Opinie o Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner w Rybnik

Jaka atmosfera jest między działami w Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner?

wacek9981 Nowy wpis

Czytając powyższe opinie aż się zaśmiałem. Chyba nawet wiem kto pisał niektóre z tych wypocin, mógłbyś się chociaż podpisać pisząc opinie, a nie za plecami i anonimowo - pewnie jesteś jednym z tych który powiedział na siadaniu "najlepiej jakbyś nie musiał nic robić, a pieniądze same spływały na konto."- jeśli to twoje słowa to, pozdrawiam kolego :) Właśnie tacy ludzie się pojawiali. Pamiętam że jeden nawet na 8h pracy 2h stał z papierosem na telefonie, to co się dziwić- ja nie mam żadnych zastrzeżeń A teraz konkrety: - To praca z częściami kopalnianymi, więc nie należy się spodziewać pracy w "białych rękawiczkach". - Uważam, że można liczyć na godne traktowanie i wynagrodzenie jeśli się uczciwie pracuje. - sprzęt - nigdy mi się nie zdarzyło żebym poprosił o coś dodatkowego i mi tego odmówiono, sam prezes ciągle komuś po coś jeździ jak jest potrzeba - komunikacja? ogólnie luźna atmosfera, ale trzeba pracować nikt przecież nie będzie płacił za nic

Pracowałem w tej firmie 2.5 miesiąca, więcej nie wytrzymałem, praca jest kompletna porażka, szefostwo skąpe, najniższa Krajowa na stanowisku spawacza- ślusarza mówi sama za siebie ,nie ma osoby odpowiadającej za standardy bhp, które w tej firmie są na poziomie zerowym, dla spawaczy występuje jeden odciąg spawalniczy który ledwo odciąga dym ze spawania, o prześwietlenie oczu w tej pracy łatwo, nie ma odgrodzonego stanowiska pracy dla spawacza, jeśli ktoś pracuje przy robocie spawalniczym szczerze współczuje rutynowe prześwietlanie oczu ze względu na nie odpowiednie dostosowanie stanowiska pracy do robota. Na hali znajduje się miliardy kilogramów kurzu, podobno hala nie była sprzątana 10 lat z kurzu co świadczy o tym ze nie ma sprzątania po wykonaniu swojej pracy. Szlifierka w tej pracy to twój najlepszy przyjaciel, najwiecej czasu spędzisz z nia nad czyszczeniem maszyn górniczych ze rdzy oraz ziemi, firma nie posiada zatyczek do uszu, jeśli chcesz okulary do szlifierki to najlepiej kup sobie ponieważ szefostwo ci nowych nie da, tak samo wyglada sytuacja z rękawicami. Jednemu pracownikowi ze starości pękł waż z palnika, dłoń miał cała zdarta skóry. Nie polecam

anonim2
@Anonim

Widzę komuś na prawdę zależy na wystawieniu złej opinii temu miejscu pracy, przepracowałem w tej firmie 15 lat i wiem na czym polega praca związana z remontem hydrauliki siłowej, ktoś ewidentnie nie lubi się ubrudzić :)

Elżbieta
@anonim2

Czyli jak sie uczciwie pracuje to wszystko jest ok?

Anonim2 Nowy wpis
@Elżbieta

Gdyby nie zdrowie pracowałbym dalej, nie mam zastrzeżeń.

Експлуатацію, не рекомендую

Łucja Nowy wpis
@…

і ви напишете чому?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Iza

Niestety w wątku nie ma zbyt wiele wpisów na temat pracy w Rem-Star S.C. Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa L.Starzyczny B. Grajner. Znajdą się tu osoby, które podzielą się informacjami o firmie? Jakim jest pracodawcą, za co ją cenicie, a co wam się nie podoba? Pomożecie swoimi opiniami tym, którzy aktualnie poszukują nowego miejsca pracy.

xxxx

Porażka

DON
@xxxx

Porażka bo????napisz coś więcej.

obserwator

Prezes OK .ale ta młoda siksa porażka

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Rem-Star S.C. Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa L.Starzyczny B. Grajner ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner - Rybnik

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Rem-Star Bronisław Grajner
  • Sygnały 62