Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o.

Rudy

Witam. Czy jest tak dobrze czy tak źle że nikt się nie udziela ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kierownik

Skoro uważasz, że powinna firmę skontrolować skarbówka czy PIP to przecież możesz sam nasłać taką kontrolę, żadna porządna firma nie boi się takich kontroli, a zwłaszcza przejrzysty Elektromont S.A. Czekamy na kontrolę z otwartymi rękoma. Wręcz sami zaprosimy w/w kontrolerów, aby wszystko było jasne. Pragniemy tylko najlepszych opinii o naszej firmie.

pomocnik

Ludzie nie pracujcie tam ani nie zycze wam zebyscie tam pracowali to (usunięte przez administratora)... niech tam ktos naśle inspekcje albo skarbówke...

Jak oceniasz firmę Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe pozytywnie czy negatywnie? Napisz o swoich doświadczeniach i pomóż innym znaleźć prace.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o. - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o.