Opinie o polmed.pl - POLMED w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmed S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmed S.A. w Starogard Gdański

....

Czlowieku skoro Tobie to robi roznice ile zarabiasz, to sie w koncu zwolnij proste, nikt na sile Cie nie trzyma a nie obrazasz innych. To co teraz napisales jest ponizej jakiegokolwiek poziomu i nie trzyma sie logiki, bo dalej jednak tkwisz w tej pracy.

Stonoga
@....

"Skoro tobie robi różnicę ile zarabiasz" Myślę, że każdemu robi różnicę. Chyba że firma wciela w życie plan "pieniądze szczęścia nie dają"

sek
@Stonoga

Zwolnij sie nikt ciebie nie trzyma

polmed

Znacie tą reklame wszystko rośnie ale spokojnie Wasza pensja nie urośnie? normalnie polmed powinien w niej grać dziś przerośliście samych siebie brawo

Mikołaj przyszedł do nas dziś i (usunięte przez administratora) te gnidy na mniejszą sale w końcu!!! na nikogo nie będzie trzeba patrzeć!! jeszcze drzwi zamknąć i krzyknać :"DO GAZU"!! koniec z fauszem

Była pracownica

Pozdrawiam szefostwo i wiernie "lajkujące" managerki. :) 6 plusów w 10 minut - cóż za zbieg okoliczności! Mam deja vu z dnia, kiedy dostaliśmy polecenie napisać coś miłego o firmie lub kiedy cały dział MP pisał pochlebne opinie. Czas wybrać się do WC, bo chyba tam klakierzy zostawili swoją godność xD czuję, że im pensji nie utną skoro tak zażarcie walczą o upadający obraz "firmy" (obawiam się, że GoWork ocenzuruje słowo "kołchoz")

Konsultant Telefoniczny

Zaproponowana stawka - smiech na sali. Tyle co oni proponują to ja zarabiałam z jakieś 10 lat temu. 150 zł do wypłaty jak nie będzie na L4 przez trzy miesiące - po takich informacjach musiałam zaciskać zęby, żeby się w głos nie roześmiać. Pani, przeprowadzająca rozmowę patrzyła na mnie dziwnym wzrokiem - pewnie dlatego, że „na sobie” miałam więcej kasy niż ona miesięcznie widzi wpływu z pracy. Wysłałam CV tylko i wyłącznie dlatego, żeby upewnić się w tym, co mówią ludzi. Nigdy nie poszłabym tam do pracy. Zresztą moje CV zostało mocno „okrojone”. Nie widziałam powodu, aby posiadali o mnie wszystkie informacje. Wychodząc stamtąd miałam do końca dnia uśmiech na ustach; jak po kabarecie w Mrągowie :).

Nie pamietam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Ubezpieczonych coraz więcej a ludzi coraz mniej , każdy się zwalnia z takiej pracy . -wyzysk ludzi i mobbing Jedyny cel to odbierać i odbierać - manager potrafi tylko krzyczeć zamiast sam ruszyć tyłek i pomoc w odbieraniu telefonów .... Osoby przełożone uważają się za niewiadomo kogo potrafią tylko obgadać i nic poza tym .... Za błędy są obciążenia finansowe Śmieszne pieniądze się zarabia i jeszcze potrącają za błędy Wszyscy jesteśmy ludźmi przy takiej ilości pracy błędy się zdążają .... Ogólnie nie polecam

Masakra,, co tu się wyrabia. Managerowie cały czas obgadują pracowników, śmieją się z nich po kątach i udają że wszystkich lubią. Jedyny dział do jakiego nie można nic zarzuć do obrazówka gdzie manager sie nie wpieprza tam gdzie nie ma i robi swoje. Kazdy zyje swoimi prawami nie polecam. Na biznesowej najgorszy mobbing strach przechodzic obok menadzerek. Krolowa Daria ktora sie trzyma z lansiara chyba mysli ze tylko ona sie liczy i wszedzie ja widac. Tam sie nie da normalnie pracowac. Warunki slabe, atmosfera tragiczna i kasa marna.

@pracownik

Tak to prawda. Firma inwestuje w udogodnienia stawiajac maszyny z przekaskami i drogą kawą a nie potrafi zadbać o dobrą atmosfere. Managerowie chodzą i sie z tego smieją żadne skargi z naszej strony i kartki w pudełeczkach nic nie dadzą a więc pytamy się........ po co To wszystko? Prawda jest taka ze wszyscy szukaja pracy i jak tyylko znajda cos sensownego oprócz pracy w sklepie to uciekają i mają na to dobre powody. żenada

Praca wykonywana w tej firmie nie należy do najłatwiejszych - niemniej jednak jest ona bardzo stresująca, należy posiadać dużą wiedzę i czas szkolenie powinien być dłuższy. To chyba wszystko co można powiedzieć o samych obowiązkach, to co się dzieje w siedzie tej firmy to jakaś KATASTROFA! Konsultanci traktowani jak NIC. Managerowie nie wszyscy posiadają duże doświadczenie i wiedzę, a traktują Cię z góry za gorszego, śmieją się z Ciebie za plecami a co śmieszy nas sami gadają na siebie po kątach nawet w miejscu pracy.. tragedia.. Kierownictwo nic nie widzi, nikogo nic nie interesuje. Kierownik TCOP ma tylko ładny podpis w mailu bo nie widziałem żeby On coś tam robił.. Pani Kierownik gdy ma zły dzień potrafi przyjść i krzyczeć na całą sale w której pracujemy ( krzyczeć to delikatnie powidziane, bo i już klneła jak się Jej żywnie podoba). Atmosfera w pracy jest koszmarna, ludzie tam pracują bo nie mogą znaleźć innej pracy a potrzebują kasy - która tutaj też jest koszmarna. Wszyscy czekają na podwyżkę najniższej krajowej jak na mannę z nieba.. traktowanie nieludzkie.. nie polecam, cieszę się że odszedłem.

dh

i co ci ta podwyzka da ?? Zabiora ci z czego innego i sie wyrówna! żENADA ,po prostu ŻENADA

Pracownica z przed lat

Widzę odkąd już tam nie pracuje nic się nie zmieniło. Jeden wielki fausz i wyzysk. Nikomu nie polecam tej pracy po pierwsze niskie zarobki, mobbing, zła atmosfera, nie doceniają pracy człowieka.

Wiki

Nigdy nie wiadomo jaka wypłatę się dostanie. Liczysz po swojemu dostajesz o połowę mniej. Nie jest to nic dziwnego. Nikt nigdy powtarzam Nigdy nie pokazał prosto jak liczona jest premia dla konsultantów i dla specjalistów. Podejrzewam że nawet managerowie nie wiedzą jak się ją liczy. Nie polecam tej pracy oszukiwanie pracowników pod takim szyldem pracuje się w tej firmie. Połowa ludzi pracująca w firmie POLMED szuka pracy a druga połowa nic więcej nie umie. Zapraszam do pokazania swoim pracownikom systemu premii dokładnie z przeliczeniem na ilość zgłoszeń a nie powiedzenie tylko że premia jest. Nie polecam. Zapraszam do macdonald lub biedronki . Mają pakiety medyczne gdzie nie płacimy za wizytę a firma medyczna własnym pracownikom daje pakiety z dopłatami do usług. Tak właśnie was doceniają.

zdziwiony
@Wiki

Może zmieńcie pracę zamiast wiecznie narzekać? Jest tyle możliwości w zakresie zdobycia nowych uprawnień, wiedzy czy umiejętności praktycznie za darmo, kończących się certyfikatami i szansą zdobycia lepszej pracy, ale NIE - lepiej piszczeć, pluć sobie w brodę i narzekać na wszystko dookoła to wy jesteście w pewnym stopniu odpowiedzialni za tworzenie spirali narzekania, pracodawca sam w sobie aż taki zły nie jest. nie rozumiem was.

(usunięte przez administratora)pracowników pracują z firmą Syenergy nie wypłacają wynagrodzeń jedno wielkie oszustwo zarabiają na głupich ludziach (usunięte przez administratora) dalej nie otrzymałem wypłaty 6 mies sprawa była zgłoszona !!!!

Manager i atmosfera przez niego stwarzana w miejscu pracy jest bardzo ważna. Jak oceniasz tą atmosferę w obecnej pracy ?

reganam

Haaaaaaaaaalo, ale przeciez manager nie tworzy atmosfery, on ją u nas niszczy. No może poza facetami na stanowiskach managerskich, to jedyna grupa managerow którzy nie szukaja butów na allegro wtedy, kiedy potrzebna jest właśnie ta atmosfera :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polmed S.A.?

Astronauta

Atmosfera jak na księżycu (czyli jej nie ma ;-) )

@Astronauta

Chyba nie pracowałeś w firmie gdzie jest zła atmosfera - zastraszanie, terror, poniżanie. Atmosferę tworzą i szefowie, i pracownicy. Idealnie nie jest nigdzie. Ale szefowie POLMED to naprawdę duża kultura. Ale narzekający pracownicy niech zadają sobie pytanie jaką sami tworzą atmosferę pracy. Sobie i innym.

Astronauta

"Szefowie POLMED" - jeżeli do tego grona zaliczyć managerów, którzy zaczynają relację ze szkoleń słowami "ale się (usunięte przez administratora)" to nie chcę wiedzieć, jak przejawia się coś innego niż - cytat "duża kultura". Pozdrawiam cieplutko i życzę dobrego poczucia humoru (które jak widzę dopisuje!)

Były Pracownik

atmosfera zależy od humory począwszy od kierownika a kończywszy na menagerze. Tam jest totalna znieczulica jeśli chodzi o konsultanta, jesteś murzynem i nie masz nic do powiedzenia. Totalne dno jeśli chodzi o pracę, przełożonych a tym bardziej BEZNADZIEJNE ZAROBKI które nie są wypłacane na czas i NIGDY nie było tak żeby pensja się zgadzała, ZAWSZE jest za mało i ściemniają że wypłacą w przyszłym miesiącu - KŁAMSTWO! Brak socjala jak w innych szanujacych pracownika firmach. CIESZĘ SIĘ ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJĘ, TERAZ MAM PORÓWNANIE, SĄ FIRMY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA I SĄ TEŻ OBOZY. POLMED = (usunięte przez administratora).

Muszę zgodzić się z Tobą, że dobrze jest, kiedy kadra menedżerska nadaje kulturalny ton i wpływa pozytywnie na resztę zespołu. Cieszę się, że według Ciebie tak jest właśnie w POLMEDZIE. Szukają właśnie konsultantów: https://www.olx.pl/oferta/konsultant-telefoniczny-CID4-IDojwaS.html#af4443743a;promoted i ciekawa jestem, jak przedstawiać swoje cele, aby wypaść dobrze na rozmowie kwalifikacyjnej. Warto mówić o "celowaniu" w przyszłości w stanowisko menedżerskie?

Były Pracownik
@Ewa

Zdecydowanie odradzam. Tylko tak ładnie piszą w tym ogłoszeniu. Praca jest fatalna, atmosfera jeszcze gorsza. Szczerze mówiąc lepiej pracować w Biedronce bo tam wiesz na czym stoisz. Nie rób tego! Nie idź na infolinię... Szkoda Ciebie, Twojego zdrowia i czasu.

Rekruter
@Ewa

Stanowiskiem managera w większości mogą się pochwalić osoby bez szkoły, bez kursów czy dodatkowego wykształcenia. Jest kilka fajnych osób, managerów, na specjalistycznych działach. Pozostali wykazują się tylko umiejętnościami donoszenia, krzyku i wpasowania się w psychikę zarządzania na infolinii (czyt. Delegowania swoich obowiązków innym i siedzenia na allegro) Chyba że ogłoszą konkurs na managera, który i tak wygra ustawiony wcześniej faworyt ;-)

Pracownik...

Brak słów co tu się dzieje. Przełożeni to tylko od imprezy do imprezy i komentowanie kto co mówił, robił i ile wypił... Co za ludzie?! Brak pomocy ze strony menagera to normalka idę pytam o coś, a ona nie zna odpowiedzi i pyta swoich konsultantów... Serio to ma być moja osoba przełożona?! Szkolenia to jakaś pomyłka, zero profeski tylko wiocha i nabijanie się z rozmów innych konsultantów. Dobrze się zastanów jeśli chcesz tam pracować. Ja nie polecam, banda prostakow którzy trzymają palca w (usunięte przez administratora) żeby dostać premie.

Olka

Praca bardzo stresująca,wykorzystywanie ludzi, poniżanie jedyna manager spoko to Paulina i Danusia reszta WGL się tam nie nadaje A kierownictwo wyżej głowę ma już wiedzę. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) W STARGARDZIE .

Media
@Olka

Jeżeli nawet robi się błąd w mieście w którym się mieszka i pracuje to faktycznie dobrze że już z nami nie pracujesz. W ogóle sens, stylistyka pozostawia wiele do życzenia. Powodzenia w innym miejscu pracy. Oby nie w m.e.d.i.a markt tam idiotów też podobno nie przyjmują.

Paulinka
@Media

Ty też za mądra specjalnie nie jesteś. Skoro w jej wypowiedzi zostało coś usunięte to musiała napisać jakieś obraźliwe słowo.... Tępa dzido. A nie popełnić błąd w nazwie miasta. Z resztą wszędzie praca lepsza nawet w zabce byle nie z wami. Lizusy same, każdy na każdego gada a później wielkie przyjaciółki. Tam tylko zostają te osoby które nie mają szacunku do siebie, i zero planu na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki że może kiedyś w końcu doczekać ie się swoich podwyżek...

acx

Ilość > jakość. Pieniądze > szacunek i sprawiedliwość. Tak tylko można określić tę firmę. Brakuje autentycznych i profesjonalnych menagerów oraz pełnej wypłaty ;)

były p
@acx

doskonale, zwięźle i na temat ujęte!!

Jarosław
@były p

Widzę, że również zgadasz się z wypowiedzią, którą dodał użytkownik @acx. Mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w tej firmie? Nie ukrywam, że dla mnie na chwilę obecną jest ona, mało zrozumiała, dlatego liczę na Twoje uzasadnienie.

Porażka, co to za miejsce!! Szkoleniowcy... Nie to nie tu, te dziewczyny gadają od rzeczy. Same mają problem z wymową a mi zwracają uwagę. Menager to za duże słowo, tam są pionki którzy za kasę zrobią wszystko. Tańczą jak im kierownik karze. Naliczanie premii.. To dopiero śmiech na sali. Za dużo odebrałeś, zbyt wiele wyszło ci do zapłaty to zaraz podkręcą tak limit że nikt nic nie dostanie. Tak, taka jest prawda o naliczaniu zlecenia. Twojej kasy na którą ciężko pracujesz i gadasz z debilami przez telefon. Menager ma za dużo reklamacji to dzwoni i robi z siebie glupka przed pacjentem aby tylko zrezygnował z reklamacji bo nie dostanie kasy, kasa zależy ile masz reklamacji i czy obnizasz koszta czy też nie. Bo najlepiej gdyby klient płacil i nic nie wymagał, a jak już coś chce to dajmy mu najtańszą placówkę bo szkoda kasy. Taka to polityka polmedu. Zero szacunku do drugiej osoby. Menager chodzi i krzyczy, wrzeszczy że go słychać w słuchawce a jak już się wykrzyczy to siedzi na allegro, fb i innych pierdolach. Twoja pensja w tej firmie nigdy nie będzie się zgadzać, za każdym razem dostajesz za mało wypłaty bo ktoś gdzieś czegoś nie dodał, zapomniał przeoczyl... Tylko tak gadają, robią to specjalnie bo może akurat zapomnisz i już kilka złotych maja dla siebie. Każdy normalny szanujący się człowiek już tam nie pracuje bo to co się tam dzieje to powinno być w tv!!

konsultant

to ciekawe, że wymagasz szacunku a nazywasz pacjentów debilami. To dużo mówi o podejściu do pracy...

GalAnonim

Wrażenie są różne. Praca sama w sobie średnia. Nie z pasją. Pracujesz bo musisz. Ale to co się dzieję.. Anonimowe ankiety? ha ha ha. brak pytań otwartych?? brak nazwisk menedzerow?? strach?? a no strach bo polała by sie fala hejtów i płacz i użalanie się nad nimi BO PRZECIEŻ ONI SĄ TACY DOBRZY! No proszę Was...... szkoleniowcy? nikt chyba nie kontroluje ich wewnetrznie jak te szkolenia wygladaja, kierownika na szkoleniu nie widzialam wiec nie wiem czy on zdaje sobie sprawe z jakosci KTORA PODOBNO JEST TAKA WAZNA . Sprzedaz w firmie? Prosze bardzo, przyjaciolka szefowej lat 23. mozna? mozna. Brak dobrej duszy tutaj ktora na prawde interesowałaby sie losem konsultantów a nie tylko swoim. podwyżki? owszem, w styczniu podniesie sie najnizsza krajjowa ;-)

PS Ja będąc po szkoleniach Arterii, jednych z najlepszych w Polsce centrach telefonicznych, zostałem odrzucony z powody takiego, że nikt mi nie wytłumaczył na czym polega wewnętrzny program Polmedu. Każdy ma się sam domyślać, (usunięte przez administratora) a ja obleciałem największe call-center w Warszawie z dobrymi wynikami.

zorba

Taka jest ona profesjonalna, że puszcza na szkoleniu rozmowę, chłopak się przedstawia, imię, nazwisko, rozmawia, po czym ta pani mówi: ten chłopak chlał, przychodził pijany do pracy i go wywaliliśmy. Przy czym każdy słyszał jego dane personalne. Taki profesjonalizm.

Co wy gadacie?! Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia wszystko sobie można wytłumaczyć. Po co są siane plotki wyssane z palca. A każdy może mieć gorszy dzień. Zazdrość ludzka nie zna granic. Wszyscy mądrzy w internecie.

lenka97
@.

czyżby sama P. (usunięte przez administratora)głos zabrała? Wszak nikt inny nie był by w stanie o tej osobie miłego słowa powiedzieć, a tym bardziej stanąc w jej obronie.. Był tu ostatnio post z nazwiskiem, ale widać ktoś go zgłosił. Ktoś, kogo strach obleciał...

....
@lenka97

Przez internet każdy może być cwany . Jak jesteś taki wygadany tutaj to proszę o kontakt (usunięte przez administratora). Zobaczymy co masz do powiedzenia w cztery oczy !!!

§
@lenka97

Droga osobo, która sieje ferment... Normalni ludzie, którzy chcą uczciwe pracować nie wchodzą na tego typu strony. Jeśli były zastrzeżenia do czyjej kolwiek pracy, to trzeba było to zgłosić, a nie ogłaszać na stronach internetowych. Reasumując chojrak w necie, (usunięte przez administratora)w świecie ????

Człowiek człowiekowi wilkiem.. Dajcie dziewczynie spokój, robi kawał dobrej roboty - której żadne z Was od tak by nie ogarneło.. pozdrawiam

Syla

(usunięte przez administratora)bardzo dobrze że już tam nie pracuję za takie grosze A wymaga się że szkoda gadać...

Jarosław
@Syla

Możesz sprecyzować swój wpis pod względem poziomu wynagrodzenia, który oferuje firma Polmed? Oceniasz zarobki jako nieatrakcyjne, dlatego chciałbym zweryfikować, jak one dokładnie wyglądają. Mógłbyś to dla mnie zrobić i odpowiedzieć na moje pytanie? Będę wdzięczny.

OBECNA

Do czego to doszlo ze osoby ktore nie sa zadnym autorytetem zostaja managerami. Zastanawia mnie fakt na jakiej podstawie nasi pracownicy dostaja awans? Bo duzo gadaja? Bo sa glosni? Bo kabluja? Praca aktualnie zostala moja przejsciowa praca modle sie o w miare szybkie znalezienie czegos innego to nie jest praca na stale w ktorej doczekacie sie emerytury. Drogie Kierownictwo zmiany w cale nie ida w dobra strone tracicie wszystko co najlepsze.......

Zostaw merytoryczną opinię o Polmed S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Polmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Polmed S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmed S.A.
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Polmed S.A.