Egis Road Operation Polska

Opinie o Egis Road Operation Polska

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Kloto ważna informacja, że w firmie można liczyć na umowę o pracę. A co możesz powiedzieć więcej na temat pracy w Egis Road Operation Polska? Opowiesz coś o pracy na swoim stanowisku?

Klo
użytkownik zarejestrowany

Odnośnie warunków zatrudnienia @cziku to pracownicy zapewnieni mają umowę o pracę. Wynagrodzenie o które również pytasz uzależnione jest od stanowiska i posiadanych kwalifikacji. No ale to chyba było do przewidzenia.

Zdzichu

Ludzie pojęcia nie macie o tej firmie. To międzynarodowy potężna organizacja, a pobór opłat na autostradzie, gdzie mają koncesję na obsługę to zło konieczne.

agina

Masakra wlasnie się zwolniłam nie polecam pracy w egis jako inkasent

cloe
użytkownik zarejestrowany

właśnie widziałem nową ofertę do Egis Road Operation. Mianowicie szukają kasjera, inkasenta, a więc doskonale wstrzeliła się @kasia ze swoją chęcią do pracy i w dobry moment i w dobre stanowisko. Ja wpadniesz następnym razem na forum to podrzuć info czy zdecydowałaś się skorzystać z tej właśnie oferty?

venividivivi

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Egis Road Operation Polska mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Egis Road Operation Polska Sp. z o.o., jest własnością Egis Road Operation SA, międzynarodowej korporacji  maj... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5666287?keywords=&region=

witek
użytkownik zarejestrowany

jak chcecie u nich pracować na stanowisku kasjera, to od razu powiem, że nie jest to jakaś bardzo ciężka praca, bo trzeba całkiem niewiele, a reszty się douczysz, ważne żebyś znał obsługę systemu do poboru opłat ,obsługiwał klientów w zakresie przyjmowania opłat na przykład za przejazd, to nie dużo nie nie?

witek
użytkownik zarejestrowany

o jakich specjalnościach mówicie? egis to raczej wąską branżą się zajmuje, wiec też jestem bardzo ciekaw co masz na myśli konkretnie..

wow
użytkownik zarejestrowany

@dusza. O czym konkrtnie piszesz? Odpowiedz mi jak będziesz przy kompie, bo zabiłeś mi takiego ćwieka że hej.

a

ale ty naiwny jesteś w każdej umowie jest zapis że praca jest zaaniowa a nie ograniczona czasem. Skąd ty się urwałeś, płaca za nadgodziny ....

rep1

Nie polecam.Człowieka traktują jak woła roboczego do tego wszystkie obowiązki są na twojej głowie,zero wsparcia wyjeżdżasz 6 rano wracasz 21! i codziennie po pracy średnio 4 godziny przed kompem,bo wszystko ma być zrobione na wczoraj !!! Jeśli nie masz życia prywatnego i obowiązków a do tego nie śpisz po nocach to startuj.. tereny ogromne, toyota corolla z gps! .

mario

o jakiej branży jest tu mowa farmaceutycznej czy tej drugiej? bo chyba si e miesza troche

Mike

Nie , zrezygnowała jak sie dowiedziała jak tam traktują ludzi. Szczególnie w tym zespole co miała pbyc...podobno jedyna zasada to brak zasad.

Yello

Do Mike - i co, pracuje? Skórki, dawno mnie tu nie było

Mike

Do Yello- a możesz mi powiedzieć cos wiecej? Moja dziewczyna ma tam zacząć prace w marketingu no i sie waha bo rożne skrajne opinie słyszała a dziewczyna która ja namawiali do pracy tam już tez nie pracuje

Mike

Czy kadra managerska faktycznie aż tak kiepska bo slyszalem ze nie jest tak najgorzej, podobno tez nawet dobry marketing maja. prawda czy nie bo w dzisiejszych czasach wdepnac nie jest trudno

były pracownik

Egis??? żenada, błazenada - szczególnie na poziomie tak zwanych \"menedżerufff\"

qwerty

A jak linia kardio?

CC

Wypowiedzi powyżej dotyczą firmy farmaceutycznej EGIS Polska Sp. z o. o. Warszawa, zaś firma Egis Poland sp. z o.o. Warszawa zajmuje się wielobranżowym konsultingiem inżynierskim. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Egis Road Operation Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egis Road Operation Polska