Opinie o Izabella Dudzińska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Izabella Dudzińska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Izabella Dudzińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izabella Dudzińska w Poznań

Martyna Nowy wpis

Nie polecam. Skusiłam się przez zdjęcia wystawiane na Instagramie, i z polecenia koleżanki. Pani Izabella dwa razy przełożyła moja wizytę - Pomimo tego, że informowałam ją, że mam wesele. Gdy w końcu udało nam się spotkać - Pani Iza była pod wpływem (usunięte przez administratora). Nie do końca wiedziała co robi, wszystko było bardzo chaotyczne - nie wspominając o tym, że zabrakło jej farb, i musiałam zgodzić się na inny kolor niż chciałam. (usunięte przez administratora)

Patrycja

Osoba, która farbowała mi włosy nie znała języka polskiego, okazało się, że fryzjerka totalnie mnie nie zrozumiała. Farbowanie tragedia. Podejrzewam, że właścicielka chciała zaoszczędzić zatrudniając takiego pracownika. Jeżeli stawiacie na jakość to zdecydowanie odradzam ten salon.

Izabella Nowy wpis
@Patrycja

Nie zatrudniamy aktualnie pracowników, nie znających języka polskiego, a oszczędność to nie jest moja mocna strona. Pozdrawiam i przypominam, że jest możliwość kontaktu jeśli zdarzyły by się klientki niezadowolone, takiej próby nie podjęto. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Do p.Izy chodzę od około 5 lat, praktycznie początku jej dzialalności.Nie było łatwo się dostać, ale naprawdę warto.Przerobiłam mnóstwo salonów w Poznaniu, nigdzie nie spotkałam się z taką pasją i zaangażowaniem, co u p.Izy.Moje włosy za każdym razem wyglądają fenomenalnie i wiele osób je chwali.Pani Iza jest zaanagżowana w to co robi i zdecydowanie jest profesjonalistką w swoim fachu,Ma artystyczną duszę-co widać,zawsze jak tylko proszę o zmianę koloru.Nie zdażyło się żebym była nie zadowolona z jej usług.Lubię atmosferę salonu, gdzie nie ma tzw."zadęcia", jest poprostu fajnie.W ciągu 5 lat miałam raz odwołaną wizyte z powodu choroby p.Izy i od razu zaproponowany termin zastępczy.Podziwiam ją za to,że zawsze pamięta, jakim kolorem poprzednio farbowała włosy, przy takiej ilości klientek to nie łatwe a chodzę 1x na 3 miesiące. Polecam wszystkim paniom,które są zmęczone stresem żółtego blondu,albo farbowania byleby bylo.U p.Izy zawsze efekt jest WOW:)

Ewelina
@Ewa

czy p. Iza jest jedynym pracownikiem ( właścicielką) i dlatego tak ciężko sie nna jej usługi umówić ?

Ewa Nowy wpis
@Ewelina

Tak, sama ogarnia wszystko.

Irena Nowy wpis
@Ewa

A ja widziałam wzmiankę o tym, że pomaga tu jakaś pomocnica? Chyba, że ktoś błędne info sprzedał?

KS

Odradzam tam wizytę, Pani "artystka" tak spaliła mi włosy, że po każdym myciu włosów i próbie ich rozczesania prawie płaczę.. Są spalone na maksa. Nie wspomnę o tym, że gdy wróciłam do domu i związałam włosy okazało się że z pod spodu wystają mi jakieś króciutkie włosy, podejrzewam że końce zostały spalone i po prostu odpadły bo innego wytłumaczenia nie widze.. Pewnie dlatego nie ma luster, klientka nie widzi ze włosy zostały na foli. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat!!! Jeśli zależy Wam na wlosach to radzę poszukać prawdziwej profesjonalistki, a nie "artystki" która wstawia na fb i insta tylko udane koloryzację. 550 zł wywalone w błoto i koszmar na głowie

@KS

Może mogłaby Pani podesłać zdjęcia tego „koszmaru”, nie przypominam sobie niestety spalonych włosów i koszmarnej koloryzacji z tego roku. Lustra w salonie SĄ. Włosy nigdy nie zostały mi na folii, ponieważ nie używamy w salonie środków, które mogłyby na to pozwolić. Jeśli ten komentarz to nie jakaś bzdura by robić na złość, to naprawdę proszę odezwać się do mnie prywatnie i przyjść pokazać włosy, wytłumaczyć o co chodzi. To jest jakieś dzikie, obrażanie tutaj, a 0 sygnałów od klienta, że coś jest nie tak. Naprawdę mało normalne. Dziwne. Niepokojące. Plus mała uwaga, świat i praca fryzjera nie wygląda tak, że wszystko zawsze będzie idealnie. Nie jestem drukarką (usunięte przez administratora) A wasze włosy to nie zawsze idealne tworzywo do tego co chcecie uzyskać. Jedną natomiast rzecz, my jako ludzie możemy robić niezależnie od wszystkiego, mianowicie odezwać się kiedy coś nam nie pasuje, oraz naprawiać swoje błędy jeśli faktycznie wystąpiły. Ja później naprawdę nie wiem kto to pisze, czy to są jakieś konsekwencje moich prywatnych spraw, czy faktycznie ktoś jest niezadowolony. Zawsze robię co tylko mogę, nigdy nie przekraczam granicy bezpieczeństwa, bo taką mam idee od 5 lat, jako pierwsza w Poznaniu pracując na naprawdę niskich oxydantach robiąc baaardzo jasne blondy. Wrzucam to co chcę wrzucać na Instagram, i na Fb. To nie jest jakieś archiwum z datą godziną i zdjęciem, tylko moje własne profile. Panią z komentarza serdecznie zachęcam do kontaktu ze mną bezpośrednio, jeśli to prawdziwy komentarz. Włosy rozjaśnione zmieniają swoją strukturę, jest w nich w końcu o wiele mniej pigmentu, to wymaga innej pielęgnacji, innego rozczesywania i suszenia, chętnie pomogę z tymi rzeczami.

Nieprofesjonalistka

Poza tym wystają króciutkie włosy z pod spodu, więc Pani podejrzewa, że końce zostały spalone i zostały w foliach? Wtedy raczej się nie podejrzewa tylko nie ma się końcówek włosów, gdyż zostały w folii a nie zauważa wystające włoski z pod spodu. To nawet nie jest logiczne a aktualnie, dla mnie, strasznie irytujące.

Monia

Nie gadaj kobieto głupot mi też spalona włosy w tym salonie.

@Monia

Proszę o kontakt, jeśli taka sytuacja miała miejsce dziwi mnie brał jakiekogolowiek kontaktu z salonem. Nie może być Pani zła p odwołanie wizyty z przyczyn technicznych, pdgrozić się, że napisze za to zły komentarz ale pisać o spalonych włosach. Nie używam produktów, wytwarzających ciepło, więc pudło, należało dac ocenę 1 z realnego powodu. To robi się niegrzeczne wszystko.

Czy rekrutacja na stanowisko Szukam opiekunki do pani na wózku w firmie Izabella Dudzińska odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Beata

Ojejku ale dlaczego tak w sumie?

Victoria

Nie zgodzę się, pomocnica Pani Izy na bieżąco dba o porządek, chyba, że mają naprawdę dużo pracy, wtedy zdarzały się rozrzucone folie, ale tam się przychodzi po blondy nie na kontrolę czystości. Chodzę do Pani Izabelli, razem z kuzynkami od 4 lat, i mimo spoznień nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej.

@Victoria

No to brzmi spoko, skoro wszystkie do niej mimo jakiś problemów się ładujecie. ;p A te spóźnienia to wiadomo czym spowodowane?

Izabella Dudzińska w mieście Poznań potrzebuje twojego komentarza, aby zmieniać się na lepsze. Dodaj opinię o tym pracodawcy, pomóż mu stać się silniejszym na rynku pracy.

Klaudia

W salonie brudno, właścicielka bardzo nie miła. Usługi fryzjerskie na strasznie niskim poziomie. Nie polecam.

@Klaudia

Brudno? Ale od czego? Czemu miałaby w sumie nie sprzątać, wiedząc że klienci mają przyjść. Salon to raczej miejsce reprezentatywne dla niej jest?

Klaudia
@Irena

Kurz, brudne okna, podłoga, nieład w salonie. Ta Pani sprawia wrażenie bardzo zabieganej, może nie ma czasu.

@Klaudia

Ucielo mi post który pisałam wcześniej, i w którym się rozpisalam. Nie chce mi się pisać wszystkiego od nowa, więc odniosę się tylko do kwestii poziomu usług: Czytając, że poziom usług jest na bardzo niskim poziomie, przychodzi mi do głowy tylko jedno - konkurencja. Wystarczy spojrzeć na instagram czy Facebooka żeby zdać sobie sprawę, ze Pani komentarz jest zwyczajnym kłamstwem i, że raczej coś innego się Pani nie spodobało, i jest Pani zwyczajnie złośliwa osoba. Wiele razy, gdy nie było terminu w którym bardzo potrzebowałam przyjść, korzystałam z usług innych fryzjerów, droższych i nie tylko w Poznaniu. Za każdym razem niestety tego zalowalam. Pani Izie można dużo zarzucić, ale akurat komentowanie jej poziomu pracy negatywnie jest strasznie zlosliwe. Pani Iza jest artystką w swojej dziedzinie, i od razu czuć, że jej praca nie jest wyuczona czy, że działa schematem. Żaden fryzjer, nie podchodził tak indywidualnie do mnie, a na każdej wizycie u Pani Izy czułam, że moje włosy są dla niej tak samo ważne, jak kilka lat temu kiedy byłam u niej pierwszy raz.

@Dagmara

No właśnie mnie z tym brudem coś nie pasowało. Naprawdę aż tak sumiennie do tego podchodzi? To aż zaskakujące. ;) Długo musisz czekać na jakiś termin?

Aneta Figas

Dziękuję za poświęcony czas (około 8h), nigdy nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do klienta, i z tak dużym zaangażowaniem w wykonywaną koloryzację. Nie spotkałam się nigdy wczesniej z tym żeby ktoś tak dokładnie podchodził do każdego, nawet najmniejszego pasma włosów. Widać, że Pani Iza jest perfekcjonistką w tym co robi, i że zależy jej samej na tym by zrobić to najlepiej jak potrafi.

Izabela
@Aneta Figas

Czy to nie jest trochę przesada, serio 8 h? Kto by tyle wytrzymał, co ty tam robiłaś?

@Izabela

Każdy komu zależy na zdrowych włosach, zrobionych z uwagą na nawet najmniejsze szczegóły. Co prawda moja wizyta u Pani Izy trwa połowę krócej, ale moje włosy też są pewnie inne niż autorki postu i jestem klientka od kilku lat. Każdemu kto chce się udać w to miejsce i zależy mu na czasie, a nie włosach - polecam poszukać w jakichs sieciowkach czy osiedlowych salonach, gdzie zrobią to szybko, ale byle jak i powierzchownie - nie zważając na kondycję włosów i stosując nieodpowiednia wodę.

@Izabela

Dodam, że moje pierwsze dwie wizyty również trwały dłużej niż wszystkie następne. Myślę, że wynika to z faktu, że najpierw trzeba było moje włosy poprawić po wszystkich poprzednich "artystach" u których byłam.

Bardzo nie polecam tej kobiety, umawia terminy i nie przychodzi (sytuacja miała miejsce w przypadku mnie i 2 koleżanek), innym razem koleżanka czekała 1.5h na przyjęcie. Ta kobieta nie szanuje czasu innych, nawet gdyby świetnie wykonywała swoją prace, pójście do niej to brak szacunku do samego siebie

Beata
@Anna

Masakra, ciekawe z czego to wynika. Może umawia się ze zbyt dużą liczbą osób?

KG

Bardzo nie polecam tej pani z kilku powodów: Czekałam na termin jeden cały miesiąc, w dzień wizyty zostałam poinformowana by przyjść później o około 40 minut co w mym przypadku wiązało się z przeorganizowaniem całodziennej logistyki. Ale do rzeczy, jak chodzi o moje włosy. Przyszłam po chłodny blond, nie mroźny ale chłodny. Na dzień dobry, w pokoju bez luster ( o zgrozo ! ), dowiedziałam się że ta pani zrobi coś po swojemu bo włosy wcześniej były rozjaśnianie. Mi chodziło tylko o rozjaśnienie a Pani Pseudo fryzjerka dorobiła filozofię i się zaczęło.... niestety na tamtym etapie zaufałam tej kobiecie, nie wiedząc co mnie czeka. Spędziłam u niej 5 godzin podczas których asystentka na przyuczeniu była cały czas przez nią upominana. Dramat. Tak traktować człowieka którego się przyucza do zawodu?? Była niesympatyczna i opryskliwa. Po całej wizycie gdy wróciłam do domu i skasowała mnie na prawie 500 złotych, odkryłam co za fuszerkę mam na głowie. Pod zewnętrzna warstwą, odrost zostawiony i praktycznie włosy ciemne, gdzieniegdzie podarowane grube pasma w kolorze ( o zgrozo !) pomarańczowo - rudego blondu. Dramat!!! Odcieni na głowie miałam chyba z 5 do tego ciepłych. Przychodząc do niej wyglądałam lepiej. Załamałam się bo za kilka dni miałam ważną imprezę. Pozostało mi uczesać kitkę na gładko, choć i tak widoczna była ta zebra na głowie. Dopiero po miesiącu, gdy włosy odrosły, wróciłam do mojej fryzjerki która uratowała moje włosy po wizycie u tej pani i znów ciesze się baby blondem. Ps. Mam zdjęcia po wizycie u pani dudzinskiej, próbowałam się z nią kontaktować w sprawie reklamacji - zero odzewu z jej strony. Dziewczyny uważajcie na nią jeśli zależy Wam na ładnych włosach. Ta kobieta podaje się za specjalistkę od blondu ale nią niestety nie jest. Przestrzegam przed nią!

Izabella
@KG

Kochana Pani, obydwie wiemy, ze posiadam zdjęcia zarówno przed jak i po koloryzacji. Skontaktować się z Panią nie jest możliwe bo wysyła Pani wiadomość i mnie blokuje, będąc osobą dorosłą. Zgodnie z ustaleniami ja zajmowałam się tylko górą Pani włosów, radosna twórczość w dolnych warstwach (uwieczniona na moich zdjęciach, w 100% zgodna z tymi, które przesyła mi Pani, po chwili blokując), to nie jest mój problem bo nie jest to moja praca. Obydwie wiemy gdzie leży problem, i nie są to włosy. Szkoda, ze to nie przedszkole bo wtedy mogłabym opublikować i Pani komentarz i zdjęcia zrobione przed wizytą, po, oraz te nadesłane przez Panią, wraz z wiadomościami. Co do efektu końcowego. Wychodzi Pani bardzo bardzo zadowolona, widzi swoje włosy w lustrze (tak w lustrze), w salonie przegląda je z, każdej strony, płaci, wychodzi a nagle pisze coś o jakiejś zebrze? Proszę się nie mylić w zeznaniach, aż tak. Kitka na gładko? Czy to nie ona jest najlepszym sprawdzianem tego jak dokładnie została rozjaśniona pasmami przednia linia włosów? Nie przyuczałam na Pani wizycie do zawodu nikogo, ponieważ nie przyjmuję stażystów.Coś się Pani pomyliło zupełnie, i to na paru frontach. Nie mam obowiązku być miła, mam tylko robić dobrze włosy. To robię i to zrobiłam w Pani przypadku. A, to ze jeden nosi białe trampki do błękitnych grubych skarpet a drugiego to odrzuca, to inny temat. Rozczarowujący komentarz, zachowanie, i postrzeganie rzeczywistości. Co do opóźnień, dosyć obszernie wyjaśniam na bierząco ten temat na swoich profilach i korzystając z okazji, przypomnę i tutaj. Opóźnienia będą zawsze i wszędzie tam, gdzie ktoś stara się zrobić coś bardzo dobrze

Pani Izabella nie szanuje w ogóle czasu klientów. Za pierwszym razem byłam umówiona na 16.30, na fotel usiadłam dopiero o 18. Rozjaśniła mi dwa pasma włosów i do godziny 19 zajmowała się pozostałymi klientkami. Dla mnie jest to niepojęte, że jest jedyna fryzjerka w swoim salonie i przyjmuje 3 klientki naraz. Takim sposobem wyszłam od niej dopiero o 2 w nocy!! Dzisiaj byłam umówiona na godzinę 10 (pomijając fakt, ze musiałam się prosić kilka dni o podanie wolnego terminu), o godzinie 10.10, kiedy już siedziałam na fotelu Pani Izabella napisała, ze spóźni się 25 minut. O godzinie 10.45 wyszłam, ponieważ nadal się nie pojawiła. Asystentka mnie przepraszała, ale wiadomo, ze to nie jej wina- od Pani Izabelli nie otrzymałam żadnych przeprosin. Fakt faktem, Pani Izabella włosy robi bardzo ładnie, ale niestety na wizytę u niej trzeba poświecić cały dzień, ponieważ nie liczy się z czasem klientek- kompletnie nieprofesjonalne podejście do pracy. Nie polecam

Klientka 1

Jeżeli dla kogoś jest cenny czas to bardzo odradzam tą Panią. Jest bardzo nie odpowiedzilana kobietą. Raz na umówiony termin w ogóle się Pani nie zjawiła w salonie, kolejne razy to wieczne spóźnienia bez powiadomienia. A najgorsze jest to jak zostawia swoje klientki z położona farbą na włosach i wychodzi z salonu na długi czas, a swojej asystencję każe wysyłać zdjęcia czy włosy się już rozjasniły. Po ostatnim takim zachowaniu moje włosy się wykruszyły, sądzę, że farba była za długo trzymana ale niestety asystentka nie jest od tego żeby to oceniać a Pani Iza miała to gdzieś co się stanie z moimi włosami. Oczywiście fryzjerka uważa się za perfekcjonistkę w tym co robi, a w rzeczywistości tak nie jest bo kolor może jej wychodzi ale o jakość włosów kompletnie nie dba. NIE POLECAM.

Adrianna

Jeszcze nikt nigdy nie poświęcił moim włosom tyle czasu! Po wyjściu z salonu zostałam zaczepiona na ulicy, już 3 razy z pytaniem o mój blond. Dziękuję

Dunia

Polecam

Sara1991

Usługi w salonie Pani Izy należą do naprawdę przyjemnych spotkań. Właścicielka jest uśmiechnięta , pyta co słychać, można z nią rzeczowo porozmawiać izawsze szczegółowo wypytuje o oczekiwania względem włosów. Blond jak Pani Iza potrafi uzyskać na moich włosach jest wyjątkowy- żadna inna fryzjerka nie zrobiła mi takiego pasującego do mojej karnacji odcieniu. Wiem, że Pani Iza zajmuje się włosami z prawdzią pasją - ona uwielbia swoją pracę. Szczerze mogę polecić ten zakład fryzjerski. Nigdy się nie zawiodłam na jej pracy, a jestem klientką od kilku lat.

Klientka

Podejscie do klienta..KATASTROFA. Pani Izabella jest niesympatyczna, raz wspomniała, że nie przepada za rozmowami z ludźmi!? Także nawet nie można się zapytać czy aby to co stworzyła na moich włosach wyszło w 100% tak jak miało wyjść,ponieważ od razu jest nie sympatyczna ( Ja osobiscie usłyszałam, że jak mi się nie podoba to mogę wyjść i nie wracać bo ona się nie chce otaczać takimi ludźmi ). W salonie nie ma luster co Pani Izabella tłumaczy nie lubieniem patrzenia na ręce.. Jest spóźnialska,nie dotrzymuje terminów umówionych wizyt oraz przekłada je po 2/3 razy. O nieaktualnej wizycie niejednokrotnie zostałam poinformowana 30 minut przed wyznaczonym czasem..szkoda, że już dojeżdżałam na miejsce. Ciężko się dodzwonić,ponieważ raz ma osobę do pomocy czy też do odbierania telefonów,a raz jej nie ma.. nie opisuje na sms-y i wiadomości na innych portalach np. Fb lub instagram gdzie widać, że wiadomość została odczytana. Ogólnie rzecz biorąc dziwna atmosfera i wizyty bardzo długo trwają..

Izabella
@Klientka

Niektórymi ludźmi, otaczać się faktycznie nie chcę. Przyznaję. Zwłaszcza tymi, którzy przynoszą czarno białe zdjęcie, gdy chcą pokazać jaką chcieliby koloryzację.Rozmawiać z ludźmi dobrymi i myślącymi zawsze chcę. Lustro w salonie jest. Opóźnienia wynikają z czasu jaki poświęcam waszym włosom, robiąc je najdokładniej jak mogę, podobnie długość wizyt. Zapraszam więc wszystkie osoby, które myślą, i którym zależy na dokładnie zrobionych włosach i nie zapraszam osób, które robić tego nie zamierzają. Faktycznie, mam problem z akceptacją bezmyślności, i braku wyrozumiałości. Pamiętajcie, tak jak wy zawsze mozecie się rozchorować i przekładać wizytę, i ja zawsze znajdę dla was termin zamiast się obrazić, tak samo moje zdrowie i życie jest istotne, i mam do tego prawo. Bądźmy normalni:, i pamietajmy, czarno białe zdjęcie to niezbyt dobry pomysł na pokazanie koloru.

Klientka

Podejscie do klienta..KATASTROFA. Pani Izabella jest niesympatyczna, raz wspomniała, że nie przepada za rozmowami z ludźmi!? Jest spóźnialska,nie dotrzymuje terminów umówionych wizyt oraz przekłada je po 2/3 razy. Ciężko się dodzwonić,ponieważ raz ma osobę do pomocy czy też do odbierania telefonów a raz jej nie ma.. W salonie nie ma luster co Pani Izabella tłumaczy nie lubieniem patrzenia na ręce.. Ogólnie rzecz biorąc dziwna atmosfera i wizyty bardzo długo trwają..

Zostaw merytoryczną opinię o Izabella Dudzińska - Poznań

• Jak się pracuje w Izabella Dudzińska?

Zobacz opinie na temat firmy Izabella Dudzińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izabella Dudzińska?

• Ogrodowa 4 lok. 1
    61-820 Poznań