Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

Opinie o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

marek

w biurze? za studia wyższe, znajomość języków obcych i dziesiątek innych pierduł - za to, że siedzą sobie w ciepłym jakieś 300-400 zł mniej niż Ty. Nie umiesz przeliczyć najniższego przez 168 godzin??

byly pracownik

idmar to najgorsza firma w jakiej pracowałem nigdy w życiu w tym kołchozie

klient

a gdzie teraz nie masz chińskiego produktu, w tej branży to ze świecą szukać, chyba że masz kasę ale to inna półka cenowa i też nie będziesz mieć pewności czy to nie chińczyk.... a po zatym u chińczyka też można coś dobrego kupić

oszukany

Mało że płacą grosze na śmieciówkach to jeszcze nieterminowo,faktyczna stawka 8,50 brutto na umowe zlecenie,na normalne umowy nie liczcie,[usunięte przez moderatora].W okolicy gorszej firmy nie ma !!!!!

Rozmowę kwalifikacyjną w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zaklad produkcyjny poszukuje elektryka, elektromechanika?
dobre

Witam z tego co koledzy piszą 172 godziny x nawet 11,00 zł za godzinę to daje 1892 zł minus 300-400 na paliwko zostaje 1500-1600 to w sumie tyle samo co w Biedronce i to w pobliżu , Stanowczo za mało. A jak policzymy po faktycznie po 6 zł to zostaje tyle co na Kuroniu - Masakra , praca jedynie dla tych co potrzebują na picie.

pracujący

he he - 2012-09-13 12:52:58 [usunięte przez moderatora] jak 11 zł po 7 latach to moja noga nie zagosci w tej firmieidź na bezrobocie i po socjal darmozjadzie, a ja będę ciężko [usunięte przez moderatora] żeby utrzymać Cię z moich podatków

he he

Maniek

Może i część załogi wygląda jak "alkoholik" Niestety ludzie po 50 tce pracują tam bo muszą. Pieniądze psie ale jest praca, bo nikt normalny tam długo nie popracuje...

Maonika

Te grzejniki to Made In China, dziadostwo. 3/4 asortymentu jest chińskie

jan

Ludzie nie kupujcie grzejników z tej firmy jest to dziadostwo jakich mało[usunięte przez moderatora]

Ala, Ty napewno pracujesz w Idmarze? Jaka uczciwość? Co miesiąc zmieniane reguły dotyczące premii, żeby tylko nie dać całej.[usunięte przez moderatora].Brak szacunku do pracownika, bo jak nie ten to będzie następny... Porażka.

pomyśl

ja - 2012-02-10 20:36:21 ale klamstwa!!! ciekawe kto to napisal? moze ktorys z synkow -prezes/dyrektor? jezeli ktos lubi byc na co dzien wyzywany za wszystko i traktowany jak glupek to tak - atmosfera wrecz idealna. pensja za to co sie wykonuje jest marna, a pracy - 1,5 etatu to za malo.. dno!100% prawdy

oburzony

Po pierwsze na stanowisko trzeba zasłużyć i ukończyć odpowiednia szkołę a nie ledwo trzy klasy podstawówki,większość zatrudnionych pracowników nie umie nawet utrzymać długopisu w ręce bo tak im się łapy trzęsą z przepicia. Co do wysokości wynagrodzeń...są to dane poufne...i nie wiem skąd posiadasz taką wiedzą na temat rzekomo wysokich wynagrodzeń , Mosina to nie Poznań i płace bardzo się różnią...nie masz prawa pisać o pracy biurowej jeśli jej sam osobiście nie wykonujesz,myślisz może że płaszczenie dupy na fotelu jest super wygodne,to posiedź sobie tak z 8 godzin przed monitorem od którego szybko się ślepnie..żal mi ciebie facet, bo nie masz zielonego pojęcia o czym w ogóle piszesz

Idmar

Zacznę od tego że pracowałem w tej firmie i powiem tak.Po pierwsze jako pracownik fizyczny jak na taką prace to zarobki marne 6.50NA ręke .fakt jest to praca w brudnych warunkach .w Zime zimno jak na syberii. I mówimy tu o firmie produkcji grzejników.heh Co do kierownictwa .powiem tak krowa która dużo ryczy mało mleka daje.[usunięte przez moderatora] CO Do szefa niemoge powiedziec zlego słowa .jedyny plus w tej firmie to dyżury które są motywacją do pracy. Pracodawce trzeba szanowac tak samo jak pracownika fizycznego .3 podstawowe zasady których brak w tej firmie .jednosc lojalnośc kompetencja jestem ciekaw ile [usunięte przez moderatora] w biurze zarabiają .w ciepełku siedzą i cipska grzeją .a Co do ludzi pracują tam ludzie których zmusiła sytuacja życiowa i ludzie z patologicznego kręgu którzy robią na chlanie .ja na miejscu szefa podziękował bym alkocholikom !!!

Tomi

Jak się przepracowało 1,5 dnia w tej firmie, to się potem takie pierdoły wypisuje. [usunięte przez moderatora] Ja pracuje na magazynie grzejników , a łącznie w tej firmie 7 lat i mam 11 za godzinę na łapę i premie 300 [usunięte przez moderatora]. Ja tam nie narzekam, i jestem ciekaw jaki prywaciarz daje więcej zarobić, a do tego tu mam co do złotówki wszystko wykazane, a nie tak jak przeważnie od najniższej krajowej i zawsze wypłata na czas. Pozdrawiam

Bibi
@Tomi

Przepracowałem w tej firmie 3,5 roku .Na pracę i zarobki nigdy nie narzekałem.Aż pewnego dnia na moim dziale zatrudniono nowego kierownika ,który o pracy na tym dziale nie ma zielonego pojęcia .Prawdopodobnie jest to najgorszy kierownik ,który kiedykolwiek pracował w historii IDMARU.Który wogóle nie szanuje pracownika.Jedyna rzecz , która potrafi , to zwalniać ludzi bez powodu

Nóweczka

Określił bym tą firmę mianem DRAMATU. Magazyn to nie jest żaden magazyn, pracodawca chyba magazynu nie widział =) To że są pod dachem postawione regały to nie czyni tego magazynem...[usunięte przez moderatora] jest zimno, śmierdzi, w WC śmierdzi jeszcze bardziej, wyposażony jest miernie, nie ma żadnego systemu informatycznego umożliwiającego zapoznanie się z towarem czy też z miejscami składowania danych towarów, wszystko jest układane na słowo bądź na oko, przez większość czasu nie ma pracy w pracy, siedzi się na tyłku i gra w karciochy - fajna perspektywa dla emeryta który chce sobie dorobić, ale nie dla młodego ambitnego człowieka... zarobki? jakie zarobki, tutaj nie zarobicie 6.5zł za godzinę pracy z perspektywą na podwyższenie o złotówkę po miesiącu. Dramat, nie polecam nikomu kto szuka pracy ;)

mity

fakty - 2012-02-22 10:59:25 zapomniałem a ci co muszą za 6 zł naparzać to chyba ich sprawa że nie mają wyższych kwalifikacji bo skoro są tacy dobrzy to niech mają 20 zł po pierwsze nie zapominaj że czasem ludzi sytuacja życiowa zmusza by pracować za jakiekolwiek pieniądze bo mają rodzinę na utrzymaniu bądź kredyty i ta firma to wykorzystuje, po drugie poczytaj sobie na specjalistycznych forach jaką renomę mają \\\"grzejniki\\\" z idmaru to zrozumiesz powiedzenie \\\"jaka płaca taka praca\\\",

mity

fakty - 2012-02-22 10:55:31 pracy full atomosfera bardzo dobra podejście do pracownika raczej partnerskie wymagania coraz większe bo dużo zmian personalnych ale daje rade co do kasy to osobiście nie narzekam ale pewnie dlatego że jestem bardzo dobry :-) nie pisz o partnerskim podejściu, bo szef tej firmy potrafi takimi bluzgami przemówić do pracownika że aż żal, co do zmian personalnych faktycznie, rotacja jest duża, największa na płotach, i wynika z kiepskich warunków pracy,[usunięte przez moderatora]- pomijam fakt że pisanie o sobie że jest się bardzo dobrym to lekka przesada bo gdybyś był bardzo dobry to byś w tej firmie nie pracował :)

fakty

fakty

Zostaw merytoryczną opinię o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak - Krosno

• Jak się pracuje w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak