej fabryki. Od lipca wszystko wróci do normy. Prawie wszystko, nie wrócą premie i nie będzie podwyżek.

Ok

Wasi?Twoi tez jeżeli jesteś pracownikiem firmy.A jak nie to się nieudzielaj najlepiej.Ty byłbyś napewno lepszym hahahaha.

Widz.i

Możesz w ogóle nie pracować jak sie nie chce leserze jeden...Na twoje miejsce nie jeden chętny.

Senegal

To co siedzimy w domu będziemy odrabiać ,

@Senegal

Skąd masz takie rewelacje. W obecnej chwili troling jest gorszy o wirusa.

@Na bieżąco

Weź jak masz pisać takie bzdety to nie udzielaj się

@Wikar

Zawsze masz dwa wyjścia, albo czekasz co ci dają, albo się zwolnij.

@Senegal

Masz dwa wyjścia, albo myśl logicznie i ze zrozumieniem, albo szukaj innej pracy, może będziesz miał szczęście za jakieś kilkanaście miesięcy.

@Senegal

Odrabiać...(?) ale co i za co? Pracujesz 4 dni w tygodniu zamiast 5 i dostajesz za to 80%. Co chcesz jeszcze odrabiać?

@Operator

Jak co a gdzie masz napisane ze teraz siedzisz na (usunięte przez administratora) w domu masz płacone , po kontakcie z kadrami będziemy te dni odrabiać czyli zamiast 4 dni w tygodniu masz 5 z obnizonym czaasem pracy , a ten obnizony czas pracy wykozystujesz teraz jak siedzisz w domu hahaha fajnie nie 0premi a 160 h jest w miesiącu brawo

@Senegal

jest doklasnie tak jak pisze kolega wyzej. Zamiast placic nam dalej za postoj, bedziemy robic etat i beda nam placili 80 % bez premii, i moga to wydluzyc! Taki jest zapis w umowie ze zwiazkami. (usunięte przez administratora)

@ona

Masz trollu wyjście - weź się zwolnij i szukaj lepszej firmy, która będzie płaciła za nieróbstwo.

@Na bieżąco

sam jestes trollem. To nie jest nierobstwo, i nie moja wina, ze firma nie uruchomila produkcji, co za tym idzie powinnam miec wyplacone postojowe. Z reszta, wyzywajcie tutaj dalej rycerzyki leara, posmieje sie z was. Tak jakby na learze swiat sie konczyl hahahha!

@Senegal

Masz racje. Przez kwartał nasze wynagrodzenie jest obniżone do 80% (z możliwością wydłużenia do końca roku). Oczywiście nie ma premii (uznaniowa, absencyjna) i nie będzie jej do końca roku. Wyjątkiem są "menedżerowie" ponieważ mają kontrakty, a nie umowy. Pracujemy 4 dni i 3 dni mamy wolne (11 wolnych piątków). Niestety Pracodawca nie poinformował o ważnej rzeczy. Zmienił okres rozliczeniowy z miesiąca na 3 miesiące. Może zatem tymi "wolnymi piątkami" żonglować. Pracownicy będący teraz na wolnym są okłamywani, ponieważ mają informacje, że są na postojowym. Pracodawca zamiast postojowego daje teraz "wolne piątki", a po 11 dniach każe pracować od poniedziałku do piątku za 80%. Biorąc urlop przysługuje nam "grusza".

I Panowie z solidarności się na to zgodzili ? Dramat

@Senegal

Już wcześniej pisałem, że masz dwa wyjścia. A zapewne nie należysz do związku, więc wybierz to drugie wyjście. Tłumaczenie takim trollom to strata czasu.

@Senegal

Związek zawodowy myśli racjonalnie, a w szczególności broni swoich członków. Chociaż obecne rozwiązanie nie podoba się wszystkim to na pewno jest racjonalne.

Ex

Od zawsze w Lear jest 3-miesieczny okres rozliczeniowy. Nie slyszalem zeby managerowie mieli jakas premie.

@Ex

No to niestety mało wiesz. Menedżerowie mają premie półroczne lub roczne i kontrakty zamiast umów. Jakby Lear miał cały czas 3 miesięczny cykl rozliczeniowy, to nadgodziny wypłacane byłyby w cyklu 3-miesięcznym, a nie 1-miesięcznym.

To co robimy 4 dni po 8 godzin a 5 wolny i wszystko za 80 %

@Monciwoda

Tak.W końcu pracujemy 4 dni to i obcina zaklad.Ciesz sie że w ogóle jest praca.

@Gosia.

Nie ..5 dni w tygodniu pracujesz , od 10kwietnij siedzisz w domu to to jest twój skrócony czas pracy

Gosia.

Zacznijmy od tego że każdy dział ma inny grafik.Przełożony pana poinformuje.Pytac SV lub brygadzisty już raczej mają grafiki.

To wkońcu jak pracujesz od pn do pt czy 4 dni jaki jest system wynagrodzenia

Od pon do pt za 80%

Samozwańczy

Dzień dobry, czy to prawda że jak teraz weźmie się opieke na dziecko będzie się zarabiać tylko 60% podstawy?

Samozwańczy

Proszę o uzasadnienie, skoro teraz pensja wynosi 20 %mniej to właśnie nasze zwolnienie będzie 80% tego pomniejszonego wynagrodzenia?

I tak powinno być.

@Samozwańczy

Nie jest to prawda. Twoja obniżona podstawa przez 3 miesiące nie ma tutaj nic do znaczenia. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje w wysokości 80% podstawy wymiaru zasiłku i jest wypłacany za każdy dzień sprawowania opieki. Zasiłek ten jest finansowany z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS), a to oznacza, że pracodawca, który wypłaci go jako podmiot uprawniony do realizowania zasiłków w 2020 r., rozlicza go na poczet bieżących składek społecznych tak jak inne zasiłki. strefabiznesu.pl/dodatkowy-zasilek-opiekunczy-20042020-r-teraz-zostal-przyznany-na-kolejne-14-dni-po-wielkanocy/ar/c10-14853893 rachunkowosc.com.pl/zasilki_opiekuncze_i_wynagrodzenie_przestojowe_za_czas_niewykonywania_pracy_z_powodu_epidemii_koronawirusa poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-wyliczac-wynagrodzenie-chorobowe

@Samozwańczy

Podstawę wymiaru wynagrodzenia chorobowego (jak również zasiłku chorobowego) stanowi przeciętne miesięczne wynagrodzenie wypłacone w okresie 12 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc, w którym powstała niezdolność do pracy. Do podstawy wymiaru wynagrodzenia chorobowego wchodzą co do zasady wszystkie składniki, które stanowią podstawę wymiaru składki na ubezpieczenie chorobowe, czyli przede wszystkim: - płaca zasadnicza, - premie i nagrody uzależnione od indywidualnych wyników, - dodatki funkcyjne i stażowe, - wynagrodzenie za godziny nadliczbowe i nocne, - wynagrodzenie urlopowe.  Od wynagrodzenia będącego podstawą wymiaru składek na ubezpieczenia chorobowe, należy odliczyć potrącone przez pracodawcę składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe oraz chorobowe, czyli od kwoty wynagrodzenia brutto należy odjąć sumę procentu powyższych składek (13,71%). Przykładowo: Średnia z 12 miesięcy (z dodatkami wymienionymi powyżej) - 13,71% -> otrzymany wynik dzielimy przez 30 i mnożymy przez 80%. Na końcu otrzymany wynik mnożymy przez ilość dni chorobowych/opieki.

operator

vs30 zaczyna produkcje 22.04 2020

@operator

Niestety nie zaczyna.

Ibra

No to pojechali z naszymi nadgodzinami za ten miesiac...

@Ibra

Kpina, ja nie mam zamiaru setki za urlop zamienić , nikt mnie nie zmusi ja robiłam więc wara ????

Kiky
@Tosia

Jest oficjalnie pismo zamienili i koniec w temacie:( Solidarność się nie popisala

andrzej
@Ibra

Solidarność sie sprzedała ciekawe ile dostali... Ludzi na urlopy zmuszają, niektórych na bezpłatny. I nie chcą powiedzieć że nalezy sie 100% wypłaty.

@andrzej

Jest źle! Pamiętać trzeba, że decyzja należy do zarządu, czyli do Dyrektora pana Mieczysława i do Kierowniczki HR pani Anety. "Pani i Pan" się popisali. Solidarność reprezentuje tylko ~30% załogi. Niestety Związek zawodowy dał ciała. Takie ustalenia, to złe ustalenia. Oczekujemy, że to Pracodawca wyjdzie z pomocą do Pracownika - nie odwrotnie!

@Kiky

Oficjalne pismo? Hmm, wcześniej były oficjalne podpisy nadgodzin zatwierdzone PODPISAMI pracowników i osób decyzyjnych! Prawo zabrania wybierania wolnego za pracę w nadgodzinach w niedzielę i święta! Pracodawca już w tym punkcie złamał prawo pracownika dwa razy. Pracownicy chcą Inspekcji Pracy w zakładzie.

@Tosia

Podpowiadamy jak zabezpieczyć swoje nadgodziny za miesiąc marzec: PROSIMY O PÓJŚCIE DO LEKARZA I OTRZYMANIE L4 NA OKRES 2 TYGODNI. Zwolnienie lekarskie jest zawsze rozpatrywane w pierwszej kolejności. Prawo nakazuje także w pierwszej kolejności na zrealizowanie urlopów zaległych i wybranie opieki dodatkowej - prosimy o wypisywanie wniosków.

Operator

Kodeks się zmienił i można teraz oszukiwać pracownika w niedzielę - ok. Ale... co istotne – to wolne pracownika za pracę w niedzielę należy odpowiednio zaplanować z góry, np. wskazać pracownikowi konkretny dzień, który będzie dla niego dniem wolnym w zamian za pracę w niedzielę, a nie na etapie rozliczania miesiąca wskazać, iż ewentualne niedopracowane godziny to akurat ten czas wolny za niedzielę. Raczej to nie zostało spełnione. Nalegam, aby pracownicy brali chorobowe i ratowali swoje wypracowane nadgodziny.

@Operator

Dramat to wy gadacie jeden hu czy pójdziesz na l4 i zabiora Ci premie a setki bd miał na jedno wyjdzie .

Tosia

Hahaha expert lirowski się znalazł... poczytał troche w internecie i Pan dobra rada . Dramat

Tosia

Wiadomo ze jak koś (usunięte przez administratora) Tych nadgodzin to lepiej je mieć i iść na L4 a nie jak ktoś ma 1 setke i płacze . I tak ponoć zmienili 1 setka 2 dni do odbioru wychodzi sprawiedliwie niz 1'5 dnia jak jest w kodeksie, więc jeszcze nie jest tak zle gozej jak to zamkną na dłuzej i bd 60% postojowego płacić to dopiero bd płacz i biea

Damian
@Tosia

Nie mamy dwóch dni za setkę tylko półtora.

pdk
@Tosia

Płacz? Ty myślisz, że to potrwa dwa/trzy tygodnie? To potrwa o wiele dłużej i nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje. Postojowe od zaraz. Ile osób ma 20/26 dni urlopu? Skończy się urlop i ci dalej? Bezpłatne. Postojowe od zaraz

@pdk

Postojowe 60% płatne - najwyżej 80%, Kierownictwo 100% + premia. Nieźle nas zrobili w konia.

@Operator

A ty skąd wiesz?Wszyscy są na postojowym kierownictwo też.Premi nikt nie dostanie bo premia jest za prace i obecność dla jasności.

@Gosia.

(usunięte przez administratora) Wszystkie decyzje niekorzystne są dla najniższego szczebla. Kierownicy i wyżej nie mają żadnych restrykcji. Nawet teraz są w pracy za 100% a nie ma co robić. Chodzą i naciągają firmę na koszta. Dyrektor jednak się nie sprawdził.

operator

Sprostowanie jednak VS30 rusza 04.05. 2020

@operator

Przez kwartał (możliwe, że do końca roku) brak premii, brak nadgodzin, 80% podstawy. (usunięte przez administratora)

kiedy Linia Mapro wraca do pracy?

mycha2020

kiedy wracamy do pracy

@mycha2020

Śmieszy mnie wasze zachowanie,najpierw narzekacie jaka to firma zła.A teraz prawie płacz ,,kiedy wracamy do pracy,,.

Robol

Niektórzy 20 inni 24 a niektórzy BMW 11maja

Kiedy wracamy do pracy ? ????

@Ewa

Zależy jaki dział.

@Marta

Przełożony powinien Panią poinformować o powrcie do pracy+ zakład wysyła sms jeśli zaktualizowala pani dane w kadrach.

Powiadomi wcześniej czy bd ej jutro do roboty 1 zm i tyle

Hela

Kiedy zamkną zakład z powodu koronawirusa ? To nie jest śmieszne taki przemiał ludzi ze dramat

@Hela

Helciu nie zartuj. Bylas na pierwszym spotkaniu z Dyrektorem? Dramat! Prosi, aby teraz zapierniczac, a za 4-6 tygodni chce nawet zwalniac. Nastepny ciec.

@Hela

A co to jeden zakład na świecie.Wszyscy pracują normalnie tylko trzeba sie stosować do tego co mówią.A nie jak wchodzisz do biedrony a tam tlumy jeden kolo drugiego tam to dopiero mozna sie zarazić.Tylko pogratulować tym co stoja w kolejkach i zapasy robią????kretyni później pretensje do kogo ze sie zarazil.U nas na zakladzie nie stoisz tak blisko drugiej osoby takze spokojnie w pracy sie nie zarazisz.

@Gosia

Jak się stosować jak nawet płynu do dezynfekcji nie ma w toaletach ? Dramat cyrk jak nic

@Hela

Panie z hr kontakt telefoniczny a my na produkcji narazeni na wirusa masakra to się w głowie nie miesci

@Gosia

A jak masz przejscie zmian szatnie i wgl nie masz tłumu ludzi ? Weś zastanów się co mówisz to nie sa zarty juz na to się umiera.a ja nie mam zamiaru przez nie kompetentność iść do piachu , tym bardziej ze polowa ludzi nic nie panimaju

@Paweł

Ponownie wzywamy nowego dyrektora o wytlumaczenie sie. To co kadry zrobily to jest (usunięte przez administratora) Nowa szefowa kadr taki sam jak dyrektor. Mydla brak, papieru dzis zabraklo, wc nadal nie sa czyszczone!

Marika

@paweł trzeba coś z Tym zrobić solidarność tez nic nie działa a Zarząd to juz wgl 0.ludzie boja się do pracy przychodzić. Powinni gorączke kazdemu na wejsciu mierzyć jak w innych zakładach a tu nic 0 bezpieczenstwa dla nas wazne ze Panie z HR bezpieczne , a 'ty przebieraj się w zgrupowaniu w szatni z połowa ludzi któży gdzieś mmaj wirusa bez papieru bez dezynfekcji jak za komuny cyrk na kółkach.

@Marika

Przestańcie się nakręcić jeden przez drugiego.Nie będziesz tak cwaniakowal jak spadną zamowienia i nie bedziesz miał gdzie pracować.Bo zostaniesz zwolniony.Przestrzegaj tego co wszedzie mówią a nie bedziesz zarażony.

@Gosia

Gosia czy Ty sobie teraz z nas wszystkich żartujesz ! Co ty wypisujesz ! Jak mamy przestrzegać jak w toaletach nie ma podstawowych rzeczy. W szatniach jeden na drugim się przebiera. Ludzie dojeżdżają autobusami miejskimi do pracy z innymi osobami. Ale najważniejsze że zrobili przepustkę na palarnie, żeby było tam tylko 10 osób!

Gosia

Tacy cwani na forum jesteście jaki problem zwolnij sie.Wyobraź sobie jakby wszystko stanęło bo ludzie panikuja...i teraz dostaw do sklepu tez by nie było bo by sie bali z glodu byś umarł...I tyle by było z waszego gadania.Kazdy się boi ale rodzine musi każdy utrzymać.A co mają mówić kasjerzy w spożywczym?są bardziej narażeni niż Ty!!!

@Kasia

Ludzie ogarnijcie się. Nie ma płynu do dezynfekcji , bo go na rynku nie ma. A w Lear pracują niestety (usunięte przez administratora)wynoszą papier toaletowy, ręczniki . Przecież to chore. Jak było zwykłe mydło w płynie to wynosili sobie w butelkach. Dlatego jest pianka. A teraz znów kradną odkąd sraczka z koronawirusem. Zapanuj weź nad tym.

gość

Bo oszołomy kradną i wynoszą. Tak jak wcześniej. Co za ludzie. Srodków dezynfekujacych nie ma na rynku. I tyle. Ale jeszcze jak będą rozkradać papier i ręczniki , to nawet diabeł nie naniesie.

Marika
@Gosia

Nie porównuj sklepu do lear do po pierwsze

@Marika

Po pierwsze zarazić się możesz wszędzie nie tylko w Lear po drugie w Chinach walczą od prawie 3 miesiecy (nie mówiąc o świecie)a wy chcecie żeby zakład stanął..Po trzecie nie pasuje to sie zwolnij bądź idź na l 4 jeśli dostaniesz(tam też się możesz zarazić).Trzeba być glupiem myslac że na wolnym od zakladu pracy się nie zaraże...

Pablo
@Gosia

Tak praca za najniższa krajowa no rewelacja obozy pracy merkelowej Francuzów i innych kasa kasa kasa niech maseczki nam dadzą

Solidarni
@Gosia

Nikt nie zostanie zwolniony, kto ma umowę na stałe z Lear. Będzie najwyżej postojowe 100% płatne jak w Tychach.

@gość

Od tygodnia na Orlenie jest dużo płynu, więc w czym problem?

pdk
@Solidarni

To gdzie to postojowe? Pytam, narazie jest nakaz urlopu + wymiana nadgodzin na dni płatne i co dalej?

Swat
@pdk

Jak to co albo sie gospodarka ruszy albo posredniak;))Zdziwieni?Pora żeby w końcu dotarło do was to NIE żarty.Świat ma problem z pandemia chorzy nie pracują fabryki też tam stoją.Następne mogą być zwolnienia dla zakładu to i tak wielkie straty ze stoi.

@Swat

Pracodawca ma kasę więc też niech coś od siebie da. Niech zwolni tych z agencji i Ukraińców i sytuacja będzie już na 0 albo na +. Kierownicy i menedżerowie nic nie mają zabrane - pni nie są potrzebni, wystarczy zwolnić 3 - 4 i już jest kasa. Chiny już uruchomiły swoje fabryki.

Obserwator
@Operator

Posłuchaj (usunięte przez administratora) nawet nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji, Pewnie jesteś z tej grupy cwaniaków, którzy nic nie wnoszą wymagają. W tym niezwykle niebezpiecznym okresie powinieneś myśleć racjonalnie, a nie "debilnie".

@Obserwator

A czego ty oczekujesz? napisz tutaj. Nie bój się obserwatorku, piszczysz tylko. Czekamy.

@gość

Proszę cię. jakoś inne zakłady w niego zaopatrzyły się.Może jest trudniej dostępny. Daj znać w zarządzie ,że w Lidlu i Kauflandzie jest do kupienia,poza tym na niektórych stacjach Orlen...jak ceny skoczyły to inaczej na to patrzycie ? zdrowie przede wszystkim.

@Solidarni

Jak długo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II