Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

AgaPi.

Pracuję w Rossmanie przez agencje Work&Profit od ponad roku z małymi przerwami. Moją koordynator jest p.Anna Matlak z którą mam bardzo dobry kontakt ,chętnie odpowiada na wszystkie pytania i nie zdarzyło mi się aby kiedykolwiek była poza zasięgiem.Dni i godziny pracy można dostosować do swoich potrzeb i czasu. .Wynagrodzenie zawsze jest na czas czyli do 15 każdego miesiąca. Jedynym minusem jest fakt że trzeba nieobecność zgłosić 72 godziny wcześniej .

123#

Radomyśl Wlk. Firma godna polecenia, wypłata zawsze na czas.Koordynatorka Pani Anna Matlak zawsze służy pomocą,polecam .

Bernadeta

Firma godna polecenia. Koordynator bardzo konkretna Łącze pozdrowienia dla Pani Ani M.

Oskar

Dębica Pani Anna Matlak - super współpraca i komunikacja, Koordynatorka zawsze gotowa do pomocy.

Tak

Tak

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Z firmą Work&Profit współpracuję od 2019 roku. Moją koordynatorką w większości inwentaryzacji była pani Magdalena Cyrankowska z Bielska-Białej. Ponieważ ja mieszkam w Warszawie, więc swoje inwentaryzacje wykonywałam właśnie w tym mieście. Z panią Magdą miałam kontakt telefoniczny lub sms-owy. Współpraca zawsze układała nam się bardzo pozytywnie. Pani Magda oprócz życzliwości i swojego dużego zaangażowania w pracę zawsze stała na wysokości zadania. Zawsze wszystko dopinała na tzw. ostatni guzik. Wszyscy, tu na terenie Warszawy, którzy mieli kontakt z panią Magdą byli bardzo zadowoleni. Nigdy nam się nie zdarzyło, aby nie uzyskać pieniędzy w bardzo szybkim terminie. Życzę wszystkim pracownikom z Work&Profit aby na swoje drodze w tej firmie spotkali Panią Magdalenę Cyrankowską, a praca dla nich stanie się bardzo przyjemna. Anna Draus

Żaneta

Polecam agencję pracy Work&Profit. Moja współpraca z Panią Anią przebiegała bardzo pomyślnie. Dobry kontakt, wypłaty na czas, grafik dostosowany do potrzeb pracownika.

Jestem zatrudniona w tej agencji od kilku miesięcy.Pensja na czas, współpraca z koordynator przebiega bez zarzutu. Polecam.

lolik511

współpracowałem z Panią Anią Wabik przy kilku projektach realizowanych w Siedlcach. Wszystko przebiegło ok. Wystarczy przeczytać umowę, później się do niej stosować a wszyscy będą zadowoleni. Stawka godzinowa również była konkurencyjna w stosunku do innych.

Wielkie podziękowania dla Pani Anny Wabik z Work Profit Bielsko-Biała. Dzięki pani Ani współpraca z agencją dla mnie wzorowa. Pieniądze na czas zgodnie z umową. Łatwy kontakt telefoniczny i mailowy, pomoc przy uzupełnianiu konta pracownika . Mimo 58 lat i mam ciągłą pracę od stycznia - głównie markety przy towarowaniu, co mi bardzo odpowiada. Bardzo polecam. Tu nie oszukają

Julia

Świetny kontakt z agencją, a przede wszystkim z Panią Kasią, która jest moją koordynatorką. Uważam, że jest ona naprawdę przesympatyczną osobą. Kiedy szukałam pracy, dostałam ją bardzo szybko. Pracuję na umowie zlecenie w Rossmanie już od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Grafik ustawiany według potrzeb pracownika, a wypłata przychodzi na czas. Jestem zadowolona z tej pracy i agencji i nie żałuje wyboru jakiego dokonałam☺️ Gorąco polecam!!!

Lucyna

Pracowałam w Rybarzowicach, współpraca przebiegła pomyślnie, pani koordynator Ania jest w stałym kontakcie z pracownikiem, jest zaangażowana i służy pomocą, wypłaty zawsze na czas, zaświadczenia wystawiane szybko i bezproblemowo, zmiany dopasowane do moich możliwości, nie miałam żadnych problemów z tą agencją, polecam.

Beata Siedlce
@Lucyna

Ponieważ mamy ta samą koordynator panią Anię Wabik i zgadzam się w 100% z tą opinią

Beata Siedlce

Ja jestem zadowolona z pracy i z pracy mojego koordynatora Anny Wabik ,polecam tą panią ,można się do niej z każdym problemem zwrócić i zapewniam że nie pozostawi tego a wręcz przeciwnie upewni się czy wszystko jest w porządku a jeśli nie stara się to szybko naprawić ...polecam ????

zuzanna

Firma godna polecenia, wyplata na czas, Pani Magda Cyrankowska o kazdej porze gotowa pomoc w rozwiazaniu problemu. Zdecydowanie polecam!

Osa80

Witam serdecznie współpraca z Panią Magda C. z Łodzi super. Na każde zapytania udziela odpowiedzi.

Damian P

Polecam pracę w Łodzi z Worka. Moja koordynator była pani Magda C. Zawsze pod tel. pomocna. Jak już wrócę zza granicy naprwni wrócę do tej firmy.

Izabela

Pracuje a właściwie dorabiam sobie w Grójcu w jednej z drogerii, moja koordynatorką jest Pani Anna W, jestem mega zadowolona, Pani Ania dla mnie petarda, kontakt zawsze jak potrzeba, ekspresowo załatwia wszystko o co się poprosi, naprawdę dba o osoby którymi się "opiekuje". Generalnie złego słowa nie mogę powiedzieć bo współpraca super:)

Helena

Jest bardzo dobry kontakt z koordynatorka Panią Ania. Wynagrodzenia rozliczane i wypłacone jest terminowo. Pracuje w piekarni Rybarzowice już ponad pół roku. Na każde pytanie czy prośbę otrzymuje wyczerpująca odpowiedź.

Stanisław

Witam . Współpraca z Przedstawicielami z Work&Profit Bielsko Biała układa się bardzo dobrze. , bez problemów . Wynagrodzenia otrzymuje w terminie , wszelkie zaświadczenie , dokumenty i PiT w terminie . Jest możliwość ustalenia zmian w pracy , co jest bardzo korzystne dla mnie . Pozdrawiam Stanisław Rybarzowice - Żywiec .

Ada

Polecam Agencję Pracy Tymczasowej Work&Profit. Na początku pracowałam w Żywcu, później jeszcze przez długi czas w Rybarzowicach. Pani Ania zawsze miała ze mną kontakt, udzielała możliwie jak najszybszej odpowiedzi, starała się dostosować grafik dla wszystkich, chociaż nie było to łatwe, biorąc pod uwagę liczbę pracowników. Wypłata zawsze była terminowa i wszystko się zgadzało, czasami nawet udało sie uzyskać premię.

Beti

Jak dla mnie współpraca z moją koordynatorką przebiegała bardzo dobrze. Pracowałam krótko ale bez zarzutów. W pracy jedyny minus to codzienne zmiany grafiku pracy, każdy potrzebuje stałych godzin pracy ponieważ każdy ma swoje życie osobiste.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 201 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit