opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3694 ocen
Opinie(10582)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10582)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 40
    • 41
    • 42
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Martes Szrot

    01.04.2021 08:07

    Pracownik

    Pytanie do serwisantów, jak oceniacie nasze rowery które robi nam Green Bike?
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    03.04.2021 13:01

    Pracownik

    To nie kwestia pancerzy a raczej mocowań w których "wolna" linka wychodząca z pancerza ociera o źle wycięte mocowania.
    ReviewUserIcon
    Martes Szrot

    03.04.2021 23:16

    Pracownik

    Pancerze też coś mają ponieważ wsadzając linkę czułem zdecydowanie za duży opór
    ReviewUserIcon
    Margaryna

    02.04.2021 21:27

    Pracownik

    Zamiast otwierać tyle tych sklepów w poprzednich latach, zainwestowali by w sklepy internetowe, bardziej by im się to opłaciło. No ale po co...
    ReviewUserIcon
    martesxxx

    27.03.2021 08:56

    Były pracownik

    Przykład jak się szanuje pracowników (usunięte przez administratora) a w tej sieci ciągle , że małe utargi i wskaźniki programów a o jakimś dodatku na święta można pomarzyć .
    ReviewUserIcon
    Śmiechem

    30.03.2021 23:27

    Pracownik

    W czasach tiktoka, insta gdzie ludzie zarabiają na reklamowaniu firm, myślą że ktoś za darmo będzie ich promował ? heheszki martesie heheszki
    ReviewUserIcon
    Kasia

    02.04.2021 21:26

    Pracownik

    minie kilka lat, jak Martes zacznie ogarniać social media i e-commerce. Chociaż, może w pewnym sensie tego nie chcą, bo często na fb widać wile "miłych" opinii od klientów odnośnie jakości ich produktów i funkcjonowania sklepu internetowego. W ogóle teraz gdy wszystko przenosi się do internetu oni jeszcze bardziej naciskają na sprzedaż stacjonarną. Czy to Martes trendy kreuje? Ludzie zaczną specjalnie dla tej firmy robić zakupy stacjonarnie??? Przyjemniej przecież idzie się pod wiatr...
    ReviewUserIcon
    Funkcjonariusz

    01.04.2021 14:59

    Pracownik

    Jak wam się podoba, że firma ponownie obcięła etaty o 30%?
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    02.04.2021 16:20

    Pracownik

    Zapraszam do robienia na spokojnie tych zwyżek za półtora tys... chętnie sie zamienię.
    ReviewUserIcon
    adas

    02.04.2021 21:18

    Pracownik

    wy narzekacie, my narzekamy i tak to się żyje w tym Martesie ;)
    ReviewUserIcon
    Martesowy dzik

    01.04.2021 15:09

    Pracownik

    Witam. Jako obecny pracownik tej firmy, z przykrością mogę stwierdzić, że ta praca to zwykły wyzysk pracowników. Przy każdej najbliższej okazji ucinają nam pensje, premię itd. Nie stać ich na zatrudnienie nowych pracowników, mimo że mają tego świadomość.. zatrudniają ludzi na umowy zlecenie, po czym pracownik przychodzi do pracy na tydzień i po tygodniu każą już mu nie przychodzić do pracy, bo jak twierdzą nie jest im na razie potrzebny. (usunięte przez administratora) prawda, bo roboty jest od ch*ja i każda para rąk, się przyda.. szczególnie jak jest przebudowa, a połowa pracowników na L4. Pani Regionalna.. o to jest dopiero temacik.. Osoba której sposób komunikowania się z nami jako starszymi sprzedawcami, jest nagminnie pretensjonalny oraz prześmiewczy.. Jak to twierdzi ona i jej pupilki, NIE MA KOLEŻENSTWA W PRACY. Najlepiej byłoby się wzajemnie podpi*rdalac i pracować jak w Amazonie.. Myślę, że śmiało określając panią Regio można użyć słowa (usunięte przez administratora) w pracy. Pracownicy składają wypowiedzenia ze względu na jej terror, bo nie chcą dłużej pracować w tej firmie. setki wiadomości, telefonów w ciągu dnia, masa tabelek do wypełnienia codziennie, spowiadanie się co godzinę co kto zrobił. Jeżeli zapomnisz o wypełnieniu chociażby jednej, możesz się przygotować na poranny telefon z opierdzielem. Ale jeżeli ty oczekujesz czegoś od niej, nie jest już jej wtedy tak spieszno. Odnoszę wrażenie, że nawet ułożenie grafiku sprawia jej trudności. Ciągle porównuje nas do innych sklepów. Staramy się jak możemy o wyniki z sprzedaży 20+.. Niestety przy tak małych utargach nie zawsze jest to możliwe.. Ale cóż, bardzo dużo można by było napisać na temat, tej pożal się boże firmy.. W takich warunkach, zero chęci do pracy. Nie, polecam zaczynać kariery w tej 'cudownej' firmie. Chyba, że chce się zostać jednym z przydupasów. -Pozdrawiam- :) :)
    ReviewUserIcon
    Juliusz

    02.04.2021 21:15

    Pracownik

    Niektórzy regionalni chyba z powołaniem się minęli. NIE MA KOLEŻENSTWA W PRACY - tak? Dlaczego ciągle słyszymy, że gramy do jednej bramki, musimy starać się jako zespół, żeby mieć jak najlepsze współczynniki? Czy tacy ludzie mają jakiekolwiek pojęcie o pracy w handlu/sprzedaży? Dostali tą prace, bo nakłamali w CV czy przez "wazeliniarstwo"? Moim zdaniem, jeśli mamy dbać o sklep i wyniki sprzedażowe to musimy ze sobą jakoś współpracować, tym bardziej jeśli pracujemy na tym samym sklepie. O ciągłe porównywanie do innych sklepów to nie żadna motywacja ze strony przełożonego, tylko powód aby wprowadzić zespół w jakieś kompleksy i jeszcze większy stres (jakby już go mięli mało...). Fakt jest taki, że jedynie jeśli trafisz na dobrych ludzi na sklepie to jesteś w stanie wytrzymać w tej firmie. Benefity wszyscy wiemy jakie są... Można tłumaczyć się koronawirusem, ale każdy kto w tej firmie pracuje parę lat, wie jak tak na prawdę jest. Każdy sklep jest inny, lokalizacje są inne, wielkość i gęstość zaludnienia, klienci jest tyle zmiennych... Gdyby marketing funkcjonował tak jak powinien funkcjonować dobry marketing, nie wchodzilibyśmy klientom w D i nie tłumaczyli wszystkich promocji (to się łączy z tym, a to się nie łączy z tym, jak pan/pani weźmie to... będzie wtedy taniej, ale nie nie... z tym nie można łączyć). Ktoś powie, kwestia przekazu, jak to wytłumaczysz klientowi, ale w rzeczywistości to zajmuje dużo czasu. Zajmiesz się klientem, fajnie, spoko... ALE! Potem pretensje, czemu dostawa nie zrobiona, czemu tutaj jest tak nie innaczej, czemu tego nie wysłaliście i takie inne. Choćbyśmy dawali z siebie 110%... 200%... albo 300% i więcej, taka regionalna jak tutaj piszesz NIE POCHWALI CIĘ, NIE POGRATULUJE CI, NIE POWIE CI DOBREGO SŁOWA, nic z tych rzeczy... Przykre bo jeśli pracujecie w swoim zespole kilka lat, znacie się, wiecie że robicie dobrą robotę, czy chcielibyście usłyszeć takie słowa? Zdarzy się gorszy tydzień, może miesiąc jak w każdej firmie i trzeba się wtedy zmobilizować wiadomo, ale nie w Martesie. Lepszy jest cichy (usunięte przez administratora) cały rok i tłumaczenie NIE MA KOLEŻEŃSTWA W PRACY. Co to jest w ogóle za argument. Nie jest to może idealna praca, ale gdyby ludzie z góry lepiej współpracowali z tymi niżej, mogliby odnieść o wiele więcej korzyści :) Jeśli za takie pieniądze, robiąc konkretną robotę słyszy się jakiekolwiek pretensje (nie uwagi, bo to co innego) to myślę, że coś jest nie tak.
    ReviewUserIcon
    Martesowy dzik

    01.04.2021 18:08

    Pracownik

    Nie można wyrazić swojej opinii.. bo strona odrazu ją usuwa. Prawda w oczy kole.
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    01.04.2021 04:10

    Pracownik

    Hej, czy ktoś wie kto jest przedstawicielem pracowników? Czy była jakakolwiek informacja o wyborze - jakiś kontakt do tej osoby?
    ReviewUserIcon
    Mastersiak

    01.04.2021 12:49

    Pracownik

    Jest informacja w tresci maila dotyczacego porozumienia. 3 osoby oczywiscie z centrali.
    ReviewUserIcon
    Hh

    01.04.2021 16:26

    Pracownik

    Byla ankieta. Masz maila np do Marcina Staronia, czesto cos wysyla
    ReviewUserIcon
    Henio

    30.03.2021 10:59

    Pracownik

    Siema, jak tam u was z karta multisport? Kiedy można składać wnioski?
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    30.03.2021 17:55

    Pracownik

    Jak leniwe baby z biura w bielsko białej uznają że wniosków jest dużo i warto wysłać tabelke do mulisport o odblokowanie kart... Póki co są tak zarobione że nie opłaca im sie dla kilku osób tracić swojego drogocennego czasu. Całość finansowana z naszych pieniędzy a im sie przeslać dokumentów nie chce, łaskę robią... Żenada
    ReviewUserIcon
    Hgf

    13.03.2021 18:22

    Pracownik

    Chlopaki - jak tam idzie skręcanie i regulowanie szrotu?
    ReviewUserIcon
    Tyrone

    29.03.2021 06:45

    Były pracownik

    Polewam dla kolegi :D
    ReviewUserIcon
    ....

    29.03.2021 09:10

    Pracownik

    Skoro wy to skręcacie bez problemu to zdradź mi jak lukwidujesz bicie na korbie które jest około 15 mm i ociera o wózek z obu stron . Przekładałem korbe i dokrecalem na wiele sposobów i dalej to samo
    ReviewUserIcon
    Tjftyiftn

    28.03.2021 21:43

    Były pracownik

    Martes to szrot, niepolecam nikomu, pieniadze slabe, kiedy im sie zachce to ucinaja ale zeby cos dac chociaz na swieta to niee. Aaaa i pamietajcie bez dodatku jestes serwisantem od wszystkiego
    ReviewUserIcon
    Paprotka

    26.03.2021 07:36

    Pracownik

    Pytanie do mam,czy korzystała któraś z opieki na dziecko na czas zamknięcia przedszkoli/żłobków? Jest do czego wracać?
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    26.03.2021 23:16

    Pracownik

    Martes "bierze w ciemno". Zasiłek wypłaca zus nie pracodawca przez co jesteś służbowym "pupilkiem".
    ReviewUserIcon
    Martesmoimżyciem

    27.03.2021 21:44

    Pracownik

    Dokładnie. W zeszłym roku była nawet nieoficjalnie sugestia, by brać opiekę kto tylko może. I nie tylko mamy, tatusiowie też biorą opiekę.
    ReviewUserIcon
    Dnoo

    27.03.2021 21:34

    Były pracownik

    Serio usuwacie komentarze? Przeciez ja tylko podalem w nim wynagrodzenie jakie dajecie po 4 latach pracy u was ;) 1500zl w zeszlym miesiacu, to niewolnictwo a nie wynagrodzenie :D
    ReviewUserIcon
    3udjsbdsv

    27.03.2021 21:28

    Były pracownik

    Ciesze sie, ze wkoncu stamtad ucieklem. Niepolecam nikomu. W tamtym miesiacu caly miesiac tyrania za 1560zl hahaha. Wala nas na hajs od roku a wymagaja przynajmniej jak na 3500 i jeszcze to wykorzystywanie za darmo przy skrecaniu rowerow. (usunięte przez administratora) dna. Zarzadca zycze jak najgorzej :)
    ReviewUserIcon
    Były

    21.03.2021 20:54

    Były pracownik

    Jak tam martesiaki, już zwolnienia poleciały na zleceniowkach? Xdd Nic innego się po tej firmie nie można spodziewać xd
    ReviewUserIcon
    Marcin

    25.03.2021 21:27

    Pracownik

    Uważam, że to już jest indywidualna sprawa danego sklepu i zwalnianego pracownika. Odbywa się to bardziej na poziomie kierownik sklepu - zleceniobiorca a nie samej centrali. Sam zwolniłem dwóch pracowników za zlecenie i nie mam żadnych wyrzutów sumienia - po prostu nie nadawali się do tej pracy. Zostali poinformowani jakie były przyczyny zwolnienia i nie było kontrargumentów. Była to moja przemyślana, świadoma decyzja i centrala dawała mi wolną rękę w tym temacie, KR dostał moje uzasadnienie i dał mi zielone światło. To jak inni kierownicy uzasadniają zwolnienia zleceniobiorców to już nie wnikam tak samo jak to czy było to zasadne.
    ReviewUserIcon
    Chuciwdup

    26.03.2021 02:52

    Były pracownik

    Mylisz się. Mi kierowniczka mówiła przez telefon że nie mogą zatrudnić nikogo nowego na UZ dopóki nie zwolni się poprzednia osoba
    ReviewUserIcon
    Ocena

    21.03.2021 14:52

    Pracownik

    Opowiedzcie jak u was w sklepach jest z ocenami? Za co ocenia was KRS i kierownik? Z jakiego powodu ucinają wam premię?
    ReviewUserIcon
    Hue

    22.03.2021 07:35

    Pracownik

    Jako kierownik nie musisz podpisywac oceny krs. Wystaeczy ze wysle Ci za maila. Przed wyplata powienes dostac ocene i kwote premii sla Ciebie i pracownikow. A obciecja moga byc rozne: za wskazniki, za czystosc sklepu, za wykonywanie obowiazkow.
    ReviewUserIcon
    Ocena

    23.03.2021 21:28

    Pracownik

    A mi chodzi o to jak kierownik argumentuje ilość pkt. Bo u mnie to jak jakieś losowanie. .. np nie wiem czemu mam ucięte pkt za obsługę, czy cos innego bo kierownik nie odnosi się w swojej ocenie bezpośrednio do mojej pracy. Nie mówiąc o tym, że zwyczajnie nie potrafi ocenić wielu aspektów. INB4 nie zamierzam się o to wykłócać z kiero, bo to jak mówienie do ściany. Chcę jedynie zaczerpnąć z waszych doświadczeń z oceną. także tego co wymaga od waszego sklepu krs, bo z tego co wiem jeden ocenia na podstawie kilkunastu wskaźników a inny 2-3
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2021 09:47

    Były pracownik

    Cześć Jak jest u Was w martesie Ile h mogą wypracować osoby na umowę zlecenie? Odliczacie z każdego dnia 15 min na przerwę?
    ReviewUserIcon
    Była

    23.03.2021 16:27

    Były pracownik

    120 h jak Cię polubią to może więcej Ci się trafi. Jak masz spoko zespół to nie odrabiasz a idziesz po prostu. Gorzej jak walnięta regio się przywali, że robisz 10h I nie masz prawa do przerwy. Udaj, że mdlejesz, może coś to da xd
    ReviewUserIcon
    Nie

    23.03.2021 19:53

    Pracownik

    W marcu 135h. Tak odlicza się.
    ReviewUserIcon
    st sprzedawca na wypowiedzeniu

    21.03.2021 15:44

    Pracownik

    Hej powiedzcie mi czy jak jestem na wypowiedzeniu to musze szkolić innych pracowników - np jak wykonywać dekadę, konwój reklamacje itp które robiło się jako st sprzedawca, bądź wykonywać te rzeczy bo kiero kazał? Bo ogólnie już niepełnie tej funkcji, klucze są oddane i nie prowadzę zmian. Więc nie wiem czy mogę odmówić wykonania poleceń tego typu bo nie należy to do moich obowiązków Pozdro z Wielkopolski
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.03.2021 17:40

    Były pracownik

    Weź to wal i idź na zwolnienie. Ja bym nie wytrzymała tyle czasu
    ReviewUserIcon
    starszy

    22.03.2021 18:26

    Pracownik

    Przede wszystkim starszy sprzedawca nie jest od szkolenia
    ReviewUserIcon
    Kredyt

    16.03.2021 09:55

    Pracownik

    Hej. Dostał ktoś z was, tak jak ja, odmowę kredytu ze względu na pracę w martesie?
    ReviewUserIcon
    jolzza

    17.03.2021 21:32

    Pracownik

    co za bzdury piszesz... jeśli masz umowę na czas nieokreślony to nie powinno być problemu z udzieleniem kredytu, zwłaszcza w tych czasach. Może po prostu kwota twojego kredytu jest za wysoka, pogadaj z doradcą kredytowym. Nie rozumiem tylko co ma do tego Martes xd
    ReviewUserIcon
    martesiak

    22.03.2021 12:57

    Pracownik

    Bo właśnie dzięki tym niskim pensjom nie można się doprosić kredytu, chyba oczywiste?
    ReviewUserIcon
    No

    20.03.2021 14:25

    Inne

    Martes chce wyłapać mandat, że otwiera sklepy, które przy po przednich lockdownach były zamknięte?
    ReviewUserIcon
    Tyrpet

    21.03.2021 08:56

    Pracownik

    Może zmienili pkd, wtedy mogą otworzyć się jak chcą wg zasad epidemiologicznych
    ReviewUserIcon
    Hh

    22.03.2021 07:33

    Pracownik

    Nie zmienili. Otwieraja niektore parki handlowe w których inne sklepy tez sie otworzyly. Galerie zamkniete bezdyskusyjnje.
    ReviewUserIcon
    Mieszko

    21.03.2021 08:55

    Pracownik

    Jak to jest, że firmę stać na przeprowadzenie badań TK pomimo recesji, lockdownów, inflacji i spadku obrotów a nie stać jej na wypłatę pensji pracownikom ?
    ReviewUserIcon
    jules

    21.03.2021 19:47

    Pracownik

    widocznie ktoś zrobił kalkulacje, że tu trochę się obetnie, tam trochę, opłaci się TK i jeszcze na + firma wyjdzie ;)
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    21.03.2021 22:03

    Były pracownik

    Taaa, znow uciete etaty :D ale nowe sklepy co tydzien otwieraja xD Firma w kryzysie xDDD
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rozczarowanie

    20.03.2021 13:25

    Pracownik

    Nie zatrudniajcie się tu! Dramat!
    ReviewUserIcon
    Kimmi

    18.03.2021 22:01

    Pracownik

    Martes nie oferuje żadnych benefitów. Zero możliwości rozwoju, chyba że ktoś się zwolni i zaproponują ci posadę za niego (za chyba każdy wie jaki dodatek). W taki sposób firma na długo nie zatrzyma swoich najlepszych pracowników... W tej firmie już dawno przestani myśleć o pracownikach, liczy się jak bardzo wchodzisz w D klientom. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Chlip chlip

    17.03.2021 12:07

    Pracownik

    Martesie, nie zabieraj nam premii za marzec.. Przepracowaliśmy ponad połowę miesiąca a stawki bez premii są dramatyczne!
    ReviewUserIcon
    karola

    17.03.2021 09:14

    Inne

    Brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą ... dług czeka się na opowiedz... towar niby wysłany ale nigdy do mnie nie dotarł...
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    12.03.2021 11:44

    Pracownik

    Drodzy pracownicy tego smutnego jak(usunięte przez administratora) sklepu, żeby wprowadzić element pozytywów i uśmiechu napiszcie jakie dostaliście najdziwniejsze, najśmieszniejsze pytania od klientów. Ja ze swojej strony podrzucę 3 historie. 1. Pani zapytała się mnie czy mamy pokrowce na płyty CD 2. Pani patrząc na moją głowę i na półkę za mną spytała czy mamy farby do włosów, bo "przecież macie tyle kosmetyków". Btw Rossmann jest dosłownie dwa sklepy dalej, a ja jestem łysy. 3. Koleżanka dostała pytaniem "czy mamy kije do walkie-talkie"
    ReviewUserIcon
    xxx

    16.03.2021 21:05

    Pracownik

    Siemano. Może to nie było pytanie ale klient chciał założyć i nas Kartę Dużej Rodziny xD A tak to pytali o pantofle , dresy z kantem (°д°) Lub czasami rozmowa wygląda tak ja "...bry czego pan szukasz? " Klient "butów" Ja "jakie ? " Klient "wodoodporne skandal " Ja (∵)?(∵)? Klient ( ͡°Ĺ̯ ͡° ) Ja yyyy Klient ( ̄へ  ̄ 凸
    ReviewUserIcon
    xxx

    16.03.2021 21:07

    Pracownik

    Siemano. Może to nie było pytanie ale klient chciał założyć i nas Kartę Dużej Rodziny xD A tak to pytali o pantofle , dresy z kantem (°д°) Lub czasami rozmowa wygląda tak ja "...bry czego pan szukasz? " Klient "butów" Ja "jakie ? " Klient "wodoodporne sandały" Ja (∵)?(∵)? Klient ( ͡°Ĺ̯ ͡° ) Ja yyyy no nie ma Klient ( ̄へ  ̄ 凸
    ReviewUserIcon
    Anonimówka

    12.03.2021 15:55

    Były pracownik

    Ta praca to jakieś jedno, wielkie nieporozumienie. Odradzam każdemu. Zwłaszcza na zlecenie. Starsi sprzedawcy Będą cię wykorzystywać ile się da, żeby oni mogli cały dzień siedzieć na socialu, jeść, pić kawkę, z wielką łaska i narzekaniem mówić, że się nie wyrobią, że wszystko ich boli, ewentualnie wyjść na sklep i wręczyć Ci nowe rozstawienia butów, czy kartkę z wypisanymi rzeczami do zrobienia, wracając na socjal. A gdy pojawią się problem na sklepie, z oburzeniem i z zdenerwowaniem (za które oczywiście dostaje się zleceniobiorcy), idą zrobić cokolwiek. Jak Już wyjdą na sklep to tylko chwilę przed zamknięciem sklepu, pochodzą, pogadają przez telefon, zamkną sklep i nara. Kolesiostwo, elastyczny grafik - dla starszych jedynie, żeby nie musieli przychodzić na te grosze, popołudniowe zmiany, co chwilę słychać ale jesteś potrzebny/a i pyk 10 godzin, żeby obydwoje starszych mogło mieć mniej godzin. Ciągle samemu na sklepie, zrob stoły, bo mi się nie chce, ściany, kosze i jeszcze pamiętaj by zerkać zza kartonów z butami które niesiesz,czy ktoś nie stoi przy kasie, o jeszcze idź szukać buta na magazynie i wszystko w tym samym czasie. Pomińmy już fałszywa atmosferę z czego słynie ta firma. Zrzucanie pracy jeden na drugiego, potem wszyscy trzęsą się, że Kierownik regionalny jest wkurzony. Starsi siedzę sobie godzinę na przerwie, wychodzą na fajkę, a ty czasem masz problem z wyjściem się wysikać. (usunięte przez administratora). Fałszywość. Krótko mówiąc. Ludzie ,idzcie tam pracować tylko w sytuacji przywierania głodem w akcie desperacji, choć kopanie rowów szczerze mówiąc byłoby bardziej satysfakcjonujące. Tam nawet ludzie pracujący dłużej (usunięte przez administratora) na ten sklep głośno i wyraźnie, a to coś mówi.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    15.03.2021 19:25

    Pracownik

    Ktoś chyba w tym sklepie chce komuś pod górkę zrobić? Naprawdę nie potraficie sie dogadać między sobą? Teraz cały makroregion ma tylko przypuszczenia kto to pisał. Bo nikt na całym forum nie podpisuje sie konkretnym numerem sklepu.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    15.03.2021 23:11

    Pracownik

    Nie umiecie się na sklepie dogadać między sobą? Tylko kopiecie dołki sami nie wiecie pod kim. Przez taka wypowiedź cały makroregion zachodzi w głowę kto to pisal? A jest wiadome, ze nikt bezcelowo by tego nr sklepu nie podpisal!
    ReviewUserIcon
    Chylińska

    28.02.2021 00:34

    Pracownik

    Jak tam Podkarpacie tęsknicie za Justynka?? Czy już zapomnieliście kto to był ...
    ReviewUserIcon
    RZ

    13.03.2021 11:09

    Pracownik

    Kogoś (usunięte przez administratora) Boli bo zgłasza wszystkie opinie na ten temat ... Pozdrawiam lizodupy które przeszły z plazy do rzeszowskiej
    ReviewUserIcon
    Karabela

    15.03.2021 12:57

    Pracownik

    Kocham z nimi pracować nie wiadomo które lepsze hahahaha pomysłów im nie brakuje z dnia na dzień coraz lepsze pomysły żeby przeskoczyć i wpaść na jeszcze głupszy pomysł od drugiego.
    ReviewUserIcon
    Bulli

    13.03.2021 10:46

    Pracownik

    Czemu w Martesie nie ma toreb papierowych? Jeżeli ktoś robi małe zakupy to po co mu taka wielka materiałowa? W innych odziezowkach papierówki to standard...
    ReviewUserIcon
    1234

    13.03.2021 18:22

    Pracownik

    Żebyś mógł zrobić lepszy współczynnik
    ReviewUserIcon
    Bulli

    14.03.2021 09:59

    Pracownik

    tak mam to klientom tłumaczyć? niech klient ma chociaż wybór między papierową/materiałową bo i tak obecne torby nie wchodzą w 20+ Firma taka biedna, że na torbach musi sobie odbijać?
    ReviewUserIcon
    Nie pozdrawiam

    12.03.2021 17:18

    Kandydat

    Jak to jest że po 2-3 osoby w pracy a promocji na dwie strony, stoły, przebudowa, odsyłka, obsługa, rowery,
    ReviewUserIcon
    Żenada

    11.03.2021 15:53

    Były pracownik

    Ta firma to jakaś kpina. Jeden wielki żart. Zatrudniają pracowników, byle szybko po czym zwalniaja. Nie wyjaśniając żadnej przyczyny. Dodam również, że typowe Lizanie (usunięte przez administratora) pracowników do regio itp. Jest chyba norma, potrafią nagadać na kogoś takie bzdury, poskarżyć się i przy okazji wylizać ci*e, żeby tylko mieć lepiej. Starsi sprzedawcy na socjalu gadaja sobie przez telefon z chłopakiem na kamerce, nie wychodzą na sklep. Mówię tu o przypadku na który ja trafiłam. I kurde.. Pracownik, który się stara, pracuje i wykonuje to, co mu jest nakazane, a taki starszy siedzi na socjalu, tylko słychać śmiechy i Zarciki. Zastanawiam się, czy tego dalej gdzieś nie puścić, bo uważam takie coś, za bardzo niestosowne. Będąc w zespole 4 osobowym zawsze się trafi jakaś idi*tka, która wyliże szefowi (usunięte przez administratora) i ze smakiem to polknie. Jedyny plus - wyplata doszła :) A i regio walnięta w głowę konkretnie. Jedno mówi, drugie robi i sieje zamęt.
    ReviewUserIcon
    Ent

    12.03.2021 07:49

    Pracownik

    Inicjały KRS?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    12.03.2021 03:28

    Kandydat

    (usunięte przez administratora) Zgłosiłem swoją kandydaturę do pracy na stanowisko Sprzedawcy w jednym ze sklepów. W aplikacji określiłem minimalne wynagrodzenie (godzionowe) za jakie byłbym w stanie podjąć pracę co niestety nie zostało potraktowane poważnie (chciałem 19-20 zł/h). Zostałem zaproszony na rozmowę do sklepu gdzie oczywiście nie zostałem podjęty o umówionej godzinie tylko kazano mi czekać około 20 minut. Podczas spotkania kierownik regionalny był miły ale niestety zaoferował najniższą co było dalekie od tego, co zaznaczyłem w ogłoszeniu. Mało tego, okazało się również że nie szukają Sprzedawcy a Pracownika technicznego od rowerów xd widać HR pierwsza klasa xd lol ludzie którzy tam pracują to totalne nieporozumienie. Kierowniczka sklepu która również była obecna nie przejawiała żadnego profesjonalnemu okazując brak zainteresowania kandydatem. Całość to jakaś pomyłka. Zmarnowałem swój czas tylko. Obiecali że dadzą znać czy tak czy nie ale nigdy to nie nastąpiło. Szkoda czasu.
    ReviewUserIcon
    Na_wypowiedzeniu

    09.03.2021 21:23

    Pracownik

    Dlaczego firma zakazała rozwiązywania umów za porozumieniem stron? Mija mój drugi miesiąc wypowiedzenia i choć udało mi się znaleść nowego pracodawcę to nie mogę odejść wcześniej. KRS twierdzi, że firma od jakiegoś czasu nie wyraża zgody na rozwiązanie umowy w takiej formie. Przez blisko 8 lat byłam za każdym razem na zawołanie i dojeżdżałam na inne sklepy własnym autem za co nie otrzymywałam ani złotówki zwrotu. Może ktoś z zarządu się wypowie dlaczego wprowadzono taki zakaz? Do tej pory każdy mówił, że drzwi są otwarte a na moje miejsce znajdą się ludzie... To są jakieś żarty??? Każda 'normalna' firma potrafi pójść pracownikom na rękę tym bardziej gdy mają 3 miesiące wypowiedzenia :/
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    11.03.2021 00:14

    Pracownik

    Po 1 - Pracodawca wedle KP ma prawo coś takiego zrobić Po 2 - Jeżeli uwazasz ze to nie fair , również możesz tak się zachowac, np. L4 itd... Po 3 - Po kilku latach w tej firmie stwierdze jedno - Ci co wchodza w tyłek są traktowani gorzej niż Ci którzy maja wywalone ;-) Po 4 - Jak kiedyś sprobują Cie zwolnic - zrób to samo - powiedz im ze jest zakaz "za porozumieniem stron" ;) Tyle.
    ReviewUserIcon
    Anty

    11.03.2021 13:38

    Pracownik

    Dokładnie. Idź na l4 i odpocznij kasa wpadnie mniejsza ale zawsze to lepsze niż chodzenie 3miesiace bez premii i czepianie się o wszystko bo wiadomo ze będą chcieli się odegrać że odchodzisz. Ta firma jest komiczna, udaje dobra te emeile i mydlenie oczu jak nam dziękują i doceniają a jaka jest prawda każdy pracownik wie.
    ReviewUserIcon
    Stały klient

    10.03.2021 17:30

    Inne

    Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji super macie fachowców powiem tylko tyle trzeba być ślepym żeby nie widzieć że to była wada fabryczna ale ja tego tak nie zostawię i nie chodzi mi o te 230 złotych które wydałem na buty ale o lojalność wobec klientów to była czwarta para bótów z waszego sklepu z 3 parami nie było żadnego problemu wytrzymały okres gwarancji ale te ostatnie tragedia spotkamy się u rzecznika konsumentów bo to jest śmieszne .
    ReviewUserIcon
    Bubu

    08.03.2021 23:49

    Były pracownik

    Przeszlam chyba wszelkie szkolenia, zostałam zdegradowana do sprzedawcy i zarabiam w tej chwili tyle co nowicjusz w tej firmie... czy to jest normalne? ... kolesiostwo i nic poza tym.
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    09.03.2021 12:44

    Pracownik

    Jeżeli szkolenia na poziomie tej firmy i wszystkich dotychczasowych w ktorych uczestniczyłem to nic dziwnego... jeśli sama nie pogłebiasz wiedzy to z tymi szkoleniami sie cofasz.. więc i degradacja nie powinna być zaskoczeniem.
    ReviewUserIcon
    ...

    09.03.2021 18:19

    Kandydat

    Szczera prawda..kolesiostwo przez duże K...Kierowniczce nie odpowiadasz to żegnam..
    ReviewUserIcon
    Do bubu

    09.03.2021 17:42

    Były pracownik

    Dopóki Ty tam będziesz pracować i Twoja pseudo kierowniczka nic na tym sklepie nie zmieni się!
    ReviewUserIcon
    Kwiecik

    08.03.2021 00:21

    Pracownik

    Cześć, jak to jest z produktami na zniżkę pracowniczą, czy można je reklamować? Paragon, mam, w regulaminie nic nie ma na ten temat, a jednak jest to zarobione. Może ktoś coś wie dlaczego tak jest?
    ReviewUserIcon
    Kukuryku

    08.03.2021 20:27

    Pracownik

    Reklamować możesz, tylko rozpatrzenie ma być przez regio, a nie przez kiero
    ReviewUserIcon
    Xyz

    08.03.2021 20:56

    Pracownik

    Nie jest zabronione, wszystko co kupujesz można zareklamować, takie masz prawo, według Martesa zgodę musi wyrazić krs
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    07.03.2021 20:39

    Kandydat

    Hey :) czy jest tutaj ktoś kto zajmuje się VM w sieci i mógłby podzielić się wiedzą jaki ma zakres obowiązków czy miał jakieś szkolenia ? Jak wyglada jego praca ile ma sklepów pod swoją opieka ? Albo może wypowiedzą się pracownicy którzy mieli styczność z taką osobą zajmującą się VM . Ktokolwiek coś wie w tym temacie ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik MS

    19.02.2021 15:29

    Pracownik

    Czy słyszeliście już o nowym pomyśle Firmy martes ze tajemniczy klient podczas kontroli będzie nagrywał pracowników razem z dźwiękiem?
    ReviewUserIcon
    Proste

    02.03.2021 19:10

    Pracownik

    Wystarczy że dadzą pracownikiem zgodę do podpisania i można. Skoro jestes takim świetnym niedocenionym sprzedawca tylko firma do kitu to w czym problem?
    ReviewUserIcon
    Pracownik ms

    07.03.2021 17:15

    Pracownik

    W tym ze to średnio legalne ?
    ReviewUserIcon
    Nickk

    05.03.2021 08:16

    Pracownik

    Jak tam ile maseczek do pracy od Martesa dostaliście przez ten rok pandemii?
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    05.03.2021 15:11

    Pracownik

    Jedną czarną szmatę,przypominającą skarpetę za 4,99...
    ReviewUserIcon
    Tyrone

    06.03.2021 14:35

    Pracownik

    Dostałem skarpetę z dwiema dziurami z miejsca poszła do kosza, w papierach jest ze pracodawca ma zapewnić 1 maskę na 4 godziny pracy, ostatnio przyszły papiery do podpisania ,. Czytaliście ?? Także gdzie da Maski ?? Może mam zapytać Sanepidu jak następnym razem przyjdą sprawdzić sklep ??
    ReviewUserIcon
    Starszy sprzedawca

    02.03.2021 17:47

    Pracownik

    Hej, powiedzcie mi czy na całej sieci starsi sprzedawcy sa na najniższej krajowej tak jak zwykli sprzedawcy tylko z tym marnym dodatkiem?
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    03.03.2021 20:21

    Pracownik

    Masz racje, marne 250 brutto dodatku a ile zachodu ? papiery prawie te same co kierownik. Wysluchiwanie FOCHOW od Regionalnego, od NIEZADOWOLONYCH klientow, ktorym odrzucono reklamacje, odpowiedzialnosc za cala zmiane, tysiace maili... nie wart tgo marnego dodatku.
    ReviewUserIcon
    Starszy

    05.03.2021 08:24

    Pracownik

    Ale ty jesteś dowcipny. Niby nie tak wiele. Może i tak jak masz kierownika na sklepie. U nas akurat do tej pory go nie bylo (prawie rok), wiec mi nie mów że to marne problemy bo ja umiem swoja prace wykonać dokładnie, nie mam z tym problemów. Problem bardziej dotyczy tego ze robisz dużo a dostajesz niewiele. Nawet teraz jak mamy już kierownika to i tak robimy wszystko za niego bo totalnie nie ogarnia tematu. Zbyt wysoka ambicja nie pozwala zapytać poprosić o pomoc. Ale co ja będę Ci tłumaczyć. Widać Martes to jedyny twój szczyt ambicji.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.