Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

soft marlboro

wielece szanowni specjalisci od tabelek od sprzetu itd... i pani dyrektor, zeby sie wykazac geniuszem przed prezesem pokazcie jak sie sprzedaje za tak ogromna kase marlboro soft. nikt z nas nie chce zbierac punktów za sprzedaż bo to nie tesco tylko woli zarabiać kasę, ALE płacą 70 zł za akcję po prostu jestescie śmeszni, co wiecej przedstawiciel zawsze sobie znajdzie prcę, więc to Wy powinniście się martwic a nie pisać do PH :"bardzo proszę o wykorzystanie wszystkich Waszych relacji i umiejętności sprzedażowych, aby zrobić jak najlepszy wynik..." jesli ktos moje relacje wycenia na 70 zł brutto to bardzo proszę samemu sobie radzić bez mojego udziału. camela bedziemy sprzedawać ale nie malboro kazdy potrafi liczyc, a że to zadanie dla ZS - no cóż trudno nietrzeba było nas szantazowac zabraniem 50% premi kiedy ZS nie wykona zadania

a czego nie rozumiesz?

kokos sprawa jest prosta jak drut w kieszeni cięgle nas okradają; przykład z brzegu PMI płaci za marlboro soft. - to co tacy są biedni że dla PH odpalą po 70 zł brutto za cała akcję, czy znów te pasibrzuchy z radomia się nachapią. ja tam swoje 70 oddaje na poczet biednych radomiakow

kokos

Piszcie sensownie, skróty, są idiotyczne. Nikt nie wie o co chodzi, pewnie nawet piszący.

zadanie PMI

a ja już z niecierpliwością czekam na nowe zadanie od polowy miesiąca od koncernu PMI czekam i czekam tylko po to by je totalnie olać, a to co Góra zaoszczędzi na mojej premii niech sobie weźmie i przeznaczy na waciki. skoro nie będzie kasy od koncernu to zachęcam byśmy wszyscy się dołożyli z naszych premii by zarząd miał na wakacje.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
jjokocha

a ja to się trochę wam wszystkim dziwie. pracuję jako ph , mam na (usunięte przez administratora) pracuje mi się całkiem przyjemnie zadania wykonuję marże robię koło 14 tyś, zadania brzegowe też wykonuję, pilnuję należności przeterminowanych i ostatnio dostałem 4500 netto wypłaty. to wcale nie jest mało... a potem obudziła mnie żona i pyta .... a marchewkę kupiłeś?????? żal , że po tylu latach pracy człowiek dostał kod kreskowy zamiast podwyżki i kasę tak wielką, że niedługo zacznę losować co opłacać w danym miesiącu gaz, prąd a może czynsz... i jeszcze trzeba się męczyć z wąsatym meksykaninem na magazynie któremu wiecznie coś nie pasuję ... :((((

kolporter

pnie trenerze Radku kiedy w końcu zasłużony urlop?

meter

Chodzą słuchy że wszelkie represje którymi kieruje się zarząd by skutecznie pozbawić pracowników wynagrodzenia. Premi i nagród są podsycane przez dyrektora ZS w jednym z wiekszych miast.

olo2

Zadaniowy system czasu pracy, w ocenie niejednego pracodawcy, wydaje się być niezwykle atrakcyjnym systemem czasu pracy. Dzieje się tak, dlatego, że wystarczy pracownikowi powierzyć zadania, pracownik samodzielnie je wykonuje, a dodatkowo pracodawca zwolniony jest z obowiązku ewidencjonowania godzin pracy, co go ustrzeże przed niechcianymi godzinami nadliczbowymi. Wielu pracodawców zachęconych perspektywą uwolnienia czasu pracy od konieczności przestrzegania sztywnych ram norm czasu pracy, wprowadza ten system do regulaminu pracy i jednocześnie aplikuje go wszystkim lub większości swoich pracowników. Należy jednak pamiętać, że oddając do dyspozycji pracownika zadaniowy system czasu pracy oddajemy mu ważny instrument zarządzania w stosunku pracy, mianowicie możliwość decydowania o długości dnia pracy oraz liczbie faktycznie przepracowanych godzin. W tradycyjnie organizowanych stosunkach pracy pracodawca zazwyczaj ma bieżący nadzór nad pracownikiem i to on decyduje o pracy w godzinach nadliczbowych. W tym systemie, ponieważ pracownik uzyskuje większą samodzielność, on sam może o nich decydować. Dlatego ważne jest właściwe powierzenie zadań, a następnie bieżąca weryfikacja czy zadania te wykonywane są w ramach obowiązujących norm czasu pracy. Niezbędne jest tutaj również wzajemne zaufanie pracownika i pracodawcy do siebie, co staje się gwarancją prawidłowego procesu komunikacji. Jeżeli bowiem okaże się że liczba zadań powierzona pracownikowi jest zbyt duża, i ich wykonywanie odbywa się w godzinach nadliczbowych, to chociaż pracodawca nie zdający sobie z tego sprawy, zmuszony zostaje do wypłacenia stosownych rekompensat z powodu pracy w godzinach nadliczbowych. Komu można? Wprowadzenie pracownikowi zadaniowego systemu czasu pracy powoduje brak prawnej konieczności tradycyjnego mierzenia czasu pracy liczbą przepracowanych godzin. Pracodawca z pracownikiem w porozumieniu, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych mu zadań. Zasadnicze znaczenie mają tu zatem zadania do wykonania. Błąd, który w tyj miejscu popełniają pracodawcy polega na tym, że przyjmują w zasadzie bez ograniczeń, ze każdemu pracownikowi można wprowadzić zadaniowy system czasu pracy, ponieważ każdemu z nich wyznacza się zadania do wykonania. Prawdą jest że zatrudnienie w formule stosunku pracy zawsze polega na wykonywaniu przez pracownika polecanych mu zadań. Tym nie mniej podkreślić należy ze wprowadzenie zdaniowego sytemu czasu pracy jest wyjątkiem od reguły w prawie pracy tradycyjnego ewidencjonowania i liczenia godzin pracy. Wskazuje na to wyraźnie art. 140 k. p., zgodnie, z którym zadaniowy system czasu pracy może być wprowadzony jedynie w przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy. W tym miejscu zawsze powstaje pytanie – jakim profesjom można zatem bez zastrzeżeń wprowadzić zadaniowy system czasu pracy? Odpowiedź w tym przypadku jest prosta -wszystkim tym, którym tradycyjnie licznie czasu pracy nie jest możliwe. Zazwyczaj będą to wszystkie te profesje, które mieszczą się w tzw. grupie pracowników mobilnych. Takim sztandarowym przykładem zajęcia, które z powodzeniem objęte być może tym systemem jest przedstawiciel handlowy. Pracownik taki traci kontakt przestrzenny z zatrudniającym go pracodawcą, praca jego polega na przemieszczaniu się od klienta do klienta, cechami charakterystycznymi tego zajęcia jest zazwyczaj brak siedziby, brak biurka, czyli brak stałego miejsca wykonywanej pracy. W tym przypadku zadania przedstawiciela polegają na kontakcie z wybraną liczbą klientów w ciągu dnia pracy. Takim zawodem jest również kierowca, którego zadania polegają na przewozie towarów czy osób. Brak kontaktu z biurem, czy innym stałym miejscem wykonywania pracy jest również cecha charakterystyczną tego zatrudnienia. Czy może być biurko? Nie ma również przeciwwskazań, aby pracownik objęty systemem zdaniowego czasu pracy posiadał swoje biurko czy inne miejsce gdzie praca jest wykonywana. Należy jednak pamiętać o tym, że nie praca przy biurku czy przy maszynie jest cechą charakterystyczną dla zadaniowego czasu pracy. Takie biurko może być przydatne pracownikowi mobilnemu wtedy, gdy co do zasady nasz pracownik jeździ po terenie, a co pewien określony czy nieokreślony czas sporządza przy biurku raport ze swoich dokonań, czy innego typu sprawozdania. Takie praktyki są prawidłowe, należy jednak pamiętać, że proporcja pracy przy biurku do pracy w terenie powinna być w znakomitej większości na rzecz pracy w terenie. Nie ma przeciwwskazań, aby zobowiązać pracownika do składania raportów przykładowo raz w tygodniu, czy w miesiącu. Nie ma również przeszkód prawnych, aby takie raporty przesyłane były drogą elektroniczną. Jeżeli natomiast pracownik wykonuje co do zasady pracę przy sowim własnym biurku od poniedziałku do czwartku, a w piątki odwiedza jednostkę terenową, wprowadzenie w tym przypadku zadaniowego system

ja tez pojde na urlop

a ci to są już całkiem powaleni, a kogo interesuje ze jeden, czy drugi idzie na urlop, po co się chwalisz jeden z drugim młotem. poprzylazili i myslą ze są arcywazni. w tej firmie idzie się na urlop kiedy cie wywalą np. w listopadzie jak szefowi pasuje a nie kiedy ty chcesz, bo ZAWSZE brakuje ludzi. no a tu gosc od sprzetu pisze ze go nie bedzie...co za pech. jak w zeszłym tygodniu dzwoniłem 3 raz do tzw. specjalisty to do dziś nie odebrał tel. więc czy jesteście czy was nie ma, to i tak bez znaczenia. was też zwolnią jak wszystko będzie jako tako chodziło.

wody

u nas w te upały nawet nie ma wody dla ludzi pracujących, a nie każdy ma klimę w aucie.... żenada że jak się nie upomnisz to nawet nie ma co liczyć na łyk wody. Jak sobie kupisz to masz... wcale nie trzeba dużo - wystarczy nasłać inspekcje pracy że nie przestrzega się praw pracowniczych. skandal 90 groszy żałujecie dla czlowieka - cyferki - za to Wielkie oszczędnosci i rentowność zakładów będzie większa tak trzymać

ph

Jestem za tym!!! Ja juz nie sprzedaje....

jak najmniej sprzedawac

po prostu podziękować serdecznie za tak Du..żą kasę i nie robić tych zadań. ZERO sprzedaży na siłę, pracujcie po 8 godzin a nie po 10 -12 za nędzne pieniądze. Niech kolejne komunikaty ślą o ignorancji teraz czas ich ZIGNOROWAC po prostu przegieli

szopka

witam nie robic zadan kontraktowych z koncernow tytoniowych, nie dostana dopisow moze wtedy zaczną ph traktowac jak ludzi a nie jak szmaty

PIP

A w Krakowie zadyma. Pan dyrektor trzęsie portkami. Pojawiła się w Z.S. P.I.P.-a. Ktoś zrobił dobrą robote, spokój na myśliwskiej jakiego dawno nie było a (usunięte przez administratora) grzebie. Ciekawe co wygrzebie?

biedak z pt

heja,musimy przez min. 1 miesiac nie sprzedawac papierosow (cala Polska) niech zobacza jak to jest bez premii. Ale te 50% to juz przegiecie paly...

Zero Alk Zero NT Zero Starterów Zero

O co za cenzura!!! W Firmie pracuje się cudownie, nasz kochany Prezes wraz z kolegami ze scana i gp czuwają by żyło nam się dostatnio i doceniają nasza prace i co miesiąc, byśmy nie wpadli w rutynę zmieniają sposób premiowania tak byśmy jak najwięcej kasy zostawili w firmie. Niech żyje Pan Prezes.

lipie 2014

to już bezczelność by szantażować nas co zapier.dalamy po kilkanascie godzin a podpisujemy że niby 8h 50% ucinaniem premii za zadania w przypadku kiedy ZS nie wykona planu, to już wole sumiennie pracować 8 h i nie wykonywać żadnych zadań by nie brać ogromnej kasy np. 50 PLN brutto za 5500 marży (usunięte przez administratora)

puknijcie się w łeb

uważam, iż mało elegancko jest tu pisać do kogoś osobiście, ale mam nieodparte przekonanie że w tej firmie pracują imbecyle, co nie potrafią czytać ani pisać ze zrozumieniem i wszystko odbywa się na zasadzie kopiuj wklej. panowie lub panie żenada -t o co zaprezentowaliście z zadaniem na P&S - wyznaczając zadanie trzeba najpierw wiedzieć czego chcecie, a nie wprowadzać wszystkich w błąd albo dowolny gold albo tylko ks gold /ani w prezentacji na bieżący miesiąc ani w zestawieniach od kierownika ani na urządzeniu w zadaniach nie było informacji, że chodzi tylko i wyłącznie o ps gold ks!!! Teraz to sobie sami dzieciaki wstawiajcie ks golda, ja już nie sprzedaje - najwyższy czas by i wam ktoś popatrzył na ręce, zatrudnijcie jeszcze kolejnego koordynatora np do translacji i komunikacji bo to zaczyna przypominać przedszkole i zabawę w głuchy telefon .... a może to nie o papierosy ps chodziło tylko a o tytoń hahaha

MARIAN
@puknijcie się w łeb

A MOŻE O GILZY PS BARANY HIHI! JARECZKU JAK TAM ZDRÓWKO?

marzanna
@MARIAN

Smutne, ale prawdziwe, wszystko przemija, przychodzą inni, nie koniecznie lepsi, ale ta firma ma prawie 100 lat, więc może warto dla niej pracować, bo tak naprawdę życie poza kasą ma jeszcze sens. Powodzenia

witaminka

no ok ! ale to nie wszystko - tam jeszcze coś się wydażyło? podsłyszano ,że Olsztyn został wyczyszczony na magazynie! jeśli to prawda to szok , kto to zlecił?

Speed

To Olsztyn do zamknięcia. Jak przyjdzie nowa ekipka na magazyn to nie ogarną tego tematu.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń