Opinie o SCG Sp. z o.o.

ona48

Mam pytanie:czy wyjezdzajac na zlecenie przez ta firme musze najpierw sama oplacic sobie przejazd busem a potem dopiero firma zwraca pieniadze za przejazd czy moze rodzina podopiecznych i po jakim czasie zwrot za przejazd?i czy w obie strony,bo to wazne?prosze o info tych ktorzy wiedza konkretnie!

Kasia

uczciwa firma.

Maja

@Opiekunkaa czy upomniałaś się o kartę Ekuz? Jakie możliwości daje taka karta? Obecnie firma SCG Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę (cały etat), możliwość rozwoju zawodowego, bardzo dobrą atmosferę współpracy. Czy ktoś chce aplikować?

Opiekunka

Bylam na pierwszym zleceniu. Organizacja ok, wyplata tez...Karty Ekuz nie dostalam do dzisiaj...

Maja

@Opiekunka SCGwidać, że firma stara się pokazać jak najlepiej swoją troskę o pracownika. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą. W jakich sytuacjach mogłaś liczyć na wsparcie od strony SCG?

Opiekunka SCG

Również polecam tą firmę,jestem zadowolona,wypłata na czas,karta EKUZ również otrzymałam,organizacja podróży doskonała pod same drzwi:),sztela dobra,Panie w biurze miłe i sercem,kartka świąteczna od firmy również doszła.:)

Maja

@Alicja Kwapik chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z SCG Sp. z o.o. Jakie są największe plusy współpracy z firmą?

jola

panie pracują w biurze są miłe , sympatyczne, udzielają wszelkiej pomocy, rady

damiano

W sumie to chętnie bym się załapał, bo pewnie zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków. Dzięki

Mufinka
@Krysia 22.09.2016 20:30
Witam ja na pierwszej ofercie dostałam 1200 na rękę a potem po urlopie jak zjechałam na inną ofertę dostała 1300....

oczywiście euro tak?

Alicja Kwapik
@Krysia 22.09.2016 20:30

Ja również dostałam więcej jak poprosiłam, o lepiej płatną sztele to również dali mi 1300 eurasków :-)

Jadwiga

Płacą zawsze na czas,i nie ma że rodzina nie zapłaciła jak w innych agencjach Polecam.

emi67

Firma bardzo fajna, nim wyjechałam Panie z biura przedstawiły mi kila ofert do wyboru. Panie w biurze interesują się opiekunkami na wyjeździe oraz dbają żeby nikt nie czuł się, że jest tam sam. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.

Anka!

Solidna i wypłacalna firma, miłe Panie, a przecież nigdy nie wiemy do jakiej rodziny trafimy!

Bozena

to nie jest dziwne ale prawdziwe dzwonią tylko wtedy jak konczy się umowa i trzeba zmianę zorganizować

agata

ja przejechałam z miejsca na inne miejsce ale żeby nie koordynator to nie wiem bo z firmy nikt nie dzwonił takze nie piszcie głupot ze dzwonią bo NIE DZWONIĄ koordynator jasno powiedział trzeba robić wszystko zeby nie stracić szteli i tylko to się liczy o opiekunki nikt się nie martwi

Beata
@agata 11.02.2016 20:16

Agata to bardzo dziwne, co piszesz bo jak to możliwe aby firma nie kontaktowała się z nami, z tego co wiem od zmienniczki to zawsze dzwonią i do mnie też.

basia

naprawdę dzwonią do Ciebie raz w tygodniu?Do mnie dzwonili dwa razy - pierwszego i ostatniego dnia...

Maria

Mi się z nimi dobrze współpracuje od Kwietnia. Tyle ile ludzi tyle opinii, robisz swoje pieniądze na czas. Może tylko dużo już maja tych opiekunek i nie nadarzają z telefonami. kiedyś dzwonili w poniedziałki i czwartki na stele czy wszystko ok teraz już tylko raz w tygodniu. Ale nie ma co narzekać. Maria J.

ewa

wynagrodzenie było nawet przed czasem zadzwoniłam do firmy bo jestem nowa pieniądze wypłacili mi w 2 ratach ale pani w biurze wyjasniła mi że podstawę placa na ostatniego a delegację do 10-ego wszystko super zgadzało się,ale jak zaczęłam mówić na jaką sztelę trafiłam to pani ta za bardzo nie chciała słuchać

ewa

wkrótce 10-ty zobaczę czy będzie wynagrodzenie na czas jestem 3 tygodnie na szteli uzgadniam wszystko sama z rodziną bo z agencji nikt jeszcze nie zadzwonił chyba słabo interesują się opiekunkami takie jest oczywiście moje zdanie

Maria

A ile Ci się spóźnili z wypłatą bo mi jeden dzień.

Barbara

Chyba sami wpisuja tak pozytywne opinie.Wyjechałam na do pracy przez tą firmę i powiem tylko,że niczym dobrym się nie wyróżnia od pozostałych tego typu firmek.Pani z biura dzwoni do mnie i pyta najwyzej ,czy zorganizowałam to czy tamto z rodziną podopiecznego.Trzęsą się przed firmą niemiecką, z którą współpracują.Pieniądze tez nie na czas, nieco uskubnięte. No i zawsze maja rację "w ciemno",bo o podopiecznym wiedzą niewiele.

lenin

a jakie wynagrodzenie dają? i czy składki opłacają przyzwoite? jak na pierwszy raz z tą firmą to jake wynagrodzenie ci oferują?

ewa

jest ta agencja dalej ja własnie wyjechałam od nich pierwszy raz narazie jest wszystko w porzadku zobaczę czy wynagrodzenie bedzie na czas

lenin

a teraz już nikt nie pisze o firmie może jej nie ma już?

lenin

No nie wierze tyle się pisze o firmach ludzie bluzgają z błotem mieszają a tu nawet jednego komentarza negatywnego a może to te miłe Panie z biura tak ładnie piszą o swojej firmie. Wprost się nie chce wierzyć w to co czytam nikt nie ma problemów z firmą to chyba anioł ta firma

jolasia

Dokumenty, pieniądze, ubezpieczenie - wszystko miałam na czas przed wyjazdem, dlatego mogę też z czystym sumieniem polecić tę firmę. Znam takie firmy, gdzie na dokumenty czeka się tygodniami... i ciężko się doczekać, a problemy są zamiatane pod dywan. Tutaj tak nie jest. Obsługa w biurze jest naprawdę ekstra, rzadko kiedy spotyka się takie świetne osoby, które są takie otwarte i tak przyjaźnie nastawione do drugiego człowieka

Teresa

Zgadza się że płacą na czas, Dziękuje Teresa

Zbigniew1964

Firma w porządku, przynajmniej dają dodatkowo Polisę jak coś się stanie. I u lekarza nie trzeba nic płacić na ofercie.

Sylwia71

Polecam - mają dużo ofert, ponieważ jak mi zmarła podopieczna to zaraz dostałam od nich kilka propozycji. Fajna firma.

ewe

Bez języka też mają oferty??

Beata

Polecam Firmę - zawsze jest kontakt i pieniądze na czas.

tea1

Pozwolę się wtrącić - bez języka becia04 też nie płacą źle. Znajoma właśnie z nimi wyjechała i powiem szczerze jest zachwycona. Tak jak piszą powyżej chwaliła przede wszystkim obsługę i wynagrodzenie, ale stwierdziła też, ze mają wyjątkowo duży wybór jeżeli chodzi o oferty. Ja właśnie też mam zamiar z nimi wyjechać za jakiś miesiąc.

Ewa69

becia04
@Ewa69 03.03.2015 21:12
Witam, firma jest godna zaufania. Jestem na ofercie i jest dobrze. tylko musisz znać dobrze język to nawet dostaniesz 1600 euro...

Dzięki za odpowiedź no właśnie ten język ciężko to idzie u mnie

becia04

Mam pytanie czy znacie tą firmę mam zamiar aplikować na stanowisko opiekuna czy macie jakieś informacje czy ta firma jest godna zaufania? odpiszcie proszę

kasia32z

Popieram poprzedniczki - naprawdę ciężko trafić dziś na tak fajną agencję. Przede wszystkim godnie traktują człowieka. Również polecam.

Maria

Firma zadzwoniła do mnie z informacją, że wynagrodzenie zostało przelane i czy wszystko w porządku. Uczciwość ponad wszystko- Polecam Dziękuje Maria

Justyna

Profesjonalna firma. Obsługa w biurze fachowa.Serdecznie Polecam!

Krysia62

Bardzo fajna firma - właśnie wróciłam i pragnę polecić. Wyjeżdżałam wcześniej z kilku agencji, ale żadna nie zdała egzaminu tak, jak ta firma. Wszystko na czas - umowa, organizacja wyjazdu, pieniądze na koncie. Osoby w biurze bardzo kompetentne, wszystko wytłumaczą i zawsze pomogą. Polecam bo warto! Ja wyjeżdżam wkrótce znowu z nimi.

Magda

Fajna firma wystarczy zadzwonić. Wszystko mi załatwili.

anna61

Pani w biurze bardzo miła, konkretna oferta, konkretna kasa. Krótko i na temat..

Zostaw opinię o SCG Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCG Sp. z o.o.