Rodan Sp z o. o.

Poznań

Rodan Sp z o. o.

Opinie o Rodan Sp z o. o.

Nickname

Przyjazna atmosfera w pracy, uczciwi pracodawcy - bardzo empatyczni i ludzcy wobec pracowników (niby takie jasne, a jednak nie wszędzie występuje) Zarobki ok. Polecam!

Sebastian

@magda80 od Twojej wypowiedzi minęło ponad 10 miesięcy, może od tego czasu zmieniłaś opinię o pracodawcy Rodan i zechciałabyś podzielić się swoimi bieżącymi spostrzeżeniami na temat warunków, jakie panują w tej firmie? @Pati80 Twoje zdanie jest stwierdzeniem czy pytaniem?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rodan Sp z o. o.?

Pati80
@Administrator 23.02.2018 10:31

Atmosfera w Rodanie jest bardzo fajna.????

magda80

Firma godna polecenia,zarobki dobre,atmosfeta super.Wystarczy mieć chęci do pracy????

maniek

no widze, ze teraz u nich poszukują ludzi do pracy na stanowisko jako Pracownik Obsługi Hali Sprzedaży i Magazynu,a le już długo wisi ofert, wiec nie jestem taki pewnien czy nadal jestakutualna, zawsze warto do nch wczesniej też przedzwonic i zapytać o to konkretnie.

sranie w banie , ani doświadczenia ani zrobków !

fire

to źle słyszałeś, daj sobie spokój z tą firmą...

lolo

Czy ktoś wie jak się do tej firmy dostać do pracy - podobno dobre zarobki ? Jeżeli jest to ta firma z Partnera21

Zostaw opinię o Rodan Sp z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rodan Sp z o. o.