Doosan Babcock Energy Polska

Rybnik

Opinie o Doosan Babcock Energy Polska

23e4r

ej no ale przeciez to wcale nie sa az tak duze wymagania powiem Ci @mini..jednak na takiego operaotea takze trzeba miec odpwiednie kwalifiakcje do pracy :)

dodo

Większość osób które już nie pracują w Doosanie było niewygodnych dla poszczególnych osób. Jeżeli ktoś nie pasował to się go wywalało za zgodą prezesa.Na szczęście większość poszukała sobie lepszej i godniejszej pracy. Tak więc spokojnie.Jeżeli zostaniesz zwolniony z tej firmy to tylko na plus w Twoim życiu i się Gorzej niż tam, być już nie może!!!

Adam Z.

Zamierzam podjąć prace w Doosan Babcock Energy Polska jako inżynier na jakie zarobki moge liczy?

Zostaw opinię o Doosan Babcock Energy Polska - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doosan Babcock Energy Polska