Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Rybnik

Opinie o Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

kierownik

Skoro uważasz, że powinna firmę skontrolować skarbówka czy PIP to przecież możesz sam nasłać taką kontrolę, żadna porządna firma nie boi się takich kontroli, a zwłaszcza przejrzysty Elektromont S.A. Czekamy na kontrolę z otwartymi rękoma. Wręcz sami zaprosimy w/w kontrolerów, aby wszystko było jasne. Pragniemy tylko najlepszych opinii o naszej firmie.

pomocnik

Ludzie nie pracujcie tam ani nie zycze wam zebyscie tam pracowali to (usunięte przez administratora)... niech tam ktos naśle inspekcje albo skarbówke...

Jak oceniasz firmę Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe pozytywnie czy negatywnie? Napisz o swoich doświadczeniach i pomóż innym znaleźć prace.

Zostaw opinię o Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe