Term-Oil Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Term-Oil Sp. z o.o.

Andrzej

Pracowałem u niego, bardzo pożądny człowiek,pieniądze wypłacił wszystkie bez problemu ma głowę na karku. Jak wrócę z Angli napewno zapytam czy ma przyjęcia.Polecam

miki

Prezes sam w sobie nie jest taki straszny ale atmosfera do bani!!!

Jolka

[usunięte przez moderatora] a nie prezes wielkiej spółki przepraszam wielu spółek. Nie zna się na niczym i tylko kombinuje skąd wyrwać kasę. Oszukuje wszystkich jak leci począwszy od biura a skończywszy na szarych pracownikach. Nie polecam go jako pracodawcy nikomu kogo sytuacja nie zmusi do podjęcia u niego pracy.

prezes

nie ma żadnych premii jak już coś to tylko prezes może obciążyć za nie dopełnienie obowiązków chory człowiek znam go osobiście

Zostaw opinię o Term-Oil Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Term-Oil Sp. z o.o.