Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Kierownik

Dziękujemy za pozdrowienia i również pozdrawiamy

koleś

To było do przewidzenia, jeszcze nie tak dawno słyszałem że dział SW się rozwija i ma się dobrze

realista

Przenieś się do ZRE!!!

były doosan obecny zre
@realista

Nie! tylko nie to, tu dopiero Cyrk!

Szkoda gadać!!!

Po co asystenci sa potrzebni? Moze doktorow jeszcze zatrudnia....

Bzyk

A co "Optymista" bronisz takich ludzi bo sie na nich wybiles! haha

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

Olo

Po tych wpisach widać że firma Doosan przechodzi jakiś kryzys

optymista

A więc działaj kanalio!!!

podwładny

Oszust zabolało?

bazior

Prawda boli Hodzony ?

xxx

Pracuje w tej firmie już ponad 10 lat i dużo już tu widziałem. Widziałem jak lata temu prawie rozleciał się dział armatury potem przyszło kilku perspektywicznych pracowników, jeden z nich jest teraz mistrzem i z tego co mi wiadomo to od 5 czy 6 lat ten dział nieźle zarabia i to nie tylko na siebie ale też na dział turbinowy który od lat jest pod kreską... o pompach nie wspomnę. Zresztą, pompy umarły z Waldkiem. Szkoda tylko że tak (usunięte przez administratora) jowo się tam zarabia a brygadzistów nie wiem czy jest tam dwóch, co innego na SW. W ten dział pompowane jest wszystko: pieniądze, sprzęt i przywileje. Ludzi ze stawkami brygadzistów to min 60% składu, ale czy ten dział zaliczył jakikolwiek rok rozliczeniowy na + ? Jak Kazik i jego SU pomoże to tak :)

synek_kazika

Hahaha przynajmmiej jeden prawde napisał

monter 3

Jesli chodzi o dzial cisnieniowy to ma sie bardzo dobrze. Widze ze niektorych flustruje , ze niektore placowki utrzymania ruchu w budkach serwisowych (gdzie ludzie dostaja odciskow na tyłku od siedzenia na (usunięte przez administratora) maja byc zlikwidowane a ludzie wchlonieci do dzialu cisnieniowego ktory ma byc znacznie rozszerzony. tylko w tym problem , że na cisnieniowce niema siedzenia na (usunięte przez administratora) tylko trzeba zap.... , zeby termin wyrobic i wielu niedaje rady a pozniej madruja na forum. Także panowie wezcie sie do roboty.

spawalnik

Proszę o inf. ile można zarobić na stanowiski inż spawalnik

spawacz
@spawalnik

Bardzo bardzo dużo

monter

To u was chyba więcej celebrytów niż dobrych i konkretnych monterów prowadzących.Błyszczą w świetle lamp i mają gadane ,ale jak konkretne zadanie to wymiękają.Ludzi muszą mieć z najwyższej półki a jet często tak że to stolarze piekarze i inni.Lecz jak wież o co w tym zagadnieniu chodzi to i z takimi można zrobić wszystko.Miałem pytać o robotę ale jak likwidują to trudno.

Olek

Dział ciśnieniowy to fikcja to był chyba ostatni remont kotła jaki ta firma dostała

monter

Przeczytałem kilka ostatnich wpisów ,ale nic z tego nie wywnioskowałem .Jak stawki i jakie kwalifikacje potrzebne np na dziale ciśnieniowym Jaworzno.A co majstra po zawałach to człowiek z układu do EP jak przyszedł to moment awansował z montera na prowadzącego i dostał od razu mieszkanie służbowe no to tyle

Spawacze,monterzy
@monter

I robi co chce, pisze swoim godziny , a doosan szuka pieniędzy ,a chłopaki co nadrabiaja za jego "przyjaciół" robotę nie mają nic P.S. B.S. do zwolnienia:)

nie magister.

Błysnołeś dowcipem jak chłop ze wsi lakierami.

EKSPERT

Właśnie nam oceniać to my wypracowujemy zysk dla firmy. A skoro stać firmę na tworzenie wirtualnych stanowisk to oznacza że pieniądze z zysku nie trafiają we właściwe miejsce tj.Dla osób wypracowujących w pocie czoła te zyski.Po co płacić ludziom,po co płacić skarbówce,lepiej stworzyć nieistniejące fizycznie stanowiska i napychać konta milionami.Tak to działa w naszym kraju.

Wrrr

Powinien być 1 prezes a nie kilku! 1,2 lub 3 kierowników po co ich aż tylu? po co tylu przełożonych?

robol

PREZES i ZARZĄD DO WYMIANY przestali panować nad FIRMĄ obecne działania nie gwarantują prawidłowego funkcjonowania FIRMY i realizacji kontraktów.

robol
@robol

I to się po lekku potwierdza

PIP

Spokojnie Panie RSO! Nie bądź Pan taki do przodu. Mija styczeń, zbliża się kolejna rata "umownej" składki a my nadal nie mamy wpływu na koncie. W przypadku nie wywiązania się z " naszej umowy" będziemy zmuszeni zrobić mały desant PIPowców na spadochronach. Oczywiście nie będziemy się zapowiadać 14dni przed, wieć proszę pamiętać o ka-ka-kaskach i ŁOkularach:) Be Aware and keep the Doo(r)sanWay clean :)

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.