opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3695 ocen
Opinie(10583)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10583)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Monika

    31.08.2024 17:46

    Pracownik

    Nie wiem czy to tylko taki wymysł w naszym makroregionie czy w całej sieci że zabierają każdemu sprzedawcy 10 % od premii obrotowej i te 10% każdego pracownika trafia na konto kierownika ? Info na sieć nie było tylko rubryczka w pliku premiowym.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.09.2024 10:52

    Pracownik

    Ciekawe ilu kierowników przemilczy sprawę, czy jak będą pytania od pracowników na temat różnic w wyliczaniu premii to czy będzie konkretna odpowiedź czy będą udawać (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sklep

    04.09.2024 18:58

    Pracownik

    Zobaczymy przy najbliższych plikach premiowych i zebraniach. Nie dość że mamy dopracować do najniższej krajowej to jeszcze oddawać 10% komuś kto na sklepie NIE ROBI NIC to już przegięcie! W zapisie premiowania tego nie ma więc mamy w takim przypadku źle podpisane warunki czyli nic nowego
    ReviewUserIcon
    @

    20.07.2024 21:27

    Pracownik

    Wieczna debata o siedzących na socjalach kierownikach, którzy już nawet nie udają że coś robią . A firma dalej udaje ze nie widzi . Może podwyżki dla kierowników??? Bo przecież ciągle mają tyle pracy że się nie wyrabiają. PS Reklamację robi starszy to są na czas.
    ReviewUserIcon
    @mar

    30.07.2024 13:08

    Pracownik

    W Ż..... kierownik robi w czasie pracy swojej i pracowników makijaże i dodaję zdjęcia na swoje profile społecznościowe - czy jest tu bardziej kreatywna kierownik nie za swoje ? Nie boją się niczego .
    ReviewUserIcon
    Lubuskie

    04.09.2024 13:58

    Pracownik

    Mi tylko Żary odpowiadają opisowi?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    03.09.2024 22:45

    Inne

    Kolejny rok to samo… rozpoczęcie roku szkolnego, duży ruch klientów od samego rana do samego zamknięcia i co robi centrala 20 kartonów dostawy i 12 stron przecen i wszystko w górę. Czy ci ludzie co pracują w centrali mają chociaż odrobinę kompetencji?! Czy trafiacie tam z przypadku?!
    ReviewUserIcon
    Xyz

    03.09.2024 22:48

    Inne

    Dzisiaj pustki w sklepie… brak przecen, brak ludzi, brak towaru… zamiast obsługiwać wczoraj klientów na czym im tak zależy to biegaliśmy zmieniać ceny
    ReviewUserIcon
    Decathlon

    03.09.2024 08:27

    Pracownik

    Od dłuższego czasu słychać, że nasza firma chce być jak popularny Decathlon lecz od podstaw nawet do pięt mu nie dosięga. Po pierwsze warunki pracy gdzie szacunek w tej firmie polega na tym że pracownicy pracują poniżej najniższej krajowej i dopracowują sobie to premią która muszą najpierw sobie wyrobić. Średnie zarobki w Decathlon to około 5400. Benefity w Decathlon to opłacalny Multisport ( u nas wynosi tyle co karnet na siłownię bez Multisporta), wyjazdu integracyjne dla pracowników, wypożyczalnia sprzętu dla testowania przez pracowników ( wiarygodna ocena i doradztwo), RZECZYWISTY I MOTYWACYJNY SYSTEM PREMIOWANIA, opieka medyczna i najnowszy hit treningi dla pracowników w CZASIE TRWANIA PRACY. W martesie na podstawie wieczne pretensje i ciągle mało i mało, redukcja stanowisk a pracy coraz więcej (KRS jeszcze powie że jej nie obchodzi że nie ma kto pracować) NA DOBRE SŁOWO NIE MASZ CO LICZYĆ tylko wyzysk. Zero opłacalnych dla pracownika benefitow jedyne na co wydasz pieniądze to fizjoterapeuta i psycholog po dłuższej pracy w tym miejscu. Ciągła rotacja pracowników którzy nie mają pojęcia dosłownie o niczym ale nie liczy się przecież jakoś w tej firmie. Kradnący kierownicy którzy że stanów zerowych najpierw wybiorą co chcą a resztę dobiją. Myślę, że fajnie by było zrobić w gazecie porównanie obu sieciowek na jakimś portalu może w końcu komuś zrobiło by się wstyd za brak szacunku do człowieka
    ReviewUserIcon
    Najniższa

    30.08.2024 09:07

    Pracownik

    Proszę o informację czy któryś ze sklepów ma stawkę powyżej najniższej krajowej. Nie musicie pisać gdzie wystarczy sama informacja
    ReviewUserIcon
    Gal Anonim

    01.09.2024 23:45

    Pracownik

    4.6 podstawy- zwykły szary człowiek, czytaj kasjer- sprzedawca
    ReviewUserIcon
    Pioa

    03.09.2024 07:56

    Pracownik

    Zara każdy będzie miał 4650 podstawy więc znów będziesz mieć minimalną xD
    ReviewUserIcon
    Tomex

    02.09.2024 22:16

    Inne

    Sklep w sposób uporczywy nie uznaje reklamacji buty sportowe do gry w piłkę znanej marki po 3 miesiącach użytkowania nie nadają się do gry. Pozostaje tylko droga sądowa.
    ReviewUserIcon
    Benio

    01.09.2024 16:55

    Pracownik

    Czy oglądanie kamer kilka godzin aby prześledzić pracę pracowników prze regionalnych jest normalne ? Kamery podobno są dla bezpieczeństwa... Czy takie praktyki nie są pod jakies naruszenia? Jak pracować swobodnie...
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.09.2024 09:18

    Pracownik

    jest to nie zgodne z prawem. ja zawsze mowie, ze tak nie mozna jak regionalny sprawdze prace na tej podstawie.
    ReviewUserIcon
    Janek

    01.09.2024 11:39

    Kandydat

    Jest tu ktoś z okolic Słupska i orientuje się, ile mniej więcej zarabia kierownik, a ile sprzedawca ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.08.2024 18:38

    Pracownik

    Cały czas do okoła słyszy sie o redukcji etatów lub likwidacji stanowiska zastępcy kierownika. Coś wiadomo na ten temat? Czy tylko ciągle straszenie? Bo człowiek już jest nie pewny w tej pracy...
    ReviewUserIcon
    Realistka

    29.08.2024 22:58

    Pracownik

    Nie we wszystkich sklepach likwidują zastępców. Tam gdzie są większe załogi nic się nie zmienia. W pozostałych już od początku roku jest likwidacja zastępców.
    ReviewUserIcon
    @byla

    31.08.2024 20:30

    Były pracownik

    U nas usuwali zastępców z tych mniejszych sklepów. Wysokoobrotowe zostają z zastępcą
    ReviewUserIcon
    Zasady

    31.08.2024 14:23

    Pracownik

    @Pracodawca Pisze do Państwa z prośbą o otrzymanie informacji jak to jest że kierownik po dłuższym wolnym wraca do pracy nie ma kluczy do sklepu nie otwiera nie zamyka na inwentaryzacje nie chcę chodzić i nie chodzi Na grafiku zmiany do od 8-14 w 4 osoby się otwiera o co chodzi Dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Wykończony pracownik

    10.03.2024 14:38

    Pracownik

    Ten sklep to jeden wielki CHAOS. Czy wyście w tej centatli powariowali? Odsyłka kurtek, odsyłka zimy. Zbierz to, zeskanuj, połataj dziury, ale nie masz czym więc wieszasz cokolwiek, żeby tylko wisiało, żeby za tydzień znów dać to na swoje miejsce. Latanie z towarem w tą i nazat. Promocje! To jest hit, trzeba było więcej zwyżek dać jednego dnia. Co to było tyle kartek. Luzik. Rolki, których w ogóle nie widać na sklepie, których nikt nie kupuje. Aktualizacja MClub, aktualizacja koszy, likwidacja kapci elbrusa, strefa wejścia. Potwierdzenia zdjęciowe do VM, że czółka z marek miesiąca są zrobione, że sezon zrobiony, że rowerówka wisi dobrze. W między czasie przygotuj listy do inwentaryzacji minimum 3 dni przed i wyślij do KRS, oczywiście od razu musisz napisać wytłumaczenie dlaczego tego nie ma. Przyjmij dostawę, wyfejsuj sklep po ludziach, którzy poczuli wiosnę. Najważniejsze to obsługuj klientów, którzy są przecież najważniejsi. Nie ważne, że na sklepie (usunięte przez administratora) i z zadaniami jesteśmy w czarnej (usunięte przez administratora) Przyjmij reklamacje, zwroty, zwroty internetowe, paczkomat. O czymś jeszcze zapomniałem?
    ReviewUserIcon
    kobi

    11.03.2024 13:11

    Pracownik

    Zapomniałeś w tym wszystkim o tym, że bardzo często do tych wszystkich zadań są 3 osoby na zmianie lub nawet dwie. Z czego jedna stoi na kasie będąc sama na sklepie, bo druga musi zrobić papiery na zapleczu.
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    29.08.2024 16:41

    Były pracownik

    O temperaturze w której to wszystko robisz a pot zalewa ci twarz i leje się po plecach.
    ReviewUserIcon
    Słabo

    29.08.2024 13:58

    Były pracownik

    Taka klasyka. Przyjmowanie nowego narybku z większą pensją, niż pracownik z kilkuletnim doświadczeniem i zaskoczenie, że potem wypowiedzenia, L4, zerowa motywacja. Ale co ma motywować? Te ochłapy nazwane podstawą? Te okruszki (których łatwo, łatwiutko może nie być z dowolnego powodu) nazwane premią? Benefity opłacane samodzielnie? A może premia świąteczna? Jedyny przywilej na święta, to jak dostaniesz z jeden dzień wolny w ich okolicach. Za L4 ucinane premie, bo nie ma jak kogoś karać za zapalenie oskrzeli, chociaż się ich nabawił, tyrając w sklepowym upale, a potem wychodząc do klimatyzowanej galerii. Kierownik nawet nie umie udawać, że nie ma pupilka, który zawsze będzie miał 12/12, pierwszy dostanie podwyżkę i w sumie może siedziec na zapleczu, bo w międzyczasie radośnie donosi, kto za dużo razy był w toalecie w ciągu dnia i kto wyszedl z przerwy minutę za późno. Pupilek ma świecić przykładem, nie sześćdziesioną. (usunięte przez administratora) A. z kekowa, generator chaosu, (usunięte przez administratora) uwag, (usunięte przez administratora) odzywek i błędów ortograficznych. Świat by nie zubożał bez jej telefonu "zrób zdjęcie korytarza w galerii, bo macie za niski wskaźnik wejść ". I co to da? Puste stanowisko bez konkretnego celu. Uciekajcie, dzieci, Uciekajcie póki nie zgasł w was entuzjazm do pracy i nauki. Tu zapracujesz tylko na katar i nauczysz się tylko, że 27 stopni na sklepie to przecież nie dramat.
    ReviewUserIcon
    Szymi

    28.08.2024 19:11

    Pracownik

    Z każdym kolejnym dniem coraz to nowsze wymysły które wrócą koniec nie musicie już nikogo zwalniać sami odchodzimy jeden za drugim
    ReviewUserIcon
    W punkt

    28.08.2024 20:29

    Pracownik

    Każdy przemęczony atmosfera siada wraz z odejściem kolejnych ziomków z którymi się pracowało
    ReviewUserIcon
    Zeus

    28.08.2024 06:50

    Pracownik

    Ile zarabia kierownik sklepu w mniejszej miejscowości? Najpierw jest PO a potem po pół roku jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Ela

    19.08.2024 09:09

    Kandydat

    Orientujecie się może ile na umowie brutto ma kierownik sklepu w mniejszej miejscowości ?
    ReviewUserIcon
    123

    23.08.2024 10:55

    Pracownik

    Wydaje mi sie ze raczej coś Ci się pomyliło bo wychodzi że masz ponad 10k brutto a to raczej mało prawdopodobne w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Kiero

    27.08.2024 01:38

    Pracownik

    A w jakim mieście taka stawka? ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.08.2024 16:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spencer

    24.08.2024 08:19

    Pracownik

    Po co Ci klimatyzacja ? Jak się upocisz oznacza to że ciężko pracujesz na sklepie z klientem dla dobra mkrs i KRS. Mail motywujący z tego co mówisz nie ma co , taki przełożony to skarb. Też pracownicy trzymają kciuki żeby w końcu coś się zmieniło ma lepsze dla nich. Ale niestety tu się już nic nie zmieni....
    ReviewUserIcon
    Xyz

    26.08.2024 21:13

    Pracownik

    Dodam jeszcze że nie" możnabylo" iść na przerwę kiedy Ty chciałeś bo ponoć miał być wprowadzony grafik.przerw na weekend hahaha
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.08.2024 22:52

    Pracownik

    To co się dzieje aktualnie w firmie to jakiś cyrk. Zarobki sprzedawcy mniej niż najniższa krajowa, bo przecież premie masz to będzie więcej niż najniższa! O dzięki ci firmo za premię na którą (usunięte przez administratora) cały miesiąc żeby było za co żyć. Motywacyjny system premiowy? Już dawno nie istnieje.. pakiet benefitów? To że opłacam sobie wszystko to jest benefitem? Elastyczny czas pracy? Gdy wszyscy mają wolne ty musisz być w pracy, narzucanie kiedy nie można brać urlopów, więcej niż 2 dni wolne? Zapomnij.. i te chore ich zmiany ze mają być praktycznie same zmiany 8 godzinne - dążenie do tego aby tylko pracować po 8h. I co taki człowiek ma mieć z życia jak zmiany godzinowo wypadają beznadziejnie? Co chcecie ugrać? To że pracownicy będą częściej w pracy i będą bardziej zmęczeni? Zatrudniałam się w systemie 12 godzinnym, było super. Zazwyczaj grafik 2x2. Człowiek odpoczął, i na paliwie zaoszczędził.. płaca była dobra i premię wysokie. Co się stało z zarządzaniem w tej firmie? Czy prezes serio widzi tylko dolary? Na synka wakacje pracujemy? Żałosne w jakim to kierunku idzie; od nas wymagają nie wiadomo czego a w zamian nie dają nic! Lecą wypowiedzenia i l4. Nie pozdrawiam z północny.
    ReviewUserIcon
    Gold

    24.08.2024 08:14

    Pracownik

    No wiadomo że zaraz wigilia czerwone dywany ścianka do zdjęć więc tniemy koszta kosztem pracowników którzy otworzyli oczy już dawno, licząc że coś się zmieni. Patrząc na to co się dzieje zwalniając dyrektora sprzedaży bo po co on nam potrzebny........barchan tnie jak leci idąc dalej..... Zmiany 8 i codziennie tyrasz oczywiście że na popołudnia .....taaaaak zaraz zostaniesz (usunięte przez administratora) bo musisz się dostosować powoli będziemy wprowadzać zmiany żebyś się przyzwyczajał i będziemy pozwalać sobie na coraz więcej. A w zamian. Nie dostaniesz nic. Jaki system premiowy, jaki elastyczny grafik, jakie benefity..........do najniższej sami premie musimy wypracowywać premia na którą sami pracujemy żeby góra była zadowolona. Targety targety i jeszcze raz targety, masz robić tak żeby góra była zadowolona. Co do zakazów brania urlopów..... Szkoda że centrala po święcie w sierpniu wzięła piątek jako urlop wydłużając sobie długie wolne. Można jednak mieć długie weekendy , nie walić w soboty i brać urlopy .
    ReviewUserIcon
    Xdxd

    03.08.2024 23:08

    Pracownik

    A jakiś aneks do umowy dostaniemy? Czy dalej będziemy pracować za mniej niż najniższą krajową? Wiem że są to marne grosze, ale chodzi o sam fakt
    ReviewUserIcon
    Bubu

    11.08.2024 18:12

    Pracownik

    No i nie zmieni się z 4242 na 4300 no i co im zrobicie? Nic, teraz jedyne co możecie zrobić to pisać tutaj na goworku swoje żale. Ciekawe tylko co zrobią w styczniu jak minimalna się zmieni na ponad 4600.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.08.2024 10:56

    Inne

    Aktualizując: podwyżka wpisana magicznie zniknęła.
    ReviewUserIcon
    Jola

    19.08.2024 16:19

    Inne

    Została dzis oskarżona o zmianę ceny na metce ponieważ dotknęłam kartonów z butami patrząc numerów i panie w sklepie stwierdziły, że bralam plecak otworzyłam metkę i przykleiłam sobie nowo cenę z butów. Myślę że poprostu jest balagan w sklepie i tak wyszło że musiało paść na mnie.A tako mialam dobrą opinię o tym sklepie tyle robilam zakupów .
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    13.08.2024 10:44

    Pracownik

    Odnośnie nowej premii... jest to indywidualna premia czy dzielona na wszystkich pracowników?
    ReviewUserIcon
    niktwazny

    17.08.2024 11:01

    Pracownik

    jaka nowa premia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2024 23:23

    Pracownik

    Za procentową realizację planu miesiecznego60 80 100
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.08.2024 21:47

    Były pracownik

    Mam pytanie czy u nas na sklepach pary mogą pracować razem? Bo to naprawdę nie jest wporzadku jak inni za nich robią a oni tylko na socjalu i mają wszystko gdzieś.
    ReviewUserIcon
    lol

    14.08.2024 12:33

    Pracownik

    U nas akurat pracuje para i nie ma takich sytuacji, kazdy ma takie samo podejscie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.08.2024 11:05

    Inne

    Nie powinno być w żadnej firmie związków pomiędzy pracownikami niższego i wyższego szczebla. Spora część firm rozdziela takie osoby conajmniej na inne działy żeby nie było faworyzowania czy pobłażania. Niestety tutaj nie często KRS podejmują takie działania.
    ReviewUserIcon
    On

    14.08.2024 10:07

    Pracownik

    @pracownik Smutne ze kierownictwo nie widzi człowieka ile z siebie daje tylko patrzy na wyniki.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.08.2024 09:34

    Inne

    (usunięte przez administratora) Przy zwracaniu towaru lub wymianie. Naciąganie klienta
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.08.2024 23:07

    Inne

    A co w przypadku gdy zakup został dokonany po "profesjonalnym" doradztwie pracownika, który nie miał zielonego pojęcia, że dany produkt nie jest dedykowany do danego sportu? Klient owszem może zwrócić towar, dostanie bon, ale nie może go wykorzystać, bo w sklepie stacjonarnym nie ma towaru, po który klient tak naprawdę przyszedł. I co teraz? Ma z przymusu kupić coś czego nie chcę? Bo w innym razie starci pieniądze ???? Dramat. Nie może nawet zamówić u obsługi sklepu towaru, który jest w sklepie internetowym ???? Jedna wielka porażka
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    14.08.2024 08:07

    Były pracownik

    Klient podejmuje decyzje świadomie, i zawiera umowę kupna sprzedaży. Nikt nie wyciąga siłą pieniędzy z portfela ani nie podejmuje decyzji za klienta. W Polskim prawie nie ma takiego obowiązku, równie dobrze może być w regulaminie zapis "po odejściu od kasy zwrotów nie przyjmujemy". Dobra praktyka, przed zapłaceniem, spytaj kasjera o możliwości i warunki zwrotu. Kupując coś w sklepie, tym bardziej niskiej jakości sklepie sportowym, doinformuj się co kupujesz, poczytaj w Internecie a nie zrzucasz wszystkie windy na sprzedawcę. Odrobina pokory i myślenia pomaga w takich sytuacjach i dzięki temu lżej się żyje :)
    ReviewUserIcon
    Kasi

    09.08.2024 05:31

    Pracownik

    Najlepsza decyzja jaką podjęłam na początku tego roku to złożenie wypowiedzenia. Nie czułam się nigdy tak dobrze i nawet czuję ulgę. Nie ma to jak odciąć się od toksycznych ludzi i firmy ,która nie docenia pracowników a już w ogóle tych z długim stażem. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Kasi

    13.08.2024 19:36

    Pracownik

    O tyle dobrze ,że macie fajny zespół i to razem przebywacie dość często więc na plus choć wiem, że region czasem daje w kość. Najważniejsze, że siebie wspieracie o jakoś można to przetrwać. U mnie niestety problem tkwił i nadal tkwi w ludziach, którzy tam... szefują bo nie można tego nazwać inaczej. Szkoda,że przez takich ludzi psuje się zespół i nie dało się z tym walczyć. W reguły tacy ludzie są nieszczęśliwi więc na kimś muszą odreagować.
    ReviewUserIcon
    Ewi

    13.08.2024 21:09

    Pracownik

    A kogo masz za KRS? Bo może mamy tego samego i te same spostrzezenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2024 19:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kkk

    10.08.2024 09:43

    Inne

    Nie tylko w tej firmie jest zwrot w formie bonu. Są sklepy które dają tylko i wyłącznie na kartę podarunkową więc to jest praktycznie to samo a są sklepy które w ogóle nie tolerują zwrotów....
    ReviewUserIcon
    @

    10.08.2024 20:46

    Pracownik

    Karty podarunkowe , ale nie w formie takiego bonu . Pownni wymyślić coś innego , te bony to porażka. Tak samo jak aplikacja . Lubię Martes , ale niestety zostają z niektórymi rzeczami w tyle .
    ReviewUserIcon
    Lady Barchany

    03.08.2024 11:32

    Pracownik

    Za chwilę niczego nie będzie to już nie ma co narzekać i płakać. Firma już dosięgła samego dna. Z podniesiona głową opowiadam znajomym, że firma dopłaca mi do najniższej krajowej jak jestem na zwolnieniu lekarskim. To jest coś wspaniałego. Tyle mam czasu dla siebie i jeszcze zajmuje się inną pracą. Nie mam odwagi się zwolnić bo jestem tak ciekawa kolejnych miesięcy tych co zasiadają w zarządzie, co nowego wymyślą. Lubię przychodzić do tej pracy a jeszcze bardziej do lekarza po L4. Dziękuję Panie prezesie. Ja wychodzę na tym 100% korzystniej. Daje Pan mocna motywację i te 200 brutto śmiesznej frekwencji.
    ReviewUserIcon
    jisedfv

    06.08.2024 16:46

    Pracownik

    stawiam ze z 3500 na ręke a 3800-4000 pracując normalnie WIELKIE LOL
    ReviewUserIcon
    Brzdonc

    08.08.2024 23:16

    Pracownik

    Pytanie było o samą minimalną bez premii. A to wychodzi 3260 na rękę gołej pensji netto. Bez żadnego dodatku. A od tego ile wychodzi na L4 za miesiąc?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    08.08.2024 19:39

    Inne

    Odradzam zakup. Firma sprzedaje bardzo złe jakościowo produkty pod swoją marką. Zakupiłem buty. Po czterech tygodniach pękła podeszwa po zwykłym użytkowaniu. Po złożeniu reklamacji, otrzymałem decyzję odmowną. Uzasadnienie było, że nadmierne użytkowanie. Wykorzystywałem do normalnego chodzenia i nie było wyeksploatowane. A.W.
    ReviewUserIcon
    A

    06.08.2024 11:55

    Inne

    Zadziwia mnie jak firma Martes Sport potrafi być zacofana. Podejście do klienta i techniki sprzedażowe jakie mamy stosować są przestarzałe. Jesteśmy uczeni by bombardować klientów formułkami, poleceniami, promocjami, po prostu wchodzenie w cztery litery... Często klienci wydają się być zirytowani i zakłopotani tym jak do nich podchodzimy. W tej firmie nie ma nowoczesnego i intuicyjnego podejścia do klienta, które pozwalałoby mu na choć odrobinę swobody. W zamian wciskanie produktów dodatkowych, komplementarnych, polecanie aplikacji, strefy wyprzedaży, spożywki niemal przeterminowanej, mnóstwo jest tego. Ciągłe nagabywanie. Ilość promocji jaką dostajemy do zrobienia bywa ogromna, a zmiany cen o 5-10zł. I tak w kółko ręcznie obklejamy i obdzieramy na zmianę kartony z obuwiem. Bo oczywiście jesteśmy z tego sprawdzani. Syzyfowa praca, a jak tak patrzę to naprawdę to wygląda jak jakiś (usunięte przez administratora), jak lumpeks. Nie wspominając już tych butów na wieszakach bez pudełek.. Jak obserwuję inne sklepy to widzę że mają one już gotowe wcześniej ometkowane i ocenowane ubrania, buty. Towar u konkurencji wygląda schludnie i bardziej zachęcająco. Przede wszystkim jest czysto a w wielu sklepach Martes jest chaos i za dużo niepotrzebnego towaru który nie schodzi. Zachęcam firmę do otwarcia głów na nowe rozwiązania i trochę nowoczesności bo z takimi technikami to marnie będzie szło, klienci nie są tacy głupi.
    ReviewUserIcon
    Nie fajnie

    01.08.2024 22:58

    Pracownik

    Odnośnie premii a raczej jej braku. Okej, może ta z targetu nie będzie wybitnie duża ale tu akurat w moim przypadku nie chodzi o kasę. Premia od programu to było coś co faktycznie zależało od pracowników. Jasne sztukę można podbić, AGC trochę też ale nie oszukujmy się obsługą klienta nagle z braku do 100% targetu 60 tysięcy netto nie nadrobisz. Takie są realia. Motywacja spadła już nawet nie do obsługi jak do samej pracy. Pracowników motywował osiągany procent gdyż było to faktycznie mierzalne na każdego pracownika. Martes to nie jest butik gdzie na każdego klienta przypada jeden pracownik, który go obsłuży od a do z skasuje na swoim loginie i przytuli ładna sztukę i AGC co wykaże jego zaangażowanie oraz faktyczną pracę z klientem. Jedynie wynik programu pokazywał faktycznie kto jak sprzedaje. Decyzja słaba.
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.08.2024 11:58

    Pracownik

    W wysokoobrotowych jest dwa razy więcej umów UOP i pewnie cięcie kilku punktów w pliku premiowym za niski udział, więc nie wiem o czym Ty gadasz ????
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.08.2024 19:29

    Pracownik

    Musiałbyś nie mieć więcej wskaźników nie wyrobionych niż tylko program 15 żebyś miał zabierane punkty. Po drugie sklep niskoobrotowy powiedzmy zrobi 5-6tys brutto programu na miesiąc, a wysokoobrotowy powyżej 20tys to Twoim zdaniem niskoobrotowy dostanie więcej ? Kwoty wyjdą porównywalnie albo wysokoobrotowy lepiej zyska. Widełki też są mniejsze na sklepach niskoobrotowych. Zresztą nie ma potrzeby wałkować tematu. Niekończąca się opowieść. Ważne, aby biznes się kręcił, a nie żeby pracownika uszczęśliwiać ????????
    ReviewUserIcon
    Bolo

    01.08.2024 15:08

    Pracownik

    Obecna decyzja prezesa i jego najbliższego otoczenia umotywowana jest bardzo racjonalnymi argumentami. Kiedy w lipcu 2023 obniżono nam udział w programie z 20 d 15%, oraz wyznaczono minimalny próg wypłaty programu na poziomie 80% realizacji targetu, z zażenowaniem obserwowałem jak w dalszym ciągu sklepy śrubują średnią sieci na jak najwyższy poziom. Dało to jasny sygnał tym na górze, że w przyszłości będzie można bez większych konsekwencji podjąć jeszcze bardziej radykalne decyzje. I stało się, obecnie rynek pracy jest w momencie krytycznym. Mamy jeszcze tzw. rynek pracownika, jednak w ciągu najbliższego roku sytuacja się zmieni, wiele firm upada, likwidowane są duże przedsiębiorstwa, nie tylko państwowe, będziemy mieli zwiększone bezrobocie, będzie to rynek pracodawcy, gdzie pracownik stara się o pracę, walczy o nią, a nie jak jest obecnie, przebiera w ofertach. Zarząd naszej firmy doskonale to wyczuł. Prawda jest taka, że mieliśmy swoją szansę na pokazanie naszej siły. Mogliśmy w zeszłym roku solidarnie pokazać, że nie zgadzamy się na obniżenie udziału w programie poprzez zaprzestanie polecania produktów przy kasie. To był nasz czas, teraz już jest za późno. Ciekawe jak teraz będzie wyglądała sprzedaż produktów programu 0+. Mam nadzieję, że drastyczny spadek sprzedaży tych produktów da do myślenia prezesowi. No chyba że dalej będziecie śrubować wyniki. Ku chwale martensa
    ReviewUserIcon
    Kierowniczka

    01.08.2024 22:16

    Inne

    Dzisiaj na telekonferencji makro powiedział że są sklepy w których załoga się cieszy z tych zmian bo robią rekordowy wskaźnik. Pewnie wraca taki jeden z drugim do domu i opowiada dzieciom na dobranoc że ma wysokie jupiti. Zenada…
    ReviewUserIcon
    Były pracownik.

    01.08.2024 22:51

    Były pracownik

    Ale czego się spodziewaliście? Ten cyrk zaczął się już w momencie nowego systemu premiowego parę lat wstecz, gdy dopiero 90% targetu dawało premię od obrotu. Następna zmiana nastąpiła gdy trzeba było realizować 80% z planu 20% i już wtedy Ci mądrzejsi postanowili opuścić firmę. Targety wyciągnięte z kapelusza, dzień w dzień kontrola wyników i maile "motywujące" bo są słabe wyniki. Na szczęście należałem do grona, które postanowiło już wtedy odejść. A co było dalej, Wasze marudzenie, że zmniejszyli program do 15% i dalej sobie robiliście nadzieję, że pracujecie w super firmie? I przyszedł ten wielki dzień kiedy pracodawca Was WY..kiwał i macie za swoje. Nie ma premii (za moich czasów 20 plus). Siedźcie sobie dalej i udawajcie, że Martes i prezesi Was szanują! I że Wy macie szacunek sami do siebie... Sorry, ale tak to Wasza wina, że tu dalej jesteście i narzekacie. To Wasza wina, że nie macie odwagi spróbować czegoś innego, znaleźć pracę, w której będziecie docenieni i szanowani. Ale pamiętajcie, nigdy nie jest za późno :) Powodzenia! PS. Prezesi Martes Sport, zdecydowanie nie jesteście jak prezes paluszków Beskidzkie, piona! :D
    ReviewUserIcon
    Koleżanki i Koledzy

    31.07.2024 23:03

    Pracownik

    Od lat doświadczamy i obserwujemy wydarzenia zmieniające świat, a w tym także biznes, do jakiego się przyzwyczailiśmy. W trosce o Wasze zdrowie, żebyście nie mieli zbyt dużo pieniędzy na głupoty takie jak jedzenie, godne życie czy urlop na który nie zasługujecie bo za mało dla nas zarabiacie, postanowiliśmy zabrać wam niemalże stały, najwyższy czynnik Waszej premii na którą pracujecie każdego dnia. Kilka miesięcy wcześniej już okroiliśmy wam produkty i procent jaki z tego dostajecie, ale wiecie, nam jest mało kiedy wam musimy oddawać cokolwiek. Spokojnie, premie obrotowe będą znacznie cięższe do osiągnięcia gdyż wyżyłujemy targety do granic możliwości abyście przypadkiem nie wpadli na pomysł zarabiania dużych pieniędzy (dużo to mamy zarabiać my, tam na górze.) Tym samym serdecznie zachęcamy wszystkich was, nasze tanie pachołki, do harowania w tym samym tempie, albo lepiej, zwiększcie je! Przed nami sierpień, prawdopodobnie najbardziej dochodowy miesiąc dla naszej sieci, więc przyjmiemy ze smutkiem wasze wyrobione targety, bo pewnie komuś z was się uda to wykonać, wypłacimy całkiem fajne sumy, to powód do waszej dumy!! Ale później wrzesień bury, październik szary i ponury, pół roku bardzo niskich targetów ufffff dobrze dla sklepów bo z taką premią nie będzie wam do śmiechu. Pamiętajcie, że dajemy wam frekwencję, więc nie chorujcie i się cieszcie. A gdy przyjdzie tajemniczy klient, dbajcie o nasze dobre imię. Dostaniecie netto z pięćdziesiąt pięć złotych, to wam starczy na galoty. Tylko bierzcie martes essentials, bo w innych to męka. A kiedy kierownik Cię nęka, to pracowniku pamietaj, go też dotyczy pewna tabelka, aczkolwiek jeśli przy KaReSie on klęka, to weź się w garść, pracuj ciężko, nie pękaj. Po terminie batoniki i napoje? Spokojnie nie zabierzemy za to premii Twojej!! Bo jej nie masz. Widzisz jak wiele na lepsze się zmienia? Myślałeś o podwyżce po zwiększeniu najniższej krajowej? Nie rób sobie nadziei, ale spokojnie, będziemy myśleć dalej o tym co za miesiąc utniemy. Z poważaniem Zespół Zaoszczędzania Kryzysowego "Martens Sport" Aka Bob budowniczy
    ReviewUserIcon
    Były

    01.08.2024 14:31

    Były pracownik

    Dzięki Bogu z dniem 31.07 zakończyłem stosunek pracy w tej jakże żałosnej firmie. Po trzech latach odchodzę z podniesioną głową do o wiele lepszej pracy w której da się połączyć życie zawodowe z życiem prywatnym i zarobić normalne pieniądze bez wypruwania sobie żył i znoszenia żenującego cichego (usunięte przez administratora) Tak kochani, jest to możliwe, naprawdę można znaleźć o wiele lepszą pracę są takowe oferty na rynku więc gorąco zachęcam do właśnie takiego działania. Widzę że w porę odszedłem z tego (usunięte przez administratora) Amen.
    ReviewUserIcon
    nick

    31.07.2024 09:49

    Pracownik

    Czyli co, usuwamy premię za przykasówkę i miesiąc z marką (nie trzeba każdemu klientowi wciskać szajsu z programu) i dodajemy premię za obrót (którego większość sklepów nie wyrabia na poziomie 90%) i znając życie podnosmiy target tak żeby jej nie wyrobić?
    ReviewUserIcon
    Serwis

    31.07.2024 17:59

    Pracownik

    To od dawna było oczywiste, że firma będzie dążyła do braku premii poprzez windowanie targetów.
    ReviewUserIcon
    Śmiech na sali

    31.07.2024 21:36

    Były pracownik

    Nawet jeśli wyrobisz target, to średnio premie miesiąc do miesiąca zostaną pomniejszone na sklepach od 50 do 70%. Także maksymalnie sklepy będą wyrabiały po 500zł, gdzie dawniej można było wyciągnąć grubo ponad 1000 na wysokoobrotowych sklepach. Mydlenie oczu, że wyjdzie na plus wsadźcie od razu w kieszeń. Przeliczcie sobie ile mieliście średnio ze wszystkich i tak już żałosnych premii, a teraz w porywach 500zł/ etat i to brutto, nie wierzę, że ktoś więcej będzie w stanie wyciągnąć na sklepach, także powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    31.07.2024 20:49

    Pracownik

    @Pracodawca - jestem pracownikiem z długoletnim stażem. Zawsze szanowałam moich współpracowników i będę robić to do samego końca, dlatego teraz mocno trzymam kciuki żeby każdy z nich znalazł sobie inne miejsce, w którym będzie doceniany - widziałam w tej firmie już dużo, ale dzisiejsza informacja to był kres wszystkiego - nie ma co - zmotywowaliście Nasz cały zespół - ale do szukania nowej pracy.
    ReviewUserIcon
    Rambo

    31.07.2024 10:22

    Pracownik

    Myślicie że nowy system premiowania wyjdzie na plus?
    ReviewUserIcon
    Kolomuniani

    31.07.2024 16:28

    Pracownik

    Sklepy które robiły bardzo dużo 15+ stracą, sklepy które miały z tym problem zyskają, wyrówna się całość w sieci więc jedno stracą inni zyskają.
    ReviewUserIcon
    Ekstra

    31.07.2024 18:52

    Pracownik

    Praca poniżej najniższej krajowej zawsze wychodzi na plus
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2024 10:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ekstra

    31.07.2024 18:51

    Pracownik

    A czym się przejmować? Wywalone na wszystko w takim razie;) obsługa na poziomie placy czyli poniżej normy. Nie polecać bo nic z tego nie ma, targety nie do wyrobienia więc i na TK wywalone bo premii nie zabiorą bo nie ma z czego a firma i tak dopłaci do najniższej krajowej proste i klarowne. Życzę wszystkim zdrowego podejścia do zaistniałej sytuacji bo za nie całe pół roku czeka nas lepsza akcja z podwyższeniem o dużo większą kwotę podstawy więc wiecie jak się starać żeby dostać co rusz w (usunięte przez administratora)za dobre sprawowanie
    ReviewUserIcon
    Martensiak

    31.07.2024 12:06

    Pracownik

    Jak tam nowe zasady premiowania? 15+ zabrane, mogli chociaż dać 10% same produkty spożywcze i chemia ale nie, lepiej zabrać wszystko. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. A kiedy można liczyć na podwyżkę podstawy? Dalej kompromitacja i żenada że aż słów brakuje powiedzieć że pracownik firmy Martes na sklepie zarabia mniej niż ustawa przewiduje (z wyrównaniem) do NK z premii której niedługo w ogóle nie będzie. Panie prezesie, wstyd.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2024 12:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @

    17.07.2024 22:34

    Pracownik

    Z kierownikiem mamy rozmawiać o tym że siedzi na zapleczu całe zmiany w swoim prywatnym telefonie , albo zagaduje o pierdołach pracowników , konwoju nie robi bo nie lubi , dekadówka to samo bo nie lubi przecież ma prawo, nie lubić ? Moje pytanie brzmi o czym rozmawiać z taką osobą ? Jak zwrócisz uwagę że się nie wyrabiasz sama na sklepie , to nasza kierownik ma nerwa na Ciebie , nie nie pomoże Ci wręcz przeciwnie , zostawi Ci tyle zadań na następny dzień, że Ci się odechciewa robić cokolwiek.
    ReviewUserIcon
    Bunia

    30.07.2024 23:02

    Pracownik

    Nie prawda,nasz kierownik nie pokazuje nam plików premiowych ciężko to zweryfikować za co obcina pkt
    ReviewUserIcon
    ROBERT456

    25.07.2024 22:33

    Pracownik

    Czy prawdą jest, że zwalniając się ze stanowiska starszy sprzedawca po 3 latach pracy podczas okresu wypowiedzenia (1miesiąc) nie dostanę premii za ten czas? Taką informację otrzymałem od kierownika.
    ReviewUserIcon
    ....

    28.07.2024 12:47

    Pracownik

    To zależy od kierownika i krs nie musi natomiast u nas normalnie dostają pracownicy
    ReviewUserIcon
    hg

    30.07.2024 14:33

    Pracownik

    ja dostaje na wypowiedzeniu premię. Jakim cudem nie wiecie takich rzeczy? zapytajcie krs lub od razu kiero
    ReviewUserIcon
    Xxx

    27.07.2024 07:39

    Pracownik

    Czy zwalniając się wypowiedzenie 1 miesiąc (liczący się od 1 sierpnia) należy się premia np za utarg?
    ReviewUserIcon
    Kolomuniani

    30.07.2024 11:45

    Pracownik

    Dlatego że masz tak napisane w regulaminie pracy który podpisywałeś/łaś jak się przyjmowałeś/łaś
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    30.07.2024 11:56

    Pracownik

    ... Jak zawsze wszystko zależy z Kim pracujesz? Normalny kierownik oceni Cię w pliku premiowy wg Twojej pracy, zaangażowania itp. Taką kwestie trzeba poruszać w momencie składania wypowiedzenia. Dla jasności sytuacji a nie gdybania na goworku ????. O SWÓJ INTERES TROSZCZYĆ TRZEBA SIĘ SAMEMU.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    17.07.2024 15:14

    Pracownik

    Czy wy też nie zostaliście poinformowani, że na umowie nie będziecie mieli nowej najniższej krajowej? Tylko wyrównanie premia? Halo halo, firma robi z nas totalnych (usunięte przez administratora) i maszynkę do zarabiania pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    frhgadf

    22.07.2024 15:04

    Pracownik

    to jak to zrobia? dadza mniej premii?
    ReviewUserIcon
    Squal

    25.07.2024 13:10

    Pracownik

    Jak wyrobisz premie to dostaniesz w tej premii wyrównanie, jak nie wyrobisz żadnej to dadzą Ci premie żeby wyrównać odpowiednio

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.