Opinie o Suisse Légiste w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Suisse Légiste. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Suisse Légiste o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suisse Légiste w

dorka

A ja byłam na stażu i zupełnie nie mogę się zgodzić, że firma nie jest ok. Uważam, że atmosfera pracy jest super, a ludzie, zwłaszcza Pan [usunięte przez administratora] bardzo mili i pomocni. Chyba faktycznie dłużnicy się tu mszczą. Zresztą, na gowork nie ma dobrych opinii, tu wszyscy jadą na pracodawców jak lecie, sami hejterzy, więc nie ma co się tym przejmować i sugerować. Szkoda czasu.

antek
@dorka

ta, hejterzy. (usunięte przez administratora) zero skuteczności, słaba atmosfera pracy, zero perspektyw rozwoju. nie polecam

He he, przecież to firma windykacyjna, cóż ... ktoś pisze tu negatywne opinie, dlaczego mnie to nie dziwi? Dla mnie Suisse Legiste jako firma windykacyjna musi być atakowana przez desperatów. Byłoby bardzo słabe, gdyby dłużnicy nie pisali tu złych opinii. Moja firma współpracowała przez blisko 4 lata z Intrum - oni to mają dopiero złe opinie he he. Dla mnie to super rekomendacja jest. Firma windykacyjna nigdy nie będzie "lubiana" przez dłużników. Podobnie jak (usunięte przez administratora) nie lubią policji, a menele izby wytrzeźwień. Cóż, takie życie. A długi trzeba SPŁACAĆ, a nie biadolić na windykację i komorników! Polska to kraj złodziei i nierobów, co widać po tego typu forach pełny sfrustrowanych małych troli.

Karol
@Marcin

Dlaczego obrażasz Polaków, nie wiesz jaką ludzie mają sytuacje życiową?, czy byleś kiedyś bez pracy ponad dwa lata?, wiesz co się dzieje z twoim życiem bo ja wiem, byłem trzy lata bez pracy pomimo że mam bardzo dobre wykształcenie. Popadłem w straszne długi dzisiaj już ich nie mam, pracuję za granicą, ale co roku jestem w Polsce na urlopie i widzę jak ludzie biedują, jak rachunki i podatki przerastają zarobki. Czy doświadczyłeś tego?, jeśli tak to możesz się wypowiadać, ale nie nazywaj biednych Polaków złodziejami, chyba że sam nim jesteś!

K.Z.

Pracuję w Dziale Handlowym SL, mam 1600 zł netto podstawy + prowizję. Średnio zarabiam 3 500 - 3 700 zł miesięcznie na rękę, jest to moja 2 praca w życiu. Ostatnio trafiłem tak zwany złoty strzał z prowizją jednorazową 30 000 zł więc MOŻNA :)) Atmosfera w firmie jest dobra, są wypłacalni bo płacą na czas, ale rotacja zatrudnienia jest spora, gdyż było kilka osób, które nie nadają się do pracy w instytucji finansowej. Minusem jest brak świadczeń socjalnych typu lux-med, basen, obiady itp. jest tylko kawa, herbata, woda. W poprzedniej firmie miałem obiad za 5 zł dziennie i lux-med. Natomiast tu mam większa kasę :)

Ryan

Powiem tak, pracuję w tej firmie od ponad roku i jestem zadowolony. Co prawda faktycznie trzeba pracować, ale jak ktoś chce zarobić i się rozwijać to nie znam poważnej firmy, w której nie trzeba pracować. I tak polityka firmy jest bardzo fair, nie pracuje się dłużej niż 8h, w sprawach ewentualnych wyjść np. na uczelnię zawsze idą na rękę, dbają o pracownika i jego rozwój. Z przedmówczynią Panią [usunięte przez administratora] się nie zgadzam. Pracowaliśmy razem w zespole sprzedażowym przez niecałe 3 m-ce i z tego co wiem, po okresie próbnym faktycznie nie przedłużono jej umowy, ale przez te trzy miesiące nie robiła nic, nie umówiła ani jednego spotkania i nie sprzedała ani jednej rzeczy. Ja bym, ją wylał po miesiącu. ;) Moja ocena firmy to 4,4/5. Polecam.

Doradca Klienta

Rekrutacja dwuetapowa. Pierwszy etap z panią z HR. Nie ma kobieta pojęcia o prowadzeniu rozmów. Drugi etap z dyr sprzedaży. Dużo mówi, głównie jak dużo w firmie można zarobić. Co oczywiście weryfikuje czas spędzony w tym miejscu, ba zarobić z prowizji się nie da.

Pytania bardzo ogólne i tendencyjne: opowiedz o sobie, czym się zajmowałeś w poprzednich firmach, co Cię motywuje do pracy, jakie masz oczekiwania finansowe.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mind Reaper

Zgadzam się z przedmówczynią. Kicha. Robiłem jakiś czas, nie było kasy ,tylko bajki opowiadane. Słabo, nie polecam

nona

Boni - 2013-01-23 09:04:06 Firma ok, doskonała atmosfera pracy, zgrany zespół, zarząd kreatywny i uczciwy, duże możliwości rozwoju, ścieżka kariery jest naprawdę otwarta i bez ograniczeń - ale trzeba pracować i trzeba chcieć. Nie płacą za nic nie robienie. Stawki prowizyjne wysokie, ale tak jak mówię trzeba się starać. Generalnie polecam jak się ma doświadczenie w sprzedaży i chęci do pracy.Ten wpis to chyba zarząd firmy sam o sobie napisał, bo nie sądzę, aby ktokolwiek z pracowniów miał taką opinię.

Boni

Zostaw merytoryczną opinię o Suisse Légiste

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Suisse Légiste?

Kandydaci do pracy w Suisse Légiste napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Suisse Légiste