Autostrada Eksploatacja S.A.

Poznań

Autostrada Eksploatacja S.A.

Opinie o Autostrada Eksploatacja S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Autostrada Eksploatacja S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Poznań i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Zainteresowana

Jak wygląda z wynagrodzeniem na stanowisku kasjera poboru opłat?

mark

Praca w utrzymaniu to igranie z smiercia nigdy nie wiesz czy wrocisz do chaty caly czy w worku

78781a

Prosto z mostu . Ile może zarobić wyżej wspomniany pracownik utrzymania autostrady z umową na stałe ? Macie jakieś "sociale"? Pozdrawiam

pracuje w AEsie od wielu lat a konkretnie w znienawidzonym przez klientów poborze opłat. To ciężki kawałek chleba, ciągłe ciśnienie ze strony pracodawcy,klientów,wieczne tematy na tapecie:efektywność,korki,niekończące się remonty wpieniające klientów i pracowników etc. poza tym praca światek piątek i niedziela na 3 zmiany. W każdym razie nie ma co się spodziewać ,że w innych firmach to jest bukiet róż. Jak wszędzie w AEsie trzeba pracować i robić swoje. Pracuję parę ładnych lat i nikt mi tam głowy nie urwał więc nie narzekam,robię swoje i idę do domu bo nie samą pracą człowiek żyje. Pozdrawiam

nikt

JAK PRACOWAĆ SIĘ NIE CHCE TO KAŻDY NARZEKA .

Fred

To dlaczego wielu odchodziło z tej firmy i odchodzi nadal? Oczywiście oprócz krewnych i znajomych królika. I co roku ta sama demagogia obłudnego Zarządu przy spotkaniach wigilijnych... Tylko znajomkowie nie narzekają!

Zostaw opinię o Autostrada Eksploatacja S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autostrada Eksploatacja S.A.