Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

robol

najwazniejsze jest to ze łapańce dobrze zarabiaja i oczywiscie palanty co czerpia z nich kosmiczne profity!!!

Witam. Premia w Doosan jak w dawnym powiedzeniu czy się robi czy się udaje że się robi to premia jest zawsze jednakowa 20%.

Franek

Co ty wypisujesz za dyrdymały

Co do KOZIENIC... monterzy to normalne stawki od 2000zl brutto do 2600. Jest chyba ze 3 co maja po okolo 3000zl ale raczej to jakies przydupasy kierownika.

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

Leszno
no neź

Co to, pani z kadr się na portalu udziela?

nic

witam mam pytanie jak załatwiliście żeby usunąć czytniki kart ,chodzi o te do odbijania przyjscia i wyjscia proszę o pomoc.

Bodzio

Ale żeś naiwniak w Doosanie 50% premii zapomnij

Lordzik
@Bodzio

Ale tak dają w oddziale w kozienicach

Lordzik

A czemu z Kozienic nit się nie wypowiada słyszałem że tam na początek dają 2800 brutto i 20%premi stałej a można mieć nawet 50%

alvaro

sęk w tym, że od kilku lat nie było zmiany stawek w tych debilnych widełkach. Niebawem minimalne wynagrodzenie dogoni stawki doosanowskie a nasza praca to jest specyficzna, dużo czynników szkodliwych, wysokie ryzyko oparzeń urazów itp, o odpowiedzialności za prace od której zależy zdrowie innych ludzi (np ruchowcy edf) już nie wspomne! Ciężki przemysł - ciężkie pieniądze, kiedyś tak było. Dzisiaj ciężkie pieniądze to kasuje od klientów Doosan za naszą pracę a jakie macie stawki dobrze wiecie. Trzeba sie zastanowić czy warto tracić zdrowie bo lidl i biedronka coraz atrakcyjniejsze pieniążki oferują. Pozdrawiam wszystkich chińczyków Europy!!!

niko

rrr ma racje w 100% doosan tak wyglada.Fachowcy odchodza ze wzgledu na wyjazdy zagraniczne ktorych w doosanie brakuje a stawki sa jak wszedzie w tym przemysle monter bez doswiadczenia 2000brutto plus do 20%premi,monter z doswiadczeniem 2400 plus premia,brygadzista 2900 plus premia mistrz 3500 plus premia.JAk nie narobisz nadgodzin to nie zarobisz tyle zeby bylo cie stac oplacic rachunki poniesc koszty transportu do pracy i wyzyc-na tym bazuje zeby kazdy z nas chetnie robil nadgodziny chłopcy.Zachłanny kapitalizm obecnych czasow.Polecam prace w witspaw stawki zaczynaja sie od 16 zl na godzinke:}a odpowiedzialnosc za efkt pracy biora doosanowcy:}

praacownik

Obecna idea firmy na poziomie realizacji kontraktów opiera się na angażowaniu pracowników z tzw outsourcingu. Nie znam klucza, według którego pracownicy ci są zatrudniani. Nie ma żadnej weryfikacji umiejętności niestety. Połowa z nich nie posiada żadnych uprawnień oprocz E wymaganego w edf. Ktoś tu nieżle ..

rrrrr
@praacownik

Uprawnienia E nie tyle edf wymaga co narzuca ustawa z 2013r. Wszyscy pracujący w energetyce po prostu muszą to mieć. Inną sprawą jest to Szef firmy podwykonawczej z K-K robi te uprawnienia każdemu jak leci, stolarzom, handlowcom każdemu jak leci. Doosan ciśnie go o ludzi bo braki, bo terminy gonią, wiec zbiera wszystkie ochłapy z rynku i sprzedaje do Doosanu jako fachowców. Cała ta sytuacja to pokłosie polityki firmy, która daje odchodzić do konkurencji doświadczonym pracownikom zamiast stworzyć warunki do tego by ludzie chcieli zostać,( brak podwyżek, mało wyjazdów zagranicznych)

kotlarz

Oj nie wiem, oralem 4 soboty i 3 niedziele jak ciul jakis i ledwo trojeczka byla ... porazka, ale jak sie ma takiego ciula, statyste za szefa zakladu jak ten moj pozorant ktory chodzi i obiecuje to tak to jest. Nic cza zapierdolic jakis termin mlyna czy kotla niech w koncu krawaciarza z golejowskiej sie oczy otworza ...

praacownik

Panowie, po co te narzekania. Przecież można spokojnie zarobić w firmie 4-5, a nawet 6 tys zł. Wystarczy przepracować cały miesiąc bez dnia wolnego, jak się da, to zostać po godzinach i jest naprawdę kasa, że hej:). Naprawdę, znam ludzi, którzy od lat orzą w ten sposób i są naprawdę szczęśliwi.

robol

racja z tymi niewyplacanymi nadgodzinami ale tak juz wymyslili ci co maja dobrze w kieszeni a patrzac na zwyklego fizola ktory jak nie przyjdzie 2 weekendy to hu.. zarobi takie sa realia firma niejest najgorsza ale ludzie sie boja odezwac o swoje zawalczyc bo jest pare takich gosci co nie umieja nic zrobic stawki po 2400 i pasuje zero jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za prace wykonywane bo nie ma pojecia o tym co robia podwyzki smieszna szkola monterska na ktorej wciskaja do glowy pierdoly wyklad czesto prowadza ludzie co jakby sami mieli wykonac prace o ktorych tam mowa to mogliby sobie nie dac rady jezeli ktos umie cos zrobic i chce sobie polepszyc to jest mozliwosc na rynku duza

Kierownik Robót

ZGADZA SIĘ!!! Ja już dawno temu powiedziałem sobie, że pierdo!e ich wolontariat i w doopie mam przychodzenie w weekendy jak baran bo szef tak chce. Obiecują góry i doliny a na obietnicach koniec. Dostajemy budżety napięte jak baranie jaja i masz się chłopie zmieścić. To oczywiście koniec końców odbija się na pracownikach szeregowych. Śmieszy mnie ocena roczna gdzie jest jasno wyszczególnione i pewnie też odgórnie narzucone przez zarząd owej firmy, że należy orgraniczać ilości rbh na danym zleceniu lub ograniczać chorobliwość pracowników w wymienionych minimum. A co mam, pracownikowi ibuprom (usunięte przez administratora) kupić?! Kpiny w biały dzień pod przykrywką wielkiej światowej korporacji. Bezsens goni bezsens każdego dnia. Czasem za!oba idzie dostać. Co zlecenie to jest krojenie kosztów na wszystkim i oczywiście oczywiście odbija się to nas. Kadrze nadzoru. Bo przecież nadgodzin nam nie trzeba płacić bo po co. Najlepiej obiecać premie kwartalną i roczną, którą później przy ocenie delikatnie się obcina motywując to nie wykonaniem absurdalnych zadań kwartalnych i rocznych. Na sam koniec okazuje się, że dostajesz parę stówek brutto. Śmiech na sali. Do doopy z tym Doosanem. To typowy polski prywaciaż, który nikim i niczym się nie przejmuje.

inz.

Firma z dużymi ambicjami - często ponad swoje możliwości. Szalone kwoty wydawane na pierdoły: laptopy, telefony, rzadko używany sprzęt i wyposażenie, natomiast oszczędzanie na pracownikach inżynieryjnych (tylko inżynieryjnych!) w postaci - braku wypłacanych nadgodzin, (mobbing w celu zmuszenia pracownika do pracy w nadgodzinach - 10-12 godzin to standard) obstawianie jednym pracownikiem zadań wymagających co najmniej 4 inżynierów. Prowadzenie prac w postaci wolnej amerykanki na zasadzie - "nie mam pojęcia co robię ale robię". Brak szczerości wyższych przełożonych - niedotrzymywanie większości obietnic (rozmyślnie!). Najbardziej śmieszne są zebrania (pralnie mózgu) typu doosan way na których mówi się jak to nie jest świetnie, jak to się nie przestrzega BHP - a gdyby ktokolwiek zainteresowałby się chociażby maksymalnym 8 godzinną dzienną pracą na wysokości to mógłby się zdziwić, nie mówiąc o tym że roczny maksymalny wymiar czasu pracy jest wykorzystywany w 3-4 miesiące... W dzisiejszych czasach jest to igranie z ogniem. W doosanie ogólnie nie przestrzega się prawa pracy - jest to fikcja którą usilnie próbuje się wpoić korzystając z niewiedzy pracowników.

Patryk

Do kolegi szukającego. Firma daje się rozwijać ale niestety jeżeli chodzi o warunki i traktowanie to słabo. stawka od 2000brutto wzwyż plus dodatki na początek około 200zlbrutto A jak nie ma co spawac to do monterki...

armaturka

Odpowiedz-zakres prac na Stalowej Woli;prace będą trwały do czasu zakończenia a pytający niech się cieszy że ma robotę i za nią mu płacą

szukajacy

pytanie czy polecacie firme chce dalej rozwijac sie jako spawacz mam ponad podstawe maga pol roku temu skonczylem kurs na tiga doswiadczenie male ale w miare sobie radze . jakie zarobki sa w firmie i jak rekrutuja spawaczy co jest wymagane

NIEZORIENTOWANY
@szukajacy

JAKI JEST ZAKRES PRACY NA STALOWEJ WOLI?

stalowy niewolnik
@NIEZORIENTOWANY

zakres jest jaki jest mysle ze nawet jak zapytasz kierownika to nie udzieli poprawnej odpowiedzi

niezorientowany
@stalowy niewolnik

chodziło mi co tam jest robione np: remont turbiny, remont suwnicy, remont kotła nie wiem co jeszcze

niby monter

jak tam panowie plany doosan. wyjazd do niemiec kolejna okazja na wydymke zbieraja ludzi wiadomo cos konkretnie ?

niko
@niby monter

Tak trzeba sie zwolnic na wlasnym garnuszku za 2200 na czas wyjazdu

niby monter
@niko

haha to las rak chetnych ludzi do wyjazdu. nikt nad tym nie panuje w stalowej porazka ludzie w hu.. wala spawacze nie maja co spawac lapanka pierdol.. naciagaja robote oby jak najdluzej tu przesiedziec bo maja blisko i pasuje ogolnie to jeden wielki rozpierd.. moze ktos nad tym zapanuje ale watpie bo kazdy chodzi z rekami zalozonymi tak jak majster L. leje na to co sie dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.