opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3698 ocen
Opinie(10587)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10587)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 50
    • 51
    • 52
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    filet3

    19.02.2020 15:27

    Inne

    Ciekawe kiedy skończy się cenzura w tym wątku, już 2 moje wpisy zostały usunięte.
    ReviewUserIcon
    NICK7

    19.07.2020 10:42

    Pracownik

    zadawaj pytania bardziej neutralne, to pewnie przejdzie
    ReviewUserIcon
    Pracownik były już

    18.02.2020 12:49

    Inne

    Praca w martesie to Brak elastycznego grafiku. Targety sprzedażowe czyli brak premi Brak możliwości brania 3 dni wolnego pod rząd. Karta multisport za którą płaci pracownik. Praca w systemie 8 godzin i tylko popołudniami. Ogólnie nie polecam pracy w martes sport. Wypłata Najniższa krajowa +50 zł
    ReviewUserIcon
    MAJKEL

    19.07.2020 10:37

    Pracownik

    smutne polskie realia. Trzeba się kształci, powiększać swoje kompetencje i szukać czegoś lepszego. Bo pracownicy tj. cała obsada sklepu muszą robić wyniki, tylko szkoda że te wyniki nie robią nam pensji... Ostatnie wypłaty? Nawet nie mam siły tego komentować...
    ReviewUserIcon
    Myślicie

    17.02.2020 23:19

    Inne

    Ja się zastanawiam jaki jest sens wyjazdów na delegacje, wsparcia czy towarowanie innych sklepów skoro na delegacje z maja czekam do dziś a nie mogę jej wypłacić bo mam umowę na samochód troszkę żenująca sytuacja pisząc @ o pieniądze które są moje zostaje zbyta i ignorowana. To jest kpina ze nawet w śmiesznej centrali nie macie ludzi, choć centrala to za dużo powiedziane może weźmiecie się do pracy i zrobicie coś z sobą i firma która przy takim tępie i dynamice rozwoju zatrzymuje się na epoce Kamienia łupanego(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    NICK7

    19.07.2020 10:33

    Pracownik

    nie wiem może jestem szalony, ale wydaje mi się, że takie rzeczy jak rozliczanie delegacji powinny być załatwianie od ręki. Zwłaszcza jeśli to jest wsparcie innego sklepu. Zalatuje mi to trochę zlewaniem i brakiem szacunku ze strony pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    jeszcze kierownik

    16.07.2020 08:29

    Pracownik

    Witam Odnoszę ostatnio wrażenie ,że w centrali pracuje jakiś wysoko postawiony (usunięte przez administratora) (mk) , który pracuje dla konkurencji :(( I (usunięte przez administratora) robi wszystko ,żeby z firmy odeszli najlepsi kierownicy i pracownicy. Jak ci (mk) źle w Martesie to wracaj do (hm) lub idź do decatlonu który tez ci pewnie płaci....
    ReviewUserIcon
    Były

    17.07.2020 09:05

    Pracownik

    Ja po 10 latach podziękowałem firmie za współpracę
    ReviewUserIcon
    Były

    17.07.2020 11:00

    Były pracownik

    Ja po 10 latach zakończyłem współpracę z MS
    ReviewUserIcon
    GROVE

    15.07.2020 14:57

    Pracownik

    Cześć, wiecie może jak zostać serwisantem? Jakie wymagania trzeba spełnić, może ktoś już przeszedł taką drogę i chce co nie co wytłumaczyć? Jakie są dodatki i czy w każdym sklepie może być serwisant?
    ReviewUserIcon
    ...

    15.07.2020 21:39

    Pracownik

    Ja zostałem serwisantem dlatego że sklep sprzedawał dużo rowerów grubo ponad 280 w sezon no i musisz się samodoskonalić musisz być w tym dobry ale teraz minusy i jeden minus to dodatek 150 zł brutto . Gdzie za takie obowiązki i wiedze dostaniesz w serwisie czy sklepie nawet 5k brutto
    ReviewUserIcon
    Żart nie szkolenie

    14.07.2020 15:44

    Pracownik

    Jak tam oceniacie szkolenie rowerowe , jestem serwisantem od 2 lat z czego uczę się też tego u znajomego serwisanta z prawdziwego zdarzenia nie martesowego , i moje zdanie jest takie że te szkolenie jest słabo wytłumaczone a do regulacji osprzętu wysyłają na kanał innego twórcy. W dodatku gość mówi że pompuje rowery do około 2 atmosfer gdzie większość z nich łyknie max 3,5 a turystycznej nawet lekko 4 i więcej więc nie wiem czy klient chciałby na flaku jeździć zwłaszcza że klientom pompuje się indywidualnie pod masę ciała aby było to też zdrowe dla opony jak i obręczy. Moje zdanie jest takie jeśli chcecie dobrze skręcić rower to poszukajcie krótszych filmików te możecie obejrzeć w celu znajomości ekspozycji.
    ReviewUserIcon
    Dejw

    14.07.2020 22:45

    Pracownik

    Potwierdzam. Nic się nie dowiedziałem mądrego z tego szkolenia. Dramat
    ReviewUserIcon
    Blue

    15.07.2020 14:53

    Pracownik

    Fakt, może szkolenie nie było jakieś wybitne. Wydaje mi się jednak, że osoba, która prowadziła szkolenie chciała jak najlepiej przekazać niezbędną wiedzę (takie podstawy, aby móc sobie samemu jakoś poradzić). Można posiadać wiedzę, tylko druga sprawa trzeba ją umiejętnie przekazać, aby inni też mogli z niej skorzystać. Dlatego wydaje mi się, że koncepcja w jaki sposób prowadzone jest szkolenie jest jeszcze do poprawy, a nie sam szkoleniowiec. Jeśli komuś bardzo zależy na tej wiedzy, można wiele informacji znaleźć w internecie. Z korzyścią tylko i wyłącznie dla was samych. Szkolenie nie było wybitne, nie było też bardzo słabe, jakbym miał je ocenić w skali 1-5, dałbym taką 3 :) Pozdrawiam,
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.07.2020 21:02

    Inne

    Witam. Niedługo kończy mi sie druga umowa, czy jest szansa że trzecia będzie na czas nieokreślony? Czy firma unika jakoś tego i daje jakąś czwartą tak żeby wyszły 33 miesiące? A może komuś z was umowa wygasła bez przedłużania? Będę wdzięczny za każdą opinię bo nie wiem czy rozglądać się za czyms innym.
    ReviewUserIcon
    Alien

    12.07.2020 11:29

    Inne

    Odejdz z tego syfu póki mozesz i nie marnuj życia
    ReviewUserIcon
    Kkkkk

    13.07.2020 20:56

    Inne

    Też mam na czas nieokreślony co mnie dołuje... Szukałam czegoś nowego ale mali kasy proponowali więc zostałam... Te 3mies wypowiedzenie ech
    ReviewUserIcon
    Kuba

    10.07.2020 15:25

    Inne

    Ile czekacie na wypłatę na umowie zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Kubsonek

    13.07.2020 17:03

    Inne

    3 tygodnie
    ReviewUserIcon
    Martes

    10.07.2020 13:44

    Inne

    Hej. Czy osoby na umowę zlecenie dostały dziś wypłatę ?
    ReviewUserIcon
    Noobina

    11.07.2020 10:42

    Inne

    Proponuje przeczytać umowy ze zrozumieniem przed podpisaniem. W umówię jest wyraźnie napisane „Wypłata wynagrodzenia za miesiac realizacji zlecenia nastąpi po zakończeniu każdego miesiaca kalendarzowego, nie pozniej niz w ciągu 10 dni od dnia przekazania zleceniodawcy...” A po drugie, nie jestes na umowie o prace, zeby wynagrodzenie otrzymać 10tego.
    ReviewUserIcon
    Hmm

    11.07.2020 23:22

    Inne

    Ja dostałam 300 zł. Więcej ale trzeba odjąć multi sport. Po odliczeniu wszystkich opłat na życie zostało mi 700 zł. Przypomniały mi się dawne czasy... 8lat wstecz kiedy liczyłam każdy grosz.
    ReviewUserIcon
    Martennsiakk

    10.07.2020 21:56

    Inne

    Jak wrażenia po zobaczeniu wypłat?
    ReviewUserIcon
    Czadowo

    11.07.2020 10:50

    Inne

    100 złotych więcej niż miesiąc temu ! Ale czad !
    ReviewUserIcon
    Xxx

    26.06.2020 02:01

    Inne

    Ktos z was odmowil serwisowania rowerow nie bedac serwisantem? Co na to regio?
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.07.2020 21:34

    Inne

    Takie same jak kiero i zastępca Różnica jest tylko taka że nie możesz zatrudniać ani zwalniać ludzi
    ReviewUserIcon
    Rzeszów

    10.07.2020 22:36

    Inne

    Galeria Rzeszów to jakaś paranoja szczególnie jej zastępcy jedno przeskakuje drugiego oczywiście w kablowanie innych.... Wasz Współpracownik
    ReviewUserIcon
    Agra

    08.07.2020 13:43

    Inne

    Sklep średni, zamówione produkty online 31 mają doszły 8 lipca, w między czasie okazało się że jednego produktu-koszulki brak, masakra, kontakt sredni
    ReviewUserIcon
    Martennsiakk

    10.07.2020 21:57

    Inne

    to nie jest portal do załatwiania tego typu spraw!
    ReviewUserIcon
    Jaktojest..

    03.07.2020 09:16

    Inne

    Hej.. Czy ktoś też został oskrobany z urlopu z powodu zmniejszonego etatu przez 3 miesiące?
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    06.07.2020 20:31

    Inne

    Jak to jakie ? KARTY URLOPOWE. Przed pujsciem na urlop prosisz kierownika o karty, tam wpisujesz date od kiedy do kiedy, plus podpis Twój i kierownika. Jezeli jestes na urlopie a nie masz wypisanego urlopu - prawdopodbnie jestes na nim nielegalnie. Wiec - albo ktos podrobil za Ciebei ten podpis, albo teraz moga powiedziec Ci ze nie wstawiles sie do pracy co Ci grozi dyscyplinarka za tzw. porzucenie miejsca pracy.
    ReviewUserIcon
    Karina

    10.07.2020 21:56

    Inne

    Od 2 lat nie dostalam takiej karty do podpisu Ide na urlop dostaje kase i tyle Nie wierzę że ktoś mógłby porobić mój podpis Może nie wszystkie osoby w kadrach wymagają kart urlopowych
    ReviewUserIcon
    Miska

    08.07.2020 20:22

    Inne

    Zamówiłam 1 lipca buty pumy Adel.6 otrzymałam buty uszkodzone,but prawy pożółkły nosek buta.Reklamowalam,czekam na pełnowartościowe buty.
    ReviewUserIcon
    Martennsiakk

    10.07.2020 21:55

    Inne

    Z całym szacunkiem, ale to nie jest portal do załatwiania tego typu spraw.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2020 10:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Martennsiakk

    10.07.2020 21:54

    Inne

    Możesz dokładniej wyjaśnić? Co cię tam spotkało, że musiałaś udać się do specjalisty? Pytam z ciekawości i bardzo ci współczuję!
    ReviewUserIcon
    Konieczmartesem

    08.07.2020 16:13

    Inne

    Kto ostatnim czasem dał wypowiedzenie? Jak się czujecie,w czasie wypowiedzenia macie L4?
    ReviewUserIcon
    Kicia

    10.07.2020 21:37

    Inne

    Złożyłam wypowiedzenie 30 czerwca Czuje sie fantastycznie Radość z życia wróciła:) nie czuję już lęku strachu Warto odejść z tej firmy NIC gorszego nas nie spotka
    ReviewUserIcon
    Xyz

    10.07.2020 14:41

    Inne

    Hej czy osoby na umowę zlecenie dostały dziś wypłatę ?
    ReviewUserIcon
    Anna

    08.07.2020 10:45

    Inne

    Ta firma to porażka! Kierownik zarabia mniej niż najzwyklejszy sprzedawca w Pepco!!! Ponieważ Pepco zrezygnowało z tarczy antykryzysowej i dostają cała podstawe i premie! Martes woli oszczędzać na pracownikach, a potem się dziwią, że sklepy się z niczym nie wyrabiają! Uciekajcie stąd. Tylko mobbing i wymagania a zero pomocy od firmy.
    ReviewUserIcon
    Regio i makro

    03.07.2020 17:18

    Inne

    Prawda jest taka że regionalni niestety sa bardzo nie kompetentni, ja znam kolo 10 i 6 z nich to jest jakieś nieporozumienie. Po co firmie 50 regionalnych na całą Polskę. Spokojnie 1 regionalny moze miec pod sobą 20 sklepów i z doswiadczenia wiem ze da się radę. Patrząc na sklepy jak wyglądają i jakie utargi generują i jakie są ekipy na sklepach to naprawde 1 wizyta w miesiacu jest wystarczajaca. Dodam ze w skupiskach takich miast jak Śląsk to jest parodia 10 na jednego regio. Firma szuka oszczednosci to proszę zabrac sie za regionalnych i makro. Niektórzy ludzie nie wiedzą nic wiecej na stanowisku regio i makro, niz starszy sprzrdawca. Jestem ciekawa czy w tych slupkach exela macie tych kosztownych pracownikow którzy nie generują żadnych przychodów dla firmy.
    ReviewUserIcon
    Mix nihilizmu

    06.07.2020 20:12

    Inne

    Regio nie jest od tego by umieć wystawić fakturę ani polecać ma od tego was. To tak samo jak byś wymagał/a od regio znajomości wszystkich technik produkowania każdego asortymentu ze sklepu który sprzedajemy bez sensu są od tego ludzie w fabrykach tak samo od faktur sprzedaży i polecania są osoby na sklepach. Regio jest od zarządzania sklepami a nie od wystawiania faktury czy polecania na kasie. Wiadomo fajnie żeby umiał pomóc w razie "W" ale głównie są to osoby zarządzające. Po za tym nawiasem mówiąc jak stal ostatnio na kasie nie wiadomo kiedy to mogło się zapomnieć a trochę empatii nie zaszkodzi.
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    07.07.2020 23:50

    Inne

    Szkoda ze regio empatii do nas nie ma ... wiec jak wymagac od kogos skoro nie daje sie czegos od siebie , hmmm ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawajestem

    07.07.2020 23:05

    Inne

    Jak traktują Was KRS?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.07.2020 19:46

    Inne

    Może ktoś mi powiedzieć czym się kieruje Martes Sport robiąc taka rotacja na stanowiskach kierowniczych? Prawie połowa ogłoszeń jest na kierowników lub zastępców. O firmie świadczy to bardzo średnio....
    ReviewUserIcon
    Sługa

    07.07.2020 14:46

    Inne

    Firma cyrk. Pracy z dnia na dzień coraz wiecej a wypłaty coraz mniejsze, zabierają wszelkie świadczenia ( premie, Multisport, ubezpieczenia itp). Pracując na jednym z magazynów nigdy nie możesz mieć pewności że na nim zostaniesz,ponieważ mogą cię od tak wysłać na inny magazyn bo tak jest skonstruowana umowa. To że jesteś zatrudniony jako operator wózka widłowego też ci nie zapewni tego że będziesz na nim jeździć bo najpewniejszy wózek jakim będziesz operować to ten sklepowy... Zero logiki i sensu w tej firmie. Tak jak pisali już inni jedno wielkie kolesiostwo, jeśli lubisz się podlizywać i dostawać w zamian jakieś profity to jest to praca dla ciebie. Serdecznie nie polecam
    ReviewUserIcon
    M coś tam

    06.07.2020 12:08

    Inne

    Nie wiem czy się z tego śmiać czy płakać... Umowa na zlecenie ma przepracowane mniej h niż kierownik salonu... co za tym idzie... ma o 200 zł więcej kasy niż kierownik salonu... brawo centralo brawo! Brawo KRS brawo! Brawo MKRS brawo! Czas i na mnie skończyć z tą firmą raz na zawsze.
    ReviewUserIcon
    M coś tam

    07.07.2020 08:56

    Inne

    W takim razie brawa dla Ciebie :) jeżeli masz znajomych (a w to watpie po Twoim komentarzu) w innych firmach niż Martes to zapytaj się czy kiedykolwiek pracownik na umowe zlecenie zarobił więcej od kierownika przepracowujac mniej h :) uprzedzam Twoja wypowiedz... nie... w wielu firmach nie... otoz ja zasiegnelam opinii innych kierowników bo w takim gronie się otaczam... i Martes to (usunięte przez administratora) i kilometr mulu... ale jeżeli Tobie to odpowiada siedź tam i dostań się na wyższe stanowisko wtedy pogadamy... teraz to nie mamy o czym gadac bo Twoj argument o kodeksie pracy itp jest bez znaczenia...
    ReviewUserIcon
    Zibi

    06.07.2020 21:41

    Inne

    Jak ja się cieszę, że już tam nie pracuję.. Współczuję Wam, że dalej tam pracujecie za pół darmo a pracę się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tommy

    06.07.2020 12:32

    Inne

    Jak wygląda sprawa wypowiedzenia w Martesie? Sklep ma jakies wyznaczone dni w ktorych trzeba przyniesc to wypowiedzenie czy mozna kiedy sie chce?
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    06.07.2020 20:35

    Inne

    Sklep ma wyznaczone jezeli chodzi o sytuacje kiedy Ciebie chca zwolnic. W poniedzialku sa zwolnienia a w piatki przyjecia. O ile sie nie myle. Jezeli Ty chcesz zlozyc wypowiedzenie: - Składasz je kiedy tylko chcesz. - Wypowiedzenie liczy sie od nastepnego miesiaca ( składajac np. 20 lipca, wypowiedzenie liczy sie od 1 sierpnia) - Dogadaj sie ze swoim KRS/MKRS odnosnie premii (ktorej i tak praktycznie nie ma) zeby potem nie było... niektorzy na wypowiedzeniu nie daja z gory premii (taka dyskryminacja), dlatego pogadaj i sie upewnij ze ja dostaniesz, a jak nie to wiesz co robic.. ;)
    ReviewUserIcon
    magazyn

    02.07.2020 21:37

    Inne

    Po kilku latach pracy na magazynach martesu mogę trochę opowiedzieć co pewnie nie spodoba się tym na górze ;) Na wstępie chce zaznaczyć, że praca nie należy do najcięższych i jeśli trafisz na magazyn, który nie jest WMS nie będzie to najgorsza decyzja w twoim życiu (najlepsza też nie). Z racji tego, że na umowie zgadza się na świadczenie pracy na magazynach firmy częstą praktyką jest wysyłanie niewygodnych pracowników na dalszy magazyn by zrobić na złość, zamieść problem pod dywan zamiast go rozwiązać. Przez wiele lat tzw "pks" był magazynem zsyłkowym z racji panującej na nim w zimie bardzo niskiej temperatury, słabych warunków socjalnych, obecnego tam brudu i słabego oświetlenia. Od dłuższego czasu magazynem "za karę" został WMS. Panuje na nim chora atmosfera. Kierownik i brygadziści czekają by zabrać premię. Nie są w żaden sposób przeszkoleni z zarządzania ludźmi tylko robią to według własnego pomysłu który najczęściej zawiera się w zabraniu premii oraz notorycznym wysyłaniu osoby do zapełniania kontenerów na śmieci, pracy przy najcięższych kompletach oraz wyładunku kontenerów. Przy tym ostatnim jest ciągłe poganianie bo jest limit czasowy (na innych magazynach tego nie było). Premię na wms i m01 były przyznawane wg tego czy brygadzista lubił cie lub nie a nie adekwatnie do twojej pracy. Ulubieńcy dostawali co miesiąc pełną premię a reszta ochłapy. No chyba, że kierownik uznał że premie były za wysokie (nie ważne czy w danym miesiącu było dużo pracy) i poucinał pracownikom nie mając wiedzy co kto ile zrobił. Firma zrobiła sobie piękny pr sprowadzając maseczki z Chin. Jednocześnie dając pracownikom do podpisania pismo o obniżeniu pensji o 25%. O tym jak to pismo było "dobrowolne" przekonało się wiele osób. Co ciekawe część osób które podpisały pismo zostało zwolnione (na wypowiedzeniu mniejsza kwota do zapłaty, spryte prawda?). Zwolnienie na zmianie R odbyło się wg antypatii do pracowników. Zostały zwolnione osoby z dłuższym stażem niż nowo zatrudniona koleżanka kierownika. Kolesiostwo, brak oddzielenia sfery zawodowej od prywatnych sympatii powoduje, że według większości pracowników WMS jest najgorszym magazynem do pracy. Szkoda że firma z tym nic nie robi, ale najpierw musieliby interesować się zasobami ludzkimi a nie traktować ich jako maszynki do pieniędzy które mają czelność oczekiwać godnej wypłaty, adekwatnej do pracy. Jeśli myślicie o zmianie pracy to zróbcie to. Wszędzie będzie lepiej ;)
    ReviewUserIcon
    WMS

    05.07.2020 08:42

    Inne

    Przedstawiciele pracowników też super premie zobaczymy za dwa lata:) Od poniedziałku nasza praca bedzie wykonywana na tyle na ile została wyceniona przez zarząd
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    06.07.2020 20:33

    Inne

    Racja, to jest jakis dramat. Mój sklep nie jest w stanie obrotu BRUTTO wyciagnac w skali rok do rok a oni chca zeby NETTO przewyzszyli zeszloroczne BRUTTO, czyli poprzeczka podniesiona praktycznie 150 %. Powodzenia. No ale.. zeby nie bylo ze zarzad taki zły... Przeciez daje premie , nie ? No a ze my pracownicy nie jestesmy w stanie na sile wciskac ludziom kitu to tejze premii nie mamy... dramat.
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    02.07.2020 15:15

    Inne

    Nowy system premiowania - szacuneczek dla osoby która to wymyśliła. Pracuje w sklepie wysokoobrotowym i czy zrobie 5 czy 600 tyś to premii dostanę 140brutto... wyrobić 101% z zeszłego roku graniczy z cudem.. więc jak mam robić za 115zl na rękę to mam w poważaniu bieganie za klientem zeby cos kupił. Żenada.
    ReviewUserIcon
    Nie

    03.07.2020 10:55

    Inne

    Niestety kolego, żeby dostać te 140 brutto, trzeba przebić utarg z zeszłego roku
    ReviewUserIcon
    Anna

    02.07.2020 21:37

    Inne

    @xxx to jest masakra! Bardzo dobrze, ze złożyliście wypowiedzenie. Ja jestem teraz na L4, ale też składam wypowiedzenie, mam dosyc. Pracowałam w wielu firmach, ale w takiej beznadziejnej jeszcze nigdy. Będę tą firmę odradzała kazdemu.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.06.2020 22:19

    Inne

    Co tam się stało w piątek? Słyszałem o zmianach kadrowych wśród MKRS i KRS
    ReviewUserIcon
    Ale jaja

    01.07.2020 18:38

    Inne

    Degradacje pełno nowych regio .... śmiech na sali każdy przyjeżdża co innego gada i oczekuje . Do tego podział sklepów porażka Szamotuły pod zieloną górę ???? ja się pytam komu dali te sklepy do podziału bo sie nie popisał ....
    ReviewUserIcon
    Nieeeeee

    02.07.2020 15:50

    Inne

    Powinni więcej regionalnych zwolnić.
    ReviewUserIcon
    Nieeeeee

    02.07.2020 15:46

    Inne

    Najgorsza firma. Bez perspektyw. Bez planów. Starsznie chaotyczna. Zachowanie KRS prosi o zgloszenie Sprawy dalej. Bez jakiejkolwiek kultury. Kartonów dostawy do 30 dziennie ,do zrobienia na wczoraj ,a w nagrodę za mękę dostaniesz wypłatę wysokości Jałmużnej.
    ReviewUserIcon
    Anonim1234

    29.06.2020 22:55

    Inne

    Hej. Możecie podzielić się opiniami na temat swoich regionalnych? Interesuje mnie zwłaszcza Dolny Śląsk, ale chętnie poczytam jak to wygląda dalej. I czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi ze zmianą reginów?
    ReviewUserIcon
    Berek

    02.07.2020 09:59

    Inne

    Nikt Ci na to tu nie odpowie rozmowy są codziennie monitorowane przez osobę z centrali....
    ReviewUserIcon
    Rzt

    27.06.2020 20:44

    Inne

    A ktoś może wie ile będą dawać za nadgodziny? Bo róbcie róbcie nadgodziny a o wynagrodzeniu cisza...
    ReviewUserIcon
    Yhm

    29.06.2020 11:44

    Inne

    Jakie nadgodziny? Uzupelnia Ci do pelnrgo etatu i tyle.
    ReviewUserIcon
    Anonim1234

    29.06.2020 22:51

    Inne

    W czerwcu nie było czegoś takiego jak nadgodziny. To się nazywa dopracowanie. Czyli dorabiasz godziny. Mogłeś dopracować tylko do 168 godzin. Już nie pamiętam ile tam wychodziło. Stawka za dopracowanie taka sama jak za zwykle godziny.
    ReviewUserIcon
    Anna

    29.06.2020 15:01

    Inne

    KaeRes a co się wydarzyło w piątek? Jestem na L4 i nie wiele do mnie dociera co się tam dzieje.
    ReviewUserIcon
    Anonim1234

    29.06.2020 22:48

    Inne

    Podpinam się.
    ReviewUserIcon
    Kundzia

    29.06.2020 14:26

    Inne

    Osoby które były w maju na opiece powiedzcie czy dostaliscie całą wypłate?W sensie to wyrównanie od 24.05 juz wam przelali?
    ReviewUserIcon
    KaeReS

    28.06.2020 11:16

    Inne

    Opowiem Wam pewną historię... Ojciec powiedział do swojej córki: skończyłaś studia z wyróżnieniem, oto samochód, który nabyłem wiele lat temu. Od teraz będzie Twój, ale zanim Ci go dam, coś Ci pokażę. Zabierz go na parking używanych samochodów w centrum, i powiedz im, że chcę go sprzedać. Zobacz ile zaoferują? Córka poszła na parking używanych aut, wróciła do ojca i powiedziała: zaoferowali 5.000 $ bo, co prawda to oryginalne auto, ale wygląda na bardzo zmęczone... Ojciec na to - zabierz go do lombardu. Córka pojechała do lombardu, wróciła do ojca i opowiedziała jak było. Zaoferowali 3.000 $, ponieważ to bardzo stary samochód. Tym razem ojciec poprosił córkę, aby pojechała do klubu samochodowego i pokazała im samochód. Córka wzięła samochód do klubu, a po dwóch godzinach wróciła i powiedziała ojcu - niektórzy w klubie oferowali za niego nawet 15.000 $ Mówili przy tym: przecież to #Nissan Skyline R34, kultowy samochód i bardzo wielu fanów motoryzacji szuka takiego właśnie modelu. Ojciec zwrócił się wówczas do córki: właściwe miejsce oceni Cię we właściwy sposób. Jeśli nie jesteś gdzieś doceniana, nie bądź zła, to znaczy po prostu tylko tyle, że jesteś w złym miejscu i wśród niewłaściwych ludzi. Natomiast Ci, którzy znają Twój potencjał, zawsze Cię docenią. Nigdy, przenigdy nie zostawaj ani chwili tam, gdzie nikt nie widzi i nie ceni Twojej wartości. Koniec. Dotarło do mnie, że najwyższa pora przestać udawać, że to deszcz pada - gdy tak naprawdę od dawna zarząd na nas pluje... Przykro, że nikt nie docenił tego jak bardzo wielu z Nas kosztem rodziny, zdrowia, czasu prywatnego wręcz wypruwało sobie żyły. Pieknie nam za to podziekowano w piatek. Martesie kochany - dziękuję, nie bede tęsknić.
    ReviewUserIcon
    K.M.

    28.06.2020 21:21

    Inne

    Pięknie ujęte! Ludzie nie warto się tak ograniczać, może warto spróbować czegoś innego. Pracodawca nas zlewa, a my się sami na to godzimy. Zaczyna się robić coraz większy wyzysk w tej pracy. Czym to usprawiedliwić? Słyszałem, że powinno się traktować innych tak samo jak my chcielibyśmy być traktowani. Jak w takiej sytuacji mają się zachować pracownicy widząc takie zachowanie ze strony zarządu firmy? Ciężko o dobrego pracownika, ale jeszcze ciężej o lojalnego pracodawce :)
    ReviewUserIcon
    ZaDamskiUj

    23.06.2020 22:00

    Inne

    Pytanie jak stoicie z towarem ?! Województwo i mniej więcej ilość kartonów . U nas(usunięte przez administratora) bo mamy 20 kartonów i wielkie pretensje
    ReviewUserIcon
    Słucham ale nie słyszę

    27.06.2020 21:37

    Inne

    Wycieli część załogi zwalniając, ucięli pracownikom etat, a teraz regio i makro ostrzega, że go nie obchodzi jak ale do poniedziałku mamy zrobić cały towar!!! To przyjdź na sklep i wspomóż załogę, a nie tylko przysyłaj maile z kolejnymi zadaniami, które rozbijają pracę, z którą i tak się nie wyrabiamy. Czy to leczenie kompleksów bo mogą sobie poużywać na niższych w hierarchii? Polecenia też można w kulturalny i cywilizowany sposób wydawać, też wypada odetkać sobie uszy bo obecny stan faktyczny jakoś zupełnie nie dociera, nie przyjmują jakie są problemy z realizacją zadań przy takim stanie załogi i takich godzinach do wypracowania, czyli nie obchodzi ich jak to zrobicie ale macie zrobić i koniec - nie ma dyskusji, dziękuję, dobranoc.
    ReviewUserIcon
    K.M.

    28.06.2020 14:05

    Inne

    Wszyscy mogą się rzucić i robić dostawę, ale co z resztą obowiązków? Nikt się przecież nie rozdwoi, a na pewno nie za takie pieniądze.
    ReviewUserIcon
    K.M.

    28.06.2020 14:03

    Inne

    Jeśli nic się nie zmieni na lepsze dla pracowników przez najbliższy czas, jest to najlepsza sytuacja aby się zastanowić nad sensem pozostania w tej firmie... Wszystko kosztem pracowników, a i tak jest źle.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2020 15:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xx74

    28.06.2020 10:00

    Inne

    Skoro tak Ci bylo źle w tej pracy, to po co wywlekasz takie brudy na forum i po takim czasie. Miej odwagę powiedzieć to face to face. W Internecie odważnych nie brakuje!!!! No chyba ze cierpisz na afektywność dwubiegunową?
    ReviewUserIcon
    Niki

    27.06.2020 09:27

    Inne

    Orientuje się ktoś jak będzie z premia od obrotu? Będzie tylko ta nowa jeśli zrobimy lepszy obrót niż w zeszłym roku? Czy zostaje stara a ta będzie dodatkowo?
    ReviewUserIcon
    BrakMotywacji

    27.06.2020 16:49

    Inne

    Nie będzie ''starej '' premii obrotowej ...Pracy masa ..wymagania jeszcze większe...ilość pracowników nie adekwatna do ilości wykonywanych zadań..już nie wspomnę.o obsłudze klienta . ..na poświęcenie mu czasu gdy praktycznie ryjesz w kartonach..dwoisz się i troisz żeby z czymś się wyrobić zahorować się można....ale'' Góra'' Ci powie że kierownik nie ogarnia i nie panuje nad sklepem... ' i ' do zwolnienia !! Jak tu wypracować proporcjionalnie większy utarg do zeszłego roku??? Żeby dostać jakiś ochłap premiowy??Brak motywacji jednym słowem .... Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.06.2020 10:38

    Inne

    Sklep to jedna wielka porażka. Wstyd mi że pracowalem tam. Buty i odzież słabej jakości, wszystko się rozwala a ty musisz świecić oczami przy kliencie ze wszystko jest takie super. Przyjeżdżaja rodziny ze wsi które chcą być obsłużone jakby to byli jacyś królowie.. przynieść, podaj, pozamiataj. I mówię tłumaczenie się klientom dlaczego jest tak a nie inaczej chociaż to nie od Ciebie zależy że firma ma takie głupie zasady.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.