Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

To prawda

Polityka Martesa jest taka, że nie ważne czy pracuje sie pół roku, rok czy dłużej, zawsze muszą być 2 osoby na umowie zleceniu. Zleceniowki robią to samo co osoby na umowie o pracę tzn. stoią na kasie i robią program 20+, wstawią faktury, karty podarunkowe, przyjmują towar, są przy inwentaryzacji, obsługują na sali sprzedaży i mają obowiązek podchodzić do każdego klienta, który wejdzie do sklepu. Zleceniowka nie ma żadnych premii, z obrotu, ani z programu 20+, nad którymi pracuje niekiedy lepiej od osób na umowie. Jeśli chodzi o przerwy na zleceniu, to jest roznie, w jednym miejscu pracownicy mają przerwę liczona w czas pracy, a w innym jeśli chce się mieć te 30 min w 12h dniu pracy trzeba je później odrobić..., w dużej mierze zależy to moim zdaniem od kierowników sklepów. W mniejszych sklepach gdzie jest z 60 rowerów martes nie zatrudnia, a przynajmniej stara się nie zatrudniać, żeby oszczędzić, serwisanta rowerowego. Chłopaki, którzy pracują na sklepie mają szkolenie z rowerów, na którym uczą się jedynie je składać..., a później przychodzi klient i pyta, a ty nic nie wiesz.. 0 informacji na temat technik sprzedaży rowerów, 0 informacji na temat samych rowerów, marki, osprzętu, jeśli chcesz musisz się sam doszkolić w temacie, żeby nie wychodzić na deb*la przy ludziach. Jeśli jesteś na zleceniu to również Twoim obowiązkiem jest je sprzedawać i robić za ''speca''. Do regionalnego czasami ciężko się dodzwonić, ogólnie jak jest wszystko dobrze to 0 pochwały, a jak źle to odrazu opierdziel, przyjeżdża i mówi, że to źle lub tamto, a sam na poprzedniej wizycie kazał tak zrobić porazka, nie chce się tu za bardzo rozpisywać.. Przebudowa stołów z butami to jakoś koszmar, pełno modeli butów, a miejsce ograniczone i później wygląda to jak wygląda, but na bucie, z tyłu z przodu w środku, bo nie ma miejsca na magazynie, trzeba oszczędzać, trzeba wszystkie rozmiary wyłożyć, buty nowe ciągle przychodzą w trakcie przebudowy i trzeba znowu wszystko przesowac. Trudno później rozmiar znalesc. U mnie przebudowę robiła jedna gora dwie osoby na zmianie. Osoby z biura, które układają listę stołowa powinny przyjść i spróbować sami te buty poukładać.. 0 logiki. Z koszami sprawa wygląda trochę lepiej, ale też szału nie ma.. Na sklepie nie można siedzieć, ani zbytnio ze sobą rozmawiać, nawet jak nie ma ludzi.. Jak nie ma ludzi, a na sklepie jest wszystko zrobione to i tak trzeba coś robić. Człowiek chodzi i równa pudelka z butami o 5mm żeby było na kamerach, że pracuje.. bez komentarza.... Milion spraw na głowie, a zrobili jeszcze punkt nadania i odbioru pączek zrobili. Oczywiście pracownicy z tego tytułu nic nie mają. Martes strasznie oszczędza i widac to na każdym kroku. (Bez szczegółów) - Żeby cos kupic potrzebnego do sklepu za 30zl, trzeba wykonać 20 telefonów, prosic i pisać, a później czekać z 3-4 miesiące, żeby to kupili.. To już lepiej się złożyć po 5 zł między pracownikami, albo samemu kupić, żeby sobie oszczędzić nerwów. Na święta pracownicy nic nie dostali, nawet życzeń... Mogliby przynajmniej 100zl na kartę podarunkowa do Martesa rzucić, wszystko by u nich zostało.. Jeszcze o tym nieszczęsnym programie... Kiedyś wystarczyło deczko ponad 2% teraz pasuje mieć z 3-4%, bo jak będzie mniej to odrazu mejl lub telefon od regionalnego, kto na kasie stał, dlaczego tak słabo, trzeba się tlumaczyc, a jak wywali 8-9% to żadnej pohwaly. Sprzedaż impregnatow przy kasie jest bardzo męcząca, szczególnie dla klienta, który 3x musi powiedzieć nie. A o manipulacji zasadach kontrastu i innych technikach sprzedaży już nie wspomnę. Ludzie 0% zysk 100%. Móglbym jeszcze napisać o chorych zasadach reklamacji i innych takich, ale już mi się nie chce Pozytywy: zniżki pracownicze.

Sama prawda
@To prawda

Aż boli od czytania, a co dopiero tam pracować. Ja na szczęście już po, najlepsza decyzja

Martesiak
@To prawda

czytam i stwierdzam Sama Prawda !! dodam tylko że zniżki pracownicze też tracą już sens bo czasem wychodzi drożej niż na promocji ???????? mają nas za roboli, zero szacunku tylko jak jeszcze na nas zaoszczędzić aż przykre.... a ile by zyskali jak by okazali nam wdzięczność i szacunek o swoim dobrze by nie wiedzieli....

Bartosz

HIT... słyszeliście że od lutego mają degradować starszych sprzedawców w małych sklepach aby w każdym takim zostało po jednym funkcyjnym (nie licząc chyba kierownictwa)

@Bartosz

A to skąd znowu takie ploty?

Hit hit
@Bartosz

Niestety pracodawca nie może zdegradować pracownika na niższy szczebel

@Bartosz

Skąd to info ?? Jakieś sprawdzone ? Kogoś już pozbawili funkcji starszego czy tylko takie straszenie ..

M&m

Oczywiście że może

Poinformowany
@Hit hit

Może. Nic nie stoi na przeszkodzie.

lodo jad
@Hit hit

poczytaj przepisy prawa pracy, może zdegradować !!!

Eddie
@lodo jad

To nie degradacja tylko zabranie aneksu. Umowa zostanie ta sama

Tajasne
@Hit hit

U nas kierownik sklepu stał się starszym sprzedawcą ???? więc można. Gliwice

@Hit hit

Haha o czym ty mówisz ! Oczywiście ze może !

Collapepsi
@Hit hit

Może zdegradować,nic nie stoi na przeszkodzie i wszystko jest zgodne z prawem,w każdej firmie można zdegradować pracownika na niższe stanowiskiem.

@Marek

Niestety ale już doszło do zdegradowania pracownika

Aplikacja

Kiedy możemy spodziewać się jakichś zmian w naszej aplikacji? Przecież ona jest tak naprawdę mało przydatna skoro służy tylko do wyświetlenia kodu..

UZ

Hej. Czy zdarzyło się u kogoś z Was w regionie że zlecenie ma więcej godzin niż pozwoliła na to firma? Słyszałam że bywa różnie. Chciałabym wiedzieć czy to plota czy fakt... Obecne wytyczne co do godzin to trochę mało...

@UZ

jak brak etatu to tak, albo ktos ma l4 np

martesiak
@UZ

Ja dotychczas robiłem po 200h, teraz niestety 126h i ani godziny dłużej, śmieszne..

Sprzedawca

Ogólnie wrogie nastawienie przez RKS (Mielec), więc na wstępie wiedziałam, że nic w tego nie będzie. Kierowniczka ok, nic konkretnego nie pytała, mało się udzielając, Spóźniona rozmowa rekrutacyjna, trzeba było czekać. Cała rozmowa wypadła jak przeprowadzana za karę.

Standardowe, dlaczego chcesz tu pracować, powiedz coś o sobie.

Świąteczny zonk

No i jak tam targety na grudzień zadowoleni, liczycie już premię na koncie ? Czy tylko ja mam wrażenie że firma właśnie okradła pracowników z grudniowej premii nie dając nic od siebie ?

...

Target duży 320 tys małe miasto ale łatwo pójdzie

Coraz lepiej
@Świąteczny zonk

Widzę że wszystko zmierza w dobrym kierunku...

Ksks
@Coraz lepiej

Target 400 tys gdzie wyrabiamy 100% raz w roku , jak będziemy mieli połowę z tego to będzie maks ????

Gal anonim
@Świąteczny zonk

Jak tak dalej będą planować to nie będą mieli jak zabierać premii za inwentaryzacje... bo tych premiini tak nie wyrobimy. Brawo góra. Brawo

pracownik007

ta xDDDD 460 tyś netto xDDD

nikt
@Świąteczny zonk

Ale czego nie rozumiecie?To się nazywa oszczędności.Najłatwiej zaoszczędzić właśnie w taki sposób.Niby jest premia i jakiś target ale jest prawie nie do osiągnięcia i jeśli w jakiś sposób uda sie ja wyrobić to na ten przypadek w każdym maliu od krs jest za co punkty będą zabierane.To jest stara szkoła zarządzania,myślą ze zastraszaniem zmotywują a jest wręcz odwrotnie.

Piernik
@Świąteczny zonk

Małe miasto 380tysi netto hahahaha do zrobienia ale chyba w dwa miesiące.

Tomaszek
@Świąteczny zonk

Premie z targetu to i tak jedna wielka ściema wpadają z tego grosze , czasami się je grubo przebija a dadzą tyle co na 4pak. Śmiechu warte. Na listopad były mniejsze targety żeby nie było skomlenia że na święta bez premii to na grudzień założyli takie żeby nikt nie zrobił i cyk Martes sobie odbije i to z nawiązką . Oni myślą że pracownicy na sklepach to puste dzbany co nic nie rozumieją.

Nananana
@pracownik007

640 tysięcy netto ???????? pozdo

@Świąteczny zonk

Przez te targety dostaniemy podobne wypłaty do tych z października czy listopada niestety. A zapierdziel w grudniu każdy wie jaki był...

BylaPracownica

Jestem tego samego zdania . T

mikolaj
@Świąteczny zonk

hehe wiadomo target 660k, jak zrobisz to premia twoja :D:D cieszcie się grudniową wypłatą, za styczeń zabiorą za inwentaryzację. Ich odpowiedzialność nie dotyczy

inkoguto

Co wy gadacie za głupoty?? Ja właśnie podpisałem aneks o podwyżkę nie do najniższej krajowej a o wiele wyższą, jak nie potraficie się postawić to będziecie pracować za psi grosz.

Wrrr
@inkoguto

Ciebie na szczęście ta informacja nie dotyczy. Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz... Nierówno uprawnienie. Są lepsi i gorsi????

Lepsza
@Wrrr

Tak oczywiście, to zależy od regio a nie wcale od tego jakim się jest pracownikiem... Wziąłeś pod uwagę to, że może nie zasługujesz na podwyżkę? Porozmawiaj ze swoim kierownikiem, jeśli uważa, że zasługujesz to niech zawnioskuje, a jeśli nie to uzasadnić Ci dlaczego nie. Mój sklep dostał, a każda podwyżka, niezależnie od regio przechodzi przecież przez jedną osobę.

martesss
@inkoguto

to fajnie, że udało Ci się w starym roku. teraz raczej by nie przeszło

Jak wygląda aspekt atmosfery pracy w Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)?

Witam

Nie istnieje coś takiego

Martes

Wszytko zależy tak na prawdę od sklepu oraz kierownictwa pod jakim się znajdujesz. W moim sklepie i regionie atmosfera jest świetna. Czytając wszystkie wpisy jestem szczerze zdziwiona, bo takie sytuacje u nas nie maja miejsca.

martesss

wszystko zależy od tego na jakiego trafisz kierownika i ekipę. Jeśli jest dobra ekipa, to szło przetrwać te wszystkie durne wymysły tej pożal się firmy. Ale jeśli dalej będą robić to, od czego zaczynają rok, trzeba szukać lepszej firmy, bo tu nawet ekipa i kierownik walczący o podwyżki nie pomoże.

Ebebe

Zauważyłem, że tematy poruszane na tym forum o wiele częściej trafiają do osób decyzyjnych w firmie niż za pomocą innych form kontaktu więc chciałbym po raz kolejny zwrócić uwagę na tablice na koszach z napisem „promocja”. Od dawna nie ma tam już produktów promocyjnych więc przestańmy walić ściemę i narażać sprzedawców na konieczność tłumaczenia się klientom. Wymieńmy te osłony na sklepach!!!

Niezcentrali
@Ebebe

Polecam zapoznać się z definicją słowa promocja - promocja to wszelkie działania, wykorzystywane do poinformowania klientów (odbiorców) o istnieniu oferty oraz doprowadzenia do zakupu produktu, skorzystania z usługi. Co nie zmienia faktu, że lepiej byłoby zastąpić słowo promocja nazwą firmy;) ja centrali polecam zastanowić się nad tworzeniem listy końcówek kolekcji. Szczególny problem stwarza obuwie na hakach. Wyrzucamy pudełka, po jakimś czasie buty wracają do pierwotny ceny i tak plączą się po sklepie beż pudełek. I teraz pytanie, kto zechce kupić ukurzone obuwie Iguany bez pudełka za 399,99zl? Pozdrawiam wszystkie odpwiedzialne osoby za tak nieprzemyślene działania:)

@Niezcentrali

Bardzo dziękuję za przybliżenie definicji słowa promocja. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że pracuję w firmie dłużej niż Ty i pamiętam czasy, gdy lista koszowa składała się w 100% z produktów w cenie promocyjnej. Z tego też powodu kosze posiadały tablice „promocja”. Firma w pewnym momencie zrezygnowała z „promocyjnych” tablic na koszach z piłkami wprowadzając te bez napisu. Dlatego też podtrzymuję wcześniejszą propozycję wymiany tablic na pozostałych koszach.

Niezcentrali
@Ebebe

Mylisz się:) pamiętam czasy, gdy tablic na koszach nie było w ogóle:) ale masz rację, mniej problemów byłoby bez tego magicznego słowa. Niestety myślę, że w czasach cięcia kosztów Twój pomysł jest mało realny. Ale nie czekaj, na otwieranie nowych sklepów to są pieniążki:) wszyscy wiemy, że centrala jest całkowicie odklejona od rzeczywistości:) Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku, bo zapowiada nam się ciężki czas w "martensie" :)

XD
@Niezcentrali

No te buty na wieszakach to jest w ogóle hit.Kto to wymyślił to ja nie wiem ale nie było to za mądre.Ludzie wola kupić buty w kartonie.Po za tym tłumaczenie ludziom idei tych promocji jest problematyczne.Ludzie w ogóle nie rozumieją czym różnią się wieszaki od stref i wcale im się nie dziwie bo nawet pracownicy tego nie rozróżniają.Po za tym tniemy koszty ale drukujemy bezsensowne listki na drogim papierze i wymieniamy co chwile plastikowe wieszaki które się łamia.Logika tego żadna

@Ebebe

zamow sobie oznaczenia na kosz bez promocji , serio tak ciezko? u mnie w koszu sa bez napisu promocja i tyle ;)

lodo jadek

jak to jest ze na jednym sklepie kiero ma 4800 a nowy 5600 brutto gdzie sprawiedliwosc, starych pracownikow firma ma w ....e !!!

@lodo jadek

to nie jest tak że zarobki kierowników powinny być równe? a jeśli większy sklep to wychodzi im więcej od utargu czyli ze kierownik z sklepu wysokoobrotowego zarobi więcej przez to. ale na umowie powinno byc to samo

Justyna

Nie dostaliście żadnych dodatków na święta w tym roku? A te zniżki pracownicze w jakiej są wysokości?

Klient

Nie polecam tego sklepu, (usunięte przez administratora) Sprzedali nam kask, który jest już stary i nie da się go stosować przez czas określony instrukcją. Towaru nie przyjęli. Uważajcie na nich.

NibyKierownik
@Klient

A ja Was , Takich Klientów nie polecam Sobie.Generacja SmartfonZombi ,nie potraficie nawet "zgadnąć" ile to będzie -50% ze 125 złotych,a o -20 % z danej ceny to Oo Panie....Wtedy Wam sie zawiesza system jak w waszych Telefonikach.Roszczeniowosc (usunięte przez administratora) poza skalę przyzwoitości,a i jeszcze te Karty Dużej Rodziny ,rzucacie je jak szuriken'ami na ladę.Za dużo w (usunięte przez administratora) macie w tym Nas ,co Was obsługują.Pozdrawiam

cEBULKA

Jak na tak dużą firmę, którą stać na kampanie reklamowe w kinach, radiu i TV (ten denerwujący kaszojad jest już wszędzie, nie ma ucieczki), to Martes strasznie ssie i to nawet nie umiejętnie. Nic nie dadzą od siebie na święta, gdzie nawet Biedra, czy Żabka potrafią wyciągnąć tłustym paluchem grosza z kieszeni i dać jakąś pierdołę z okazji Bożego Narodzenia. My na przykład zamiast premii dostaliśmy TK, tak żeby nas jeszcze ewentualnie (usunięte przez administratora) poza targetem(usunięte przez administratora)

Qwerty

Salomon pokazał, że można robić fajne konkursy z fajnymi nagrodami! Inne firmy powinny pójść tym śladem!

@Qwerty

Gratulacje dla wygranych! Niezrozumiałe jest dla mnie natomiast to, że KRSi dostali torby warte kilka stów. Nasz nawet maila nie napisał w temacie konkursu a zgarnął nagrodę bo jeden ze sklepów był w czołówce. Można było nagrodzić więcej załóg na sklepach a nie rozdawać regionalnym.

Ha
@Ebebe

Dokładnie jestem tego samego zdania. Z jakiej racji regionalny dostaje nagrodę., oni nie mają żadnego wpływu na wyniki sklepu. Wręcz odwrotnie niektórzy demotywują sklepy.

@Ha

Nie wiem czy pamiętacie jak firma też robiła konkursy. Można było wygrać vouchery na buty, plecaki itd...

Bsbsh

To sobie wymyślili.... brak urlopów w sierpniu... fantazji naszemu pracodawcy tylko zazdrościć...

Barabasz
@Bsbsh

a skąd ty masz takie info xD

Zarządzie, Celowo bez form grzecznościowych. My nie zasługujemy więc wy również. Proszę o wyjaśnienie maila od głównej kadrowej. Proszę o odniesienie się i potraktowanie nas z należytym szacunkiem. Słyszeliście kiedyś że biznes( firma) jest jak organizm? Pracownicy to krew- dzięki krwi organizm żyje i funkcjonuje. Krew napędzana jest przez serce. - liderzy, kierownicy którzy nadają tempo, rytm i motywacje. Jak również załatwiają za was brudną robotę. Wy jesteście głową - waszym zadaniem jest ukierunkowanie nas. Gdy któryś mechanizm zawodzi, organizm się sypie. Zarządzie! Wy się posypaliście traktując nas bez należytego szacunku. Czas abyśmy my zawiedli ! Jeśli krew przestanie transportować pieniążki, zrobi się wam gorąco. Bez szacunku Wasz Za chwilę były (usunięte przez administratora)

lod..ad

będą podwyżki nie panikujcie pochopnie , od stycznia 200 pln każdy otrzyma do swej wypłaty

Wrrr
@lod..ad

Ciekawe, a mail mówi co innego.

@Wrrr

Mail mówi jasno, że nie są potrzebne aneksy. Bo każdy, kto ma podstawę poniżej najniższej z automatu ma to podniesionei do tego nie trzeba aneksu ( zalogukcie sie na enove po 10 stycznia. Stawki powinny byc juz zmienione). Nie ma tylko informacji co z pracownikami, którzy mają więcej niż najniższa. Czy obligatoryjnie tez im podniosą o tą stawkę xzy nie. Nie nakręcajcie się na siłę. Czytajcie ze zrozumieniem. Każdy chce dostać podwyżkę. Ja też, a że po podwyższeniu najniższej krajowej moja podstawa i tak będzie ciut wyższa to nie wiem czy cokolwiek mi skapnie. Czekam na info od KRS. Żeby nie wyszlo, że starszy z dodatkiem będzie miał więcej niż zastepca, a tylko 300 zł mniej od kierownika co stanie się absurdem.

Joker

Hej, mylisz się, nie muszą podnosić na umowie, wystarczy, że wyrównają przy wypłacie. Więc pytanie co z premią. Jak to rozwiążą bo informacji żadnych na ten temat

Premią wchodzi w składową wypłaty i jeśli osiągasz najniższa krajowa wraz z premią to nie muszą nic wyrównywać.

Marta Kalosz
@lod..ad

nie będzie podwyżek, opamiętajcie się, kto chce tyrać na nich niech tyra kto nie to niech odchodzi, szuka normalnej firmy i pracy, nie wyrobisz targetu nie wyrobisz programu to nie maja co zabrać, oni leja na nas jak nie my to będą inni.. szkoda tych krs-ów co będą na kasie stać hahaha ale to będzie piękne, jak pachołki centrali staną na kasie, należy im się !

Xx
@lod..ad

Będą wyrównywać tylko tym którzy mają najniższą na umowie. Zadzwońcie do kadr. Każdy ma prawo zapytać.

Urabura
@lod..ad

200 zł brutto, co to jest ? Powinno być tyle przynajmniej ile wzrasta najniższa krajowa. Kase na swoje premie świąteczne mają, a dla tych co (usunięte przez administratora) dla nich na te premie to już nie. Żenujące.

lalalaland
@Urabura

a masz potwierdzoną informację o premii świątecznej? jak nie to nie rozsiewaj plotek.

Program20

Jak tam koledzy i koleżanki po fachu? Minimalna krajowa idzie do góry a właśnie przyszedł e-mail z kadr ze podwyżek nie będzie, zaraz się okaże ze sprzedawca Brdzie zarabiał 400 zl mniej od Kierownika w mniejszym mieście ????

Pomorze

A kim jesteś w tej firmie że zarabiasz 400zł mniej od kiero

Horror
@Program20

Nie podniosą pracownikom do najniższej krajowej? Będą wyrównywać w formie premii? O co im chodzi? Same pytania, a brak konkretnej odpowiedzi. Wiadomość tak napisali, że nie wiadomo o co do końca chodzi.

Mniej Więcej
@Pomorze

Wystarczy, że studiujesz, nie masz 26 lat, pracujesz na Uz i zgodę na wypracowanie większej ilości godzin. Dodajmy jeszcze lepsza stawkę jak w Warszawie i brak premii u kierownika. I cyk zarabiasz wypłatę jak kierownik, a reszta pracowników na umowie daleko z tyłu. To jest logika MS.

@Program20

Sprzedawca może zarabiac 400zl mniej od kierownika. Bo kierownik ma słabsza kasę w mniejszym mieście, wiec niewiele trzeba żeby sprzedawca dorównał.

Martesiak
@Program20

nie szanują wcale swoich pracowników !!! tylko wymagają, coraz więcej i kombinują jak zabrać nawet premie ???? w każdej innej normalnej firmie dają premie świąteczna a u nas ucinają .... kochani ????????

Gal Anonim

Ale Wy jesteście ograniczeni... premia będzie się wliczać w najniższą krajową? A co jak premii nie wyrobicie? Jak zabiorą za inwentaryzacje, jak będzie wtopa na badaniu TK? Ludzie ogarnijcie się. Myślicie że ktoś bedzie kombinował z umowami według wyrobionych lub nie premii? Każdy kto ma NK dostanie podwyżkę do minimum bez jakiegokolwiek aneksu. Ci co teraz mają więcej niz NK a od stycznia będą mieli mniej, im też wynagrodzenie podstawowe zostanie podniesione do wymaganego minimum. Ci co mają więcej i od stycznia nadal będą mieli więcej... czas pokaże co z nimi - zapewne nic przez I a może i nawet II kwartał. Później dziwne że firma kręci pracownikami jak chce...jak tu prawie same ameby pracują. Otwórzcie oczy, a przede wszystkim umysły i zacznijcie używać chociażby połowy swoich zwojów. Stop making stupid people. Peace

Jasność w Ciemności

Droga centralo. Proszę traktujcie nas poważnie i nie wysyłajcie enigmatycznych komunikatów. Jak widzicie komunikacja w naszej firmie kuleje i rodzi same nieporozumienia. Proszę - dawajcie jasne sygnały i komunikaty by pracownicy wiedzieli na czym stoją. Jeśli nie planujecie podwyżek - napiszcie o tym, jeśli będą obcięcia z premii po inwentaryzacjach - dajcie przykład takiej obciętej premii w wiadomości. Pracownicy mają prawo by wiedzieć jasno i klarownie co ich czeka. Dajecie tylko i wyłącznie pole do domysłów a przede wszystkim do domniemań robienia wałów przy naszych wypłatach. Jesteśmy poważną firmą czy nie ? Zastanówcie się nad tym Misiaczki.

Gregory P

Centrala odebrała właśnie jedyne narzędzie motywacji na sklepie, jak teraz kierownik ma zmotywować ekipę żeby chociaż się zbliżyć do i tak zawyżonych targetow? Mówiąc że program 20+ to wasze pieniądze już chyba nie aktualne bo wychodzi na to że właśnie z tej premii będą nam równać do najniższej. Także krsi możecie sb darować konkursy na program skoro kasy z tego brak A nagroda główna jest obrazek podium w mailu. Nie wspomnę o ludziach który przez pracę wypracowali sobie podwyżkę A teraz są degradowani do stopnia pracownika który przyjął się wczoraj. Mądry ruch przed świętami

Oby tak dalej
@Gregory P

Jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Martes Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1064, z czego 91 to opinie pozytywne, 442 to opinie negatywne, a 531 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Martes Sport Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport Sp. z o.o.