opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3695 ocen
Opinie(10583)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10583)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 42
    • 43
    • 44
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Biuouyyyj

    11.02.2021 01:49

    Pracownik

    Czy ktoś z siedziby w Bielsku miał okazje poznać osobiście szefostwo?
    ReviewUserIcon
    Arekk987

    11.02.2021 01:42

    Pracownik

    Ten portal to insta Wikipedia o tej firmie i panującym wszem i wobec kolesiostwie.
    ReviewUserIcon
    Jola

    11.02.2021 01:40

    Pracownik

    Czy spotkaliście się z sytuacją, w której, osoby funkcyjne delikatnie mówiąc pozwalają sobie na więcej? Reszta w tym czasie musi wykonywać za nich robotę?
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    10.02.2021 19:18

    Pracownik

    Czy osoby funkcyjne maja zakaz pracy na sklepie ?? Zawsze sobie pozwalali na dodatkowe przerwy, na wyjscia na papierosy ale teraz to juz przesada! Razem z innym kasjerem robimy towar, przegladarka pełna do rozwieszenia, na sklepie (usunięte przez administratora) w kazdej alejce a starsi sobie stoja, rozmawiaja, opierają się o kosze, albo ida i stoją w miejscu w ktorym nie widac ich na kamerze.
    ReviewUserIcon
    Kimm

    11.02.2021 01:30

    Pracownik

    a starszy sprzedawca to jakiś tytuł szlachecki czy co? Żal mi takich osób i jednocześnie współczuje ci „kolegów” z pracy. Widocznie dla nich ten przedrostek „starszy” to szczyt kariery zawodowej. Nie daj sobą pomiatać i pamiętaj karma wraca ;) Jak starszych robotę robicie to wypłatę tez ich powinniście dostać. Skoro tak bardzo chcą stać i gadać to niech na cieciuwe idą, na ochroniarza do rossmanna tam się idealnie nadają. Na innych sklepach tez tak jest? Kierownik co robi? Kawke pije i na telefonie pyka? Ankiety TK przeprowadzają, a by badanie wśród pracowników przeprowadzili jak im się pracuje...
    ReviewUserIcon
    Tania

    09.02.2021 10:31

    Pracownik

    Super sposób dowiadywania się, że do zespołu dołączy ktoś nowy : Koszulki w rejestrze transferów:))))))
    ReviewUserIcon
    ...

    10.02.2021 21:04

    Pracownik

    To słabo u was z komunikacją w pracy
    ReviewUserIcon
    Tyrone

    09.02.2021 17:13

    Pracownik

    Jak wypłaty ? Zadowoleni ,...
    ReviewUserIcon
    ...

    10.02.2021 21:03

    Pracownik

    Bardzo
    ReviewUserIcon
    Alojz

    07.02.2021 11:43

    Były pracownik

    Czy jest juz jakaś informacja o pitach?
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.02.2021 17:14

    Inne

    Hahaha łatwe targety fo bierzesz daj trochę
    ReviewUserIcon
    ...

    10.02.2021 21:03

    Pracownik

    Człowieku gdybym mógł to bym tobie zdjęcie wysłał palnu jaki wyrobiliśmy w styczniu i skończcie już tak narzekać zwolnijcie się a nie żalicie tutaj.
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    10.02.2021 19:36

    Pracownik

    Czy osoby funkcyjne maja zakaz pracy na sklepie ?? Zawsze sobie pozwalali na dodatkowe przerwy, na wyjscia na papierosy ale teraz to juz przesada! Razem z innym kasjeremj robimy towar, przegladarka pełna do rozwieszenia, na sklepie (usunięte przez administratora) w kazdej alejce a starsi sobie stoja, rozmawiaja, opierają się o kosze, albo ida i stoją w miejscu w ktorym nie widac ich na kamerze.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.02.2021 19:03

    Kandydat

    Jakie jest podejście firmy do tatuaży na widocznych miejscach?
    ReviewUserIcon
    Tyrone

    09.02.2021 13:18

    Pracownik

    Jak się spróją o dziary to do sądu , darmowa kasa ,... :D
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    09.02.2021 20:14

    Pracownik

    Jak już to "sprUją"... zainwestuj w słownik ziomek :D
    ReviewUserIcon
    Kandydat na sprzedawcę

    07.02.2021 11:17

    Kandydat

    Witam.jestem studentem zaocznym. Chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy nt pracy w sklepie i rozmowy kwalifikacyjnej. Na co uważać, czego się spodziewać, jak wygląda start w firmie dla osoby bez doswiadczenia jak wyglądają zarobki na umowie zlecenie, po jakim czasie moznaliczyc na umowę o pracę itp.Bede wdzięczny za każdą informację. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Milli

    08.02.2021 22:33

    Pracownik

    Nawet jeżeli masz dwa zjazdy w miesiącu ( tj. sobota-niedziela) i teoretycznie jest to do pogodzenia, to i tak będziesz musiał przyjść do pracy akurat wtedy kiedy masz uczelnie ;) Po prostu, najzwyczajniej w świecie ktoś cie tak ustawi w grafiku. Dla mnie jest to bezczelnie zachowanie, niestety w martesie to norma. Pracujesz w "ekipie", a przyjdzie co do czego to każdy ma cie w głębokim poważaniu. Zawsze możesz spróbować przyjść na zlecenie, jeżeli w twoim regionie szukają pracownika ale szybko uświadomisz sobie, że to co tutaj ludzie piszą jest w większości prawdą ;)
    ReviewUserIcon
    ....

    09.02.2021 06:51

    Pracownik

    Człowieku najwyraźniej masz słabą ekipe u nas nie ma problemu z zamianami czy dniami wolnymi/prośbami
    ReviewUserIcon
    SmiechNaSali

    02.02.2021 12:04

    Pracownik

    Kiedy człowiek myśli że Martes nie może skompromitować się bardziej, Oni pokazują że jednak się da! Firma nakazała zaplanować w grudniu urlopy na cały rok. Rozumiem zaplanować dwu tygodniowy urlop ale zaplanować pojedynczy dzień który będzie się chciało mieć np. w listopadzie jest praktycznie niemożliwe. I ma się to zgadzac tydzień do tygodnia. Przecież to jest śmiech na sali .. a w połowie miesiąca otrzymasz e-mail że jednak nie można wydawać urlopu w miesiącu.
    ReviewUserIcon
    Ktosiu

    08.02.2021 07:17

    Pracownik

    To wyobraź sobie jedną osobę na urlopie w sklepie z 15stoma etatami?. To czy tylko jedna zależy od ilości etatów na danym sklepie, pełnionej funkcji i płci. Jeżeli chodzi o terminowość wydawania urlopów decyzja leży po stronie kierownika sklepu. U mnie zawsze jest możliwość przesunięcia- o ile nie koliduje z inną osoba(wtedy decyduje plan urlopów)
    ReviewUserIcon
    ....

    08.02.2021 22:19

    Pracownik

    Dokładnie nie można przesunąć letnich urlopów, ale reszta jest rozpatrywana indywidualnie i w zależności od kondycji sklepu
    ReviewUserIcon
    Nieznany

    20.01.2021 22:38

    Pracownik

    Znów to wasze narzekanie....brawo,jaka płaca taka praca tak piszecie, albo że będziecie teraz pracować tylko na 70% czy robić cesje czy inne zlecone zadania przez KR czy centralę tylko na 70%. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie i to 10 razy, a dlaczego, właśnie dlatego że nie ważne czy macie cały etat, pół etatu czy 3/4 etatu przychodzicie do pracy aby PRACOWAĆ, tak właśnie PRACOWAĆ!!! i pracujecie odpowiednio tyle godzin w miesiącu na jakim etacie jesteście nic ponad to, to co za bzdury piszecie że bedziecie mniej pracować czy kawę pić w biurze.... Nie podoba się że w ogóle macie pracę to do widzenia, nikt na siłę nikogo nie trzyma a uwierzcie że są osoby które potraciły pracę i bardzo chętnie wskoczyli by na wasze miejsce, nie doceniacie tego że was nie zwolnili....jeśli się nie podoba to do widzenia a pracować trzeba wszędzie w każdej pracy więc nie rozumiem zupełnie waszego negatywnego nastawienia. Spójrzcie na sklepy które są otwarte, oni robią wszystko to co wy ( cesje,promocje, raporty, zadania zlecone przez KR i centralę) plus jeszcze muszą zająć się obsługą klientów których jest po 3 czy 4 razy więcej właśnie przez to że galerie są pozamykane w których jest Martes Sport i nie narzekają tylko pracują. AMEN
    ReviewUserIcon
    Johnson

    06.02.2021 18:41

    Pracownik

    a to prawda akurat, będą narzekać ale jak przyniesiesz im wypowiedzenie za porozumieniem stron, sytuacja się diametralnie zmienia w Martensie jak w cyrku nie pozostaje nic innego jak złożyć wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia, przemęczyć się i mieć spokój ;)
    ReviewUserIcon
    Radek

    06.02.2021 18:52

    Pracownik

    nagle okazałeś się takim cennym zasobem ludzkim? Jeszcze powiedz, że podwyżkę zaproponowali? :D Trzymaj się, cierpliwości i powodzenia w szukaniu nowej pracy.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    04.02.2021 15:50

    Inne

    Najgorszy „SKLEP SPORTOWY "NIE DA SIĘ NAWET NAZWAĆ TEGO SKLEPEM ZAMÓWIENIA INTERNETOWE DRAMAT FAKTURA WYSŁANA 11 DNI TEMU TOWARU BRAK KPINA!!!!! NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Vgy

    05.02.2021 21:00

    Inne

    Mam tą samą sytuację nie polecam tego pseudo sklepu sportowego!!!
    ReviewUserIcon
    Johnson

    06.02.2021 18:43

    Pracownik

    Widzicie pracownicy? A to na sklepy wysyłają tajemniczego klienta, analizują każdy współczynnik, czepiają się czego popadnie. Gdy wykonasz dobrą robotę nikt cie nie pochwali... A tu proszę, sama centrala nawala psując sobie renomę poprzez te pseudo sklepy internetowe. Przecież to już dawno powinno funkcjonować tak że klient 2-3 dni i towar ma u siebie. Nie tak jak teraz, że miesiącami zamówienie potrafi iść.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    06.02.2021 10:50

    Pracownik

    A co myślicie o masowych nieprzedluzeniach umów pracownikom na stałe? Albo szukanie podkładek na pracowników że stałą umowa ? Aby tylko (usunięte przez administratora) spóźnienie 5 min notatka ... brak maseczki notatka ... co chwila kontrola MJ wraz z makro.... (usunięte przez administratora) A może to celowe działania żeby się pozbyć wszytskich... w końcu nowi narzekać nie będą mogli... makroregion A. O. to jest dramat ... ludzie lecą z dnia na dzień.... bez poważnego powodu ...
    ReviewUserIcon
    Honorowy dawca krwi

    03.02.2021 13:37

    Pracownik

    Witam, Powiedzcie mi jak to jest z oddawaniem krwi, a otrzymaniem wolnego w naszej firmie?
    ReviewUserIcon
    wkrótce były

    04.02.2021 22:37

    Pracownik

    idziesz oddajesz, przynosisz zaświadczenie. Liczone jako obecność. Ja informowałem o tym kiedy idę żeby wiedzieli odpowiednio wcześnie, że danego dnia mnie nie będzie. Z perspektywy czasu żałuję, że nie chodziłem kiedy chciałem bez informacji, bo prawnie nic z taką usprawiedliwioną nieobecnością zrobić nie mogą. W pełni przysługująca premia.
    ReviewUserIcon
    msp

    05.02.2021 12:31

    Pracownik

    Teraz przysługują dwa dni wolne za oddanie krwi.
    ReviewUserIcon
    Ania

    05.02.2021 09:18

    Inne

    NIE POLECAM!!!! Zamówione buty miały przyjść do 7dni roboczych, potem została zmieniona data do 14 a na koniec dostalam wiadomość o kolejnej zmianie dostawy. Po napisaniu maila o anulowaniu zamówienia dostałam odpowiedź po 5 dniach. Czekam na zwrot gotówki, niestety i z tym sklep martes ma problemy.
    ReviewUserIcon
    cookies21

    03.02.2021 22:04

    Pracownik

    Czy ktoś się orientuje jaka jest roznica pieniężna między starszym sprzedawca a zastępca kierownika?
    ReviewUserIcon
    Malinka

    04.02.2021 18:10

    Pracownik

    Jeśli starszy ma mniej niż 26 lat a zastępca więcej to coś koło 150 zł
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    05.02.2021 07:54

    Pracownik

    Różnica na papierze między z-ca a starszym sprzedawcą to 50zl brutto. Jeśli starszy sprzedawca ma mniej niż 26 lat a z-ca więcej to starszy sprzedawca zarabia około 300 zł więcej od niego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2021 23:27

    Inne

    Trzy tygodnie temu zakupiłem w sklepie internetowym Martes Sport kurtkę, na stronie byla informacja, że wysyłka nastąpi do 7 dni roboczych, po dokonaniu wpłaty otrzymałem potwierdzenie tej informacji. Niestety kilka dni później była nowa wiadomość, że czas oczekiwania wydłużono do 14 dni. Niestety upłynęło więcej, do sklepu nie można się dodzwonić, na zapytanie mailowe nie otrzymałem odpowiedzi. Obawiam się, że to są (usunięte przez administratora) Nawet jeśli nie, to na pewno nie szanują klienta. Zdecydowanie nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.02.2021 09:02

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie rezygnacji z funkcji starszego sprzedawcy, jak to wygląda ? Czy rezygnacja jest brana pod uwagę od początku miesiąca?
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    02.02.2021 11:51

    Pracownik

    U nas bez problemu. 10x pytanie czy na pewno i czy decyzja nieodwołalna po czym następnego miesiąca brak stanowiska i "degradacja" do kasjer- sprzedawca.
    ReviewUserIcon
    Było minęło

    04.02.2021 12:43

    Były pracownik

    Oczywiscie ze sie da.Piszesz kilka zdan i wysyłasz do kadr i do regionalnego.
    ReviewUserIcon
    Wypowiedzenie

    04.02.2021 00:25

    Pracownik

    Czy w okresie wypowiedzenia również są przyznawane wszystkie premie pracownikowi?
    ReviewUserIcon
    Martes

    04.02.2021 12:03

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    martesiak

    04.02.2021 12:42

    Były pracownik

    NIE
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zuza

    21.01.2021 15:52

    Kandydat

    Dostałam propozycję pracy na stanowisku kierownika sklepu. Nie byłam jeszcze a rozmowie i czytając mocno się waham. Ile zarabia kierownik sklepu?
    ReviewUserIcon
    TB

    01.02.2021 18:43

    Pracownik

    Potwierdzam. Podstawa bardzo niska jak na wymagania, stres i odpowiedzialność. Robisz wszystko to co sprzedawcy,a dodatkowo milion innych rzeczy, jesteś na każde zawołąnie, nawet jak masz wolne to w kółko ktoś wydzwania lub pisze. Ja mam 2800 na rękę podstawy, premii za obrót od miesięcy nie widziałem bo są tak skonstruowane by jej czasem nie wyrobić. Jedynie można załapać się na jakieś ochłapy pod postacią premii za frekwencje i za sprzedaż nakasówki.
    ReviewUserIcon
    były

    04.02.2021 10:17

    Pracownik

    Bycie kierownikiem w tej firmie to praca na dwóch etatach za marne grosze
    ReviewUserIcon
    Sisi

    01.02.2021 21:31

    Pracownik

    Na stronie firmy możemy przeczytać: "Ponad 20 lat doświadczeń, stabilne zaplecze finansowe, stale wzbogacany kapitał ludzki i zoptymalizowana sieć logistyczna stanowią fundamenty jej ugruntowanej pozycji". To gdzie teraz to stabilne zaplecze finansowe? Skończyło się po kilkunastu dniach? Gdzie "wzbogacany" kapitał ludzki? Znów kapitał okazał się ważniejszy od ludzi. (First lockdown)
    ReviewUserIcon
    były

    04.02.2021 10:15

    Pracownik

    No zaplecze finansowe jest, przecież właściciele od dwóch lat w setce najbogatszych polaków...
    ReviewUserIcon
    Aids

    04.02.2021 09:38

    Inne

    Ludzie, przed zakupami czytajcie opinie.... Najgorszy sklep na świecie! Jak się towar kończy to nie powinien być sprzedawany. Jawna kpina z klienta,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tyrone

    04.02.2021 08:03

    Pracownik

    Wszystko poszybowało w górę ,. Od kiedy jest P20+ tylko to robię , żadne promo, żadne Appki, nie dla Utargu Nie dla Współczynnika , bo za to mi nie zapłacą , tylko P20+ !!!! Pewnie w tym tez coś zmienia jak zobaczą ze można pare dobrych stów wyrwać na to , ale do czasu jak jest nabijamy P20+ reszta jest zbędna :D
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.02.2021 15:02

    Inne

    Katastrofa, nieporozumienie!!!! Zamówiłam buty dziecku 13 stycznia, przez 3 tyg wysyłali maile, ze przesyłka będzie opóźniona 03.02 napisali, ze nie mają butów na stanie ????‍♀️ na infolinię oczywiście nie można się dodzwonić bo numer podany w interencie jest błędny. Nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Xyz

    04.02.2021 00:04

    Pracownik

    No nie ma na stanie bo skąd mają byc?? Połasiła się Pani zapewne na najtańsze buty w super promocji, zapewne jak inne tysiąc osób i dziwi się Pani że się stany magazynowe skończyły??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.02.2021 21:43

    Pracownik

    Martesie rozumiem że teraz wybieracie sobie miesiące ile % mamy zrobić żeby mieć premie obrotowa? Może w marcu dajcie 200% dla najniższego progu a co tam wam zależy
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.01.2021 21:26

    Inne

    Porażka!!! Zamówiłam śniegowce dla dziecka 14.01, brak jakiegokolwiek kontaktu na maile odpowiada automat a do biura obsługi nie da się dodzwonić. Żeby było śmiesznie wczoraj i dzisiaj biuro obsługi jest nieczynne. Nie mam pojęcia na jakim etapie jest moje zamówienie. Nie polecam zakupów w tym sklepie.
    ReviewUserIcon
    soplowa80

    03.02.2021 09:54

    Inne

    Ja czekam na rękawiczki śniegowe 2 pary, 15-go stycznia zamawiałam i na dodatek z przedpłatą i też cisza, na maila nie odpisują a infolinia ad tamtego tygodnia nieczynna, dzwonię codziennie, zastanawiam się czy w stacjonarnym mogli by jakoś pomóc? ????. Tragedia!!!
    ReviewUserIcon
    Mon

    03.02.2021 21:01

    Pracownik

    jako pracownik sklepu stacjonarnego mogę się w tym temacie wypowiedzieć i niestety nie jesteśmy w stanie nic w tym temacie zdziałać, nie mamy wglądu do tego na jakim etapie jest wasze zamówienie ani w żaden sposób go przyspieszyć, nawet my mamy utrudniony kontakt ze sklepem internetowym.. i jako pracownik wcale się nie dziwie ze klienci są tacy źli, na przyszłość polecam dołożyć kilka złotych i wybrać się do sklepu stacjonarnego :)
    ReviewUserIcon
    królewna śmieszka

    02.02.2021 17:58

    Pracownik

    Umowa zlecenie trochę lipa. Po za tym na ten moment jest ok.
    ReviewUserIcon
    Julia

    28.01.2021 07:11

    Inne

    Od 2 tygodni nie dostałam zakupionego towaru ani żadnej informacji. Zamowienie wcześniej zostało opłacone. Po 3 tygodniach Martes zwrócił pieniądze na konto nie wiem dlaczego. Czekałam na śniegowce dla dziecka. Nie kupię więcej nic ze strony internetowej. Nie polecam!!!!
    ReviewUserIcon
    Nieznajoma

    29.01.2021 12:40

    Pracownik

    Dołączam do Pani, ale tak juz poza tym wszystkim to jakas porazka i niepoozumienie, przeciez to nalezy gdzies zgłosic, oszukuja ludzi , zbieraja zamowienia których nie realizuja. Paranoja
    ReviewUserIcon
    Anna

    29.01.2021 19:34

    Inne

    Tylko, że pisanie tutaj naprawdę nic Wam nie da. Piszcie na facebooku albo do inspekcji handlowej. Martes kusi cenami, ale nie warto od nich zamawiać, sama sie o tym przekonałam.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    26.01.2021 12:33

    Inne

    Zamówiłam u Państwa 2 pary butów, za które zapłaciłam przez PayU(posiadam potwierdzenie wpłaty), w paczce przyszła tylko jedna para (transakcja 1247581/2021/01/18).Próby kontaktu z Państwem kończą się brakiem odpowiedzi na moje e-maile, a Wasz telefon milczy. Czy ktoś może łaskawie się tym zająć? Inaczej sprawę zgłoszę na policję, 110 złotych piechotą nie chodzi.
    ReviewUserIcon
    Mona

    29.01.2021 10:38

    Pracownik

    I co myslicie ze w zębach przyniesiemy wam towar ? My nic nie mozemy Trzeba pisac do centrali albo na fb
    ReviewUserIcon
    Pracował

    29.01.2021 19:07

    Pracownik

    Za każdym razem klient przychodzi do nas i ma pretensje o wszystko... Bo wiecznie coś nie gra w zamówieniu albo kasy ze zwrotu nie dostał itp. Może w końcu ten sklep internetowy ogarnie ten pie####nik bo to już wstyd. Jako pracownik nie polecam zakupów przez neta. Klienci też pamietajcie, ze my nic nie możemy zrobić z waszym problemem bo nawet od nas Tel. Nie odbierają
    ReviewUserIcon
    Ona

    29.01.2021 16:31

    Inne

    Zamówiłam pare butów na początku stycznia, dalej paczki nie dostałam, to jest jakas kpina. Złożyłam rezygnacje. Nie polecam kupna w tym sklepie !!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.01.2021 15:16

    Pracownik

    Cześć, mam pytanie do pracowników sklepów zamkniętych Czy otrzymaliście pismo które zawiera porozumienie odnośnie obniżenia pensji o 30% czy tylko @ ? Nie sądzicie ze powinnismy dostać pismo kto i kiedy zdecydował o porozumieniu i na jakiej podstawie ?
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.01.2021 17:26

    Pracownik

    Kiedys Na Twojego maila zostala wyslana informacja o wyborze przedstawiciela Miales mozliwosc wyboru
    ReviewUserIcon
    Martesnasdyma

    27.01.2021 17:29

    Pracownik

    Te wybory były oszukane po całości-maila z głosowaniem nie otrzymał każdy pracownik,więc byliśmy pozbawieni swojego prawa wyboru.Informacji o wyborach też nigdzie nie było.Ja przypadkowo znalazłem tego maila wśród dziesiątka innych.Tym iście Putinowskim sposobem mamy osoby z centrali.które głosują jak prezes każe obcinając nam pensje (usunięte przez administratora) i metr mułu
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    15.01.2021 19:05

    Pracownik

    Etaty ucięte o 30% - dla pracowników w zamkniętych sklepach. Co o tym sądzicie ?
    ReviewUserIcon
    Inna

    21.01.2021 20:13

    Inne

    Przepraszam bardzo, ale ten otwarty sklep obsługuje klientów i jeszcze musi przyjać te 300 i 500 sztuk, sprawdzić, ometkować, wyłożyć na pólki. Halo, pobudka !!!! Jak Wam tak ciężko to idźcie do Biedronki, Lidla, CCC. Przecież jest teraz rynek "pracownika" jest tyle pracy, że można przebierać, wybierać. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Ona1

    25.01.2021 23:21

    Pracownik

    Od nas na drugi sklep poszla polowa zalogi... duze wsparcie... wiem ze maja co robic... teraz widza co my mielismy na codzien przed zamknieciem... bylam u nich widzialam i dla mnie to naturalne ze jest duzo klientow... Macie wsparcie z innego sklepu? Jezeli tak to czemu w sobote sa 3 osoby? U nas tak nie ma nawet bez wsparcia jak jestesmy otwarci... wiem jak wyglada praca w okrojonym skladzie, po 1 zamknieciu pracowalismy po 2 osoby na zmianie jak wielu z was... rozumiem zlosc
    ReviewUserIcon
    Nickoo

    23.01.2021 12:22

    Pracownik

    Marudzicie jak to wam źle, bo obcięli wypłaty. Sklepy otwarte mają normalnie, zamknięte pomniejszone ale i redukcję godzin. A centrala i magazyny mają obniżkę o 10% mimo normalnej pracy. Nadal wszyscy są be? Jeszcze połowa lebiedzi co nie wiedzą co to nawał klientów. Przyjedźcie tam gdzie bywa śnieg. I dopiero jęczcie
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    23.01.2021 20:19

    Pracownik

    10% z pensji ludzi z centrali czy magazynów ma sie nijak do sytuacji przeżycia za 1500zl miesięcznie, więc Twój argument jest słaby...bardzo nawet. Śniegu mi nie brakuje...ale co najmniej 600zl miesięcznie mniej już mi mocno doskwiera.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    22.01.2021 22:44

    Pracownik

    Według mnie powinniśmy złożyć grupowe pismo degradujace przedstawicieli pracowników?? Jacy to przedstawiciele skoro my ich nie wybraliśmy ?? i są to osoby z centrali, które zostały wybrane tylko po to żeby zgadzać się na wszystko bez wiedzy szarych pracowników. Przedstawicielami powinni być pracownicy ze sklepu np. kierownicy. A nie osoby z centrali pewnie ładnie przekupione przez zarząd
    ReviewUserIcon
    GS

    23.01.2021 11:51

    Pracownik

    Zgadzam się i jeśli to ruszy podpisze to pismo. Przedstawiciel pracownika działa w porozumieniu z pracownikami, a gdzie było to porozumienie? Czy ktoś nas zapytał o zdanie?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.01.2021 22:50

    Pracownik

    A jak jest z notatkami służbowymi ostatnio ?ja dostałam za wyjście z ekipą 10 min wcześniej i uwaga dostałam tylko ja pytając regionalnego czy wpisać reszcie ekipy powiedział że nie ... Bez sensu robię wszytko tak jak on chce nie sprzeciwiam się i tak jest źle....
    ReviewUserIcon
    Kto prowadził zmianę?

    22.01.2021 08:37

    Pracownik

    Zgodnie z regulaminem pracy wcześniejsze wyjście należy uzgodnić i zakomunikować przełożonemu. Domniemam i jeśli dobrze rozumiem "ekipa" wyszła za Twoja zgoda. Jedyna osoba bez zgody to prowadzący zmianę (powinien komunikować regio) . W świetle regulaminu poprawnie wystawiona nota służbową i brak podstaw do wypisania jej pozostałym pracownikom.
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    22.01.2021 08:39

    Pracownik

    Na prawdę jesteś zdziwiona ,że Tylko Ty dostałaś notatkę??? Brawo...Kierownik regionalny zachował się w porządku do reszty pracowników ale Ty nie. Takich ludzi nam brakuje...Dostałam notatkę niech inni też dostaną bez powodu bo zachciało mi się wyjść wcześniej. Gratulacje
    ReviewUserIcon
    Klientka

    21.01.2021 14:04

    Inne

    Od tygodni nie dostałam opłaconego zam. Usuwają negatywne komentarze na FB. Nie odpisują na wiadomości. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Es

    22.01.2021 07:15

    Pracownik

    To portal dla pracowników
    ReviewUserIcon
    Klient

    21.01.2021 13:59

    Inne

    Nie realizują złożonych i OPŁACONYCH zamówień. Udueają negatywne komentarze na FB. Nie polecam,!
    ReviewUserIcon
    Mon

    21.01.2021 22:52

    Pracownik

    To portal dla pracowników nie dla klientów.. jest coś takiego jak formularz kontaktowy na stronie internetowej, idź tam wylewaj swoje smutki i żale
    ReviewUserIcon
    Alf84

    21.01.2021 21:46

    Pracownik

    @mazowsze Skąd info o otwarciu? Mimo restrykcji nas otwierają?
    ReviewUserIcon
    Lusi

    16.01.2021 12:38

    Pracownik

    Robià nas w " wała ???" Chodzi o dwa art. 15g ust. 6 i art. 15g ust. 8 ustawy w sprawie COVID-19. Zgodnie z pierwszym z tych przepisów, pracownikowi objętemu przestojem ekonomicznym pracodawca wypłaca wynagrodzenie obniżone nie więcej niż o 50 proc., nie niższe jednak niż w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalanego na podstawie przepisów o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, z uwzględnieniem wymiaru czasu pracy. Natomiast drugi z przepisów stanowi, że podmioty, o których mowa w ust. 1 (czyli przedsiębiorcy, u których wystąpił spadek obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19) mogą obniżyć wymiar czasu pracy pracownika maksymalnie o 20 proc., nie więcej niż do 0,5 etatu, z zastrzeżeniem, że wynagrodzenie nie może być niższe niż minimalne wynagrodzenie za pracę ustalane na podstawie przepisów o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, z uwzględnieniem wymiaru czasu pracy. A to oznacza, że wynagrodzenie, jakie będzie otrzymywał pracownik, będzie niższe niż zapisane w ustawie wynagrodzenie minimalne.
    ReviewUserIcon
    789

    19.01.2021 19:17

    Pracownik

    Ale czy nie czasem minimalne 2800 to na cały etat a przy mniejszym wymiarze tez minimalne się zmienia przecież.... Na pół etatu minimalne to przecież 1400, a nie dalej 2800
    ReviewUserIcon
    Lusi

    21.01.2021 20:55

    Pracownik

    Chodziło mi bardziej o to że z jakiej racji obcinają nam pensje o 30 % skoro ustawa wyraźnie mowi że nie więcej niż 20%

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.