Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

Kto to potrafi

Powinni zrobić eksperyment i dać mkrs na miesiąc poprowadzi sklep w dużej aglomeracji. Ciekawe jakby sobie poradzili. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był, tylko że kilka lat temu nie było aż tyle wytycznych itp. Ps; ciekawe czy kosze w sobote popołudniu przy wysokim obrocie będą ułożone

Jjj
@Kto to potrafi

Ogólnie powinno się sprawdzić realnie czy to zadania są do wykonania. Zlecić można wszystko no tak trzeba i trzeba się pokazać. Najlepsze są delegacja innych KRS do obcego regionu, wtedy wszystko źle a u siebie jeszcze gorzej ale trzeba po trupach do celi żeby (usunięte przez administratora) przylizac,

Nnn
@Jjj

Niestety tak już jest jeśli awans dostają ludzie bez cech dobrego zarządcy. Każdy chce się pokazać ale nie oszukujmy się w tej firmie nie da się wykonać wszystkich wytycznych poleceń domyślam się że na każdym stanowisku, typ polskiej korop

Zlecenie

Hej jestem na zleceniu, i jade na pierwsze szkolenie.. co jest dla mnie bardzo dziwne bo kierowniczka zawsze powtarzała,że zlecenia nie biorą udziału w szkoleniach, ale niestety od nas nie ma kto jechać. Jak wygląda takie szkolenie, ile trwa i co się na nim robi?

@Zlecenie

Zależy z jakiego działu masz szkolenie. Zazwyczaj trwa ono od 6 do 8h. Wszystko uzależnione od tematyki. Im bardziej rozbudowana tym dłużej trwa. Na takim szkoleniu siedzicie w grupie osob z innych sklepów i słuchacie szkoleniowca. Możecie wykonywać zadania praktyczne. I tak Ci leci cale szkolenie. Na koniec wypelniasz ankietę na temat szkolenia.

Były sprzedawca w Łodzi

Nie polecam. Księgowe wysyłają miesięczny pasek z wynagrodzeniem bez zabezpieczenia pliku hasłem. Do tego robią literówki w adresie maila, przez co wasze poufne dane są wysyłane Bóg wie gdzie. Oczywiście wina pracownika, bo "źle" uzupełnił druczki w umowie. Zero przeprosin i przyznania się do błędu.

Gal Anonim

Idealna firma dla kogoś kto nie ma życia prywatnego oraz nie szanuje swojego czasu. Jeżeli masz dziecko które w trakcie dni ustawowo wolnych ma przerwę w nauce to nie licz na to że Ty również dostaniesz wolne, bo przecież 3dni poza firmą to o zgrozo dramat jakiś... krs będzie miał dyżur jeden z pięciu i nie dzwoń bo i tak nikt nie odbierze i oddzwoni po 3 godzinach. MKRS bez krępacji i skrupułów wpisany w grafik UW, czekać tylko na maila że "centrala będzie nieczynna"... oni mogą bo to oni wymyślają 80%załogi na sklepie od 29.04 do 04.05... a Ty przecież nic nie znaczysz... dobrze że w dzisiejszych czasach nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby dostać elQuattro i spokojnie mieć tydzień przerwy od tego cyrku, a nie raptem 3 dni (opieka na dziecko wychodzi korzystniej niż urlop nawet). Peace!

Xyz

Rozumiem ze zapłacisz za godziny w których muszę wynająć opiekunkę?

Bla bla
@Gal Anonim

Dokładnie zero życia prywatnego bo jakim prawem niby możesz mieć plany na 2 weekendy w miesiącu i prosić o wolne ?! Tfuuuuu nierobie ! Po co Ci życie prywatne rodzina dzieci przyjaciele ?! Najważniejsze by 80% załogi na weekendach i przy światach !

Sprzedawca

Ogólnie wrogie nastawienie przez RKS (Mielec), więc na wstępie wiedziałam, że nic w tego nie będzie. Kierowniczka ok, nic konkretnego nie pytała, mało się udzielając, Spóźniona rozmowa rekrutacyjna, trzeba było czekać. Cała rozmowa wypadła jak przeprowadzana za karę.

Standardowe, dlaczego chcesz tu pracować, powiedz coś o sobie.

Barchanowe gacie

Podstawa 3200 + premia której już dawno nie ma..takie stawki to tylko dolny Śląsk chyba posiada. Od lipca kolejna podwyzka najnizszej krajowej bo 80% procent od 3600 na EL4 to swietna sprawa (wyrównują do najniższej nawet jak masz 3200) Nie przychodzisz do pracy a masz niecałe 200 zł mniej jak cały miesiąc obecny. Takie cuda to tylko w tej spółce z organiczna odpowiedzialnością a raczej ograniczona umyslowoscia. Na szczęście dorabiam sobie gdzie indziej i jestem jak dotąd szczęśliwa tymi pomysłami. Cieszy mnie fakt jak spoglądam na te tabeleczki i wszędzie wszyscy na czerwono ani target ani te 20+. Jestem ciekawa czy niedługo ZUS dopatrzy się nieprawidłowości że pracownicy masowo od tego płatnika idą na zwolnienia bo korzystniejsze rozwiązanie? Firma jednym zdaniem jest sama w sobie tak ciekawa tego paradoksu która sztucznie sobie wytwarza, że nie chce mi się z rezygnować z tej pracy bo ciekawość zżera mnie kolejnych pomysłów z nowym miesiącem. Tak więc pamiętajcie martesiaki wszystkie ręce na pokład i robić targeciki.

@Barchanowe gacie

A jak chcesz otrzymać odpowiedź od kadrowej , to usłyszysz, że ona nie ma obowiązku tłumaczenia czemu takie cuda się dzieją.

Z pasji do zwolnienia

Teraz tylko chodzić na zwolnienia lekarskie bo dostaniesz 100-200 zł mniej a siedzisz cały miesiąc w domu. Polecam :) Zamierzam to ponownie zastosować. Mam podstawę 3300 zł i jeszcze mi dorównali do 3490 zł.

Bruno

Najniższa krajowa 3500 a ludzie pracują za3350. Przychodząca osoba na stanowisko zarabia z automatu3600 . Czy wy wogole szanujecie ludzi? Brak podwyżek, odpowiedzi KRS to zawsze nie wiem nie odemnie zależy. Zabierane punkty z miesiąca na miesiąc premie śmieszne, w lipcu kolejna podwyzka najniższej krajowej a wy dajcie starym pracownikom najmniejsze pieniądze ...co z wami ludzie ??? Kiedy w tej firmie zapanuje sprawiedliwość aby wszyscy mieli takie pieniądze i było doceniani

Kierownik- nabór

Cześć, jest nabór na stanowisko kierownicze w województwie wielkopolskim. Mała miejscowość Wągrowiec czy ktoś mi coś więcej o kierowniku regionalnym napisze? Czego się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej, jeśli to takiej dojdzie?

Martesowiec
@Kierownik- nabór

czy Wągrowiec to już nie jest KRS E. G.? Ogólnie jeśli tak, to uważaj co jej mówisz, strasznie roznosi plotki po innych sklepach. Ale w sprawach służbowych zawsze znajduje złoty środek i nie trzeba się użerać z terminami jak nie masz czasu, wystarczy zadzwonic i powiedzieć jaka jest sytuacja.

Wdmamwaszezdanieremiejko

U nas na sklepie tej zimy kurtki z przed 6lat. Wstyd na całe miasto, młodzież wchodzi i wychodzi. Szukają popularnych marek A widzą hiteca za 700zl w żenujacych kolorach, rozjechaną rozmiarowkę i obskurne opokowania/metki. Sprzęt sprtowy lichej jakości, dokładnie to samo można dostać w kaufie/netto/biedronce o średnio 20%taniej. Nie wspomnę o rowerach z plasteliny i kartonu. Jak już wejdzie jakąś marka zewnętrzna to logo 3 paski na całą koszulkę, ten sam model w 4 kolorach i tyle. Ew. Jeden set czegoś ciekawszego(na co i tak mlodzierz nie spojrzy) i to 6par butów, 3 koszulki. Sprzet turystyczny rozpada się od samego patrzenia czyt. Namioty, butelki, termosy itp. Kaski dzieciece bez homologacji. Brakuje palety z cukrem na środku.

Szef

Hej czy starszy sprzedawca robi inwentaryzje i czy jest jakaś dopłata za to dzięki za odp

Starszy
@Szef

Żadnej dopłaty nie ma tylko jak jest się w godzinach nocnych to płacone jest za godziny nocne

Kiero
@Szef

Jest dodatek za inwentaryzacje ale tylko dla kierowników, 100 brutto za każdą. O tyle zabawne ze nawet nie musi na niej być ale i tak on dostaje, nawet jak zastępca czy starszy robi inwe. Chore ...

Taaaaaa
@Kiero

A gdzie tak jest za że za inwentaryzację kierownik dostaje 100 brutto?

Kierownik
@Kiero

Pierwsze słyszę o takim dodatku.. Gdzie jest to zapisane ?

@Kiero

Tyle lat pracuje u pierwszy raz słyszę o tym dodatku ;) przestańcie pisać takie głupoty, bo ludzie jeszcze w to uwierzą i dopiero zacznie się (usunięte przez administratora) na sklepach, a wiadomi że i tak lekko nie jest

Kierownik
@Kiero

Ty tak serio? Nie ma żadnego dodatku dla kierowników. I żebyś wiedział, że kierownicy mają więcej potrąceń od pracowników jeśli wyniki są poniżej średniej. Takie realia, nikt nie ma dobrze...

A

U Was też takie stare dostawy? Totalny brak nowych produktów, a praktycznie wszystko to odgrzewane kotlety sprzed sezonu bądź nawet starsze. Już sami klienci nawet o tym mówią. Kiedy będzie nowy towar?

IREK

Dzień dobry czy u państwa jak się zamówi too jest możliwy zwrot?

Masakra....
@IREK

https://sklepmartes.pl/zwroty Naprawdę prostsze było zadanie tutaj pytania niż wygooglowanie fraz "martes sport zwroty" i kliknięcie w pierwszy link? Co jest z tymi ludźmi nie tak....

@IREK

@IREK zależy co? I gdzie?. Zakup jest internetowy czy ze sklepu stacjonarnego?

Pytanie do sklepów, czy u Was też co miesiąc wszystkiego brakuje? Rolki do kasy „pożyczamy” od sąsiednich sklepów, oczywiście bez możliwości oddania bo nigdy nie ma więcej. Papier toaletowy pod koniec miesiąca kupujemy sami, ręce wycieramy w ręczniki przyniesione z domu. Kawa, herbata, cukier - nigdy nie starczy na cały miesiąc. Zamiast płynu do naczyń trzeba używać mydła bo brak lub nie starcza na zakup. Ciagle podwyżki w lyreco, a budżet taki sam. TRAGEDIA!

Kiero

Nie, kwestia gospodarowania kasą. Nie co miesiąc zamawiasz rolki, wtedy resztę kasy wydajesz np na zapas płynów czy papieru. Limity zostały trochę podniesione. Zgodzę się, że na lyreco jest drogo ale bez przesady, że się nie da ogarnąć wydatków na potrzeby sklepu.

Snsnnsn

U nas niczego nie brakuje, wręcz przeciwnie, co miesiąc robimy zapas czegoś innego. Wiec ciekawi mnie co wy z tym wszystkim robicie ???? może ktoś do domu wynosi? ????

Zabawne

U nas tak samo nie wystarcza Myślę że każdy sklep może inny limit bo ilość pracowników metraż itp ale mogę się mylić my mamy 250 brutto

Jaja
@Zabawne

U nas był limit 250 brutto ale nowy KRS powiedział że on dba o sklepy i podniósł na 300 brutto. Dobry pan.

Ja ;)

Mamy określony budżet, nie zdarzyło się aby na cokolwiek zabrakło nam kasy. Zawsze całą kwotę wykorzystujemy robiąc swoje małe zapasy ;) jedyny minus to miotły i mopy.... Na lireco słaby wybór,na dużą powierzchnię ponad 1000m² moglibyśmy zainwestować w większe, przemysłowe miotły ;)

abcd

Kupowałem sporo rzeczy w Martes. Do czasu. Około 7 lat temu kupiłem buty, które po kilku miesiącach zaczęły pękać z boku, najpierw jeden, potem drugi. Oczywiście zareklamowałem. Moja reklamacja została odrzucona. Jakiś anonimowy gostek popełnił pismo, że buty na pewno były prane w pralce, były źle użytkowane. Swoją droga ciekawe skąd miał te informacje? Udowodnienie że buty zostały uszkodzone z winy użytkownika leży po stronie sprzedawcy. Napisałem odwołanie, które zostało odrzucone. Mogłem iść do sądu, gdzie sprawę miałbym wygrana. Ale stwierdziłem, że nie warto. Zamiast tego, od tego czasu nic nie kupiłem w Martes Sport. Firma zaoszczędziłą na reklamacji butów z trzy stówki a straciła klienta który bardzo dużo tam wydawał.

Ble ble.
@abcd

Mylisz się, ocenia to dział reklamacji albo sam producent nie będę się rozpisywać bo i tak nieogarniasz widze tematu. Buty to nie tylko rozmiar. Popękały z różnych powodów.... oczywiście Twoim zdaniem to nie przez twoje poczynania. W butach treningowych chodzisz codziennie... a jak się zagłebisz w temat to się dowiesz że zaleca się 3 lub 4 użycia w tygodniu. Nie każdy but jest codziennym!!! Mimo wszystko dziękujemy za absencje zakupowe... Mniej pracy z reklamacjami :)

@Ble ble.

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem udowodnienie że uszkodzenie nastąpiło z winy kupującego należy do sprzedawcy. I musi być to poparte opinią niezależnego eksperta. W żadnym wypadku nie może to być opinia pracownika sprzedawcy, czy producenta. Opinia producenta to jest wasza wewnętrzna sprawa. Mnie, jako klienta ona nie dotyczy. To prawda że teraz nic nie reklamuję i nic nie kupuję. Za te ostatnie lata firma Martes straciła kilka tysięcy złotych przychodu, z tytułu tego co nie kupiłem. I wielokrotnie więcej, ponieważ robię wam bardzo efektywną antyreklamę. I po co wam to było?

@Ble ble.

A dlaczego popękały? Bo zostały wykonane z tandetnych materiałów. W polityce firmy Martes leży sprzedawanie produktów niskiej i bardzo niskiej jakości.

Tyryry

Ale który dział reklamacji? Ten mieszczący się ma zapleczu? :D

@abcd

Potwierdzenie jakości od producenta, towar jest wolny od wad, i masz stanowisko. Skoro takiś pewny to mogłeś wykazać się, i dochodzić swoich praw. PS jak już robisz anty reklame to pamietaj aby nie przekręcać nazwy jak OSTatnio

Korni
@abcd

Ale kogo to obchodzi? Nas zwykłych pracowników ma obchodzić to, że robisz antyreklamę i zakupów u nas nie robisz? Haha myślisz, że nasza wypłata jest serio zależna od jednego klienta błagam cię , pękłam ze śmiechu...

@Korni

Tak, twoja wypłata zależy od klientów. Im więcej niezadowolonych klientów, tym jest niższa.

@Ble ble

Zgodnie z prawem to sprzedawca musi udowodnić ze wina leży po stronie użytkownika. Sprawę w sądzie miałbym wygrana, ale mój czas jest zbyt cenny.

Bartosz
@abcd

I zapewne dostałeś opinie. Zapewne źle użytkowałeś buty a teraz wylewasz swoje frustrację w miejscu gdzie i tak każdy ma z tego bekę. Ile ja to pamiętam takich klientów pewnych swoich racji, straszących sądami, rzeczoznawcami i inspekcja handlową. I mimo wszystko przez 8 lat jak pracowałem nie zdarzylo się by ktoś tym straszeniem coś osiągnął bo po prostu nie mieli rację. "Mój czas jest zbyt cenny". Szczerze wystarczyłoby tylko wnieść pismo o wyjście na drogę sądową i jeżeli jesteś pewny swoich racji to po takim piśmie by ci uznali dla świętego spokoju. Ale zapewne racji nie masz i jedyne co robisz to tracisz swój "cenny czas" na wyładowywanie swoich frustracji na portalu dla pracowników.

Classic
@Ble ble.

W takie bajki to już nawet dzieci nie wierzą. Oczywiście są firmy nieliczne, które ocenia producent, ale palców u rąk mi na nie nie zabraknie ;)

Dumna sprzdawczyni

(usunięte przez administratora)jak tak mozna pluć na taką firme! Martes to NAJLEPSZA paraca!! nie wierze że można pisać takie zle rzeczy na taką super firme. Dla mnie martes to najlepsza praca, jaka kiedykolwiek miałam. w fabryce to jest dopero cieżko. Trzeba nosic cierzkie rzeczy i jest glośno i trdudo sie skupić na zadanu, a tu jest cich o i w ogóle ładne sklepy mamy, aże czasami trezba nosić kartny i jescze że coś to nie wiem LENIUCHY narzekaja na NAJLEPSZA pracę i tak czasami PANI KIERONWIK prosi mi zomstac na dłuzej ale moge se potem odebrac nadgodziny. Ale ich nie odbeiram bo chce dobrze wypasc. I jeszcze narzekaja na wypłate!!! Głosowaliście na kaczora pisiora to macie!!! utrudnie firmom i jest ciezko im jest a martes chce dobrze tylko psisiory wszystko żle robiąi kradną. Tak mi powiedziała PANI KIEROWNIK ja jej wierze I PAMIETAJCIE (usunięte przez administratora) MARTES TO NAJLEPSZA PRACA!!!!! (usunięte przez administratora)N!!!!

Odp
@Dumna sprzdawczyni

Tu by się przydał słownik poprawnej polszczyzny! Jest to portal dla pracowników,gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie a że większość raczej negatywnie odbiera firmę to chyba coś w tym jest .

500zl

500zl od firmy na święta, wow. I to na Wielkanoc a nie na Boże Narodzenie (wtedy było 1000). A nie, sory, pomyliłem strony, a w MS już na szczęście dawno nie pracuję, takie rarytasy to gdzie indziej. No a komentarz usuną za 3,2,1...

teczowy ludzik

o sumienie gryzło, już są podwyżki w lenovie pracownik sprzedawca 4000 brutto byłe katowickie!!!

tr
@teczowy ludzik

nie ma u mnie nic, moze ta z kwietnia bedzie miala

Kiszka

Widzę grubo fest z tymi grafikami Martes coś z tym zrobić ? Jak myślicie zajmą się tym szczerze patrząc na nieudolność firmy ... Ps martesiaki wesołych świąt

Anasko

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w Martes Sport/Turek?

Józef

Dlaczego komentarze o zwolnieniach są kasowane ? Żeby się ludzie nie dowiedzieli,że jeśli kończy im się umowa w tym roku to dzień przed dostaną info że to koniec kariery w tej zacnej firmie ? Chyba,że jesteś z rodziny KR to zostajesz.

@Józef

Dobre dobre, choć pewnie byłeś gó..ym pracownikiem. Jesteś kosztem a nie niezastąpionym trybikiem maszyny. Rozmawiałeś z kimś o przedłużeniu umowy czy stałeś potulnie między kartonami dostawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Martes Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1052, z czego 91 to opinie pozytywne, 440 to opinie negatywne, a 521 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Martes Sport Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport Sp. z o.o.