opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3698 ocen
Opinie(10590)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10590)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 62
    • 63
    • 64
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    XSBeats1

    12.02.2020 10:45

    Inne

    Nie dość że chcą wprowadzić zmiany po 8 h to obowiązkowo popołudniowe, jakby pracownicy martes sport nie mieli własnego życia poza pracą. po drugie co to za wymysł że nie może być trzech dni wolnych pod rząd czyli np daje propozycje do grafiku na wolna pt i sb no to ndz z automatu tez jest wolna bo niehandlowa , a ludzie maja studia wyjazdy rodzinne a góra patrzy żeby to im było dobrze .... bzdura totalna. Brak zmian w grafiku? czekać tylko aż ludzie zaczną rzucać L4 co chwile i wypowiedzenia (wtedy to dopiero nie będzie zmian w grafiku) a dobrze wiemy że nie jest łatwo znaleźć pracowników do Martes Sport szczególnie mężczyzn. Niech góra zacznie patrzeć na ludzi a nie na siebie bo z roku na rok coraz gorzej. co chwile coś wymyślają roboty po uszy i jeszcze żeby klienci byli obsłużeni, zatrudniając się w sklepie Martes Sport sklep uchodził za samoobsługowy jak ktoś potrzebuje pomocy jasnę chętnie pomogę ale klienci patrzą się na nas jak na idiotów kiedy krzyczymy to dzień dobry z połowy sklepu zza kasy albo mowimy im dzien dobry 5 razy bo strach nie powiedzieć bo tajemniczy wejdzie, premię uwalą, poza tym premie.... jakby płace były dobre to pracownicy przestali by pracować na dwa etaty i wtedy byli by bardziej efektywni niż przy śmiesznych zmianach 8 godzinnych.
    ReviewUserIcon
    Shak

    13.02.2020 07:03

    Inne

    A kierownik vzy zastepca nie mogą mieć życia poza Martesem ? Oni również mają rodziny i swoje życie poza praca. Czasami chcą się oderwać od pracy i zwyczajnie jak człowiek odpocząć. Nie będą mogli wziąć trzech dni wolnego, tj dwóch dni wolnego i dnia urlopu ponieważ NIE MOZNA PRZEDLUZAC URLOPU DNIAMI WOLNYMI! Jedno wyklucza drugie! To jest tak głupie że aż niemożliwe.
    ReviewUserIcon
    Martasie Ty jeden

    13.02.2020 12:52

    Inne

    Złe maile czytasz i załóż okulary
    ReviewUserIcon
    Jakoś tak

    13.02.2020 09:10

    Inne

    To co teraz się dzieje w tej firmie jest przykre, szkoda mi nas wszystkich. Najgorsze jest to że nasze opinie i tak niczego nie zmienia. Osobiście pracuje jeszcze tylko dlatego że w moim regionie nie ma lepszych ofert pracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    12.02.2020 07:24

    Inne

    NIE DLA 8H CZASU PRACY I SYSTEMU ZMIANOWEGO!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.02.2020 13:58

    Inne

    Popieram!!!
    ReviewUserIcon
    Bob

    12.02.2020 23:38

    Inne

    To zmień branżę
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    12.02.2020 23:34

    Inne

    I jeszcze nazywają to :UDOSKONALANIEM. Weźcie się lepiej tam na górze doskonalcie, a nam pracownikom pozwólcie pracować i godnie zarabiać. Bo jak na te czasy w których obecnie żyjemy to nic nie oferujecie. Jedynie glodową pensje i garba na starość. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Do centrali

    12.02.2020 23:33

    Inne

    Tak dla prostego wyjasnienia, dzięki nam sprzedawcą wy w centrali dostajecie wypłaty. To my ten towar obrabiamy i sprzedajemy. To my dbamy o klijenta który zawsze do nas wraca i to my utrzymujemy tą firmę. Zastanowcie się czy chcecie dalej pracowac w tej firmie ciagnac ja w dół i wymyślając te wszystkie fanaberie. Firma zarabia miliony dla właścicieli. A jak nie bedzie mial kto wystawic tego i sprzedać to wy tez pracy nie będziecie mieli . Pomyśl jeden z drugim
    ReviewUserIcon
    Omijać szerokim łukiem

    12.02.2020 22:53

    Inne

    Drodzy nowi pracownicy ci którzy pracują i ci którzy myślą o tym. Dobra rada omijajcie szerokim Łukiem.
    ReviewUserIcon
    L4

    12.02.2020 22:31

    Inne

    Jak nas nie doceniają to proponuje zeby wszyscy sie zgadali i na 4 dni L4 wszystkie sklepy zamknięte to by ktos się obudził na malowanym. A jak to nie wypali to trzeba założyć związki i wtedy wszystko bedzie z nami ustalane. A tak jeszcze dodam to nie pisac opini na martesa tylko wszystkie tu na goworku bo tam nic to nie da. Niech ktos z centrali zrobi sobie ANALIZE ILE LUDZI SIĘ ZWOLNI DO KONCA TEGO MIESIACA I KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY.
    ReviewUserIcon
    Dramat

    12.02.2020 21:51

    Inne

    Brawo ja już rezygnuje z pracy w martes sport. Powód jest prosty wszystko idzie w kierunku złym dla pracownika, nie dość że praca ciężka bo 6 lat pracuje to jeszcze ingerencja w grafik a zatrudnialem się tylko pod warunkiem systemu 12 godzinowego. Brawo centrala. Bardzo ale to Bardzo nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Premia już jest zabierana. Nie elastyczny grafik. 60 inwentaryzacji w roku Promocje co dziennie po 3 kartki. Zmiany z (usunięte przez administratora) na głupsze. 30 kartonow dostaw dziennie. Brak miejsca na sklepie. Karta mulpisport brak siły żeby z niej skorzystać tyle pracy jest na sklepie. Jesteś magazynierem sprzątaczka serwisantem sprzedawcą i klejsz buty z reklamacji na socjalu. Na 12 godzin 15 minut przerwy. Piszesz oswiadczenie ze firma moze przeszukać twój osobisty samochód. Ciągłe delegację za 30 zł Koszulki pracownicze co 6 miesiecy. Tysiace meili z centrali i od regionalnej czyli zrób teraz. Tajemniczy klient brak premi. No i tak praktycznie ta firma nic nie ma do zaoferowania pracownikowi. Wynagrodzenie to o 200 zl wiecej brutto od mninmalnej krajowej. Firma straciła serwisanta kasjera i sprzedawcę z 6 letnim doswiadczeniem. 8
    ReviewUserIcon
    tpwc

    12.02.2020 20:37

    Inne

    Wypowiem się jako wieloletni pracownik firmy... Zacznę od początku, kilka lat temu firma naprawdę dbała o swoich pracowników. Dostawaliśmy bony na święta, sklepy były zatowarowane tak, ze klient miał w czym wybrać i wracał. Aktualnie firma poszla zdecydowanie w ilosc, niestety kosztem pracownikow. Jesteśmy tak naprawdę bardzo ważną częścią firmy, to z nami bezpośrednio kontaktuje się klient, to my go obsługujemy, my wykonujemy wszystkie zadania na sklepach. To nasze praca i zaangazowanie jest pozniej widoczne w osiaganych przez sklep wynikach. Jeśli trafi się na fajną ekipę, codzienne zadania, niejednokrotnie bardzo irytujące i w zatrważających ilościach na dzień,to jednak są mozliwe do wykonania. I owszem, to wszystko zależy od motywacji oraz tego, jak wygląda atmosfera na sklepie. Jeśli do pracy przykłada się rowniez kierownik i osoby funkcyjne, motywuje to reszte do dzialania. Oczywiscie tak to dzialalo do tej pory. Niestety aktualnie wszystko zaczyna sie niestety zmieniac. Zaczelo sie od podwyzek po Nowym Roku. Poczatkowo zarobki w Martesie byly porownujac z innymi sieciami, calkiem fajne. Aktualnie firma poszla najnizsza linia oporu i niestety ale jest coraz gorzej, zarobki na tym poziomie sa w praktycznie kazdym ,nawet podrzednym sklepie. Kolejna i chyba w ostatnim czasie najgorsza i najbardziej irytujaca i rzutujaca na atmosfere na sklepach jak rowniez na samopoczucie pracownikow zmiana, ZMIANY GRAFIKOWE, ZMIANY SYSTEMU PRACY ... Co tu dużo mówić, to co aktualnie firma planuje wprowadzić , jest ponizej poziomu krytyki. Zatrudniajac się do pracy, otrzymałem informację o systemie pracy 12-godzinnym, dzięki czemu mogłem podjąc się pracy rownież w innym miejscu. Bardzo mi to odpowiadało, wiadomo, swoje człowiek zrobi, 12 godzin na nogach lekkie nie jest, ale dni "wolne" to rekompensowały. Dziś dział HR rozesłał na sklepy informację ze nie rozumiemy przekazu nowych zmian. Otóż rozumiemy je wszystkie, ale sie z nimi nie zgadzamy!! Tylko 2 dodatkowe dni pracy, dla wielu sa to az dwoma dniami bez rodziny, bądź bez możliwości zarobienia w tym czasie w innej pracy. Nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby aktualnie dysponować naszymi dniami wolnymi albo planować pracę na sklepie, w momencie gdy nie ma o niej żadnego pojęcia ? Czy to nie jest odrobinę tak, że ktoś teraz chce się odrobinę przypodobać górze kosztem pracowników ? Cóż, nie możemy liczyć chyba na zrozumienie dlatego trzeba w końcu działać. Bez nas, pracowników, firma nie będzie funkcjonowała w ogóle, więc może pora przemyśleć konsekwencje zmian, czyli prawdopodobne zwolnienia L4 oraz zwolnienia z pracy ludzi, których życie nie toczy się tylko wokół Martesa... Zmiany nie zawsze są zmianami na lepsze..!!
    ReviewUserIcon
    hhhhhh

    12.02.2020 19:58

    Inne

    O i zaczeło sie usuwanie komentarzy. Dlaczego kasujecie komentarze o tym, ze pracownicy nie sa zadowoleni z zapowiadanych zmian w firmie ? Jestesmy duża jej czescia i te zmiany uderzaja w nas ! Jakim prawem kasujecie komentarze? Dlaczego inny pracownicy nie moga przeczytac mojej opinii ktora aktualnie jest prawdopodobnie podzielana w wiekszosci sklepow, ktore pracowaly w systemie 12 godzinnym i w miare mozliwosci, mialy wplyw na swoj grafik ??? Ogarnijcie sie tam wyzej, poki jeszcze nie polecialy zwolnienia..
    ReviewUserIcon
    3210o

    12.02.2020 19:47

    Inne

    PRACA W SYSTEMIE 12 GODZINNYM !!!!! W jaki sposób osoba, która wymyśliła zasady pracy w systemie 8-godzinnym w celu ulepszenia efektywności pracy widzi w tym pozytywne aspekty? Bardzo proszę o racjonalne wyjaśnienie, ponieważ jak dla mnie to odwróci całkowicie bieg pracy. Osoba która przyjdzie na 2 zmiane, bedzie musiala kończyć coś co zaczał ktos inny, nie bedzie od poczatku wdrazona w zadania, w tym miedzy innymi w robienie stolow. kazdy kto pracuje w Martesie wie ze stoly albo glupia promocja, to robota na dobrych kilka godzin. Wieksza ilosc osob od poczatku do konca dnia, ogarnia wszystko od poczatku do konca, popoludnie zwykle ma juz wolne od dostaw i moze zajac sie w stu procentach tak wazna dla naszej firmy, obsluga klienta. Przychodzac w polowie dnia, bedziemy do samego zamkniecia konczyc zadania, ktore nie zostana wykonane przez ekipe bedaca od rana, bo nie jest fizycznie mozliwe bycie w 15 miejscach naraz i robienie wszystkiego co przyjdzie w mailach na biezaco w dwie osoby. Gdzie jest logika w całej tej zmianie ?? !!!!!!
    ReviewUserIcon
    absurdy

    12.02.2020 19:39

    Inne

    Drodzy pracownicy ! Jednoczmy się w walce o nasze ! Nowe zmiany to istne nieporozumienie, jak jedna osoba może nagle zmieniać cały system pracy który funkcjonował dobrze od tak wielu lat. Przychodząc do pracy prawdopodobnie w większości,ustalaliśmy z kierownikami regionalnymi,że praca polega na systemie 12-godzinnym. Taki system został zaakceptowany i tak dalej powinna wyglądać praca. A nie, przepraszam, przecież zdaniem naszych HR to TYLKO 2 dodatkowe dni w pracy ... to AŻ 2 dodatkowe dni pracy ! Skąd też zmiana o braku możliwości wzięcia więcej niż 2 dni wolnych ? Dalej to musi być urlop, albo brak możliwości wzięcia wolnych dni koło urlopu.. Przecież to kwestia porozumienia się pomiędzy pracownikami na sklepach. Osoba, która wymyśliła powyższe zasady, albo pracowała w niezgranej ekipie, albo te zgrane chce na siłę skłócić. Nikt nie chce brać z takich powodów L4, tracić premii, ale tak to się skończy. Pracownicy nie są głupi stąd też cały bunt, i wiecie co? W końcu !
    ReviewUserIcon
    (Kkkkkkk

    12.02.2020 09:45

    Inne

    Godziny pracy w lutym to nieporuzmienie.13 dni w ciągu miesiąca pracuje na 2 zmiane.Co za tym idzie nie mam dnia wolnego,nie widze sie z dzieckiem.Powód dla ktorego tutaj pracuje to elastyczny grafik,wolne w tygodniu.Szkoda tylko ze nie wszyscy maja takie grafiki.
    ReviewUserIcon
    Pinacolada

    12.02.2020 09:11

    Inne

    Hit, który pokazuje jaki szacunek dla pracownika ma firma: osoba dowiaduje się że będzie zwolniona bo jest nabór na identyczne stanowisko akurat w jej mieście. Firma o niczym nie informuje, tylko w chwili znalezienia pracownika daje staremu pracownikowi wypowiedzenie, bez żadnej wcześniejszej informacji, że będzie zwolniony. Dlatego tez po okresie próbnym dają wszystkim umowy na 33 miesiące żeby się łatwo pozbyć przed przejściem umowy na czas nieokreślony, bo wtedy już jest ciężko i trzeba uzasadniać zwolnienie. Kpina z pracownika i zupełny brak komunikacji! Do tego te premie, którymi się tu pracodawca bardzo chwali i odpowiada oczywiście tylko na wygodne dla niego wpisy, są co chwilę ucinane, a jak ktoś idzie na zwolnienie lekarskie to oczywiście dostaje tylko podstawę, bo żeby nie było jasno i przejrzyście, to premia jest uznaniowa a nie regulaminowa, więc nie przyznawać można w sumie bez powodu. Kiedy pracodawca odpowie na pytanie zdawane wcześniej dlaczego wystarczy jeden dzień L4 i już nie ma w ogóle premii? Albo dlaczego ma być praca na 8 godzinne zmiany, skoro ludzie w pełni świadomie chcą 12 godzinnych?
    ReviewUserIcon
    Godziny Pracy.

    11.02.2020 23:01

    Inne

    Kolejna fatalna zmian działu HR osoba która chce się pokazać i wprowadza zmiany na sklepach bez uprzednich konsultacji z nim zmiany 8 godzinne tylko popołudniówki ... może osoba która to wymyśliła przyjdzie kiedyś na sklep i w końcu zobaczy jak wyglada praca z za biurka to można różne głupie rzeczy wymyślać .
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    11.02.2020 22:39

    Inne

    Witam. Co ma na celu usunięcie od marca zmian 12 h a wprowadzenie tylko zmian 8h? Czy Centrali przeszkadza że pracownicy w dni wolne mogli dorobić sobie i odpocząć psychicznie i fizycznie od Martesa? Ludzie zaczną się zwalniać. Brawo Centrala
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    11.02.2020 21:59

    Inne

    Martes Sport co ma na celu wprowadzenie tylko i wyłącznie zmian 8godzinnych od marca? Czy przeszkadza Centrali że ludzie pracując po 12h mieli dni wolne i mogli sobie dorobić do wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Halo

    11.02.2020 21:15

    Inne

    Czy wiadomo o co chodzi z tymi zmianami po 8 godzin? Od kiedy to ma być? Jest to przecież mało sensowna decyzja...
    ReviewUserIcon
    Godziny pracy

    11.02.2020 16:46

    Inne

    Jeśli czyta to osoba, która wymyśliła te głupie zmiany 8-godzinne... Wiedz, że nikt nie chce przychodzić do pracy codziennie, wielką zaletą był system 12-godzinny a teraz? Jak każda inna praca. Chyba czas zacząć szukać czegoś lepszego.
    ReviewUserIcon
    Kkkkk

    07.02.2020 23:27

    Inne

    Po ilu godzinach przysługuje przerwa pracownika?Jest to jakos uregulowane wewnętrznymi przepisami czy to bez roznicy?
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    08.02.2020 09:21

    Inne

    Wedle artykułu KP po 6 godzinach pracy przysługuje Ci 15 minut przerwy, jednak w regulaminie pracy Martesa nie ma nic o przerwach napisane ( o ile dobrze pamietam)
    ReviewUserIcon
    Regul

    10.02.2020 09:53

    Inne

    Wg regulaminu pracy pierwsza zmiana może iść na przerwę jak przyjdzie druga zmiana
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nik.pracownik

    09.02.2020 18:35

    Inne

    Witam, jestem pracownikiem, czy regulamin wynagradzania jest dostępny w sklepie czy należy się kontaktować w tej sprawie z siedziba w Bielsku?
    Company logo
    Martes Sport Sp. z o.o.

    09.02.2020 21:10

    Pracodawca

    Dzień dobry. Zarówno regulamin pracy jak i wynagrodzenia jest przesyłany do każdego sklepu Martes Sport, a nowy pracownik powinien się z nimi zapoznać, co poświadcza własnym podpisem. Proszę porozmawiać z Kierownikiem Sklepu. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dżodża

    08.02.2020 15:59

    Inne

    Fatalna obsługa przez kierownika sklepu Martens w Milanówku, osoba nie życzliwa i niekompetentna
    ReviewUserIcon
    Dżony

    09.02.2020 00:59

    Inne

    Fatalna pomyłka klientki, chciała zrobić zakupy w Martes Sport a trafiła na niekompetentnych sprzedawców w Martens :))
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    08.02.2020 17:51

    Inne

    Magazyn WMS to jedno wielkie dno.Jak jesteś z Pisarzowic lub łodygowic to masz jak w raju... Gorzej jak za komuny. 5 stoi a 5 pracuje a potem ochrzan dostają ci co pracują.Dom wariatow.
    ReviewUserIcon
    osoba z rozmowy o pracę

    08.02.2020 10:24

    Inne

    Nie polecam, byłam na rozmowie o pracę do działu ecommerce. Wysokie oczekiwania, tragiczne zarobki a osoby rekrutujące same powinny się doszkolić w prowadzeniu takich rozmów. Panowała jakaś dziwna atmosfera jakby sami między sobą mieli problem. Osoby które siedzą w branży i szukają nowych wyzwań (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Radek

    07.02.2020 21:16

    Inne

    Nie polecam pracy w Firmie Martes Sport , stosowanie mobbingu , złe traktowanie ludzi , Jestes w gronie Pana Kierownika i jego pupilem to masz się dobrze ,to samo tyczy się Brygadzistów jesteś jego pupilem możesz nic nie robić . Najgorzej mają się tam ci co pracują i starają się ,a najlepiej mają się ci co oczywiście donoszą . Praca jako Magazynier Bielsko . W szczególności za źle traktowanie ludzi to jednego Pana ze stanowiska kierownika powinni dawno zwolnić ,premia uznawana w zależności czy kierownik cię lubi czy nie ,Nie polecam tej pracy
    ReviewUserIcon
    Paula

    31.01.2020 19:25

    Inne

    W jaki sposób mogę uzyskac od firmy paski z wypłaty i deklarację IMIR za rok 2019 przebywając na zwolnieniu lekarskim i nie mając dostępu do portalu pracowniczego?
    Company logo
    Martes Sport Sp. z o.o.

    06.02.2020 17:46

    Pracodawca

    W takim przypadku PIT także zostanie wysłany na adres domowy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Yolo

    06.02.2020 21:27

    Inne

    Super. Dziękuję bardzo za odpowiedź i informację. Pozdrawiam również.
    ReviewUserIcon
    Niki

    03.02.2020 20:31

    Inne

    Czy w Martes sport można mieć telefon przy sobie na zmianie?
    ReviewUserIcon
    Mrek

    06.02.2020 10:24

    Inne

    Buhaha. A ile teraz płacicie najniższa krajowa + multisport. He,he.
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.02.2020 10:26

    Inne

    Dlatego lepiej iść od razu na cały miesiąc. Ha,ha.
    ReviewUserIcon
    krzychu

    04.02.2020 22:40

    Inne

    Zwolnienie z płacenia podatku PIT obejmuje zasadnicze wynagrodzenie czy podstawa+premia? Ktoś wie?
    ReviewUserIcon
    Slim

    05.02.2020 23:27

    Inne

    Oczywiście że zasadnicze
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.02.2020 14:56

    Inne

    Witam ktoś powie jaka atmosfera zarobki na magazynie w bielsku białej czy warto się tam pchać?
    ReviewUserIcon
    krzychu

    04.02.2020 22:04

    Inne

    Do zwolnienia z płacenia podatku PIT dla młodych wlicza się tylko wynagrodzenie zasadnicze czy premia również? Bo patrząc na paski, to chyba jedynie podstawa jest zwolniona z pitu. Odczuwał ktoś różnice w wypłacie?
    ReviewUserIcon
    Htk

    02.02.2020 14:15

    Inne

    A dlaczego podwyżki zostały zamrożone? Byłam zniesmaczona tym, że nowa osoba ma tą samą podstawę, chociaż ja pracuje już kilka lat tu... będą jakieś podwyżki czy trzeba szukać innych miejsc gdzie doceni się długoletnich pracowników?
    ReviewUserIcon
    MK

    22.01.2020 09:25

    Inne

    zamówienie zostało złożone 3.01. 14.01 dostałam maila, że przepraszają ale mają opóźnienia. Dziś jest 22.01 przesyłki brak, na infolinię nie mogę się dodzwonić. Ten sklep internetowy to żart.
    ReviewUserIcon
    MK

    02.02.2020 14:00

    Inne

    muszę Państwu powiedzieć, że doczekałam się paczki. Szczęśliwa, że udało się przed wyjazdem dziecka na (usunięte przez administratora) wcisnęlam mu buty na nogi, po krótkim spacerze dziecko płacze, że go but otarł. No nie możliwe, mierze, wkładka się zgadza, patrzę na drugiego buta.... A tam niespodzianka, jeden but jest mniejszy od drugiego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2019 11:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bb

    30.01.2020 11:58

    Inne

    A w którym regionie tak płacą?
    ReviewUserIcon
    xxx

    01.02.2020 16:43

    Inne

    gdzie ty masz za funkcyjnego 350?? w naszym rejonie to 250
    ReviewUserIcon
    On

    29.01.2020 21:16

    Inne

    Wg co za kupa... Tak nie ma premii, nie ma struktur wg nie ma niczego... Odradzam!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.01.2020 10:59

    Inne

    Co za bzdura !!!! Jak jestes na L4 nie dostajesz premii Jedyna szansa na dobra wyplate w MS to zyczenie wspolpracownikom L4
    ReviewUserIcon
    Ktis

    31.01.2020 18:33

    Inne

    Heh coś w tym jest, przykre ale prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    30.01.2020 01:02

    Inne

    Czy firma oferuje pracownikom bezpłatną, prywatną opiekę medyczną?
    ReviewUserIcon
    Janne Ahonen

    30.01.2020 11:43

    Inne

    Wiem czego na pewno NIE OFERUJE, godnych zarobków, bonów na święta, dodatku do wakacji oraz żadnych wyjść pracowniczych.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    30.01.2020 12:03

    Inne

    Dziękuję za informację.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    30.01.2020 11:49

    Inne

    Kiedy dział HR przedstawi nowa siatkę plac? Tak jak to zrobił z obowiazkami? Kto wie jakie są widełki na stanowiskach sprzedawca, starszy sprzedawca, zastępca kierownika i kierownika? Nie chce słuchać że to KRS przedstawi. No chyba że będzie musiał mieć nasze podpisy bo do tej pory to podobno nic ma nie być. Jedni dostali podwyżki inni nie. Między jednym a drugim stanowiskiem 50 zł brutto różnicy. To jakieś żarty? I co zrobić jak przełożony nie godzi się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. I czy są w Martesie związki zawodowe?
    ReviewUserIcon
    :)

    30.01.2020 01:55

    Inne

    Na buty trzeba czekać 2 tygodnie. Kontakt z martes zerowy. Telefonów nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpisuje. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    kozi300

    23.01.2020 09:43

    Inne

    Zamówiłem buty narciarskie 13.01.2020 dziś jest 23.01.2020 i nic. Na maile nie odpowiadają, na infolinię się nie można dodzwonić. Jakość obsługi klienta to (usunięte przez administratora) Miałem zabrać buty jutro na ferie, ale niestety pójdę i zrobię zakupy u konkurencji, a moją przesyłkę niech sobie w nos wsadzą. Widać że system jest tak skonstruowany, że nikomu nie zależy na jakości obsługi, a już nie mówiąc o jakichś wynikach sprzedowych. Omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka!
    Company logo
    Martes Sport Sp. z o.o.

    29.01.2020 09:44

    Pracodawca

    E-commerce jest dodatkowym kanałem sprzedaży, zatem osoby zatrudnione na stanowisku Sprzedawca- Kasjer mają za zadanie realizować także sprzedaż internetową. Tak jak wspominałeś, realizacja dużej ilości zamówień jest dodatkowo premiowana. Jeśli masz sugestie jak moglibyśmy zapewnić lepszą komunikację pomiędzy sklepami, a centralą w zakresie realizacji zamówień to prosimy o kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik były

    29.01.2020 13:16

    Inne

    o nie nie ja miałem już wiele sugestii i pomysłów aby ulepszyć funkcjonowanie sklepu czy też komunikacji niestety nie zostałem wysłuchany , moja przełożona regionalna jak to mówiła to nie ma sensu znasz martesa tu tak łatwo nie da się nic zrobić daj sobie spokój. Tak tak byłem kierownikiem ale zrezygnowałem po tym jak zgłaszając problemy błędy i nieprzestrzeganie prawa byłem uciszany !
    ReviewUserIcon
    Gosia

    27.01.2020 15:41

    Inne

    Totalne olanie klienta.Na zamawiany towar czeka się tygodniami.Nie polecam kupować w tym sklepie,zbyt dużo nerwów to kosztuje.
    Company logo
    Martes Sport Sp. z o.o.

    29.01.2020 11:34

    Pracodawca

    Pani Małgorzato, satysfakcja Klienta jest dla nas bardzo ważna. Jeśli towar jest niedostępny na magazynie, zamówienia są realizowane za pośrednictwem sklepów stacjonarnych, co niestety wydłuża czas ich realizacji. Zamówiony produkt z pewnością do Pani dotrze. Po szczegółowe informacje odsyłam do Biura Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem: (33) 82 81 816, (33) 82 81 771 lub wypełniając formularz kontaktowy : https://www.sklepmartes.pl/kontakt Pozdrawiamy, Zespół Martes Sport
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2020 20:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Martes Sport Sp. z o.o.

    29.01.2020 09:25

    Pracodawca

    Pani Hanno, sytuacja którą Pani opisuje nie powinna mieć miejsca. Podpis jest potwierdzeniem, że dane zawarte w formularzu reklamacyjnym są zgodne z oświadczeniem Klienta, dlatego formularz nie powinien być pusty. Mimo to, mamy nadzieję, że pozostanie Pani naszą Klientką. Życzymy pozytywnych doświadczeń zakupowych. Zespół Martes Sport

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.