counter
1 1 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Beton Plus Sp. z o.o.?

kierowca Nowy wpis

witam pracowałem swego czasu krótko w firmie beton plus, ale zdanie jakie sobie wyrobiłem nie świadczy dobrze o kierowniku i prezesie panu Jarosławie który nawet nie zna przepisów prawa pracy i na jakiej umowie może karać pracownika, i za co a kierownik zrzuca odpowiedzialność na pracownika a nie staje na wysokości zadania i odpowiedzialności za stanowisko na którym się znajduje. Ogólnie nie polecam PRACY w tej FIRMIE

Norbi 1234 Nowy wpis

Firma nie umie urabiać betonu nie poraz pierwszy się z tym spotkalem węzłowy nie odróżnia mokrego towaru od suchego Moje sugestie dla Beton Plus Sp. z o.o.: Nie potrafią zrobić dobrego betonu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić węzłowego.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Beton Plus Sp. z o.o. w mieście Owadów? Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji od nowych pracowników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Beton Plus Sp. z o.o. - Owadów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad