opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3695 ocen
Opinie(10583)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10583)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Cfaniaki

    30.09.2023 04:18

    Kandydat

    @Pracodawca Dlaczego w ogłoszeniach, aktualnych na portalach ogłoszeniowych o pracę, podajecie ,że oferujecie prace m.in. z : "Motywacyjny system premiowy". ? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MamPrawo

    28.09.2023 17:15

    Pracownik

    Zgodnie z rozporządzeniem od 1 stycznia 2024 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie wynosiło 4242 zł brutto, a minimalna stawka godzinowa 27,70 zł. @Pracodawca jakie są obecne i będą w niedalekiej przyszłości, od 1 stycznia 2024 WIDEŁKI WYNAGRODZEŃ w sklepach MartesSport ?
    ReviewUserIcon
    Tomas

    15.12.2014 09:23

    Inne

    Kupiłem buty, a po trzech miesiącach odkleiła się podeszwa. Buty sofschel. Oddałem do reklamacji i nie uwzględnili. Napisali, że "domniema się że buty były przemoczone co doprowadziło do osłabienia i uszkodzenia budowy struktury materiału obuwia i w efekcie uległa ona rozklejeniu... Skandaliczne. Buty do leżenia a nie w góry jak się ogłaszają: Buty choco: solidny materiał, który sprawdza się w deszczu . Uwaga na ten sklep. Miałem wiele butów , ale nigdy takiego problemu. To po prostu chłam, niby Polska produkcja, ale gorsze niż niejedna chińszczyzna
    ReviewUserIcon
    Kinga

    12.09.2023 11:56

    Inne

    Miałam ten sam problem, kupilam buty a po trzech miesiącach zepsuły się, reklamacji nie uwzględnili. Już nigdy nie kupię w martes.
    ReviewUserIcon
    Mimii

    06.08.2023 20:20

    Były pracownik

    Firma wykorzystuje ludzi jak tylko się da. Likwidując sklep, każą pracownikom przychodzić codziennie po 10h, i czekają do ostatniej chwili z informacją, gdzie pracownik będzie przeniesiony. Regionalna ma w (usunięte przez administratora) wszystko, nie potrafi przyjechać nawet na zamknięcie, zero rozmowy z pracownikiem. Czekali aż spakujemy cały sklep, odeślemy wszystkie rzeczy na inne sklepy to dopiero była informacja gdzie, kto przechodzi. 3dni przed końcem <3 Jeśli ktoś nie ma dojazdu do innego miasta- trudno. Ich to nie interesuje, papiery zostały już wysłane i masz (usunięte przez administratora) do gadania. Nie podoba się? Tam są drzwi. Nie chcę nawet wspominać o degradacjach i zabraniu dodatków. Wypłata po 5 latach pracy w firmie nagle z 3200 wychodzi 2500 :) jak człowiek w dzisiejszych czasach ma przeżyć za taką śmieszna wypłatę? Same opłaty miesieczne to ok 2tys, a gdzie tam jeszcze przeżyć jakoś do kolejnej wypłaty. Cieszę się, że zdecydowałam się po takim czasie odejść z tej firmy. Dając wypowiedzenie, regionalna jeszcze próbuje robić pod górkę, nadsyłając zus po 1dniu l4 na pracownika, bo przecież jak pracownik śmiał odejść, i isc na l4-gdy go potraktowali jak(usunięte przez administratora), trzeba jeszcze na odchodne pokazać swoje (usunięte przez administratora) i próbować dokopać. Oni nas mają gdzieś, a jakie to jest zdziwienie gdy Ty masz ich gdzieś i postępujesz że wzajemnością:) Jeden wielki cyrk. Inaczej tego nie można nazwać. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.09.2023 12:09

    Pracownik

    O proszę kolejni szkoleniowcy odeszli. I wychodzi na to, że odeszli z firmy, nowość... :D
    ReviewUserIcon
    Had

    10.09.2023 05:47

    Kandydat

    Dodatek paliwowy? To znaczy jedziesz własnym samochodem a firma płaci za paliwo? Przecież to żałosne.
    ReviewUserIcon
    Pracownik sprzedawca

    08.09.2023 16:25

    Pracownik

    Hej,czy osoba która zajmuje się reklamacjami w sklepie może liczyć na jakiś stały dodatek do wynagrodzenia? Tak samo, osoba która zajmuje się terminami na spożywce i chemii? Jak to u Was wygląda na sklepach?
    ReviewUserIcon
    ...

    08.09.2023 23:24

    Pracownik

    Hej ,nie masz co na to liczyć, jedynie będąc starszym dostajesz dodatek 400 zł brutto,nie wiem jak to jest i kierowników i zastępców ale ono to robią i nie mają dodatków za to ,bo według KRS to jest w ich obowiązku :)
    ReviewUserIcon
    Myślę o pracy...

    01.09.2023 22:13

    Pracownik

    Witam, Jest u nas rekrutacja na stanowisko sprzedawca, byłam na rozmowie i tak czytam komentarze i zastanawiam się co zrobić jak mnie przyjmą. Jakie są konkretne wynagrodzenia ? Jaka jest umowa od początku jak to wygląda? Każdy ma inne zdanie ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.09.2023 10:45

    Pracownik

    Uwierz mi, że kompetencje kierowników są tak skrajne, że jeden zacznie rozmowę rekrutacyjną od przedstawienia się i informacji na jakie stanowisko rekrutują, poprowadzi rozmowę profesjonalnie i na końcu powie o warunkach zatrudnienia, a drugi zrobi coś w stylu "czemu chcesz u nas pracować, umiesz klipsować, potrafisz obsługiwać klientów, od kiedy możesz zacząć?" i tyle :D Zlecenia zazwyczaj pracują po 3/4 etatu, chyba że są braki w personelu to do etatu są wyrównywane. Na sklepie powinny być minimum 3 osoby, we 2 osoby długo się nie pociągnie, tyle zadań w ciągu dnia.
    ReviewUserIcon
    Snsnnsn

    05.09.2023 16:15

    Pracownik

    W ogłoszeniu była informacja na bank jaka umowa, wszystko zależy od wielkości sklepu i etatyzacji ile osób jest na zmianie. To nie butik żebyś była jedna czy dwie osoby, jest multum zadań do wykonania. U mnie przy sezonie urlopowym to najmniej 4 osoby na cały dzień, a tak to średnio 5-6
    ReviewUserIcon
    ....

    31.08.2023 16:33

    Pracownik

    Źle prowadzisz zmianę i nie przestrzegasz procedur to -50% premii jest ? A jeśli to nie jest nasza wina ? To czemu mamy odpowiadać za to ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2023 10:48

    Pracownik

    Słuchaj najważniejszy jest szacunek do samego siebie. Albo się z tym nie zgadzasz i informujesz przełożonego, że zgłaszasz tę sprawę do KRS, jeśli to nie poskutkuje to idziesz do PiP ponieważ jesteś nierówno traktowany względem pracowników na tym samym stanowisku, albo się zwalniasz. A i jeszcze jest ostatnie rozwiązanie, siedzisz cicho przez kolejne lata i akceptujesz niezasadne oceny twojego kierownika. Sam wybierz :)
    ReviewUserIcon
    ....

    01.09.2023 21:54

    Pracownik

    A to nie jest tak że KRS nakłada taka procedurę?
    ReviewUserIcon
    Hela

    25.08.2023 14:18

    Kandydat

    Cześć. Jakie macie stawki na stanowiskach funkcyjnych (kierownik, zastępca, starszy sprzedawca)? Bo mam wrażenie, że u nas to chyba jakiś żart porównując do innych sieciówek.
    ReviewUserIcon
    ...

    29.08.2023 15:40

    Pracownik

    3800 niby podstawa plus premia a wyszło mi 3183 i nie rozumiem czym to jest spowodowane
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2023 10:55

    Pracownik

    Sprzedawca 3600-4000, St. sprzedawca 3700-4300 + 400 dodatku, Z-ca Kierownika 4800-5300, Kierownik 5000-6500 brutto. Takie mniej więcej widełki.
    ReviewUserIcon
    Osa

    29.08.2023 20:10

    Pracownik

    Od 1 września obowiązuje zakaz sprzedaży energetyków osoba poniżej 18roku życia , firma z dykty nie raczy o tym poinformować sprzedawców bo i po co przecież mandat zapłacimy MY.
    ReviewUserIcon
    Bambetle

    30.08.2023 22:37

    Pracownik

    Od 1 stycznia 2024 nie siej fermentu :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.08.2023 22:37

    Inne

    Cześć, pracował lub pracuje ktoś w Martesie w Oleśnicy? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Szczera

    28.08.2023 20:47

    Inne

    Nie martwcie się, teraz Rks o której piszecie będzie świetnym szefem,czystki gdzie miała tam już posiała. Teraz będzie chwila spokoju ,bo musi ponownie pokazać się z jak najlepszej strony.Bądzcie spokojni,tylko się nie wychylajcie za bardzo i nie błyskajcie mądrością bo ta osoba nie lubi kiedy ktoś jest od niej mądrzejszy. Nie wychodzcie przed szereg to Was polubi i podwyżkę da.Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Kakadubec

    26.08.2023 08:15

    Inne

    Region (usunięte przez administratora) jak wam się podoba współpraca z nową rejonową? Milion mejli, potwierdzeń i trucia (usunięte przez administratora) zachęcają do współpracy co nie? Miejmy nadzieję że na długo z nami nie zostanie
    ReviewUserIcon
    Łooooooot

    28.08.2023 10:45

    Pracownik

    Ta regionalna wykonuje te obowiązki od dawna i o sugerowanej niekompetencji chyba nie można mówić. Fakt dla mnie też te potwierdzenia są uciążliwe ale nie wiem czy to jest spowodowane tym że wcześniej nic nie było wymagane i sprawdzane to był spokój. Widać różnicę jak objęła region, widzę po moim sklepie. Jest inaczej ale czy gorzej ....hmmm myślę że wręcz przeciwnie.
    ReviewUserIcon
    Coolslide

    28.08.2023 16:26

    Pracownik

    Zgadzam się, miałam przyjemność współpracować - wymagająca owszem ale zawsze otwarta na pracownika, z ogromną wiedzą. Żałuję , że zmieniła region
    ReviewUserIcon
    lilka97

    27.08.2023 10:19

    Pracownik

    Byłam w Kwietniu na szkoleniu. Do dziś nie mam rozliczonej delegacji. Matko jedyna ???? . Nie wiem czy tak podjechać i im pomóc z tym rozliczeniem czy jak...????
    ReviewUserIcon
    Cukiereczek

    25.08.2023 14:06

    Inne

    Ostatnio postanowiłem złożyć reklamację na jedne z moich butów znanej marki. Powodem mojej reklamacji był zły stan butów po roku użytkowania. Mianowicie zły stan objawiał się tym iż wkładając stopę do buta przetarła się siateczka która jest na wierzchu. Nie było by problemem gdyby skrawek materiału przetarł się w środku obuwia jednak stało się inaczej, pomimo tego iż stopa jest w bucie i tak widocznie widać wadę. Kolejnym mankamentem butów jest to iż w środku obuwia przetarła się wkładka oraz wyraźnie przebija pod nią kratka z podeszwy buta. Podczas chodzenia jest to odczuwalne i niekomfortowe. Składając reklamację liczyłam na pozytywne jej rozpatrzenie jednak stało się inaczej. W odpowiedzi na odmowę mojej reklamacji dostałam sformułowanie iż wkładka jest częścią wymienna buta wszystko zależy od autonomicznej budowy stopy oraz była również wzmianka odnośnie prawidłowego noszenia obuwia. Paradoks czyli buty tej marki są robione na nieskazitelne "manekinowe" stopy? Niezależnie jednak od wagi buty powinny spełniać swoje zadanie. Kupując buty tej samej marki w innym popularnym sklepie sportowym stało się podobnie. Buty zyskały takie same wady, natomiast po mojej reklamacji została ona uwzględniona. Więc jak to jest? W tamtym sklepie nie było mowy o błędzie konsumenta w uzytkowaniu, a w tym próbuje się zgonić wszystko na nosiciela buta. Więcej już w tym sklepie nic nie zakupię.
    ReviewUserIcon
    1234

    25.08.2023 20:12

    Pracownik

    Ziomek, a jak kupujesz samochód i zużyją Ci się wycieraczki to jedziesz je reklamować czy wymieniasz na nowe? Przecież wkładki to wstyd reklamować.
    ReviewUserIcon
    Grażynka

    26.08.2023 15:02

    Pracownik

    Nie polecam pracy w tym zakładzie. Obciążają pracą ponad wszystko, kartony na kartony codziennie i to z towarem, który się nie sprzedaje ale nikogo to nie interesuje. Kierownik regionalny ciągle mówi o wynikach (oczywiście za małych) i oczekuje, że między kartonem z bezsensownymi pierdołami, a "Esensial" nie wiadomo czym jeszcze będziesz odsługiwała klienta na sklepie i tłumaczyła mu promocje które są na każdym kroku tylko ludzie nie umieją czytać. Premie to jedno wielkie kłamstwo, wciskasz preparaty, które nie działają jak by miały ratować życie, a tak na prawdę chodzi o wyrobienie normy. A gdy upragniona norma już wpadnie bo sprzedałeś preparat do zabezpieczenia butów gdy ktoś kupuje adidasy z promocji okazuje się, że i tak nici z premi, bo ktoś nawalił tajemniczego klienta lub inną pierdołe więc KRS robi ciach i po kłopocie nie trzeba płacić. Jeśli liczysz na dobre traktowanie i poszanowanie praw pracowniczych to lepiej znajdź inną pracę. Dodatkowo możesz zostać Szkoleniowcem jeśli masz za dużo czasu w życiu, bo nie licz, że to dobrze płatny dodatek. Za jedno szkolenie zarobisz brutto jak pomocnik budowlany przez 5h jak ma 30zl na godzinę tylko ze on ma szacunek, a ty krzywe spojrzenia kierownika bo zabierasz mu ludzi ze zmiany na jakieś "pierdzielenie". Może zyskasz doświadczenie? Na pewno przyda się to w fabryce kartonów bo nawet znasz ich wymiary gdy firma każe je odsyłać. Podsumowując, nie idź tam jeśli masz odrobinę szacunku dla swojej osoby. NIE POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    Sok.

    22.08.2023 20:23

    Pracownik

    Słuchajcie jak to jest. Koniec sierpnia urlopów nie można brać a nasza kierowniczka w górach hmm? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Trudne pytanie

    23.08.2023 11:25

    Pracownik

    A tak to jest regionalni i makro też sobie obłkładają URLOPY DNIAMI WOLNYM i mają to w czarnej. Pani z HR jak to jest .ożna czy nie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik na etacie

    24.08.2023 20:35

    Pracownik

    Polecam zajrzeć w kalendarz urlopów i zobaczyć, że urlopów nie można brać dopiero od 28 sierpnia :).
    ReviewUserIcon
    Yyy

    24.08.2023 18:10

    Inne

    Beznadziejny sklep. Nie uznają żadnych reklamacji. Beznadziejna obsługa. Zero kultury. Niby są jakieś promocje a przy kasie okazuje się, że nie ma.
    ReviewUserIcon
    Radek

    24.08.2023 01:15

    Były pracownik

    Niestety ta firma to dziadostwo, wyzysk, chore wymagania, brak szacunku dla pracowników, firma krzak- unikajcie.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    19.08.2023 03:40

    Były pracownik

    Gorąco odradzam, już lepiej iść na zmywak czy coś. Przetowarowanie, problemy praktycznie o wszystko, jak poprosisz kogoś o pomoc w jakiejś przebudowie czy głupim włożeniu kartonów na górną półkę w magazynie to już masz opier.. jeżeli nie polubi cie jakiś funkcyjny to twoja osoba zostanie na zapleczu obgadana w kazdym możliwym aspekcie. Sklep wyglada gorzej niż ciucholand szwajcarski, popsute kartony z butami, za dużo ubran na wieszakach. Przychodzi nowy model butów to cyyk musisz przesuwać kilka rzedow kartonow zeby jakims cudem wcisnać go w odpowiednie miejsce. Nawet jak trafisz na (usunięte przez administratora) zespol w ktorym nikt na siebie nie bedzie gadal co mysle ze jest nie mozliwe w tym salonie to przyjdzie regionalny i checi do pracy znowu znikaja. Ty masz 15 minut przerwy ale ulubienica funkcyjnej ma godzine ploteczek na zapleczu i wpieprzania ciastek ktore w te przerwe sie nie wliczają. Jak sprzedawca ma nawet obslugiwac klientow na sklepie jak caly dzien musi robic towar ktory przychodzi w ilosciach hurtowych? Lepiej czulbym sie obslużony w jakimś kiosku przy ulicy noz w takim salonie przez takie cos. A towaru odłozyc na pozniej nie mozesz bo na kolejny dzien dorzuca ci dostawe kolejnych kilkunastu. Czy to jest cieżkie wysyłać towar ktory sie sprzedaje? Bo jak przychodzi dostawa peaków z lifestyle za 650 zł to pewnie wszyscy klienci sie na nie rzucą, bo to nie tak że juz jakies faktycznie markowe buty kupisz taniej. Brakuje ci wkurzonych na ciebie ludzi to swietne miejsce, wystarczy ze wytlumaczysz grzecznie ze zwroty przyjmujesz tylko na bon i marka essentials nie wchodzi w zadne promocje! Przypomnij jeszcze wtedy o zalozeniu bezuzytecznej aplikacji i o kupieniu preparatu do butów bo program trzeba robic. I irytacja klienta gwarantowana, potem jeszcze na pytanie czy możesz domówić jakiś rozmiar buta powiedz ze nie mozesz ale jedna para jest w sklepie 40 km dalej i w sumie to nie ma pewnosci ze jest kompletna i ze wgl ja znajdziesz.. A może chcesz jeszcze powmawiac klientowi ze sie na czyms znasz? To swietne miejsce, tylu butow na temat ktorych nie mialem bladego pojecia nie sprzedalbym nigdzie. A moze lubisz adrenaline i chcesz szukac po calym markecie jednego buta który zaginął, a akurat ten rozmiar klient chce kupic? Jak ci jeszcze mało to pozmieniaj ceny towarów i wypowiedzenie to kwestia chwili z twojej strony
    ReviewUserIcon
    Sonia

    18.08.2023 12:00

    Inne

    Hej, myślę nad aplikacją na stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu. Do zadań należy zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy, ktoś napisałby jakie są ich standardy? Oferują kartę multisport, a jak jest z opieka medyczną? Trochę też martwi mnie kwestia zarobkowa, bo piszecie, że kwoty oscylują przy minimalnej krajowej, to ile taki zastępca jest w stanie u nich wyciągnąć w takim razie?
    ReviewUserIcon
    Byłam

    20.08.2023 20:39

    Były pracownik

    Nie polecam.. pełniłam ta śmieszna funkcje i żałuje. Stracony czas. Cieszę się ze odeszłam.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.08.2023 10:56

    Pracownik

    To zależy od miasta, jeśli aplikujesz na zastępce w inny mieście niż (Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań) to podejrzewam, że z premiami zarobisz 3,7k - 4,2k na rękę. W większych miastach podstawa jest o 200-300zł brutto większa. Robisz wszystko co kierownik więc nie będziesz miała wcale mniej obowiązków. Jedyne co to masz doświadczenie kierownicze do wpisania w cv.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Tymi

    18.08.2023 10:29

    Pracownik

    40 stopni na zewnątrz ale klimy włączyć nie można bo oszczędności , jesteśmy jedynym sklepem w którym jest tak gorąco i duszno u konkurencji chłodno aż miło a od nas klienci wchodzą i uciekają. Oni naprawdę myślą że klienci z dzieci będą w takim zaduchu robić zakupy przed szkoła hahaha
    ReviewUserIcon
    UCIEKAC

    18.08.2023 17:06

    Pracownik

    Nie stety tak myślą i nic tego nie zmieni. No ale cóż się spodziewać krs I makro z łapanki tzw stażowi j" ja tu żądze " .Wystarczy chwilę porozmawiać z HR I wszystko robi się jasne. UCIEKAĆ
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    17.08.2023 23:39

    Pracownik

    Korzysta ktoś z tego pakietu PZU zdrowie? Warto do tego dołączyć?
    ReviewUserIcon
    Kasua

    18.08.2023 09:25

    Pracownik

    Ja korzystam,z tym że jestem osobą dość chorowita.Sprawdza się.Wiekszosc badań jest za free.Terminy do lekarzy dość szybkie.Majac apke moje PZU wszystko szybko idzie załatwić.
    ReviewUserIcon
    Olka

    13.08.2023 09:35

    Pracownik

    Jakie naprawdę stosujecie triki na sprzedaż programu? Jak to się dzieje, że macie wyniki ponad 4%? U mnie wszyscy się staramy, robimy postępy z miesiąca na miesiąc ale do średniej sieci jeszcze trochę brakuje
    ReviewUserIcon
    Winner

    14.08.2023 23:07

    Pracownik

    Bez takich zagrywek wynik 3.8-4.2 idzie zrobić na sklepie z obrotem do 20k dziennie. 3,5-3,8 przy normalnych staraniach to wynik dla kazdego prze wiekszosc roku
    ReviewUserIcon
    Spencer

    15.08.2023 20:47

    Pracownik

    Nie....nie idzie pomimo starań i są takie lokalizacje, pomimo polecania, ogromnej wiedzy, klient odmawia. Poza tym ....targety są takie na niektórych sklepach,że nie idzie ich wyrobić. Nie wiem kto to ustala ale target na pograniczu prawie miliona brutto jest żartem wobec pracowników o całego systemu.
    ReviewUserIcon
    @mampowolidosc

    15.08.2023 11:01

    Pracownik

    Jak to mówią Kto nie zaznał pracy w handlu ten w cyrku się nie śmieje i tak drodzy Państwo właśnie jest. Ludzie którzy zlecają nam zadania oraz Ci którzy wiecznie tylko mają dla nas czyli sklepów coraz to większe wymagania chyba BARDZO DAWNO nie pracowali na sklepie bo tak przyjechać sobie na godzinkę ewentualnie dwie (usunięte przez administratora) co do zmian jakie trzeba wprowadzić to każdy z nich jest mądry albo Pan B.CH śmie stwierdzać że produktywność pracowników jest słaba a(usunięte przez administratora) wie ile pracy jest zrobione to tego już się nie widzi tylko pretensje obcinanie punktów do tej śmiesznej premii a i cieszcie się bo 200zl więcej macie no śmiech na sali to za te 200 zł więcej mam (usunięte przez administratora) 200razy szybciej?? No logiczne myślenie u tych co zlecają zadania na sklepy widać że niestety nie idzie w parze z sytuacją jaka jest aktualna na sklepach bo jeden sklep z racji że ma mniejszą powierzchnię dostanie 6 kartonów a inny 20. A TO ŻE SKLEP JEST PRZEPEŁNIONY TOWAREM, ŻE PANELE ZE ŚCIAN SIE WYRYWAJĄ TO JUŻ NAWET ZWYKŁY KLIENT ZAUWAŻA I SIE SAM IRYTUJE ALBO NAWET I SIĘ Z TEGO ŚMIEJE BO POWOLI SKLEP WYGLĄDA JAK LUMPEKS A NIE SKLEP SPORTOWY.
    ReviewUserIcon
    Jeden z wielu byłych

    12.08.2023 12:23

    Były pracownik

    Plucie w twarz pracownika przez kierownictwo oraz ich przełożonych jest norma w tej strukturze. Jak tam Wasi kierownicy siedzący na (usunięte przez administratora) w biurze rozmawiający przez telefon kiedy Wy pracujecie na wszystkich premie? Finalnie i tak jej nie ma a zapierd@l@sz jak (usunięte przez administratora) Wyjdzie Ci taka gwiazda jedna z druga i nawet stanąć nie możesz bo trzeba przebudowę zrobic, zmienić ceny czy policzyć rowery na które każdy ma wywalone ale przecież jak tego nie zrobisz to tylko pretekst do dodatkowej gadki. Polecam wypowiedzenie, l4 i szukania czegoś nowego przede wszystkim z szacunkiem do siebie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gal Anonim

    11.08.2023 00:03

    Pracownik

    Pozdrawiam bardzo serdecznie kierowników i zastępców, którzy w obecnej sytuacji, widząc jak firma nas traktuje, jakie narzuca targety, ucinają swoim pracownikom punkty w pliku premiowym. "Martes one love" - haatfuuu wam w twarz - karma wróci jak przestaniecie być potrzebni swojemu krs...
    ReviewUserIcon
    Zażenowany

    08.08.2023 20:34

    Pracownik

    Sieć sklepów z dykty. Gdzie można pomiatać pracownikiem a on będzie za to dziękował. Gdzie KRS chroni swoich (usunięte przez administratora) by mieć uszy wszędzie i usuwać nie wygodnych, a trzymać autorytarnych kierowników pod butem. Pracownikom zabiera się 25% premii (z 20% na 15% to faktycznie 25 % kasy mniej) ze sprzedaży produktów do których są specjalnie szkoleni, oczywiście jeśli zrealizują target nie do zrealizowania dla 75% sklepów( popatrzcie ile sklepów w waszych regionach je realizuje). Dajemy się rżnąć bez mydła i jeszcze ładnie za to dziękujemy. Mam dość.
    ReviewUserIcon
    Mia

    07.08.2023 19:32

    Były pracownik

    Nie wiem dlaczego czekacie 4 miesiące na rozliczenie delegacji.Wystarczy chyba napisać maila na adres@ delegacje i przypomnieć się, ważne żebyście mieli nr faktury jeśli był nocleg .Powodzenia życzę jeśli nadal pozostajecie w firmie. Trzeba walczyć o swoje ale najważniejsze to w tej firmie mieć kierownika i Rks,który stoi za Wami .
    ReviewUserIcon
    Kat@

    07.08.2023 16:58

    Kandydat

    Jakie są stawki godzinowe
    ReviewUserIcon
    Szimi

    07.08.2023 16:10

    Inne

    To co firma wyczynia w tym momencie to istny kabaret. Duchota na sklepie, miliony maili, czepianie się o dosłownie wszystko, obcinanie premii, targety z kosmosu, regionalna, której marzy się prawdopodobnie wielka kariera w martesie, MKRS, który próbuje wybić jej rządy z głowy. Naprawdę myślicie, że sprowadzając pracownika do poziomu zwykłego (usunięte przez administratora) osiągniecie swoje cele? nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mia

    03.08.2023 23:34

    Były pracownik

    Niestety tak jak pisaliście ostatnio- ta firma nie daje poczucia bezpieczeństwa. Prowadzą ją ludzie,którym nie zależy na Tobie,nie Ty to ktoś inny ,ważne, żeby cyferki się zgadzały, Mądrzy i doświadczeni kierownicy i Rks odchodzą bo są wykorzystywani a kiedy zdecydują się na wylewność i powiedzenie zbyt wiele prawdy jak wygląda ta praca na codzień są zniechęcani do dalszego rozwoju.Góra bierze i nie daje nic w zamian.Zostają pupilki i Ci co potrafią się podlizać. Sukcesu w budowaniu wizerunku tej firmy w ten sposób nie osiągniecie.
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    03.08.2023 22:29

    Były pracownik

    To co się dzieje to jest istny kabaret. Ludzie się zwalniają, a kierownik zamiast rozwiązać problem, olewa pracownika, ponieważ na jego miejsce jest 10 innych chętnych, którzy aż się biją o miejsce pracy. Krs, również ma pracowników w ****. Życzę jak najlepiej, nowym pracownikom. Nie polecam. Region PK :)
    ReviewUserIcon
    Haha

    02.08.2023 21:59

    Pracownik

    Poznałem kiedyś tego waszego mkrs i powiem szczerze mówiąc że na pewno nie nadawał się na kierownika sklepu a co dopiero na mkrs. Nikt nie rekrutuje tych ludzi na zarządzanie tyloma sklepami i ludźmi, Pracodawca ma dać poczucie bezpieczęństwa, a nie poczucie zastraszenia i bania się. Chcecie dawaj mniej zarobić to dajcie chociażby ludzi na stanowiskach mkrsi krs lubiących swoją pracę i ludzi z którymi współpracuje.
    ReviewUserIcon
    Hihihii

    03.08.2023 12:28

    Pracownik

    Masz na myśli BCH? Też mam przyjemność znać. Największy pozorant. Dobrze gada i dobrze się reklamuje. Zawsze dziwiliśmy się dlaczego TP się nabierał na jego gadanie. Teraz nabiera się MJ. Jego praca zupełnie inaczej wygląda niż mówi. Jako KRS tak było i jako mkrs tez. Z tym że teraz ludzie się go boją.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.08.2023 20:59

    Pracownik

    Heh nikt się go nie boi... Myśli, że zabieraniem premii za wszystko zmobilizuje pracowników, a jest odwrotnie. Kto nie chce z nim współpracować po prostu odchodzi. Tak jak piszą powyżej, doświadczeni pracownicy zaczęli się zwalniać, najwyraźniej znają swoją wartość. Tak więc głowa do góry, jest milion firm po za Martesem drodzy pracownicy! Ja już decyzję podjąłem!
    ReviewUserIcon
    ...

    28.07.2023 17:27

    Pracownik

    Wszystkie te wasze procedury są naprawdę komiczne. Wystarczy, że przyjdzie klient z bonem i chce zapłacić za buty Martes Essentials, których cena jest niższa niż ta, którą klient ma na bonie. Tłumacz teraz, że bon jest jednorazowy i reszty nie zwracamy. Na co klient, że w sumie to by dobrał kolejne buty, ale nie ma jego rozmiaru z tych, które mu się podobają, więc czy jest możliwość zamówienia - odpowiedź znowu na nie. On zrezygnowany już mówi, że w takim razie weźmie inne, bo jest promocja -50%, ALE OCZYWIŚCIE ZNOWU TŁUMACZENIE, że nie może on dobrać butów na promocję, skoro te pierwsze są z Essentials. Człowiek naprawdę mówi to i świeci za was oczami, robiąc z siebie (usunięte przez administratora). Nawet ciężko być w takich sytuacjach złym na zirytowanego klienta, skoro problemem są te wasze idiotyczne przepisy. Na koniec oczywiście znowu zostaje tłumaczenie, dlaczego zwroty są na bon i czy to zgodne z prawem. Wysyłacie maile, że my sprzedawcy mamy postępować proklientowsko i najlepiej w tylną część ciała tym ludziom wchodzić, ale to wy nie macie za grosz godności, żeby albo nie przyjmować zwrotów (i zatrzymać wasze kochane pieniążki w łapie), albo po prostu oddawać gotówkę do pewnej kwoty (a powyżej na bon), jak to robią inne sklepy. Zrobiliście aplikację, która praktycznie jest do niczego, a gdy klient pyta, czy naliczają się punkty albo czy zapisują paragony, to aż wstyd tłumaczyć, że w sumie to aplikacja żadnej z tych rzeczy nie robi. Ale czego by się spodziewać, jeżeli portfel boli dać pracownikom podwyżkę (bo "niestety" państwo podwyższa najniższą krajową, więc musicie dać), a co dopiero zapłacić często drogo ceniącym się programistom i informatykom. Pozdrawiam nieserdecznie drogą centralę
    ReviewUserIcon
    Ala

    01.08.2023 13:52

    Pracownik

    Nie ma co siedzieć w tej firmie. Będzie tylko gorzej. Traktują pracownika jak (usunięte przez administratora)... Zaraz z programu 15+ będziemy mieli 5+ i tylko pod warunkiem wyrobienia 150% targetu. Wypowiedzenie już gotowe do złożenia. Powodzenia, Martesiaki
    ReviewUserIcon
    lolek

    02.08.2023 16:20

    Pracownik

    Stoisz na kasie i polecasz milion produktow 15+ żeby co kolwiek sprzedać i wyrobić średnia sieci, starasz się robisz z siebie idiote namawiając ludzi do zakupu produktu który ma wygórowana cene- np. produkty z Elbrusa- po 45zł.. A na koniec miesiąca i tak dowiesz się,że premii nie będzie bo sklep nie wyrobił 80% i trudno. A jak będzie to i tak zostanie zabrana w pliku premiowym za totalne głupoty, witamy martes!
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.08.2023 22:03

    Pracownik

    Najniższe krajowe w takim sklepie, czy lekko powyżej najniższej to kpina. Brak świadczeń śwìątecznych faktem, teraz dobrali się do miesięcznych premii. @Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Bez zmian...

    31.07.2023 18:43

    Pracownik

    Nowy miesiąc nadchodzi, a w Martesie bez zmian - kolejne odejścia. Znów z grona KRS dwie osoby uciekły, a ile tych odejść jest wśród pracowników na sklepach, to tylko kadry wiedzą. Jak tak dalej pójdzie z tymi "zmianami na lepsze", to niedługo nie będzie komu pracować. A wystarczyłoby tylko słuchać pracowników, doceniać ich i umieć wyciągać wnioski z nietrafionych pomysłów...
    ReviewUserIcon
    Karl

    01.08.2023 19:03

    Pracownik

    Nie ma się co dziwić, z mkrs B. CH zaraz nikt nie będzie chciał pracować. Co rusz to coraz "lepsze" pomysły, teraz już będzie nam potrącać z pliku premiowego, jeśli sprzedaż co najmniej 2 z 4 stref wyprzedażowych nie będzie powyżej średniej sieci. Śmiech na sali po prostu, coraz więcej wartościowych pracowników i kierowników się zwalnia, a to dopiero początek
    ReviewUserIcon
    Audina

    25.07.2023 03:06

    Inne

    Pracowałam w Czechowicach w MartesSport u Kierownika Pawła i nie polecam sie pchac w ten magazyn bo potraktują Cię jak (usunięte przez administratora) chyba że sie spodobasz Pawełkowi jak obecnie pracujące Justynki które rywalizują ze sobą o miano Niebieskiej koszulki lidera (usunięte przez administratora) Z czystym sumieniem odradzam tą firme mimo, że bardzo lekka praca to jednak lepiej sie szanowac niż być upokarzanym.
    ReviewUserIcon
    Margot

    28.07.2023 13:45

    Pracownik

    W Czechowicach są dwa magazyny, nie ma sklepu więc obsługa klienta/ praca na zapleczu to nie tu :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik.

    27.07.2023 14:40

    Były pracownik

    Doproszenie się w tej firmie o cokolwiek graniczy z cudem. Halo! Centralo i kadry, obudźcie się. To ze jest lato to nie znaczy ze robota ma leżeć. Zero precyzyjnej odpowiedzi i informacji na jakikolwiek temat. Od 2 tygodni dzwonię i pisze maila a kadry w obecnej pracy przecierają oczy ze zdumienia jak można tak olewczo podchodzić do tak ważnych spraw!
    ReviewUserIcon
    Żegnamy się

    19.07.2023 14:35

    Pracownik

    Pytanie czy Kierownicy i zastępcy dostaliście podwyżki, bo u nas ani grosza przez dwa lata 0zł. Zlecenia i sprzedawcy to już mają aneksy. Jako kierownik to zarabiam o 300 netto więcej od sprzedawcy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kolomuniani

    24.07.2023 15:39

    Pracownik

    Ja jako zastępca dostałem 400 brutto a dwa miesiące później 300 brutto podwyżki więc w sumie 700 więcej.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    25.07.2023 02:23

    Pracownik

    Jaki region ? Z czego to wynika, ze na trójmieście Pomorzu stawki kierownicze stoją w miejscu? Naprawdę tak łatwo znaleźć kierownika, który ogarnie tak wiele tematów za tak małe pieniądze? Motywacja idzie z góry, każdy jest przeładowany pracą i z ambicji wychodzi z siebie żeby nie zwieść przełożonych a przełożeni co? Brakiem podwyżek dają Ci do zrozumienia, że to wciąż za mało wiec na samym końcu wypalasz się do zera i zwalniasz a na samym końcu wymieniają kierownika na „twoim” sklepie co rusz proponując lepsze pieniądze a żaden ostatecznie nie daje rady. Nigdy nie uczucie się na błędach? Docencie zaangażowanie i chęci, zrozumcie braki kadrowe, braki czasowe, dołóżcie po jednym etacie, czasami nagnijcie procedury, skrócie drogę @ potwierdzania wszystkiego, jako sieć macie ogromne możliwości sprzedażowe, świetne produkty, bazę klientów, wielu kierowników mocno nastawionych na to by klient był zadowolony( choć czasami musimy wychodzić z siebie, naginać się, wykorzystywać znajomosci, układy z okolicznymi sklepami, wyspami załatwiając klientom za problematyczny rower jakąś rekompensatę zniżkową, uslugową i tym samym robiąc dla Was firmy zajebistą robotę) możecie robić ogromne obroty ale odnówcie sklepy, dajcie kierownikom sensowne pieniądze, pracownikom komfort pracy a uwierzcie mi 4F Wam buty liże, takich sprzedawców, takiego nacisku na obsługę i takiego zaangażowania od pracowników nie ma żadna sieciówka a Wy to tak skutecznie niszczycie tą ignorancja.. niepopularna opinia ale pomimo tego całego (usunięte przez administratora) lubię tą pracę jak uj.., dlatego szkoda, że niedocenianie trwa tak długo, ze sam dochodzisz do wniosku, ze jednak nie ważne co i jak byś robił i tak wciąż będzie za mało..
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2023 21:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ups

    08.07.2023 13:36

    Były pracownik

    Jakby z jej odejściem (usunięte przez administratora) się wylało- teraz to dopiero MM w piórka obrośnie, będzie jeszcze bardziej "nieznośny,, jak to o nim lubią ładnie mówić Ci co z nim pracują.
    ReviewUserIcon
    Bwf

    25.07.2023 01:10

    Były pracownik

    Jak dobrze to czytać... AS dopadła karma i fajnie. Outlet i Galaxy leżą. Nie dziwię się. Firma może nie jest zła ale ludzie.. Cieszę się, że odeszłam. Zerkam raz na rok i widzę, że to najlepsza decyzja :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.