Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Dział ciśnieniowy

Dziękuję za odpowiedź. Z bólem muszę stwierdzić że zostałem okłamany i nie tylko ja ale także cześć osób które uczestniczyły na spotkaniu. Dlaczego prezes tej firmy mówił o wyjazdach i to licznych do Anglii,Szwecji czy też Niemiec. Po co tak kłamać?

plamka

Najporządniejsza FIRMA na ówczesne czasy tylko pozazdrościć

mrau

może trochę o dziale SA (AKPiA, elektryczny) gdzie można przyjść (usunięte przez administratora) pracy bez konsekwencji jeśli się śmierdzi na tyle że każdy boi się do ciebie zbliżyć. W ogóle najlepsza opcją jest bycie synem mistrza, instruktora(kwestia bycia instruktorem od niczego też jest ciekawa) i w czasie pracy można spokojnie zająć się łowieniem ryb na komputerze ale przecież powszechnie wiadomo że w firmie nie ma powiązań rodzinnych(haaaa) Jest jeszcze kwestia dyżurów domowych która bardzo uwiera pracujących w tym dziale alkoholików, którym trudno się dziwić, cały tydzień 7 dni 168 godzin pod telefonem w pełnej gotowości nie ważne czy świeci słońce, pada deszcz, PIS czy PO, pod telefonem gotowy aby ratować świat za UWAGA 160 zł! … za cały tydzień noszenia telefonu przy (usunięte przez administratora) i bycie na każdy gwizdek. Oczywiście zarząd nie widzi żadnego problemu w dyżurach 24/7 domowych bo przecież to jest normalne w tym zawodzie i płacą za to pracownikowi ale o dziwo nikt dobrowolnie nie chce takiego dyżuru... Kolejną bardzo śmieszną kwestią jest podział stawek na grupy i sposób awansu miedzy nimi za zdanie egzaminu szkoły monterskiej ... nie ważne czy przyjdziesz do pracy i masz wszystko w du^&* czy też zapi%^$# i np. prowadzisz remonty w jakiejś działce i tak nikt na to nie zwróci uwagi i dalej będziesz tyrać za ~2000zl jeśli nie zdasz egzaminu z zagadnień o których nie masz pojęcia. A jeśli chodzi o pensje to tak jak juz przedmówcy pisali przepracuje się tylko dni czarne (bez weekendow świat itd.) to zarobi się mniej niż Pani w biedronce. Wiadomo że jeśli zamiast ~160H pracy miesięcznie przepracuje się ~248 i weźmie się miesiąc na smyczy(dyżur telefoniczny) to wtedy już się zarobi na waciki ale myślę że wtedy nawet czarny jest biały przy pracownikach, a prezes przyjdzie i powie że średnia zarobów w dziale rośnie ale ma w(usunięte przez administratora) ze wszyscy robią coraz więcej weekendów bo wszystko drożeje … po za miedzia na olnecie

xyz
@mrau

Jak ci żle palancie to się zwolnij!!

mrau
@xyz

xyz - racja, palantów w tej firmie jest dużo ale łowienie ryb nie wymaga zbyt wysokiego poziomu iq Na początku mojej wypowiedzi oczywiście chodziło fakt przyjścia do pracy pod wpływem alkoholu, jak nie przez mistrza to przez wybitnych fachowców których firma przejęła od edfu i jak wiadomo w tej firmie są równi i równiejsi.

Dział ciśnieniowy

Witam wszystkich tu zgromadzonych i przeglądających :) Chciałbym zadać pytanie, mam nadzieję że znajduje się tu osoba z kadr bądź innego stanowiska biurowego, która mi odpowie. Dlaczego nie ma żadnych wyjazdów zagranicznych w tejże firmie "Doosan" ?

ZARZĄDca
@Dział ciśnieniowy

Odpowiedź jest prosta. Zarządowi owej firmy się to nie opłaca. Z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru pisać dlaczego przeliczanie stawki firmy z PLN na EURO jest błędnym myśleniem jeżeli Ci już szanowny kolego przyszło to do głowy oraz nie zamierzam tłumaczyć całego schematu budżetowego firmy. Firma nastawiła się na prace w Polsce i świadczenie usług na terytorium RP. Wyjazdy które dotychczas były. Niestety, ale muszę to stwierdzić były tylko z przypadku a nie z chęci Zarządu do otwarcia się na rynki międzynarodowe. Trzeba zdać sobie sprawę jakie ryzyko niesie ze sobą podjęcie kontraktu poza granicami RP. W tej firmie nie ma reguły czy kontrakt polski czy zagraniczny każdy może być stratny lub zyskowny. Bardziej zyskowniejsze dla firmy są prace realizowane na terytorium RP w obrębie oddziałów regionalnych i to jeszcze nie zawsze. Firma zna lepiej rynek polski niż zagraniczny na którym ma większe pole manewru oraz zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wygrania przetargu niż po za granicami Polski. Inną kwestią jest polityka firmy Doosan, która przekierowała się w stronę remontów i prac serwisowych w znanych nam lokalizacjach. Takie rzeczy spadają na nas (kadrę) odgórnie. I wierz mi. Nikt i nic tego nie zmieni. Pracujemy w Polsce i z tego żyjemy a jak każdy ma to każdy dobrze wie. Podsumowując wyjazdy, rezultat jest prosty na takim wyjeździe, gdziekolwiek by to nie było. Zarobisz Ty a nie firma, która po Twoim powrocie z zagranicy będzie Cię zatrudniać na polskiej stawce a przecież płacić trzeba z czegoś. Kontrakty stratne (nierentowne) się tutaj nie podobają i nie o to w tym wszystkim chodzi żeby wpakować ludzi w samochody gdzieś tam do Niemiec czy Belgi i niczym się nie przejmować bo płacą w walucie EURO. Chcesz jechać za granice i zarobić? Nie ma przeszkód. Ale nie z tej firmy. Najprostszą drogą do wyjazdu jest zmiana pracodawcy. Myślę, że to co napisałem jest w miarę przejrzyste.

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

JozRybnika

Ludzie dajcie na luzu, na pewno znacie inne firmy pracujące w energetyce, złożyć podanie cv i po problemie.

Napiszę wam całą prawdę!

Cala gora wie o przekretach w tej firmie! szkola monterska? to juz naprawde kpina pracownik ktory pracuje w firmie juz ponad 5 lat nie zostaje dopuszczony do szkolenia bo "dzienniczek ucznia" niewypelniony a przychodzi swiezy pracownik pracuje rok i on wskakuje odrazu na montera kategorii 3 i co najlepsze zdaje go. Jak by mogl to by przelozonemu do zada wlazl niech go jeszcze wozi dziennie do domu albo krzeslo czysci przed kazda szychta wlazodup on nawet sam by pracowal 24h na dobe i zbieral laury! Tyle na temat tej firmy nie jest tam zle naprawde! ale moglaby sie tym gora bardziej interesowac...

bolek

Tak dumny dzięki swoim umiejętnościom w wiedzy zdechnie za parę miesięcy z głodu.

nie świeżak

Jeżeli jestes statystą czyt. rodzina majstra, kierownika czy dyrektora jak 80% jakiegokolwiek działu to nie masz powodow do zmartwien, oczywiscie oprocz jednego-czy bateria w twoim smartfonie wytrzyma 8 godzin

były z Doosana

Wszystkim pracownikom firmy Doosan Babcock życzę najlepszego w Nowym Roku i konfidentom też

Należy ujawnić nazwisko choćby dla przykładu

Żeby nie było wątpliwości do kogo jest to skierowane , ttoott.

belkot

strasznie zafalszowana firma. kapowanie jeden przez drugiego. dupolizostwo -> tak zdobywasz zaufanie u przelozonego (kapowaniem). jak jesteś donosicielem i jakims trafem trafisz do grona dupilozow (to bardzo hermetycne grono)to jak juz bedzie po wkupieniu za i-X lat sluzby... to ideala firma dla ciebie konfidencie :) najlepiej miec juz wczesniej doswiadczenie w policji jak np kolega apstynent spoczynkowy Pan szorstki :p

ttoott

największa poraża to w dziale ciśnieniowym tj SW (chyba tz. służba więzienna), powinni to zamknąć za te przekręty chociażby np. z godzinami syna pseudo majstra po zawalach!! kierownik działu też du..pPa i przekupczyk, kombinator tylko broni jak najdłużej stanowiska bo ma ciepły kuR...dołek na jawoRznie z ciepłą rudą seksretarką na czele i s(z)uRmi_k a..m..i 2x jako pRzyd_-..._pasami (wiadomo o kogo chodzi)!!! ludźmi handlują i rzucają jak mięsem... 0-ziro poszanowania. byle by po wykonanej robocie pozbyć się problemu z zatrudnieniem i ich wyjebać jak najdelej choćby z ukraińcami... kto ma zarobić to zarobi a kto ma zapied...ć to zapeier....lalala i tak zostanie... do rozje...nia dzi.._Łu nie wspominam o kombinacjach z delegacjami i kilometrówką dla "wybrańców" (chociażby z Tychów i Jaworzna) a ci pseudo brygadziści i nowi brodaci "majstrowie" buaahahaha...... śmiech na sali.. a tu echo.. ( - ) echa ni ma... dobrze że "PANA" DYR...ORAORAORA zdegradowali bo to była w ogóle porażka i przekręt w jednym..............J.R. 8[ strach na to patrzeć co dalej z DU SAM ŁEJ - Ma. W. ni ma i ni ma DU SAM ŁEJA, mam wrażenie że ona jedyna w to wierzyła (nawiana) bo MaRgaRet S. ma na to wyje///ne... mój du sam lej dobiega końca :P Hadżime Uczi :)

@ttoott

Tchórzu - łatwo jest wylewać pomyje na czyjaś głowę ???!!! ALe chyba wiem kim jesteś, nawet nie zdajesz sobie sprawy co Cię zdradziło !!

ttoott

Franek

APSIK- i dodaj jeszcze jedno najlepiej za darmo

Olo

USRTEL albo jesteś głupi albo głupiego udajesz

ożarow

Popieram od,,,,bał z tą kasą dla ludzi na świeta 200 a ile maja darmozjady w biurach ciekawe? Bedziemy sie zwalniać konkurecja daje lepsze warunki !! A o grupy prosisz sie jak pies :-) debilne zdawanie ludzie tu maja 3 grupe a nie potrafią nic totalnie zero!!! Doosan co to jest haha

Rybnik

Do prezesa wsadz sobie w dupe grosze 200 zł na co dajesz ludzią ? Za caly rok (usunięte przez administratora)na odpoczynek śmiech!!! A teraz idą Świeta a ty też dajesz po 200 dziadu jaka tu jest logika za to mamy rodzinie świeta zrobić?(usunięte przez administratora) obyś miał świeta zjebane tak ludzi wyr,,,uchać !!i teraz bedzie jaka nagroda taka praca koniec od nowego roku bede robić tak by palcem nie rudpszyć nic!!!

teżRybnik
@Rybnik

Ciekawe rzeczy piszesz. Dostałeś 200 do urlopu i 200 na święta? Przecież te kwoty są uzależnione od dochodów. Skoro jesteś w tej grupie to masz co najmniej 2500 netto miesięcznie na głowę w rodzinie. Policzmy - ty plus żona plus dzieciak - wychodzi 7500 miesięcznie na koncie. Faktycznie, za 7 i pół tysiaka nie da się urządzić świąt...

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.