opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3694 ocen
Opinie(10582)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10582)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 36
    • 37
    • 38
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marta

    23.09.2021 19:27

    Kandydat

    Wrocław Dominikańska - warto probowac składać cv? Mieszkam bardzo blisko.
    ReviewUserIcon
    Ok

    24.09.2021 22:04

    Kandydat

    Ok to ide
    ReviewUserIcon
    Ilona

    25.09.2021 18:19

    Pracownik

    Napisz po miesiącu jak wrażenia ;)
    ReviewUserIcon
    kiero

    07.09.2021 09:28

    Pracownik

    Oooo spotkanie integracyjne dla kierowników , a kiedy dla pracowników ? Szybko biedny Martesik się odbił po lockdownach gdzie nas robili na wypłatach.Brawo Wy ! Aż chce się pracować.
    ReviewUserIcon
    Lupus

    09.09.2021 10:58

    Pracownik

    Zobaczymy jak te szkolenie wpłynie na funkcjonowanie firmy. Coś się polepszy? Sklepy nie będą przetowarowane? Rozsądne targety? Makro, regio, pani M.J. zacznie „dzień dobry” mówić? Skoro jest budżet na szkolenia dla kierowników to może znajdzie się dla pozostałych pracowników? Czy dostaniemy prezentacje i mamy sobie poczytać?
    ReviewUserIcon
    ....

    24.09.2021 08:06

    Pracownik

    I jak tam spotkania kierownikow?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.09.2021 12:53

    Były pracownik

    Ta firma to porażka.. Nie polecam nikomu pracy tam. Jeżeli nie liże się (usunięte przez administratora) dla kierownictwa to nawet umowy nie przedłuża, takie oto podziękowanie dla pracowników którzy pracowali tam 3 lata i otwierali sklep od podstaw.. Szkoda gadać..
    ReviewUserIcon
    Bolo

    20.09.2021 22:50

    Inne

    Nie polecam sklepu w związku z odmownymi reklamacjami powód odmowy pisany na zapleczu , wymyślanie byle nie oddać gotówki .
    ReviewUserIcon
    Łasuch

    15.09.2021 14:20

    Kandydat

    Jakie zarobki zastępcy?
    ReviewUserIcon
    Kaka

    16.09.2021 21:45

    Pracownik

    Jaka odpowiedzialność? Jak masz ogarnięty zespół to tak naprawdę niewiele robisz :)
    ReviewUserIcon
    Lusi

    20.09.2021 18:54

    Pracownik

    Nie prawda, bzdury piszesz , zapierniczasz równo z pracownikami, 20 % to praca na zapleczu maile itp, a resztę tyrasz jak osiołek od mopa po dostawy.A jeszcze jak masz braki kadrowe to tym bardziej.No chyba że jesteś kiero od zaplecza i się ustawisz , pościemniasz.
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    10.09.2021 11:00

    Pracownik

    Hej, czy dostał już ktoś z was maila odnośnie wygranej w konkursie dla pracowników na bilety do suntago ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.09.2021 15:18

    Pracownik

    To musisz być bardzo blisko centrali ???????????? Ile wysiłku trzeba było włożyć oprócz napisania maila ????
    ReviewUserIcon
    Tymon

    20.09.2021 13:23

    Pracownik

    Wysłany 20min po meilu i bilety mam na swojej skrzynce
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.09.2021 17:01

    Pracownik

    Proszę administratora o nie usuwanie negatywnych wpisów , przestańcie mydlić ludziom oczy , ta praco to (usunięte przez administratora) , gdzie zapomniano o pracownikach , K.r. i M.r myślą tylko o własnych czterech literach , fanatycy excel .
    ReviewUserIcon
    Katia

    10.09.2021 21:31

    Kandydat

    Jakie jest wynagrodzenie dla kierownika na Warmii i Mazurach
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    12.09.2021 20:37

    Pracownik

    Właśnie dzięki takim ludziom w tej firmie jest jak jest i niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na lepsze... zawsze się znajdą osiołki które będą pracować za miskę ryżu i stanowisko w cv...
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2021 11:10

    Inne

    Z takim podejściem w Polsce jest jak jest, cieszmy się, że mamy ziemniaki po co jeść mięso ? Przez takich jak ty ludzie wyjeżdżają, bo w tym kur…dołku nic się nie zmienia
    ReviewUserIcon
    Merytoryczny stand

    11.09.2021 03:39

    Pracownik

    Dawajcie tą promocje dowolny drugi tańszy produkt za połowę* bo już mi zasycha w gardle na kasie od przewijana taśmy, a na pieprz on ego laryngologa pewnie trzeba czekać do 22r. Zamiast ułatwić puścić towar w obieg to te haki się uginają jak drzewa podczas huraganu. Po co komplikować to jakaś gra do hu ja chcę handlować i mieć premię a nie gadać 3 godziny dziennie co się z czym nie łączy. Odejde z tej roboty tak jak odchodzą z godnością widząc co tu się dzieje najlepsi pracownicy. Kto wg napisał książkę pod tytułem BTS? Nie ważne pewnie teraz pisze o zimie. Gdzie ta cholerna termoaktywka już bym sprzedał tego krocie. Mam napisać maila żeby tą strefe lato wywalić śpicie tam do cholery? Zamiast kontrolować zacznijcie ogarniać jak uprościć nam pracę a wyniki przyjdą same. *nie dotyczy martes eszenszials
    ReviewUserIcon
    Jacobs

    11.09.2021 10:48

    Pracownik

    Nie zapomnij w tym czasie robić promocji, dostawy, klipować, przebudować ściankę (nawet jeżeli i tak od dawna na niej haki się uginają), informować o naszej wspaniałej aplikacji, pilnować czy nikt nie kradnie, dbać o właściwą ekspozycję, pomagać klientom, sprzątać, walczyć o przebicie utargu, sprzedawać wspaniale działającą przykasówkę a i nie idź na L4 przypadkiem bo twoja praca pójdzie na marne ;)
    ReviewUserIcon
    Jacobs

    11.09.2021 17:02

    Pracownik

    „Na marne” oczywiście dla ciebie, bo firma i tak na tym zyska ;)
    ReviewUserIcon
    DDDD

    10.09.2021 23:07

    Były pracownik

    Zastanawialiście się kiedyś dlaczego pracownicy nie otrzymują wakacyjnego tzw wakacji pod gruszą? Słyszę że wszystkie firmy które zatrudniają wiecej niż 50 pracowników takie wakacyjne dostają a my nie dostawaliśmy nigdy.
    ReviewUserIcon
    Jacobs

    11.09.2021 10:43

    Pracownik

    Tutaj wielka łaska jest, żeby premie wyrobić a co dopiero jakieś wakacje... Zapomnij
    ReviewUserIcon
    Majka

    11.09.2021 13:51

    Pracownik

    Wypłatę dostajesz? Dostajesz! Jeszcze ci malo? Hahah Serio, wydaje mi się, ze to w tej firmie nie możliwe. Niby z pasja do aportu, a ile za multisporta trzeba dopłacać? Już w firmach typowo produkcyjnych mniej kosztuje. XXI wiek i takie rzeczy...
    ReviewUserIcon
    eska34

    30.08.2021 23:30

    Kandydat

    jakie są widelki placowe brutto na stanowisku kierownika oraz zastepcy kierownika?
    ReviewUserIcon
    Aaa

    02.09.2021 19:41

    Pracownik

    Słucham ?? Nie wiem z jakiego regionu takie stawki i przekonanie, że jaki kierownik taka wypłata ???? u nas w regionie nawet regionalny tyle nie ma więc proszę nie uogólniać bo każdy dobry kierownik wie, że zarobki przede wszystkim zależą od lokalizacji.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    10.09.2021 14:25

    Pracownik

    Ja nie wiem skąd wzięłaś /wziąłeś tą kwotę ale moim skromnym zdaniem i 6 letnia praca dla tej firmy, nie doszedłem do takiego wynagrodzenia nawet z premiami za ten durnowaty target...
    ReviewUserIcon
    Klips

    16.05.2020 13:38

    Inne

    Ta praca to jedna wielka pomyłka! W budce z kebabem lepiej zarabiają...
    ReviewUserIcon
    Klips

    06.09.2021 21:24

    Pracownik

    Pracuje i nie narzekam ;)
    ReviewUserIcon
    Obcy

    10.09.2021 07:40

    Pracownik

    I w tej budce obcokrajowiec lepiej Cie traktuje, szanuje.... Bo przecież robisz nu utarg i jego rodzina żyje i funkcjonuje z tej kasy.
    ReviewUserIcon
    O co chodzi

    06.09.2021 16:45

    Pracownik

    Sklepy które są po wizytach pami (usunięte przez administratora), proszę o wypowiedzenie czy na jakimś sklepie była chociaż pochwała. Czy Pani się przedstawiła kim jest i wysłuchała z jakimi problemami boryka się region. Podejrzewam że w 90 % wizyt było wszystko źle. Wizyty TK na wysokim poziomie, średnia na paragonie teź wysoki poziom. Sprzedaż jest ok. O CO CHODZI. Wszystkie pomyję wylewacie na sklepy, już i tak nie ma ludzi do pracy i będzie coraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    Ciekawe

    10.09.2021 00:59

    Pracownik

    No i tak zostanie. Firma nie ma działów, rozwiązań, sztabu ludzi, którzy mogliby nią odpowiednio kierować. Podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu, humoru może być stosowane właśnie przez Janusza który ma dwa warzywniaki a nie w firmie zatrudniającej tysiące osób.
    ReviewUserIcon
    JimmifRad

    10.09.2021 01:06

    Pracownik

    Firma ni jak dba o pracowników, którzy pracują na sklepach. Nie wiem jak wygląda sytuacja w centrali, więc nie będę poruszał tego tematu. Rozwój firmy? Powiecie wprowadzenie aplikacji dla klientów, nowej linii martes essential, przebudowa strony internetowej, chyba tyle. Na temat aplikacji od początku obsługa informowała klientów, bo firma nie jest w stanie zainwestować w kampanię reklamową. Gdy pojawia się pytanie, czemu tak mało klientów korzysta z aplikacji, jak odpowiedzieć? Korzysta część klientów, która była w tym czasie na sklepie i tylko ta, która czuła potrzebę skorzystania z aplikacji. Martes ESSENTIALS, to już było tylko teraz w innym opakowaniu. Sklepy internetowe jak najbardziej na +, firma w końcu zrozumiała jak powinien wyglądać e-commerce w XXI wieku. Wcześniej jak to wyglądało, żal komentować. Działanie na własną niekorzyść. Jakie innowacje zostały wprowadzone, żeby ułatwić pracę pracownikom? Sklep sportowy, no to może jakiś multisport? No chyba nie... Ile trzeba zapłacić? Czy będzie w ogóle siła, żeby z niego skorzystać... Szkolenia? Jest na mailu, wydrukować, przeczytać i podpisać, że się zapoznało. Zacząć stosować (kropka). Odbębnione? Odbębnione. Sami pracujecie na wasze premie, trzeba tylko chcieć! Jak? Wciskać klientom na siłę? Cały czas, może nie cały czas, ale częste skargi klientów, że mały wybór. Brak nowości, wszystko jakieś takie czarne, nijakie. Żeby móc wykorzystać ten potencjał, trzeba mieć jeszcze jakieś zasoby. Z pustego i Salomon nie naleje. Obowiązków jest dużo, a przez widzimisie centrali i niekompetentne zarządzanie zasobami ludzkimi wszystko musi wykonywać garstka osób. Pracowników traktuje się jak woły, którzy wszystko zrobią i wszystko muszą. Nie istnieje tutaj pojęcie racjonalnego zarządzania kapitałem ludzkim. O wynagrodzeniu już, nie mówię... z przykasówki sobie uzbieracie ;) Smutno się patrzy, jak osoby, które te awanse wygrały jakby na loterii kaleczą tą firmę i pracowników. Nie wiem czy to wynik jakiś tanich szkoleń, czy po prostu zwykłej głupoty. Wierzę, że większość ludzi zatrudnionych na sklepach jest mega pracowita i wkłada serce w tą pracę, ale widząc to co się dzieje nie da się tak funkcjonować w nieskończoność. Kolesiostwo i ploteczki bierze się stąd, że jest nieformalne przyzwolenie na to. Widocznie tak w tej firmie zdobywa się awanse, trzyma stołki a najgorsze pomyje zlewa się na innych bogu ducha winnych pracowników. Może ktoś się kiedyś obudzi i zacznie robić z tą firmą coś sensownego. Bardzo bym tego chciał.
    ReviewUserIcon
    Teraz kolej na region A.N

    03.09.2021 07:04

    Pracownik

    Taka sama lub podobna sytuacja jest w naszym rejonie u A.N. Ciągle ja wszystko wiem najlepiej i tylko Głowa w chmurach.
    ReviewUserIcon
    Przeczytaj

    06.09.2021 10:27

    Pracownik

    Wszystko samo wypłynie z czasem. Jeszcze się pracownicy boją pisać bo może być gorzej. Każdy pracownik powinien być szanowany w firmie. Może to poprostu błędne decyzje makro.
    ReviewUserIcon
    Ona

    09.09.2021 14:28

    Były pracownik

    Zgadzam się jak wypłynie wszystko to będzie kolorowo
    ReviewUserIcon
    Zachęcona

    08.09.2021 23:43

    Kandydat

    Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie MS w Bielsku i w Czechowicach ? Jakie zmiany i zarobki ? Ktoś podpowie ?
    ReviewUserIcon
    alahambra

    08.09.2021 19:54

    Były pracownik

    Bardzo zle traktowanie pracownika, robienie na złość, grafiki zmieniane codziennie bez wiedzy pracowników.
    ReviewUserIcon
    Robot martesa

    08.09.2021 15:36

    Były pracownik

    Prawda jest taka i nie na co kryć, że to co robią KRS i MR to śmiech na sali. Można wymagać i dążyć do celu, ale nie na zasadach cichego (usunięte przez administratora) gdzie kierownicy boją się odezwać bo im punktu z premii ktoś odciągnie. Premia to kolejny przykład na nieposzanowania pracownika. Każdy urabia się po łokcie żeby później za jakieś błędy były odejmowane pkt? Wymagają coraz więcej, a chcą płacić coraz mniej. Zwykły szary pracownik jeszcze jakoś pożyje o ile trafi na dobrą ekipę ale kierownik i zastępca ? Obcinanie pkt z premii za brak wyrobionego targetu lub wskaźników, a nie można się doprosić o brakujący asortyment tylko dostaniesz to co się nie sprzedaje. Można by tego wymienić w nieskończoność. Zastanawiam się jedynie po co była ta ankieta satysfakcji z pracy skoro nic się nie zmienia.
    ReviewUserIcon
    Ex Pracownik

    08.09.2021 09:09

    Były pracownik

    Pracowałam w martesie pół roku, bo na tyle dano mi umowę, pierwsze dwa miesiące praca marzenie, która później stała się miejscem do którego odechciało się przychodzić. Pracownicy na umowę zlecenie traktowani gorzej niż Ci na UOP, bo przecież Ty możesz zapieprzać, a inni niech siedzą na socjalu i popijają sobie kawkę, na przerwę puszczają Cie z łaską, pracownik który wchodzi za przeproszeniem w 4 litery, jest pupilem kierownika, który całymi dniami siedzi i patrzy w kamery co robisz na sklepie. Nowej umowy nie dostaniesz, bo sklep nie wyrabia targetu który jest nie do zrealizowania, a za dwa tygodnie jest ogłoszenie o pracę. Zamiast fajnych ciuchów typu nike, adidas, wieczne dostawy essentiala którego trzeba chować pod kosze bo jest go tyle że nie ma już miejsca na sklepie aby go wyłożyć. Generalnie odradzam to miejsce jako miejsce pracy.
    ReviewUserIcon
    Aaaag

    07.09.2021 13:53

    Inne

    Temat sklepu we Wrześni. Większość pracownic zamiast zająć się klientami, zajmuje się zgromadzeniem w jakiejś części sklepu i rozmawiają ze sobą, prosząc o pomoc nawet nie zauważyły, że do nich podszedłem. Bardzo widoczne nierówne traktowanie wszystkich pracowników. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji, gdzie jedna pracownica stała przy kasie, miała długą kolejkę i straszny nacisk klientów na siebie, a z uchylonych drzwi zaplecza było słychać koło 4 pań, które rozmawiały na prywatne tematy, nie ukrywając się z niczym(rozmowy i śmiechy było słychać na prawie połowę sklepu, przez wspomniane już uchylone drzwi). W sklepie byłem około pół godziny i żadna z pań będących na zapleczu nie miała raczej zamiaru wyjść na sklep pomóc jedynej pracującej koleżance w sklepie. Parę razy też byłem świadkiem poniżania jednego pracownika przez drugiego bez większego powodu PRZY KLIENTACH. Zwracanie takich uwag powinno odbywać się na osobności, ponieważ takie sytuacje odpychają od dalszego robienia zakupów w sklepie.
    ReviewUserIcon
    koli

    07.09.2021 22:49

    Pracownik

    i w takich przypadkach najwiekszym kozlem ofiarnym jest pracownik na kasie, ktory rzetelnie wykonuje swoja prace...
    ReviewUserIcon
    Xyz

    07.09.2021 13:46

    Inne

    Temat sklepu we Wrześni. Większość pracownic zamiast zająć się klientami, zajmuje się zgromadzeniem w jakiejś części sklepu i rozmawiają ze sobą, prosząc o pomoc nawet nie zauważyły, że do nich podszedłem. Bardzo widoczne nierówne traktowanie wszystkich pracowników. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji, gdzie jedna pracownica stała przy kasie, miała długą kolejkę i straszny nacisk klientów na siebie, a z uchylonych drzwi zaplecza było słychać koło 4 pań, które rozmawiały na prywatne tematy, nie ukrywając się z niczym(rozmowy i śmiechy było słychać na prawie połowę sklepu, przez wspomniane już uchylone drzwi). W sklepie byłem około pół godziny i żadna z pań będących na zapleczu nie miała raczej zamiaru wyjść na sklep pomóc jedynej pracującej koleżance w sklepie. Parę razy też byłem świadkiem poniżania jednego pracownika przez drugiego bez większego powodu PRZY KLIENTACH. Zwracanie takich uwag powinno odbywać się na osobności, ponieważ takie sytuacje odpychają od dalszego robienia zakupów w sklepie.
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.09.2021 22:45

    Pracownik

    tak jest w każdym Martesie bo ta firma ro żart.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Hej witaj szkoło

    07.09.2021 08:37

    Pracownik

    Uwaga komentarze są kasowane jak dotyczą centrali. Najlepiej napisać na maila do prezesa. Może pomoże i popaczy na pracę swoich współpracowników
    ReviewUserIcon
    Nowa

    06.09.2021 14:42

    Kandydat

    Dzień dobry. W jakich godzinach pracuje kierownik sklepu ? czy sa zmiany 12 godzinne i jakie na początku wynagrodzenie chodzi mi o małe miasto.
    ReviewUserIcon
    Yy

    06.09.2021 21:09

    Pracownik

    Kierownik pracuje w godzinach otwarcia sklepu.
    ReviewUserIcon
    RedQueen

    24.08.2021 08:22

    Były pracownik

    Hej, co tam słychać w regionach IH i MP?????
    ReviewUserIcon
    ....

    24.08.2021 23:59

    Pracownik

    Bardzo dobrze słychać w końcu jest tak jak powinno być
    ReviewUserIcon
    ....

    05.09.2021 08:53

    Pracownik

    Nikt się nie wypowie dziwne
    ReviewUserIcon
    Adekwatnie

    20.07.2021 18:49

    Pracownik

    Czy ktoś w firmie z zarządu zadał sobie pytanie lub trud podjęcia dyskusji albo zwyczajnie po ludzku zapytał osób odchodzących po 10 czy też 15 latach pracy z firmy co się dzieje i dlaczego odchodzą ?? Nie nie mówimy tutaj o pytaniu przez regionalnego albo makro który wam powie nie dało się negocjować rozmawiać itp i nic się nie dzieje wszystko jest w porządku, bo jeśli to usłyszeliście to gwarantuje wam ze w 99% przypadków nie odbyła sie nawet rozmowa regionalnego czy tez makro z takim pracownikiem. Obudź się centralo gdy odchodzą specjaliści tworzący tę firmę nie dzieje sie to bez przyczyny. Pamiętajcie firma jest tak silna i stabilna jak jej najsłabsze ogniwo, jak chcecie poprawiać plany sprzedażowe lada chwila zostając z samymi zleceniami ??
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    04.09.2021 12:13

    Pracownik

    Szkoda, że te wszystkie żale wylewasz tutaj w dodatku anonimowo a nie miałeś /aś odwagi w cztery oczy powiedzieć żadnej z tych pań. BRAWO! Jak trzeba nisko u paść i za grosz nie mieć godności aby osądzać innych i opierać się na z palca wyssanych plotkach !!! Ale tak to jest jak się ma niewiedzę i całe życie zajmuje cudzym życiem a nie swoij. Może warto czasem spojrzeć na siebie? A nie tylko i wyłącznie oceniać innych. PS. Jak kogoś przenoszą po kilka razy bo nie umie się z nikim na rzadnym sklepie dogadać to chyba nie bez przyczyny? PRAWDA?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    04.09.2021 20:11

    Kandydat

    Czytanie ze zrozumieniem? Błagam komu Ty to piszesz, przeczytałaś co napisałem a nie zrozumiałaś z tego nic pisząc mi o tłumaczeniu się z czegoś. Niech Ci to jakiś lektor przeczyta może lepiej zrozumiesz. Co do stwierdzania czy się ktoś nadaje czy nie, to trzeba mieć chodź trochę kompetencji i ogłady by móc to robić, ale jeśli ktoś kieruje się w życiu plotkami i interesuje się tylko i wyłącznie życiem wszystkich innych a nie swoim to rozczaruje Cie niestety nie masz i nie będziesz miała możliwości oceny nikogo w ten sposób chyba że we własnym plotkarskim gronie.
    ReviewUserIcon
    Nmw

    03.09.2021 23:03

    Były pracownik

    Czytając Wasze wpisy nie rozumiem podejścia niektórych osób na tym portalu co do osoby Pani już byłej regionalnej K.P. piszecie nagle jaką to złą regionalną była, że nie nadaje się nawet na kierownika i że to przez nią rozpadły się zespoły w regionie. Serio? Bo co wspólnego tak naprawdę ma regionalny bywający na sklepie kilka razy w miesiącu z atmosferą w zespole przez którą to właśnie większość ludzi zwalnia się z pracy? Piszecie że załatwiła komuś awans przez znajomości, tak naprawdę słyszane pewnie z plotek w pracy które powtarzają tak samo niekompetentni pracownicy jak Ci którzy mają czelność pisać to na tym portalu. Śmieszne jest to też że pewnie nikt Pani K.P nigdy złego słowa w oczy nie powiedział a teraz nagle tutaj wyrzucacie swój jad. Może nie znam osoby Pani K na tyle dobrze ale jak dla mnie złym KR nie była więc może tak niech każdy spojrzy sam na siebie, czy aby na pewno jesteście tak doskonałymi pracownikami i nie macie sobie nic do zarzucenia a później oceniajcie innych. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Targeciak

    03.09.2021 11:57

    Pracownik

    Jak tam wasze cele sprzedażowe? My z załogą już zrezygnowaliśmy z gonienia za własnym ogonem. Jak nie dają możliwego do zrealizowania targetu to stracą więcej niż na naszej premii
    ReviewUserIcon
    Control

    03.09.2021 18:27

    Pracownik

    zobaczcie jakie teraz są targety, a wyobraźcie sobie jakie będą za kilka lat... Gdzie jest limit?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    02.09.2021 22:42

    Pracownik

    Nie pozdrawiam pani kierowniczki czy tam zastępczyni kierownika z Kłodzka która przy KRS każe do siebie mówić na pani . troszeczkę w głowie się poprzewracało mówiąc do pracowników że musi być tak robić przy regionalnym. Ale wazelina
    ReviewUserIcon
    Rebranding

    31.08.2021 21:39

    Pracownik

    Może firma powinna zmienić nazwę na Martes Sport Essentials? Co wy na to?
    ReviewUserIcon
    Jamni

    02.09.2021 11:13

    Pracownik

    I można ich dowalić 2x więcej + obecny już asortyment martesa ????
    ReviewUserIcon
    Tt

    02.09.2021 21:00

    Pracownik

    Takie same tylko tansze. Każda firma ma linie tanich produktow. Decathlon np. Martes sie nie rozwijql to nie pasowalo ze zostaje w tyle. Teraz goni znane firmy sprawdzonymi pomyslami - nie pasuje
    ReviewUserIcon
    Antymartes

    01.09.2021 18:16

    Pracownik

    Serdecznie nie polecam tego miejsca jako praca.. Nawet na zlecenie i nawet na miesiąc.. Centrala sama nie wie czego chce. Regionalni.. Śmiech na sali, zdjęcia wszystkiego. 2 osoby na sklepie i więcej ci nie dadzą. Zdechniesz charujac. Także szczerze nie polecam tego miejsca. Żałuję że starcilam swój czas w tym martes essential sporcie
    ReviewUserIcon
    Zasady VM

    31.08.2021 15:11

    Pracownik

    Zbiór zasad VM. Koordynator każe następny segregator przygotować i będzie to weryfikować na wizytach. Mamy wszystko rzucić i na kompie szukać te wszystkie procedury. A może jak się dostaje za to dodatek to by przygotowała w Excelu i wysłała do wydrukowania na sklepy. Potwierdzić mi do jutra hahaha. Gorzej być nie może.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.08.2021 16:42

    Kandydat

    Witam, jak wyglądają godzinowki - dniówki w martes czy trzeba pracować 12 godzin?
    ReviewUserIcon
    Ariel

    31.08.2021 07:20

    Pracownik

    Mozesz po 8h. Ale zalezy od kierownika
    ReviewUserIcon
    Nikinikt

    30.08.2021 14:29

    Pracownik

    Praca na magazynie lekka kierownictwo w porządku Jak do kazdej pracy przychodzimy robić nie leżeć Pozytywni ludzie
    ReviewUserIcon
    Podl

    11.08.2021 13:03

    Pracownik

    Widziałam ogłoszenie że przyjmują do sklepu w bielsku podlaskim. Ktoś tam pracował i się wypowie?
    ReviewUserIcon
    msp

    30.08.2021 13:04

    Były pracownik

    Pracowałem w Bielsku. Jest gitara. Chłopaki do rany przyłóż, dziewczyny wesołe.
    ReviewUserIcon
    Gargiel

    25.08.2021 20:13

    Kandydat

    A jak praca w Minsku lub w galerii S w Sielcach? Bo nie wiem czy aplikowac
    ReviewUserIcon
    Lukask

    28.08.2021 07:11

    Pracownik

    Czesto szukaja na zlecenie chcialem dorobic na studia czemu nie warto???
    ReviewUserIcon
    Anonim2

    28.08.2021 08:50

    Były pracownik

    Nowa w porównaniu do poprzedniej to anioł.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.08.2021 11:58

    Kandydat

    Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o pracy w Kielcach? Dokładnie chodzi mi o koronę
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.08.2021 11:56

    Pracownik

    Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w Kielcach?
    ReviewUserIcon
    Mart

    24.08.2021 12:25

    Pracownik

    Mam pytanie..... Czy Nasza centrala przewiduję stworzenie trybu postępowania w przypadku kontroli sanepidu... Mandaty są imienne... A nasze zalecenia od "regionalnych" może i są zgodne z regulaminem.... No często kłócą się z wytycznymi sanitarnymi.... Jaka więc jest hierarchia aktow prawnych (decyzyjnych) w naszej firmie....???? Regulamin... Zalecenie regionalnych... Rozp. MIn. Zdrowia...????? CENTRALO!!!! Obudź się..... Zapomnieliście o pracownikach w sklepach... A to oni będą "świecić oczyma" i mają kontakt z rozszeniowymi klientami.....
    ReviewUserIcon
    Jack

    24.08.2021 22:50

    Pracownik

    O jakich mandatach mówisz ?
    ReviewUserIcon
    Martes

    24.08.2021 00:07

    Inne

    Jak odnieść się do pretensji klientów przy dwóch otwartych kasach i nie zastosowaniu braku zachowanego dystansu 1.5 metra? CZy Martes tak jak biedronka i lidl nie jest dotknięta covidem? Czy warunki techniczne przygotowane przez pracodawcę umożliwiają otwarcie dwóch kas -zważywszy ze jest pleksi z jednym okienkiem i kasy znajdują się w ramach jednej ladę i druga jest nie cały metr dalej …. Klienci stoją obok siebie
    ReviewUserIcon
    Andzik

    24.08.2021 08:40

    Pracownik

    A gdziekolwiek ktoś jeszcze przestrzega tych norm? Przejdź się po innych sklepach, ludzie już zapomnieli. Odległości? Proszę cie... ci ludzie mało na siebie nie wpadną. Każdemu masz uwagę zwracać? Co to przedszkole? Zakupy widocznie ważniejsze niż zdrowie ;)
    ReviewUserIcon
    1234

    24.08.2021 11:11

    Pracownik

    W tę stronę nigdy pretensji nie miałem, jedynie jak się zwracało uwagę na maseczki to była drama.
    ReviewUserIcon
    Inwentura

    23.08.2021 11:07

    Pracownik

    Ej a w ogóle (bo nie mogę znaleźć swojej umowy). Czy starsi sprzedawcy mogą prowadzić inwentaryzację (bez kierownika czy zastępcy)? Bo jestem ciekawa
    ReviewUserIcon
    Gg

    23.08.2021 19:34

    Pracownik

    Moga.
    ReviewUserIcon
    Killi

    23.08.2021 20:54

    Pracownik

    Nie ma takiej możliwości
    ReviewUserIcon
    Anonim

    18.08.2021 23:30

    Kandydat

    A co powiecie o pracy w regionie T. R lubelskie?? Mam tam znajomych myslalam o zatrudnieniu, ale jak czytam opinie na temat pracy na sklepie to dramat.
    ReviewUserIcon
    Mimi

    22.08.2021 21:17

    Pracownik

    Najlepszy regionalny na świecie !!;)
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    22.08.2021 23:32

    Pracownik

    Myślę że to sam prezes Martes napisał ten komentarz aby poznać opinię na temat krs... niedługo będą każdego z nas z imienia i nazwiska wywoływać do tablicy na goworku.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.