opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3696 ocen
Opinie(10584)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10584)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 48
    • 49
    • 50
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    H

    21.09.2020 17:11

    Inne

    Jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym na umowie zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Lol

    23.09.2020 18:39

    Kandydat

    Zadzwoń do kadr zapytać przecież
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    21.09.2020 13:15

    Inne

    Mamy dobrego pracodawcę więc nie przesadzajcie z narzekaniem
    ReviewUserIcon
    000

    22.09.2020 07:54

    Były pracownik

    Taki pracodawca, który wyrzuca ludzi z pracy jak się tylko pali, śmiechu warte ????
    ReviewUserIcon
    Lola

    22.09.2020 11:00

    Pracownik

    Dobrym pracodawcą Martes może i był ale z 3-4 lata temu.
    ReviewUserIcon
    Eloelo

    17.09.2020 21:59

    Pracownik

    jakie są obowiązki starszego sprzedawcy?
    ReviewUserIcon
    Nina

    20.09.2020 14:19

    Pracownik

    Takie same jak zastępcy i kierownika Tylko Nie mozesz zwalniać i zatrudniać pracowników
    ReviewUserIcon
    Hmm

    20.09.2020 21:13

    Pracownik

    Robisz plany urlopów? Grafiki? Odpowiadasz za BHP sklepu i pracowników? Bierzesz odpowiedzialność za kary finansowe na wypadek kontroli, wypadków? Nie zdajesz sobie sprawy z zakresu obowiązków bo masz słabego kierownika. Odpowiadam na pytanie: Starszy sprzedawca prowadzi zmianę pod nieobecność kierownika i zastępcy oraz wykonuje jego polecania.
    ReviewUserIcon
    Hips

    02.09.2020 14:32

    Pracownik

    Powiedzcie co to za porozumienie podpisane na okres od lipca do września w związku z koronawirusem? Jestem na L4 i nic nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Czechowice

    10.09.2020 07:03

    Pracownik

    Porozumienie wymuszające na pracownikach zrzeknięcie się części wynagrodzenia na rzecz pracodawcy a jak nie to zwolnienie
    ReviewUserIcon
    ....

    10.09.2020 23:34

    Pracownik

    Nie wiem o czym wy mówicie tego porozumienia już dawno nie ma od 3 miesięcy mam nawet spoko wypłatę
    ReviewUserIcon
    Hips

    10.09.2020 16:08

    Pracownik

    #Czechowice ja podpisywałam takie porozumienie o obniżeniu wynagrodzenia za okres od kwietnia do czerwca. Czy to od lipca do września tez obniża wynagrodzenie o 20%?
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    10.09.2020 22:36

    Pracownik

    Nie. Od lipca masz normalne wypłate.
    ReviewUserIcon
    Zaknteresowana

    04.09.2020 01:29

    Kandydat

    Witam, jak wygląda praca na magazynie w Czechowicach Dziedzicach?
    ReviewUserIcon
    Czechowice

    10.09.2020 06:59

    Pracownik

    Magazyn w Czechowicach jak każdy robotę trzeba zrobić jak wszędzie ale kolesiostwo widać już z daleka od samego początku zmiany a jak rozdadzą inaczej robotę to wielki foch magazynie jest. Jak wszędzie kolesiostwo kolesiostwo obniżona pensja brak premii zero socjalu. Ogólnie już nie warto do tej firmy aplikować
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2020 09:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktos

    09.09.2020 16:08

    Pracownik

    Specyfika sieci jest taka, że to klient powinien poprosić o pomoc. Moim zdaniem jest to uczciwe podejście, ponieważ nie każdy lubi być atakowany przez sprzedawcę. Myślę, że każdy kto poprosi o pomoc, a nie zapyta tylko gdzie coś leży zostanie należycie obsłużony w każdym sklepie MS. Jeśli natomiast oczekuje się od sprzedawców by sami oferowali pomoc to niestety ze względu na specyfikę naszej pracy oczekiwania te nie będą spełnione.
    ReviewUserIcon
    Miła

    09.09.2020 16:43

    Były pracownik

    pracowałam tam blondynka nie ma popsutego zęba ....ogarnijcie się jeśli ktoś ma coś do tych dziewczyn świadczy tylko o tej osobie ze nie ma odwagi powiedzieć.....
    ReviewUserIcon
    Kris

    03.09.2020 05:06

    Inne

    Porażka nie polecam martes sport chelm, pracownik nie ma wgl pojęcia na temat przyjmowania reklamacji wprowadza w błąd
    ReviewUserIcon
    Łuki

    04.09.2020 22:23

    Pracownik

    Który sklep w Chełmie? Nowy czy stary?
    ReviewUserIcon
    Dżony

    08.09.2020 22:53

    Pracownik

    A co to za różnica? To forum dla pracowników a nie do wystawiania opinii przez „klientów”.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2020 12:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pablo

    08.09.2020 18:29

    Pracownik

    Wydaje mi się, że ktoś ewidentnie chce zaszkodzić tutaj koleżankom.... i to nie pisze klient tylko ktoś z grona znajomych z sieci .Nosimy maseczki żaden klient nie widzi ust a tym bardziej uzębienia.... Trzymajcie i nie dajcie się dziewczyny....
    ReviewUserIcon
    Koko

    08.09.2020 19:38

    Pracownik

    Wszyscy pracownicy noszą maseczki ściema ,żeby zaszkodzić dziewczynom.....
    ReviewUserIcon
    Eloelo

    05.09.2020 12:57

    Pracownik

    Jak jest z premiami dla pracowników? Czy liczą się wszystkie prememie za złodzieja, programy 20+?
    ReviewUserIcon
    BiałyMurzynMartesu

    08.09.2020 15:58

    Pracownik

    Przeczytaj regulamin wynagradzania, premia za złodzieja jest po staremu, 20+ też. Premia za obrót...wiadomo.
    ReviewUserIcon
    Roma

    08.09.2020 07:54

    Inne

    Salon przy ul. Komunalnej we Włocławku to jakaś porażka ???? jestem waszym klientem od lat i nie spotkałam się w innych miastach z takim podejściem olewajacym klienta jak we Włocławku. Podczas podróży firmowych odwiedzam często Włocławek i korzystam z usług salonu, obsluga w tym sklepie to jakaś porażka , zwłaszcza gdy są na sklepie dwie panie ,dość szczupła brunetka i blondynka z zepsutym zębem z przodu , Panie nie zwracają uwagi na klientów , zapytanie się o co kolwiek denerwuję Panie albo udają że nie słyszą pytania. Klient wchodząc do salonu jest od razu oceniany i komentowany przez pracownice. I najlepsze w tym jest to że po wizycie najprawdopodobniej kierownika lub regionalnej , posypały się komentarze raczej niezbyt sprzyjające i słyszeli to klienci ???? wydaję mi się że jakiś szacunek dla przełożonych jest niezbędny. Mam nadzieję że ten wpis zwróci uwagę na zachowanie pracowników tego salonu a zwłaszcza tych pań i podejmie odpowiednie kroki.
    ReviewUserIcon
    Robotnik

    01.09.2020 13:32

    Pracownik

    Jak tam plany?Nam brakło 1% do premii????
    ReviewUserIcon
    Sprzedawxa

    05.09.2020 13:21

    Pracownik

    Jeśli uważasz, że sprzedawca nie sprzedaje to zmień prace człowieku.
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    07.09.2020 12:22

    Pracownik

    Zmien czestotliwosc. Jezeli uwazasz ze z powodu braku ruchu sklep jest zdolny do wyrobienia planu sprzedazowego to chyba te pieniadze z utargu wyczarujesz z kapelusza. Sry, ale nawet "z pustego Salomon nie naleje"
    ReviewUserIcon
    Eloelo

    05.09.2020 12:56

    Pracownik

    Jak jest z premiami dla osób na zleceniu?
    ReviewUserIcon
    ...

    05.09.2020 19:51

    Pracownik

    Nijak, nie mają premii
    ReviewUserIcon
    Noobina

    07.09.2020 11:48

    Pracownik

    Chyba troche za agresywnie podchodzisz do osób z umowami zlecenie. Sama mialam kiedys w tej firmie umowę o prace, a jestem aktualnie na zleceniu. Wykonuje te same zadania co sprzedawcy na umówię o prace, a czasami nawet wiecej. Ciesz sie, ze masz płatne L4 oraz urlopy. A różnicy finansowej, az tak dużej nie ma. A pamietaj, ze jesli Ci sie nie podobają zarobki to zawsze mozesz zmienić prace. Nie mowie oczywiscie, ze Martes płaci miliony, bo płaci marne grosze, ale w dalszym ciągu uważam, ze umowa o prace jest troszeczkę lepsza od zleceniowki. Takze sie zastanów :)
    ReviewUserIcon
    Pyt

    30.08.2020 16:49

    Inne

    Czy na zleceniu pracuje się 8h czy można też 12h ?
    ReviewUserIcon
    Bcaa

    03.09.2020 22:40

    Pracownik

    Ja mam 12 więc można
    ReviewUserIcon
    K.

    04.09.2020 14:32

    Pracownik

    Można po 12.
    ReviewUserIcon
    jhg

    01.09.2020 22:21

    Pracownik

    Ile zarabia grafik w centrali?
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    04.09.2020 10:21

    Pracownik

    grafik w centrali ? zadzwon - zapytej
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    31.08.2020 15:11

    Inne

    Zdecydowanie nie polecam szajs buty z nieodpowiedniego materiału wykonane i nie uwzględniają reklamacji !!!
    ReviewUserIcon
    .

    02.09.2020 17:13

    Pracownik

    Myśląca inaczej kobieto, nie zauważyłaś spośród tysięcy komentarzy pracowników że nie jest to portal dla klientów? :)
    ReviewUserIcon
    Wymagająca klientka

    01.09.2020 00:46

    Inne

    Polecam sklep w Dębica , dziś zostałam bardzo miło obsluzona przez panią Agnieszkę i pana z tatuażami. Super obsługa i bardzo mili i pomocni pracownicy napewno wrócę, pani Agnieszka bardzo pomocna i zaangażowana, pan w tatuażach bardzo wesoły i uśmiechnięty co wprowadza miłą relacje między klientem a sprzedawca.
    ReviewUserIcon
    TyroneLooongStyle

    02.09.2020 09:00

    Pracownik

    to nie portal na bzdety ,na czole sobie to napisz.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    27.08.2020 15:39

    Były pracownik

    Witajcie Kochani! Minął rok od czasu, jak odeszłam z tego Kolchozu i widzę, że jeśli chodzi o ilość obowiązków i kulturę pracy nic sie nie zmieniło. Jak odchodzilam nie było jeszcze umów na zlecenie, a teraz widzę, że stały się standardem. Poza tym doszły mnie słuchy, że osoby na zleceniu nie mają prawa do płatnych przerw i nie mogą wykonywać niektórych zadań. Skoro teraz wszyscy nowi pracownicy są zatrudniani na umowie zlecenie i nie mogą robić niektórych rzeczy, to rozumiem, że starzy pracownicy na starych umowach analogicznie robią tylko to, czego nie mogą robić ci na zleceniach? Jak sobie z tym radzą funkcyjni? Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników Martesa!
    ReviewUserIcon
    Hej

    30.08.2020 00:14

    Pracownik

    Zastanawia mnie tylko skoro odeszłaś rok temu to dlaczego nadal Cię interesuje jak wygląda praca w Martesie?? Na prawdę nic innego ciekawszego nie masz do roboty:)?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    01.09.2020 16:45

    Były pracownik

    Dokładnie tak. Szukając pracy trafiłam na ogłoszenia od Martes Sport i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było dowiedzieć się, co nowego słychać w firmie, której poświęciłam (w przenośni i dosłownie) 3 lata życia. P.S. Dziękuję za troskę o mój czas. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gucio

    31.08.2020 13:46

    Inne

    Nie poleca sklepików tej firmy A bardziej oddziału w Rawa Mazowiecka totalne (usunięte przez administratora) nikt na niczym się nie zna kupiłem buty dałem 350 zł dwa miesiące i nikt nie potrafi przyjąć reklamacji porażka A kierowniczka każe mi przyjść złożyć reklamację za rok bo ona nie ma czasu
    ReviewUserIcon
    P....

    20.08.2020 15:08

    Pracownik

    Witam wszystkim nie rozumiem tego jak można pisać takie kłamstwa i oczerniać taką fajną firme, jaka jest martes sport jestem pracownikiem tej firmie i jestem zadowolony, jak można tak jadem mówić o tej firmie i o kierownikach tego nie rozumiem. Pewnie piszą takie nie roby którzy tylko narzekają na wszystko jak przyjdą do pracy, wreszcie weźcie się za robotę a nie, jak się nie staracie się to tak, ja to jestem zadowolony zawsze jest u mnie obsługa jest na pierwszym miejscu nie wyobrażam sobie tego żeby nie zaproponować czegoś przy kasie. Dziękuję że trafiłem do tej firmie i zapraszam nowych pracowników bo warto można tu robić kariere
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    24.08.2020 22:48

    Pracownik

    Albo jest z tego typu ludzi, ktorzy moga pracowac za pol darmo i jeszcze bedzie sie cieszyl ze w ogole ma prace xDD
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    30.08.2020 21:54

    Pracownik

    Ile ci zapłacili za opinie? Ale jak ktoś wcześniej wspomniał albo za krótko pracujesz.... (usunięte przez administratora) kasy jest ok? Słabo się cenisz
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Widzę ciemnośc

    27.08.2020 10:05

    Pracownik

    Mam pytanie:)Gdzie mogę zgłosić niedziałające oświetlenie na sklepie?Regio o wszytkim wie i tak naprawdę od paru miesięcy nie poczyniła w tym kierunku żadnego kroku....Od 3 tygodni nie mamy nawet światła w toalecie.Czy jest to normalny stan rzeczy w naszych sklepach?Tak samo wygląda to z uszkodzonymi ścianami,kasą która wygląda jak po wojnie itd
    ReviewUserIcon
    Nina

    28.08.2020 19:54

    Pracownik

    To normalna sytuacja na sklepach Na magazynie nie bylo światła ok 6 miesiecy Regionalna i makro o tym wszystkim wiedzialy Maile byly pisane raz w tygodniu Trzeba postraszyc inspekcja pracy
    ReviewUserIcon
    Parcownik

    28.08.2020 22:22

    Pracownik

    Normalna rzecz w sieci. My pracowaliśmy pare miesięcy bez oświetlenia na socjalu. Wszystkie papiery wypełniane przy oświetleniu z latarki w telefonie. Modliliśmy sie żeby na rzecz Martesa wzroku nie stracić. Na połowie sklepu panowała ciemnica. Musiała przyjechać do nas jedna z wyżej postawionych osób w firmie żeby jakikolwiek makro czy regio się tym zainteresował. Z tego co słyszałem nie jesteśmy pierwszym takim sklepem w regionie a co dopiero w sieci. Na innych sklepach myszy biegają i jest problem z trzymaniem spożywki żeby nie została zjedzona. Wystarczy pojechać w jakąkolwiek delegacje a co drugi sklep okazuje się lepszy. Jeden podobno miał dziury w płytkach głębokości studni i nikt tym się nie interesował. A kto dostanie opieprz? Kierownik, że niby nie zgłaszał.
    ReviewUserIcon
    Zofia

    28.08.2020 21:05

    Pracownik

    Cześć, jak wasze utargi? Macie szansę na premię w tym miesiącu? U nas lipa.
    ReviewUserIcon
    Dżesika ????

    25.08.2020 16:46

    Pracownik

    @P.... Proponuję lekcje języka polskiego i poprawnej pisowni. I coś mi się wydaje że nie długo pracujesz W Martesiku ????. Ale z jednym się zgodzę co do firmy większych zastrzeżeń też nie mam inna spraw współpracownicy ale to inna bajka.
    ReviewUserIcon
    spoko

    27.08.2020 13:16

    Pracownik

    fajna firma
    ReviewUserIcon
    Janek

    16.08.2020 20:28

    Pracownik

    Na jakie wynagrodzenie może liczyć w tej firmie sprzedawca, przy w miarę sprzyjających wiatrach? Razem z wszystkimi dodatkami/premiami? Ile mniej więcej wam wychodzi i czy jestescie zadowoleni? Zastanawiam się czy warto aplikować :)
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.08.2020 13:30

    Pracownik

    Powiem wam szczerze, że te 2300 to bardzo słaba wypłata
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.08.2020 13:31

    Pracownik

    Masakra, takie zarobki jako starszy, szczerze współczuję
    ReviewUserIcon
    Mhm

    20.08.2020 00:18

    Pracownik

    Dziękujemy firmie za splesniale przylbice i niewygodne za ciasne maseczki w których nie da się oddychać.. Dbacie o swoich pracowników. Dodatkowo to smrodzidło do spryskiwania rąk tylko u nas ma taki okropny zapach, co drugi klient się wzdryga gdy to poczuje..
    ReviewUserIcon
    Ey

    20.08.2020 22:13

    Pracownik

    Ciekawe czemu ktoś zgłasza niewygodne fakty...
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    20.08.2020 20:08

    Pracownik

    Ogólnie praca jest dość lekka, z tym że jesteś w tej firmie od wszystkiego: kasjer, sprzedawca, obsługa klienta, serwisant, sprzątaczka, magazynier, ochroniarz... Płacone masz najniższą krajową (osoby funkcyjne nie dostają wiele więcej) za wszystkie wymienione wyżej stanowiska. Pracując na umowę zlecenie dostajesz max 4/5 etatu a kierownik oraz niektórzy współpracownicy uważają, że jest to oburzające ponieważ zarabiasz tyle co oni ( nie masz ubezpieczenia, składek emerytalnych, itp... ale coś za coś). Zdążają się osoby które na zleceniu odprowadzają wszystkie opłaty, a i tak są traktowane gorzej... To znaczy: nie masz premii, ale masz stać na kasie robić współczynnik i wciskać spożywkę (czyli pracujesz na kogoś wypłatę) a gdy wyrażasz swoją negatywną opinie co do tego (usunięte przez administratora) Osoby funkcyjne oburzone są faktem, że taka osoba zarabia więcej ale przy propozycji przejścia na umowę zlecenie zaczynają płakać :) (autentyczna historia) Nie mogę też pojąć jakim cudem na stanowiska funkcyjne oraz kierownicze trafiają osoby nie rozumiejące różnić pomiędzy umowami oraz ich zasad funkcjonowania. Tego że są one prawnie ustalone przez polski rząd i sklep nie może dać mniej niż 17 zl/h, lecz może oczywiście dać więcej osobą z UoP. Niestety kierownik mojego sklepu nie potrafi walczyć o prawa i wynagrodzenia swoich podopiecznych i stąd chyba ta wszechobecna flustracja tych osób względem osób na zleceniu. Czy ktokolwiek wie czy osoby na zleceniu mają obowiązek robić wszystko to samo co UoP włącznie z pracowaniem na ich premie? Czy wszyscy zleceniowcy mają 4/5 etatu?
    ReviewUserIcon
    Pt

    14.08.2020 18:26

    Pracownik

    Czy u was na sklepie tez nie ma przerw na umowie zleceniu? Przez 8h nie mamy prawa by zjesc chociaz?
    ReviewUserIcon
    Janusz

    16.08.2020 20:34

    Pracownik

    Właśnie, to że dostaję więcej to nie powód aby się na nim wyżywać i odbierać człowiekowi możliwość zjedzenia posiłku. Jak jego dzień ma wyglądać? Śniadanie, 12h pracy i dopiero drugie śniadanie? Jaka ma być efektywność pracy takiego pracownika? Daleko przez takie rozumowanie nikt nie zajdzie. Traktujcie innych tak jak sami chcielibyście być traktowani. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Arek

    19.08.2020 22:15

    Pracownik

    Ja pracuję na zlecenie i brak przerw nie jestem problemem od kiedy zabieram nam sklep pęto kiełbasy i podjadam.
    ReviewUserIcon
    Endo

    18.08.2020 11:43

    Kandydat

    Witam. Jakie wynagrodzenie można dostać jako magazynier?
    ReviewUserIcon
    Endo

    19.08.2020 17:22

    Kandydat

    Dzięki za informację
    ReviewUserIcon
    Paulina

    18.08.2020 19:33

    Pracownik

    @hej niestety nie każdy jest otwarty, moja ekipa zaakceptowała mnie że jestem inna, kierownik sklepu też jest spoko nastawiony to tego więc myślę że powinni wziąść przykład z ikei i trochę się rozwijać z postępem jaki jest w innych sklepach Trzymam kciuki za to żeby coś wprowadziły ☺️
    ReviewUserIcon
    Hips

    18.08.2020 18:32

    Pracownik

    #Paulina Martes to taka biedronka, tam dobra obsługa klienta się nie liczy.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    18.08.2020 10:53

    Pracownik

    @Let’s do it ! Nie rozumiem twojej reakcji, jakoś Ikea jest otwarta i mają fajne torby zakupowe albo ostatnio kupiłam wycieraczke do domu. Moim zdaniem martes sport może pójdzie w ślady Ikei i będzie miał taka ofertę, pewnie dużo osób bym zgodziło się że mną ☺️
    ReviewUserIcon
    Dobre

    18.08.2020 17:27

    Były pracownik

    Nie licz na to ze strony martesa. Patrząc na ubrania podstawowe i ogólny wygląd sklepów (czernie i szarości) to kolory gryzą :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.08.2020 13:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hej

    18.08.2020 10:45

    Pracownik

    szkoda że nie ma toreb z jakimiś motywami dla par... Jestem fanką związków heteroseksualnych i uważam że jako sklep powinniśmy być otwarci na takie związki...
    ReviewUserIcon
    Jt

    17.08.2020 21:29

    Pracownik

    Czy wy też nie macie przy kasach pleksi zabezbpieczajcej ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.08.2020 21:51

    Pracownik

    Osoby co są zatrudnione na zleceniu zarabiają więcej niż osoby zatrudnione na umowę o pracę. Tak jest w moim regionie. Czy to jest normalne osoby pracują po 3 lata w górę i mają 2300 do ręki a zlecenie zarabia 3k albo i lepiej. I gdzie tu jest jest uczciwość. Jak ma ktoś pracować z takimi osobami. Brak słów. Uciekać i omijać sklep szerokim lukikem...
    ReviewUserIcon
    JOHN S

    15.08.2020 14:17

    Pracownik

    Według mnie taka wypłata jaką dostają osoby na umowie zleceniu, powinna być normą dla osób z taki stażem jak ty... no ale co zrobisz. Biorąc pod uwagę wszystkie premie, przykasówkę itp. masz mniej od osoby na zleceniu, która 3k wyciąga na czysto bez żadnych dodatków. Śmiech na sali. Oczywiście, kto najwięcej zasuwa? Każdy wie...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    16.08.2020 09:22

    Pracownik

    No też tak uważam że to okolice 3 k powinna mieć osoba z takim stażem. Ale w tej pracy nie szanuje się pracowników o takim stażu od 3 lat w górę. Nawet 5 lat stażu firmę mało co obchodzi. Uciekają takie osoby co mają pojęcie a biorą nowych i popracuje taka osoba trochę i ma dosyć bo się przekonuje jakie są prawdziwe realia w firmie. Dobrze to mają ci co siedzą na stołkach i wszystkie zasługi sobie przygarniają.!!
    ReviewUserIcon
    ...

    12.08.2020 22:39

    Pracownik

    Czemu w tej firmie nie ma związków zawodowych???
    ReviewUserIcon
    JOHN S

    15.08.2020 14:26

    Pracownik

    Jest osoba, która orientuje się w jaki sposób można założyć takie związki zawodowe?
    ReviewUserIcon
    ....

    16.08.2020 08:41

    Pracownik

    Firma nie ma nic do założenia związków to nie oni to robią tylko pracownicy potrzebnych jest na starcie 10 os. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xxx

    12.08.2020 20:03

    Były pracownik

    Jak ja się cieszę że juz tam nie pracuje :D
    ReviewUserIcon
    JOHN S

    15.08.2020 14:27

    Pracownik

    Pozdrawiam, udało się znaleźć coś lepszego?
    ReviewUserIcon
    ..

    12.08.2020 21:08

    Pracownik

    Dlaczego zleceniowki nie stoją na kasie?? Ciągle te same osoby muszą się użerać z klientami, bo nie ma kto stanąć, zatrudniane są nowe osoby które tak na prawdę nie są w stanie pomóc i trochę odciążyć dłużej pracujących.. Oprócz tego przełożeni też nie chcą stawać a pieniążki z 20+ jak najbardziej otrzymują, nie jest to duża kwota a jednak w pełni wypracowana przez kasjerów. I nikt mi nie powie ze to oni 'motywują do lepszej sprzedaży produktów' bo to zależy tylko i wyłącznie od pracy kasjera a wiadomo, że czasami trzeba się nagimnastykować. Jeśli ktoś chciałby się przyczepić że mają więcej obowiązków - okej ale w weekendy to akurat nie ma nic specjalnego do roboty i również te same osoby muszą stawać.
    ReviewUserIcon
    Ale jak to

    13.08.2020 11:58

    Pracownik

    Nie wiem może to zależy od regionu ale do nas przyszedł mail, że od sierpnia zleceniobiorcy mogą stać na kasie.W dalszym ciągu jednak nie mogą przyjąć dostawy czy brać udziału w inwentaryzacjach.
    ReviewUserIcon
    Ja

    13.08.2020 13:50

    Pracownik

    Przeciez od sierpnia moga pracowac na kasie
    ReviewUserIcon
    ...

    12.08.2020 20:19

    Pracownik

    Regionalni zacznijcie ogarniać!! Pomagać swoim sklepom a nie tylko wymagać. Piszesz @ nie dostajesz odpowiedzi od kilku dni.. Dzwonisz poczta, nie oddzwaniają.. Radźcie sobie sami.. A później pretensje i obcinanie premii której i tak nie ma..
    ReviewUserIcon
    Kikjula

    12.08.2020 14:32

    Kandydat

    Hej, czy ktoś się orientuje jak wygląda rekrutacja do kadr? Ile się czeka na zaproszenie na rozmowę oraz odpowiedź. Widzę, że wisi ogłoszenie o pracę
    ReviewUserIcon
    Przemo

    11.08.2020 00:24

    Pracownik

    Jak to jest że w umowie zlecenie jest napisane że wypłata będzie do 10 A po 10 dalej jej nie ma ????
    ReviewUserIcon
    Forget about it

    11.08.2020 16:45

    Pracownik

    W tej firmie jest mnóstwo paradoksów.
    ReviewUserIcon
    Goguś

    11.08.2020 19:37

    Pracownik

    Możesz zarabiać więcej ale nie mieć urlopu, platnej przerwy w pracy i innych kwestii wynikających z umowy o pracy. Coś za coś.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.