Opinie o New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K w Warszawa

Anna

@Cezary, obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska spedytor-rynek europejski, dyrektor operacyjny, młodszy spedytor-rynek amerykański, spedytor morski, specjalista do spraw reklamacji transportowych z językiem angielskim. Zapewniają wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie, pracę w zgranym i przyjaznym zespole, możliwość dalszego rozwoju i awansu, wsparcie działu handlowego, szkolenia, pakiet socjalny. Pytasz o wymagania. Należy mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dobrą znajomość języka angielskiego. Poza tym wymagana jest bardzo dobra obsługa komputera i należy mieć takie cechy jak komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu. Jeśli spełniasz oczekiwania pracodawcy spróbuj umówić się na rozmowę rekrutacyjną i napisz jak przebiegła. Pomożesz w ten sposób innym osobom odwiedzającym to forum w znalezieniu pracy.

Olgierd

Firma ma dobre opinie w internecie i zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników nie korzysta z tego forum?

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K na prywatną opiekę medyczną?

Marek Nowy wpis

Czyli b1 angielski wystarczy?

pratujetam Nowy wpis
@Marek

Nie :)

M4c1n
@Anna

Czy osoba ze znajomością języka angielskiego na poziomie B1 ( pracująca nad jego poprawą, aby zdobyć kolejne certyfikaty) ma szansę na zatrudnienie w takiej firmie? Czy lepiej sobie odpuścić? Czy na stanowisko młodszego spedytora również wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku?

helo
@M4c1n

wszystko zależy jaki dział. jesli jest to dział spedycji na rynek USA - B1 nie wystarczy, jesli miedzynarodowa spedycja - B1 + doświdczenie jest ok

Aleksandra Nowy wpis
@helo

Właśnie ja także miałam dopytywać o dokładnie te same kwestie, więc miałam ogromne szczęście, że natknęłam się na Twój wpis. Napomknąłeś coś odnośnie doświadczenia. To jakie, oczywiście mniej więcej, trzeba mieć doświadczenia, by spokojnie dostać pracę w New Wave International Cargo?

Olgierd

Karol
@Olgierd

Masz rację. W tym roku niewiele osób wypowiedziało się o New Wave International Cargo. Opinie o firmie znasz tylko z internetu, czy jesteś pracownikiem i mógłbyś dodać coś istotnego na temat warunków zatrudnienia? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

spedit
@Olgierd

Zwykle na tego typu portalach wypowiadają się pracownicy którzy są niezadowoleni. wiec brak opinii pracowników świadczy o tym ze firma jest ok. Ja jestem pracownikiem spedycji w dziale europejskim i mogę potwierdzić, że w firmie pracują bardzo fajni w większosci młodzi ludzie, przyjazne szefostwo, bardzo dobra atmosfera. Super zarobki i premie bez nadgodzin oczywiście jeśli komuś się chce pracować ;-). Dla spedytorów dodatkowa premia od pozyskanych klientów. Polecam w 100%.

Wiktoria
@spedit

Czyli jesteś zadowolony z pracy w New Wave? To super, a jeśli możesz to powiedz, jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie. Jaka jest szansa na awans?

usa team
@Wiktoria

Powiem tak. Firma jest naprawdę super. Młodzi zgrani ludzie, fajna atmosfera, wyrozumiale szefostwo. wszyscy managaerowie w firme i team leaderzy awansowali ze nizszych struktur wiec to chyba odpowiedz jak wyglada awans. Jak ktos dobrze pracuje dostaje wieksza kasę a z czasem awans stanowiskowy

ola
@Olgierd

tak jak ktos napisał poniżej... nie ma niezadowlonych osob ktore zwykle tu piszą stad brak opinii. Ja tdodam cegiełkę od siebie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy, szefostwa. Wszystko ok. Fajne firma z możliwościami awansu, na pewno nie korpo. Można sie dogadać w wielu kwestiach. Firma sie caly czas rozwija. Wciaz przychodza nowi, kolejni ludzie. Sa fajne benefity, kawa z ekspresu, herbata, owoce dla pracowników - super sprawa!!!

spedit
@Wiktoria

jestem bardzo o. bardzo fajna atmosfera, fajny socjal i benefity, pensja zawsze na czas i do tego spoko premie. a jeśli chodzi o awans, jak sie ma ambicje i do tego zna sie jezyk angielski to w tej firmie mozliwosci sa ogromne.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cezary

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jakie mają wymagania?

HR Manager
@Cezary

Cezary, wszystko zależy na jakie stanowiska. Ponieważ jesteśmy firmą wywodzącą się z USA większe szanse rozwoju w naszej firmie mają osoby znające język angielski. Aktualnie prowadzimy co najmniej 5 rekrutacji po kila osób na stanowiska: spedytorów, handlowców, IT, pracowników Data Entry. Zapraszamy do rekrutacji

hr
@Cezary

Panie Czarku, serdecznie zapraszamy do rekrutacji zwłaszcza osoby z doświadczeniem. Nasz firma cały czas się rozrasta. Poszukujemy pracowników działu spedycji drogowej i morskiej, billingu, reklamacji transportowych, wykwalfikowanych pracowników działu sprzedazy z doswiadczeniem w TSL oraz agencjii celnych

Misia

@hr manager a angielski na b2 wystarczy?

hr
@Misia

wszystko jest uzależnione od tego, na jakie stanowisko jest rekrutacja. Sa działy w których poziom B2 jest wystarczający. w działach stricte amerykanskich poziom angielskiego to minimum C1. Praca polega bowiem na codziennej rozmowie i kontakcie z osobami anglojęzycznymi

Wiktor

Tak rzadko piszecie na forum, czy jest jakiś powód?

Maks
@Wiktor

W New Wave zespół jest bardzo otwarty i pomocny, nie ma czegoś takiego jak łap słuchawkę i dzwoń. Współpracownicy jak i kierownictwo jest chętne do pomocy, atmosfera jest spoko, młody zespół. W dywizji amerykańskiej pracuje się od 14 do 23 po 23 jest zespół afterhours który przejmuje tematy. Mają swoje własne auta i dużo terminali. Do każdej nowej osoby zaczynającej pracę jest przypisany trener/opiekun. Polecam.

Aloe

Cześć! 1) Jak wygląda sprawa zarobków? Podstawa - ile netto? Jakaś prowizja (procent) od wyniku - jeśli tak to ile mniej więcej? Jak to wygląda - może ktoś opisać? 2) Jak wygląda współpraca z kierownikami, szefem trudna czy w porządku? Jak współpraca z innymi pracownikami - dobra atmosfera czy raczej trudna współpraca? Duża rotacja? 3) W ogłoszeniu które jest na stronie firmy widnieje informacja że praca w godzinach 14:00-23:00 - czy jest to przestrzegana norma czy wymagają/wymuszają więcej niż te 9 godzin? 4) Umowa o pracę czy zlecenie? 5) Czy rzeczywiście mają swoje auta w USA i je prowadzą (można na stronie NWIC znaleźć informację że mają 450 aut w USA), czy raczej są pośrednikiem typu kup ładunek - sprzedaj dalej i nara? Jak to w tej firmie wygląda? 6) Mają konkretne wprowadzenie do tej pracy (można się czegoś pożytecznego nauczyć), czy raczej łap słuchawkę i kombinuj?? Z góry dzięki za odpowiedź!

Anna

@Ktoś Ktoś, czy rozwój tego obszaru firmy New Wave International Cargo jest równoznaczny ze zmianą warunków zatrudnienia? Napisałbyś coś w tej kwestii? Zainteresujesz tym osoby poszukujące informacji o tym pracodawcy.

Anna

Proszę Was o przedstawienie aktualnych informacji dotyczących wewnętrznej sytuacji występującej w New Wave International Cargo. Jakim miejscem pracy jest ta firma? Na stronie internetowej http://www.newwaveic.com/1_60/kariera.aspx zapoznacie się z wieloma ofertami pracy w tej firmie. Jak myślicie, co jest bezpośrednią przyczyną tak dużego zapotrzebowania na nowych pracowników?

Ktoś Ktoś
@Anna

Rozwój w dziedzinie transportu. Ogolne informacje jakie można usłyszeć, przeczytać gdziekolwiek to rozwoj tej dziedziny. Przede wszystkim eksport. Zapotrzebowanie jest duze ponieważ zwieksza sie popyt na tego typu usługi, zwłaszcza transport morski.

Zostaw merytoryczną opinię o New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K
5/5 Na podstawie 4 ocen.