Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Michal

Polecam współpracę z agencją Work&Profit, ponieważ jest godna zaufania. Wynagrodzenia zawsze w tej firmie wychodzą na czas i są zgodne z rzeczywistym czasem pracy oraz tym jakie stawki są oferowane przy rozmowach rekrutacyjnych. Kontakt z koordynatorką Anią Sznajder uważam za pozytywny, rekrutacja i szkolenia przeszły płynnie i sprawnie, wszystko było zrozumiałe, a jeśli pojawiały się jakieś pytania i wątpliwości potrafiła na nie odpowiedzieć - współpracowałem z Panią Anią podczas pracy w Żywcu w piekarni.

Lukasz-po@o2.pl

Bardzo dobra i zetelna firma pracuje jjuz w nie około 6mc i niczego Nie żałuję bardzo dobrzy koordynatorzy i wypłata na czas bardzo dobra firma polecam współpracę

Ala

Pracuje w piekarni bezglutenowej w Rybarzowicach przez agencje pracy Work&Profit już długo. Wynagrodzenia są zawsze na czas, załatwiane są różne zaświadczenia i nie ma z tym problemu. Z panią koordynatorką Ania jest stały kontakt.

Kinga

Praca w Rybarzowicach. Wynagrodzenia na czas Pani Ania z agencji bardzo pomocna i rzetelna. Współpracujemy już bardzo długo.

Tak

Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Paulina

Pracowałam w Rybarzowicach w Ultraeuropie i osobiście polecam ten model współpracy, dzięki takim firmom można początkowo ucząc się dorobić, a następnie dostać nawet stałe zatrudnienie. Dobrze jest mieć się "gdzie zaczepić", by później mieć już fajne stanowisko. Moją koordyantorką była Pani Ania i zawsze starała się mi dać taki grafik jaki akurat potrzebowałam. Nigdy nie było problemów z pensją ani ewentualnymi zaświadczeniami. Każdemu zaczynającemu wchodzić w rynek pracy lub po prostu szukającemu pracy polecam.

Aleksandra

Polecam pracę w Work&Profit. Pracowałam w Rybarzowicach i bardzo dobrze wspominam współpracę z Panią Anią. Bez problemu udało mi się pogodzić naukę z pracą, Pani Ania zawsze ustalała grafik zgodnie z moimi prośbami. Wypłaty zawsze przychodziły na czas.

Lukasz

Współpracowałem z Panią Anią w trakcie pracy w Rybarzowicach. Była bardzo wyrozumiała i sympatyczna. Grafik układała pod moje możliwości czasowe co było bardzo pomocne. Dlatego polecam pracę przez agencję z czystym sumieniem, wypłaty zawsze były na czas, często nawet wcześniej i zawsze zgadzały się.

Danuta Buława

Pracowałam przez Work w firmie w Rybarzowicach, chciałabym bardzo podziękować Pani koordynator Ani, z Agencji Work, za okazaną życzliwość, pomoc oraz wysoką kulturę osobistą, przez cały czas trwania pracy, mogłam liczyć na kontakt i pomoc ze strony Pani Ani, polecam i życzę każdemu, by trafił na tak życzliwe osoby.

Julia

Opinia o Mirosławie Pieloch. Bardzo sympatyczna i pomocna koordynatorka, zawsze chętna do znalezienia pracy, dobrze się komunikuje z pracownikami, jest konkretna i szybko działa. Cudowna współpraca! Julia Wiśniewska Rossmann Warszawa

Szymon

Pracowałem w Rybarzowicach będąc jeszcze uczniem i dzięki temu, że koordynatorka Pani Ania pomagała mi dostosowac grafik było to mozliwe. Wypłaty były zawsze zgodnie z umową w terminie, zero problemu z załatwianiem zaświadczenia, nawet się zdarzyły premie.

Halina

Pracowałam przez agencję w Rybarzowicach oraz Żywcu i współpracę oceniam jako pozytywną. Wynagrodzenia były terminowe, kontakt z koordynatorką Anią również w porządku, grafiki elastyczne. Polecam.

Grażyna Ś.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią. Pracowałam w Ultraeuropie i Pani Ania zawsze dostosowywała grafik do moich potrzeb oraz była wyrozumiała. Wypłaty zawsze się zgadzały i były na czas.

Staram się być anonimowa XD

W Gama Service Market było 1000 razy lepiej, jedyny plus Work&Profit to wyższa stawka za dostawy xd

misiek
@Staram się być anonimowa XD

staraj się, bo jak gama dojdzie że to ty to dostaniesz kare za pracę w worku

Dawid

Polecam agencje. Grafik elastyczny i dopasowany do moich potrzeb. Praca w Rybarszowicach na produkcji. Koordynatorka Anna pomocna i bardzo miła.

Cezary

Bardzo polecam pracę we współpracy z Work & Profit w lokalizacji Warszawa oraz okolice, w szczególności poprzez koordynator Mirosławę Pieloch. Przez dwa lata współpracy w trybie studenckim (praca głównie w wakacje oraz w dni wolne na studiach) wszystko działa jak w zegarku. Wypłata wynagrodzenia zawsze jest do 15 dnia kolejnego miesiąca, ale najczęściej można się już jej spodziewać 4-5 dni przed określonym terminem. Żadne nieprawidłowości nie zdarzyły się ani razu, a w razie problemów, lub jakichkolwiek pytań jest do dyspozycji łatwy kontakt. Kontakt z koordynator Mirosławą Pieloch jest znakomity, nie ważne czy ktoś potrzebuje pracy na cały tydzień, czy tylko kilka dni w tygodniu w określonych porach - zawsze znajdzie się miejsce do pracy dla chętnych. Masz jakiekolwiek pytania - śmiało możesz napisać, bądź zadzwonić i zawsze uzyskasz odpowiedź tego samego dnia. Współpracę z firmą szczególnie docenią studenci oraz osoby młodsze, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, bądź chcą sobie po prostu dorobić, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podjął pracę będąc trochę starszy. Potrzebujesz pracy tylko w weekendy - nie ma problemu. Możesz pracować codziennie - dostaniesz pracę na pełny etat. Możesz pracować tylko w określonych porach - na przykład po zakończeniu zajęć na uczelni - to nie problem. Na uczelni zrobili Ci grafik, gdzie masz wolny cały dzień - na przykład środę - nie ma problemu, znajdzie się grafik czy to na cały dzień - 12 godzin pracy, czy tylko 6, jeśli chcesz sobie odpocząć, lub pouczyć się. Pracę w Work & Profit oraz z Panią koordynator - Mirosławą Pieloch pozwala dopasować pracę do Ciebie, wystarczy że jesteś gotowy ją podjąć. Masz prawo jazdy i wolisz pracę na nocki - bez problemu znajdzie się grafik dla Ciebie, nie masz auta i jeździsz komunikacją miejską - współpraca pozwala na dopasowanie grafiku pracy, tak abyś bez problemu zdążył na autobusy powrotne i bez problemu trafił do domu, bądź po prostu popracował podczas "wolnego okienka."

Natalia

Współpracę z agencją Work&Profit oceniam bardzo pozytywnie! Grafik oraz wypłaty zawsze otrzymywałam zgodnie z ustalonymi terminami, ponadto wszelkie moje prośby dotyczące ilości zmian i dyspozycyjności zawsze były uwzględniane. Bardzo sympatyczna i życzliwa atmosfera! Polecam!:)

Firma godna polecenia. Grafik można dopasować pod własne potrzeby, wynagrodzenie wypłacane na czas. Koordynator Anna Matlak bardzo na plus- dobry kontakt i wszystko dobrze wytłumaczy.

Polecam Panią Annę Matlak :)

Aga

Polecam panią Annę Matlak z Worka. Zawsze pomocna i miła.

Lila

Współpracowałam przez jakiś czas. Wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 262, z czego 203 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit