New Wave Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o New Wave Investment Sp. z o.o. Sp. k.

bazyl

Śmieszne premie zupełnie nieadwekwatne do wniesionych zysków, CODZIENNE nadgodziny (9-10), nieprzyjemna atmosfera pracy, brak jakichkolwiek benefitów. Firma 'amerykańska' - założona i zarządzana przez polaków. Ogólnie nie polecam ludziom którzy mają jakiekolwiek perspektywy na rynku pracy.

adam

nie wiecie gdzie można spotkać ich aktualne oferty pracy, bo te które tu się znajdują już nie są aktualne, a słyszałem wiele pozytywnych opinii o nich

Zostaw opinię o New Wave Investment Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Wave Investment Sp. z o.o. Sp. k.