Rodan Sp. z o.o.
counter
3 8 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Czy Rodan Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak1Nie
Franek Nowy wpis

Rodan ma bardzo dobre opinie i zupełnie nie rozumiem niektórych opinii.

Tak1Nie6
Ex pracownik

Ogólnie firmą ok, niestety oddział w Kobylance jest zarządzany przez kompletnego furiata, który o zarządzaniu ludźmi wie tyle ile widział w wieczornym wydaniu wiadomości. Jeśli ktoś lubi wyzysk w pracy, oraz wysłuchiwanie ciągłych obelg pod swoim adresem, to polecam. Ciagla rotacja pracownikow, problemy z zamówionym towarem, a kierownik oddziału śmieje się bezczelnie każdemu w twarz. Chcesz pracować bez stresu, to nie podejmuj pracy w oddziale w Kobylance

Tak11Nie3
Xxxxxxx Nowy wpis
@Ex pracownik

Jak się jest pracownikiem który pracuje to wszystko jest ok, gorzej jak praca to prywatne życie i komórka to prawa ręka, samochód służbowy też nie traktujemy jak prywatny ????????

Ex pracownik Nowy wpis
@Xxxxxxx

Należy rozgraniczyć życie prywatne, od pracy. A telefony od sławnego kierownika oddziału wykonywane w godzinach wieczornych oraz w dni wolne od pracy to należy uznać za stosowne?! Samochód służbowy nigdy nie był traktowany jako auto prywatne, wiele osób posiadało swoje auta prywatne aby dojechać do przedmiotowej firmy. Ostatnio zauważyłem iż "Motyl" z wizerunku firmy "uciekł" i już firma nie występuje w tak sławnej grupie Partner XXI, a takie ponoć profity miałą z tego tytułu ^_^ . Takie mega ceny zakupowe posiadała będąc pod skrzydłami "motyla"

Tak1Nie4
Nickname

Przyjazna atmosfera w pracy, uczciwi pracodawcy - bardzo empatyczni i ludzcy wobec pracowników (niby takie jasne, a jednak nie wszędzie występuje) Zarobki ok. Polecam!

Tak2Nie1
Sebastian
@Nickname

Większość osób, które się tu wypowiadają o firmie, pisze o niej tak jak Ty, czyli pozytywnie. To ważne, że atmosfera jest przyjazna, a współpracownicy pomocni. Napisz proszę o dodatkach do wynagrodzenia. Mam na myśli premie, szkolenia lub pakiet socjalny. Czy poleciłabyś tego pracodawcę innym osobom szukającym pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sebastian

@magda80 od Twojej wypowiedzi minęło ponad 10 miesięcy, może od tego czasu zmieniłaś opinię o pracodawcy Rodan i zechciałabyś podzielić się swoimi bieżącymi spostrzeżeniami na temat warunków, jakie panują w tej firmie? @Pati80 Twoje zdanie jest stwierdzeniem czy pytaniem?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rodan Sp z o. o.?

Pati80
@Administrator

Atmosfera w Rodanie jest bardzo fajna.????

TakNie2
magda80

Firma godna polecenia,zarobki dobre,atmosfeta super.Wystarczy mieć chęci do pracy????

TakNie2

maniek

no widze, ze teraz u nich poszukują ludzi do pracy na stanowisko jako Pracownik Obsługi Hali Sprzedaży i Magazynu,a le już długo wisi ofert, wiec nie jestem taki pewnien czy nadal jestakutualna, zawsze warto do nch wczesniej też przedzwonic i zapytać o to konkretnie.

TakNie

sranie w banie , ani doświadczenia ani zrobków !

Tak20Nie1

fire

to źle słyszałeś, daj sobie spokój z tą firmą...

Tak12Nie1

lolo

Czy ktoś wie jak się do tej firmy dostać do pracy - podobno dobre zarobki ? Jeżeli jest to ta firma z Partnera21

Tak14Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Rodan Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rodan Sp. z o.o.