Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

Opinie o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

DDR

Praca w tej firmie to dramat szczególnie na magazynie zaworów.

DDR

Praca w tej firmie to porażka szczególnie na magazynie zaworów.

An

Co jest on powodem ciągłej rotacji pracowników w dziale jakości?

Prezes

Niezła blokada opini

Rozmowę kwalifikacyjną w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zaklad produkcyjny poszukuje elektryka, elektromechanika?
misia84

Mnie też nikt nie zmusza. Dobrze, że chłopaki widzą kto się obija a nie że my się staramy a inni nie. Jeszcze kilku i tak jest ściemniających. A jak się nie podoba to nieich zmieniia

Yo
@misia84

W dziale handlowym pracują osoby, które nie mają bladego pojęcia o parametrach technicznych oferowanych wyrobów. Strona internetowa, która jest wizytówką działu IT posiada nieaktualne dane techniczne.

Lizon
@Yo

Ogulem wszyscy są tego wizytówka jak bar-ów nie przeprowadzili a maja coś do zarzucenia !!!!

Misia84
@Lizon

@lizon dobrze, że Cię tu nie ma. Właśnie takich analfabetów nie chcielibyśmy tutaj bo taka wizytówka to tragedia. Jak można "ogółem" można napisać przez "u" - tragedia Tutaj pracuje klasa wyższa jak to mówi Pan Kaczyński pierwszy sort

Misia84

nie widzę tu smutnych buziek, raczej jest wesoło więc nie wiem o co Wam chodzi. Wypłaty ma czas, praca jak praca. Czego się spodziewasz @onyks karuzeli i kebaba. Wybudź się tu się pracuje a nie OPR. ;-) IDMAR jest dla elity a nie analfabetów i "leżaków".

@misia84

Hej, czy kobiety tez pracuja na magazynach i halach produkcyjnych z mezczyznamu czy tylko w biurze?

Xxxx

Krótko i na temat. Ta firma to całkowita porażka pod każdym względem.

Xxx
@Xxxx

Też tak sądze ????????????????

Inka

Jakie jest wynagrodzenie dla nowych pracowników

@Inka

w zależności od powierzonych prac

Damian
@Abc

Czy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy wymaga od kandydatów jakichś specjalnych umiejętności? Jestem też ciekaw czy przyjmują tu osoby bez większego doświadczenia, powiesz mi coś na ten temat?

@Damian

każdy z kandydatów składa CV, które są przeglądane i analizowane przez odpowiednich kierowników, którzy decydują, które osoby spełniają oczekiwania i z którymi mogą się spotkać

XYZ
@Inka

Takie samo jak dla starych pracowników czyli około najniższej krajowej albo mniej na niepełnym etacie.

@Inka

Najniższa i na więcej nie licz.

Czy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak zatrudniani są obcokrajowcy?

tak

Uważajcie na nowego kierownika na zaworach największy włazi (usunięte przez administratora) Od samego początku tylko po trupach szedł na stanowisko. Ze przez niego dużo dobrych ludzi odeszło ale raczej zwolniono za byle blachostke.

blablabla

Dla nowych pracowników wynagrodzenie jest zawsze atrakcyjniejsze niż dla starych :D nawet w dobie pandemii zatrudniane nowe osoby zostają na pelny etat gdzie tymczasem stary pracownik pracuje na 3/4 etatu.

dominika

KOMPLETNA PORAŻKA I KATASTROFA !!! tandetne wykonanie, bo grzejniki się notorycznie zapowietrzają, po wizycie trzech fachowców gdzie jednogłośnie stwierdzono, że brak jest swobodnego przepływu wody - producent do reklamacji wymaga gwarancji, której do grzejnika nie dodaje! kazano zrobić zdjęcia zamontowanego grzejnika i na podstawie tych zdjęć (na odległość! bo nikt nie raczył się pojawić!) stwierdza, że reklamacja bezzasadna, bo mamy złą instalację ... śmiech na sali, bo wcześniejszy działał i nigdy nic mu nie było !

dominika

Czy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Abc

zawierane są albo umowy zlecenie albo umowy na czas próbny

llll

wiecie może jak wygląda sprawa na stanowisku planista-produkcji?

@llll

stanowisko na ten moment jest zajęte

Na jakie benefity można liczyć w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Abc

ubezpieczenie grupowe płatne we własnym zakresie

Jakie są mocne strony pracodawcy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Pati_216

Wypłata na czas Dobry klimat Możliwość rozwoju i na pewno nie ma nudy

Tadek

Czy na temat wadliwej oczyszczalni wypowiedział się dział techniczny i jakości? Sprawę należy zgłosić do nadzoru i instytutu budowlanego.

Mario

Widzę że wieloma wstrząsają tu emocje, Pewne nieporozumienia - różnice poglądów między przełożonymi a podwładnymi zawsze były i będą, doświadczyłem tego osobiście i podjąłem decyzję o odejściu. Nie znaczy to jednak że to zła firma, i proszę o nie pisanie nieprawdziwych bajek. W Firmie tej, jeżeli naprawdę ktoś chce, i komuś zależy, można osiągnąć naprawdę wiele, czego osobiście doświadczyłem. Przyjąć jednak należy poprawkę, że nic nie dzieje się z dnia na dzień jak to się niektórym wydaje. Pozdrawiam Wszystkich ! MT

Andi

To całe szczęście, że już cie tu nie ma.

EbiXX

tak sobie czytam i zastanawiam się czy pracuje w tej samej firmie. (usunięte przez administratora)Czy kasa jest dobra, każdy inaczej ale przecież nikt mnie nie zmuszał więc robie za ty tyle co było mówione. Atmosfera jest bardzo dobra ale każdy ma inne oczekiwania z tych osób co odeszły w ostatnim czasie to nie widziałam dobrych

Zostaw merytoryczną opinię o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak - Krosno

• Jak się pracuje w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak