opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3694 ocen
Opinie(10582)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10582)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Starszy

    22.06.2021 23:22

    Pracownik

    Ostatnio po zrobionych wynikach najlepszych w regionie usłyszeliśmy od krs ze to tylko i wyłącznie jej zasługa… No tak przecież to ona robi 20+ za kasa, oczywiście premia i tak zabrana…. I wcześniej zniżka za zła prace, jedyna osoba która zgodnie z prawem może nam odebrać zniżkę to prezes, ale Martes rządzi się swoimi prawami
    ReviewUserIcon
    były

    23.06.2021 23:09

    Pracownik

    niestety mylisz się. Może i tak było ponad rok temu, natomiast w momencie gdy firma zlikwidowała dofinansowania do multisport, na który był przeznaczony fundusz socjalny (Wcześniej na "premie świateczne") i oznajmiła, że FS będzie dofinansowaniem (wyrównaniem strat poniesionych) na zakupy pracownicze, to tak naprawdę w tym momencie jest to obowiązek, a nie przywilej. Jeżeli pracownik ma zabrane zniżki pracownicze, to pracodawca powinien w takim razie przedstawić na co innego idą jego składki.
    ReviewUserIcon
    Ge

    24.06.2021 06:38

    Pracownik

    Nie. Prawo pracy tego nie reguluje. Regulamin pracy przeczytaj. Jest tam napisane ze w szczzegolnych przypadkach zakupy pracownicze moga zostac zabrane. Nie ma napisane kto moze zabrac wiec i pewnie kierownik za zgodą lub nie krsa moze odmowic sprzedazy na znizke
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    11.06.2021 18:50

    Pracownik

    Szkoda ze kierownik nie jest oceniany tak jak pracownik. Odejmuje pkt za spóźnianie osobie ktorej nigdy sie nie spoznila a sam przyszedl do pracy raz 10 po, raz 25. I nie mial z tego zadnych konsekwencji.
    ReviewUserIcon
    Ala

    23.06.2021 10:50

    Pracownik

    Już dawno zrobiłabym aferę.
    ReviewUserIcon
    Lola

    17.06.2021 20:20

    Pracownik

    Ankieta jest anonimowa...smiech na sali. Mając numer sklepu, staż pracy i stanowisko to jest bardzo łatwo zweryfikować kto wypełniał ta ankietę. Swoją drogą ciekawe czy ktoś odważy się napisace prawdę o mobbingu w pracy i co z tym zrobią. Czy będziemy musieli pracować z kiero który będzie się mścił ze ktoś w końcu powiedział jak jest.
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    21.06.2021 23:01

    Pracownik

    A gdzie byłaś jak ta jedna osoba się odważyła??
    ReviewUserIcon
    Embo

    22.06.2021 11:10

    Pracownik

    to po co się wypowiadasz na temat czegoś o czym nie masz pojęcia i nawet na oczy nie widziałaś ?
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    21.06.2021 22:11

    Były pracownik

    Uciekać stamtąd!
    ReviewUserIcon
    Hy

    13.06.2021 18:38

    Pracownik

    Hit "jak nie zrobicie dobrego współczynnika to zabiore wam zakupy pracownicze" . Już sięgneli totalnego dna
    ReviewUserIcon
    Xyz

    15.06.2021 09:51

    Pracownik

    Karanie nas, to motywowanie według martesa. A ja się czuje jak w szkole, a nie w pracy, gdzie powinni być dorośli ludzie. Czy to w ogóle nie podchodzi pod (usunięte przez administratora) Zastraszanie swoich pracowników? Zacznijmy o tym głośno mówić!
    ReviewUserIcon
    Ki

    21.06.2021 15:29

    Pracownik

    Haha u nas w regionie tez tak bylo. Słabizna
    ReviewUserIcon
    Praca

    18.06.2021 12:39

    Pracownik

    Przynajmniej 3 miesiące. Tak jak kiedyś był okres próbny na umowie o pracę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xxx.

    16.06.2021 14:00

    Pracownik

    Czy u Was wynik sprzedaży wiązanej za maj wysłany przez KRS tez był niższy niż przesłany przez LSI?! Jeśli takt to czy ktoś potrafi wytłumaczyć mi dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Haha

    16.06.2021 20:41

    Pracownik

    Torby zakupowe sie nie licza w sprzedaz wiazana. Tak jak kiedys reklamowki. LSI zawsze wysylalo z reklamowkami/totbami bo to automat. KRS wysyla bez.
    ReviewUserIcon
    Nie

    18.06.2021 10:23

    Pracownik

    Liczą się
    ReviewUserIcon
    Tk

    16.06.2021 19:52

    Pracownik

    Dla czego zleceniowcy biorą udział w Tk, powinni mieć mieć napisane na plakietkę " uczę się " i tajemniczy klient nie powinien go ocenić. Bez sprawiedliwość
    ReviewUserIcon
    Hwhw

    17.06.2021 20:53

    Pracownik

    To ile czasu wg ciebie powinni nosic ta plakietke?
    ReviewUserIcon
    Anonimówka

    15.06.2021 16:15

    Były pracownik

    Czy do martesa pozwalają wrócić czy człowiek sam wcześniej złożył wypowiedzenie? Czy jest to zależne od ludzi i nie ma ogólnej reguły?
    ReviewUserIcon
    Giru

    16.06.2021 07:47

    Były pracownik

    Komunistyczne metody zarządzania, to pl firma więc co się dziwić. Wykorzystać na maksa, naładować zadań bez przemyślenia czy uda się je wykonać. Jeden wykona , to wszyscy powinni tak to działa.
    ReviewUserIcon
    Wroclawianka

    09.06.2021 19:38

    Pracownik

    Czy ktoś z obecnie pracujących może mi coś więcej napisać o podwyżkach?
    ReviewUserIcon
    Dino

    15.06.2021 15:15

    Pracownik

    To widocznie jestescie slabym sklepem. Te dobre, z realizacja tsrgetu wskaznikownitp dostawaly
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.06.2021 16:36

    Pracownik

    To tak samo jak u nas, wszystkie sklepy dookoła dostają tylko nie my....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.06.2021 19:49

    Pracownik

    Czy kogoś już dopadły konsekwencje za niski procent skali oceny tajemniczego klienta?
    ReviewUserIcon
    Beatka

    28.05.2021 14:28

    Były pracownik

    Czy w Galerii Rzeszów w Martesie zarządza jeszcze Łukasz J. Taki tam nieład. Jestem ciekawa. To moje stare śmiecie.????
    ReviewUserIcon
    Michał

    11.06.2021 14:34

    Pracownik

    Oj Kamil Kamil... hahaha karierowiczu xD
    ReviewUserIcon
    Szumiszumi

    14.06.2021 08:29

    Były pracownik

    Kogo boli ten komentarz że go zgłasza... Łukasz wyjdź z ukrycia !
    ReviewUserIcon
    Bury

    13.06.2021 23:59

    Pracownik

    Ja wolę Decathlon, mają lepsze ceny i nie robią problemów z reklamacja.
    ReviewUserIcon
    XxxX

    14.06.2021 08:28

    Były pracownik

    A decatlon lubi pracowników martesa ściągać ich do siebie i doceniając !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Mmmhh

    10.06.2021 21:13

    Pracownik

    Ile obecnie zarabia kierownik średniego sklepu? Czy możliwe jest 3500-4000 zł netto
    ReviewUserIcon
    Tak

    11.06.2021 14:18

    Pracownik

    Tak. Okolo 3700 wyplaty
    ReviewUserIcon
    bokser11

    13.06.2021 12:34

    Pracownik

    to bardzo dużo , czy to razem z premią ? Sklep w większym mieście i z dużymi utargami ?
    ReviewUserIcon
    moi drodzy

    26.05.2021 14:50

    Pracownik

    Czy waszym zdaniem firma nie powinna wprowadzić miesięcznych anonimowych formularzy na temat pracy naszych kierowników jak ich zachowania i traktowania nas? Dla bezpieczeństwa pracowników jak i prawach które kierownik olewa korzystając z różnorodnych manipulacji, cichych gróźb kierowanych do nich na osobności jak i cichego mobbingu.
    ReviewUserIcon
    ???

    04.06.2021 10:17

    Pracownik

    jaki sklep, trzeba poinformować makro, kadry, sprawę zgłosić do pipu nie poddawaj się
    ReviewUserIcon
    Kękę

    12.06.2021 22:24

    Pracownik

    Oczywiście, że nie będzie takich ankiet, bo by wychodziło, że wszyscy kierownicy, KRS i MKRS już po pierwszej ankiecie są do odstrzału :). Poza tym nikt nie będzie nakładał homonta na swoje "konie pociągowe". Szkoda, że zapomina się o tym, że wszystko rozgrywa się na najniższych szczeblach i to na ile zwykły pracownik jest zadowolony z pracy, tak to się przekłada na jego zaangażowanie i podejście. Podwyżki owszem są, ale za to premie i dodatki rok w rok są obniżane albo przeliczniki premiowe zamieniane na co raz mniej korzystne. Tak więc o ile 200zł podwyżki to raptem zakopanie inflacji, a premie były motywatorem, o tyle teraz, co raz więcej pracowników z dłuższym stażem wyraża niezadowolenie. Po kilku latach pracy zarabia się często tyle, co nowa osoba na UZ.
    ReviewUserIcon
    agata

    31.05.2021 14:37

    Kandydat

    Cześć czy ktoś może podzielić się opinią pracy, atmosferą w Bielsku? widziałam oferty pracy w siedzibie firmy - polecacie ?
    ReviewUserIcon
    ....

    02.06.2021 19:51

    Pracownik

    Jasne idź dawaj nierealne albo bez sensowne wytyczne dla sklepów a następnie będą wszyscy sprzedawcy klnąc na ciebie i twoich kolegów jakie to bezmyślne istoty tam pracują.
    ReviewUserIcon
    do agaty

    11.06.2021 13:02

    Były pracownik

    jeśli chcesz pracować w internetowceto z ręką na sercu nie polecam...mało kto się tam zna na rzeczy nawet ci ,,najwyższego szczebla,, ludzie tam powinni udać się do specjalistów a nie udawać że coś się znają.brak poszanowania 2osoby.
    ReviewUserIcon
    Była

    10.06.2021 20:04

    Były pracownik

    Jeżeli zagląda tu ktoś z centrali to proponowałabym przyjrzeć się pracy kierowniczki z Kędzierzyna. Na sklepie panuje (usunięte przez administratora) i zastraszenie pracowników. Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, że ona lub starsza sprzedawczyni potrafi krzyczeć na pracowników w obecności klientów. To był jeden z powodów dla którego się zwolniłam.
    ReviewUserIcon
    Scooterowa

    11.06.2021 12:33

    Były pracownik

    Nawet jeśli zaglądają to nic z tym nie zrobią.Firmy lubią takich „dowódzców”.Zamiast zganić to jeszcze ją pochwalą za trzymanie ludzi krótko.
    ReviewUserIcon
    ..

    08.06.2021 13:47

    Pracownik

    Nie polecam firmy. Ponad rok słuchania obietnic o stanowisku, składania rowerów za darmo bez żadnych dodatków za serwis itp.
    ReviewUserIcon
    kropek.

    11.06.2021 10:10

    Były pracownik

    ja stanowisko starszego sprzedawcy miałam obiecywane, ale zawsze brali kogoś z krótszym stażem, dopiero po 6 latach jak już nie było kogo wziąć na stanowisko to otrzymałam propozycję od stycznia tego roku, przez 2 miesiące nie miałam zapłacone, a pracowałam jako starszy, dopiero jak dałam wypowiedzenie otrzymałam stanowisko.... żenujące...
    ReviewUserIcon
    Z_Pernambuko

    11.06.2021 11:21

    Kandydat

    Czyli za ile miesięcznie składałeś te rowery ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.06.2021 07:43

    Pracownik

    Niech znów zrobią tajną ankietę o współpracy z kierownikami, KRS i MKRS
    ReviewUserIcon
    Martyna

    09.06.2021 07:45

    Inne

    Kupiłam buty z etykieta do wysyłki w 48 godzin, oczywiście nie zostały wysłane w deklarowanym terminie.
    ReviewUserIcon
    mki

    09.06.2021 14:02

    Były pracownik

    nikogo to nie obchodzi
    ReviewUserIcon
    Martennsik

    09.06.2021 21:33

    Pracownik

    Martes nie ogarnia w e-commerce
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Matka też kierownik

    04.06.2021 20:48

    Pracownik

    KRS I MKRS nie reagują na zachowania Kierownika sklepu. Lepiej stracić dobrego prscownima, zresztą nie jednego niż rozwiązać problem.
    ReviewUserIcon
    Yyy

    07.06.2021 18:19

    Pracownik

    Zgadzam się nie reagują na nic
    ReviewUserIcon
    Matka też kierownik

    08.06.2021 23:14

    Były pracownik

    Jawne przyzwolenie na nierówne traktowanie pracowników i totalny brak profesjonalizmu MKRS
    ReviewUserIcon
    Xxxo

    06.06.2021 17:47

    Pracownik

    Wiecie może gdzie można zgłosić kierownika za mobbing(i wiele więcej) ? Oprócz krs bo zaraz kierownik będzie wszystko wiedział
    ReviewUserIcon
    ;)

    07.06.2021 11:59

    Pracownik

    możesz pisać do kadr ale z własnego maila bądź złożyć do pipu
    ReviewUserIcon
    Yyy

    07.06.2021 18:13

    Pracownik

    Niewiem czy Ci coś to da wszystko zamiatane pod dywanik jak się zgłasza regionalnej luz makro reg. U mnie też kierownik stosuje (usunięte przez administratora) , oby tylko wykończyć psychicznie człowieka i się go pozbyć.
    ReviewUserIcon
    Maro

    07.06.2021 09:21

    Pracownik

    To jak firma traktuje i traktowała pracowników to jest śmiech na sali. Podwyżki dane tylko po to, aby czepiać się wszystkich i wszystkiego, a następnie ucinać w pliku premiowym "do spodu". Pewien jaśnie wielmożny regionalny jest jakimś nieporozumieniem, rozsiewa plotki miedzy swoimi sklepami, wdaje się w jakieś wewnętrzne gierki między pracownikami, ogólnie osoba która nie ma zdolności interpersonalnych i ma niewielki zasób wiedzy sprzedażowej, podkreślę totalne nieporozumienie. Wylewając żale dalej, stosunek osób funkcyjnych do UZ ... temat rzeka i przerabiany tu kilkanaście razy, z tego co zauważam to UZ od czarnej "roboty" a funkcyjni laba czy to na zapleczu czy to na sklepie, jasne zdarzają się wyjątki, nie będę generalizował. Dodatkowo wykonujemy zadania które przekraczają nasze kompetencje zawarte w umowie. Kolejna sprawa, rotacje pracownikami pomiędzy sklepami, tj. jeden dzień na tym sklepie, drugi dzień na swoim sklepi, znów na inny sklep. Brnąc dalej z istotnych rzeczy, oczywiście odrabianie przerw UZ, no jest to coś niespotykanego :D naprawdę gratuluję osobie, która tak „żydzi” 15minut na posiłek. Puentując wypowiedź firma nie ma nic atrakcyjnego do zaoferowania dla młodych osób, kierownicy i regionalnie nie umieją rozmawiać z młodszym pokoleniem , nie pojmują że czasami trzeba trochę grzeczniej się zwracać i używać innych zwrotów, niż do starych pracowników. Szybki przykład: UZ jest pierwszy dzień w pracy i jaśnie wielmożny krs, przekazuje osobie funkcyjnej polecenie "postaw Go na kasę", no to ja się pytam, gdzie sens, gdzie logika? Gość pierwszy dzień w pracy i już ma na kasie stać XD hahaha gratulacje dla kierownika regionalnego. Karta multisport płacona w pełni przez pracownika, no trochę żart, czy firma jest aż tak biedna, że nie może częściowo pokryć kosztów multisportu , tak jak to było dawniej ? Ogólnie odradzam młodym osobą tą firmę, nie ma możliwości rozwoju (tylko obiecanki cacanki), ani nie ma odpowiedniego szkolenia które wprowadzi nowego pracownika w rolę sprzedawcy.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.06.2021 00:33

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownik jest od wszystkiego, od mycia podłogi do robienia zwrotów, reklamacji itd. Człowiek ledwo co przyszedł do nowej pracy musiał już najlepiej wszystko umieć a jak się poprosiło o pomoc kierownika przy np. reklamacji to z laska przychodził do kasy. Ciągła zmiana grafiku, brak przerw bądź odrabianie jej przy umowie zlecenie jest dla mnie śmieszne. Nigdy więcej.
    ReviewUserIcon
    ???

    04.06.2021 09:48

    Pracownik

    jaki sklep, kierownik powinien szkolić kilka dni gdzie ty otrzymujesz dokumentacje szkolenia którą wypełniasz każdego
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    04.06.2021 23:30

    Były pracownik

    Owszem, były te niby „szkolenia”, wytłumaczone co z czym ale na szybkiego aby tylko odhaczyć.. według mnie to chyba normalne, ze człowiek potrzebuje trochę praktycznej pomocy kiedy musi się z tym zmierzyć sam na początek a nie wie dokładnie jeszcze co z czym. A najlepiej właśnie w praktyce ćwiczyć..A tam wieczne pretensje były, ze ktoś nie potrafił jeszcze dokładnie czegoś zrobić, to tamto. Szkoda gadać
    ReviewUserIcon
    Anonimówka

    27.05.2021 21:59

    Były pracownik

    Mam dosyć szalone pytanie. Czy któryś/któraś z was, wrócił do pracy do martesa? A jeśli nie osobiscie, to zna, bądź słyszał, że ktoś wrócił sam z siebie?
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.06.2021 21:54

    Pracownik

    Mi tam jakoś w środku tej "pandemii" i zamkniętych galeriach przedłużyli umowę na stale
    ReviewUserIcon
    Hehe

    03.06.2021 13:44

    Były pracownik

    Wszyscy dobrze wiedzą że w materacu nie pracują faceci tylko chłopcy świeżo po szkole bez doświadczenia, którymi da się łatwo manipulować za miskę ryżu albo tacy których nigdzie indziej juz nie chcą. Mężczyzna w martesie na wagę złota haha. Dlatego ja tez stamtąd odeszłem. Zero szacunku i ładu w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Jeffrey

    26.05.2021 14:21

    Kandydat

    Cześć! Jak się pracuje na magazynie w Bielsku i ile można wyciągnąć "na rękę"?
    ReviewUserIcon
    ....

    02.06.2021 19:52

    Pracownik

    Tak od 20 do 50 kg.
    ReviewUserIcon
    Bardzo srednio

    02.06.2021 12:41

    Były pracownik

    Chcialabym odniesc sie ogolnie do polityki pracy w firmie Martes Sport, nie do poszczegolnej placowki. Ilość pracy w odniesieniu do zarobków osoby na umowie o pracę jest nierealna. Wypłata po pierwszym miesiącu pracy na okresie próbnym za pełną godzinówkę (160h+/-) to jak plucie w twarz. Kierownicy regionalni z kosmosu, wpadający do sklepu na dłuższą chwilę i robiący raban. Zauważają zawsze tylko to, czego się nie zrobiło i co jest źle zrobione. Polecenia wydawane bez jakiejkolwiek wiedzy na temat stanu danego sklepu lub ilości zaległej pracy, brak podejścia indywidualnego do pracownika. Pracownicy na umowie zlecenie NIE MAJĄ PRZERW. Jeśli chce się iść na przerwę trzeba przyjść do pracy wczesniej ub wyjść z pracy później o tyle czasu, ile zmarnowało się na przerwę. Nie ma róźnicy, czy robisz na zleceniu 6,8,10 czy 12h. Po prostu nie przysługuje ci przerwa, nawet jeśli regulamin pracy jasno to ustala. Ogólnie bardziej na minus, niż na plus.
    ReviewUserIcon
    ???

    02.06.2021 19:14

    Kandydat

    ile było?? ok 1700??? czy mniej
    ReviewUserIcon
    biały las

    30.04.2021 13:03

    Kandydat

    Chce się zatrudnić do Riviery czy ktoś mi może powiedzieć jak tam wyglada sytuacja na sklepie ponieważ doszły mnie słuchy że w ostatnim czasie zwolniło się sporo osób oraz jak przechodziłem obok byli zawaleni kartonami i był wielki (usunięte przez administratora) a nikogo z pracowników nie było widać dla tego mam obawy
    ReviewUserIcon
    ???

    04.05.2021 16:12

    Pracownik

    A wiesz może z jakich stanowisk się zwolnili? Czy zwolnili się z własnego wyboru czy dostali ultimatum degradacja albo za porozumieniem. Albo ktoś im piekło w pracy zrobił. Bądź to ta sama akcja co w zeszłym roku.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    02.06.2021 17:55

    Inne

    zwolnili się: dwóch starszych sprzedawców i zastępca kierownika
    ReviewUserIcon
    ...

    02.06.2021 08:51

    Pracownik

    Jak tam nowe maseczki?
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    02.06.2021 16:33

    Pracownik

    Maseczki super. Jak się tylko pojawiły w sklepie to używam.
    ReviewUserIcon
    XDsport

    30.05.2021 15:27

    Pracownik

    Ucinanie punktów premiowych to żart. 95% czasu pracuje na sklepie, magazynie i socjalu jako starszy sp. Ogarniam ekspozycję, dokumenty i sprzątanie wszystkiego, stoły, końcówki, kosze itp dodatkowo dbając o cyferki na sklepie. 5% czasu stoję na kasie. Koniec miesiąca i ucięta premia bo najmniej sprzedanego programu 20plus. Kiedy ktoś kto nie ogarnia nic innego tylko stoi na kasie bo nie nadaje się do zmiany ekspo, zaktualizowania stołów czy zrobienia czołówki. Ale to ja mam mniejszą kwotę programu, 5 razy mniej paragonów i za to ucięte z wypłaty. To małośmieszny żart.
    ReviewUserIcon
    zca

    30.05.2021 21:49

    Pracownik

    masz słabego kierownika, po prostu :)
    ReviewUserIcon
    urlopy

    25.05.2021 20:27

    Pracownik

    Mam pytanie dot urlopu. Dałem wypowiedzenie 3 miesięczne i w tym czasie mam do wykorzystania 10 dni url. Prosiłem kiera aby dał je na sam koniec mojej pracy w firmie, jednak nie zgodził się on twierdząc ze musi się stosować do url które wypisujemy na siłę na cały rok i będzie miał kłopoty jeśli się nie będzie do nich stosował. Czy to prawda, czy po prostu się na mnie odchamia. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    27.05.2021 15:06

    Pracownik

    mój też tak (usunięte przez administratora) uważa że wszystko wolno i nikt nie naskoczy i nieodmówni, dlatego lubi jak mu w (usunięte przez administratora) wchodzą a jak ktoś tego nierobi albo zagrożenie dla posady zaczyna niszczyć człowieka m.in. zostawi jak najwięcej do zrobienia zadań żeby się nie wyrabiał człowiek aby miało się sposobność do wystawienia noty , no i nie zapominając dobrze wchodzi makro w (usunięte przez administratora) głównym celem niestety są osoby z dłuższym stażem pracy, (usunięte przez administratora) i tyle uciekajcie z martesa
    ReviewUserIcon
    Prawvownik

    30.05.2021 21:06

    Pracownik

    Musisz dostać ten urlop. Najlepiej zadzwoń do kadrowej
    ReviewUserIcon
    Nowa

    25.05.2021 17:26

    Pracownik

    Hej. Możecie mi powiedzieć czy jak w maju dostałam umowę to mogę wziąć urlop wakacyjny? Np. W lipcu? Czy nie da rady bo nie mam wypracowanego? Jak to wygląda? Dzięki z góry za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Ga

    27.05.2021 07:25

    Pracownik

    Za kazdy miesiac w pełni przepracowany bedziesz miala 1,5 dnia urlopu. Wiec długiego teraz nie dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    classic

    27.05.2021 11:47

    Pracownik

    Jeśli nie jest to Twoja pierwsza praca to możesz korzystać z urlopu, który masz do końca roku. Tylko musisz wziąć pod uwagę, że plan urlopów ustalany jest na początku roku i nie zawsze kierownik ma taką możliwość, żeby Co go dać.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    18.05.2021 17:37

    Pracownik

    Powiem cos o pracownikach firmy martes bo centrala nas nie docenia. Pracownik ma wiedzę o obuwiu, odzieży, fitnesie, turystyce, rowerach, nartach, piłkarstwie. Czyli mamy wiedzę bardzo szeroką a ciogle nas porównujeą do obuwniczych i ciucholandiach gdzie wiedze pracownicy mają tylko na jeden asortyment. Centralo źle robicie i popełniacie wiele błędów ktore sa widoczne na goworku i tych wszystkich opiniach. Zmiencie coś na lepsze dbajcie o pracownika bo juz jest wielki problem kogo kolwiek zatrudnić. Jako pracownik z dlugim stażem nie będę robił za 2 czy 3 osoby za takie wynagrodzenie. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Girls

    26.05.2021 07:32

    Pracownik

    1600? Dziwne, ja nawet na macierzyńskim dostawałam dużo więcej. Jak czytam Wasze komenarze na temat tej firmy to jestem w szoku, u nas jest bajka :D
    ReviewUserIcon
    Markes

    26.05.2021 14:55

    Pracownik

    Podczas każdego lockdownu obniżają wymiar pracy do 3/4.Stąd się bierze wymarzone 1600 zł wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Igor

    26.05.2021 14:19

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak pracuje się na magazynie w Bielsku-Białej? Ile można zarobić? Widziałem, że obecnie szukają i z ogłoszenia wynika, że w Bielsku są dwie zmiany a w Czechowicach trzy. Wolałbym aplikować ale jeżeli Bielsko jest dane "na wabia" to nie zamierzam tyrać na 3 zmiany, no chyba, że pieniądze są dobre.
    ReviewUserIcon
    białylas

    30.04.2021 12:56

    Kandydat

    Chce się zatrudnić w Rivierze czy mógł by ktoś napisać jak tam sytuacja wygląda ? bo doszły mnie słuchy że zwolniło się dużo osób . Czy jest tam aż tak źle ?
    ReviewUserIcon
    Klej

    25.05.2021 18:42

    Pracownik

    Funkcjonalna to moze być co najwyzej odziez
    ReviewUserIcon
    ???

    26.05.2021 09:50

    Pracownik

    Nie wydaje mi się żeby było to aż tak błędne określenie ze względu na to, że w każdej firmie jest podział/ struktura funkcjonalna wszystkich stanowisk dzięki czemu wiadomo kto podlega komu. Reasumując może i niedokładnie została przekazana myśl ale zamiast się czepiać o szczegóły sami możemy wywnioskować że chodzi o zastępcę kierownika jak i dwóch starszych sprzedawców.
    ReviewUserIcon
    Johiim

    14.05.2021 08:42

    Pracownik

    Mamy dbać o każdy współczynnik, ok. Dostawa w takim razie zrobi się sama, promocje, ekspozycja, porządek itd.? Jeszcze, żeby to były dostawy w normalnych ilościach... bo przychodzi tyle jakby mieli drugi sklep otwierać... W sumie może pracownicy w ogóle na przerwę nie powinni chodzić, bo to takie "nieproduktywne"...
    ReviewUserIcon
    Sport martes

    24.05.2021 18:28

    Pracownik

    Nooo właśnie dzisiaj mieliśmy przetrzepane wszytskie rabaty i paragony... Kamery i chyba wszytsko co możliwe ... Podobno wykryli co nie co na regionie i poleca głowy tylko czekać na maila ....
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    25.05.2021 21:24

    Pracownik

    Przecież już był email od prawej ręki prezesa co do rabatów. Zachowują się jakby to wszyscy pracownicy na ich niekorzyść działali, a nie pracowali na ich pensje!
    ReviewUserIcon
    Arturito

    23.05.2021 23:10

    Pracownik

    Jak tam klima już ustawiona na 24 stopnie? Ten kto to wymyślą niech ruszy 4 litery i popracuje fizycznie te 11h na sklepie, szczególnie takmi w parku handlowym gdzie sufitem jest blacha dachowa na którą grzeje słońce...
    ReviewUserIcon
    Ala

    24.05.2021 17:17

    Pracownik

    Jest jedno wyjście ????ustawiasz klimę pod siebie /was. Chyba, że któreś padnie z przegrzania to firma się będzie tłumaczyc. Sądzę, że macie normalnych kiero to i zleje temat i skupi się na waszym dobru.
    ReviewUserIcon
    Pip

    24.05.2021 11:21

    Pracownik

    Hej, jak na sklepie nie ma serwisanta a sprzedajemy rowery i się podpisujemy pod przeglądem gwarancyjnymi, że rower został przygotowany do użytkowania przez serwisanta. To jest to chyba (usunięte przez administratora) i klient w razie reklamacji jest na wygranej pozycji.
    ReviewUserIcon
    Ononon

    23.05.2021 06:45

    Pracownik

    Starszy sprzedawca chce wypowiedziec umowe za porozumieniem stron. Ogolnie ma miesieczny okres wypowiedzenia. Jak to wyglada w praktyce? Ktos u was sie zwolnil za porozumieniem stron?
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    23.05.2021 13:30

    Były pracownik

    W piśmie określ termin, w którym chciałbyś odejść, jeśli masz normalnego kierownika nie powinno być problemu.
    ReviewUserIcon
    Flicki

    23.05.2021 10:14

    Pracownik

    Jak u was z porządkiem w koszach? Tez klienci ryją jak dziki? Kosze powinny być zamykane na klucz jak gablotki w sklepach RTV...

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.