Opinie o Egis Road Operation Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Egis Road Operation Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Egis Road Operation Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egis Road Operation Polska w Wrocław

Słowniczek ważnych pojęć Czas pracy – czas, kiedy w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę pozostajesz do jego dyspozycji. Czas potrzebny na przygotowanie się do pracy (np. zmianę stroju, pobranie narzędzi z magazynu) jest również czasem pracy. Czas dojazdu do miejsca pracy nie wlicza się do czasu pracy. Sposób potwierdzenia przybycia i obecności w pracy wynika z regulaminu pracy lub z informacji, którą uzyskasz od pracodawcy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o pracę. Wymiar czasu pracy – liczba godzin, jaką jesteś obowiązany przepracować w ciągu okresu rozliczeniowego; wymiar czasu pracy zależy od wymiaru zatrudnienia (pełny lub niepełny etat) i innych czynników – np. liczby dni świątecznych w okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy – odcinek czasu wyrażony w tygodniach lub miesiącach, na który jest planowana i po upływie którego jest rozliczana praca każdego pracownika. Maksymalna długość okresu rozliczeniowego jest uzależniona od stosowanego systemu czasu pracy. Norma czasu pracy – maksymalna liczba godzin, jaką możesz przepracować w jednej dobie lub w tygodniu pracy: Norma dobowa: 8 godzin. Norma tygodniowa: przeciętnie 40 godzin w okresie rozliczeniowym. Doba pracownicza – 24 kolejne godziny, poczynając od godziny, o której rozpoczynasz pracę zgodnie z obowiązującym Cię rozkładem czasu pracy. Pojęcie doby pracowniczej nie pokrywa się z pojęciem doby astronomicznej. Np. jeśli rozpoczynasz pracę w poniedziałek o 14.00, Twoja doba trwa od tej godziny do 14.00 we wtorek. Tydzień – 7 kolejnych dni kalendarzowych, poczynając od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego. Pojęcie tygodnia jest powiązane z okresem rozliczeniowym, ponieważ dzień rozpoczynający taki okres jest pierwszym dniem tygodnia. Pora nocna – 8 godzin pomiędzy godziną 21.00 a 7.00, przy czym pracodawca powinien określić, które to będą godziny: od 21.00 do 5.00, od 22.00 do 6.00 czy od 23.00 do 7.00. Obowiązujący wymiar czasu pracy W przypadku zatrudnienia na pełnym etacie obowiązujący Cię w okresie rozliczeniowym wymiar czasu pracy oblicza się: •mnożąc 40 godzin (5 dni w tygodniu x 8 godzin pracy) przez liczbę pełnych tygodni w okresie rozliczeniowym, •mnożąc 8 godzin przez liczbę dni pozostałych do końca okresu rozliczeniowego, przypadających od poniedziałku do piątku, •następnie dodając obie liczby. Wybrane systemy czasu pracy Podstawowy: •może w nim pracować każdy pracownik, •możesz pracować max. 8 godz. na dobę i przeciętnie 40 godz. przez przeciętnie 5 dni w tygodniu, •możliwe okresy rozliczeniowe: max. 4 miesiące (w rolnictwie, hodowli i ochronie nawet 6 lub 12 miesięcy). Równoważny do 12 godzin: •dopuszczalny, gdy jest to uzasadnione rodzajem pracy lub jej organizacją, •możesz pracować przeciętnie 40 godz. w tygodniu, a w ciągu doby nawet do 12 godz., ale w zamian za to w innych dniach musisz pracować krócej lub mieć wolne, •okres rozliczeniowy: co do zasady 1 miesiąc (możliwe wydłużenie do 3 lub 4 miesięcy). Weekendowy: •dopuszczalny tylko, gdy wystąpisz do pracodawcy z pisemnym wnioskiem o wprowadzenie takiego systemu czasu pracy; •pracujesz tylko w piątki, soboty, niedziele i święta, max. 12 godz. na dobę; •okres rozliczeniowy: zawsze 1 miesiąc. Zadaniowy: •dopuszczalny, gdy jest to uzasadnione rodzajem pracy, jej organizacją lub miejscem, •nie masz określonych godzin pracy, a tylko zadania; sam decydujesz, w jakich godzinach je wykonujesz, jednak musisz zdążyć w terminie wskazanym przez pracodawcę. Równoważny do 24 godz.: •dotyczy pracowników ochrony, zakładowych straży pożarnych i służb ratowniczych, •możesz pracować przeciętnie 40 godz. w tygodniu, a w ciągu doby nawet do 24 godz., ale w zamian za to w innych dniach musisz pracować krócej lub mieć wolne, •okres rozliczeniowy: co do zasady - 1 miesiąc (możliwe wydłużenie do 3 lub 4 miesięcy). Skrócony tydzień pracy: •dopuszczalny tylko gdy wystąpisz do pracodawcy z pisemnym wnioskiem o wprowadzenie takiego systemu czasu pracy, •pracujesz mniej niż 5 dni w tygodniu, max. 12 godz. na dobę i przeciętnie 40 godz. w tygodniu, •okres rozliczeniowy: zawsze 1 miesiąc. Odpoczynek po pracy Pracodawca musi tak zaplanować pracę, żeby zapewnić Ci: minimum 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku w każdej dobie, minimum 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku w każdym tygodniu. UWAGA ! Odpoczynek dobowy i tygodniowy mogą być skrócone, gdy jest to konieczne ze względu na usuwanie skutków awarii i akcję ratowniczą. •Odpoczynek tygodniowy można skrócić także, jeśli przechodzisz z jednej zmiany na drugą,

pati

Pracuje od poczatku w firmie Egis nie polecam nadgodziny nigdy nie zostaly mi wyplacone okradaja nas z prywatnego czasu i pieniedzy.

INKASENTKA
@pati

Skoro jest tak zle to po jakiego grzyba tak dlugo tu pracujesz? Nie wierzcie w bzdury. Nadgodziny zawsze sa wyplacane.

elizabet
@INKASENTKA

Zgodzę się z koleżanką wszystkie nadgodziny wypłacają a jak faktycznie tak Ci źle w naszej firmie to się zwolnij i zrób miejsce osobie która z chęcią będzie pracować

inkasssssssss
@elizabet

chyba aż tak wielu chętnych nie ma ..... skoro ciągle są wolne miejsca ?

a

Witam. Pracowałam ostatnio na Żernicy w Gliwicach. Nie ma źle trzeba tylko mieć gdzieś wyzwiska kierowców, bo grubo przesadzają. Widać dopiero Polską "kulturę". Mnie jedynie brak przerwy denerwował, ale poza tym pracują tam naprawdę fajni ludzie.

elizabet
@a

Witam . Powiem tak ludzie naprawdę są zajebiści na odcinku A4 Żernica PPO a SPO Olszowa . Co do kierowców to trzeba mieć stalowe nerwy ale nie dawaj sobie w kasze dmuchać. A co do przerwy też nie ma że nie pójdziesz należy Ci się. Pozdrwiam wszystkich pracujących w firmie EGIS

Piotr1842
@elizabet

Witam mam pytanie jak wygląda rozmowa o pracę dzwonili do mnie i prosili abum przyjechała jest to dopiero pierwsza od wysłania aplikacji czego można się spodziewać Żarnica Gliwice

inkasentka

Kasjer i inkasent to jest to samo stanowisko:)

Firma Egis Road Operation Polska w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Medyczny / Przedstawicielka Medyczna -Linia GP / kardiologiczna / diabetologiczna. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
A jednak

W piątek GDDKiA podjęła decyzję o zerwaniu kontraktu. Zapłaci za to wykonawcy - konsorcjum firm Colas Polska i Intertoll Construction - 10 proc. kary przewidzianej umową, czyli 8 mln zł. - To znacząco mniej, niż gdybyśmy wydali środki na rozbudowę bramek, które za dwa lata trzeba będzie zdemontować, tłumaczy "Rz" Jan Krynicki, rzecznik GDDKiA.

Sluchajcie nie rozumiem jak mozna mowic ze praca jest ciezka!??? wygodnie sobie siedzisz, jak chcesz to postoisz a jak i to sie znudzi to mozesz nawet pocwiczyc! masz czas na ksiazke, na popijanie kawki, na pogaduchy z kolezanka z budki... powiedzialabym nawet ze praca jest nudnA.a PRZEDEWSZYSTKIM JAK MOZNA NARZEKAC NA KIEROWNICTWO??????? zenada! docenisz jak stracisz. jesli chodzi o place, faktyczniemoglaby byc wyzsza.. ze wzgledu na weekendy swieta dojazd (jako ze musisz swoim samochodem, zima nie zima) no i te 3 zmiany... to sa minusy tej pracy. ale kazda je ma.

jajakobyły...
@ja

Dokładnie to najłatwiejsza praca na ziemi, potwierdzam siedzisz wygodnie, albo możesz stać, możesz też wyjść i pochodzić zmienić rolkę w bileterce, wyłamać szlaban. Można poczytać procedury. Więc jest wszystko czego potrzeba człowiekowi do szczęścia gimnastyka dla ciała i umysłu i jeszcze ci za to płacą w prawdziwych ciężkich pieniądzach. Ciężkich bo ja wypłatę rozmieniam u kierownika na bilon żeby efektowniej wyglądało. Niewierze że można narzekać na kierownictwo, zwłaszcza w tej firmie to tacy mili, uczynni, pomocni w każdej kwestii ludzie. Zawsze otwarci z sercem na dłoni do drugiego człowieka. Zgadzam się z przedmówcą. Żenada jeżeli ktoś myśli inaczej, na szczęście tych co myślą inaczej jest mało a jak już zrozumieją swój błąd to sami odchodzą bo jest im po prostu wstyd. Post ma charakter satyryczny wszelkie podobieństwa do osób i zdarzeń są.... zamierzone.

Ludzi należy szanować...niezależnie od pozycji społecznej czy zawodowej....by wymagać szacunku...trzeba szanować samego siebie...Pamiętajmy też"w jedności siła".....Z(usunięte przez administratora)

Pracuje od początku i tak jak wszędzie jest dobrze,czasami gorzej...pewnych spraw nie unikniemy...nie kazdy zdaje sobie sprawę z tego jak ta praca jest odpowiedzialna....poczawszy od 'szefostwa'po inkasentów.Pracując tutaj trzeba kochać ludzi...ja uwielbiam.Żernica to wspaniała 'brygada"w "wszyscy!!!

Elizabet

Oczywiście zgadzam się z "JA " też pracuję od samego początku na SPO :) i wcale nie ma tak źle jak pisze " bagno " OCZYWIŚCIE ta strona struktury jest najlepsza Pozdrowienia dla wszystkich pracowników naszych stacji od PPO ŻERNICA do SPO OLSZOWA

bagno

Popieram że praca jest do bani pracowałam tam i wiem jak jest.Mało który kierownik ci pomoże miałam taką sytuacje że kierowcy nie zadziałało viaauto nie chciał zapłacić chciał rozmawiać z kierownikiem po tym jak ja oczywiście próbowałam wyjaśnić że musi zapłacić dostanie reklamacje i wtedy będzie mógł jechać ale on był uparty zamknął szybę i powiedział że ze mną nie będzie dyskutował.Więc dzwonie do biura i opowiadam całą sytuacje a kierownik na to że nie ma zamiaru schodzić bo on mu powie to co ja więc nie będzie się fatygował i tak zachowuje się kierownik po prostu żenada.To nie jedyny minus jeśli nie jesteś (usunięte przez administratora)to pracujesz wszystkie weekendy(oprócz jednej niedzieli bo tu już nie mają wyjścia więc muszą dać wolne) wszystkie święta bo ktoś ma lewe L4 ale opiekę na dziecko gdy jest duży ruch zapomnij o przerwach jeśli ci się uda to na 15min.pójdziesz ale może być tak że będzie to przerwa jak zostanie ci 30min.do końca zmiany,jeśli dostaniesz fałszywe euro to masz pecha bo oddasz ze swojej kieszeni raczej nie rozpoznasz że jest fałszywy bo nikt cie z tego nie przeszkoli bo sami kierownicy tego nie potrafią,gdy terminal nie działa(bo po prostu oszczędzają i są tam same złomy)masz okłamać kierowce i powiedzieć że to z winy jego karty są problemy,do tego musisz mieć stalowe nerwy bo to na tobie kierowcy się wyżywają np.bo był wypadek bo pasy malują bo korek i on musi tyle czasu stać i ty wtedy obrywasz itp.można dużo wymieniać.Na prawdę odradzam tą pracę gdyby była ok to ludzie by się tak często nie zwalniali gdy ja pracowałam w ciągu miesiąca zwalniało się nawet po 10 osób a z nowych to 80% rezygnowała w ciągu tygodnia więc o czymś to świadczy.Ta praca jest na tym samym poziomie co praca na produkcji nie jest od niej wcale lepsza jeśli chodzi o wysiłek to nie widać różnicy.Wole produkcje niż to odbębnię 8h każdy weekend i święta wolne nie popłynę z kasą bo nikt nie da mi fałszywego banknotu są 3 przerwy(zawsze).Oczywiście nie jest to szczyt marzeń ale lepsze niż bramki i mam kasę lepszą.

profesor

Ale jaja. Kierownicy na Żernicy prowadzą dzienniczki z rozpisanymi czynnościami co robią w pracy. Ciekawe co piszą jak idą na fajkę.

maldon

Bardzo nieuczciwa firma. wykorzystuje do ciężkiej pracy za grosze.

Marcin98768

Chciałem pozostawić swoją, krótką ocenę. Otóż praca jest bardzo CIĘŻKA, trzy zmianowa, i tragiczne są wynagrodzenia (1900 zł brutto :/) Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą egis road. Napracujecie się bardzo ciężko i nie zarobicie. Przypominam, że w miejsce pracy autobusy nie dojadą. Wliczcie sobie więc koszty paliwa i eksploatacji auta w zimie. Za 1900 zł brutto? Naprawdę się nie opłaca. Nie zatrudniajcie się w takich firmach bo nigdy w tym kraju nic się nie zmieni jeśli ludzie będą się godzili na takie warunki.

INKASENTKA
@Marcin98768

Ciezka praca? I to mowi facet ty chlopie wstydu nie masz moze popracuj na budowie to zobaczesz co znaczy CIEZKA PRACA. Pracuje tu od poczatku i takie osoby najlepiej wiedza jak jest a jest naprawde super.

???
@Marcin98768

niby jaka ciężka praca????????????????????????????

mcryb

A wie ktos może ile zarabia na Żernicy kierownik zmiany?

cee'd rio falus
@mcryb

Kierownicy na PPO Żernica dostają ok 2.200 - 2.300 na rękę.

inkasssssss

praca ok, tylko jakby dali więcej zarobic

ona

przestańcie gadać głupoty że jest źle, tamci są źli, bebe itp. żadnych konkretów nie ma. żadnych jasny co kto robi źle. Czego kierownictwo nie robi. same jakieś bzdury bez niczego tak naprawdę . widać kto tutaj piszę prawdę (usunięte przez administratora). mało tego te same osoby na co dzień w pracy też tak gadają więc widać kto na tym forum się najbardziej udziela. jak się komuś nie podoba to niech się zwolni a nie narzeka. a to że nie którzy inkasenci siędzą na nocka po 45 minut na przerwie (usunięte przez administratora)

Sfustrowana

Co chwile cos się psuje, bez przerwy czegos brakuje. Firma poniekąd zapewnia srodki nie zbędne do wykonowania obowiazkuw. Pytam się wiec dlaczego bez przerwy musze się dopominać o papier do terminala ? Albo o klucz do kiosku ? Albo o sam terminal ? Albo o wyczyszczenie czytajnika do biletuw ? A by się wysikać trzeba się prosić po pare razy ?

?
@Sfustrowana

Wszystko rozumiem ale po pierwsze siegnij po slownik a po drugie czytnik sama mozesz sobie wyczyscic a nie czekac az kierownik zrobi wszystko za ciebie.

masakra
@Sfustrowana

sprawdz pisownie podstwowych wyrazów, wstyd, pozatym przesadzasz. Jeśli chodzi o rolki do terminala to wchodząc na kiosk sama ze soą bierzesz potrzebne rzeczy tzn. raport i między innymi rolki.

Elizabet

Witam. Na ŻERNICY wszystko układa się dobrze nikt nie na rzeka tak ja wy na tych KARWIANACH. Zależy o co pytasz Janku,bo nic nie na pisałeś konkretnego. Ja jako inkasentka na stronie Żernica nie mogę nic złego powiedzieć układa się dobrze z naszymi kierownikami i resztą załogi na stronie SPO OLSZOWA do PPO Żernica. Pozdrawiam

janek

a co na Żernicy?

st. insp. Kamil Kot

Za co kochamy Egis Road Operation Polska, a za co jej nienawidzimy ??

zainteresowana

Janusz - 2013-09-30 12:12:52 Odpowiem bo w tym całym bałaganie gdzieś zaginął normalny post, któremu to forum służy. 1700 brutto przez pierwsze 3 miesiące następnie 1900 brutto. Praca godna uwagi, firma oferuje umowę o pracę. Pozdrawiam Jeden konkretny post, dziękuję. P.S. Na takim i podobnych forach to zawsze wypowiadają się najbardziej pokrzywdzeni, czyli te osoby co olewają wszystko a potem mają pretensje do całego świata, że ktoś im zwrócił uwagę albo miał czelność przedłożyć wypowiedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Egis Road Operation Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Egis Road Operation Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Egis Road Operation Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Egis Road Operation Polska