Autostrada Eksploatacja S.A.
counter
4 5 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czym Autostrada Eksploatacja S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zainteresowany Nowy wpis

Mam nadzieję, że tak dobrze wam jest w pracy i zapomnieliście o tym wątku?

Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Autostrada Eksploatacja S.A. podczas okresu próbnego?

Mala65 Nowy wpis
@Pytanie

Normalna umowa o prace

Stella

Bardzo dobrą opinię ma firma jako pracodawca. Może dowiem sie czy macie wolne etaty? Ile można zarobić na kasie?

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Biber

najdroższa autostrada na świecie ! , za 10dni jazdy autostradami Czech i Austrii płaci się mniej niż przejechanie w ok.1,5godz - 200km kawałka tej drogi bo do autostrady jej daleko .

TakNie3
DepresjaNaCaleZycie

Ile sie zarabia jako kasjer na autostradzie? 3 netto wyciagne miesiecznie?

TakNie11

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Autostrada Eksploatacja S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Poznań i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Tak26Nie1
Zainteresowana

Jak wygląda z wynagrodzeniem na stanowisku kasjera poboru opłat?

mark

Praca w utrzymaniu to igranie z smiercia nigdy nie wiesz czy wrocisz do chaty caly czy w worku

Tak25Nie
78781a

Prosto z mostu . Ile może zarobić wyżej wspomniany pracownik utrzymania autostrady z umową na stałe ? Macie jakieś "sociale"? Pozdrawiam

Tak56Nie

pracuje w AEsie od wielu lat a konkretnie w znienawidzonym przez klientów poborze opłat. To ciężki kawałek chleba, ciągłe ciśnienie ze strony pracodawcy,klientów,wieczne tematy na tapecie:efektywność,korki,niekończące się remonty wpieniające klientów i pracowników etc. poza tym praca światek piątek i niedziela na 3 zmiany. W każdym razie nie ma co się spodziewać ,że w innych firmach to jest bukiet róż. Jak wszędzie w AEsie trzeba pracować i robić swoje. Pracuję parę ładnych lat i nikt mi tam głowy nie urwał więc nie narzekam,robię swoje i idę do domu bo nie samą pracą człowiek żyje. Pozdrawiam

Tak23Nie1
nikt

JAK PRACOWAĆ SIĘ NIE CHCE TO KAŻDY NARZEKA .

Tak2Nie

Fred

To dlaczego wielu odchodziło z tej firmy i odchodzi nadal? Oczywiście oprócz krewnych i znajomych królika. I co roku ta sama demagogia obłudnego Zarządu przy spotkaniach wigilijnych... Tylko znajomkowie nie narzekają!

Tak25Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Autostrada Eksploatacja S.A. - Poznań