Opinie o Jakub Jamróz w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jakub Jamróz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jakub Jamróz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Jamróz w Złotoryja

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
PY Nowy wpis
Inne

Z danych, dostępnych w e-krs wychodzi na to, że praktyka psychiatryczna funkcjonuje nieprzerwanie od 2012 r. Pisano jednak na forum o trudnościach w kontakcie z Panem doktorem. Wiecie, czy nie przydałaby mu się osoba do obierania telefonów i umawianie wizyt pacjentów? Może ma za dużo obowiązków, by robić to samemu? Teraz tylko pozostaje kwestia, czy byłaby to praca na UoP i cały etat i za jaką pensję? Piszcie proszę.

Mateusz Nowy wpis
Inne

Można wiedzieć co dzieje się z doktorem Jakubem nie można się z nim skontaktować???

Była pacjentka -; załamana Nowy wpis
@Mateusz

Też się zastanawiam , co się stało z tak dobrze zapowiadającym się lekarzem. Jeszcze jak przyjmował w Profilu w Żaganiu ,aż nie wierzyłam ,że w końcu trafiłam na super lekarza, który wysłucha , nie zbagatelizuje problemu , poświęci pacjentowi czas . Moja radość ,że nareszcie są szanse na lepsze życie szybko minęła . Lekarz się spóźniał ,albo w ogóle nie przyjeżdżał . Telefon pod który można było pisać / dzwonić w razie gdyby działo się coś bardzo złego wyłączony ( chodzi o na prawdę podbramkowe sytuację , nie wydzwaniać po godzinach pracy z jakąś bzdurą ) . Zostawił nas pacjentów na lodzie . Byłam 2 razy prywatnie w Żaganiu , ale nawet te wizyty były albo spóźnione , załatwiane szybko , typowo jak Ci wszyscy psychiatrzy w naszym rejonie . Rutyna tak szybko by wzięła górę ? . Nie wiem , nie podobało mi się ani tłumaczenie ( w Profilu ŻAGAŃSKIM) , bo nie trzymało się kupy to co mówił a jak się zachowywał. Teraz też telefon ciągle wyłączony ( ten który jest podany jako - telefon w sprawie rejestracji ) . Jestem załamana , W Profilu Żarskim też bez zmian - ciągle ci sami ,którzy pracują tam za kare chyba . Do tego traktowanie pacjenta z góry , jakby nie wiadomo kim byli . Z lekarzem J.Jamroz na pewno coś się dzieje nie tak , ale skoro sobie nie radzi , powinien uprzedzić pacjentów wcześniej , dać recepty na odpowiednio długi czas i przestać tak traktować pacjentów - dokładnie jak zło konieczne

Agata Nowy wpis
Inne

Uważam ze każdy powinien znaleźć lekarza który pasuje do niego. Mi z Panem pracuje się świetnie

Nie ważny

(usunięte przez administratora) był super lekarzem , teraz to zwykły (usunięte przez administratora) i pacjentow ( notoryczne spóźnienia albo nie przyjeżdżał w ogole na dyzur ) .

Nie ważny pacjent
@Nie ważny

Muszę przyznać rację, kiedyś był to lekarz z pasją, teraz? ... Unika pacjentów jak ognia. Szkoda, bo zapowiadał się na super lekarza, ale wyszło jak zwykle...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jakub Jamróz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy FRYZJER/KA
GLYNT POLSKA
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Jamróz - Złotoryja

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Jakub Jamróz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Brzozowa 18
    59-500 Złotoryja
  • NIP: 7471819973 REGON: 022017271

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188