opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3695 ocen
Opinie(10583)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10583)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Masło Corto

    19.12.2024 22:09

    Inne

    Skoro sklepy spożywcze mogą sprzedawać nasze marki to może zaczniemy handlować masłem? Drugie masło za pół ceny.. Do butów impregnat? Nie, poproszę masło. To tylko sen bo do sprzedaży masła trzeba mieć uruchomione lodówki. Przy okazji Martesie darujcie te końcówki rotujące bo to tylko stoi i wygląda. Kiedyś to były Nike revolutiony to sie sprzedawalo. Topy sprzedaży to też wydmuszka, same się generują bez przesuwania towaru o 5 metrów do przodu, zawsze coś się będzie lepiej sprzedawało. Gratuluję też pomysłodawcom standów z rowerem i nartami. Zupełnie jak zrobić tv reklamę ale puszczać ją w radiu. Pocieszająca w proponowanym na przyszły rok rozwiązaniu będzie transparętność płac, te Wasze axele z premiami to złoto na olimpiadzie. Ktoś pójdzie na uzasadnione podkreślam uzasadnione L4 to pracownik UoP, który zostaje na sklepie nie dostanie nadgodzin tylko UZ i na koniec miesiąca ten z UoP bedzie zdziwiony troszkę.
    ReviewUserIcon
    Martesiak

    18.12.2024 01:24

    Pracownik

    Dawno mnie tu nie było bo nie mam czasu na tego typu rozrywki jakie tu odnajduje większość obecnych jak i byłych pracowników. Wszyscy narzekacie na brak premii, nieuczciwe rozliczanie i mizerne pensje...mam dla Was radę...Świat jest wielki i nie kończy się za w drzwiach Martesa...jesteście tacy świetni, wykwalifikowani, pracowici, pomysłowi i zaradni to weźcie te swoje walory i idźcie tam gdzie Wam dadzą premię, wyższą pensję, będą Was szanować i słuchać...aaa i jeszcze tam gdzie kierownik będzie pracować na sklepie bo taki zarzut też na ostatnich kilkunastu stronach się przewija. Pracuję w sklepie jako sprzedawca na UZ i chciałbym się podzielić z Wami takimi moimi przemyśleniami. Najważniejsze jest to pierwsze czego większość z Was nie rozumie...każdy z Was niech zna swoje miejsce i obowiązki za które odpowiada. Sprzedawca - sprzedaje, dba o porządek i odpowiednią ekspozycję;Starszy Sprzedawca - organizuje pracę Sprzedawcom, sprzedaje, kontroluje pracę Sprzedawców; Zastępca - zastępuje Kierownika, wspiera Starszych Sprzedawców oraz kontroluje pracę Sprzedawców no i w końcu Kierownik - kontroluje cele sklepu, ogarnia sprawy biurowe, kontroluje poprawność wykonywanych zadań na sklepie, kontroluje poprawność wszystkich aspektów odnośnie kontroli jakie mogą mieć miejsce w sklepie, organizuje odpowiednią obsadę codzienną, kontroluje odpowiedni stopień zatrudnienia, kontroluje poprawność umów i stopnia zatrudnienia, odpowiada za cele sprzedażowe, odpowiada za cele inwentaryzacyjne, odpowiada za wygląd sklepu i poprawność wszystkich oznaczeń (czyli cen, promocji, czy innych). Tak, wiem rozpisałem się...wzięło się to stąd, że gdy znamy swoje miejsce i swoje obowiązki to łatwiej się pracuje. Tak jak u mnie w sklepie. Mnie nie interesuje jakie sprawy ma Zastępca czy Kierownik czy siedzą i ile na zapleczu. Skupiam się na współpracy ze Starszymi Sprzedawcami żeby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Wiem, że Starsi Sprzedawcy ustalają różne rzeczy z Zastępcą lub Kierownikiem i dzięki temu wiem co mam robić. Tak wygląda prawidłową hierarchia a wywnętrznianie się tutaj bo nie macie pojęcia o swoich obowiązkach pokazuje, że już dawno powinniście zmienić pracę. To nie jest mój pierwszy Martes ten w którym teraz jestem. W poprzednim mało z tego co napisałem działało bo pewno było osób takich jakie tu wylewają żale. Gadacie na Kierowników ale w poprzednim sklepie co prawda Kierownika siedział na zapleczu ale więcej o pracy czy o tym co mam zrobić dowiedziałem się Od niego niż od Starszych Sprzedawców którzy tylko stali koło kasy w kółku i udawali, że wszyscy są potrzebni do klipsowania dostawy. Tak samo było tam z Zastępcą. Tylko knucie i odgadywanie Kierownika, że siedzi w biurze. To tyle ode mnie. Wiem, że wyleją się pomyje po tym co napisałem i nie jedna osoba będzie życzyć mi (usunięte przez administratora)ale właśnie tak uważam. Mi się pracuje świetnie. Zdobywam doświadczenie i wiem czym jest odpowiedzialność za zadania. Jeśli natomiast uważacie, że za mało Wam płacą to tak jak napisałem wcześniej...Świat jest wielki...nikt Was tu nie trzyma...na Wasze miejsce czekają tacy jak ja...Pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.12.2024 09:38

    Inne

    Szkoda strzępić język - widzisz to co chcesz widzieć, Tobie jest dobrze - to wystarczy. Pamiętaj że w swoim zespole też masz innych pracowników, takich którzy będą mieli jeszcze gorzej niż do tej pory - czasami warto zauważyć coś więcej niż czubek własnego nosa. Generalizujesz wszystko do pieniędzy i do faktu że praca jest lekka fizycznie - pokusze się powiedzieć że wolę przewalić dziennie tone skrzynek jeśli będę miała świadomość że za wypłatę moje dzieci będą godnie żyć . Jeśli oprócz pracy w Martesie - musisz dorabiać w Glovo, ponadto przyznajesz że nie masz rodziny na utrzymaniu, zyjesz "oszczędnie"- uwierz mi że nie żyje Ci się dobrze. Mimo wszystko życzymy Ci wesołych świąt i sporo czasu do "refleksji"
    ReviewUserIcon
    Twoja stara cz

    19.12.2024 14:23

    Inne

    Jakie głupoty jasne na zlecenie pakujesz cesję i jeszcze mi powiedz że grafik układasz i reklamacje robisz ????????
    ReviewUserIcon
    Pozdrowienia!

    19.12.2024 13:55

    Pracownik

    Czołem wszystkim! Wpadłem tylko się przywitać i życzyć wszystkim Wesołych Świąt! Ja zmieniłem pracę w połowie roku, tak zwolniłem się z MarteNsa. I wiecie co? Jestem nadal doradcą klienta, mam salon 3x mniejszy, a i mam na umowie po okresie próbnym 5k brutto, a dodatkowo premię świąteczną kilkaset złotych, którą dostaliśmy z ostatnią wypłatą. Jest tu ok. Nie piszę tego aby się pochwalić, piszę do Was, do jeszcze niezdecydowanych, którzy narzekacie, ale boicie się zmian. Jest Wam tu wygodnie, ale boicie się przyznać i nadal narzekacie. Czas na nowe wyzwania z początkiem nowego roku. No to ten.. Szczęśliwego Nowego Roku! ;)
    ReviewUserIcon
    Osa

    14.12.2024 16:15

    Pracownik

    Ciekawe jak teraz KRS będą wpływać na wynik sklepu ? Będą straszyć zwolnieniem ? Skoro nie będzie premii to nic innego im nie zostało .
    ReviewUserIcon
    Szczyt

    15.12.2024 13:10

    Pracownik

    Myślę że w każdym sklepie odnośnie 90% załogi to tylko kwestia czasu. Prezesi i mkrs sami sobie będą robić na sklepach bo opinie mastres ma już taka że ludzie nie chcą tu przyjść pracowac ;D
    ReviewUserIcon
    Osa

    18.12.2024 12:20

    Pracownik

    A gdzie napisałem że nie pasuje mi praca ? Kłania się czytanie ze zrozumieniem kolego . Jeżeli Ciebie nie motywują pieniądze do pracy to zawsze możesz swoją wypłatę oddać prezesowi i pracować charytatywnie, na co czekasz .
    ReviewUserIcon
    Lukas

    17.12.2024 19:12

    Pracownik

    Człowiek tak ogląda te tiktoki czy z Rossmana,biedronki ,Lidla,żabki , Sinsay i wielu wielu innych jak ludzie dostają jakieś paczki to przykro że nasz Martes głupiej czekolady nie jest w stanie dać za cały ciężko przepracowany rok
    ReviewUserIcon
    ...M

    17.12.2024 14:25

    Inne

    Niesamowita POLSKA firma w której pracownicy są traktowani gorzej niż (usunięte przez administratora) premie jeszcze są ale takie wygórowane szczebelki że góra dobrze wie o tym że nikt tego nie zrobi byli nikt nic nie dostał. "Ważniacy" tylko mówią o tym jak to jest ważne żeby robić liczby i że brak motywacji ale w nikt już nie pomyśli o tym żeby jakoś zmotywować ludzi. Przykre jest to że żeby jakoś dobrze w tej firmie się procowało na najniższych szczeblach prywatnie w sklepie trzeba zbudować dobrą atmosferę a czasami jest tak dobra że szkoda odchodzić.
    ReviewUserIcon
    zapleśniała centrala

    17.12.2024 13:28

    Pracownik

    nie ma żadnej premii i nie będzie. podstawa i tyle. kiedy wybieramy komitet strajkowy na 2.01?
    ReviewUserIcon
    zapleśniała centrala

    17.12.2024 13:33

    Pracownik

    Nikt Ci nie będzie strajkować bo wszyscy na sklepach to "miękiszony". Nie przyjdzie może 10% osób do pracy i na tym się skończy. takie pisanie i gadanie bez sensu nic nie da.
    ReviewUserIcon
    niki

    16.12.2024 23:10

    Pracownik

    Strasznie przykre jest to jak jesteśmy traktowani. Ucinanie premii na każdym możliwym kroku, targety kosmiczne, spełniałe rzeczy przy których nie idzie pracować, śmierdzi od nich na pół sklepu, a co dopiero mowa o przygotowaniu do wystawienia ich na sklep. Produkty tak drogie że klienci po usłyszeniu ceny odwracają się w kierunku drzwi. Stoisz 12h, nie wiesz co dzieje się na świecie, latem leje się z Ciebie pot, zimą zamarzasz, a na święta dostaniesz tylko życzenia na sklepowego maila. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Justyna

    13.12.2024 15:37

    Pracownik

    Proszę wszystkich pracowników od dziś nie obsługujemy klientów (tylko to zadanie musi być wykonane priorytetowo) Martes nie daje nam zarobić, nawet nie utrzymuje standardów z przed kilku lat, by człowiek mógł normalnie żyć, to my też pokażmy, że wiele od nas zależy
    ReviewUserIcon
    nick

    16.12.2024 10:31

    Pracownik

    Ohohoho coż za łaskawość że nie zostaliśmy pozbawieni wypłat i pracodawca musi nam płacić, biedni uciśnieni przedsiębiorcy. Idź i na kolanach im za to podziękuj, chociaż patrząc na twoje wypociny to na kolanach robisz im chyba coś innego
    ReviewUserIcon
    Echo

    16.12.2024 19:08

    Pracownik

    Dostają najniższa lub mniej, bo resztę mają pod stołem. Ogarnij się.
    ReviewUserIcon
    Nie mają nic na swoją obronę

    16.12.2024 12:56

    Pracownik

    Nie ma tu o czym dyskutować. Ta firma to (usunięte przez administratora). Każą całą zmianę stać (jest to bezprawne i za to też czas się wziąć), zakaz noszenia ze sobą komorek-jak w jakiejś podstawówce (również niezgodne z prawem), premie ucinają, na święta NIC NIE DAJĄ, jak się przeterminuje spożywka którą sami zamawiają to odliczają to pracownikom od wypłat, jak nie odesłane złomowanie na czas-to też odliczają zalodze z kasy, wymagania grafikowe z kosmosu - "wymagane 90% obsady" we wszelkie majówki, niedziele handlowe itp., problemy ze zmianą grafiku jak coś wypadnie jakiegoś dnia-nawet jak z załogą się ustali zamianę , zero systemu motywacyjnego, na sklepie wciąż ten sam towar tylko dokładki dosyłają, zakaz używania klimatyzacji 16-26 stopni-czyli latem cieknie pot po plecach a zimą można włączyć ogrzewanie dopiero jak już nie można ustac z zimna... W zamian oferują najniższą krajową z którą nie wiadomo co zrobic-czy zapłacić opłaty, iść do lekarza czy jeść -trzeba wybierac-wieczny stres jak tu przetrwać miesiac. A jeszcze oczekują obsługi klienta jak w eleganckim butiku...Śmiech na sali... Oczekują że będziemy używać swojego doświadczenia i technik sprzedażowych żeby nabijać im targety... Figa z makiem... Jak Kuba Bogu-tak Bóg Kubie!!!
    ReviewUserIcon
    Żenada

    16.12.2024 12:39

    Pracownik

    Nie wiem czy jest tak w innych punktach, ale zarówno kierownik jak i zastępca wypytują się o prywatne informację w celu późniejszego wykorzystania ich przeciwko pracownikowi, obrażanie pracowników czy mszczenie się na nich poprzez grafik to tylko wierzchołek góry lodowej. Skopywanie pracy na innych pracowników podczas gdy oni siedzą na socjalu przeglądając sobie tiktoka i nie tylko jest na porządku dziennym. Zazdrość bo ktoś ma lepiej jest nieodłącznym elementem towarzyszącym podczas pracy w tym punkcie, nie wspominając już o kablowaniu o byle (usunięte przez administratora) No i jako wisienka na torcie zacne inwentury. Warto by było przeprowadzić kontrolne inwentury przez jakąś firmę z zewnątrz bo z tego co wiem to stany jakie są przedstawiane, a jakie są faktycznie to są dwie różne historię. Mam nadzieję, że wszystkie nieprawidłowości wyjdą na jaw gdy będzie sklep zamykany na czas remontu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.12.2024 11:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Premier

    15.12.2024 23:40

    Pracownik

    Jak będziesz szczał co 15 min to będziesz pytał o pozwolenie, a potem doniesiesz zaświadczenie haha. Nie ma podstawowej wiedzy, a potem się dziwi, że dostaję jałmużne, bo nie potrafi walczyć o swoje.
    ReviewUserIcon
    Gold

    16.12.2024 10:09

    Pracownik

    Myślisz że będzie to zaświadczenie ich obchodziło hehehehe możesz nawet i co 5 minut chodzić byle byś tylko zrobił wszystko na tip top jak wymyśli KRS a przy kontroli mkrs to samo zaczniesz zmieniać, bo ta ma inne spojrzenie. Jak skończysz możesz szczać do woli i bez zaświadczeń.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.12.2024 12:49

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Premier

    15.12.2024 23:47

    Pracownik

    Nie trzeba już zwracać po takim czasie. Nic nie potrącą
    ReviewUserIcon
    Tulej

    16.12.2024 10:04

    Pracownik

    Z tym ostatnim Cię doskonale rozumiem . Co do koszulek dotyczy to okresu 3 miesięcy i przy nowym pracowniku, co i tak się nie sprawdza, ponieważ jak ktoś się zwolni po tygodniu i zostawi taką koszulkę na sklepie, to utylizuje ją kierownik. Informacja z firmy jak takie pytanie padło do nich.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.12.2024 21:36

    Pracownik

    Pracuje lare lat w martesie i widzę że w firmie coraz gorzej i lepiej nie będzie
    ReviewUserIcon
    Karpik

    15.12.2024 08:27

    Pracownik

    Pochowali się jak szczury !!! Święta idą to przecież nie przekażą ludziom takich wieści WSTYD . A nie dobra może w poniedziałek dostaniemy @ jak z rana im przejdzie wigilijny kac firmowy śmiejąc się z nas pod nosem i pisząc beszczelnie że to bardzo dobra wiadomość bo zabierzemy wam wszystko na co sami pracujemy ale rzucimy wam ości z Karpia z wigili firmowej w postaci wyrównania do najniższej krajowej !
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    15.12.2024 21:09

    Pracownik

    Nie będzie żadnego @… wielmożny Pan prezes zrzucił na kierowników przekazanie tej cudownej wiadomości.. oficjalnego maila nie dostaniemy, żeby czasem nic na piśmie nie było xd
    ReviewUserIcon
    Księżycw nowiu

    13.12.2024 18:04

    Pracownik

    I jak tam Martesiaczki nowy system naliczania wypłat od nowego roku? Jakie odczucia?
    ReviewUserIcon
    Żałosne to wszystko

    15.12.2024 11:15

    Pracownik

    Sprzedawcy i starsi sprzedawcy + dodatek mają podwyższoną pensję do 4666 (czyli do najniższej) Kierownicy mają mieć tylko 300 brutto więcej i zero premii obrotowej, frekwencyjnej. Zostaje tylko tk i za złodzieja.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek76

    15.12.2024 20:50

    Pracownik

    No to trochę inaczej jak u nas bo pracownicy którzy mają poniżej 4800 podstawy dostaną 424 zł więcej a kto powyżej to 300 plus dodatek no i te premie tk i (usunięte przez administratora) oraz dodatek za niedzielę
    ReviewUserIcon
    smartes

    14.12.2024 17:05

    Inne

    No tak martes musi nam wszystko zabrać bo przecież wielki Pan prezes.... nie będzie mógł zakupić sobie kolejnego nowego Mercedesa oh jak mi przykro kup se Pan malucha jak nie umiesz zarządzać firma od kiedy tak się traktuje swoich pracowników spuść ceny produktów na sklepie to zarobisz.... Nie dość że regionalni tylko wpadają robią (usunięte przez administratora) burzę bo coś nie jest na sklepie po ich myśli to teraz zabierać nam coś co jeszcze jakoś motywowało do walki o jaki.kolqiek % targetu. A tak swoją drogą to zbliża się wigilia to ciekawe czy też Pan prezes...urządzi tak wystawna wigilię.pracownicza.dla swoich (usunięte przez administratora) jak w zeszłym roku krewetki małże wino szampan itp itd???? Chociaż może w tym.roku dacie jakieś okruchy na święta swoim pracownikom dzięki którym jeszcze żyjecie...!!!!! Ja mam.tylko nadzieję że.skoro nam.ucinacie kasę to już teraz regionalni dadzą se siana i się od nas odwala i przestaną wymyślać i wymagać bog wie czego na sklepie!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Jędrek

    15.12.2024 13:10

    Pracownik

    Ciekawa czy regio też będzie bez premi No chyba że oni dostają za gadanie przez telefona i to jeszcze nie w tematach pracy
    ReviewUserIcon
    Premium

    15.12.2024 08:07

    Pracownik

    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) chodzą słuchy że trwają debaty na temat wprowadzenia owocowych czwartków <3 Love prezes
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2024 00:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czarny humor

    14.12.2024 14:51

    Pracownik

    Nie popił, tylko takie skrajne emocje powoduje w nas ta "firma". Jedni reagują totalnym nerwem a niektórzy po prostu do łez śmieją się z tego cyrku XD Gratuluję weny autorowi komentarza-zrobil mi dzień :D
    ReviewUserIcon
    Czarny humor

    14.12.2024 15:36

    Pracownik

    Nie popił, tylko takie negatywne emocje w nas rozbudza ta "firma"...u jednego mega nerw a drugi się już tylko śmieje z tego cyrku XD Gratuluję komentarza!! Miał ktoś wenę i zrobił mi dzień tym wpisem XD
    ReviewUserIcon
    pracowniknawypowiedzeniu

    14.12.2024 11:32

    Były pracownik

    ta firma to (usunięte przez administratora)i kpina, jakim cudem to funkcjonuje i jakim cudem przy balansowaniu na cienkiej linii w znakomitym traktowaniu człowieka (sarkazm) przez kierownictwo oraz ,,górę" nie ma żadnej kontroli z PIP-u np. przecież to zwykły (usunięte przez administratora) pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Borówka

    13.12.2024 14:54

    Były pracownik

    Z wielką przykrością patrzy się na to co dzieje się z tą firmą.Okres przedświąteczny,cały park handlowy zawalony autami i ludźmi,a na naszym sklepie pustki.Klienci tylko wchodzą i wychodzą jak widzą ceny z kosmosu na towar ,który leży na sklepie nie wiem już który rok. Po imprezie o której wszyscy wiedzą,maile zamarły (nikt nic nie pisze,nikt się nie odzywa)a my chcemy tylko wiedzieć jakie niespodzianki szykujecie dla Nas pracowników na nowy rok.Czy to tak wiele,że chcemy znać prawdę co ustaliliście między jedną,a drugą lampką szampana?Pewnie postawicie Nas przed faktem dokonanym!!! Jak zawsze z resztą.Juz chyba wszyscy się domyślają,że dobrze nie będzie.Firma pada na (usunięte przez administratora),ktoś nie potrafi nią zarządzać co odbija się na Nas pracownikach.Nikomu już się nie chce pracować,nikt już nie ma motywacji ,co raz częściej słyszy się od pracowników ,że mają dość tego cyrku i chcą odejść.Nawet jak coś chcecie zmieniać na lepsze to moim zdaniem jest już na to za późno (w co wątpię,że coś jeszcze da rady naprawić,tu trzeba zburzyć i postawić na nowo).Pokazaliscie jak dbacie o swoich pracowników,jak bardzo jesteście im wdzięczni za robotę którą odwalają na każdym sklepie tymi bonami Świątecznymi których oczywiście brak,a wiecznymi pretensjami ,tabelkami,potwierdzeniami i stawką jaką mają starzy pracownicy.Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.
    ReviewUserIcon
    Anżej

    13.12.2024 21:18

    Pracownik

    Tych już wiadomo co planują KRS poinformował że premii nie będzie od obrotu i frekwencji
    ReviewUserIcon
    BRAWO

    12.12.2024 17:10

    Pracownik

    I stało się moje zarobki od nowego roku spadną o około 600 zł (wynagrodzenie brutto 2024 średnio 870 zł wiecej od najniżej krajowej bez dodatku, od nowego roku więcej będzie tylko 258 zł). Porażka totalna.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    13.12.2024 15:11

    Pracownik

    O to, że z dniem 1 stycznie osoby mające podstawę od 4242 do 4800 dostają 424 zł brutto podwyżki, ale premia frekwencyjna oraz obrotowa zostaje wycofana. Co za tym idzie pracujesz tylko za podstawę…brawo Martes! Motywacja do większej sprzedaży wzrosła proporcjonalnie do mojego wynagrodzenia….
    ReviewUserIcon
    Brawo

    13.12.2024 17:13

    Pracownik

    Chodzi o to w tym roku średnio premia wynosiła 670 zł ( suma 12 miesiecych premi podzielone na 12) i miałem 200 zł więcej podstawy niż najniższa krajowa, a od nowego roku zabierając premie i dostając podwyżkę 424 zł będę miał tylko 258 zł więcej niż najniższa od nowego roku i do tego brak premii. Finalnie zarobki moje spadają bo wszystko będzie tylko droższe.
    ReviewUserIcon
    Target

    07.12.2024 12:48

    Pracownik

    Przepraszam ale czy kogoś lekko nie (usunięte przez administratora) w tym roku z targetami? 100 tysięcy więcej netto niż w zeszlym roku? Klientów to mam siłą do sklepu wciągać na zakupy przy tych cenach?
    ReviewUserIcon
    Ąrzej

    13.12.2024 09:56

    Pracownik

    Dodatek funkcyjny też zabierają?
    ReviewUserIcon
    Oooo

    13.12.2024 13:45

    Pracownik

    Dali nam motywację do tego żeby chodzić na L4 i uż. I za dużo dzięki temu nie stracić. Teraz KRS zamiast wyników będą wysyłać ile osób było na zwolnieniu i ile kasy wpakują na wsparcia sklepów, aby mogły funkcjonować. Wydaje mi się, że pier dolnik na sklepach będzie duży. A ciekawy czy ktoś w ogóle będzie chciał jeździć na te wsparcia. Zamiast Ho Ho na święta to jest Ha ha. Info do zarządu tego (usunięte przez administratora) się. Teraz będziecie ludziom płacić za nic nierobienie. Gratulacje dla pomysłodawcy.
    ReviewUserIcon
    Martens

    13.12.2024 09:51

    Pracownik

    Czyli od nowego roku jedyną nagrodą za zaangażowanie, nie chorowanie i wciskanie tego drogiego badziewia będzie wyłącznie brak opierdzielu od krs, bo firmie szkoda kilku stów dla pracowników, często z wieloletnim stażem. Ręce opadają
    ReviewUserIcon
    Nicistotnego

    13.12.2024 07:57

    Pracownik

    Żałosne to wszystko. Wybujałe targety, które nas jako pracowników zniechęcają do działania. Dlaczego? Dlatego, że pracując juz jakis czas wiemy, że zasypią nas zbędne dostawy i tak nie znajdziemy czasu dla klienta. Jak mamy zatrzymać klienta i z nim współpracować jeżeli odrywamy sie od kartonów i pędzimy do niego, żeby wyklepać wierszyk o promocji i zostawić go samego na sklepie? Tak to wygląda, bo dostawy jest w opór, zliczanie co chwilę tego samego towaru, który i tak nie schodzi, bo jest zleżały i nawet nie można go ładnie wyeksponować. A zmiany ekspozycji... tańcujemy po calym sklepie, a klient wchodzi i wychodzi. "Uzupełnienie" dobrze powiedziane, uzupelnienie tych samych rozmiarów. 5 sztuk w jednakowym rozmiarze, a jak klient chce cos dla siebie to grzebie i jego rozmiaru nie ma. W ciagu miesiąca kilka dostaw powtarzających się już rękawiczek/czapek, skarpet i szmat których na hakach jest tyle, że spokojnie wystarczyłoby dla całego regionu :p. Dostawy w opór, a na sklepie dwie osoby, bo maili w ciul i ktos musi je ogarnąć. Szanujmy się. Po co zgłaszamy zapotrzebowania jesli i tak nie dostajemy tego, czego naprawdę nam brakuje? W zamian zaplesniałe (usunięte przez administratora) którymi już od dawna smierdzi na sklepie. Klient widzący przepelnione haki, rezygnuje od razu. Może pora na zmiany? Może trzeba cos odświeżyć? Jakies nowe pomysły dla zachęcenia nas jako pracowników do pracy z klientem? Ludzie na logikę nic tak nie odstrasza jak te kartony z dostawą i przepełnione haki. Człowiek staje na rzesach i żyje tą robotą, która wysysa i nawet nie dostanie podziękowania w postaci chociażby drobnego dodatku na święta. Za to może nacieszyć oko jak góra świetnie bawi się na wigili za nasze pieniążki. Narzekacie tak samo jak i my, nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić. Może to czas na zmianę załogi na nową, z nowymi pomysłami i energią do pracy a nie śmiesznymi tabelkami w głowie XD wesołych świąt ????
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    04.12.2024 18:21

    Pracownik

    Dziś pierwszy raz w życiu od 7 lat klipsowałem torby zakupowe, tak torby ponieważ kosztują tylko 150 zł, pytam się kto to kupuje i po co taki chłam na sklepy wysyłać ? Te torby powinny mieć cenę max 70 zł.
    ReviewUserIcon
    Marka premium

    11.12.2024 06:12

    Pracownik

    Kosztują 40 ale na zniżkę hahaha marże ładna naliczają
    ReviewUserIcon
    Ból

    12.12.2024 19:08

    Pracownik

    Jaki mają indeks?
    ReviewUserIcon
    Masters

    11.12.2024 16:27

    Były pracownik

    Ludzie uspokójcie się może nie ma premii na święta ale przynajmniej nie dostaniecie też premii przez cały następnym zmarnowany rok w tym (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elon M.

    11.12.2024 13:48

    Pracownik

    Ja uważam, że za dużo zarabiam w tej firmie, więc mogliby coś uciąć. Proszę postaraj się MS.
    ReviewUserIcon
    Pqhavslaba

    10.12.2024 13:19

    Inne

    Firma Martes Sport to (usunięte przez administratora) ciekawe co zamierzają zrobic z pieśnią dalej wycierać i wieszać na sklep ludzie opamiętajcie sie przeciez tu chodzi o zdrowie! Trzeba to gdzies zgłosić śmiech na sali dostać taką wypłatę na święta od stycznia posypią się zwolnienia :)
    ReviewUserIcon
    slawek

    11.12.2024 11:15

    Pracownik

    miesiac w domu l4 3300? miesiac pracy 3600? to komu sie chce pracowac????
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2024 20:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek placek

    09.12.2024 18:26

    Pracownik

    A Ty zazdrościsz? Też sobie załóż i przeglądaj. Poza tym niegrzecznie jest zaglądać komuś w telefon
    ReviewUserIcon
    Jacek Jacek ..

    11.12.2024 08:40

    Pracownik

    Niegrzeczne jest załatwianie swoich prywatnych spraw w czasie pracy zamiast zająć się swoimi obowiązkami i wspieraniem pracowników. Tu nie ma czego zazdrościć chyba jedynie tego że KRS uwagi nie zwróci z wiadomych powodów. Niegrzecznie jest to wykorzystywać
    ReviewUserIcon
    Jakoś tak

    06.12.2024 14:04

    Pracownik

    Wstyd , że większość ludzi którzy są na tej imprezie zaczynała od zwykłego pracownika , sprzedawcy , więc wiedzą jak się czuja ludzie , . To my pracujemy na Waszą premię , pamiętajcie .!
    ReviewUserIcon
    Bez jaj

    10.12.2024 23:42

    Pracownik

    Żadna zazdrość tylko żądanie sprawiedliwości!!! To normalne że na wigilie firmowe jedzie szefostwo i kierownicy... Ale w NORMALNYCH FIRMACH kierownik z takiej imprezy przywozi dla pracowników kosze słodyczy i bony na święta!!! A przy wypłacie przychodzi jeszcze premia świąteczna i-tak- na pewno mniejsza niż kierownictwa-to normalne!!! Ale nikt nikogo nie boli w Marstesie że ktoś ma więcej tylko to że MY NIE DOSTAJEMY NIC!!!!!!!!!!! To jest po prostu podłe!!!
    ReviewUserIcon
    Śmiech na sali

    10.12.2024 23:49

    Pracownik

    A po co awansować? Na kierownika na przykład? W TAKIEJ FIRMIE??? XD Z takimi zasadami i wypłatą w sumie mniejsza od starszego sprzedawcy?? XD Czy na KRS-żeby samemu tak traktować ludzi?? Trzeba nie mieć skrupułów i sumienia...I tak jest - wiekszosc ludzi z honorem i charakterem już odeszła a reszta odejdzie lada chwila.
    ReviewUserIcon
    xxxx

    09.12.2024 14:09

    Inne

    Czy to prawda, że mają zamknąć Martesa w Radzyniu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.12.2024 19:10

    Pracownik

    Skąd taka informacja ?
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    08.12.2024 08:12

    Pracownik

    Leci już któryś rok w tym miejscu. Mam wrażenie, że wypłata jest tylko coraz niższa, premii coraz mniej (aktualnie dostajemy po ok 100 zł na rękę), oczywiście firma robi wszystko, żeby jej nie było wcale. Kolejny rok bez jakiejkolwiek premii świątecznej (wszystkie firmy naokoło rozdają od 1000 zł w górę), człowiek ZNÓW nie ma za co kupić prezentów w grudniu... ;) a centrala pewnie znów się bawi. Moja cierpliwość się właśnie kończy. ZERO docenienia długoletnich pracowników.
    ReviewUserIcon
    Szop

    08.12.2024 20:48

    Pracownik

    To po co dalej siedzisz ? Moja cierpliwość się skończyła i już mnie tam nie ma. Z jednym się nie zgodzę, nie wszystko firmy rozdają..... premie, a nawet jeśli to nie 1000.... Możesz zmienić na taką firmę skoro tak dają i to jest priorytetem dla ciebie - premia świąteczna i nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Proszę bardzo

    09.12.2024 13:46

    Pracownik

    Hebe, Rossmann, Sinsay tak tylko dla przykladu ale tak na prawdę wszystkie galeryjne bo w GALERIACH SIE ZARABIA... Za te wszystkie 12h i inne niedogodności.
    ReviewUserIcon
    Ważniak

    08.12.2024 18:11

    Pracownik

    Włos się jeży na plecach jak czyta się to wszystko. Uwaga! To POLSKA FIRMA. Tyle się mówi jak to firmy z polskim kapitałem są potrzebne i żeby pracodawca był stąd a widać po kolejnym przykładzie że jest wręcz przeciwnie
    ReviewUserIcon
    No sorry...

    09.12.2024 11:41

    Pracownik

    "Firmy z Polskim kapitałem"... No jakoś nawet malutka 3-osobowa otwarta świeżo (pół roku przed świętami) firemka potrafiła dać mi i każdemu pracownikowi po 400zl na święta...i to PARE LAT TEMU (!) A tak wielka firma jak Martes, z takim kapitałem nie potrafi dać nawet stówy... Choćby w bonach, nawet paczki świątecznej dla dzieci pracowników!!! Przecież po to powinien być FUNDUSZ SOCJALNY!!! Ale ta "POLSKA FIRMA" woli wydawać na gale wigilijne dla "VIP-ow" niż docenić zwykłych pracowników którzy na to wszystko charują... Taka jest właśnie mentalność Januszexow...
    ReviewUserIcon
    Martens

    08.12.2024 14:52

    Inne

    Targety coraz wyższe od nas oczekujecie, premie nam zabieracie a na święta nawet groszem się nie odwdzięczycie za te całe latanie za klientem i graniem pseudo luksusowego sklepu. Czas pójść do konkurencji
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    05.12.2024 22:19

    Pracownik

    Wstyd martes! Taka duża firma i żeby nie dać nic pracownikom na święta. Chociażby głupiego bona na 100zł...żenada...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.12.2024 19:26

    Pracownik

    Pracuję mu pół roku. Ktoś może powiedzieć jaki jest wypłacana świąteczna premia? Razem z wypłatą czy osobno?
    ReviewUserIcon
    Zapach premii

    04.12.2024 21:03

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) A tak całkiem serio to maSTERS jest chyba jedyna siecią na rynku która swoim pracownikom nie daje N I C inne sieci dla swoich pracowników dają paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, bony lub premie na święta nie mówiąc o premii stażowej Ale tutaj można o wszystkim zapomnieć Teraz czekać aż te nędzne ochłapy z premii za obrót zabiorą, bo pewnie za moment przyjdzie wspaniały mail o tym w jak złej kondycji jest firma, bo przecież wzrośnie placa minimala Jednego Wam wszystkim życzę EWAKUACJI
    ReviewUserIcon
    OcoChodzi

    05.12.2024 10:01

    Pracownik

    Jak to jest, że sklep który ma do dwieście tys i osiąga 60-100% dostaje premie, a drugi, który ma czterysta tys i wypracuje dwieście tys nie dostanie nic. Wychodzi na to, że mają mniej klientów i utargu, a jest im za to płacone, a drugi, który musi się napracować nie dostanie nic. Dodam, że na obu sklepach jest podobna ilość pracowników. Możliwe, że premii obrotowej nie będzie od nowego roku, co zlikwiduje ten problem ;) Może dział HR wypowie się na ten temat. Kiedyś za czasów MK coś się działo w kwestii wynagrodzeń i siatki płac. Teraz nawet na GoWork nie potrafią się wypowiedzieć bo mają nas gdzieś. MY wiemy, że to czytacie i zapraszamy do debaty. Nikt z pracowników nie napiszę maila w tej sprawie bo wiadomo czym to może się skończyć. Mam nadzieję, że dotrze do was ta wiadomość i wyrazicie swoją opinię na temat wynagrodzeń.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2024 17:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SzkoleNIE

    05.12.2024 09:48

    Pracownik

    Widać jakich mamy szkoleniowców. Są to głównie manipulatorzy, którzy zapytani o szczegóły nie potrafią racjonalnie odpowiedzieć tylko, że produkty Farias są najlepsze i od groma technologii. Mówią co im każą i nawijają makaron. To samo musimy mówić klientom. Ktoś wymyślił markę premium Fitanu w cenach innych znanych marek i myśli że będzie to sprzedawał. Towar ma ogromną marże to fajnie by było, aby sprzedawcy chcieli to sprzedawać. A żeby tak było to muszą coś z tego mieć. Jak nie mają nic to sprzedają co popadnie. Moim zdaniem i praktyką jest, że dobry sprzedawca sam się szkoli i nie słucha bzdur wciskanych przez szkoleniowców, co pokazuje ostatnie z Martesa. To że się Martes nie sprzedaje to nie wina sprzedawców, a logika firmy, której totalnie brak. Okręt bez załogi dryfuje, aż nie uderzy w ląd.
    ReviewUserIcon
    suchypiotr

    29.11.2024 17:41

    Były pracownik

    co z towarem z plesnia ktory trafia na sklepy? ktos sie liczy ze wdychanie plesni i dotyanie jest szkodliwe dla zdrowia? usuwanie komenatrzy nic nie da , bo z maili widac że to juz rytyna, buty plesn, kurtka plesn, plecak plesn, wszystko z zalanych magazynow na sklepy i wychodzi
    ReviewUserIcon
    Gal Anonim

    04.12.2024 15:22

    Pracownik

    Wydrukuj maila z zasłoniętymi danymi swojego sklepu i wyślij pocztą anonimowo na adres powiatowej stacji sanitarnej
    ReviewUserIcon
    ..

    05.12.2024 07:20

    Inne

    Dodatkowo w sklepach gorąc zero świeżego powietrza smród chińskich klapek i wszystkiego klienci się skarżą ale nikogo to nie interesuje
    ReviewUserIcon
    Pomywacz

    04.12.2024 15:34

    Były pracownik

    Kierownicy w tej firmie to żart, chodzi wyżej niż co poniektórzy krs, najlepiej żeby skakać koloniach jak koło królów, grafik układany pod siebie bo przecież on ma tysiące ważnych rzeczy do zrobienia a pracownicy z dziećmi są traktowani jak trędowaci hit po prostu hit

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.