Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

elforafo

cos wiadomo od kiedy przerwa świąteczna i po ile dawać bedą na świeta ?

@elforafo

Od 20.12 jest przygotowanie do inwentury, więc pewno większość działów częściowo będzie miała wolne. Inwentura jest 27-30.12, ale raczej szybciej się skończy. W każdym razie pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem ma być przestój produkcji (chociaż obstawiam, że niektóre maszyny i tak będą pracować). Ile na Święta ciężko mi powiedzieć, bo jeszcze nic nie wywiesili, a żadnych plotek nie słyszałem.

pal wiecej ....

Zakaz palenia znów ogłoszenie HA HA HA HA

Poznań

Wiem, że to o Stomilu w Nekli, ale czy ktoś wie, jak wygląda praca i zarobki w Stmil Poznań na produkcji? Nie mają tu żadnej opini...

tom
@Poznań

ok

Piątka nastolatków staje przed

Nieh zarząd sie cieszy ,że wogóle ktoś im tam jeszcze robi !:P:) - bo jak tak dalej pójdzie to nikogo (nawet ruska) tam nie będzie! i co wtedy?! Tam mało kto normalny pracuje , a im dłużej sie robi tym bardziej spada w othłań ! Po prostu człek tam głupieje - nie ważne na jakm stanowisku robisz- z roku na rok coraz głupszy jesteś!

@Piątka nastolatków staje przed

dlaczego obrażasz normalnych i dobrze pracujących ludzi. skoro pracujesz w alligatorze to też taki jesteś lub taka?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
elforafo

a taki jeden PIĄTEK boi się chodzić w piątki do pracy :D BŁAZEN HAHAHAHHAHAHA

nik

JJ z kim chodzi?

film zaczyna się od sekretnego

Ten szwab tomas jeszcze chodzi z madzią ?

kika
@film zaczyna się od sekretnego

chyba leży..

kurs cukierniczy

sporo osób tak pisze- a tak naprawde stomil uratował im życie ,bo gdzie tacy jak oni by poszli?! - no gdzie?!- już zewsząd dawno by ci ludzie wylecieli!- a tak korzyść podwójna - obibocy mająrobote, a zakład ma roboli! - i cyrk jedzie!:)!!!!!

do poprawki

kasa mała i nie stabilna grupowy akord nikt nie pracuje na siebie warunki takie ze ludzie chorują straszliwy hałas i śmierdzące zadymione powietrze maszyny stare się psuja i brak ludzi i części do napraw podejście góry do ludzi ciągle cos jest pilne nikt nie potrafi tego dobrze ustawić brak nowych fachmanów tylko ukr i z łapanki ciągle selekcje braków kolesie szwagry ziecie itd..

Stanowisko: Tokarz w metalu .

Stanowisko: Tokarz w metalu . . Nazwa zawodu: Tokarz w metalu Kod zawodu: 722314 Miejsce pracy: Nekla, powiat wrzesiński, gmina Nekla, woj. WIELKOPOLSKIE Ilość miejsc: 2 Zakres obowiązków: - obsługa automatów tokarskich. Wykształcenie: wykształcenie zawodowe kierunkowe lub chęć odbycia szkolenia, Wymagane doświadczenie: nie Uprawnienia: Brak Umiejętności i doświadczenie: umiejętność pracy w zespole. Wynagrodzenie: 2300.00 - 3000.00 PLN System wynagrodzenia: Akordowy Warunki pracy Data rozpoczęcia pracy: Miejsce pracy: 62-33 Nekla (gm. Nekla, woj. WIELKOPOLSKIE) ul.Gnieźnieńska 6 System wynagrodzenia: Akordowy Wynagrodzenie brutto: 2300.00 - 3000.00 PLN Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny Wymiar etatu: w pełnym wymiarze Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: trzy zmiany Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE

Witam. Pojawilo sie ogloszenie na kierownika wydzialu produkcji. Moze cos wiecej o tej ofercie powiecie? Czesto zmieniaja sie kierownicy? Ilu ich jest i jak z zarobkami?

Rafaello

Cóż od początku roku odeszło już czterech. Jeden emeryt a reszta młodzi ludzie długo nie popracowali jak zobaczyli co i jak tu się dzieje.

@Rafaello

Poprzedni kierownik tuż przed końcem próbnej umowy poszedł na L4 i już nie wrocił. Nie dziwie mu się...

"bilety na chuja z gazety"

Stomil jest jak rozgwiazda ze spangeboba -Czy są jeszcze "bilety na (usunięte przez administratora) z gazety"?

po prostu gimela made in nekla

po prostu gimela made in nekla (sry- germany)!:)

pozdrawiam tych normalnych w s

pozdrawiam tych normalnych w stomilu

Powiem tak po : 1. Każdy uważa

Powiem tak po : 1. Każdy uważa się za karownika dyryguje ludźmi 2. Kierownik ogląda dużo filmów science fiction i próbuje je wprawić w życie we firmie 3. Wykorzystują ludzi całkowicie żeby mieć premie !!! A my i Tak [usunięte przez moderatora] z tego wszystkiego mamy 4. Ludzie są fałszywi !!

azdami to masakra - ponad pół

Wiadomo coś od kiedy autobusy będą płatne ? Ale z tymi dojazdami to masakra - ponad pół godziny autobus jedzie, a jeszcze na przystanek trza zajść i poczekać !:(:):P- spowrotem to samo :( - nic co darmowe nie jest dobre :P:)

PO podwyżkach i stomilowcy zam

PO podwyżkach i stomilowcy zamilkli. No i dobrze. Tak to powinno być w szanującej się firmie.

Bardzo dobra firm . Zarobki ba

Bardzo dobra firm . Zarobki bardzo dobre.Jestem z wrześni i dojezdzam autobusem .I nie narzekam .Pracuje na magazynie.Do góry.Razem z żona dojezdrzamy.Praktycznie wogóle sie nie narobie.żona też.

Hej wy tam w Nekli bierzcie si

Hej wy tam w Nekli bierzcie się do roboty a nie wypisujcie głupot !!!

Pracuje do góry na gumkach . J

Pracuje do góry na gumkach . Jest rewelacja. Pensja bardzo wysoka.

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil