Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

Opinie o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

Robert

prawdę powiadasz. Te 10 tal jak chwila minie mój panie, czekać trzeba...

tom

Jak będziesz miał 200 godz to powinnaś dostać 2 tyś. Nadgodz wypłacana w formie premii- 2 zł dodane do podstawowej stawki. Taki wałek aby oszukać skarbówka.

Nikusia
@tom

Jak oceniacie warunki pracy dla kobiet w tej firmie Idmar? Pilnie prosze o odpowiedz.

Mel Gibson

Nie pracowałem w idmarze ale pracowałem w pwtk termo-tech w stapo. Mundka przez dwa lata widziałem może 3 razy wydaje się miły sympatyczny lecz jeśli chodzi o pracę to wymagający, jak mu coś nie pasowało to(usunięte przez administratora) kierownictwo a nie pracownika chociaż ma fiola na punkcie robotów jak to stwierdził to muzyka dla jego uszu. Ogólnie zarobki nie były tragiczne łapalo się miesiąc nocki i dwójka na koncie była.

Polak

Ta komunistyczna firma zatrudnia ukraińców,gardzi Polakami

Rozmowę kwalifikacyjną w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zaklad produkcyjny poszukuje elektryka, elektromechanika?
bartek

Firma Idmar to totalne dno jesli chodzi o Magazyn.Nowy kierownik nie ma pojęcia jak zarzadzac firma,magazynem,oraz pracownikami!! Zamieszal w calej firmie!, nikt nniechce pracowaac, wszyscy ktorym zalezalo na tej pracy niestety musza odejsc,i szukac czegos innego! ten czlowiek nie zna granic! jest chamski,niesympatyczny! traktuje pracownikow jak smieci!! odzywa sie wulgarnie,oraz pogania wszystkich do pracy gdy ktos na 5 min usiadzie.porazka.Nie polecam tej firmy!! tylko uciekac jak najdalej!! juz moze byc tylko gorzej!! Kogo firma zatrudnia>>>?? samych DEBILI!

polonus
@bartek

Co racja to racja . Ludzie sami odchodzą a wróżbita bezczelnie opowiada wszem i wobec jakoby sam ich wypier..... . Co się z tą firma stało ?

Tomi

Głupot nie opowiadaj.

bibi

Nareszcie , lepiej później,niż wcale i wyleciał z Idmaru ten pożal się bogu kierownik z ogrodzeń Jakub Sz. zwany Milimetrem.Był to dupek ,który o tej pracy nie miał pojęcia,a zachowywał się jakby wszystkie mądrości zjadł.Oceniam jego pracę na ocenę niedostateczną /1/

Killer

pracuje w Idmarze już 4 lata, wiadomo że znalazłbym może lepszą pracę ale Szefostwo jest tutaj OK, nie zarobie 3000 tyś bo nie jestem wykrztałcony do biura. podziwiać Szefuw bo inni na pewno w tej sytuacji leża na karaibach a ci zasuwają zamist leżeć.

kris

Zwyczajni złodzieje,nie zapłacili mi za miesiąc pracy!!!!!!!! Od mercedesów szefostwa to się rzygać chce ale zapłacić człowiekowi za miesiąc pracy 1200 zł to nie ma,absolutnie tej firmy nie polecam !!!!!

kolo

Zarobki w okolicach najniższej krajowej i bardzo złe traktowanie pracownika

Witam pracuje tam od paru lat obiecywali gruszki na wierzbie 2000na rękę premie a co jest du.. Bieda znedza jak sie cos obiecuje to sie słowa dotrzymuje Lukaszu

Flesh
@pracownik

Idmar nie jest producentem arm.instalacyjnej . Proszę o nie wprowadznie w błąd opini publicznej .

były niewolnik idmaru

To zapraszam do pracy w tej "wspaniałej" firmie. W grudniu musieli dopłacać ponad polowie załogi do najniższej pensji takie super tam są zarobki,stawki 9-10 brutto za godzinę,praca na kilku stanowiskach warunki to mają lepsze konie właściciela zakładu,firma która produkuje grzejniki a teraz też piece nie ogrzewa zakładu (oczywiście biurowiec ogrzewa) Dla właścicieli jest wszystko a pracownik to śmieć do wynajęcia za miskę ryżu. Szef posiada dwa merce klasy s jeden z synów ma ferrari,jaguara i merca ( każdy za ponad 600 tyś!!!!!!! nowy dom za ok 10 mln !!!!!!!!!!) A na narzędzia niezbędne do pracy kasy brak,masz robić a czym to ich nie interesuje. Reasumując firma ta jest chyba najgorszą firmą w okolicy pod względem płac i podejścia do pracownika,zresztą pracownicy super też nie są,większość to pijacy z bladym pojęciem w zakresie produkcji firmy,ale nikt inny nie będzie pracował w takich warunkach za tak nikczemną płacę,jak przychodzi fachowiec to po miesiącu go nie ma. Oczywiście żegnam się z tą firmą i żałuje że byłem tak głupi pracując w tym syfie

Bibi

Arek,ten kierownik to cham,który nie ma poszanowania do żadnego pracownika.Widzi tylko swój czubek nosa,ale myślę,że przyjdzie taka chwila ,że to on wyleci z wielkim hukiem,a wtedy koledzy zatrudnieni na tym dziale odetchną.Myślę również, że nie pomoże mu również znajomość z szefa synem,bo gdyby nie ta znajomość ,to szef ,by go dawno wyrzucił na zbity pysk.Ten kierownik jest to osoba ,której nikt nie lubi i który ma o sobie wielkie mniemanie.

były

Jakby pozytywne opinie się pojawiły :) do boju pozytywny PR :) ja nie nazekałem

Biuro

Zależy jakiego stanowiska szukasz. Jeżeli pracownika fizycznego, to nastaw się na pracę fizyczną, która może być chwilami ciężka. Firma daje perspektywę rozwoju u awansu więc im większe zaangażowanie wykazuje pracownik tym więcej dostaje w zamian. Z takim podejściem należy przychodzić do każdej pracy.

Biuro

Witam, nie zgadzam się z przedmówcami, którzy twierdzą że praca to porażka. Każdy pracodawca wynagradza pracowników według ich zaangażowania i umiejętności. Jeżeli mamy do czynienia z leniami to nie ma mowy aby praca, w której trzeba pracować się im podobała ! Ja osobiście pracuję we firmie od ponad roku i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca pracy - atmosfera super, zarobki może nie najwyższe w kraju, ale na pewno ponad średnią, także polecam !

Ta firma to porażka , za jeden błąd Cie wywalą na zbity... , stawiają Cię na poziomie śmiecia do robienia im norm... nie polecam, nie w tym życiu. Nie tylko że mało płacą ale mają niezrównoważonego psychicznie kierownika który chodzi jak pan po swoich włościach który pizga batem i klnie jak szefc. Dzięki nie dla mnie ani nikomu tego nie życzę - przeżycia tam 1 mc ;)

Marian

Ale zasada jest prosta skoro cos kosztuje np.100zl to jak moze być takie samo co kosztuje 1000zl gdzie trzeba uciąć koszty najlepiej przy podstawie czyli pracownik potem materiały a na końcu wykonanie. A jeżeli juz mam porównać te grzejniki do Chińskich to chyba wole te chińskie bo tych to nawet sam Chińczyk by sie wstydził.

Kierownik zamieszania

Powiem tylko tyle ze szef jest starym zboczeńcem i myśli ze jest bogiem jakich mało. Tylko chyba zapomina o tym ze pracownik nie jest własnością firmy tylko wykonuje swoją prace Za która dostaje wynagrodzenie.

nowa

a to ciekawe ze wypłata na czas skoro mi wpierw wypłacono a potem ponoć księgowa sie pomyliła i niby za dużo wypłacili. Kazali mi oddać prawie połowę wypłaty i co chwile wezwaniami przedsądowymi straszyli

Zostaw merytoryczną opinię o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak - Krosno

• Jak się pracuje w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak