opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3697 ocen
Opinie(10586)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10586)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 49
    • 50
    • 51
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dżesika ????

    11.08.2020 14:03

    Pracownik

    Przemo W umowach zlecenie jest wyraźnie napisane, że do 10 dni od wpłynięcia a nie ze do 10 go każdego miesiąca ( polecam czytanie ze zrozumieniem?)
    ReviewUserIcon
    Pracownik z wielkiego miasta

    06.08.2020 12:34

    Pracownik

    Witam raz miałem okazję być w regionie świętokrzyskim, po prostu tam jest jakaś pomyłka wielka, miałem okazję poznać bliżej marko (usunięte przez administratora) jednym słowem ten facet to nie ma żadnej kultury osobistej, zachowuje się tak jakby rolink przyszedł do trzody, jego mina jest pierwsza klasa jak bym ktoś go z musiał żeby przyjechal do tego sklepu,fajnego ma przydupasa latał zanim jak za papieżem, jedna rada dla (usunięte przez administratora)proszę nie być przydupasem Pana J mniej chłopie swoje zadanie albo ta posada nie dla ciebie , dobrze że mam innego kierownika regionalnego ten jest człowiekiem z klasą, pozdrawiam z wielkiego miasta
    ReviewUserIcon
    Pracuj.hej

    07.08.2020 09:19

    Pracownik

    Jak się popełni taki błąd jaki wyszedł że sklepu gdzie to się zaczelo, to łatwiej obwiniać poNiej wszystkich wokol. Prawda jest taka, że to sytuacja na milion i nie wierzE w to, że jakby w moim czy waszym sklepie tak się stało, to nie znalazłaby się osoba, która również by skorzystała. Nie bądźcie dla siebie wilkami. Wszyscy ciężko pracujemy, wszyscy mamy jakieś tam potrzeby i pokusy na świecie też istnieją. Stało się i szkoda, że się stało.
    ReviewUserIcon
    Martesiara

    08.08.2020 21:34

    Pracownik

    Ktoś powie o co chodzi? Nigdzie nic nie mogę znaleźć...????
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    08.08.2020 21:07

    Pracownik

    Możecie powiedzieć o co chodzi ze zwolnieniem kierownika i tych 3 pracowników? Jaki to rejon i co zrobili że Martes im podziękował.
    ReviewUserIcon
    XXX456

    08.08.2020 12:27

    Były pracownik

    Hej Mam pytanie do osób które zostały grupowo zwolnione kilka miesięcy temu (tuż po początku pandemii w PL), staraliście się o odprawę? Udało się wam? (usunięte przez administratora) jestem ciekawy jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Martesik

    07.08.2020 21:37

    Pracownik

    Zleceniowcy, podobają się wypłaty? :D
    ReviewUserIcon
    Wielka noga

    06.08.2020 12:13

    Pracownik

    @dobry bobry to nie jest firma to jest jakaś pomyłka też nie polecam, zero współpracy z pracownikami, tylko robić nie gadać, nie wolno nawet mówić źle o tej firmie bo już jest jakieś ale od kierownika regionalnego ????raz mi paleta nie chcąco upadła to już (usunięte przez administratora) od marko, dla nich pracownik musi wchodzić w (usunięte przez administratora) klientowi, a klienci zero szacunku nie mają dla nasz, jesteśmy dla nich robolami którzy dzięki klientowi mamy na chleb ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik Martes

    07.08.2020 21:37

    Pracownik

    trzeba się szanować, błędy ludzkie zdarzają się w każdej pracy...
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca Północ

    07.08.2020 01:12

    Były pracownik

    Ilość obowiązków jaka przypada na pracowników przekracza możliwości przerobienia. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie. System premiowy w starej wersji był nieadekwatny do wykonywanej pracy. Zmiany jakie wchodzą w premiach zapowiadają, że będzie lepiej. W przeciągu roku było chyba 3 regionalnych co świadczy o braku stabilności zatrudnienia nawet na wyższych stanowiskach. Makro P. Karol jest człowiekiem o despotycznym charakterze, który próbuje podnieść niską samoocenę poprzez upokarzanie innych. Właśnie ze względu na jego osobę uciekłam z tej firmy. Jednak wisienką na torcie była sytuacja gdzie pracując ponad rok w tej firmie otrzymywałam 300 zł mniej podstawy od nowo zatrudnionego pracownika. Porównując inne sieci handlowe to MS otrzymuje ode mnie ocenę dopuszczalną plus.
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    07.08.2020 15:06

    Były pracownik

    Kolezanka chyba pracowała nie w tej firmie twierdzac ze nowy plik premiowy bedzie lepszy. Fakt, moze i lepszy ale pod wzgledem UZ czy L4... bo sklepy ktore nie urobia planu (np. zabraknie im kilkaset zł do min 90% planu) nie otrzymaja ani Złótówki premii czyli miesiac ciezko pracujesz na NIC. Wiadomo ze w sezonie ok, ale poza sezonem ? Ktory sklep ogarnie tak wysokie progi netto ? :> Stary moze był gorszy pod wzgledem UZ , L4 bo sie tracilo calosc premii, ale przynajmnije jak sklep nie wrobil planu, pracownik dostawal po prostu mniejsza premia, byla to premia na wysokosci 300-600 brutoo a teraz? dostaniesz marne 140 zł brutto za 100 % planu. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Martes

    07.08.2020 21:35

    Pracownik

    To, że obowiązków jest mnóstwo to chyba każdy się zgodzi. Presja jest ogromna, a czasami zwyczajnie po ludzku się nie da ze wszystkim wyrobić. Ciężko jest być pracownikiem Martesa...
    ReviewUserIcon
    Piotttrek

    07.08.2020 21:33

    Pracownik

    Chciałbym tu napisać coś dobrego, ale na prawdę jest ciężko. Wiadomo pracować trzeba, ale ilość obowiązków jakie przypadają na jednego pracownika w tym sklepie to po prostu jakaś porażka. Sport to wasza pasja? Z pewnością odnajdziecie się w tym sklepie, robiąc dostawę na czas... Fajnie popatrzeć na inne osoby z innych sklepów, które mogą sobie pozwolić na trochę swobodniejszej pracy przez większość dnia, podczas gdy pracownicy Martesa wypruwają sobie żyły, żeby jak najwięcej zrobić danego dnia. Rozumiem, jeśli byłyby jakieś oznaki motywacji ze strony przełożonych, bo widać że ktoś się stara, lecz po ludzku przerosły go obowiązki. Dać z siebie 110% a i tak będzie mało. Pracujesz? Ok, ale mógłbyś szybciej. Robisz coś szybko? Ok, ale mógłbyś szybciej. Tak w koło.. Fajnie, że firma się rozwija ale jak tak dalej będzie to nie wiem kto tutaj będzie chciał pracować.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    07.08.2020 20:24

    Pracownik

    @szejset zloty ty pewnie jesteś takim idealny pracownikiem no no brawo ty, pewnie brzydzisz się taką sprawa, ciekawe czy masz takie czyste sumienie, takiego pracownika jak ty trzeba chuchać dmuchać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.08.2020 18:42

    Pracownik

    Co sądzicie o nowych zasadach premiowania od wrzesnia ?
    ReviewUserIcon
    Ra

    03.08.2020 06:35

    Pracownik

    Pierwszy raz powiem, że zmiana jest na plus. Jedynym minusem jest to, że premia na nowych zasadach wchodzi dopiero od września (jak wszystko mogli nam zabierać z tygodnia na tydzień, to było łatwo, jak nam dać, to niech polezy 2 miesiące na biurku i nabierze mocy sprawczej. Tak się np stało z zakupami pracowniczymi, limit 300zl, gdzie do końca września miały być lepsze warunki są moim zdaniem zmiana zasad gry podczas grania na naszą niekorzyść...). Duzym plusem w czasach epidemii na pewno będzie ta premia frekwencyjna, dla pracownika który nie ucieka od razu na zwolnienie i opiekę, i dla pracodawcy, który nie będzie musiał szukać wsparcia z innego sklepu.
    ReviewUserIcon
    Artek

    06.08.2020 15:44

    Pracownik

    Z czego Ty sie cieszysz? Jesli Twoj sklep jest juz kilka lat otwarty to wspolczynnik z obrotu powinien byc na poziomie 0,0009. Teraz dostaniesz 0,0005 i i 140 brutto za frekwencję xD wychodzi na no samo
    ReviewUserIcon
    Dobry bobry

    05.08.2020 17:27

    Pracownik

    Nie polecam tego sklepu jestem pracownikiem dużym stażem, zero szacunku dla pracownika najważniejsze dla tej firmy jest tylko zysk, jak nie zrobimy rok do roku trzeba się spowiadać ????dlaczego nie robiliśmy rok do roku???? pracujemy po 12 godzin a tak naprawdę pracujemy więcej, każdy wie ze nigdy nie da się zamknąć równo o 21???? bo mamy te szybkie komputery które pracują jak by chciały a nie mogły nie wiem taka firma nie potrafią kupić nowych komputerów poprostu brak słów???? Sa te niby kierownicy regionalne normalnie nie znają się na niczym????jak zapytać coś to nie wiedzą co powiedzieć tylko nie wiem dlaczego tak jest ????oni są tylko do lizania du.. Makro ????brak słów żeby teraz osoby które pracują na umowę zlecenie więcej zarabiają o pracowników którzy pracują 10 lat tak jak ja????masakra brak słów????po co pracownikowi muliti sport przecież nikt nie korzysta ja właśnie korzystałem i byłem zadowolony a teraz nie opłaca firmie się dokładać to tej karty????????
    ReviewUserIcon
    Jupi

    05.08.2020 16:25

    Pracownik

    @dobry bobry to prawda w tej firmie nigdy nie liczyły się z pracownikami
    ReviewUserIcon
    Dobry bobry

    05.08.2020 16:24

    Pracownik

    Nie polecam tego sklepu jestem pracownikiem dużym stażem, zero szacunku dla pracownika najważniejsze dla tej firmy jest tylko zysk, jak nie zrobimy rok do roku trzeba się spowiadać ????dlaczego nie robiliśmy rok do roku???? pracujemy po 12 godzin a tak naprawdę pracujemy więcej, każdy wie ze nigdy nie da się zamknąć równo o 21???? bo mamy te szybkie komputery które pracują jak by chciały a nie mogły nie wiem taka firma nie potrafią kupić nowych komputerów poprostu brak słów???? Sa te niby kierownicy regionalne normalnie nie znają się na niczym????jak zapytać coś to nie wiedzą co powiedzieć tylko nie wiem dlaczego tak jest ????oni są tylko do lizania du.. Makro ????brak słów żeby teraz osoby które pracują na umowę zlecenie więcej zarabiają o pracowników którzy pracują 10 lat tak jak ja????masakra brak słów????po co pracownikowi muliti sport przecież nikt nie korzysta ja właśnie korzystałem i byłem zadowolony a teraz nie opłaca firmie się dokładać to tej karty????????
    ReviewUserIcon
    Dobry bobry

    05.08.2020 16:23

    Pracownik

    Nie polecam tego sklepu jestem pracownikiem dużym stażem, zero szacunku dla pracownika najważniejsze dla tej firmy jest tylko zysk, jak nie zrobimy rok do roku trzeba się spowiadać ????dlaczego nie robiliśmy rok do roku???? pracujemy po 12 godzin a tak naprawdę pracujemy więcej, każdy wie ze nigdy nie da się zamknąć równo o 21???? bo mamy te szybkie komputery które pracują jak by chciały a nie mogły nie wiem taka firma nie potrafią kupić nowych komputerów poprostu brak słów???? Sa te niby kierownicy regionalne normalnie nie znają się na niczym????jak zapytać coś to nie wiedzą co powiedzieć tylko nie wiem dlaczego tak jest ????oni są tylko do lizania du.. Makro ????brak słów żeby teraz osoby które pracują na umowę zlecenie więcej zarabiają o pracowników którzy pracują 10 lat tak jak ja????masakra brak słów????po co pracownikowi muliti sport przecież nikt nie korzysta ja właśnie korzystałem i byłem zadowolony a teraz nie opłaca firmie się dokładać to tej karty????????
    ReviewUserIcon
    Dobry bobry

    05.08.2020 16:21

    Pracownik

    Nie polecam tego sklepu jestem pracownikiem dużym stażem, zero szacunku dla pracownika najważniejsze dla tej firmy jest tylko zysk, jak nie zrobimy rok do roku trzeba się spowiadać ????dlaczego nie robiliśmy rok do roku???? pracujemy po 12 godzin a tak naprawdę pracujemy więcej, każdy wie ze nigdy nie da się zamknąć równo o 21???? bo mamy te szybkie komputery które pracują jak by chciały a nie mogły nie wiem taka firma nie potrafią kupić nowych komputerów poprostu brak słów???? Sa te niby kierownicy regionalne normalnie nie znają się na niczym????jak zapytać coś to nie wiedzą co powiedzieć tylko nie wiem dlaczego tak jest ????oni są tylko do lizania du.. Makro ????brak słów żeby teraz osoby które pracują na umowę zlecenie więcej zarabiają o pracowników którzy pracują 10 lat tak jak ja????masakra brak słów????po co pracownikowi muliti sport przecież nikt nie korzysta ja właśnie korzystałem i byłem zadowolony a teraz nie opłaca firmie się dokładać to tej karty????????
    ReviewUserIcon
    Dobry bobry

    05.08.2020 16:20

    Pracownik

    Nie polecam tego sklepu jestem pracownikiem dużym stażem, zero szacunku dla pracownika najważniejsze dla tej firmy jest tylko zysk, jak nie zrobimy rok do roku trzeba się spowiadać ????dlaczego nie robiliśmy rok do roku???? pracujemy po 12 godzin a tak naprawdę pracujemy więcej, każdy wie ze nigdy nie da się zamknąć równo o 21???? bo mamy te szybkie komputery które pracują jak by chciały a nie mogły nie wiem taka firma nie potrafią kupić nowych komputerów poprostu brak słów???? Sa te niby kierownicy regionalne normalnie nie znają się na niczym????jak zapytać coś to nie wiedzą co powiedzieć tylko nie wiem dlaczego tak jest ????oni są tylko do lizania du.. Makro ????brak słów żeby teraz osoby które pracują na umowę zlecenie więcej zarabiają o pracowników którzy pracują 10 lat tak jak ja????masakra brak słów????po co pracownikowi muliti sport przecież nikt nie korzysta ja właśnie korzystałem i byłem zadowolony a teraz nie opłaca firmie się dokładać to tej karty????????
    ReviewUserIcon
    Pracownik pracownik

    05.08.2020 13:46

    Pracownik

    @Blaksja ty pewnie z tego sklepu jesteś i napisałeś/aś żebym nie interesował, właśnie jest cicho nikt nie wie co się stało tam
    ReviewUserIcon
    Pracownik pracownik

    03.08.2020 10:20

    Pracownik

    Wiecie co się dzieje w regionie (usunięte przez administratora) czemu poleciał kierownik i 3 pracowników odrazu w tym samym dniu?
    ReviewUserIcon
    Witka

    04.08.2020 20:29

    Pracownik

    No to grubo. Napisz kogo to region, bo oczywiście usunęli. Ciekawe co sie stało.
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.08.2020 14:43

    Kandydat

    Na jak długo jest umowa zlecenie
    ReviewUserIcon
    ...

    03.08.2020 22:41

    Pracownik

    Na 3 albo 6 miesięcy. W sumie zależy od kierownika
    ReviewUserIcon
    ....

    04.08.2020 20:06

    Pracownik

    To ciekawe u nas decydował regionalny
    ReviewUserIcon
    Mak

    03.08.2020 21:02

    Pracownik

    Pytanie do osób które są na umowie zlecenie, dowiadywaliscie się czy dostaniecie umowę o pracę po zakończeniu zlecenia?
    ReviewUserIcon
    Noobina

    04.08.2020 10:47

    Pracownik

    Ja podejrzewam, ze będą ciągnąć te umowy jak najdłużej sie da, to znaczy jesli skończy Ci sie okres 6 miesiecy i jesli bedziesz chcial/a zostac to Ci przedłuża na kolejne 6. A wnioskuje to stad, ze jakis tydzien temu pytałam regionalnej czy wie cos na ten temat i jej odpowiedz brzmiała „ nie, nic nie wiem”
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pyt

    03.08.2020 14:35

    Kandydat

    Hej ! Czy oferty na sprzedawcę na umowę zlecenie to na okres probny 3 miesiące A potem jest umowa o pracę? Jak to wyglada
    ReviewUserIcon
    ...

    03.08.2020 22:41

    Pracownik

    Niekoniecznie. Umowa zlecenie może być nawet na 6 miesięcy. Zależy od kierownika. Możesz nawet nigdy nie dostałam umowy o pracę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik starszej Daty

    29.07.2020 19:46

    Pracownik

    Ciekawy jestem skąd wiece o obniżeniu pensji / dodatku dla Starszych. Mi nic o tym nie wiadomo. W mailach tez kompletnie nic nie było
    ReviewUserIcon
    Mmmm

    30.07.2020 13:52

    Pracownik

    Fakt nie ma tam kwoty dodatku za starszego ale raczej bez aneksu zmienic go nie mogą.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    31.07.2020 09:53

    Pracownik

    Na maila został przesłany nowy regulamin wynagradzania podpisany przez naszych kochanych przedstawicieli więc aneks raczej nie będzie potrzebny. Jeden z punktów tego regulaminu mówi, że wysokość dodatku dla starszego sprzedawcy będzie ustalana przez przełożonego. Wcześniej przecież mieliśmy jasno określone ile wynosi dodatek.
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.07.2020 09:49

    Inne

    U mnie w mieście to jakas tragedia z tymi co pracują w sklepie, wiecznie tylko popisówka, bawią się na sklepie, jak klient podchodzi do kasy to wieczne zarty i śmiechy chichy, nie wiem gdzie w tym czasie jest kierownik żeby rozdysponować im zadania, ale chyba go nie ma skoro właśnie tak zachowuja się pracownicy podczas pracy. Ja rozumiem można się pośmiać, ale nie non stop.
    ReviewUserIcon
    W

    29.07.2020 17:53

    Pracownik

    Ludzie macie aneksy, wiecie jak kwota jest tam wpisana..
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.07.2020 21:01

    Pracownik

    Czy ktoś z was dostal informacje albo pytał się kadrowej, regionalnego co z tym dodatkiem osoby funkcyjnej?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    29.07.2020 18:55

    Pracownik

    Ciekawe, kiedy wznowią tajemniczego klienta, żeby swoich pracowników już totalnie dobić...
    ReviewUserIcon
    Klient

    29.07.2020 17:44

    Inne

    Obsługa sklepu w Łodzi w Pasażu Łódzkim jedno wielkie nieporozumienie! Personel nie do uchwycenia, a gdy w końcu uda się złapać osobę z obsługi jedyne co ma do powiedzenia to "proszę sobie szukać na półkach". Obłęd.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.07.2020 17:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kazik

    29.07.2020 14:01

    Pracownik

    Nie nie nauczy Nie Ty pierwszy i nie ostatni Maja to w 4 literach I tak tutaj wrocisz po zakupy
    ReviewUserIcon
    Baśka

    27.07.2020 10:42

    Były pracownik

    Cześć Mam pytanie. Jestem aktualnie na L4 i okresie wypowiedzenia. Kiedy Martes musi wypłacić mi ekwiwalent za niewykorzystany urlop? Jestem bardzo ciekawa.
    ReviewUserIcon
    Z ostatnia wyplata

    27.07.2020 22:16

    Pracownik

    Hej z ostatnia wypłata.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK DS. REKLAMACJI

    29.07.2020 13:52

    Pracownik

    Hahaha już się boje dawaj składaj wniosek do sądu po co rzecznik doczekać się nie mogę aż pismo przyjdzie...
    ReviewUserIcon
    Kalashnikov

    29.07.2020 12:00

    Były pracownik

    Praca jedynie dla młodych, studentów, najlepiej bez życia prywatnego i na maksymalnie 3 miesiące. Wypłata to najniższa krajowa. Godzinowy czas pracy w stosunku miesięcznym - 180 h. Dni pracujące w kratkę, ciężko sobie coś zaplanować, najczęściej rozpisywany grafik po 10-12 h, gdzie w moim przypadku dochodziły jeszcze 2 godziny drogi do pracy i z powrotem. Pracy jest bardzo dużo, miejscami sytuację można nazywać „cichym mobbingiem”, mocne wywieranie presji, brak jakiegokolwiek przeszkolenia. Niestety „masz nauczyc sie w praktyce”. A jeśli zrobisz cos zle i masz brak w kasie to nie ma przebacz. Nikt nie pokaże ci jak wystawić fakture czy reklamacje. Najlepiej gdybyś na raz robił 2 albo 3 rzeczy. Upokarzanie, wpychanie nosa w prywatne życie pracowników a do tego uciążliwi klienci. Tak wygląda praca w Martesie
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    26.07.2020 22:12

    Pracownik

    Mam pytanie do osób które pełnia funkcje kierownika jak wygląda praca?? Macie wpływ na to jak sklep funkcjonuje bo pojawiło się ogłoszenie a właściwie mnóstwo ogłoszeń na to stanowisko i zastanawiam się czy powinienem aplikować??? Czytające opinie to nie jestem pewien czy warto nawet cv wysłać???
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.07.2020 09:44

    Pracownik

    A jak myślisz dlaczego pojawiło się dużo ogłoszeń kierownic z dobrym stażem pozwalniali się ponieważ to co dzieje się w tej firmie to porażka coraz więcej obowiązku praca z Regio ciężka zmiany 8 godzinne bez premii zastanów się pełniąc funkcje kierownika jesteś w tym sklepie od wszystkie kasjer serwisant sprzątaczka ochroniarz a jak przyjdzie co do czego To nawet nie powiedzą Ci dziękuje ;)
    ReviewUserIcon
    Nini

    27.07.2020 13:55

    Pracownik

    A może zastanów się zanim aplikujesz dlaczego jest tyle wakatów na to stanowisko.... Bo kierownicy czy zastępcy nie zwolnili etatu od tak
    ReviewUserIcon
    Anna

    27.07.2020 10:27

    Pracownik

    #Kierownik ja szczerze odradzam. Pracowałam w wielu firmach jako kierownik i nigdy nie spotkałam się z takim złym traktowaniem. Brak wsparcia, pomocy nie tylko dla kierownika ale dla sklepu i całej załogi. A wymagania ogromne. Przy 2 osobach na zmianie w tym kierownik nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć. Dostawy po 20-30 kartonow dziennie, plus milion innych zadań do zrobienia i mnóstwo klientów. Ale nikogo to nie interesuje, że nie dajesz rady. Ma być zrobione i koniec. Pieniądze słabe, firma co chwilę coś wymyśla żeby nam zabrać jak najwięcej kasy. System premiowy zmieniony oczywiście na niekorzyść pracowników. Szkoda gadać naprawdę.
    ReviewUserIcon
    filet2

    19.02.2020 15:26

    Inne

    Moje pytanie zostało usunięte, więc ponawiam: czy istnieje możliwość zamian ze współpracownikami albo wystosowanie próśb grafikowych?
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    23.07.2020 09:08

    Pracownik

    No właśnie ja tez mam ten problem, że nie rozumiem dlaczego. Skoro zamieniamy się dzień za dzień, godziny pracy mamy takie same, wszystko się zgadza to powinno być ok. Ale chyba rzeczywiście to zależy wszystko od regionalnego. Wola nas wysyłać na urlopy niż zgadzać się na zamiany
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    23.07.2020 09:09

    Pracownik

    Pewnie chca pokazać swoją pozycję w hierarchii firmy
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.07.2020 11:26

    Pracownik

    Cześć. Czy po pracownicy którzy mają ulgę podatkowa do 26 roku życia, dostają podatek do wypłaty czy ma to być na PIT?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    17.07.2020 14:33

    Pracownik

    A CZY TO WIDAĆ NA PASKU WYPŁATY ? BO PANI Z KADR POWIEDZIAŁA, ŻE TO BĘDZIE W PIT
    ReviewUserIcon
    Ludzie ogarnijcie się

    22.07.2020 20:48

    Pracownik

    Co ma być widać, skoro nie masz podatku to nie będzie go na pasku.
    ReviewUserIcon
    Anna

    21.07.2020 09:19

    Pracownik

    Mam pytanie czy u Was też wprowadzają taki terror i mówią, że masz 10 minut na zrobienie kartonu, 20 min na dekadówke itp?
    ReviewUserIcon
    ....

    21.07.2020 22:30

    Pracownik

    20 minut na dekadowke to na spokojnie można zrobić nie wiem w czym problem ...
    ReviewUserIcon
    ted

    22.07.2020 13:03

    Pracownik

    serio? szanujmy swoją pracę... karton kartonowi nie równy. W dodatku jest masa innych rzeczy, obsługa klienta, jakaś faktura, reklamacja itp. Mam rozumieć, że w takim wypadku panuje u was samoobsługa? Powinnaś na to jakoś zareagować, bo to nie jest praca na akord i nikt nie powinien ci wydawać takich poleceń, chyba że ta osoba nigdy dostawy nie robiła.
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.07.2020 11:13

    Pracownik

    #Ra być może. To nie chodzi o to że nie potrafimy zrobić tego w tym czasie. Tylko sami wiecie że przy 2 osobach na sklepie i dużej liczbie klientów jest to ciężkie do zrobienia. Zastanawiałam się czy w innych sklepach jest podobnie.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    20.07.2020 19:34

    Pracownik

    Gdzie można znaleźć nowy regulamin wynagrodzeń z 15.07.2020?
    ReviewUserIcon
    Bear

    21.07.2020 18:39

    Pracownik

    Kierownik powinien wydrukować i dać wam do wglądu. Nowe regulaminy wysyłane były do sklepów na maila.
    ReviewUserIcon
    Ra

    21.07.2020 21:06

    Pracownik

    Każdy z pracowników powinien się podpisać, że się z nim zapoznał i powinno to być do wglądu dla wszystkich na stałe, tak jak regulamin pracy. Jeśli nie macie wersji papierowej, to będzie on na mailu sklepowym.
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.07.2020 12:35

    Inne

    Opowiem wam co się u nas wydarzyło. Zacznę od tego że u nas na sklepie są tylko 2 osoby funkcyjne starszy sprzedawca oraz zastępca kierownika. Nie wspomnę o tym ze kierownika nie mamy od 10 miesięcy. 30 czerwca Ja jako starszy sprzedawca złożyłam wypowiedzenie. Osoba która pełni funkcję zastępcy złożyła razem ze mna. Nasza regionalna tego dnia była w mieście gdzie znajdują się nasze sklepy tyle że była w tym drugim Martesie. Z jednego sklepu do drugiego ma tylko 10 minut jazdy autem myślicie że przyjechała? NIE. Potrafiła tylko zadzwonić i zapytać czy jest to nasza ostateczna decyzja i czy będziemy chodzić do pracy przez okres wypowiedzenia. Dlatego nie ma co żałować podjętej decyzji bo dla nich jak widać to nic takiego że osoby ktore ogarnialy to wszystko odchodzą razem. Życzę powodzenia w znalezieniu w tak krótkim czasie osób funkcyjnych. Dodam jeszcze że nikt z pozostałej ekipy nie chce mieć tego zaszczytu i "Awansować " na stanowisko funkcyjne :)
    ReviewUserIcon
    Nina

    10.07.2020 21:45

    Inne

    Popsuta klimatyzacja to standard w sklepach Martesa Na tym też oszczędzają Nikogo to nie obchodzi że przy włączonych 2 lodówkach temperatura na kasie dochodzi do 40C Jak się klienci skarżą ze jest duszno, gorąco mów prawde Firmy nie stać na naprawę klumatyzacji
    ReviewUserIcon
    Nina

    20.07.2020 08:27

    Pracownik

    Nie nie tylko on ! Klima nie dziala od dobrych 4 lat i nie wspomne o tym, ze podczas mroźnych kazali nam otwierac drzwi od parkingu wtedy temperatura na sklepie spadała do 4 stopni
    ReviewUserIcon
    Alojz

    16.07.2020 09:37

    Pracownik

    Prawdą jest ze starsi beda mieć obciete dodatki funkcyjne?
    ReviewUserIcon
    Razdwatrzy

    19.07.2020 11:02

    Pracownik

    Ale tam nie ma nic napisane, że osobom które już są starszymi sprzedawcami, że obetną im dodatek. Aneks do umowy na 250zl brutto macie podpisany, nikt nie może wam tego cofnąć. Tu już chodzi o nowych starszych, którym będzie można dać awans i wtedy będzie powiedziane ile kto dostanie. Widać, że dużo osób nie umie czytać ze zrozumieniem, przeczyta jedno zdanie, źle zrozumie i potem zamęt robi. Nie bronie Martesa, bo dużo źle robią teraz, zwłaszcza teraz gdy jest koronakryzys. Czytajcie ze zrozumieniem.
    ReviewUserIcon
    Smuklagrazyna

    19.07.2020 17:21

    Pracownik

    Pozwól, że przytoczę zapis z ostatniego paragrafu regulaminu: postanowienia regulaminu mniej korzystne dla pracowników wprowadza się w drodze wypowiedzenia dotychczasowych warunków umowy o pracę nie mają zastosowania przepisy ograniczające dopuszczalność wypowiadania warunków takiej umowy lub aktu. Widać że jedyną osobą która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem jesteś tutaj ty. Nie musisz dziękować za pomoc;)
    ReviewUserIcon
    Ąć

    18.07.2020 20:26

    Kandydat

    Witam, chcialem aplikowac na stanowisko sprzedawcy w tym sklepie ale po przeczytaniu opinii sie waham, czy jako pierwsza praca na miesiac-dwa absolutnie sie to nie oplaca i lepiej szukac czegos innego?
    ReviewUserIcon
    ...

    19.07.2020 14:07

    Pracownik

    Pracy jest duzo to fakt..ale przeciez nikt nie wrzuci Cie od razu na głęboką wodę. Duzo zalezy też od ekipy jednak myślę,ze na start może to byc dobra opcja. Zawsze jakieś nowe doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    .

    19.07.2020 14:44

    Były pracownik

    Na miesiac,dwa spoko... na 3 i wiecej nie radze :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    19.07.2020 14:13

    Były pracownik

    Po ponad dwóch latach przyszedł czas i na mnie, firma w moich oczach spadła do zera. Wszystkim znajomym będę odradzać współpracy z nimi bo szkoda wysiłku i włożonej pracy która i tak nie zostanie doceniona, a na koniec obrzuca cie błotem. Szanowne Państwo obudźcie się i zacznijcie doceniać pracowników, pamiętajcie że to my jesteśmy podstawa do prowadzenia tego biznesu, tracicie dobrych z wieloletnim stażem pracowników przez swoje pazerstwo, nie docenianie i wieczne nie zadowolenie. Od siebie nie dajecie kompletnie nic poza wydawniem rozkazów a od nas wymagacie bóg wie czego, my jesteśmy ludźmi nie maszynami z opragromowaniem na baterie.
    ReviewUserIcon
    filet3

    19.02.2020 15:27

    Inne

    Ciekawe kiedy skończy się cenzura w tym wątku, już 2 moje wpisy zostały usunięte.
    ReviewUserIcon
    NICK7

    19.07.2020 10:42

    Pracownik

    zadawaj pytania bardziej neutralne, to pewnie przejdzie

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.