Opinie o Katarzyna Beśka w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katarzyna Beśka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katarzyna Beśka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Beśka w Bielsko-Biała

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Katarzyna Beśka?

Wojciech Nowy wpis

Dopóki nie chodzi o kasę to oki ale jak tylko wchodzisz na temat kasy to masz przerąbane

Jakie narzędzia pracy zapewnia Katarzyna Beśka? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wojciech Nowy wpis

Uważaj na pracę u Beskid w poprzedniej firmie dużo osób oszukali nie wypłacili wynagrodzeń

Cezary

Niepokojące są te wpisy. Chyba, że były jakieś podstawy i firma tak postąpiła.

Magda

(usunięte przez administratora) Jak i mój facet tak i reszta mężczyzn którzy jechali w kwietniu do teraz nie zobaczyli pieniędzy, w (usunięte przez administratora) się nie mieści że można tak jawnie ludzi okraść, ale gwarantuję, że na pewno nie bezkarnie, zero kontaktu telefonicznego czy jakiego kolwiek innego, zero odzewu,wyjasnien. I na takie jak Ty zawsze znajdzie się sposob, pamiętaj zlodziejko.

Wojtek
@Magda

Witam polecam udać się do sądu pracy z pani Katarzyny mężem miałem ten sam problem ze nie chciał płacić i na wypowiedzeniu podał klamstwa. Sprawę z jej byłym mężem wygrałem więc wam też polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Katarzyna Beśka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Prześcieradło

Nawet się nie zastanawiaj bo naprawdę tam robi się charytatywnie.

LecąMi13tys

Jak chcecie (usunięte przez administratora) charytatywnie to polecam tę pracę XD gdy pytasz o wyplate slyszysz że będzie za pare dni i tak już czekam 36 dni XD Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyplacac pieniadze

Zły

Ludzie !!!!! TA KOBIETA OSZUKAŁA NAWET SWOJĄ MATKĘ KTÓRA MUSI TERAZ SPŁACAĆ ZA NIA KREDYT!!! JEST TO OSZUSTKA . Z TEGO CO WYNIKA Z ROZMOWY Z JEJ MATKA KTÓRA ZOSTAŁA WYRZUCONA Z TEJ DZIWNEJ FIRMY I TEZ NIE DOSTAŁA PIENIĘDZY TO MANIPULUJE NIA TEN BEZCZELNY D A R Chmie. ŻAŁUJE ZE TAM PRACOWAŁEM PAMIETAM JAK TEN ALKHOLIK JEŹDZIŁ PIJANY TYM BUSEM PO BUDOWIE I PATRZAŁ CZY KTOŚ ROBI A KASY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA NIENAWIDZĘ CIĘ KATARZYNO JESTEŚ NAJWIEKSZKA OSZUSTKA NA PODBESKIDZIU . ONI TAM WTEDY POWINNI WSZYSCY PO PYSKU DOSTAĆ MAR GOŁĄ CAŁY DA CHMIEL I RESZTA EKIPY Z TARNOWA KTÓRA TAK SZYBKO PRACOWAŁA A PO PRACY MELANŻ Z TYM OSŁEM

@Zły

Jeśli tak prawda co piszesz to ta kobieta nadaje się tylko do ubicia :) normalnie to przechodzi ludzkie pojecie

Bolek

Bardzo fajna firma, pracując w niej możesz poczuć się jak wolontariusz.

Zmora

Tak jak opinii poniżej zgadzam sie z tym Ta pani juz dawno powinna siedziec i to w (usunięte przez administratora) za te krzywdy co ludziom uczyniła oszustka i złodziejka Jak można oszukać ponad 50 ludzi na ponad 800 tysiecy złotych i żyć sobie na wolności .Do sądu pracy z tą kobietą CO CIEKAWE TERAZ NOSI NAZWISKO JAGOSZ

panowie co pisza otej pijace bez kultury maja racje bezwstydna oszustka nie polecam omijac zdaleka poprostu brak slow powinni ja zamknac w gulagu

szarypracownik11

uwazam,ze nie warto pracowac dla tej pani. Na poczatku szefowa jest w porzadku i potrafi wmowic kazda rzecz byle wyjechac. A jak przepracujesz i zaczynasz pytac sie o swoje pieniadze to takmilo nie jest.. Wiele rzeczy nie zgadza sie ,ktore bylo omawiane w biurze. Bylem swiadkiem rozmowy gdzie potrafila ublizac pracownikowi bo ten chcial zaliczke.. Probuje dzielic pracownikow by jeden byl przeciwko drugiemu zeby czasem nie dzialac wspolnie o swoje.. Nie polecam

Henryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma i zawsze coś może się zdarzyć!

Kq800
@Henryk

Bujaj się lesZczu

Święty
@Kq800

Henryk Jesli lubisz ubliżanie poniżanie oraz pracę za którą nie dostaniesz pensji To ta firma Katarzyna Beśka jest idealnie dla ciebie Powodzenia

Francuz
@Henryk

Pozytyw ? Jeśli lubisz robic za darmo i być ponizany to możesz uznać to za pozytyw. Wiele w życiu przeszkleń ale takiego syfu to jeszcze nigdy. Nie polecam

Francuz

Nie polecam. Do tej pory nie oddała mi pieniędzy za maj, a mamy sierpień! Ta pani umie tylko obrażać i oszukiwać. Jeśli ktoś chce się zatrudnić w tej firmie, to tylko na swoje ryzyko. W biurze wszystko pięknie byle tylko wysłać ludzi za granicę, a potem ma wywalone na drugiego człowieka. Jeśli chcesz być wykorzystywany i spodlony to ta firma to wszystko ci da.

Pracownik z Francji

Dzień dobry, Podzielam zdanie kolegów. Ta sama historia co u pana Karola B. Do tej pory nie wypłacone pieniądze. Sprawa trafiła do sądu, tam się spotkamy. Życzę podobnej sytuacji dla obu Państwa jak wszyscy nie wypłaceni pracownicy Omijać szerokim łukiem "Beśka Solar Montage" oraz "Katharina Sp Z o.o."

Święty

Witam Potwierdzam nizej opisane 3 opinie Kasa nie wypłacona do dziś Katarzyna ma na ludzi którzy pracowali w jej firmie totalnie wyjeb..... Mimo tego że ludziom nie wypłaciła ciężko zarobionych pieniędzy to jeszcze zastrasza sądem Kasa nie wypłacona za nadgodziny za diety a nawet zato co na umowie pisemnej Wspomnę jeszcze o rozmowach z pracownikami na budowie tzw. zebranie i rozmowa z katarzyną przez telefon na głośnomówiącym to jedno hamstwo z jej strony,pomówienia, ublirzania, przeklinania na pracowników Koledzy na to jest paragraf i Sąd Także spotkajmy sie tam wszyscy Najlepiej pozew zbiorowy

tak to ja

Witam, Ta sama historia co u PANA K.BEŚI dokładnie to samo!! Nie wypłaca kasy zdala od tej firmy !! Jest 18 lipca a nie mamy wypłaconych pieniędzy za maj !! Zmieniła sie nazwa firmy i tylko tyle... Katarzyna w dalszym ciągu ciśnie bajere i ludzi na hajs (usunięte przez administratora) !! Stanowczo odradzam. Zajmują sie teraz budowlanka także bedzie to samo... 50 osobą wiszą po 10tysiecy niektórym więcej niektórym miej.. ONA NIGDY SIE NIE ZMIENI I ZAWSZE BEDZIE OSZUKIWAŁA LUDZI PS. Jeżeli czytają to chłopaki którzy tam byli nas też jest kilku do załozenia sprawy wiec w kupie siła ! :)

Kq700

Witam, zacznę od początku . Na rozmowie w biurze w Bielsku Pani szefowa była bardzo miła, uchyliłaby nieba . Po przyjeździe do Francji rzeczywistość stała się inna . Na zebraniach które Pani z piersiami po kolana organizowała przez telefon poniżała swoich pracowników ,wyzywała od najgorszych. Na rozmowie w biurze była mowa o zaliczkach . Zaliczki były ale przepijane przez jej partnera i jego ekipke ktora notorycznie wchodziła mu w cztery litery . Z tego co wiem pare osob o 50 euro prosiło sie ponad tydzien . Miała Pani pretensje o to ze alkoholicy itp, a czy pytała kogoś Pani na rozmowie kwalifikacyjnej czy ktoś pije ? Nie przypominam sobie . Kolejna sprawa, hotele niby na rozmowie było mówione super warunki , chyba nie widziała Pani tych warunków z tej stodoły czy jaskini z której nowej Pani partner uciekł . Bo powiedział ze w (usunięte przez administratora) nie będzie mieszkał . Ogólnie zero organizacji zero szacunku do pracowników . Najważniejsza sprawa KASA . Kiedy oddacie nam resztę uczciwie zarobionych pieniędzy ? Niech Pani nas nie straszy ze wypłaci Pani tylko to co było napisane na umówię, albo Pani nas ma za (usunięte przez administratora) albo nie wiem co sobie Pani myśli ale na wszystko są dowody odnośnie tej słownej umowy odnośnie diet . Nie wywinie sie Pani z tego . Pieniądze maja być bo jeśli nie to ruszymy do sądu i przedstawimy dowody które mamy na Panią a od wypłacania tego co ma być wypłacone Pani sie nie wywinie . Pozdro

Doniu

Brak kultury ze strony szefowej i szacunku do pracowników. Szkoda słów. Jako pracodawców nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Beśka - Bielsko-Biała

Katarzyna Beśka
1.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jesionowa 15 lok. 21
    43-303 Bielsko-Biała