opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3695 ocen
Opinie(10583)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10583)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zlecenie

    13.06.2023 22:41

    Pracownik

    Tak z ciekawości czy u Was na sklepach są jakieś podwyżki dla zlecenia przy nowej umowie? Zawsze wszyscy dostają z automatu tyle ile najniższa czy można wywalczyć coś więcej? Umowe mam do sierpnia i zastanawiam się czy jest sens w ogóle pytać o wyższą stawkę za godzinę
    ReviewUserIcon
    Aga

    13.06.2023 16:52

    Inne

    Nie polecam tego sklepu. Buty w rozmiarówce na stronie sklepu inne niż w rzeczywistości. I jeszcze mam odesłać na własny koszt. Wystarczy podać dobrą wielkość wkładki. Porażka
    ReviewUserIcon
    FcK Malowany Dworek

    12.06.2023 19:20

    Pracownik

    Będziemy widzieć że nie zrobimy targetu to proponujemy na odwal się batonika w razie TK zaproponowalismy , a chemia niech się terminuje , nie zabiorą z premii bo i tak jej nie będziemy mieli . Na zebraniu było o podniesieniu pensji sprzedawca do 4k czemu w meilu od Marty cisza ? Zapomniałem oni potrafią tylko zabierać. @Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    13.06.2023 12:21

    Pracownik

    I jak zawsze podwyżki będą tylko podstawowego wynagrodzenia dla osób które zarabiają najniższą krajową... jak masz więcej niz 4k to nic ci nie podniosą... bedziesz rypać za tyle samo co 'nowy' pracownik...
    ReviewUserIcon
    @XD

    12.06.2023 12:13

    Pracownik

    Właśnie firma strzeliła sobie w kolano jak nigdy dotąd (: mam nadzieję że wiecie o tym, że teraz się już nikt nie będzie starał? Program (15% xD) wypłacany od 80% targetu? Wasze targety są nie do realizacji, także wszystkie szkolenia z technik sprzedaży oraz produktowe na które wykładacie pieniądze są już bez sensu. Naprawdę NIKOMU nie będzie się chciało (usunięte przez administratora) po to żeby dostać 200 zł za obecność XD myślicie że inflacja objęła tylko was? Pracownicy nie muszą spłacać kredytów, utrzymywać siebie/ rodzin? Zabieracie premie pracownikom, żeby było was stać na wyjazdy na Seszele? Chcecie żeby celem była realizacja targetu? To pomyślcie nad zmianą premiowania ale na lepsze. Tak, żeby pracownik miał motywację. W tej chwili zdemotywowaliście całą sieć. Logiczne jest, że jak sprzedajemy program to podbijamy tym realizację targetu. NIE MA PROGRAMU TO NIE BEDZIE TARGETU ELO
    ReviewUserIcon
    Prawie były pracownik

    13.06.2023 10:20

    Pracownik

    Szkolenia produktowe są bez sensu, bo dowiadujesz się jakie (usunięte przez administratora) sprzedajesz. Kilka produktów może i ma jakieś spoko technologie i rozwiązania, ale większość to taki beznadzieja, że aż wstyd do polecać klientom. Jak przychodzi klient i pyta o radę, co wybrać to można tylko polecić, aby poszedł do innego sklepu sportowego/turystycznego, bo tutaj to nie warto wydawać pieniędzy
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2023 11:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawie były pracownik

    13.06.2023 10:14

    Pracownik

    Dokładnie. Jestem już na wypowiedzeniu. Nie ma co siedzieć w tej firmie, bo z każdym ich pomysłem jest coraz gorzej i nie ma co liczyć, że sytuacja kiedyś się poprawi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2023 13:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawda

    12.06.2023 16:32

    Pracownik

    Zgadza się zamiast zmotywować pracownika do oni na odwrót. I teraz poco starać się? Oni chcą wyników a pracownika mają gdzieś. Teraz to nawet niema sensu polecać programu. Oni chcą pieniędzy a my to nie? Teraz to mam gdzieś ten program
    ReviewUserIcon
    Rozum, a nie kalkulator.

    12.06.2023 19:09

    Pracownik

    Ty tak serio? Podwyżkę powinieneś już dostać od stycznia, kolejną od lipca, a następną od stycznia 2024r. bo w innych firmach to się nazywa podwyżka inflacyjna, grupowa itd., a tu dają podwyżkę podstawy ledwo co powyżej minimalnej po 1,5 roku dla niektórych pracowników, a zabrali 5% z dotychczasowego 20+, dla niektórych to blisko 1000-2000zł do podziału, a jak nie zrobimy 80% targetu to nic nie dostaniesz. I masz tu swoją podwyżkę...
    ReviewUserIcon
    Sucha11

    12.06.2023 17:27

    Były pracownik

    Martes mi już od 2 ponad miesięcy wisi kasę za szkolenie, całe szczęście uciekłam z tej firmy, bo lepsze warunki to są na zbiorze truskawek w polu. Moglibyście zacząć lepiej traktować pracowników, bo oni dużo od siebie dają i moim zdaniem za dużo jak za takie traktowanie. Obstawiam, że to już się nigdy nie zmieni, jedynie będzie coraz gorzej, zresztą widać po tym jak tną premie, współczuje wszystkim pracownikom, trzymajcie się !!
    ReviewUserIcon
    Bezsilny pracownik

    12.06.2023 14:00

    Pracownik

    Nowy system premiowania 20+ zabrane na poczet nowego 15 + Brawo! Chyba nie trzeba geniusza matematycznego by wiedzieć, że nie jest to zmiana na plus Ale ale nowa premia za frekwencję na plus Dadzą 50 zł by odebrać o wiele więcej DROGI MARTES ZARZĄDZIE odbieracie premie na którą realnie mieliśmy wypyw co sprawiało że każdy pracownik będący na kasie starał się tak samo To my tu na dole hierarchii zdobywamy dla was kasę, my dbamy o to by każdy wchodzący do nas klient chciał wrócić, my jesteśmy twarzą tej firmy PAMIĘTAJCIE zabraknie nas zabraknie wyników
    ReviewUserIcon
    Premia

    10.06.2023 09:08

    Pracownik

    Siemka, słyszeliście już jakieś informacje o zmianach w pliku premiowym, podobno będą nowe wytyczne.
    ReviewUserIcon
    Jajjajaja

    11.06.2023 14:02

    Pracownik

    Masz jakieś informacje w ten sprawie ?? Bo to ze 15% z programu będzie to już wiemy, ciekawią mnie szczegóły
    ReviewUserIcon
    Ha

    12.06.2023 13:39

    Pracownik

    No nam regionalna powiedziała już jakiś czas temu o tym że będzie program 15 +. My mamy regio wporządku i wszystko nam mówi jakie zmiany będą
    ReviewUserIcon
    Brrrr

    08.06.2023 08:08

    Były pracownik

    Po 3 latach zakończyłam swoją prace w tej śmiesznej firmie. Przebrnęłam przez wszystkie stanowiska na sklepie ( od sprzedawcy do kierownika) i szczerze nikomu nie polecam tej firmy. Na każdym kroku robią z nas głupka. We wtorek zmiana cen na butach i idą na haki a w czwartek spowrotem na sklep i martw się skąd wziąć pudełka.. instrukcja na zrobienie jakiejś końcówki - oczywiście bez podanego końcowego terminu a potem - mogliście już dawno ściągnąć. Przebudowa sezonu i układanie skarpet w koszach dwa razy do roku bo klientowi wielka różnica czy kosze zaczynaja sie od stopek czy od frotte.. można by tak wymieniać i wymieniać.. parodia a nie firma. Najlepsi ludzie uciekają stamtąd i maja racje. Ta firma nie oferuje nic wartościowego. Stracone 3 lata. Nie polecam. (usunięte przez administratora) Powodzenia Wam życzę!
    ReviewUserIcon
    Miki

    19.03.2023 09:57

    Były pracownik

    Niech się ktoś zainteresuje jak są robione grafiki Kierownik sklepu ogłasza że robi grafiki pod siebie a co na to regionalny kompletnie nic Niech ta firma się ogarnie już mają jeden pozew o łamanie praw pracownika W pracy ma panować równość to że ktoś jest kierownikiem nie oznacza że jest Bogiem
    ReviewUserIcon
    starszystarszy

    18.05.2023 19:12

    Pracownik

    Pięć lat, starszym jestem od czterech i pół. Oczywiście rotację są , ale z większością ludzi pracuję od samego początku. Nie twierdzę, że Martes jest najlepszym pracodawcą, ale mam spore porównuje z inną sieciówką oraz niemiecką siecią dyskontów, która reklamuje się ile się to tam nie zarabia i jak (usunięte przez administratora) nie jest i uwierzcie mi, że Martes to lajcik z dobrą wypłatą w porównaniu do ochłapów jakie płacił mi L., Skąd nie wychodziłam po 8h pracy, a gdy kierownik pozwolił, gdzie było 15 minut na rozłożenie palety towaru i gdzie nadgodziny cudownie znikały. A fakt jest taki, że rotacja jest wszędzie. Do którego sklepu nie wejdę co chwilę nowe twarze.
    ReviewUserIcon
    Kiero

    06.06.2023 13:24

    Pracownik

    Zapraszam Cię Zuzu w takim razie na moje wszystkie nocne inwentaryzacje, gdzie się (usunięte przez administratora) a nie pracuje, żeby zdążyć do określonej godziny. Zapraszam do wykonania wszystkich moich obowiązków w tempie, żeby zdążyć jeszcze pomoc z towarem i sprzedażą programu na kasie:) pamiętaj, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
    ReviewUserIcon
    Śląsk

    02.06.2023 11:18

    Pracownik

    Cześć, wy na sklepach dostaliście też dodatkowy program w exelu z programu 20 +,który musicie jeszcze dodatkowo uzupełniać w ciągu dnia i wpisywać w nim produkty które sprzedaliście z programu. Już wszystko zwalają na pracowników, wszystkie dane są w manager tylko trzeba umieć to zrobić, albo nasz regionalny nie potrafi to zrobić. Dajcie znać czy regionalni też wam takie tabele przysłali. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Edi

    30.05.2023 15:58

    Pracownik

    Ile macie zmian po 8h? W wytycznych jest 5dni, a jak to wygląda u was w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    Kiedy

    01.06.2023 07:28

    Pracownik

    U nas też tylko 12h bo każdy dojeżdża i krs sie zgadza żeby nie robić nam duzych kosztów dojazdu
    ReviewUserIcon
    Północ

    01.06.2023 22:08

    Pracownik

    U mnie różnie. Zawsze więcej niż 5 zmian jest. Bo pięć zmian ma być minimum.
    ReviewUserIcon
    Toni

    30.05.2023 10:56

    Inne

    Kupiłem buty w sklepie Martes. Po kilku miesiącach użytkowania przedarła się tkanina w miejscu gdzie but się zgina. Złożyłem reklamację - uznana. Wymieniłem buty na nowe. Po 4 miesiącach używania nowych butów - pojawiła się ta sama wada w tym samym miejscu co w poprzednich butach. Złożyłem ponownie reklamację. Tym razem firma z Bielska odpowiedziała, że używałem obuwie niezgodnie z zasadami konserwacji. W instrukcji użytkowania podano. że buty należy przecierać wilgotną ściereczką. Dziwne- bo poprzednia reklamacja została uznana bez problemów. Odwołałem się od tej decyzji. Ponownie dostałem z Bielska odmowę uznania reklamacji ze zdawkową informacją, że " reklamacja została rozpatrzona i zakończona zgodnie z obowiązującymi w Spółce Martes procedurami". Pozostaje mi odwołać się do Rzecznika Konsumenta - co niewątpliwie zrobię. Więcej nigdy nie kupię wyrobów firmy MARTES i innych też uczulam na wyroby tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Inwentaryzacja

    24.05.2023 20:10

    Pracownik

    Nie ma to jak dać dzień przed świętem inwentaryzację, która będziemy robić po zamknięciu, tuż przed świętem. Hi-Tec odzież, przecież tego jest od (usunięte przez administratora) A fajnie byłoby spędzić święto wypoczętym, ale po co. Centrala jak zawsze będzie nieczynna 8 i 9. Oni chyba zapomnieli, że tu pracują ludzie, a nie zwierzyna!
    ReviewUserIcon
    martesowy

    29.05.2023 23:59

    Pracownik

    To jak zrobić? W innym terminie?
    ReviewUserIcon
    Ela

    08.05.2023 11:03

    Kandydat

    Ile zarabia kierownik i zastępca sklepu?
    ReviewUserIcon
    Ula

    25.05.2023 09:50

    Inne

    Nie ma to jak Szczecin, (usunięte przez administratora) outlet i Galaxy, nie zrobię już zakupów nic nie da się znaleźć
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.05.2023 18:50

    Pracownik

    Nie ma to jak inwentaryzacje, przebudowa sezonu który jest bez sensu. Nie ma to jak dzielić basen na dwa działy każdy na innej stronie... A i nie zapominajmy o milionie kartonów do przerobienia i zmian cen. Czy ktoś w końcu pomyśli tam u góry?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    23.05.2023 21:16

    Pracownik

    Wszystko byłoby super gdyby nie zakaz włączania lodówek. Jest ponad 25st a my mamy ciepłe napoje. Przecież to zbrodnia w biały dzień! Później regionalni się czepiają że program nie jest zrobiony . Z czego ja się pytam?! Człowiek chce się schłodzić a nie pić coś co jest cieplejsze od słońca ????
    ReviewUserIcon
    Nibykierownik

    23.05.2023 11:59

    Pracownik

    Przychodzisz do pracy ,jak sama nazwa wskazuje... Pracować ,więc,nie chłodzić się ....jednak jeśli chcesz,to oczywiście zapraszamy do PUP i zostać jednym z bardzo licznych przedstawicieli ,Ów rządzących i być na utrzymaniu innych Obywateli co nie chcą być postrzegani za nierobów/(usunięte przez administratora) i degeneratów społecznych...Pozdro i z Fartem mordeczki
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nibykierownik

    22.05.2023 07:45

    Pracownik

    Co Wy teraz z tymi przerwami się licytujecie ? Jesteś zmęczony to idziesz na przerwę, jeśli nie ,no to dalej układasz buty,zmieniasz aranżacje działu, ułożenie koszulek, skarpet, ogólnie koszy i tak aż do końca zmiany i wtedy przerwa po końcu zmiany .Pamiętaj pracowniku ...twoja nieobecność na sali sprzedaży ,to nie obsłużony i nie naciągnięty klient na zakup produktów za pieniądze socjalne "zdobyte" w pocie czoła na wytrwałych spacerach po takich sklepach
    ReviewUserIcon
    Jan Serce

    21.05.2023 11:31

    Inne

    Bogaty wybór produktów. Niestety najczęściej niskiej jakości. Wszystkie reklamacje z definicji odrzucane, wychodząc z zadłużenia ze większość klientów zniechęci się do dochodzenia swoich praw. A ze więcej nic nie kupią? To się zaoszczędzi na pracownikach.
    ReviewUserIcon
    Kwejk

    27.04.2023 19:48

    Pracownik

    Od kiedy wchodzą dwie przerwy przy 12h zmianie Dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.05.2023 14:36

    Pracownik

    Regulamin się może zmienił 11 maja. Regulamin firmy jest aktem prawnym niższej rangi od kodeksu pracy w Polsce. Akty niższego prawa nie mogą być sprzeczne z wyższymi. Przynajmniej nie powinny, bo tu w zasadzie od 26 kwietnia do 11 maja były.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    21.05.2023 00:44

    Pracownik

    A przeczytaliście regulamin pracy? Wyraźnie jest napisane, ze wchodzi w życie 11 maja. Ale co jest tam napisane? Ze PRZY 9 godzinach pracy możesz mieć 2 przerwy po 15 min. W KP jest zapis, ze te dwie przerwy możesz mieć jak pracujesz powyżej 9h… czyli? Czyli do 11.05 jak masz 9 godzin idziesz na jedna przerwę, a po 11.05 na dwie. Czytanie ze zrozumieniem…
    ReviewUserIcon
    Nowa

    08.05.2023 18:43

    Pracownik

    Hej, pytanko. Czy ktoś był w sezonie letnim wspomagać nadmorskie sklepy, jak to wygląda? Czy warto skorzystać?
    ReviewUserIcon
    Haha

    16.05.2023 17:52

    Pracownik

    Kasa większa, którą przewalisz na jedzenie na mieście, bo w pokoju/"apartamencie" zazwyczaj nie ma aneksów, a nawet jakby był to gotuj po robocie o 18-20. Super wypoczynek i nagroda haha
    ReviewUserIcon
    1111

    19.05.2023 07:33

    Pracownik

    Ale przecież oprócz uznaniówki masz jeszcze płaconą diete za każdy dzień. A drugą sprawą oświeć mnie jak ty funkcjonujesz na co dzień skoro po 8 h pracy " na wyjeździe" nie masz czasu ugotować ?? To u siebie na sklepie po ile godz masz zmiany ?
    ReviewUserIcon
    Lala

    18.04.2023 09:40

    Pracownik

    Cześć, czy tylko mnie zaczyna powoli denerowac ten cały POINT PACK? Jesteśmy sprzedawcami, nie kurierami.. odpowiedzialność za paczki ponosimy, jeśli coś źle wydane to się tlumacz, wysyłaj maile, jakieś potwierdzenia, się użerać trzeba z tymi kurierami.. piszę to właśnie po dzisiejszym mailu w sprawie paczek. Nie dość, że roboty jest dużo to jeszcze (usunięte przez administratora) zawracają jakimiś paczkami z Vinted. Buziaki
    ReviewUserIcon
    Dżony

    18.04.2023 23:59

    Pracownik

    Chciałbym zauważyć, że usługa taka jak pointpack przynosi zyski firmie. Poza zwiększeniem odwiedzalności sklepów jest to dodatkowe źródło przychodów dla Martesa (kurierzy DPD wspominają o kwocie 1zł za każdą paczkę pozostawioną w usłudze pointpack w naszych sklepach). Dziennie daje to w skali globalnej całkiem przyzwoitą sumkę. My natomiast jako pracownicy nie mamy poza dodatkowymi obowiązkami żadnych korzyści z tego tytułu. W tym roku jako kierownik nie dostałem podwyżki, ponieważ firmy na to nie stać. Moi pracownicy również mają podstawy poniżej najniższego wynagrodzenia. No to jest k.u.r.v.a plucie w twarz.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.05.2023 14:57

    Pracownik

    Trzeba by policzyć klientów, którym się nie chciało czekać na obsługę, gdy wydawało czy przyjmowało się paczki. By sprawdzić co finalnie przynosi więcej, w umowę firmy nie mamy wglądu, za to widzimy wychodzących czy zostawiających w kolejce towar klientów. Zachowując jakieś standardy obsługi ciężko jednak olać przychodzących po paczkę, bo przecież nasze premie zależne są od sprzedaży, więc powinniśmy obsługiwać zainteresowanych kupnem. Paczek jest coraz więcej, miejsca logicznego na to brak, kurierzy często nie skanują jak należy przez co potem zamieszanie powstaje. Tym nie powinni się zajmować sprzedawcy, bo nie na to pracują. Tyle.
    ReviewUserIcon
    Zastraszeni.

    23.04.2023 23:52

    Pracownik

    "Pracownik nie może odmówić wyjazdu w delegację czy na szkolenie, jest to polecenie pracodawcy. W przypadku odmowy mogą zostać wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne wobec pracownika." Zobaczcie jakie maile dostają kierownicy od makro w sprawie zebrania. Jeśli ktoś nie chce jechać na zebranie bo uważa, że to co się dzieje w firmie to kpina, to niestety zostaje zastraszony. Ja się właśnie tak czuje - zastraszona! Ale pojadę bo teraz nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie z pracy...
    ReviewUserIcon
    Tak to jest

    25.04.2023 10:12

    Pracownik

    Znam tego Pana i tak myślę że został wybrany z przypadku bo najlepsi się zwolnili a nie było chętnych na to stanowisko I tak szybko awansował na stanowisko. Ja pamiętam jak był kierownikiem w Kłodzku i teraz wiem że w tej firmie awansuje się z przypadku.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.05.2023 14:48

    Pracownik

    Jak się czujesz zastraszona to weź od rodzinnego/ psychiatry l4. Regulamin stanowi też, że pracownik ma się stawić np. wypoczęty. Przy takim stresie i wycieńczeniu psychicznym może się zdarzyć, że przyjście do pracy również będzie łamaniem regulaminu firmy i kto wie czy ktoś nie wyciągnie konsekwencji...
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    02.05.2023 18:19

    Pracownik

    Witam prezesa martes sport. Chciałam tylko podkreślić ze w nowym regulaminie kodeksu pracy jest wyraźnie napisane że człowiek pracujący i wykonywając te sama pracę powinien zarabiać tyle samo co druga osoba na tym samym stanowisku.Moze warto się zaznajomić z prawem .???
    ReviewUserIcon
    janusz

    04.05.2023 16:40

    Pracownik

    prezes mówi że są widełki dla poszczegolnych rejonow heheh
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.05.2023 14:26

    Pracownik

    Co ma znaczyć tą samą pracę? To samo stanowisko? Zbyt wiele różni sprzedawców, ich podejście do pracy, zaangażowanie, a także umiejętności sprzedaży, znajomość języków. Czy zatem wykonywanie tej samej pracy to bycie jedynie na tym samym stanowisku czy podobna wartość pracownicza w pracy? Ewentualnie podstawa ta sama, ale premia już różnić może się bardzo w wielu wypadkach...Jednak w sytuacji, gdy pojedyncza osoba z zespołu może sprawić utratę całej premii sklepu czy to jest sprawiedliwa forma by podstawa była zawsze jednakowa? Poza tym Polska jest zróżnicowana lokalnie...Tak samo jak nie działają wprowadzane odgórnie sieciowe zasady dla wszystkich sklepów tak nie może działać równe wynagrodzenie w całym kraju. Koszty życia w różnych regionach są różne, klienci i zapotrzebowanie również.
    ReviewUserIcon
    Hanka

    11.05.2023 22:00

    Pracownik

    Jak wygląda rezygnacja ze stanowiska starszego sprzedawcy?Trzeba z jakimś wyprzedzeniem informować kierownika czy wystarczy w danym mc o tym powiedzieć żeby od kolejnego nie pełnić tej funkcji?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.05.2023 14:11

    Pracownik

    Musisz napisać wniosek, prośbę o degradację czy inaczej rezygnację ze stanowiska. Podać swoje powody, motywacje i liczyć na pozytywne rozpatrzenie.
    ReviewUserIcon
    Nibykierownik

    14.05.2023 21:50

    Pracownik

    Jeśli chcesz pracować z ludźmi,bo masz ku temu predyspozycje to....nie tutaj.... Tu masz góry obiecane ,a pracujesz z pół-czlowiek, półexell, ,klienci też półgłówki ,poganianie ,rozstawianie ludzi po kątach,i nic, Twoja jak baaardzo ... wielka inicjatywa ,no chyba że,ze złotówki jaką sam reprezentujesz, zdobędziesz dla sklepu 100 tysięcy to jesteś godny tejże pracy ,a jeśli nie ....to... to jesteś nikim ...tylko wypełnionym w grafiku kwadratem....
    ReviewUserIcon
    Starszy

    15.05.2023 07:36

    Pracownik

    Mam tak samo,gdy widzę co się wyprawia na sklepie pod względem obsługi, wytycznych co do niej ,to tylko słowa piosenek się wiją w głowie, "od płyty Obywatel GC ,po Lady pank kończąc na Grechucie.
    ReviewUserIcon
    Paola

    15.05.2023 15:02

    Były pracownik

    Jak pracowałam tam 4 lata temu, kierownikiem była osoba, która zgodziła się pracować za podobne wynagrodzenie do mojego - zwykłego starszego sprzedawcy, byleby mieć plakietkę "kierownik"... także niektórym nie zależy, żeby nim rzeczywiście być, a żeby móc się do niego tak zwracać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.05.2023 21:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Turas

    11.05.2023 16:45

    Inne

    Nie polecam pracy w tej Firmie. Umiesz donosić to jest praca dla Ciebie. Kierownictwo to jedna wielka żenada.
    ReviewUserIcon
    Starszy

    15.05.2023 07:42

    Pracownik

    Może mają rodziny i chcą ten czas który pozostaje poświęcić Swojej rodzinie,żonie,mężowi,dzieciakom,a nie firmie która patrzy na wykonywanie zadań ponad osobiste życie.Szukasz pracy jako dodatek do życia to nie tutaj,Tu masz Życie jako dodatek do pracy za krajową.
    ReviewUserIcon
    Klient

    28.04.2023 20:04

    Inne

    Czy ktoś wie co się dzieje na sklepie na Policach kiedyś jakoś funkcjonował była miła obsługa ,porządek na sklepie . Teraz nic nie można znaleźć ,pracownicy niewidzialni ,a jak już są to z telefonami w dłoniach . Obsługują za kare . Niesamowity (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    M

    02.05.2023 13:13

    Inne

    cały sklep to nowi pracownicy i nikt nie ogarnia albo raczej nie chce. się nikomu. Nowa kadra siedzi na biurze , lecą raneczki a na sklepie dzieją się cuda , ale dobry plus to że można mieć prywatny telefon na sklepie :-)
    ReviewUserIcon
    Nnnmi

    12.05.2023 19:17

    Były pracownik

    W sumie nie jest to profil dla kilentów tylko pracowników , ale tutaj się z nim zgodzę . Pracowałam tam jak jeszcze był starszy zespół może nie długo ale zdążyłam zauważyć teraz ta różnice . Niedawno odwiedziłam sklep nikt jakoś nie był chętny żeby mnie obsłużyć- wszyscy stoją wiecznie za kasą , na sklepie totalny rozgardiasz . Nie było tego wcześniej . Widać że ktoś teraz sobie nie radzi .
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    11.05.2023 22:03

    Kandydat

    Witam. Jakie opinie o pracy w kadrach?
    ReviewUserIcon
    Ilona

    11.05.2023 15:49

    Pracownik

    Na rozmowie o pracę wszystko wydawało się proste i idealne. Ale po czasie dramat. Na umowie o pracę trzeba się prosić o przerwę. W regulaminie pracy jest napisane jedno, a kierowniczka mówi całkiem coś innego. Przez 12 godzin pracy jedynie przez 3 robi się coś pożytecznego, a przez resztę trzeba udawać, że się pracuje i poprawia towar na sklepie po kliencie. Praca monotonna, więc człowiek się nudzi po kilku godzinach i chodzi po sklepie bez celu.
    ReviewUserIcon
    NN

    08.05.2023 17:10

    Były pracownik

    Zarabiałem na rękę dużo mniej niż 2000 umowa zlecenie . Przez ok pół roku obiecano mi umowę o pracę której nie dostałem . Jako pracownik dostałem 2 męskie koszulki XL i jedną damską L, brak polara firmowego przez co musiałem chodzić we własnej kurtce w zimie (za krótki staż pracy ) . Obiecywano mi kursy/szkolenia gdzie na większość mnie nie wysyłano ( bo firma nie ma pieniędzy) . Obiecywano mi premie której nigdy na oczy nie widziałem . Mimo sytuacji w której firma zarabiała masę pieniędzy na tym co w wciskałem ludzią nie usłyszałem ani jednego dobrego słowa tylko samą krytykę. Mógłbym tu się rozpisywać podając masę przykładów ale nie widzę sensu OSOBIŚCIE NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Moto

    27.04.2023 12:13

    Pracownik

    Dobra a skończą się w końcu jaja z klimatyzacja i lodówkami ? Czy firma już wystarczajaco „ zaoszczędziła „ ? Po co wymiana lodówek skoro nie można ich włączyć po co wymiana filtrów skoro klima nie chodzi ? I tylko słychać pretensje od klientów jak tu na sklepie gorąco co my wyprawiamy i jak my możemy tak wytrzymać !!!!!
    ReviewUserIcon
    pajola

    08.05.2023 14:49

    Były pracownik

    Porażka. Nie pracuję tam już 3 lata, a pamiętam, jak centrala nas zbywała, że nie da się nic zrobić z klimą, a później wysyłała do nas niekompetentnych ludzi, którzy i tak nic nie naprawiali, klima jak nie działała tak nie działała później nadal. Mało tego - koszt tego pracownika poszedł w koszty naszego sklepu i z tej pozostałej kwoty została nam policzona premia dopiero. Absurd, nigdy więcej.
    ReviewUserIcon
    Anasko

    07.04.2023 19:04

    Kandydat

    Jaka jest stawka na umowe o prace?
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    18.04.2023 22:03

    Pracownik

    Szczerze to Wam współczuje, z całym szacunkiem do pozostałych regionów, ale w Wa-wie mieć stawkę 3800, a w najmniejszej wiosce w Polsce wyrównują do 3500 brutto (jak nie masz minimalnej na umowie) to śmiechu warte...
    ReviewUserIcon
    Kasjer

    08.05.2023 08:05

    Pracownik

    U nas 3600 na okresie próbnym.
    ReviewUserIcon
    Państwo Martesowe

    28.04.2023 23:20

    Były pracownik

    Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wiadomo że temat wynagrodzeń jest mocno tutaj poruszony ale okres oszczędności przez centrale to sprawa przejściowa. Przypomnijmy: 14 września ubiegłego roku Parlament Europejski zdecydował, że minimalne pensje we wszystkich państwach członkowskich UE mają zapewnić godny poziom życia i pracy. Czas na wejście dyrektywy to dwa lata (przełom IX/X 2024). Tak dla informacji to pod koniec 2024 minimalna krajowa może wynieść około 5 tys.brutto. Nie będzie żadnych odstępstw od tych przepisów bo nie jestemy krajem który negocjuje stawki na zasadzie układu zbiorowego. Jako 21 kraj z 27 UE, który stosuje dyrektywy UE wrzucające je w prawo państwowe nie moga być rozbieżne ani nadrzędne. Słynny Omnibus od ktorego rowniez nie ma w jaki sposób uciec, chyba że ekscentryczny ruch wyjścia kraju ze wspólnoty. Tak więc słyszalne że od przyszłego roku najniższa krajowa powyżej 4000 zł brutto to dopiero początek. Zapowiedzi co do tych stawek są pewne gdyż najnizszy próg od XI/XII 2024 bedzie ciężki do podgonienia, jezeli przepisy krajowe zakladaja tylko wzrost o poziom inflacyjny. Co będzie dalej czas pokaże, ale to co nie dostaniecie w Martes Sport to będzie wszędzie na wyciągnięcie ręki. Jesteście ludźmi, jesteście pracownikami, wybór należy do was. Możecie cicho przeczekać lub podejmować zmiany.
    ReviewUserIcon
    Haha

    07.05.2023 09:55

    Pracownik

    Kto się kazał godzić na serwisanta ? Nie marudź
    ReviewUserIcon
    Slave

    07.05.2023 23:03

    Pracownik

    A ja skręcałem rowery przez kilka lat i nie miałem żadnego dodatku. Już jestem na wypowiedzeniu, ile można...
    ReviewUserIcon
    WiFi

    06.05.2023 10:41

    Pracownik

    Jak tam? Macie wifi na sklepach czy z każdym produktem z towaru ganiacie do kasy?
    ReviewUserIcon
    Gosc1994

    28.04.2023 09:56

    Były pracownik

    Hej, czy na wypowiedzeniu jest legalne aby zabrać wszystkie premie?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    28.04.2023 20:11

    Pracownik

    W MS premie są uznaniowe, więc tak.
    ReviewUserIcon
    Lala

    01.05.2023 14:28

    Pracownik

    Okres wypowiedzenia spędza się na L4 lub na zapleczu z telefonem.w ręce .Nie wczuwaj się
    ReviewUserIcon
    Kto to potrafi

    29.04.2023 11:18

    Pracownik

    Powinni zrobić eksperyment i dać mkrs na miesiąc poprowadzi sklep w dużej aglomeracji. Ciekawe jakby sobie poradzili. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był, tylko że kilka lat temu nie było aż tyle wytycznych itp. Ps; ciekawe czy kosze w sobote popołudniu przy wysokim obrocie będą ułożone
    ReviewUserIcon
    Jjj

    29.04.2023 11:23

    Były pracownik

    Ogólnie powinno się sprawdzić realnie czy to zadania są do wykonania. Zlecić można wszystko no tak trzeba i trzeba się pokazać. Najlepsze są delegacja innych KRS do obcego regionu, wtedy wszystko źle a u siebie jeszcze gorzej ale trzeba po trupach do celi żeby (usunięte przez administratora) przylizac,
    ReviewUserIcon
    Nnn

    01.05.2023 12:48

    Pracownik

    Niestety tak już jest jeśli awans dostają ludzie bez cech dobrego zarządcy. Każdy chce się pokazać ale nie oszukujmy się w tej firmie nie da się wykonać wszystkich wytycznych poleceń domyślam się że na każdym stanowisku, typ polskiej korop

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.