Opinie o Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Pelplin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Pelplin

Weronika

To zaczyna robić się no nie mam słów. Ile można dzwonić i za każdym razem nic . To kpiny

@Weronika

Rejestracja jest ok ,Próbując kilka razy można się dodzwonić, ale do określonej godziny wizyty w poniedziałki należy doliczyć jeszcze około 1,5 godziny opóznienia .P. doktor przyjmuje każdego pacjenta ok 20- 30 minut i to nie zależnie czy przyszedł tylko po receptę czy skierowanie .Na tej wizycie czułem się jak na przesłuchaniu .Po wejściu usłyszałem " nazwisko i proszę siadać" Krzesło dla pacjenta stoi przy samej ścianie jak najdalej od p. doktor, która w ogromnej przyłbicy jak w kasku przyjmuje pacjenta siedząc schowana za ogromnym monitorem. Odpowiadałem na zadawane pytania nie widząc p. doktor, bez kontaktu wzrokowego patrząc na tylnią część monitora. Suche ,konkretne pytania i odpowiedzi ,bez kontaktu wzrokowego z pacjentem. Gdybym nie wstał, to pewnie p. dr nie wiedziałaby jak wygląda pacjent, bo słyszałaby tylko jego głos.

Edyta
@pacjentka

To słabo. Ciekawe jak to wygląda teraz? Obostrzenia już zdjęte, ale wiadomo ośrodek zdrowia i tak może mieć jakieś swoje zasady bezpieczeństwa. Może chociaż już da się normalnie porozmawiać z Panią doktor?

@Weronika

Panie q rejestracji tragedia chamskie opryskliwe bezczelne ....jeżeli chodzi o rejestrację przez telefon szczególnie młoda xzarna

Julia
@Kasia

A co ona przez ten telefon takiego Ci odwaliła, że tak twierdzisz?

@Kasia

Panie w rejestracji uprzejme, pomocne i nigdy nie spotkałam się z negatywnym zachowaniem. To nieprawda co piszą inni negatywnie o tych paniach

@Edyta

Ta p .doktor ,która przyjmowała pacjentów z tą wielką przyłbicą na głowie już nie pracuje

Urszula
@pacjentka

A wiesz z jakiego powodu już nie pracuje?

Kasia Nowy wpis
@Weronika

Rejestracjs przez tel wygląda następująco nie ma ....już nie ma proszę rano dzwonić...dzwonisz 3 po 8 smej słyszysz nie ma miejsc ...Panie zmanierowane niemiłe z łaską odpowiadają odkładają tel beż słowa dowidzenia rezygnuje z usług tego ośrodka

Jola Nowy wpis
@Weronika

Kobiety pracujące w rejestracji poniżej krytyki ....bezczelne niesamowicie, odkładają tel w trakcie rozmowy ...krzyczą na pacjenta co niektóre ....o co chodzi w tej przychodni zenada

AN NA Nowy wpis

Panie doktorze Burakowski, rozumiem ze nazwisko zobowiązuje, ale Pana zachowanie jest gorsze niż na buraka przystało. Życzę, aby w przyszłości odmówiono Panu pomocy, tak jak Pan odmówił mi jej dzisiaj. Z biegiem czasu widać spadek jakosci usług świadczonych przez Pelplińskie Centrum. Brak zaangażowania ze strony pracowników a przede wszystkim lekarzy (chyba z przypadku). Nie polecam!

Niezadowolona Nowy wpis

Odradzam wizytę u Pani Iwony Zamorskiej-Kozłowskiej. To osoba niekulturalna i nieprofesjonalna, z brakiem szacunku dla osób starszych! Jeśli to taki problem przyjąć pacjenta jak należy, to proszę zrezygnować. Więcej Pani narobiła szkód niż pożytku po tej wizycie. Wstyd.

Pacjentka

Do tego ośrodka należę od samego początku i zapisana jestem do dr. Zielińskiego ale byłam pacjentka innych lekarzy pracujących w tym ośrodku i do żadnego z nich nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz odwrotnie każdy jest miły poświęci tyle czasu ile jest to potrzebne i wysłucha , zbada ... A jeżeli chodzi o dr. Zielińskiego to nigdy nie ma czasu , stała liczba pacjetów do przyjęcia czyli 60 .... żadnej prywatności bo rozmawia tak głośno że ci co siedzą przed gabinetem wszystko słyszą a gdy wychodzi z gabinetu i zauważy kogoś i coś mu nie pasuje to mówi co chce - byłam świadkiem takiego zachowania i bardzo mi się to nie podobało bo były to odzywki jak do dziecka z przedszkola i to nie jest tylko moja opinia .

@Pacjentka

Ma pani racje wszystko byłoby ok, ale te głośne rozmowy w gabinecie strasznie stresują wiedząc ,że inni pacjenci wszystko słyszą ,równie dobrze mógłby przyjmować na korytarzu -efekt ten sam. W gabinecie czuję presję uciekającego czasu poświęconego pacjentowi ,mam wrażenie ,że szybko, szybko i zapominam lub nie mam już odwagi przekazać to co mnie jeszcze dręczy. Faktycznie przy każdej wizycie słyszę że limit to 60 osób i jeszcze te recepty i jaki jest on zmęczony.

@Pacjentka

Spotkałam się z podobnym zachowaniem, podczas każdej wizyty słyszałam ,że jest taki zmęczony bo codziennie przyjmuje po 60 pacjentów ,a na koniec wizyty wstawał i otwierał drzwi żeby szybciej wyjść z pokoju.

Brałeś udział w rekrutacji do Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
PacjentKa centrum.

WielkA reklama i nic po za tym.rejestracja nie kompetentna.lekarze rodzinni tylko do wpisania leków na przedłużenie. Od siebie nic.dwóch endrokrynologow przyjmuje ale żaden nie skonsultuj się jak specjalista bo oni przyjmują w tym ośrodku jako lekarz ogólny i za to ma zapłacone a za poradę specjalisty (endokrynolog) nfz nie zapłaci. Przynajmniej szczera wypowiedź. Żałuję że się przepisałam do tej "super"przychodni.

Pacjęt lepiej zoriętowany
@PacjentKa centrum.

Myślę, że Pani zażalenia powinny być kierowane do NFZ. W przychodni jest dwoje specjalistów endokrynologów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz kilku specjalistów w innych dziedzinach. Pracują jako lekarze pierwszego kontaktu tylko dla tego że NFZ od 2017 nie stworzył możliwości uruchomienia specjalizacji dla nowo powstałych przychodni. I to dla tego nie może Pani zarejestrować się do specjalisty. Ale lekarz u którego miała Pani wizytę przecież nie stracił swojej wiedzy tylko dla tego że nie może wypisać Pani badań jako specjalista. Więcej rozsądku i wiedzy

n-l
@Pacjęt lepiej zoriętowany

Proszę powtórzyć poprawną pisownię piszemy PACJENT,ZORIENTOWANY

pacjentka

Bardzo miła obsługa pacjenta .Pani z rejestracji cierpliwie odbierała moje telefony w sprawie umówienia się na wizytę do lekarza Dr ,Zieliński bardzo miły i pomocny jako lekarz. Polecam

Mariusz
@pacjentka

Dobrze wiedzieć, że w tym Centrum Zdrowia można spotkać miłą obsługę pacjenta. Tak w ogóle jestem ciekawa, jak to się w ogóle stało, że trafiłaś akurat do tego lekarza? Czy było to z polecenia znajomych? Bardzo Cię proszę o to, abyś to napisał. Będzie mi miło tego właśnie się dowiedzieć.

@Mariusz

Trafiłam do p.dr z przypadku , bo akurat przyjmował w ten dzień .Dr.Zieliński lubi punktualność ,konkretne wypowiedzi, jeżeli nie podobają mu się wyniki mojego podopiecznego którego nie ma ze mną na wizycie, to prosi o przywiezienie go ,aby mógł go zbadać Polecam

Daria

Szkoda, że na forum dla pracowników zabrakło opinii o pracy a mam zamiar złożyć cv

Zostaw merytoryczną opinię o Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - Pelplin

• Jak się pracuje w Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
  • Biskupa Dominika 11
    83-130 Pelplin

Pelplińskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.