opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3694 ocen
Opinie(10582)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10582)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 70
    • 71
    • 72
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.05.2018 22:55

    Inne

    Kierowniczka sklepu galerii Sanok wykazuje się brakiem jakichkolwiek umiejętności zarządzania pracownikami i prowadzeniem sklepu. Jako kierownik nie potrafi wyszkolić nowego pracownika od początku do końca. Na sklepie jest dość duży obrót nowych pracowników co odbija się na stratach w zysku spowodowanych koniecznością ciągłego szkolenia przez starszych pracowników. Zaniedbuję swoje obowiązki np: niewykonanie reklamacji towaru na określony czas, zrzuca swoje obowiązki na innych pracowników sklepu. Brak umiejętności wytłumaczenia powodu nie przedłużenia umowy po okresie próbnym "nie odpowiadasz mi" mimo sumiennego wykonywania swoich obowiązków przez pracownika. Niegodne odnoszenie się do pracownikow na sklepie.
    ReviewUserIcon
    Uciekam

    30.05.2018 08:06

    Inne

    Sanok, Przemyśl, Rzeszów, Tarnobrzeg, co się dzieje na tym Podkarpaciu ????
    ReviewUserIcon
    Ekspert HR

    01.06.2018 18:00

    Inne

    Witaj Co do Twojej wypowiedzi. Proszę powiedz mi gdzie jest pkt w KP nakazujacy podanie przyczyny zwolnienia pracownika, który jest zatrudniony na okres próbny?
    ReviewUserIcon
    Calineczkaxddd

    29.05.2018 09:58

    Inne

    Czy ktoś wie może jak wygląda praca w Płocku?
    ReviewUserIcon
    tobiasz

    30.05.2018 22:40

    Inne

    Płock czy każde inne miasto - to bez znacznia. Nie polecam pracy w Martesie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.05.2018 20:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mini

    27.05.2018 10:09

    Inne

    Niestety nie tylko u was tak to wyglada. Centrala wysyła mnóstwo kartonów codziennie, nikt nie nadąża tego przyjmować, klipować, cenowac .. Do tego dorzuca aktualizacje stołów i koszy, rotujące, zmianę cen na 3 kartki a gdzie w tym wszystkim klienci? W dodatku tyle towaru na ścianach wisi ze broń Boże coś dotknąć bo wszystko leci. W regałach z butami to samo. Ci co to wysyłają powinni zobaczyć jak to wyglada w realu!! A nie siedzą tylko za biurkiem i klikają a nam pot po tyłkach leci!
    ReviewUserIcon
    Fury

    25.05.2018 00:45

    Inne

    Tam na górze oszaleli z tym towarem! Sklep przetowarowany, magazyn pęka w szwach, towaru tyle że nie idzie tego na bieżąco wykładać! Zaraz czerwiec, wakacje przelecą i znów przebudowa, a towaru tona na sklepie! Ludzi do pracy brak, po 2 maks 3 osoby na zmianie i to przy dobrym wietrze. Ludzie przychodzą na rozmowę, widzą kuriera z 30 kartonami, słyszą jakie pieniądze dostaną za swoją pracę i mają głęboko gdzieś bo w sklepie obok zarobią to samo, a będzie dwa razy mniej roboty. Pracownicy z doświadczeniem, pracujący już jakiś czas nie są w żaden sposób doceniani, a wręcz przeciwnie, często są bardziej poszkodowani, bo nowi pracownicy dostają wyższą podstawe od nich! O premiach czy bonach na święta nawet nie wspominam. Oczywiście o podwyżkę nawet nie ma co prosić, szybciej dogadasz się z azjatą czy ścianą niż doprosisz się o cokolwiek. Otwierają sklep za sklepem i mają gdzieś co dzieje się na sklepach już otwartych. Multum wymogów, stoły, kosze, rotujące, wszystko na raz!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktoś...

    25.05.2018 10:44

    Inne

    Zgadzam się z Tobą!! Szkoda że góra nic z tym nie robi. Jak u was wygląda program 20+? W jakiej kwocie dostajecie wynagrodzenie za dodatkowe produkty bo u nas jest cienko ludzie nic nie chcą brać... A jak już są na coś zdecydowani okazuje się że danego produktu nie ma. Przychodzi 10 i jest płacz bo jak trzeba to podzielić na wszystkich to grosze wychodzą...
    ReviewUserIcon
    Reri456

    15.05.2018 20:04

    Inne

    Pracowałam ponad 3 lata jako starszy sprzedawca, pracowałam przy otwarciu 2 sklepów i kiedy kończyła mi się umowa usłyszałam, że jestem w słabej sytuacji, bo nie muszą mi dawać na czas nieokreślony. Otrzymałam umowę na 7 miesięcy...
    ReviewUserIcon
    Tedi

    16.05.2018 10:16

    Inne

    Kierownik tak wnioskował ? Jak to się stało ?
    ReviewUserIcon
    Reri456

    17.05.2018 21:26

    Inne

    Nie, kierownik wnioskowal o czas nieokreślony taka byla decyzja krs i makro(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bonifacy

    14.05.2018 15:45

    Inne

    Na wstępie każdemu proponuję pisać "Dzień dobry" aby nie stracić premii.
    ReviewUserIcon
    jeszczepracuję

    07.05.2018 20:33

    Inne

    Zero motywacji, lepszej przyszłości, brak podwyżek - co się dzieje? Coś ostatnio dużo ludzi odchodzi na Podkarpaciu w jednym mieście , w szybkim tempie. Czy będzie lepiej?
    ReviewUserIcon
    Ruda

    12.05.2018 23:12

    Inne

    Kiedy pytają mnie czy będzie lepiej... Odpowiadam... Będzie!
    ReviewUserIcon
    wqweqe

    11.05.2018 00:01

    Inne

    No niestety ale z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Dostawy kosmiczne, sklepy przeładowane towarem (a miało być lepiej), rotujące wysyłane w środę wieczorem - trochę porażka. To nie jest praca na taką ilość pracowników. Czy ktoś z góry widzi co dzieje się w innych sieciach? Widzi ile osób jest na sklepie do pracy i pomocy klientom? Zarobki zamiast iść w górę to wydaje mi się że stoją w miejscu albo nawet są mniejsze niż były. Oni się dziwią że ludzie odchodzą i nie chce im się pracować w takich warunkach...proszę Was.
    ReviewUserIcon
    Zzz

    07.05.2017 22:36

    Inne

    Witam ludki! Mam pytanie które już padało pewnie z milion razy ale mimo wszystko chciałbym zapytać. Otóż czytając wcześniejsze wpisy mam wrażenie że w tej firmie rządzą jakieś dziwne prawa i teraz pytanie brzmi czy tak jest w każdym sklepie? Jak to wygląda finansowo? Premie są czy ich nie ma? o co chodzi z tymi KRS (to jakiś skrót)? Jak jest z umową? Zaznaczę że jestem z Dolnego Śląska jeśli to w ogóle ma jakieś znaczenie. Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi bo w moim regionie ostatnio pojawiło się dosyć sporo sklepów tej firmy i chciałbym wiedzieć jak to wygląda. Kocham sport nie wyobrażam sobie bez niego życia i wydaje mi się że taki sklep byłby dla mnie dobrą opcją ale też nie chcę strzelić sobie w kolano i zmienić pracę na gorszą niż mam dlatego chciałbym zaczerpnąć troszkę informacji.
    ReviewUserIcon
    Shag

    02.03.2018 13:13

    Inne

    Sport, a praca w sklepie (również sportowym) to tak jakby dwie kompletnie różne rzeczy. Żebyś nie pomylił :)
    ReviewUserIcon
    Alf84

    09.05.2018 15:31

    Inne

    Najlepsze podsumowanie Martensa????
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    04.05.2018 23:56

    Inne

    Na jakiej podstawie nie można mieć telefonów w pracy?
    ReviewUserIcon
    Poiuy

    05.05.2018 10:25

    Inne

    Na podstawie wewnętrznego regulaminu
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.05.2018 10:33

    Inne

    Telefon możesz mieć ale nie możesz używać go w trakcie pracy pomijając przerwę lub nagłe sytuacje życiowe
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    19.04.2018 08:37

    Inne

    Witam, mam pytanie w jakich godzinach i ile dni w tygodniu pracuje kierownik sklepu, co należy do jego obowiązków, jakie zarobki? Zaznaczę, że oferta dotyczy nowo powstającego sklepu w miasteczku ok 10 tys. mieszkańców.
    ReviewUserIcon
    Ruda

    21.04.2018 21:34

    Inne

    Pracuje tak, żeby wyrobic normę godzinowa. Nie ma jasno określone, ze ma to byc np. 8h. U Nas przeważnie to 12h. Weekendy ma rowno rozłożone z zastępca. A obowiazki? Raczej trzeba spytać co do nich nie należy :)
    ReviewUserIcon
    kiero

    21.04.2018 22:54

    Inne

    Pracuje w godzinach pracy sklepu. Chodzi na ranne i popołudniowe zmiany. Do obowiązków należy co sprzedawca robi plus" papierki" . Zarobki powyżej 2 tys;)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.04.2018 22:09

    Inne

    Panie Tomaszu czekamy na jakiekolwiek podwyżki bo wynagrodzenia pracowników martesa nie wyglądają najlepiej w porównaniu do innych sieci oferujących pracę i zapewne oferują mniej kartonów.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.04.2018 12:01

    Inne

    Co sądzicie o zakazie palenia na przerwie ? Pracodawca może zabraniać takich rzeczy?
    ReviewUserIcon
    Zenoa

    15.04.2018 19:30

    Inne

    http://www.rp.pl/artykul/762466-Palenie-papierosow-w-pracy--prawa-i-obowiazki-pracodawcy-oraz-pracownika.html Polecam lekturę
    ReviewUserIcon
    sport m

    28.02.2018 17:57

    Inne

    Cześć, co sądzicie o nowych wytycznych dotyczących układania grafików?
    ReviewUserIcon
    Martesraczka

    03.04.2018 11:07

    Inne

    U nas studenci maja przerypane. Obawiam sie ze siebpozwalniaja. Ja niemam studiow ale tez mam zycie prywatne a praca wew wszystkie soboty wyklucza widzenia z niektorymi. Nie powinno tak byc
    ReviewUserIcon
    Fame

    15.04.2018 19:28

    Inne

    To chyba zależy od sklepu. W Kłodzku jest tak, że podczas tworzenia grafiku, biorą pod uwagę najpierw zjazdy studentów. Rzadko zdarza się, żeby ktoś musiał wziąć UŻ.
    ReviewUserIcon
    Ameba

    13.04.2018 16:23

    Inne

    Pracowałam w outlecie MS dwa lata temu. Praca była ok, choć zdarzali się klienci, którzy potrafili popsuć nerwy. Co do pracodawcy nie mam większych zastrzeżeń. Uczciwe warunki wynagrodzenia - umowa o pracę od początku, podstawa, która nie była najniższą krajową i fajne premie sprzedażowe.
    ReviewUserIcon
    Ciekaw

    27.03.2018 22:04

    Inne

    Czy ktoś wyrazi swoją opinie na temat nowej KRs w pomorskim ?
    ReviewUserIcon
    Mtrzcina

    04.04.2018 10:22

    Inne

    Bardzo fajna osoba, konkretna i pomocna, można dzwonić z każdym problemem
    ReviewUserIcon
    amada

    26.03.2018 12:37

    Inne

    sklep jako sieć ok i promocji sporo ale podejście kierownika dekady w ciechanowie do klientów jest bulwersujaca i dużo pozostawia do życzenia!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.03.2018 10:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karol

    18.03.2018 19:07

    Inne

    gwarancja ? czyli miales karte gwarancyjna do butow ? - ciekawe , ciekawe.. :)
    ReviewUserIcon
    klient to nie człowiek

    18.03.2018 08:13

    Inne

    Napisze ktoś coś w końcu na temat wypłat, pieniędzy, systemu motywacyjnego? Jak na razie czytam bulwersy lasek które dostały kopa zanim zdążył zajść w ciąże i wyrolować pracodawcę.
    ReviewUserIcon
    vzvzdvv

    28.02.2018 18:12

    Inne

    wypowiedzenie funkcyjnego jak wyglada
    ReviewUserIcon
    Pp

    04.03.2018 17:21

    Inne

    Ja odeszłam za porozumieniem stron (byłam starszym sprzedawcą). Popracowałam 3 tygodnie, potem wykorzystałam swój urlop. Nie mogłam odejść szybciej, bo tydzień wcześniej został zwolniony zastępca i nie mieliśmy kompletu osób funkcyjnych. Także to zależy jak wygląda u Ciebie kwestia ekipy - jak są wszyscy funkcyjni to pewnie uda Ci się dogadać i odejść dość szybko :)
    ReviewUserIcon
    Nikkm

    18.03.2018 08:03

    Inne

    Poczytaj prawo pracy. W zależności od ilości czasu pracy u danego pracodawcy. Wypowiedzenie może trwać maks miesiąc.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    LouLou

    16.03.2018 17:21

    Inne

    Hej! Chciałabym zapytać o realne zarobki na stanowisku kierownika, gdyż mam taką propozycję pracy... Szczerze - ile na rękę? Jak wygląda system premiowania w rzeczywistości? Z góry dzięki za odpowiedzi ????
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    17.02.2018 09:23

    Inne

    Ponadto chciałbym zwrócić uwagę osób odpowiedzialnych za aspekty prawne w firmie, na jedną bardzo poważną sprawę! (wiem że czytacie to forum). Wbrew temu co twierdzą kierownicy (zarówno Ci na salonie jak i wyższego szczebla) URLOP PRACOWNICZY jak sama nazwa wskazuje, należy do pracownika, a nie jak twierdzą kierownicy do pracodawcy. Wykorzystywanie urlopu pracownika bez konsultacji z nim i wbrew jego woli jest łamaniem prawa pracy! Co gorsza na obiekcje związane z tego typu działaniami usłyszałem, tu cytuję "od kiedy pracownik ma prawo dyskutować z kierownikiem?" Otóż MA od kiedy zniesiono niewolnictwo! Co więcej ma obowiązek zgłosić sprzeciw w sytuacji łamania jego praw. Proceder z wrzucaniem urlopów z puli pracownika do grafiku, bez konsultacji z nim trwa w najlepsze! Przynajmniej na salonie w Pasażu Łódzkim. To musi się skończyć, i było to jednym z powodów mojego odejścia, a firma z moich obserwacji nie bardzo może sobie pozwolić na tracenie dobrych pracowników.
    ReviewUserIcon
    KierW

    14.03.2018 12:30

    Inne

    Jakie podejście, bo chyba nie wyczytałeś go z ustawy!? Że wysyłam wszystkich na zalgłe urlopy bo tak stanowi prawo!? To przez to kierownicy są be i fu. Oj jacy źli kierownicy. Nu nu nu trzeba im pogrozić paluszkiem na forum, bo w oczy brak odwagi.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    14.03.2018 17:51

    Inne

    Jeśli jest zaległy urlop to bez dyskusji kierownik ma prawo w dowolnej chwili go wydać pracownikowi. Tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    16.01.2018 18:12

    Inne

    Podpowiecie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?
    ReviewUserIcon
    Ona

    04.03.2018 00:40

    Inne

    Od 6 lat pracuje w sklepie Ktosiu :) takich osob jak ja jest wiecej :)
    ReviewUserIcon
    aaa

    05.03.2018 22:04

    Inne

    To martes daje zwykłym pracownikom umowy na czas nieokreslony czy to tylko osobom na kierowniczym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Ciekawość

    20.02.2018 17:26

    Inne

    Witam Chcę zasięgnąć informacji na temat Nowej Regionalnej w rejonie Poznań.
    ReviewUserIcon
    KOBRA

    27.02.2018 15:07

    Inne

    A CO Z NIA?
    ReviewUserIcon
    Ona

    28.02.2018 22:36

    Inne

    Normalny człowiek z niej
    ReviewUserIcon
    Martes pracownik 1

    28.02.2018 16:16

    Inne

    Witam, co sądzicie o nowych wytycznych układania grafików? Piątek i poniedziałek 80% załogi natomiast sobota 100% załogi przy wolnej od handlu niedzieli. Jak dla mnie to mocno przesadzone jest.
    ReviewUserIcon
    Ona

    28.02.2018 22:35

    Inne

    Myślę że tak tylko na początku będzie a później już normalnie
    ReviewUserIcon
    takchybanie

    28.02.2018 18:00

    Inne

    Hej czy jest taka mozliwosc wypowiedzieć funkcyjnego ? :)
    ReviewUserIcon
    Abrakadabra

    19.12.2017 00:45

    Inne

    A ja mam takie pytanie do osób pracujących jako starszy sprzedawca lub wyżej. Czy nie wydaje Wam się że różnica zarobkowa między sprzedawcą a starszym jest zbyt niska? Wedlug mnie przeskok zarobkowy jest zbyt maly i w raz z awansem powinna urosnąć także pensja podstawowa (chociażby o 100zł) widziałem sytuacje w których sprzedawca dostawał takie same pieniądze co starszy ( miał np. Serwisanta lub wyższą podstawe) co według mnie jest dziwne. Jak dla mnie powinien być określony jakiś pułap w sensie pracownik na stanowisku sprzedawcy ( nie oszukujmy się robiący o wiele mniej niż osoba będąca po awansie) nie pownien mieć podstawy równej bądź większej niż Starszy czy zastępca (nie wiem jakie osoby kierownicze mają stawki) to wyeliminowałoby te wszystkie patowe sytuacje. Oczywiście ja jestem zwykłym żuczkiem i nie mnie jest dane decydować ale jestem ciekawy waszego zdania, czy też macie podobne odczucia?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.02.2018 10:15

    Inne

    W dwustu procentach się zgadzam. Pracuję w firmie, porównanie obowiązków st.sprzedawcy i sprzedawcy to jest przepaść, a różnice w pensji znikome, z korzyścią dla sprzedawcy. W mojej opinii dramat. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.02.2018 17:52

    Inne

    Nie zgodzę się z tym, że st.sprzedawca ma więcej obowiązków od zwykłego sprzedawcy. Pracuję w jednym ze sklepów Martes Sport i nie licząc kierownictwa to u nas każdy ma takie same obowiązki. Oczywiście w każdym sklepie to wygląda inaczej i nie ma co pakować wszystkich do jednego worka, jednak pensja przede wszystkim powinna być zależna od zaangażowania, bo dlaczego osoba ze stanowiskiem st. sprzedawca, która przesiedzi pół dnia na zapleczu "bo tak" ma mieć więcej wynagrodzenia, niż osoba która stoi za kasą, obsługuję ludzi i przy okazji np. przebudowę.
    ReviewUserIcon
    Lucy

    22.02.2018 19:30

    Inne

    Bardzo nie pozdrawiam Pani Kierownik Sklepu Martes Sport w Łomży,która ma bardzo zuchwałe podejście do klienta.
    ReviewUserIcon
    Abby

    24.02.2018 23:56

    Inne

    Również zostałam niemile potraktowana przez tą Panią. Pani traktuje klienta w bardzo prostacki sposób.
    ReviewUserIcon
    Pracownik ;)

    25.02.2018 20:36

    Inne

    a może ty się pochwalisz szanowny "kliencie" jak potraktowałeś pracownika sklepu ??? może ktoś podszedł do sprawy z wzajemnością
    ReviewUserIcon
    była klientka

    13.07.2017 19:38

    Inne

    Obsługa w Tomaszowie Mazowieckim woła o pomstę do nieba!!! pracownicy siedzący w grupach na końcu sklepu zupełnie nie zwracają uwagi na klientów bo zbytnio są zajęci sobą! Wczoraj mama była w tym sklepie szukając konkretnego plecaka nie mogąc go odnaleźć poprosiła pana siedzącego obok o pomoc jednak on nawet nie wstając stwierdził że takiego modelu na pewno "na salonie" nie ma. Ignorancja i bezczelność, no bo po co pomóc starszej pani?. Dziś byłyśmy w sklepie obie i oczywiście plecak był (same go znalazłyśmy) bo na sklepie nie było nikogo poza jedną panią na kasie, która sama ledwo dawała radę ogarnąć dość długą kolejkę klientów. Czy w Tomaszowie jest na zmianie tylko jedna osoba odpowiedzialną za wszystko?????? ludzie ogarnijcie się bo chyba przychodzicie do pracy pracować a nie na spotkania towarzyskie. Nie polecam tego sklepu, zero zainteresowania klientem a o pomocy już nawet nie wspomnę.
    ReviewUserIcon
    Liza

    25.02.2018 19:58

    Inne

    Często robię zakupy w tym sklepie bo mają fajne promocje i czasami po prostu jakiegoś towaru nie ma bo się sprzedał a na drugi dzień mają np dostawę więc myślę że właśnie tak wyglądała też Pani sytuacja. A z resztą trzeba było zamówić sobie na stronie internetowej i po problemie, przynajmniej ja tak robię :)
    ReviewUserIcon
    MARO

    18.02.2018 13:46

    Inne

    Znacie kogoś kto tam pracuje i jest kierownikiem + dodatkowo serwisantem?
    ReviewUserIcon
    Hkuuh

    20.02.2018 19:03

    Inne

    Kierownik nie może być serwisantem.
    ReviewUserIcon
    Krecik118

    07.02.2018 21:08

    Inne

    Witam. Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca oraz zarobki w centrali w biurze w Bielsku-Białej? Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    12.02.2018 09:02

    Inne

    Pewnie te 4 albo 5 tysiący brutto dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    jozek

    16.12.2017 22:11

    Inne

    Tyle sklepów otorzyli w tym roku, ze nie starczylo na profity świąteczne dla pracownikow. WSTYD(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ona

    05.02.2018 15:20

    Inne

    Jak to bony ? To żart jakiś? U nas nic nie było.
    ReviewUserIcon
    Hh

    06.02.2018 20:04

    Inne

    Sama jesteś bez szczelna. Ludzie, nauczcie się pisać... Żenada
    ReviewUserIcon
    najka787

    16.09.2017 12:24

    Inne

    To jest list który wysłałam do centrali również w sprawię bez szczelnej obsługi Witam W dniu 12.09.2017r. o godzinie 18:35 zakupiliśmy dwa czepki do pływania jeden z nich miał kosztować 9.99 zł a drugi 19.99 zł . w sumie zapłaciliśmy 39.98 . Podczas wybierania odpowiedniego rozmiaru chcieliśmy poprosić o pomoc kasjerkę natomiast przy ladzie kasowej nie było żadnej pani z obsługi. Po długim wybieraniu i zapoznaniu się z cenami czepków. Udaliśmy się do kasy by zapłacić za towar. Podczas kasowania towaru wystąpił problem z sczytaniem kodu kreskowego. Kasjerka po kilu nie udanych próbach skonsultowała się z koleżanką, Kasjerka zadecydowała że wprowadzi produkt po nazwie z bazy , choć ceny nie zgadzały się z ceną na opakowaniu. Przy ladzie znajdowała się starsza osoba nie dosłyszała ceny która wyskoczyła kasjerce , zapłaciła ponieważ miała zapłacić 30 zł. Po odejściu od kasy starsza osoba skonsultowała się ze mną (córka) czy poprawnie zostało to skasowane okazało się że nie. Gdy wróciliśmy się by wyjaśnić sytuacje kasjerka o imieniu Aleksandra podniosła ton głosu i była do nas bezczelna nie chciała pomóc natomiast jej koleżanka podeszła sprawdzić cenę, my między czasie prosiliśmy kierownika który nawet się nie odezwał tylko odezwała się pani Aleksandra zaszła się wykłócać że poprawnie skasowała produkt , lecz po chwili nie przyznając się do błędu oznajmiła że nie da się zwrócić różnicy. I na koniec tej sytuacji Pani Aleksandra bez szczelnie kazała przyjść sobie 16.09.2017 by porozmawiać z głównym kierownikiem po przyjściu w ten dzień również była pani Aleksandra przy ladzie kasowej poprosiliśmy o kierownika wskazała nam na mężczyznę stojącego obok zaczęliśmy spokojnie tłumaczyć sytuacje a kasjerka zaczęła śmiać się nam prosto w twarz i wtrącać się w nasz opis sytuacji, Kiedy kierownik zapytał się nas dlaczego nie poprosiliśmy o pomoc kasjerki. Odpowiedziałyśmy, że nie było widać na horyzoncie co potwierdził na kierownik ponieważ sprawdził to na monitoringu. Kierownik pozytywnie rozpatrzył sprawę natomiast Pani Aleksandra znów zaczęła się wymądrzać oraz nie miło się odnosić tłumacząc się, że żadnego błędu nie popełniła. A my przez tą całą sytuacje straciliśmy nasz cenny czas oraz nerwy po czym moja mama poczuła się źle ponieważ jest schorowaną osobą .Cała to sytuacja spowodowała że nie mam już ochoty kupować u państwa żadnych zakupów . Proszę również o weryfikacje zachowania Pani Aleksandry do stosunku do klienta oraz przykładne wyciągniecie konsekwencji. Całą sytuacja miała miejsce w centrum handlowym AGORA w Bytomiu przy placu Kościuszki 41-902 Bytom
    ReviewUserIcon
    NIK

    03.02.2018 14:26

    Inne

    Forum dotyczy opinii o pracy w Martes Sport. Niestety większość klientów w tym kraju uważa Internet za miejsce na szukanie sprawiedliwości. Przecież sprawa została wyjaśniona przez osobę funkcyjną, więc dlaczego jeszcze ten donos? Pisze Pani, że: "Kasjerka zadecydowała że wprowadzi produkt po nazwie z bazy , choć ceny nie zgadzały się z ceną na opakowaniu." - i Pani to zaakceptowała? Dlaczego zostawiła Pani starszą, schorowaną osobę przy kasie, która "nie dosłyszała ceny" i zapłaciła 39,99, ponieważ "miała zapłacić 30 zł"? Proszę ocenić też swoje postępowanie i wyciągnąć wnioski, zanim zacznie Pani oceniać innych. Sam jestem sprzedawcą i doskonale wiem jak wygórowane oczekiwania potrafią mieć obecnie klienci.
    ReviewUserIcon
    martensiaczek:D

    31.01.2018 18:50

    Inne

    witam ktos sie orientuje czy w 2018 jakies podwyżki są planowane :) ? w tamtym roku było średnio 200 złotych brutto ktos jakieś infooo pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ?

    26.01.2018 22:51

    Inne

    A jak wyglada praca w Gryficach?
    ReviewUserIcon
    Jjj

    27.01.2018 20:45

    Inne

    Sklep mały. Dobrzy pracownicy. Normalnie
    ReviewUserIcon
    Mr

    24.01.2018 21:43

    Inne

    Odbylam dZis rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko kierownicze. Po raz pierwszy spotkałam sie z atmosferą bardzo przyjazną dzięki czemu w miare swobodnie mogłam przedstawic siebie jako kandydata. Bardzo rzeczowa i partnerska rozmowa .
    ReviewUserIcon
    myszka

    03.12.2017 18:39

    Inne

    Ile zarabia kierownik?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.12.2017 19:38

    Inne

    Zależy od miasta ale w większych ponad 4000
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    20.01.2018 22:09

    Inne

    Serio? Dobrze wiedzieć, ze tyle zarabiam. Pozbawie Was złudzeń, kierownicy nie zarabiają (usunięte przez administratora)tys. Chyba ze brutto i po wszystkich dodatkach...
    ReviewUserIcon
    13

    25.12.2017 09:56

    Inne

    Ty gościu lepiej zobacz gdzie robisz zakupy! SAM JESTEŚ MARTENS!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Anka

    08.11.2017 06:53

    Inne

    Hej, co z nadgodzinami w Martesie? Pracuje się po 10-12godzin. Jak przedstawia sie wypłata, płacone są nadgodziny, czy dostajecie dzień wolny?
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    23.12.2017 19:45

    Inne

    My dostajemy około(usunięte przez administratora)złotych za jedną nadgodzine, zależy czy robimy ją w dni wolne czy pracujące, więc się opłaca
    ReviewUserIcon
    Święty gwiazdór

    18.12.2017 14:01

    Inne

    Bedą jakieś premie świąteczne ? Ktos cos wie ? Pozdrawiam dobrzy ludzie

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.