Opinie o Hydrokrak Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hydrokrak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hydrokrak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrokrak Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Lucy

Co to za rewolucje w HK? Kto następny?

Wrona w cieniu bzów
@Lucy

Przyszedł pomysłowy zięć i wszystko się zmieniło nie koniecznie na lepsze …wpadka za wpadką ale wina zawsze pracowników , doświadczeni pracownicy odeszli lub zostali zwolnieni.Nowe awanse dla donosicieli bez wiedzy w zarządzaniu jak to w korporacji. Pracownik z 16 letnim stażem zwolniony za przeglądanie internetu w czasie pracy a młoda siksa łazi po firmie i kręci tyłkiem nie robiąc nic bez żadnych konsekwencji …ale niektóre kobiety maja łatwiej dzial księgowy coś o tym wie …przepraszam cała firma wie

Helena

Mam pytanie odnośnie działu handlowego. Jaka jest tam atmosfera i czy warunki pracy są ok? Dobre są tu zarobki dla przedstawicieli handlowych tak poza tym? Premie jakieś są uwzględniane?

@Krzysiek

No, a jak ktoś nie wykorzysta urlopu, bo nie dostanie zgody to co wtedy? Wypłacają ekwiwalent czy przymusowo wysyłają w jakimś innym terminie? Jak Pani Dorota reaguje, bo nie rozumiem jaki może mieć problem? :)

Sporo dyskutowaliście o etacie handlowca, a mi się właśnie rzuciło w oczy ogłoszenie sprzed 9 miesięcy. Myślicie, że jak złożę cv to mam szansę na zatrudnienie? Pisaliście, że zarobki słabe, ale dajcie jakąś konkretną kwotę, bo dla każdego co innego może to oznaczać... Z tego co widziałam to auto dają po okresie próbnym, a wcześniej pracuje się z kimś w zespole czy kompletnie bez auta?

Pin Nowy wpis

Warto. Kwoty różne wg szeregu kryteriów.

leszek Nowy wpis

nie warto, jeździć własnym a potem cie wywala. uwazaj na dyrektorke na centralnej 11 falszywa i kapuje

Ten Nowy wpis
@leszek

Rozumiem, używanie własnego auta jak się jest handlowcem to słabe bo przecież nikt nie zapłaci za amortyzacje samochodu. A jak z paliwem w pierwszych miesiącach? Zwracają koszty co do złotówki czy trzeba się upominać. Chciałbym się dostać do działu handlowego i wolę wiedzieć co i jak.

Jocker Nowy wpis
@Ten

Co wy piszecie? Jaki prywatny samochód? Z reguły pisałem negatywnie, ale zawsze prawdę. Jak już masz samochód służbowy to możesz go używać prywatnie, oczywiście w granicach rozsądku. Wszystkie koszty pokrywa pracodawca. Wiadomo, wakacje, dłuższy wyjazd płacisz za paliwo - normalna sytuacja. Nikt nie rozlicza cię co do kilometra, ale przesadzać nie można. Jest to jeden z niewielu pozytywów pracy w tej firmie. Ogólnie nadal nie polecam, ale jeśli dla kogoś samochód jest istotnym argumentem, to tak.

Anonimowy

Jest nowe ogłoszenie o pracę i mam pytania. Jak teraz atmosfera, czy się poprawiło bo po wcześniejszych komentarzach to się zastanawiam czy próbować?

Jocker
@Anonimowy

Pewno że warto jak jeszcze nie masz wrzodów i śpisz spokojnie. Gorąco nie polecam.

RazDwaTrzy
@Jocker

@Jocker - „za płotem trawa jest zawsze bardziej zielona” , Szkoda słuchać Twoich błędnych teorii i żali Kolego.

Jocker
@RazDwaTrzy

Prawdę mówisz, już chyba najwyższy czas dołączyć do innych, którzy znaleźli bardziej zielone podwórko z lżejszym i czystszym powietrzem. Prawda zawsze boli najbardziej "KOLEGO".

@Helena

Atmosfera kiepska, zarobki średnie. Premie są czytaj opinie na dole. Uważaj na oddział stali ul. centralna. Pani Dyrektor ma problem ze sobą i że wszystkim. Uważaj na szefa bo ma humorki.

Ewelina
@Marek

Czy humorki szefa mają jakieś negatywne skutki dla pracowników? Wiadomo psychicznie pewnie tak ale czy potrafi uciąć premie czy coś w tym stylu? A ta atmosfera kiepska to przez szefostwo czy między pracownikami też?

Dorota
@Ewelina

Tak duży wpływ ma humorek szefa, kolegów i koleżanek którzy wszystko zgłaszają szefowi. Potrafi zrobić piekło. Jest kilka pracowników co że wszystkim biegają do szefa. Uważaj na dyrektorkę działu stali.

@Marek

A o jakich kwotach mówisz skoro piszesz, że zarobki są średnie? Czy te premie są jakoś terminowo wypłacane? Są jakieś benefity dla pracowników, coś na święta lub podobnego? Jest tu szansa rozwoju, inwestują w pracownika?

Momo
@Monika

Premia jest zawsze na święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc - kwota jest stała + wczasy pod gruszą. Reszta premii według widzimisię zarządu i kierownictwa. Chodzą słuchy, że handlowcy co jakiś czas dostają DUŻĄ premie, reszcie się nie należy.

Maja
@Momo

Chodzą słuchy czy to sprawdzona informacja? To już nawiązując, jak wygląda tutaj praca handlowca? Jak wygląda podstawa?

Momo
@Maja

Nikt o finansach nie mówi oficjalnie.

@Momo

Dlaczego? Możesz powiedzieć chociaż czy zarobki tu konkurencyjne? I czy dla handlowców są jakieś regularne szkolenia? To by mnie najbardziej interesowało

Były
@Helena

Jak pracowałem to zarobki były przyzwoite, ale nie wynagradzające ciągłego stresu i napiętej atmosfery. Z tego co się orientuję, to w chwili obecnej jest znacznie gorzej z kasą (brak podwyżek, bo podobno "ciężkie czasy") ale stres pozostał na tym samym poziomie.

Aneta
@Były

A na jakiej umowie jest tu praca? Możesz napisać czy dają chociaż umowę o pracę? Jak z urlopami? Płatne są? Brat szuka, będę wdzięczna za informacje

Krzysiek
@Aneta

Daje umowę o pracę. Urlopy trzeba się prosić. Uważaj na dział stali na Panią Dorotę bo zawsze ma problem jak idziesz na urlop.

Urszula
@Krzysiek

Ale co to oznacza? Taki pracownik składa podanie o urlop i co wtedy? Jest odmowa kategoryczna, czy namawiają, aby jednak nie iść na urlop? Jak to w praktycznie wygląda? Jakieś utrudnienia robią?

@Krzysiek

Co Ci takiego zrobił, że tak uważasz? Nie zatrudnił bo nie umiales posługiwać się suwmiarka z noniuszem?

ABC

Eee tam akurat szefostwo jest spoko.

@słów brak
@ABC

Zatrudnij się, zmienisz zdanie szybko :)

Zorientowany

Myślisz, że ktoś tam umie?

@Zorientowany

Pewnie, ja potrafię. Pozdrawiamy konkurencję :)

@ABC

Nie, nie jest spoko. Szefostwo to zadufany w sobie kapryśny megaloman który nie szanuje tych, dzieki którym ma co do gara włożyć. Sam niestery prezentuje poziom zerowy pod względem wiedzy, kultury i elementarnych kontaktów miedzyludzkich.

Czy rekrutacja na stanowisko Handlowiec w firmie Hydrokrak Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Lucy

Co to za rewolucje w HK? Kto następny?

Zawiedziony
@Lucy

To juz jest (usunięte przez administratora) to co się tutaj dzieje....

@Lucy

Wcześniejszą metodą na zwalnianie pracownika było gnębienie go i (usunięte przez administratora) do tego stopnia że sam się zwalniał. Teraz prezes szuka haka poprzez program szpiegowski. Po czym przedstawia do podpisania porozumienie lub dyscyplinarka... Oczywiście nie zgodnie z prawem. Tak aby uniknąć wypłaty za okres wypowiedzenia... I tak traktują ludzi którzy tam pracują po kilkanaście lat.

Lucyfer
@Wp

Pracodawca ma prawo do monitorowania sieci i komputerów służbowych pod warunkiem poinformowania o tym fakcie pracownika. Może miec podgląd do jakich stron zagladasz i ile czasu na nich spędzasz, ale nie do tresci jakie przeglądasz. To nazywa się monitoring, a szpiegowanie jest gdybyś o tym nie wiedział, co jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat więzienia. Do tego dochodzą kary za przetwarzanie danych osobowych bez zezwolenia - nawet domniemanej zgody (RODO), złamanie tajemnicy korespondencji itd. Obecnie nawet monitoring wizyjny jest także obwarowany. Na 14 dni przed jego uruchomieniem pracodawca jest zobowiązany do powiadomienia pracowników o celach i sposobie monitoringu. Katalog celów jest ściśle okreslony i zamknięty, bez wyjątków. Nie może służyć do kontroli pracowników - jedynie na produkcji. Niedozwolone jest monitorowanie innych miejsc pracy tj. np. pracowników biurowych (także RODO).

@Lucyfer

No nie miał zamiaru informować, na szczęście te nieudolne działania szybko wypłynęły.

@Lucyfer

Aby zwolnić pracownika dyscyplinarnie w takiej sytuacji. Pierwsze powinien otrzymać upomnienie. Później naganę z wpisem do akt. A na końcu zwolnieni dyscyplinarne... Czy tak to się odbyło ?

Wp

Wyobrażasz sobie wpis w regulaminie pracy, że jak nie pracujesz wydajnie to dyscyplinarka ? Może ręce będziemy obcinać? O czym ty mówisz człowieku ?

Lucyfer
@Wp

Nie musi akurat takiego zapisu w regulaminie, bo to jest w Kodeksie Pracy. To chyba nie jest jakieś dziwne, że w pracy masz pracować? I tak, notoryczny cyberslacking może być podstawą wypowiedzenia umowy o pracę z winy pracownika, ale nie dyscyplinarki. Jeżeli jest z Twojej winy to nie masz odprawy. Pod warunkiem, że pracodawca ma mocne legalnie zdobyte dowody. Przy sporadycznych takich incydentach nie ma podatawy do takiego rozwiązania.

@Wp

Tak nie powinien być potraktowany pracownik z ponad 10 letnim stażem. Kawał, życia spędził w firmie. Pozostał duży smród.

@Wp

Wiadomo, ze to tylko pretekst. Ciekawe czy żaden z innych pracownikow nie otwierał stron internetowych nie związanych z obowiązkami sluzbowymi. To wszystko to żenada i jak zawsze prymitywne postępowanie.

Rozdzielacz
@Zorientowany

No ciekawe jak ci, co co chwila na fajce stoją. Tu by sie minut nazbierało.... A sam pali, zapomniałem. Ryba psuje sie od głowy.

@Zorientowany

Nie znacie argumentów drugiej strony, moim zdaniem, to nie mogło być ani sporadyczne ani krótkotrwałe. Krążą pewne plotki, ale nie będę ich powtarzał. Bardzo fajnie jest jak Ty nie wiesz gdzie ręce włożyć, bo masz tyle pracy, a druga osoba udaje, że pracuje.

na szczśćie już były pracownik

krążą plotki???? aaaa no przecież to zawsze była podstawa tej firmy. Panie zorientowany skoro tak się na nie powołujesz, to miej odwagę je zacytować, bo na razie to argument jak z przedszkola. Czyli tradycja trwa. Zawsze tak było. Jak pracownik był w danej chwili na fali to wierzył w każde bajdurzenie skrzywdzonego szefa... całowanie po rączkach, przyjaźń i wielkie dobro wspólnego budowania firmy i nie tylko. Cóż potem jak już ktoś inny wpadł w oko szefowi, to poprzednik nagle był tym złym, najgorszym człowiekiem i pracownikiem, któremu skrzywdzony szef znowu zaufał...biedak. Straszenie dyscyplinarką z powodu debilnych powodów a potem wielkoduszna propozycja porozumienia.... odwieczny standard:(

na szeście były pracownik
@na szczśćie już były pracownik

przepraszam. to miała być odpowiedź dla pracownika, a nie dla pana zorientowanego.

@na szczśćie już były pracownik

W punkt, widzę że metodologia się nie zmieniła. Żałosne.

Wrona w cieniu bzów

Kamila

O co chodzi z tą szefową, że tak tutaj o niej piszecie, że jakieś problemy są z nią? Jak z kwestią płacenia, jest na czas? Tak piszecie, jakby coś się działo, nie wiadomo czy wysyłać papiery czy sobie darować.

@Kamila

Szefowa spoko, tu chodzi o Dyrektorke oddziału rur i pretów na Ul. Centralnej. Dorota P. zamiast zająć sie robota to sprzedaje termomixy.

@Leszek

Wiadomo, że @Kamila to ktoś z wyżej postawionych obecnych pracowników - nikt przez tyle miesięcy nie zastawia się nad złożeniem papierów. @Leszku to już są pomówienia. Natomiast Dorota to bardzo dobrze wykształcona i ogromnie doświadczona osoba. Weź pod uwagę, że ona także ma kogoś nad sobą i być może to nie była jej decyzja, aby przejąć Ci klienta. Ona nie miałaby w tym interesu, ze względu na brak prowizji.

@Ola

a czy Leszek cos powiedział o jej wykształceniu i doświadczeniu ? Miałam przyjemność poznać i niestety szczuje na siebie ludzi, plotkuje i roznosi nieprawdziwe informacje. Ma oczywiście swojego kolege, ktory za nia pisze odpowiedzi Leszkowi, nie wiedząc ze tez mu obrabia (usunięte przez administratora) On też o niej gada wiec spoko.

@@Ola

Tu Cię zaskoczę. Nie pracuję z Dorotą, ale ją znam. Nie dojdziesz do tego kim jestem, bo nigdy się nie poznaliśmy.

Kandydatka

Firma zamieściła ogłoszenie do działu księgowości? Jak wygląda praca i atmosfera w tym dziale? Ktoś poniżej napisał niepochlebnie o szefie. Czy naprawdę tak źle? Jak zarobki i na jakie benefity pozapłacowe można liczyć?

@Kandydatka

Pracuje w tej Firmie od kilku lat i w porównaniu do poprzednich pracodawców drugiego takiego nie spotkałem- na plus. Oczywiście wymaga i lubi ład ale to przekłada się na porządek i dobrą atmosferę w pracy i dziale, w którym się pracuje. Z większością pracowników ma przyjacielskie stosunki i nikomu nigdy nie odmówił pomocy gdy wynikała taka potrzeba. Jeśli pytasz o zarobki to są na bardzo dobrym poziomie, zawsze na czas, nadgodziny, delegacje i pensje są wypłacane co do dnia a nawet wcześniej i wszystko legal. Dla wszystkich są stałe benefity jak czerwone święta w kalendarzu tj. Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Wczasy pod gruszą i to nie małe. Dodatkowe są jak się starasz i dobrze pracujesz. W firmie są koleżanki i koledzy, którzy za moment będą świętować nawet 18 lat pracy a to o czymś świadczy. Reasumując jeśli robisz to co do Twoich obowiązków należy myśle, że każdy będzie zadowolony z pracy i atmosfery. Odnosząc się do Twojego postu o niepochlebnym komentarzu: w firmie pracuje ponad 60 osób i za całej kadencji Prezesa wyleciało z pracy 4-5 pracowników, z czego każdy z nich dostał kilka żółtych kartek zanim nadszedł czas do pożegnania się za naprawdę poważne sprawy to właśnie jedna z tych osób pisze te komentarze. Kończąc : w mojej opinii naprawdę warto aplikować i podjąć pracę jeśli szukasz pewnej pracy za dobrze wykonywane obowiązki.

zorientowany

Na razie to pracownicy uciekają z tej firmy jak szczury z tonącego okrętu, a ta powyższa bzdura wprowadziła mnie w niezły nastrój. Śmiałem się z pół godziny.

Modeq
@zorientowany

Chciałem właśnie aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego, profil firmy jest zgodny z moim, mam też sporo doświadczenia, jednak z Waszych wypowiedzi trudno wywnioskować, czy warto wiązać się z taką firmą. Pytam wprost - czy warto ?

Były
@Modeq

Nie

Ziom
@Modeq

Daj sobie spokój, szkoda zdrowia.

Jan
@zorientowany

Czym jest spowodowana ta masowa ucieczka? Dlaczego pracownicy zwalniają się z firmy?

@Jan

Czytaj komentarze. Gnojenie pracownika, mobing. Brak jakiejkolwiek ustalonej ścieżki zawodowej, wynagradzania czy też systemu premiowego. Amatorka na kazdym kroku, ale wielkie wymagania. Humorki jak u kobiety przed okresem. Nie chce mi się więcej pisać bo bez sensu i szkoda nerwów.

Łucja
@Zorientowany

rozumiem ze czasem ktoś z firmy odchodzi niezadowolony, dlaczego nie ugadacie się i ten pracownik nie zgłosi sprawy, zbierając oczywiście dowody?

Halina
@zorientowany

A są jakieś ograniczenia wiekowe co do zatrudnienia?

Ktoś
@Łucja

Jest taka stara zasada. Nie dotykaj (usunięte przez administratora) bo zacznie jeszcze bardziej śmierdzieć. Komu później chce się z tym czymś babrać.

@Kandydatka

Szef nawet spoko. Księgowe słabo ogarniaj. Zawsze problem. Atmosfera jak w korpo. Kazdy na kazdego.

Xyz

Witam. Czy może ktoś napisać jak wygląda praca ma produkcji? Jakie są mocne strony i słabe zakladu

Ziom
@Xyz

Jest jedna słaba strona zakładu. Na Czarnieckiego.

@Ziom

Ale przecież Ty już tam nie pracujesz, to problem z głowy!!!

Leszek

Ale ja pracowałem, ale na Centralnej i tam jest drama z (usunięte przez administratora)dyrektorka.

Kot Filemon

Wojtek, daj już spokój :p

Leszek

Uważajcie na oddział ul. Centralna. Dyrektora ma problemy ze soba.

Jacek
@Leszek

Dlaczego kolego tak piszesz? Zawsze miła i uśmiechnięta.

@Jacek

Miła i uśmiechnięta jak coś potrzebuje albo do klientów. Pracuj sobie z nią, to po 3 miesiacach zobaczysz jaka jest niestabilna. Najważniejsze żebyś sie niczym nie chwalił bo zaraz zazdrosna i odjebie ci robote. Handlowiec tez miły i uprzejmy, a tez kawał .... . Powodzenia.

Pręt
@Leszek

Ten moto (usunięte przez administratora) ????

Kamila
@Leszek

Hmmm, a co się dzieje właściwie, że tak ją podsumowałeś? Może zamiast epitetów warto rzucić przykładem, nie będzie wątpliwości, co się dzieje :P

@Kamila

Chcesz się zatrudnić że pytasz ? Czy może to Dorotka, a nie Kamila ?

Danuta
@Leszek

Zakładam ze ta osoba właśnie chce się zatrudnić, chyba to nic dziwnego? Ja myśle nad wysłaniem cv, ale trochę niektóre wpisy mnie martwią, w tym twój :p No to jak, o co chodzi? Rozwiniesz może czemu tak myślisz?

Janusz

Firma płaci na czas, dla fizycznych polecam bo trzeba tylko robic to co mowia a socjal super. Dla biurowych nie polecam chyba ze chcesz sie czegos nauczyc, a pozniej zmienic firme. Dział stali na centralnej dyrektorka dramat, handlowiec (usunięte przez administratora) trzeba uważać bo sie czymą razem. Wszyscy inni super pomocni.

@Janusz

To jaki macie ten socjal skoro taki super? Są wczasy pod grusza albo opieka medyczna?

Zbyszek
@Helena

1. wczasy pod gruszą okolo 1000 2. opieka medyczna dodatkowa jest 3. premia swiateczna okolo 1000 4. premia na zajacza okolo 1000 5. pomieszczenie socjalne mleko, kawa, cukier, mikrofala, lodówka, plyta, szklanki itp jak kuchnia w domu. Tylko czasem przy jedzeniu wpada Dyrektorka i włącza stoper ile siedzisz. Bo chce sobie ugotować obiad a ty jej przeszkadzasz.

@Zbyszek

Nie zapomnij o super kawie z pobliskiej palarni, woda w szklnych butelkach, słodkie napoje jak ktoś lubi. Diety dla jeżdżących, ale tylko najniższe i brak innych dodatków. Aha opieka medyczna jest tylko częściowo pokrywana przez firmę.

Z reguły dla każdego nowego pracownika firma wydaję się fajna... Jednakże po upływie jakiegoś czasu kiedy pracownik "znudzi " się szefowi zaczyna się horror. Piętnowanie za wszystko, wiecznie mało i wszystko co się robi jest w oczach "szefa" beznadziejne. Wieczne Humory właściciela mogą wpędzić w depresje. Nigdy nie dowiadujemy się prawdy w oczy, tylko po jakimiś czasie w mailu lub od innej osoby. Masz zapierda... a i tak jest wiecznie mało, zarządzanie rodem z lat 90 tych. Dopiero po zmianie pracy z tej toksycznie zarządzanej firmy można dostrzec w jakim bagnie się tkwiło. Na plus kasa się zgadza i jest zawsze na czas- jednakże naprawdę szkoda zdrowia.

XYZ

Niestety to prawda. Kumoterstwo i nepotyzm to codzienność. System premiowy to fikcja - owszem czasami były premie, ale uznaniowe. Tylko dla osób o stalowych nerwach.

ziom
@XYZ

No tak to już w prywatnych firemkach bywa...

Kolejny były pracownik

Popieram w pełni twoją wypowiedź na temat stosunków panujących w tej Firmie. Bartkiewicz to beznadziejny zarządca. Jeśli ktoś nie wierzy niech się tam zatrudni. Daję słowo, że szybko się przekona. Jeśli ktoś, chce się sam o tym przekonać to niech sie tam zatrudni.

Kolejny były pracownik

Bo sam t przerobiłem na własnej skórze.

Brawo.

Witam jak wygląda praca jako tokarz , ile można zarobić czy nadgodziny występują, Ile maszyn się obsługuje Pytam się bo zobaczyłem ogłoszenie.

Ziomas

Dlaczego usunięto buraczana, to było tak trafne....

Od czego uzależniona jest premia w firmie Hydrokrak Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 20 lipca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

XYZ

Czytać nie umiesz? Wszystko jest tutaj opisane. Wszystko jest uznaniowe.

Pytanie cd.

Czy w dziale handlowym jest premia od obrotu lub osiąganych wyników?

Eve
@Pytanie cd.

Tak jak pisali poprzednicy. Tylko uznaniowa, która raz jest, a czasami za to samo nie ma. Ich wysokość od lat jest taka sama.

@Eve

Dzięki za odpowiedź.

Czy firma Hydrokrak udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dziwne to pytanie. Banki są od tego, to nie firma państwowa. Dopłaty do ubezpieczenia zdrowotnego są, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, czyli normalnie jak w innych firmach.

Pracownik1

Nie, firma nie udziela pożyczek pracowniczych. Z dodatkowych bonusów finansowych to 2 premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą. Brak corocznych podwyżek inflacyjnych - zdarzają się raz na kilka lat według uznania Prezesa i raczej są to kosmetyczne podwyżki. Brak jakiekolwiek regulaminu wynagrodzeń więc płaca głównie zależy od tego czy się starasz i dobrze żyjesz z Prezesem. Jeżeli regularnie u niego punktujesz to możesz liczyć na dodatkowe pieniądze.

Robo-chlop

A te dwa ściemniacze Halamy tam jeszcze pracują ???

Jak długo czekaliście na odzew z Hydrokrak? Oddzwaniają zawsze?

Xyz

Na bardzo niewiele CV odpowiadają.

@Xyz

Skąd masz taką informacje ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hydrokrak? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak, na auto można liczyć jeżeli jesteś lubiany przez szef, przynajmniej było tak za moich czasów. Lubiana osoba na tym stanowisku miała auto, osoba któraś z jakiegoś niegodna miłości auta nie miała. Najlepsze jest to, że dotyczyło to tych samych stanowisk czyli typowa dyskryminacja pod tym względem. Co do narzędzi pracy jest ok. Komputer, komórka czyli normalnie. Nigdy nie było problemów ze sprzętem, szkoleniami. Zawsze na to można było liczyć. Atmosfera niestety bardzo niestabilna. Kiedyś było normalnie, później coraz gorzej. Niepokój i nerwica w niedzielę od południa to już standard, nigdy nie było wiadomo co się może wydarzyć - wszystko zależne od humoru. Polecam dla ludzi odpornych o silnych nerwach. Gdyby nie to, firma była by ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrokrak Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Hydrokrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrokrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydrokrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydrokrak Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Czarnieckiego 2B
    43-300 Bielsko-Biała