Opinie o Egis Road Operation Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Egis Road Operation Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Egis Road Operation Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egis Road Operation Polska w Wrocław

inkasent karwiany

ze niby którzy kierownicy tam sa fajni prosze o wymienienie konkretnych osob skoro juz na tym jestesmy, inkasenci faktycznie niektórzy zajebisci a co do ogolnej pracy coż mogłbym duzo duzo opowiadac ale nie wiem czy w 2 godz bym sie zmiescił pracuje tam i mam mieszane uczucia co do niekyórych wpisów mam tylko nadzieje ze wkoncu zmienia sie na lepsze ci kierownicy bo to przez nich praca nie jest za miła

pan nowy pracownik

Potwierdzam. To (usunięte przez administratora) Przerwa 15 minutowa i dwie żałosne przerwy po 5 minut:) haha. Ogłoszenie o tej pracy ciągle figuruje na pracuj.pl., bo wszyscy rozgarnięci ludzie rezygnują po krótkim czasie. Ja zrezygnowałem po 1 tygodniu. Płaca 1700 brutto przez 3 miesiące a później 1900 brutto. WOW. A co z dojazdem do tej pracy? Jak wydacie w zimie 400 zł na paliwo ( bo autobusy odpadają) to Wam miny zrzedną. Krzesła są niewygodne i trzeba stać w tych budkach. po pracy i przed pracą tracicie minimum 40 minut na przeliczenie kasetki a nikt Wam za to nie płaci!!!! Nie zatrudniajcie się tam bo będziecie płakali nad swoim losem..

anonimka ;)

czytam te wasze opinie i zastanawiam się co jest nie tak z ta firmą a raczej co jest nie tak na tych Karwianach bo z tego co wnioskuje to mowa o nich. Jacy są ci kierownicy czy wszyscy sa tacy wredni nie szanujący pracowników mających sie za lepszych?( niby w czym ) Ogólnie prosze o info jak wygląda ta praca jacy sa tam ludzie jaka atmosfera bo mam zamiar aplikowac w sprawie pracy ale skoro wg wiekszosci tutaj to oboz pracy itp to chyba dam sobie spokoj prosze o informacje od osob ,,sprawdzonych'' jak to tam wszystko wyglada

Ronnon Dex

Przestraszyliście mnie, aż się boje aplikować.

Firma Egis Road Operation Polska w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Medyczny / Przedstawicielka Medyczna -Linia GP / kardiologiczna / diabetologiczna. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
obserwtorka

nie wiem czy nie wyraźnie piszę na 8h pracy mam 45 min przerwy i nie trzeba zostawać dłużej. Szukajcie takich firm a nie wykorzystywaczy :)Podobno w w/w firmie trzeba zostawać dłużej bo dokładnie musicie się rozliczać a za to wam nikt nie płaci.

bzdury
@obserwtorka

bzdury piszesz...no ale jesteś tylko obserwatorką, czas pracy to 8h15min z rozliczeniem, jeśli zostajesz dłużej ale to w wyjątkowych sytuacjach to do grafiku wpisujesz te dodatkowe minuty(najczęściej jest to 15min-30min) i jest to parafowane przez kierownika. Przerwa to około 20 min + wyjścia za potrzebą. Jeśli chodzi ci o to że jest 15 min na rozliczenie i że ci nie starczy czasu to chyba już twój problem,bo jak dla mnie to wystarczający czas na rozliczenie. Bony są, Paczki dla dzieci są, premie są(oczywiście dla najlepszych), socjal jest.

@bzdury

Kolego sam piszesz bzdury gdyż kodeks wyraźnie mówi że tydzień pracy wynosi 40h, a nie 41,15h Zresztą nie umiesz liczyć czasu pracy pracownika gdyż pracę pracownik rozpoczyna u Kierownika od chwili pobierania tzw kwoty startowej, powinien ją przeliczyć i nie ważne czy zajmie mu to 5min. czy pół godz. to ten pracownik odpowiada materialnie za pieniądze a nie kierownik, po czym zakańcza pracę z chwilą całkowitego rozliczenia się z pieniędzy, po powrocie do kierownika zmiany, któremu zdaje utarg wraz ze startówką. i to jest jego czas pracy i nie może przekroczyć 40h tygodniowo. w przypadku przekroczenia czasu pracy to są godz. nadliczbowe, za które należy się zapłata lub oddanie. Przy czym praca powinna być tak zorganizowana że pracownik w miesiącu ma mieć wolne Sobotę i Niedzielę razem dwa razy w miesiącu. Ponadto najgorsi są pracownicy wyższego szczebla to oni wykorzystuję swoje stanowiska i stosują mobinng nie zdając sobie całkowicie sprawy z odpowiedzialności karnej. Ciekawe czy opamiętają się wówczas gdy zostaną postawieni w stan oskarżenia za naginanie przepisów z zakresu Prawa Pracy i Prawa Karnego. Pozdrawiam Marek

M.........

Pozdrawiam Pana Jacka :) Szkoda ze gdy ja sie zatrudniłam to Pan odszedł , dla mnie był Pan w porządku ;)

Praca jest w deche;) a kierownik (usunięte przez administratora).Jak dla mnie facet z jajem wspanialy:)

cudak28

witam.nie mam czasu na takie wpisy ale jak odwiedziłam tę stronę to nie mogę się powstrzymać od odp.Pracuję w w tej firmie od poczatku,początki były bardzo trudne(pierwsze 2 tygodnie)horror.Dajcie spokój kierownikom i kier.P.Kierownicy wykonują swoją pracę.A to ze P.P.komuś zwróci uwagę to jej praca nie trzeba się obrażać,mi tez 1raz zwróciła uwage ale miała rację, jedzenie na budkach zabronione!Mimo to bardzo ją lubię i pozdrawiam pani P.tak jak innych kierowników.Wiem co to znaczy praca pracowałam jako fizol fizyczny,a tutaj zobaczyłam co to znaczy normalna praca.Chociaż mam też swoich wybranych kierowników z którymi można super porozmawiać.Ludzie nie chcą pracować i być podwładnym,każdy by chciał rządzić ale to nie u nas w Polsce bo jest duże bezrobocie.Zawsze tak było że kierownik będzie kierownikiem a pracownik robolem,ale nikt nikogo na siłe nie trzyma komu się nie podoba to niech pracę zmieni.Mi tam się ta praca bardzo podoba i ją szanuję bo uwierzcie mi że miałam gorszą przez wiele lat.A kierowniczki P.będę bronić bo dla mnie jest SUPER.

Jacek

Droga/Drogi Demostenesie dostałem ten link od znajomej mi osoby i bardzo zadziwiły mnie co poniektóre wpisy. Gdybym miał czas na zajmowanie się takimi pierdołami z pewnością napisałbym kilka ciekawych rzeczy na temat pracy w tej firmie, lecz od listopada 2012 jest to rozdział mojego życia zamknięty. Oszczerstwa wobec mojej osoby wyssane z palca są bardzo bulwersujące oraz bezpodstawne. Proszę aby nie wciągać mojej osoby w wasze małe piekiełko. Pragnę również nadmienić,że dalsze działanie na poniższym forum, a także na każdym innym , na szkodę mojej osoby będzie prowadziło do postępowania na drodze sądowej. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

małpka

Oj, kierownictwo aż ściska za słowa prawdy. A prawda w oczy kole. Widać jeszcze się nie nauczyło, że szacunek i kultura należy się każdemu, nawet pracownikowi. Ale jak się tego z domu nie wyniosło, to teraz za późno i dlatego traktuje się ludzi jak widać na forum. To się nazywa "słoma z butów" proszę pana. I żadne grafomańskie, wulgarne wierszyki tego nie zmienią. Jak widać to nie kultura - to jej brak, panie.

Nowy pracownik

Znalazłam to forum przypadkiem. Po przeczytaniu większości opinii jestem zdumiona. Dobrze, że nie trafiłam na tę stronę wcześniej bo wtedy nie wiem cz podjęłabym pracę w tej firmie. W wypoowiedziach tutaj brakuje informacji czy dotyczą one Zernicy, czy Karwian. Sama pracuję na jednym z SPO Zernicy i wydaje mi się, że w większości komentarze tutaj nie dotyczą tej części autostrady.

inkasentka

witam Czytając wasze za i przeciwy jestem zdumiona ,PPO karwiany mowi prawde a nie kłamie oszcerstwami a zas SPO powstrzymajcie sie od opini bo co wy mozecie wiedziec skoro jestescie na SPO z wami kierowniy inaczej rozmawiają bo jestescie dalej i to na wezłach gdzie jestescie skazani na siebie. Co do PPO ja pracuje na SPO ale zdazyło mi sie nie raz pracowac na Karwianach i miło tego nie wspominam bo zeby czekac 1h zeby kierownik cie zmienił bo masz potrzebe do toalety maskra ... w ciągu 8h idziesz na 15min przerwy a o 5mni zapomnij taka prawda. A co do stosunku kierowników bywają rozne zalezy na kogo trafisz a skargi nie dochodzą bo reka reke myje !!!

A.XXXX

mam dosamo zdanie. Pani paulinka jest spoko kobita wiele razy mi pomogła. Trochę jest to przykre że ludzie wypisują takie kłamstwa. po co! wszystcy się staramy. dostałyśmy nawet podwyżki fakt jakiś czas temu ale byłam zadowolona sam szef mi ją dał. Jeden minus to to że czasami jak jadą te karetki to trzeba biegać wyłamywać ten szlaban. Ale tak ogólnie jest ok pozdrawiam z SPO :)

inkasentka K

Ja pracuję od początku w tej firmie i uważam że jeżeli ktoś wymaga czegoś od nas to nie bez powodu. nie jest łatwo jak w życiu trzeba robić swoje. te wszystkie komentarze są bespodztawne. mimo że pracuje na mniejszym punkcie daleko to nigdy nie miałam problemów z kierownikami zawsze otrzymałam pomoc. Pani P prawda ma specyficzny ton głosu do którego się poprsotu trzeba przyzwyczaić. nawet po ostataniej wizycie kierownictwa i było sympatycznie o dużo można było zapytać i się dowiedzieć.

nowa

Jestem ciekawa czy Pani jeszcze tam pracuje. Jak długo ludzie tam mogą popracować? Czy nie są zwalniani bez podania powodu? (usunięte przez administratora)

hela123

Podpisuję się pod wszystkim..nie warto tracić czasu na tą firmę...

JJ

Masz rację koleżanko, koledzy z działu technicznego to SUPER goście, pozdrawiam WAS :) , ale tylko oni niestety...reszta ...poracha :(

inkasentka anonim

Co jak co ale Panowie z działu technicznego z Żernicy mają fantastyczne poczucie humoru, dzięki nim nie czuję się jak w jakimś obozie pracy. Buziaczki dla was Panowie :*

inkasent

JADLAM KANAPKE ? DROGA KOLEZANKO PRZYPOMNIJ SOBIE SZKOLENIE NA KTORYM JASNO BYLO POWIEDZIANE ZE NIE MA JEDZENIA NA BUDKACH OD TEGO MASZ PRZERWE NAWET JAK JESTES SAMA TO PODMIENIA CIE KIEROWNIK WIEC NIE SZUKAJ DZIURY W CALYM A WINY ZA TO ZE KIEROWNICZKA SIE CIEBIE CZEPIA POSZUKAJ PO SWOJEJ STRONIE BO O BYLE CO NIGDY NIKT SIE NIE CZEPIA WIEC PRZESTAN GWIAZDORZYC I IDZ ROWY KOPAC

Również szczera :)

No tak...co do Karwian to nie wiem jak to wygląda, niemniej jednak nam nikt nie mówił o żadnej 13tce. O premiach owszem, ale póki co cisza. Wiem że Wasz kierownik objął kierownictwo na Żernicy. Czy to zmiana na lepsze to się okaże w praniu :) Wychodzę jednak z założenia że na wszystko przyjdzie pora...i nie można od razu żądać wszystkiego...

Zostaw merytoryczną opinię o Egis Road Operation Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Egis Road Operation Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Egis Road Operation Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Egis Road Operation Polska