Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o.

Adres: Podmiejska 81A, 44-207 Rybnik

NIP: 6420021035 KRS: 0000142224

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o.
0 0 7 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Rudy
 Opinia

Witam. Czy jest tak dobrze czy tak źle że nikt się nie udziela ?

AZ
@Rudy 14.11.2018 13:47

Wszystko ok. Umowa o pracę od początku zatrudnienia więc to na plus!

Optymista
Nazwa działu: Montaż
 Opinia

Właśnie wycofałem z prokuratury pozew o mobbing w tej firmie(brak czasu na bieganie po sądach) nie polecam pracy w tej firmie!

Tak2Nie2
 Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kierownik
 Opinia

Skoro uważasz, że powinna firmę skontrolować skarbówka czy PIP to przecież możesz sam nasłać taką kontrolę, żadna porządna firma nie boi się takich kontroli, a zwłaszcza przejrzysty Elektromont S.A. Czekamy na kontrolę z otwartymi rękoma. Wręcz sami zaprosimy w/w kontrolerów, aby wszystko było jasne. Pragniemy tylko najlepszych opinii o naszej firmie.

TakNie1

pomocnik
 Opinia

Ludzie nie pracujcie tam ani nie zycze wam zebyscie tam pracowali to (usunięte przez administratora)... niech tam ktos naśle inspekcje albo skarbówke...

Tak9Nie

Opinia

Jak oceniasz firmę Elektromont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe pozytywnie czy negatywnie? Napisz o swoich doświadczeniach i pomóż innym znaleźć prace.

TakNie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Sp. z o.o. - Rybnik