Opinie o SCG Sp. z o.o.

Zuza

Czy firma dobrze organizuje te wyjazdy do pracy?

EKWR

W moim przypadku było tak, że firma już na etapie prezentowania oferty wyjazdu do podopiecznego wspomniała, że akurat ten podopieczny jest trudny, za co jestem wdzięczna za uczciwe postawienie sprawy. Ja jednak pomimo tego zdecydowałam się podjąć to zlecenie. Gdybym brała pod uwagę wszystkie ewentualnie mogące wystąpić negatywy, to zapewne nigdy bym nie wyjechała, a jak powszechnie wiadomo nigdzie żadna firma z tej branży nie dysponuje idealnymi sztelami, gdyż takie po prostu nie istnieją (jesteśmy w pracy, a nie na wakacjach ani w swoim prywatnym domu). Ważne jest to, że firma nie zataiła faktu, a wręcz przeciwnie - wspomniała o nim. Firma często dzwoni do opiekunki pytając czy wszystko jest w porządku, a jeżeli nie jest, wtedy opiekunka zgłasza firmie wszelkie ewentualne uwagi, a w razie konieczności firma daje opiekunce możliwość powrotu do domu lub pojechania na inną sztelę. Wydaje mi się i mam nadzieję, że obiektywnie tak właśnie jest, że jeżeli opiekunka jest uczciwa (bez nałogów i innych ewentualnych odstępstw od normy) to nie ma czego obawiać się ze strony firmy. Wynagrodzenie wypłacone w pełnej wysokości w przewidzianym terminie. Ogólnie rzecz ujmując jestem miło zaskoczona z przebiegu współpracy z SCG. Oby tak dalej. Dziękuję serdecznie.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w SCG Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Tomasz

SCG to bardzo dobry pracodawca i nic dziwnego, że ludzie są zadowoleni. Czy są potrzebni pracownicy, podpowiedzcie coś?

ona48

Mam pytanie:czy wyjezdzajac na zlecenie przez ta firme musze najpierw sama oplacic sobie przejazd busem a potem dopiero firma zwraca pieniadze za przejazd czy moze rodzina podopiecznych i po jakim czasie zwrot za przejazd?i czy w obie strony,bo to wazne?prosze o info tych ktorzy wiedza konkretnie!

były

nie polecam tej firmy z kilku powodów, a jeden z nich to niska pesja i brak profesjonalizmu

Kasia

uczciwa firma.

Maja

@Opiekunkaa czy upomniałaś się o kartę Ekuz? Jakie możliwości daje taka karta? Obecnie firma SCG Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę (cały etat), możliwość rozwoju zawodowego, bardzo dobrą atmosferę współpracy. Czy ktoś chce aplikować?

Opiekunka

Bylam na pierwszym zleceniu. Organizacja ok, wyplata tez...Karty Ekuz nie dostalam do dzisiaj...

Maja

@Opiekunka SCGwidać, że firma stara się pokazać jak najlepiej swoją troskę o pracownika. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą. W jakich sytuacjach mogłaś liczyć na wsparcie od strony SCG?

Opiekunka SCG

Również polecam tą firmę,jestem zadowolona,wypłata na czas,karta EKUZ również otrzymałam,organizacja podróży doskonała pod same drzwi:),sztela dobra,Panie w biurze miłe i sercem,kartka świąteczna od firmy również doszła.:)

Maja

@Alicja Kwapik chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z SCG Sp. z o.o. Jakie są największe plusy współpracy z firmą?

jola

panie pracują w biurze są miłe , sympatyczne, udzielają wszelkiej pomocy, rady

damiano

W sumie to chętnie bym się załapał, bo pewnie zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków. Dzięki

Alicja Kwapik
@Krysia 22.09.2016 20:30

Ja również dostałam więcej jak poprosiłam, o lepiej płatną sztele to również dali mi 1300 eurasków :-)

Jadwiga

Płacą zawsze na czas,i nie ma że rodzina nie zapłaciła jak w innych agencjach Polecam.

emi67

Firma bardzo fajna, nim wyjechałam Panie z biura przedstawiły mi kila ofert do wyboru. Panie w biurze interesują się opiekunkami na wyjeździe oraz dbają żeby nikt nie czuł się, że jest tam sam. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.

Anka!

Solidna i wypłacalna firma, miłe Panie, a przecież nigdy nie wiemy do jakiej rodziny trafimy!

Bozena

to nie jest dziwne ale prawdziwe dzwonią tylko wtedy jak konczy się umowa i trzeba zmianę zorganizować

agata

ja przejechałam z miejsca na inne miejsce ale żeby nie koordynator to nie wiem bo z firmy nikt nie dzwonił takze nie piszcie głupot ze dzwonią bo NIE DZWONIĄ koordynator jasno powiedział trzeba robić wszystko zeby nie stracić szteli i tylko to się liczy o opiekunki nikt się nie martwi

Beata
@agata 11.02.2016 20:16

Agata to bardzo dziwne, co piszesz bo jak to możliwe aby firma nie kontaktowała się z nami, z tego co wiem od zmienniczki to zawsze dzwonią i do mnie też.

basia

naprawdę dzwonią do Ciebie raz w tygodniu?Do mnie dzwonili dwa razy - pierwszego i ostatniego dnia...

Maria

Mi się z nimi dobrze współpracuje od Kwietnia. Tyle ile ludzi tyle opinii, robisz swoje pieniądze na czas. Może tylko dużo już maja tych opiekunek i nie nadarzają z telefonami. kiedyś dzwonili w poniedziałki i czwartki na stele czy wszystko ok teraz już tylko raz w tygodniu. Ale nie ma co narzekać. Maria J.

ewa

wynagrodzenie było nawet przed czasem zadzwoniłam do firmy bo jestem nowa pieniądze wypłacili mi w 2 ratach ale pani w biurze wyjasniła mi że podstawę placa na ostatniego a delegację do 10-ego wszystko super zgadzało się,ale jak zaczęłam mówić na jaką sztelę trafiłam to pani ta za bardzo nie chciała słuchać

ewa

wkrótce 10-ty zobaczę czy będzie wynagrodzenie na czas jestem 3 tygodnie na szteli uzgadniam wszystko sama z rodziną bo z agencji nikt jeszcze nie zadzwonił chyba słabo interesują się opiekunkami takie jest oczywiście moje zdanie

Maria

A ile Ci się spóźnili z wypłatą bo mi jeden dzień.

Barbara

Chyba sami wpisuja tak pozytywne opinie.Wyjechałam na do pracy przez tą firmę i powiem tylko,że niczym dobrym się nie wyróżnia od pozostałych tego typu firmek.Pani z biura dzwoni do mnie i pyta najwyzej ,czy zorganizowałam to czy tamto z rodziną podopiecznego.Trzęsą się przed firmą niemiecką, z którą współpracują.Pieniądze tez nie na czas, nieco uskubnięte. No i zawsze maja rację "w ciemno",bo o podopiecznym wiedzą niewiele.

lenin

a jakie wynagrodzenie dają? i czy składki opłacają przyzwoite? jak na pierwszy raz z tą firmą to jake wynagrodzenie ci oferują?

ewa

jest ta agencja dalej ja własnie wyjechałam od nich pierwszy raz narazie jest wszystko w porzadku zobaczę czy wynagrodzenie bedzie na czas

lenin

a teraz już nikt nie pisze o firmie może jej nie ma już?

lenin

No nie wierze tyle się pisze o firmach ludzie bluzgają z błotem mieszają a tu nawet jednego komentarza negatywnego a może to te miłe Panie z biura tak ładnie piszą o swojej firmie. Wprost się nie chce wierzyć w to co czytam nikt nie ma problemów z firmą to chyba anioł ta firma

Zostaw opinię o SCG Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCG Sp. z o.o.