Adres: Kustronia 4, 43-300 Bielsko-Biała

4 20 6 5 1

Opinie o SEL-WORK Agencja Zatrudnienia

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta

@BladaTwarz Na samym początku muszę Cię uświadomić, że na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób; nie należy również nikogo tutaj wyzywać i obrażać - pamiętaj o tym. Współczuję Ci Twoich doświadczeń z firmą SEL-WORK. Nadmieniasz, iż dwa miesiące nie wiedziałeś co się dzieje, a to już sporo - może warto byłoby wcześniej jakoś zareagować? @Cezary Może sam się przekonasz? Właśnie widziałam, że prowadzą teraz nabór na różne stanowiska https://selwork.traffit.com/career/

BladaTwarz

Nie polecam z wielu względów. Podczas naboru do jednego z projektów straciłam tylko czas, nie dość, że 2 miesiące jeździłam i nie wiedziałam na czym stoję, to jeszcze pan Szymon Kardaś (pseudo prezes od siedmiu boleści) naobiecywał cudów, po czym umył ręce i po sprawie. Oszust i krętacz!!! Na początku kulturalny, a później wyszło z niego buractwo i (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1

Szymon
@BladaTwarz

Witaj, ponieważ zostałem wywołany - pozwolę sobie odpowiedzieć na komentarz i przytoczyć kilka faktów: 1. Taki proces był tylko jeden - wiem więc kim jesteś, ale nie zniżę się do poziomu plucia w monitor na czyjeś nazwisko. 2. Kolega, który chciał Cię wciągnąć do mojej firmy został zwolniony dyscyplinarnie co dziwnie zbiega się z Twoim miałkim komentarzem. 3. Twój proces zakończył się w lipcu, ciekawe, że Twój komentarz zbiegł się z jego wyrzuceniem i czekałaś z tą eksplozją gniewu ponad miesiąc. 3. Moim zdaniem żeby być dobrym rekruterem - trzeba być dobrym i empatyczny człowiekiem, to coś czego Ci brakuje - to widać po poziomie komentarza i zwykłym internetowym trollingu. Cieszę się, że zrobiłaś mi reklamę - ludzie powinni widzieć JAKICH REKRUTERÓW NIE ZATRUDNIAMY :-)

Tak29Nie

Cezary

Jak się współpracuje z agencją? Czy pracy mają dużo?

Edyta

@Daro Dlaczego już nie pracujesz na tym stanowisku? Dostałeś lepszą ofertę czy zadecydowały inne czynniki? Jak oceniasz pozostałych współpracowników, czy w pracy panowała dobra atmosfera? A co z wynagrodzeniem oprócz tego, że płacono je na czas.

Daro

agencja jak agencja. Oferują to co mają zlecone. Ja pracowałem na produkcji w Czechowicach. Na plus: brak opóźnień w wypłatach, nie oszukują przy przedstawianiu warunków, nie robią problemów przy zwolnieniu za porozumieniem stron, potrzebne zaświadczenia wydają tego samego dnia. Minusy: biuro mają w Bielsku i jak coś pilnie chcesz załatwić, to trzeba tam jechać. Na samym zakładzie przedstawiciele agencji są 1-2 razy w tygodniu.

Tak12Nie

Zostaw opinię o SEL-WORK Agencja Zatrudnienia - Bielsko-Biała