Opinie o Egis Road Operation Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Egis Road Operation Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Egis Road Operation Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egis Road Operation Polska w Wrocław

Janusz

Odpowiem bo w tym całym bałaganie gdzieś zaginął normalny post, któremu to forum służy. 1700 brutto przez pierwsze 3 miesiące następnie 1900 brutto. Praca godna uwagi, firma oferuje umowę o pracę. Pozdrawiam

@Janusz

Czyli nikogo nie pozdrawiasz bo u nas na PPO nikt nie pracuje 8:15 !!!!!!

Janusz

Pracuje w firmie od roku. Każdy kierownik jest ma swój charakter i jest inny ale wykonuje dobrze swoje obowiązki. Wypowiadają się tu osoby, które nie przestrzegając procedur miały zwróconą uwagę przez któregoś z kierowników potem wielki żal i pretensje. Osoby które zostały zwolnione na pewno nie bez powodu na siłę robią zamieszanie wymyślając niestworzone historię. Ludzie zamiast przyjść do pracy zrobić swoje i wyjść lecą plotkować i wymyślać. Pozdrawiam tych którzy zostawiają pracę w pracy po 8:15 h!

inkasentka z Żernicy

anonim - 2013-09-14 21:47:31 Ile można zarobić jakos inkasent w Egis Road Operation Polska? Jakie firma oferuje warunki pracy i jaką umowę? Zatrudnij się ,a dowiesz się wszystkiego :)

Natalia

Proponuje wszystkim aktywnym uczestnikom forum zabrać się za pracę, a jeżeli praca Wam nie odpowiada to proszę poszukać sobie nowej na miarę swojego wykształcenia :) trzeba było się uczyć a nie w szkołę kamieniami rzucać, najprościej jest wszystkich anonimowo obrażać i plotkować nie znając prawdy. Żal mi takich ludzi co nie mają własnego życia tylko cudzym się interesują, zazdrość ludzka jest okropna. aha a co do "wolności słowa" to bardzo proszę aby wszystkie aktywne ANONIMOWE GADUŁY nabrały odwagi i w rozmowie z szefostwem w tzw "cztery oczy" opowiedziały o swoich żalach, problemach, podejrzeniach itd.... no ale jeszcze trzeba być odważnym a tego to Wam brakuje :) Pozdrowienia dla wszystkich kierowników PPO Karwiany, odwalacie kawał dobrej roboty :)

Firma Egis Road Operation Polska w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Medyczny / Przedstawicielka Medyczna -Linia GP / kardiologiczna / diabetologiczna. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant rowerowy
Egis Road Operation Polska sp. z o.o

EGIS - 2013-09-08 14:47:15 To koniec fali nienawiści w sieci. Ci, którzy obrażają i pomawiają innych na forach internetowych, nie mogą już czuć się bezkarnie. Naczelny Sąd Administracyjny wydał decyzję, dzięki której zdobycie danych osobowych tzw. "trolli" będzie dużo łatwiejsze. O takie informacje może teraz wystąpić nie tylko prokuratura. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Namierzenie "hejtera" może trwać tylko kilka minut.Firma Egis Road Operation Polska wystosowała odpowiednie pismo do administratora strony w związku z nagminnym łamaniem prawa. Osoby odpowiedzialne za wulgarne, obraźliwe posty zostaną w najbliższym czasie pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

EGIS

?

zapomniałaś dodać o 10 godz zmianach i przedłużeniu czasu pracy o nocach w pojedynkę bez ochrony maja w d..e bezpieczeństwo inkasentów . A zastanawialiście się czemu mamy zakaz brania sobie napiwków ? Gdzie są te pieniądze! Kontrolują nas podczas pracy czy czasem coś nie bierzemy, zakaz posiadania telefonu na budce i rzeczy osobistych boją się że coś weźmiemy a oni tego nie zobaczą !

lisek

witam wszystkich czytałam wasze wpisy i wszystko to prawda nie jest to praca marzeń kto może niech ucieka z kierownictwem różnie są lepsi i gorsi większość traktuje inkasentów jak śmieci płaca marna 1900zł brutto żadnych premi mimo wysokich ocen półrocznych obiecywalnie gruszek na wierzbie a te testy co my jesteśmy w szkole mamy pracować i się uczyć, błędnie przekazywane informacje przez niektórych kierowników dalej grafik to ich ogromny problem i często się zmienia noce po trzy , cztery pod rząd a przestrzegam przed chorowaniem koleżanka została zwolniona bo trochę chorowała a była naprawdę dobra rotacje mają dużą a nie potrafią docenić dobrych pracowników i trzymać ich . (usunięte przez administratora) to faktycznie sztywny człowiek ale im wyżej siedzi tym trudniej widzi to co jest niżej na spo pojawia się tylko żeby zwalniać ludzi.

ok

(usunięte przez administratora) Nie dajcie się oszukać... dla mnie jest tam naprawdę ok. każdy z kierowników jest inny ale wszyscy się starają. zwracają nam uwagę bo to byśmy nie mieli negatywnych konsekwencji jak również firma. jeżeli (usunięte przez administratora) zwraca uwagę to ja odbieram jako korzyść przynajmniej wiem co mam poprawić

a4

Dokładnie skoro tak przeszkadza wszystkim nawet kierownikom to dlaczego nic z tym nie robicie tylko dużo gadacie

a4

No to widzę,ze coraz ciekawiej się tu dzieje

Pko

bo piszą to ciągle te same osoby przecież to widać ....

?

dziwne że zupełnie inne zdanie mamy wszyscy pracujący w tej firmie niż tu na forum naprawdę jest to zaskakujące. Dobrze że kierownictwo widzi jak jest naprawdę... pozdrowienia dla wszystkich z Karwian. już po wakacjach i będzie trochę spokoju. chociaż dla co nie których super dniówki się skończą....

Elizabet

Nie piszą ponieważ nic nie mają na inne Inkasentki , bo jak by coś to dawno temat by się rozwinął,a jest ich przecież masa np.romanse jak nie z kierownikami to z kierowcami itp. Ja pracuję od samego początku na stronie od Żernicy do SPO Olszowa i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat pracy , kierowników i naszych koleżeńskich stosunkach między inkasentkami . Nie wiem że na stronie Karwian zawsze są jakieś pretensje i aluzje . Jeszcze raz pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku od SOP Olszowa do PPO Żernica

?

Dziękujemy za te miłe słowa i dalej będziemy się starać Żernico :)

the one

Słuchajcie Kochani !! Oprócz inkasentów i kierowników pracują na tam też inne osoby. Dlaczego o nich nikt nie wspomni ??

inkasentka z Żernicy

Elizabet - 2013-08-08 21:13:06 A która to ta lepsze strona bo Karwiany chyba nie :( Ale jak tu już dziś jestem to pozdrowienia dla WSZYSTKICH OD strony SPO OLSZOWA DO PPO ŻERNICA DLA INKASENTEK , KIEROWNIKÓW I CHŁOPAKÓW Z DZIAŁU TECHNICZNEGO tam dopiero jesteśmy jak jedna wielka rodzina :)Oj tak RODZINKA na Żernicy jest ,bo dosłownie są tam układy i układziki rodzinne i koleżeńskie.Zatrudnienie początkowe tak się odbywało- jak nie ktoś z rodzinki to z kręgu znajomych. Niektórzy kierownicy bez wykształcenia i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi robią z siebie PANÓW i WŁADCÓW,-decydują o tym - czy i kiedy możesz wyjść do WC- ŻENADA i upodlenie !! Dodam jeszcze,że nieraz każą biegiem wracać na budkę! Kierownicy mają do dyspozycji wszystko i mają czas na wszystko,a inkasenci w biegu ....Co z tego ,że jest pomieszczenie kuchenne,gdy nie ma czasu by zrobić kawę/herbatę i spokojnie zjeść,bo 20 min.od wylogowania się z systemu i dojście do budynku+ WC i powrót by o czasie się zalogować ,to za mało !Dodam jeszcze,że przerwa śniadaniowa często wypada po 6 godz. pracy,bo tak ,,wspaniale" organizują to kierownicy-to kolejny punkt ich WŁADZY!! Nie pracuję tam tydzień czy m-c więc wiem jak jest i ,,UKŁADY" widać gołym okiem. Pozdrawiam tych normalnych i ludzkich kierowników :) którym funkcja nie uderzyła do głowy .

tylko pozazdrościć wam na żernicy ten jednej wielkiej rodzinki :((

Ja:)

Zgadzam sie z Tobą :)Od Olszowej do Żernicy jest jedna rodzina:)

Elizabet

Zostaw merytoryczną opinię o Egis Road Operation Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Egis Road Operation Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Egis Road Operation Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Egis Road Operation Polska