Rodan Sp z o. o.

Poznań

Opinie o Rodan Sp z o. o.

magda80

Firma godna polecenia,zarobki dobre,atmosfeta super.Wystarczy mieć chęci do pracy????

maniek

no widze, ze teraz u nich poszukują ludzi do pracy na stanowisko jako Pracownik Obsługi Hali Sprzedaży i Magazynu,a le już długo wisi ofert, wiec nie jestem taki pewnien czy nadal jestakutualna, zawsze warto do nch wczesniej też przedzwonic i zapytać o to konkretnie.

sranie w banie , ani doświadczenia ani zrobków !

fire

to źle słyszałeś, daj sobie spokój z tą firmą...

lolo

Czy ktoś wie jak się do tej firmy dostać do pracy - podobno dobre zarobki ? Jeżeli jest to ta firma z Partnera21

Zostaw opinię o Rodan Sp z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rodan Sp z o. o.