opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3698 ocen
Opinie(10587)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10587)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 52
    • 53
    • 54
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kkk

    13.05.2020 17:23

    Inne

    Jak wypłaty osób na opiece?
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    29.05.2020 10:50

    Inne

    Planujesz ciągnąc opieke do konca?Ja ciągle słysze od kierowniczki ostrzezenia ze firma mi za to podziękuje.
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    30.05.2020 10:58

    Inne

    Kazda swoją wizyte w firmie zeby wypisac wniosek o opieke nagrywam,jesli mnie zwolnią poleci rowniez kierowniczka.Ja tam nie spinam sie szczególnie bo moge pozwolic sobie na siedzenie w domu a pracuje tam bo lubie kontakt z ludzmi.Ale to wszystko robi sie juz załosne
    ReviewUserIcon
    Gaja

    28.05.2020 21:58

    Inne

    Ja to się zastanawiam kto tym wszystkim zarządza. Pozwalniali pracowników, poucinali etaty i dali pracy więcej niż przed tą całą pandemią. - ilości towaru są szokujące, chyba nadrabiają cały miesiąc jak byliśmy zamknięci - tydzień na zrobienie stołów Przepraszam bardzo, ale my przez ten tydzień nadrabiamy towar z poprzedniego tygodnia jak nie z dwóch poprzednich - pełno wytycznych; stoły (zaraz doślą kolejne sandały, wiec i tak będziesz to za pare dni zmieniać), rotujące, zmienić plakaty, końcówki kolekcji, zmiana cen, promocja na pumę (caracale i koszulki), więc znów plakaty, znów to ogarnąć żeby było widoczne do klienta. Zaraz będziesz to ściągać i zakładać nowe. Cały czas zmiana ekspozycji żeby ukryć to przetowarowanie i tak przekładasz, ściskasz, upychasz i za dwa dni robisz na tym samym dziale to samo. Do tego miliony raportów, a za trzy dni piszesz znów to samo i nic to nie zmienia. Przyślą ci kolejne kubki termiczne mimo, że masz ich 60 i od pół roku nikt nie sprzedał ani jednego. Trąbisz, że potrzebne są akcesoria treningowe - spoko, zobaczysz za pare miesięcy jak już nikt nie będzie pytał, bo chociażby otworzą siłownie i nikomu w domu nie będzie się już chciało ćwiczyć. Przy tej ilości pracy niech Ci jeszcze ktoś przyjdzie wziąć rower na raty. Nie zapominając, że pare stoi do skręcenia, bo tak poważnie to z niczym się nie wyrabiamy. Stajemy na rzęsach żeby wszystko ogarnąć i nawet nikt tego nie docenia. Nie wiem czy ktokolwiek przeczytał chociażby „dziękuje za ten ciężki czas” od swojego regionalnego, bo Martesowi to by już korona spadła. Oni Ci płacą, więc ma być. No... teraz to nie koniecznie płacą. Bo mimo zawieszenia kredytu ciężko z tego żyć. Poprzednio zaczęli wprowadzać jakieś zmiany 8h? Nie wyobrażam sobie wykonywać takiej ilości pracy na takiej zmianie. Dziwne, bo na zmianie mającej 12 godzin jestem znacznie wydajniejszym pracownikiem i nikomu nie muszę tłumaczyć jaki był zamysł żeby dokończył, bo sorry, ale mój czas pracy minął. Dla nich to niby jakieś 4 dni więcej w pracy, spoko, dla mnie to zabrane 4 dni odpoczynku, czasu na regenerację, bo nie ważne czy jestem 8 godzin czy 12 to potrzebuje takiej samej ilości czasu na odpoczynek. - nie wspomnę już o ilości klientów, bo ich jest więcej niż przed pandemią, a porównując utarg z zeszłego roku to firma raczej zyskała niż straciła. Do tego dopłata do pracownika i ucięte premie. Szybka kalkulacja. Przy takiej ilości pracy zapomnij o obsłudze czy jakimkolwiek informowaniu o promocjach. Zresztą chyba wszyscy pracownicy są tak zdemotywowani pensjami i ilością pracy za tak marne pieniądze, że nikomu nawet się nie chce z tymi ludźmi rozmawiać. - nie wspomnę już o sklepie internetowym. Wieczne żale klientów, a ty świecisz oczami i przepraszam za firmę, próbując dodatkowo zgonić to na firmę kurierską. Daliby chociaż 15% rabatu, ale nawet „przepraszamy za opóźnieni” nie potrafią napisać. Czasami to człowiek ma ochotę wyjść i nie wracać, a później się dziwią, że miesiąc gorszy, że pracownik mało wydajny i się zastanawia po co on wgl to robi skoro nawet złotówki więcej nie zobaczy. Zawsze tylko czytaliśmy „utniemy premie”, a czy ktoś zobaczył „jak przebijecie utarg z zeszłego miesiąca to każdy dostanie chociaż 100zł dodatkowej premii?” Czy w jakikolwiek sposób Nas ta firma zmotywowała do czegokolwiek? Tak to jest jak się idzie na ilość a nie jakość. Powinnismy mieć to na koszulach zamiast „z pasji do sportu”, bo firma już dawno zapomniała w jakim kierunku idzie i już dawno przestała być „sportowa”, raczej „cokolwiek byleby się sprzedało”. Niedługo dostaniemy szachy, bo to przecież sport. Szczerze? Nie znam innej firmy, która ma tak złą opinie i chyba zatrudnionego pracownika do usuwania tych komentarzy na Facebooku.
    ReviewUserIcon
    Królowa wskaźnika

    29.05.2020 19:37

    Inne

    Wszystko co napisalas to szczera prawda. Nic dodać nic ująć. Ja mam tylko nadzieję że Ci pracownicy co zostali zwolnieni i mimo to wrócili na umowę zlecenie zostaną docenieni i w końcu zaproponuje im się umowę o pracę.
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    28.05.2020 23:16

    Inne

    Mamy pytanie, czy ktoś z Was dostał przedłużoną umowę jak już otworzyli CH czy nie przedłużają, ponieważ mi się kończy umowa i nie wiem czego się spodziewać? ????‍♂️????
    ReviewUserIcon
    Hyhy

    29.05.2020 12:02

    Inne

    Pewnie zaproponują umowę zlecenie, ale zapytaj się kierownika, bo każdy sklep może mieć inaczej zaplanowane etaty.
    ReviewUserIcon
    Czarnków

    28.05.2020 14:19

    Inne

    ,,Pani" zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną .... nie wie jaka stawka nie wie na jaki okres... Dobrze że wie ze na umowę zlecenie .... co za niekompetencja .... Aż się odechciewa przyjść. Ogólnie niczego nie szło się dowiedzieć więc po co marnować nasz i wasz czas... dramat.
    ReviewUserIcon
    Bez nicku

    28.05.2020 22:09

    Inne

    Popieram . Dziecko 20 lat nie potrafiło się dokładnie wysłowić efekt nie poszłam na rozmowę...
    ReviewUserIcon
    Pablooo

    29.05.2020 08:08

    Inne

    W Martesie lubią na kierowników takie jednostki bez wykształcenia bez doświadczenia A co niech kompromitują siebie i firmę ;D
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    27.05.2020 18:50

    Inne

    Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, pytania: Dlaczego akurat ja mam dostać to stanowisko Jak wyobrażam sobie pracę w martes sport Jak poradzilabym sobue kiedy przyszedl by klinet z odmowa reklamacji Jak wyobrażam sobie pracę w zespole Co jest dla mnie najważniejsze w takiej pracy
    ReviewUserIcon
    ...

    17.05.2020 20:35

    Inne

    Kto liczy na vouchery podróżne od MS hahaha
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    25.05.2020 10:16

    Inne

    Tylko nie zapominaj o fakcie ze rzad zeby skorzystac z tarczy zabrał nam 20%z wypłaty ale to nasz pracodawca zabrał nam całą premie.Mimo ze teraz musimy zapierniczac za wiecej osób.Premia w wielu sklepach była naprawde spora wiec tez nie miejmy zali tylko do rządu bo firma tez nie wykazała sie jakimkolwiek zrozumieniem.
    ReviewUserIcon
    Ktosik

    26.05.2020 07:00

    Inne

    Dlatego mówie - zero zrozumienia przy wypowiedzeniu , z góry l4, niech regionalni/makro przyjezdzaja do pracy.
    ReviewUserIcon
    Dodi

    22.05.2020 23:51

    Inne

    Ten kierownik we Włocławku to jakieś duże nieporozumienie. Podczas remontu gra na dyżurze w telefonie w jakieś dziecinne gierki. Jego pracownice jak są to śmieją się z niego i obgadują za plecami w taki sposób, że aż wstyd przytoczyć. Zazdroszczę tak zgranej ekipy i szacunku do jeśli można go tak nazwać "kierownika"
    ReviewUserIcon
    Katia

    23.05.2020 21:19

    Inne

    Martes chętnie zatrudnia osoby pełniące funkcje kierownika Do prawdziwego kierownka im bardzo daleko Prawda jest taka że nikt szanujący sie tutaj nie przyjdzie Za ta kase !!! Osoby które tutaj przychodzą myślą że złapaly pana Boga za nogi i pozwalają sie szmacic
    ReviewUserIcon
    Bruno

    24.05.2020 09:31

    Inne

    Tak zgadza się już, aż wstyd wysłuchiwać tych oszczerst w stosunku co do przełożonych.
    ReviewUserIcon
    Bruno

    24.05.2020 09:29

    Inne

    Co do sklepu we Włocławku galeria Milenium , potwierdzam są osoby którym wiecznie się coś nie podoba ,są to dwie panie. Wiecznie wszystkich obgadują , nie tylko obrywa się kierownikowi ale i również regionalnej. To co pisał mój poprzednik, zero szacunku do przełożonych. A to jest smutne żeby w taki sposób się traktować i wyzywać.
    ReviewUserIcon
    Hajs

    23.05.2020 10:06

    Inne

    Kto szuka pracy jak nie oddadzą premii? ????
    ReviewUserIcon
    Paweł

    23.05.2020 19:12

    Inne

    Polacy już nie wiedzą co to strajk, nie te pokolenie.
    ReviewUserIcon
    Dodi

    22.05.2020 23:41

    Inne

    Ten kierownik we Włocławku to jakieś duże nieporozumienie. Podczas remontu sklepu całą zmianę na dyżurze gra w telefonie w jakieś dziecinne gierki. Jego pracownice jak są to śmieją się z niego i obgadują za plecami i to w taki sposób, że aż wstyd przytoczyć. Zazdroszczę tak zgranej ekipy i szacunku do jeśli można tak go nazwać "kierownika"
    ReviewUserIcon
    He

    20.05.2020 14:20

    Inne

    Oni chyba są nienormalni z tym wysyłaniem towaru. W dwóch pracowników mamy to ogarnąć? Spinać może się jeszcze mamy? Zaraz będą pretensje, że się nie wyrabiamy. Brawo, brawo.
    ReviewUserIcon
    Mona

    22.05.2020 18:48

    Inne

    Jak beda pretensje to niech przyjedzie regionalny i pokaże jak to wszystko ogarnąć
    ReviewUserIcon
    Tabaluga

    19.05.2020 16:24

    Inne

    Czy ktoś podpisał w tej firmie umowę śmieciową tz zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Śmiechnasali

    21.05.2020 12:37

    Inne

    Nam tez zaproponowali zleceniowki na powrocie... żałosne warunki
    ReviewUserIcon
    Xyz

    21.05.2020 10:36

    Inne

    Jaką stawkę godzinową ma doradca klienta ?
    ReviewUserIcon
    Anonimowa

    21.05.2020 09:36

    Inne

    Moi drodzy, Pracując w tej firmie cały czas się zastanawiam kto i po co wprowadza taki zamęt "na górze". Tak jak w większości sklepów, u nas także 2-3 osoby na zmianie przy ciągle rosnących obrotach oraz dostawach, które są tak duże, że przy obecnej formie organizacji pracy nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Przy obecnej stawce za jaką przyszło nam pracować oraz ogólnym nastroju związanym z tym co dzieje się w firmie nasza motywacja spadła tak drastycznie jak płaca. Drodzy kierownicy regionalni i makro, dobrze wiecie w jakiej wszyscy jesteśmy teraz sytuacji. Czy dostaliśmy jakiekolwiek słowa wsparcia? Nie! Ciągle jest coś nam zarzucane, zasypujecie nas milionem zadań, które po prostu nie da się wykonać przy takim składzie. Nie jest też fair z Waszej strony, że grozicie utratą premii lub zwolnieniem... Moim zdaniem dopóki nie wróci płaca do normy to raczej należytej efektywności pracy nie będzie. Tak naprawdę nawet nie chce się polecać tych wszystkich rzeczy skoro i tak nie będzie jakichś profitów ze strony pracodawcy. Proponuję też ludziom "z góry" choć na chwilę obserwować co dzieje się na sklepach przy takiej ilości załogi oraz fakt, że zadowolenie pracowników maleje, a pracownik niezadowolony to mało wydajny ;) Dużo czasu jeszcze minie zanim ktoś zrozumie, że dbanie o sprzedawców w znacznym stopniu przynosi wymierne efekty. Jak to mówią "ryba psuje się od głowy" i mam wrażenie że u nas jest podobnie. Moje drogie martesiaki. Życzę nam wszystkim dużo zdrówka i cierpliwości do wykonywanej pracy. Mną również szargają nerwy, ale jeśli będzie tak dalej to po prostu zrezygnuję i odejdę. Po co się męczyć, starać, mobilizować siebie i załogę(jestem osobą funkcyjna) skoro ostatecznie wszystko i tak będzie źle hehe Miłej pracy, trzymajcie się!
    ReviewUserIcon
    Anonimowy użytkownik

    20.05.2020 16:01

    Inne

    Czekać na zamówienie do sklepu 2 tygodnie..... No to masakra...
    ReviewUserIcon
    Kajej

    20.05.2020 22:46

    Inne

    U nas 3osoby na koniec dnia gdzie ledwo się wyrabiamy ze wszystkim. Klienci coś chcą to trzeba pomóc przy kasie kolejka a tu znów raty i wiecznie coś. Towaru po sufit... Spokojnie ja nie będę się pocić za takie grosze . Robię co do mnie należy ale wcale się nie przejmuję , że nic nie jest zrobione bo po co? Jak chcieli tak mają. Marny etat to i ludzie nie będą się troić. Jak sobie przypomnę, że do lipca nasze wypłaty będą tak niskie to szlag mnie trafia. Mam nadzieję, że szybko pojawią się nowe oferty pracy bo aż wstyd żeby w takich trudnych chwilach dla wszystkich i przy wysokich cenach na półkach sklepowych tak nas pozbawiać środków do życia.
    ReviewUserIcon
    Bis

    20.05.2020 23:00

    Inne

    Przecież tym się zajmuje sklep internetowy a nie stacjonarny. Tam dzwon i się domagaj....
    ReviewUserIcon
    Law fist

    14.05.2020 08:31

    Inne

    Powiedzcie mi szanowni jak wy jesteście w stanie chronić mienie jak są dwie albo trzy osoby????!!!!! Podajcie jakieś sposoby przy tak dużych metrażach sklepow. Będzie sajgon przy inwentaryzacjach i jaka jest opinia w tej kwestii bo każdy unika tego tematu. Czy osoby lubiące wychodzić bez płacenia nie widzą jaką okazję to im tworzy? No i po co robić internetowki jak i tak to leży i żaden kurier po to nie przyjeżdża?
    ReviewUserIcon
    Braki

    20.05.2020 08:26

    Inne

    Hahaha dwie albo trzy osoby na sklep, a utargi lepsze niż w marcu. Zobaczycie przy inwentaryzacjach jak tą sytuację wykorzystują zainteresowani i jakie będą brali. Wtedy firma wam w swoim sprawdzonym już przez lata stylu podziękuje za tyranie jak wół przy obecnym ruchu w galeriach, gdzie żadnej pandemii nie widać.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.05.2020 22:58

    Inne

    Cyrk na kolkach. Roboty po pachy. Zejscie na przerwe w normalnych warunkach graniczy z cudem. Na sklepie moze ze 2 osoby albo i jedna (bo nie licze kierownika ktory pije kawe przez cala zmiane i wydzwania po znajomych i do rodziny czy juz obiad zjedzony i jak lekcje). Oraz udaje jak to duzo nie zrobil. Pomijam fakt ze niekiedy az wstyd mi za te bledy ortograficzne czy brak zlozenia jednego prostego zdania. Nie chodzi o to zeby taka osoba miala magistra. Niech skonczy zawodowke bo to nie szkola jest wyznacznikiem inteligencji. Ale jezeli dajesz klientowi jakis chociazby protokol reklamacyjny i widzisz tam slowa ktorych w slowniku nie znajdziesz to daje to opinie calej ekipie. Czasami to mam ochote usiasc, wziac do reki popcorn i obserwowac. Bo tak naprawde czuje sie jak w cyrku. Zapierniczasz za 3 a hajs taki ze po tygodniu nie masz wyplaty kiedy dokonasz wszystkich oplat. Pracownik ktory pracuje prawie 4lata zarobi tyle ile ten, ktoremu konczy sie okres probny. Z perspektywy czasu pamietam jak chcialam kiedys pracowac w sklepie sportowym. Wiedzialam ze bedzie duzo pracy bo to nie tak ze stoisz za kasa i nic nie robisz. Ale wyjezdzajac regularnie za granice bylam tego nauczona, bo pracowalam ciezko fizycznie. Szczerze? Tutaj sie wiecej narobie a miesiecznie mam ok 3.5x mniejsza wyplate. Zaraz ktos napisze "to wracaj tam". Prosze bardzo, mozna oceniac nie znajac sytuacji danej osoby. Jakies bony swiateczne? Jakis glupi dodatek? Ocsywiscie sa. Bony zywnosciowe na kwote 5zl za raty. Jesli ktos zastanawia sie nad praca tutaj to serdecznie odradzam. Oczywiscie nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo jestem przekonana ze jest wiele sklepow gdzie jest spoko ekipa, fajna atmosfera itd. U mnie jest tak srednio raz w tygodniu. W niedziele niehandlowa. Ktos zakaszle, zaraz podbiegnie kierownik ze rzuc l4 bo widze ze sie zle czujesz. Rzucisz. Tylek obgadany na pol wojewodztwa i domyslanie sie "na bank w domu nie siedziala tylko bawila sie w klubach i pubach" Wolna majowka? No jasne. Dla dwoch osob co roku na zmiane. Jakies wazne wydarzenie? Bierz uz. Tylko pozniej nie zdziw sie jak przez miesiac bedziesz traktowana jak miotla bo ktos musial za Ciebie przyjsc. Kazdy z nas jest czlowiekiem i kazdy potrzebuje zrozumienia. Przyjdziesz do pracy w dobrym humorze i z dobrym nastawieniem ale takie sytuacje moga Ci pomoc jedynie w dostaniu choroby psychicznej.(usunięte przez administratora) Zycze Wam wszystkim w tym trudnym czasie duzo cierpliwosci i zdrowka.
    ReviewUserIcon
    Martessport

    09.05.2020 15:09

    Inne

    myślałam że firma ma resztki honoru i że niżej upaść się nie da.... A jednak się myliłam... do lipca bez premii.... za marne grosze.... A obowiązków dwa razy tyle... żenada
    ReviewUserIcon
    Kama

    14.05.2020 15:13

    Inne

    Nie ma takiego zapisu. Trzy miesiące i koniec.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    17.05.2020 18:36

    Inne

    Niestety, ale jest.. - do 9 miesiecy.
    ReviewUserIcon
    Bibik

    10.05.2020 16:35

    Inne

    Ile zarabia kierownik brutto/netto?
    ReviewUserIcon
    Yhm

    15.05.2020 23:46

    Inne

    Jesli wy dostajecie 100 ziko, to kierownik dostaje okolo 140 zl premii, jesli wy 200 to on 280 itd itd. Jedynie dodatków funkcyjnych nie mają.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    17.05.2020 18:31

    Inne

    Ja pracuje w sklepie gdzie obroty sa niskie i tez miesiecznie z funkcyjnym biore srednio 2500 na reke.
    ReviewUserIcon
    Max

    17.05.2020 07:00

    Inne

    Może ktoś z centrali, z regionalnych lub makro odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zablokowane zostały premie do 31.06 mimo podpisania porozumienia, gdzie było wyraźnie opisane, że zostaną obniżone pensje i premie o 25%?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik - prawie.

    17.05.2020 18:28

    Inne

    Dlatego ze po 10 latach Martes tyle sie dorobil sklepow i kasy ze karza nam wierzyc ze przez 1,5 miesiaca ledwo nie padł, a teraz dzieki tarczy sie odbija od dna. Masakra. Wyzysk na kazdym kroku. Na zmianie 2-3 osoby gdzie powinno byc minimum 4-5 i oni zadaja bysmy dali z siebie 150 % , podczas gdy nie mamy z tego zupełnie nic. Normalny pracownik w tym czasie otrzymuje 1700-1800 zł na te marne 4/5 etatu i mamy pracowac jakbysmy pracowali na 1,5 etaty bo mamy sie mnozyc nic z tego nie majac? regio z poludnia straszy tylko mailami, ze na nasze miejsce jest wiele innych ludzi, makro pierdzieli jakies smieszne cytaty z piosenek wydarte, oj... jak dobrze ze konczy mi sie juz wypowiedzenie. Jeszcze tylko kilka dni do pracy i rzucam L4 i zegnam sie z ta chora firma RAZ NA ZAWSZE. Zastanawia mnie czy nie przedluza tego marnego 4/5 etatu do 9 miesiecy, bo tarcza na to zezwala...bedzie mi was szkoda, bo ja juz znalazlem nowa prace ale Wy martesiaki bedziecie wciaz ciułać za te marne grosze, podczas gdy martes bedzie z was kpic w postaci otwierania nowych sklepow ;-)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    gdzie nasze pieniądze

    17.05.2020 16:56

    Inne

    Nie uważacie, że coś tu jest nie tak... ?! mieliśmy mieć obniżone pensje o 20%... jesli policzymy uciete wynagrodzenia +premie...przeliczajac razem to ponad 40% naszego wynagrodzenia... Z czego jedną z premii wyrabialismy sobie sami... gdzie nasza premia za marzec...
    ReviewUserIcon
    Paulaaa

    04.03.2020 21:40

    Inne

    Zero szkoleń nowych pracownikow, na sprzedawce, na starszego. Zostajesz rzucony na głęboką wodę. Szkolenia produktowe- zazwyczaj dla szarych pracownikow odbywają się gdzieś w kącie sklepu, dostajesz te 15zl diety, chyba wyłącznie na zestaw z McDonalda. Nie możesz własnym samochodem, bo nie zwrócą za paliwo. Do tego płacą Ci za osiem godzin, bo tak Ci wbiją w grafik i nie interesuje ich, że do miejsca szkolenia masz kawał drogi i poświęcasz sporo wolnego, swojego czasu, za który nikt Ci juz nie zwróci. Multum dostaw, albo ich całkowity brak, uginajace się wieszaki pod kurtkami, albo pustki na ścianach. Brak socjalu, bo umówmy się i nie bądźmy śmieszni- nie nazywajcie socjalem karty multisport albo ubezpieczenia. O pracownika nie dbacie, ale klienta też macie gdzieś. Żadnych programów lojalnosciowych, bo sztuczne promki się przecież nie licza, nie? Ale co się dziwić, skoro karty podarunkowe czy aplikacja są u Was stosunkowo od niedawna. Imprezy integracyjne, oczywiście. Oczywiście, we własnym zakresie i każdy płaci za siebie Zniżki pracownicze- o ile bierzesz coś z marek obcych, to naprawdę się opłaca + Jesteś świeży, masz ambicje, starasz się. Przychodzi premia i taki leser dostaje dwa, trzy punkty mniej od ciebie co w przeliczeniu na gotówkę wynosi jakieś...wystarczy ci na paczkę fajek! I tak jest co miesiąc, bo kierownik ciapa, nie chce konfliktów. Przestajesz się starać, a motywacja spada Ci do zera. Plik premiowy, to niezła ściema. Po dwóch latach pracy kierownik odejmie Ci punkt za znajomość topografii sklepu. Płaca, wiemy jaka jest. Za bycie kasjerem, doradcą, przedstawicielem banku, sprzataczem, ochroniarzem i kto wie kim jeszcze, zarobki są słabe. Wystarczy jeden dzień l4, jeden uż i masz gołą podstawę. A nawet jak masz premie, to jest zależna od obrotu i jest zabierana przez regionalanych za cokolwiek. Zwłaszcza jak masz tak humorzasta regionalna jaka jest A.G. na Dolnym Śląsku. Klimatyzacja szwankuje w zasadzie od powstania sklepu. Jedno lato bez klimy. Drugie lato bez klimy, gdzie temperatura sięga 34stopnie. Ty się roztapiasz, klienci albo marudzą, albo Ci współczuja, albo w ogóle wychodzą ze sklepu. I siedzisz te 12h, bo nie ma mowy o wczesniejszym wyjściu. Kierownik w Dzierzoniowie- brak asertywności, brak kompetencji do zarządzania ludźmi, rozwiązywania konfliktów, nieznający kodeksu pracy. Seksistowskie teksty "baby do miotly" albo "z facetami lepiej mi się pracuje, z tobą coś ciężko", były na porządku dziennym. Do tego jeszcze niesamowicie falszywy i mamy kierownika na miarę pseudo firmy, jaką jest Martes. Teksty do pracownikow "macie się słuchać starszych sprzedawcow, bo za nie zubordynacje co do starszych sprzedawcow..." (pisowania oryginalna). Powiedzcie mi kto, kto zatrudnia takich ludzi na to stanowisko? Kierownik w sieciowce, to znowuż żaden prestiż, ani skomplikowana sprawa, ale jakieś podstawy przecież trzeba znać, chociażby ortografii... Uczenie nowych (starych też) pracownikow niewydawania paragonow za jedną rzecz, żeby nie obniżać współczynnika, to klasyk. Sama dostałam reprymendę od kierowniczka, kiedy wydałam "znajomemu" paragon za jeden artykuł. Kierownik, który jednemu ciągle bedzie zlecal najgorsza robotę, na drugi będzie tylko od pracy z klientem, bo dla niego ważne są wskazniki. Pamiętaj, im lepiej i więcej pracujesz, tym masz gorzej. Zagrywki typu "obetniemy Ci premie za to że w poprzednich miesiącach wziąłeś uż lub l4" też były u nas stosowane przez regionalną A.G. Oczywiście oficjalnie odejmowali Ci punkty za co innego. Regionalna A.G.- humorki, zmienianie zdania co tydzień, zabierania premii za byle co, gdy nie ma za co, albo za nie wiadomo co. "Jak Ci się nie podoba, to możesz zmienić prace", to jedyne jej wyjście z sytuacji. AG brak argumentów i odwagi, żeby porozmawiać z pracownikiem, gdy zajdzie taka potrzeba? :) Oprócz nieudolności firmy w wielu kwestiach, fałsz, kłamstwa i obłuda, to domena tej firmy. Podsumowując, jeżeli jesteś podatny na wpływy, a iq masz na poziomie mojego eks kierownika, do tego lubisz byc nieszanowany, wykorzystywany, dostawać ochłapy, to tak, ta praca jest dla Ciebie! Martes szuka takich ludzi jak ty. Firma udajaca profesjonalizm, firma udajaca standardy, podczas gdy nie spełniają nawet tych europejskich. Firma, która naotwierala sobie ponad 300 sklepow, w tym poza granicami Państwa, a nie radząca sobie z własnymi pracownikami i klimatyzacja. Martes, jesteście sto lat za murzynami! Tak, tak, żale się bo mnie zwolnili (za porozumieniem stron). Plusy- w miarę elastyczny grafik, niestety często wędrujący, tj.: częste zmiany grafiku. Płatne niedziele + Jak ekipa jest w porządku, to się fajnie pracuje, można zjeść spokojnie, wyjść do sklepu, na fajkę kiedy chcesz, praca fizycznie nie najgorsza. Ale większość ludzi Martesa to osoby fałszywe, które tobie mówią jedno, a potem płaczą regionalnej i udają, że cię nie znają, byleby tylko zachować pracę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Metoo

    16.05.2020 17:59

    Inne

    Ja tez, jakbym czytał o swoim sklepie. Zwlaszcza ten plik premiowy. Do tego odpowiedzialnosc zbiorowa. Moj kierownik, to tez analfabeta, czasami wstyd mi za niego, gdy rozmawia z klientami. Zdanie zlozone sprawia mu problem.
    ReviewUserIcon
    To zarty

    17.05.2020 10:18

    Inne

    Dziwicie się że analfabeci? A kto normalny i wykształcony pracowałby za takie pieniądze na takim stanowisku? Firmie nie zależy na profesjonalizmie. Byleby było.
    ReviewUserIcon
    Ggg

    16.05.2020 09:01

    Inne

    Premii to my już nigdy nie zobaczymy...
    ReviewUserIcon
    Justyna

    16.05.2020 19:05

    Inne

    Skąd te wnioski?
    ReviewUserIcon
    Ggg

    17.05.2020 09:53

    Inne

    Bo po 30.06 pewnie porobią takie zmiany, że nie będziemy mieli szans na premie a wszystko pod osłona pandemii.
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.05.2020 20:51

    Inne

    A ja się tak zastanawiam czy nie powinniśmy dostać aneksu do umowy skoro mamy obniżone etaty do 4/5 ?
    ReviewUserIcon
    Hyhy

    16.05.2020 11:11

    Inne

    Tarcza pozwala na to, by jedynie na mocy porozumienia ze zwiazkami/przedstawicielami mogł być obnizony etat. Stąd były te pseudowybory wysyłane na maile.
    ReviewUserIcon
    Ctctc

    15.05.2020 11:36

    Inne

    Czy u was na sklepach też przerzucają pracowników do innych sklepów?
    ReviewUserIcon
    Monika

    15.05.2020 18:54

    Inne

    W moim regionie nie ma kogo przerzucac Pracownikow na zmianie 2-3 osoby a przygotowywane sa otwarcia nowych Martesow
    ReviewUserIcon
    Ta

    15.05.2020 19:45

    Inne

    Oczywiście, ciągle to się dzieje. Czasem dzień przed, zazwyczaj wieczorem okazuje się że jednak nie idziesz do swojego sklepu...;)
    ReviewUserIcon
    Tadzik

    15.05.2020 16:27

    Inne

    Czy ktoś też dostał umowę zlecenie w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Michał77

    14.05.2020 10:18

    Inne

    Cześć, chciałbym Was zapytać, jak wyglądała wasza po okresie próbny? Macie wrażenie, że coś się zmieniło na lepsze/gorsze, zaczęliście być traktowani inaczej? Pytam, bo po minięciu okresu próbnego mam wrażenie, że jako sprzedawca zostałem przeciążony obowiązkami... Starsi sprzedawcy ze swojej strony raczej nie są chętni do pomocy i z racji swojego stanowiska czują się nieproporcjonalnie lepiej i da się po nich zauważyć, że się wywyższają. Pogaduszki w gronie starszych, kierowników? Wydaje mi się normalne, nawet jeśli każdy narzeka ile do roboty nie jest do wykonania.
    ReviewUserIcon
    ...

    14.05.2020 19:46

    Inne

    To chyba u was starsi się wywyższają. Dobre 250 zł brutto naprawdę daje powód aby się wywyższać xD
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.05.2020 20:53

    Inne

    Tak zadan do wykonania jest bardzo duzo To wszystko przytłacza czlowieka Pracowników 2-3 osoby na zmianie Nie mam pojecia kiedy i jak wykopiemy sie z dostaw Jesli chodzi o starszych ja na swoich nie moge narzekać Pracuja z nami ramie w ramie czesto robia wiecej niz zwykli pracownicy
    ReviewUserIcon
    Q, W, E, R, T

    10.05.2020 23:57

    Inne

    Jak tam martesiaki u was sytuacja z pracownikami? W moim sklepie było nas 10 a teraz 5 osób na duży sklep w galerii. Każdy z 4/5 etatem więc tak jakby 4osoby. Jesteśmy zawaleni kartonami a do tego ludzi tyle co przed zamknięciem. Wszyscy juz jesteśmy zmęczeni ciągłym zamartwianiem się że nie wyrabiamy. Żeby chociaż jakieś miłe słowa od naszych makro a nie tylko bez fochów i marudzenia - to nie pomaga. My nie marudzimy bo wiemy jaka jest sytuacja ale jesteśmy ludźmi i nas to przerasta. Odczuliśmy stratę premii czyli stratę pieniężna, odczuliśmy też stratę pracowników którzy może dla was byli tylko sprzedawcami a my tworzyliśmy zgrany team, zżyliśmy się ze sobą. BĄDŹCIE LUDŹMI BO MY TEŻ NIMI JESTEŚMY.
    ReviewUserIcon
    We

    11.05.2020 08:45

    Inne

    U nas z 10 ludzi zostało 4, sklep ponad 1000m, jak wszędzie 3/4 etatu
    ReviewUserIcon
    Śmieszek

    14.05.2020 20:16

    Inne

    Tych makro wlasnie powinni pozwalniać! Wciąż pokazują na co ich stać bez jakichkolwiek odpowiedzialnosci za to. Czują się bezkarni...
    ReviewUserIcon
    E

    13.05.2020 14:46

    Inne

    Składam szczere gratulacje za pomysłowość dla tej firmy! - pleksa, która nie sięga mi nawet do czubka głowy ma mnie zabezpieczać, wg otrzymanego maila od Pani Marty :) - jedźmy na delegacje! Oczywiście prawie gratis, bo będzie trzeba dopłacić. Ktoś myśli, że w obcym mieście wysokość diety pokryje koszta + z pewnością jestem w stanie czekać pare miesięcy aż mi ją wypłacą, bo teraz to mnie stać na wszystko. Współczuje komuś kto się na to zgodzi - brak premii, ale polecajcie (ale za co ja mam się trudzić? Premie mi utniecie? :) ) - poproś klienta żeby zasłonił twarz częścią garderoby - ale to Ty jesteś zwyzywamy i wyśmiany, bo Pan podobno ma alergie i wszyscy już to mamy, więc on nic robić nie będzie, ale stój 30cm od niego i szukaj mu rozmiaru. - jakieś ozonowanie czy chociaż żelazko parowe do odzieży by się przydało jak w innych sklepach. Klienci pytają i wychodzą jak są informowani, że odzież i buty nie są dezynfekowane - premia za paczki? Po co? I tak muszą spakować Powiem tak, przynajmniej nam premii nie utną, bo już nie ma z czego, hehe. Czy te osoby, które wymyślają takie rzeczy kiedykolwiek pracowały na sklepie?
    ReviewUserIcon
    Śmieszek

    14.05.2020 19:59

    Inne

    Co do maila o prośbę zasłonięcia twarzy przez klientów. JESTEŚCIE ŚMIESZNI!!!!! O nic prosić nie musimy. Mają nosić i tyle! My się narażać NIE będziemy bo ktoś naoglądał się internetów i on nie musi nosić maski. Buntownicy nagle wyrośli, nagle wszyscy maja alergie... normalny klient.pokaże papier od lekarza, (usunięte przez administratora) nie, o nie mają :)
    ReviewUserIcon
    Starszy

    11.05.2020 11:37

    Inne

    Dostał ktoś z was jakąś informację czy za maj będą premie ale obnioze o 20% czy nie będzie wogole? Orientuje się ktoś? U nas nim nic nie wie.
    ReviewUserIcon
    Bb

    11.05.2020 21:10

    Inne

    Premii nie będzie do końca czerwca. Internetowki chyba w ogóle. Dodatek starszego jest ale pomniejszony o 20%. I to tyle co wiem.
    ReviewUserIcon
    ..

    14.05.2020 14:50

    Inne

    To super ze Wam dziękują bo u nas wiecznie źle i zero pomocy
    ReviewUserIcon
    Lulu

    13.05.2020 20:03

    Inne

    Hmmm tak czytam i czytam i chyba nie złoże CV do Martesu. Jest oferta na kierownika w moim mieście i miałam nadzieję, że będzie lepiej niż w mojej obecnej, ale widzę, że tu podobny cyrk???? zarząd do kitu, wszystko pozabierali, tarcza antykryzysowa doprowadza pracowników do kryzysu. Podobno moja firma też przeżywa kryzys, a zamknięci nie byliśmy ????
    ReviewUserIcon
    Michał77

    14.05.2020 10:19

    Inne

    lepiej poszukaj innej pracy
    ReviewUserIcon
    ..

    14.05.2020 14:46

    Inne

    Jestem kierownikiem i nigdy w życiu nie polecam
    ReviewUserIcon
    Murzyn

    05.05.2020 16:54

    Inne

    Czy ktoś powie mi co się odpierda.. w tej firmie?? Sklepy byly zamknięty przez niecałe 2 miesiące, a firma nagle taka biedna? Że pracownik otrzymuje 80 procent wynagrodzenia przy ucietym etacie, zero dodatków, zero premii? Jak takie szare osoby z łańcucha mają przeżyć za 1600 zł? Ludzie mają rodziny, mieszkanie na utrzymaniu, kredyt. A firma ratuje się naszym kosztem, otwierając nowe sklepy? Zwolnili dużo pracowników, a teraz Ci co zostali pracują za dwóch. Nie liczą się ze zdrowiem pracowników, zabraniają zamawiać rękawiczki i inne środki do ochrony. Wcześniej okradali nas ze wszystkiego, ale twraz to już lekka przesada. Nie wspominając, że zmiany są tylko po 8 h w godzinach 10-18. Co przekłada się na brak życia osobistego. Bo przecież codziennie jesteś w pracy. ZA 2060 BRUTTO.
    ReviewUserIcon
    PIP

    14.05.2020 08:26

    Inne

    Zleceniowka to nie jest zatrudnienie w świetle kodeksu pracy, jest zleceniobiorca i zleceniodawca - ciekawe jak obejdą przepisy, bo jeśli dwie osoby wykonują identyczny rodzaj pracy, pod nadzorem oraz kierownictwem i czasie oraz miejscu wyznaczonym przez pracodawcę, to zlecenie powinno zostać przekształcone w umowę o pracę. Nie jest legalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną jeśli warunki wykonywania pracy są jak w stosunku pracy. Czyli te osoby to nie żadni pracownicy ale zwykli zleceniobiorcy na umowie cywilnoprawnej.
    ReviewUserIcon
    Impre

    14.05.2020 09:23

    Inne

    Jezeli chce wrocic? No prosze cie! Zapewne co drugi pracownik co zostal zwolniony chce wrocic ale na umowe o prace a nie zlecenie. Nie tak obiecywali.... Firma poprostu wykorzystuje Jak tak dluzej to potrwa to pewnie beda uciekac ci co zostali.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.05.2020 14:34

    Inne

    Czy u was na enovie też sie cos zmnienilo z wymiarem urlopu? Niestety nasza kadrowa nie jest nam w stanie pomoc...
    ReviewUserIcon
    Kier

    14.05.2020 06:50

    Inne

    Jeśli masz wymiar etatu zmiejszony to zmienia tez sie wymiar urlopow. Stracisz jakies max 4 dni.
    ReviewUserIcon
    Hyhy

    14.05.2020 08:09

    Inne

    Tak gdybam bo nie wiem na pewno, ale może się zmieniło przez inny wymiar pracy? Nie jest to proporcjonalnie mniej o 1/5 dla miesięcy gdzie jest zmniejszony wymiar?
    ReviewUserIcon
    Referencja

    12.05.2020 15:04

    Inne

    Żarty z pracowników sobie robia. Po dwie osoby na zmianie, po otwarciu sklepów utargi wzrosły trzykrotnie, mnóstwo dostaw, promocji, a o wynagrodzeniu nawet nic nie wspomne... Co godzine kaza dezynfekować sklep, ale jak znalezc na to czas? Podsumowując jeden wielki dramat! Nie wiadomo w co rece wlozyc, a oni kaza nam wyciagac sznurki z kąpielówek bo sa za dlugie...
    ReviewUserIcon
    Fiszka

    13.05.2020 22:52

    Inne

    Masz rację. Rób milion innych rzeczy ,za które dostaniesz śmieszne pieniądze. I jeszcze wymyślają sznurki,bo kara wysoka,pilne zdjęcia. Priorytet numer jeden. Plus do tego cztery miliony zamówień internetowych i wszystko zawsze zrobione najlepiej na wczoraj. Brak słów.
    ReviewUserIcon
    Marta

    13.05.2020 20:47

    Inne

    Ludzie uciekajcie z tej firmy. Nie dajcie robić z siebie taniej siły roboczej. Nie wyrażajcie zgody na "awans" bo firma gó*wno Wam da a jeszcze Was zostawi na lodzie, gdy znajdziecie się w trudnej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Mysiewitalij

    13.05.2020 17:59

    Inne

    Ta firma to masakra...
    ReviewUserIcon
    Martes

    12.05.2020 07:53

    Inne

    U Was też nie ma dostaw zewnętrznych tylko same wręcz badziewie z martesa?
    ReviewUserIcon
    josip

    13.05.2020 09:57

    Inne

    nieopłacone fv więc co się dziwisz,ze marki zewnętrzne nie przychodzą
    ReviewUserIcon
    JA

    12.05.2020 16:05

    Inne

    nie polecam absolutnie sklepu internetowego. Zamówiłam towar prawie 4 tygodnie zero kontaktu. Brak maile, odpowiada automat, infolinia zajęta dzwoniłam 3 tygodnie. Gdy już sie dodzwoniłam Pani powiedziała że towar nie jest jeszcze przygotowany, a nastronie ten artykuł dostępny i to w ilości dużej. maskara nawet jej nie było przykro tylko od razu pyta czy chce anulować. Dostałam info o zwrocie kasy ale obcięli mi kwotę. masarkra, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.05.2020 22:18

    Inne

    Tragedia !!!! To portal dla pracownikow a nie klientow My to wsxystko wiemy znamy Wiele raxy klienci sie na nas wyzywali bo sklep internetowy dziala jak dziala
    ReviewUserIcon
    Marink_

    12.05.2020 23:48

    Inne

    Wspomnę tylko że ta strona przeznaczona jest dla pracowników. Żale i wszelkie pretensje proszę zostawić dla siebie. My mamy świadomość jak to funkcjonuje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zachwycony

    09.05.2020 23:33

    Inne

    Wyplaty za kwiecień... ok żenada... Ale ja pytam gdzie są premie za marzec licząc obrót sklepu od 1 do 13 marca??? 4/5 etatu 4/5 wynagrodzenia... zero perspektyw na normalne życie... i skradziona ostatnia wypracowana premia. Gdzie Ci wybrani przedstawiciele pracowników?? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Damian

    11.05.2020 18:32

    Inne

    Daj spokój, to jest tragedia. Dostali kasę za tarczę, pozwalniali ludzi, teraz przez kilka miesięcy będą sobie chcieli straty zrekompensować, na naszych frajerskich garbach. Na sklepach stoją po 2 osoby na zmianę (ciekawe kto ma pilnować towaru) ludzie uderzyli do sklepów, ale premii nie bedzie.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    12.05.2020 21:14

    Inne

    Jak to gdzie u prezesika w kieszonce
    ReviewUserIcon
    Stasiu

    12.05.2020 18:55

    Inne

    Czy może ktoś z was podać adres e-mail do kontaktu z kadrami. Z góry bardzo dziękuje.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.