Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

goldfisch

Gratulacje za odwagę i determinację dla magazynierow z olsztyna.już niedlugo będą nastepni.SPEKTAKL pt. Tytułem "jak szybko rozpieprzyc dobrze prosperujaca firmę trwa".

szok

w piątek 13 magazynierzy z olsztyna podziękowali firmie za wieloletnią współprace

ehh
@szok

Wszyscy magazynierzy?! Nic, tylko pogratulować, bo w tej firmie już lepiej nie będzie. Pozdro.

WDQ

sprzet mamy super... w naszej gazetce jest całe "g" poza tym chodzi o to ze w eurocash sa promocje jednodniowe klient dostaje smsa cena pepsi tylko dzis i bieze palete i czeka na kolejne smsy a my daleko za murzynami..

pech ap rosnie w siłe

a jak juz jestesmu przy eurocash to ich klienci maja na sklepach tablety z aktualnymi promocjami, a my bidulki szwendamy sie z makulaturą tj. gazetką reklamową z ktorej ZAWSZE brakuje conajmniej 50% asortymentu promocyjnego. hurtownie typu krzak wysylaja sms-y z promocjami do klientow a my do tej pory nie mamy takiej komunikacji z kontrahentami. za to mamy asecco i sprzet do ktorego bez lupy niepodchodz... no i mamy zestawienia - tabelki - zależnie kto je robi z Diametralnie rozniacymi sie wynikami.

z tego co wiem
@pech ap rosnie w siłe

jeśli zgłosisz dane kontaktowe od klienta - dostanie naszą gazetkę od razu na początku miesiąca na tablet/kompa

owszem
@z tego co wiem

czyli tak samo jak u konkurencji?: klient otrzymuje nie na tablet, ale tablet na, który przychodzą aktualne promocje FAKTYCZNIE istniejące. Poza tym nie wiem czy u nas tez tak jak u konkurencji klienci otrzymują faktury elektroniczne tak że nie muszą ich ręcznie wprowadzać - i nie myślę o jakiś hds-ach czy lotosach ale o zwykłych sklepikach. sorry ale e-mail z plikiem gazetki to początki epoki internetu a teraz jest rok 2014. ale ok starajmy się dalej a będzie lepiej tylko że czas ucieka i wielu z nas możne już po prostu przejść do konkurencji

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
w2de2

jak tak dalej pojdzie to eurocash wszystko wezmie kwiestia czasu i sie wtedy wszyscy zwiniemy

hds

kupil ich eurocasch a my dalej wozimy po zgrzewce do smyka zasluga kk podpiszmy umowe z ufo dziekujemy kk zatrudnicie jeszcze wiecej ludzi z roswell

hds

bye bye hds-i co dalej madrzy z kk

ciekawy
@hds

a co hdsy puscili?

wolny

A w pi.du z tą firmą.Trzeba się z niej ewakuować, żeby nowy pracownik dostawał te same pieniądze co pracownik z kilkunastoletnim stażem???????? To paranoja. To niech sobie Pan prezes zatrudnia nowych i się z nimi buja.Pozdrawiam wytrwałych i spadam.

witaminka
@wolny

wszyscy jestesmy ofiarami rzadow nowego prezesa.Gdzie szukac teraz pracy po 33 latach pracy?

25 lat po 89r

w geście solidarności dla uczczenia pamięci po hf w grudządzu w podziękowaniu za owocną współpracę proponuje PH 4 lipca br.nie wysyłać zamówień do do grudziadzą /oczywiście każdy zrobi jak chce, ale swoje zamówienie możesz wysłać w inny dzień żeby prezes nie pogroził Ci palcem;-)

bat

Bat - Tarnów szuka pracowników.

aa

Obwarzanek to mistrz obietnic i piepszenia gupot. naobiecuje gory zlota a potem straszy pracownikow znajomosciami i swoją pozycją firmie i w Radomiu. ciekawe kiedy prezes pozna sie na jego dwulicowosci. To stanowisko tez powinien obsadzic swoim czlowiekiem.

nie oferują tylko obiecują i na tym się kończy cała prawda wychodzi po tygodniu pracy.Szczerze nie polecam .Jak chcesz do Krakowa to omijaj z daleka.Ostatnio dyro się spiął,że wróciliśmy po 12 h i nie chcieliśmy zabrać po pare punktów.(usunięte przez administratora)A mamy w grafiku 8h hahaha. Jak znajdę inną pracę to spadam.

zainteresowany

Proszę jeszcze o informacje czy praca jest od pon - pt czy soboty również oraz jaka forma zatrudnienia zlecenie czy umowa o pracę

XXXX
@zainteresowany

Od pon do pt ( chyba ze sam się chcesz wyhylić z sobota - ale tego raczej nie rób ) i jest to umowa o prace ... poważnie jesteś zainteresowany ta praca w tej firmie ?

@XXXX

Wszedłem tutaj po wysłaniu CV teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Jeśli zadzwonia pójdę zobaczyć co oferują

kierowca

ok 1400zł

zainteresowany

Proszę o informacje ile zarabia kierowca w tej firmie?

Trener

Jeszcze tylko HF w Gorzowie zamkną i już WCALe nie bedzie tabletek! Jest duze, bardzo duze cisnienie na wódę. Grudziądz likwidują to już pewne...

Pan trener

Pan prezes dalej realizuje swoją strategie i teraz podobno wziąl sie za grudziadz,

EE

CIEKAWE KIEDY DOSTANIEMY OBIECANE ROK TEMU TABLETY!

alko

A jak tam alkohol wam idzie? Warunek brzegowy spelniony?

szukam pracy

23/05/2014 firma dala ogloszenie ze szuka kierowcow do Wszystkich ZS. Trzeba byc baardzo zdesperowanym by pracowac w tej firmie za nedzne grosze. Nysa uciekła do Kinga bo konkurencja dała 200 zl wiecej. To jest przykre ze moja firma nie ceni pracownikow a to jest przeciez siła, sami wiecie ze gdyby nie my to z tzw dopisów były by nici. A firma pożałowała 200 złotych i lekką ręką oddała sprawdzonych ludzi nie mowiąc już o całej rzeszy Klientów. Ciekawe gdzie teraz ludzie zaczną sie zwalniać.... odwagi

Stary
@szukam pracy

Jest ogłoszenie na kierowców i na magazynierów w 15-stu oddziałach. Przynajmniej w części z tych oddziałów starzy pracownicy się zwalniają. Firemka się sypie.

pracus
@Stary

a na co tablety, skoro i tak znow bedziesz musial za ten sprzet zaplacic w postaci braku premi za jakies zadanie np NT. raz masz x marzy do wykonania i dostajesz 3 stowki, a za mieciac masz juz do wykonania marze x plus kilka procent wiecej i za to dostaniesz 2 stowki, no chyba ze zrobisz marże na poziomie 120% to masz 3 stowki, ale tu uwazaj bo w kolejnym miesiacu twoj nowy target bedzie: twoje 120% plus zwiekszenie o kilka procent, tak bys juz nie dostal nic, wiec liczac w skali 3 zarobisz mniej. brawo za metode marchewki

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń